Middenstand wordt ZELFSTANDIGE ONDERNEMER DAMMEN V.V. 00STRUM LYCEUM '64 V.C.R00Y Stichting Open Bejaardenwerk Vrouwengilde als tv-decor PULS PULS M.A.C. R00Y EEN GOED BEGIN Opening Midgetgollbaan Diamanten bruiloft VRIJDAG 23 OKTOBER 1970 No. 43 EEN EN NEGENTIGSTE JAARGANG IS GOEDKOPER DAM U DENKT PEEL EN MAAS IS GOEDKOPER DAN U DENKT DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY WFEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 1050652 VVCCT\DLHL> V UOT1 V ClYnH T LAIN (JIVIO I HCfVUV ADVERTENTIEPRIJS 13 et per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 2.25 (buiten Venroy 2.50) Maandag 9 november zullen de leden van Venrays middenstands vereniging enkele belangrijke besluiten moeten gaan nemen. Be sluiten, die niet alleen verband houden met de naamsverandering in die van Zelf stadige Ondernemer, maar die ook aanleiding kun nen zijn tot een nieuwe start van deze oude standsorganisatie. EEN NIEUWE START Volgens vielen bnoodlmodiilg, omdlat er die laatste jaren van deze organi satie wetaiig uit is geigaan. Wias het antwoord van het oude bestuur daar op eerst: „Laat de leden dan ook maar eens wat doendie zijn ook maar passiefnu wal men dat oude vergeten en gewoon opnieuw beginnlen. Beginnen met een bestuur van jon ge ondernemers, die de tijd er af knijpen om ook deze standsarganii&a- tie in. Venray tot nieuwe bloei te brengen. Aanleiding daartoe is een gemeentelijke hearing geweest, waar op het „oude" bestuur verweten werd dat re qua middenstand de laatste jaren de dood in de pot zat. Men heeft toen gezocht naar nieuwe bestuursleden en wil die op deze le denvergadering naar voren brengen. Kandidaat daarvoor zijn de heren J. Verhoeven, W. Ousters en Th. Claesisems, die reeds zitting hadden in het „oude" bestuur en men heeft als nieuwe kandidaten de heren Th. Schaeffers, J van Haren, W. van Soest, J. Martens en W. Spekhorst. Die zullen dan de middenstand gaan besturen onder de nieuwe naam Vereniging van Zelfstandige Onder nemers van het Midden- en Kleinbe drijf. KONTAKTEN Men heeft intusis'en reeds kontak ten gelegd met het gemeentebestuur, waarmede om de 3 maanden een gesprek zal zijn over middenstandis- aangelegenlheden. Ook is deze ver eniging aangezocht een deskundige aan te wijzen voor de Commissie van Openbare Werken. Bij "genoem de algemene vergadering van 9 no vember a.s. zal ook een hearing zijn met hieit coileige vain Burgemeester en Wethouders, waar natuurlijk ladle aandacht zal worden geschonken aan de problemen van de zelfstandige ondernemers Men kan reeds nu hier voor schriftelijke vragen indienen bij een van de bestuursleden. Er zijn al enkele punten, die mien aan het college wil voorleggen, als de win kelsluiting, de verkeersproblematiek, het nieuwe centrumplan e.d. Verder wil men komen tot een soort winterprogrammawaarin om. gepland zijin een forum-iavond, waar in de burgemeester en andere des kundigen hun visie geven over de toekomst van Noord-Limburg. Een andere forumavond zal antwoord moeten geven wat de Venrayse con sumenten wel op- en aan te merken hebben op de Venrayse winkelbe drijven. In samenwerking met een deskun dig instituut zal op korte termijn begonen worden met een omder- nemersenquête, terwijl de mogelijk heid bekeken wordt ook te komen tot een consumenten-enquête, die zich ook zal uitstrekken over de na burige gemeenten. Men ziet dat er intussen al ver schillende plannen op tafel liggen, die de moeite waard zijn. Maar hoe goed en fraai ook. dat alles heeft geen zin als de leden zelf niet achter "dit alles staan Het feit dat een be- liin dlit jaar opgerichte winkeliers vereniging intussen al de geesit heeft gegeven, is een