4B233 Originelekado-tips uit ons rijkvoorziene kado-centrum. VAM0S A VER HOE STAAT HET MET UW HOND Vredeskerk Venray bontmode in het fijnste genre smeets - canters venlo. jeugdbont voor jonge mensen Mededelingen: Zondag a.s. 15 nov. zingen de Zangertjes van St. Frans om 10.15 nog een keer de Mis „Adem en Aar de". met muzikale begeleiding. Deze mis zongen ze 4 oktober ook. Wat was U toen allemaal enthousiast over mis en uitvoering! Daarom graag nog een keer. Zondag a.s. Klaproos-zondag. Uw gift wordt voor de laatste keer gevraagd om ouders of familieleden van soldaten die voor onze bevrij ding sneuvelden, de gelegenheid te geven één keer het graf van hun ge sneuvelde dierbare te bezoeken. Sympathiek doel! Als u er ook zo over denkt, legt dan uw extra-gave daarvoor zondag a.s. op de kollekte- schaal. Dank u wel! Misintenties Zaterdag: 18.30 Herman Jans-Be- ken. Zondag: 7.30 parochie; 9.00 Mar- tinus Wijnhoven en Elisabeth Wijn- hoven-Roelofs; 10.15 jgt. Herman Jans-Beken; 11.45 Jo van Meyel; 18.00 Harry Lenssen. Maandag: 7.45 gelovige zielen (of ferbus); 8.30 overl. ouders en Wil lem, Martien en Anna van der Lin den; 19.00 overl. ouders Pouwels- Friezen en zoon Antoon. Dinsdag: 7.45 Hendrina Ambro- sius; 8.30 Gerardus Martens, echtge note en overl. kinderen; 19.00 Pater Florentius Lucassen. Woensdag: 7.45 voor goede gene zing; 8.30 Harry Litjens (van de buurt); 19.00 Jaap Janssen. Donderdag: 7.45 Pater Casimirus en ouders; 8.30 gelovige zielen; 19.00 Anna Maria Arts-van Gerven. Vrijdag: 7.45 voor goede genezing; 8.30 Gertruda Potten; 15.00 huwelijk Swinkels-Smits; 19.00 gezinsmis, Pa ter Florentius Lucassen. Zaterdag: 7.45 gelovige zielen; 8.30 overl. fam. Bardoel-Custers-Jansen; 14.30 huwelijk Bongers-Hendriks. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Carlo Feller en Victor Pop. Zondag: 7.30 Bert Janssen en Jan Schaellekens; 9.00 Geert Philipsen en John Bonants; 10.15 Jac. Claessens en Jos Jeuken; 11.45 Mari Fleurkens en Luc Janssen. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 Pim de Vos en Wal ter Blaaupot. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Johnny Janssen en Wolter Blaaupot; 19.00 Ronny Clevers en René Huys. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Ralph Reynders en Marco Cornelis- sen; 19.00 Maurice en Richard Jans sen. Vrijdag: 15.00 (huwelijksmis) Hans Achten en Ralph Reynders. Zaterdag: 14.30 (huwelijksmis) Hans v. d. Bekerom en Ronny Cle vers. Zondag 26e zondag na Pinksteren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Gertruda van Hoof-Hoex (da meskoor). Zondag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Rouvroye-Ritzen; 9.00 leesmis voor overl. Hendrina Franssen-van Gerven ,Grada Franssen-Hubbers en Martinus Barents (liederen door kin derkoor); 10 uur hoogmis voor overl. Harry Schrooten; 1-1.30 leesmis voor overl. fam. de Mulder-Aerts; 18.30 avondmis voor overl. Noud van Lin en Martien Janssen. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Harry van Grinsven (buurt); 19.00 avondmis als jaarget. voor overl. An toon Bruisten'. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Frits van Dijck en Wilhel- mina Reijnen; 19.00 avondmis voor overl. fam. Gommans-Houwen. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Jos van Lierop; 19.00 avondmis voor overl. ouders Stevens-Pijpers. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Siebers; 19.00 avondmis voor overl. fam. Matthijssen. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Albers-Huibers; 15.00 plechti ge huwelijksinzegening en eucharis tieviering voor het bruidspaar Ghie- len-Scaf; 19.00 avondmis voor overl. Elisabeth Geurts. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Bonants-Verstegen; 19.00 uur avondmis voor overl. Maria Evers- Clevers. Deze avondmis is van het feest van Christus-Koning, het pa troonsfeest van onze kerk. Bij deze gelegenheid wordt weer een jonge renmis gezongen. Misdienaarslijst van 15 - 21 nov.: Zondag 8.00 H. van Hooft, H. Mer- tens; 9.00 Tw. van Vegchel, J. Ver- steegen; 10.00 H. Linders, G. Raay- makers, M. v. d. Bekerom; 11.30 J. Vollenberg, P. Yzendoorn; 18.30 W. Hermans, H, Arts. Week 1: T. Voesten, H. Janssen; 19.00 M. Dicker, B. Franken. Week 2 8.00 W. Hermans, H. van Hooft; 19.00 H. Peeters, S. Vollen- berg. Vrijdag: 15.00 T. Voesten, H. Jans sen, J. Versteegen. HERVORMD!; GEMEENTE Zondagmorgen begint de kerk dienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert aan de West singel om half tien. Predikant is Ds. Doornink uit Maasbracht. die de H. Doop zal bedienen. In de Hervormde Kerk aan de Maas weg te Blitterswijck wordt geen dienst gehouden. Zondag 26e zondag na Pinksteren. 8.30 overl. fam. Arts-Heidens en Joh. Verhaag en Johanna Maas; 10 uur Hoogmis, gest. jrd. Broeder Alphons Claessens. Maandag: 8.00 Peter Vermeulen. Dinsdag: 800 gest. gez. jrd. Jo hanna Jenneskens. Woensdag: 8.45 Antoon Kessels. Donderdag: 8 uur Mathilde Cns- ters-Peeters; 10 uur Hoogmis tot dankzegging 25 jarig huw. Broek- mans-Bovée. Vrijdag 8.00 gest. gez. jrd. Willem Loonen en Elisabeth van Heijster; 16.00 Huwelijksmis voor het bruids paar Poels-Vermeulen. Zaterdag: 19.00 tot dankzegging (R.) en Renier Oehmen. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag 26e zondag na Pinksteren. Feest van St. Machutus. Na de mis sen zegening van water en brood ter ere van St. Machutus en verering van de relikwie. 7.00 leesmis t.e.v. St. Machutus (K.)8.30 Peter van Rhee; 10.00 hoogmis Hub. Bister- veis en Eleonora Kemmelings; 14.00 kinderzegening. Maandag: 8.00 gez. Mis Peter Joh. Janssen. Dinsdag: 8.00 t.e.v. St Machutus. Woensdag: 800 jrd. Caroline de Ponti. Donderdag: 8.00 leesmis overl. fam. v. d. Ven-Cleve. Vrijdag: 8.00 t.e.v. St. Machutus. Zaterdag: 8.00 t.e.v. St. Machutus tot intentie fam. van den Berg; 19.00 maandd. Mathias Duijf. Woensdag: om 2.30 mis t.e.v. van St. Machutus voor de zieken en be jaarden. •PAROCHIE CASTENRAY - Week van 14 - 22 november. Misdienaars: Henk en Willie Duy- kers; Theo Duyjters en Peter Ram- bags. Akolieten: Jos Kunen, L. en P. Rambags. Zaterdag: 19.00 zlg. Antoon Roe- lofs. Zondag 26e zondag na Pinksteren. 8.00 overl. fam. Gellings-Verhoeven; 10 uur voor de parochie. Maandag: 8.00 zlg. Engelbert Emonds en Maria Geurts. Dinsdag: Feest van de H. Elisa beth von Hongarije. 8.00 zlg. Leo nard Heidens en Gertruda Driessen. Woensdag: 8.00 gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 8.00 zlg. Mart. Philip sen. Vrijdag: 8.00 zlg. Gerardus Ver hoeven en Petronella Hoeben. Zaterdag: Feest van de Opdracht van Maria in de tempel. 8.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw (int. offeraars); 19.00 overl. fam. Duykers-Rambags. Zaterdagavond om 7 uur leesmis voor Wilhelm Swinkels en zoon Frans. Zondag 26e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor de parochie; 9 uur hoogmis, gesticht jaargetijde voor Hendrk van Soest, echtgenote en dochter Lena; 10.30 leesmis voor de overleden familie van het bruidspaar Weijs-van Helmond. Maandag: 7.30 leesmis voor Mar tinus Kusters; 8 uur leesmis voor Jo van Meijel. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Anna Jenniskens; 's avonds 7 uur gestich te leesmis voor Jacobus Kusters, echtgenote en zoon Jacob. Woensdag: 7.30 gesticht jaarget. voor Theodorus Asselberghs en echt genote; 's avonds 7 uur gestichte mis voor P. J. van Rens en echtgenote. Donderdag: 7.30 gesticht jaarget. voor Johannes .Voermans en echt- gen.; 's avonds 7 uur leesmis voor Gerard Hendricx. Vrijdag: 7.30 geen H. Mis. 2 uur mis van dankzegging bij het 25-jarig huwelijksjubileum van het echtpaar Stevens-van le Venne; 's avonds om 7 uur leesmis voor Maria Loenen- Thielen en Jan Loenen. Zaterdagmorgen geen H. Mis; om 4 uur mis van dankzegging bij het 40-jarig huwelijksjubileum van het echtpaar Loenen-Croone; 's avonds om 7 uur leesmis voor Wilhelm Swinkels en zoon Frans. Akolieten in de week: 's morgens Aloys van Hees; 's avonds Robby Beckers. Zondags: 7.30 Jac. Heidens en Frans Voermans; 9 uur J. Voermans, J. Voermans, M. Janssen en M. van Vegchel; 10.30 W. en Ton Cornells- sen. PAROCHIE YSSEI.STEYN Zondag 26e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor de parochie; 8.45 leesmis voor Maria van Soest-Swin- kels; 10 uur Hoogmis voor Johannes Peeters en Egberdina van Asten; 1.30 Jongerenmis. Maandag: 8.00 maandd. voor Ge rard. Fleurkens. Dinsdag: 8.00 leesmis voor Anna Noy-Janssen. Woensdag: 8.00 maandd. v. Peter van Gellecum. Donderdag: 8.00 weekdienst voor Simon Lemmens. Vrijdag: 8.00 maandd. voor Jacob Philips vingerveilige koffiemolen. Maalt alleen met gesloten deksel. 60-grams molen 29.95. Philips messenslijper Slijpt scharen en messen vliegensvlug èn vlijmscherp 25.45 Flinsenberg. Zaterdag: 19.30 jaarg. v. Martin Smits, Anna Weys en hun zoon An toon. PAROCHIEKERK MERSEIO Zondag 26e zondag na Pinksteren. 7.30 gest. leesmis voor Z.E.H. Rec tor Bloemen; 10.00 Hoogmis voor de parochie; 11.30 leesmis voor overl. fam. Bouten-van Megen. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Hen- ricus van Meyel en Gertrudis Poels. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Petro nella Litjens. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Jan Mathijs Michels en Gertrudis Ver- hieyen. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor overl. ouders Muysers-Eyssen. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Wilms-Claes. Zaterdag: 19.00 avondmis voor Jo Jacobs. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag 26e zondag na Pinksteren. 7.45 vroegmis v. d. zielerust van een overledene; 10 uur hoogmis uit dankbaarheid. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: t.b.i. Dinsdag: t.i.v. fam. Bloemen-Brie- nen. Woensdag: t.b.i. (Horst). Donderdag: t.i.v. fam. van Bakel- Peters. Vrijdag: jaarget. v. Martinus en Gerardina Arts. Zaterdag: 19.30 avondmis v. d. zie lerust van T. Botden. RECTORAAT HEIDE Zondag 26e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor de overl. familie leden Willems-Janssen; 10 uur Hoog mis voor het rectoraat. Akolieten: Tony Derikx en Piet Rongen. Misdienaars van de week: Rikie Gielens en Bert je van Well. Maandag: 7.30 leesmis voor Harry Muijsers. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overl. vader Wilhelmus Voesten. Woensdag: 7.30 leesmis voor Jose phine Michels-Kersten. Donderdag: 7.30 leesmis tot int. van de familie Derikx-van Vegchel. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Jacoba Michels-Jakobs. Zaterdag: Opdracht van Maria in de tempel; 7.30 leesmis voor Joost Camps; 19.30 avondmis voor de overl. familieleden Droesen-Janssen. Kerkpoetsen: Minie Fleuren en Lisette van Rens. RECTORAAT VEULEN Zondag 26e zondag na Pinksteren. 8 uur leesmis tot bijz. int. fam. van Ooi; 10 uur Hoogmis overl. ouders Scheurs-Peeters. Maandag: 8 uur leesmis zal. Anto- nia Johanna Sanders. Dinsdag: 8 uur leesmis overl. leden van de Derde Orde. Woensdag: 8 uur leesmis tot bijz. intentie. Doiderdag: 8 uur leesmis zal. Mar tinus Willems. Vrijdag: 8 uur leesmis uit'dank baarheid. Zaterdagavond: 7.30 leesmis zal. Piet Cleven en echtgenote. Lector 15 nov.: J. van Oers. Akolieten: Mart. van Staveren, Piet Mulders, Cor Janssen. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 14 nov. 7 uur Drugs, toe gangssleutel tot het paradijs? Lit. viering verzorgd door jongeren. Zondag 26e zondag na Pinksteren. 7.30 voor H. Janssen; 10 uur hoogmis voor overl. ouders Michiels-Verste gen. Elke dag 8.30 H. Mis. Maandag vnor L. Waps-Verweer. Dinsdag voor J. v. d. Winkel. Woensdag voor J. v. d. Winkel. Donderdag voor J. v. d. Winkel. Vrijdag voor overl. moeder This- sen-Geurts. Zaterdag: 7 uur avondmis. Noticias religiosas para los Espanoles de Venray y alrededores El domingo proximo a las diez y media en la Ermita de San José de Smakt-Venray Misa con cantos en Castellano. Se celebra la fiesta de San Martin. El padre Juan ya les anuncia que va celebrar su santo el domingo el 22 de noviembre; des- pués de la Misa él les invita a todos Vds y a sus amigos a un aperitivo en el Pelgrimshuis. El domingo el 29 de noviembre es la Jornada Mundial de las Migraciones. Dios te pide, lec tor. que des un poco de tiempo a El todos los domingos. No es dema- siado, verdad? Noticias culturales. Con fecha del 1 de noviembre se recivió carta del profesor espanol para los ninos. En los póximos dias el Sr. Ramil proyectara una reunion para todos los padres de familia, con miras a aclarar ciertos puntos con referenda al profesor de los ninos, se hace sa ber que log padres de familia que no participen en esta reunion de pro- gramación para las escuelas de los ninos, se les consideraran como, no De gemeentepolitie verzocht ons onderstaand uittreksel van de Wet op de Dierenbescherming te willen plaatsen, aangezien het haar geble ken is dat o.m. vele honden in onze gemeente in een erbarmelijke toe stand verkeren of zeer slecht be huisd zijn. Het is nu aan de eigena ren van deze dieren zelf gelegen of de politie tegen hen moet optreden. Ze krijgen met deze publicatie nog de kans de zaak in orde te brengen, voordat een procesverbaal zal wor den opgemaakt. UITTREKSEL (art. 1 van de Wet op de Dieren bescherming in verband met het Koninklijk Besluit d.d. 19 dec. 1962, Stbl. 585.). KETTINGHONDEN 1. De ketting waarmede de hond vastligt, moet (gemeten vanaf de hals van de hond tot aan de loop- lijn) tenminste 2 meter lang zijn. 2. Het gewicht van de ketting mag t en hoogste 300 gram per meter bedragen. 3. De schakels van de ketting mo gen geen grotere maat hebben dan 2 cm. 4. De ketting moet aan de halsband zijn verbonden door middel van een wartel, welke vrij kan rond draaien. 5. De ketting moet aan de looplijn zijn bevestigd door middel van een ring met een doorsnede van tenminste 8 cm. 6. De looplijn moet minstens 10 me ter lang zijn, horizontaal gespan nen zijn en niet hoger dan 0.50 meter boven de grond. 7. De looplijn moet een dikte heb ben van minstens 1 cm. 8. De halsband mag geen strop en/ of prikband zijn. 9. Op het terrein, waar de hond zich bevindt, mogen geen obsta kels zijn, waardoor de hond wordt belemmerd in de bewe gingsvrijheid, welke hem door de looplijn wordt gelaten. 10. Op het terrein moet aanwezig zijn een UITSLUITEND voor die hond bestemd hok, dat die hond ten alle tijde kan bereiken. 11. Dit hok moet vocht vrij en tocht vrij zijn en zijn vervaardigd uit deugdelijk materiaal. 12. De ingang naar de tochtgang moet voldoende zijn en aan alle zijden en van boven doelmatig afgesloten zijn. 13. Het hok moet verdeeld zijn in twee door een schot van elkaar gescheiden delen, namelijk een slaapplaats en een tochtgang. 14. De afmetingen van de slaap plaats moeten tenminste zijn: a. de hoogte: anderhalf maal de hoogte van de,hond; b. de lengte: anderhalf maal de lengte van de blond; c. de breedte: één maal de hoog te van de hond (de hoogte van de hond is de schofthoogte en de lengte is de romplengte). 15. De scheiding van slaapplaats en tochtgang moet tot het dak door lopen. 16. Het hok dient een op klossen rustende, zindelijke houten vloer te hebben van tenminste 3 cm. dikte, welke in een goede staat verkeert, naar buiten afwatert en zich tenminste 10 cm. boven de grond bevindt. 17. Het hok moet zodanig zijn, dat het goed kan worden gereinigd, voldoende beschutting biedt tegen slechte weersinvloeden en dat hiet de hond niet kan verwonden. 18. Een zindelijke drinkbak met vers drinkwater moet voortdurend door de hond bereikt kunnen worden en welke bak zich buiten het hok bevindt. interesados en dichas clases para sus hij os. Centro Espanol. Hemos conseguido el disponer de un 1 local para cuando se necesite, por ejemplo para las reuniones fut- bolistica, competiciones de domino que por cierto se trata de organizar un torneo del cual saldran los repre- sentantes para competir con los de Helmond. Deportes. Una vez mas triunfa nuestro equi- po Espanol, en el partido de vuelta contra el Texas. Tenemos buena ra- cha de triunfos, puesto que son va- rias las jornadas consecutivas, en las que no conocemos le derrota, no por esto uiero ue tenemos suerte sino todo lo contrario, la delentera del Espanol en los ültimos partidos vie- nen dando buen rendimiento tiran- do al la puerta en tantas ocasiones como se le presentan pero con mala suerte en la mayória de los casos y 19. Deze drinkbak moet zodanig zijn bevestigd, dat deze niet door de hond kan worden omgeworpen. KENNELS 1. De ren moet uitsluitend bestemd zijn voor het verblijf van een hond. 2. De afmetingen moeten tenminste bedragen: a. hoogte 2 meter; b. oppervlakte 7 m2, met dien verstande dat de smalste zijde NIET minder dan 1 meter mag zijn. 3. De bodem moet zindelijk en niet drassig zijn. 4. De omheining moet tenminste aan 1 zijde bestaan uit harmoni- ka gaas met een maaswijdte van hoogstens 5 cm., óf uit tralies met een onderlinge afstand van ten- hoogste 5 cm. 5. De ren moet zodanig zijn, dat de hond zich niet kan verwonden. 6. In of in verbinding met de ren moet zich een hok bevinden, dat voldoet aan de eisen omschre ven hierboven van punt 10 t.m. 17. Oók moet worden voldaan aan de eisen genoemd in punt 18 en 19. Een hond, die is ingesloten in een ren (kennel), mag op geen enkele wijze in die ren zjjn vastgelegd aan een ketting of iets dergelijks. (Een hond in een kennel moet vrü los lopen!!!) EUCHARISTISCHE TAFELVIERING A.s. zondag om half elf wordt er in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, een eucharistische tafelviering gehouden met als thema: Kreativi- teit. Celebrant is Frans Meyer. smeets-canters lomstraat 4 venlo stads-centrum tel. 04700-11486 sinds 1905 de betere bontmantel aan betrouwbare prijs 's maandags gesloten en el ultimo partido lo dejaron bien patente. En el minuto 20 con pleno dominio del Espanol en un buen pa- se por alto de neustro medio de ata- que Castro, consiguió el primer tan- to de la tarde nuestro delantero cen tro Dopazo, con un perfecto remate de cabeza, continuo el dominio del Espanol y en el minuto 35 en tiro directo de Castro a la altura del area de castigo conseguimos el 20 fina- lizando con este resultado la prime- ra parte. En el segundo tiempo conel domi nio del Espanol, solemente en tres ocasiones el Texas consiguió revasar el centro del campo, llegando nues tro delanteros a crear infinidad de momentos de paligro para el guar- dameta del Texas, pero todos ellas con mala suerte para nuestros delan-- teros que hasta el minuto 30 no con- siguieron el tercer tanto, fué en ju- gada con junta de toda la delantera, siendo el disparo de Vazquez el que hizo luegar le palota a las mallas. Finalizando el partido con el resul tado de 30 a nuestro favor. La Subcomisión

Peel en Maas | 1970 | | pagina 18