waarschuwing. Maar maandag 9 november zal blijken of inderdaad een nieuwe start mogelijk is, die niet alleen voor de zelfstan dige ondernemers van belang is, doch voor de gehele Venrayse ge meenschap. Uitslagen van maandag j.l.: ZaalKroh 2C JemneskensClaessems 05 Kennis—Peeters 1I Verstegenv Bommel 05 Beerkens GJanssen Lo 1I SdbedlBeerkens J. 0I Tijissien—Janssen Leo 2 Na drie competitieritten krijgen zij diie nog geen enkele rit voor onze competitie hebben gereden, zondag a.s. de laatste kans om alsnog in het eindklassement te kunnen worden opgenomen. Zoals elk goed lid be hoort te weten moeten tenminste 3 ritten wonden geneden van de in to taal 6 voorgeschreven ritten en aan gezien er nog maar drie zijn te rij den is het dus beslist noodzakelijk dat die nog mee willen strijden voor de grote Venrode" wisselbeker zon dag van start zullen moeten. Deze vierde competitierit wordt ditmaal georganiseerd door de Oirlo- s fanfare „Ons Genoegen" die zo be reidwillig is geweest onze clubrit in haar rialley te verwerken. De rit heeft een lengte van onge veer 50 km en moet met een gemid delde snelheid van 24 km worden afgelegd, terwijl we natuurlijk rij den volgens KNMV regl. 1969. Inschrijven is mogelijk vanaf 13.30 uur in het kantoor van de LLTB te OMIo, alwaar vanaf 14.00 uur de rij ders gestart worden Wederom zijn er weer zeer aantrekkelijke prijzen te vedienen, welke direct na bet sluiten yam de fiinliisfhconitrale lin café Lins- kens zullen worden uitgereikt. Voor de derde achtereenvolgende week heeft Oostrum het niet verder kunnen brengen dan een gelijkspel, alhoewel deze keer Oostrum aan moest treden tegen de koploper Bruighusdja Het heeft er lang naar uitgezaten dat beide puntjes naar Oos trum zouden gaan. De ruststand was dan ook 20 in het voordeel van Oas'trum. In de tweede speelhelft werd er door de gastheren fel gestreden om de opgelopen achterstand ongedaan te maken. Dit gelukte hen ook, maar aan sportiviteit liet het bij Brughusia nogal te wensen over. Drie spelers van Oostrum moesten uitvallen door blessures en gezlien dat Ooistrum na ruist de teugels enigszins liet viieren was de 22 uitslag toCh nog een presentje. Oostrum 2 bleef ook na de 5e com- pati'.ije-zandag ongeslagen. Koploper Gastenray 2 moest het onderspit del ven tegen onze reserves. Ruststand: 11, doch 20 min. in de 2e helft keek Castenray al teg eneen 41 achter stand aan, doch 10 min. voor tijd wisten zij nog eenmaal te scoren. 42 was de einduitslag. Programma a.s. zondag: Oiositrum 1Reisiia 2 2.00 uur Sw. Boys 3Oostrum 2 12.00 u. Donderdags 7 uur trainen. RevocLyceum 3 13 Vorige week nog constateerden we dat het derde steedis sterker was gaan spelen, al kwam dat alsmaar niet tot uitdrukking in de wedstrijd resultaten. (drie 3-2 nederlagen); en ofschoon men er juist in deze wed strijd niet op rekende, kwam dat succes nu wèl. Set één: de openings fase kenmerkte zich door een aftas ten van eikaars krachten (10-10); de sterke Lyceum-verdedigting en het betere taiktiische concept gaven de toonslag: 1512. Revoc, verwonderd en tegelijkertijd verontwaardigd over dit stoutmoedige optreden, viel in de twedde s'dt enorm furieus aam en be sliste deze set vlot in haar voordeel (15-4). Heit herstel vain Lyceum 3 kwam direct daarop in een goed ddaaiende aanval en verdediging tot uitdrukking. Een verkeerde spelers- wisseling kostte Revoc de set: 15-10. Na een 93 voorsprong van Revoc dm de vierde set had men zich al weer bijna verzoend met de gedach te aam een vijfde set, maar het toen ingezette slotoffensief bracht de de finitieve kentering: voor Revoc on houdbare smashes en de ijzersteike verdediging overrompelden de te genstander die hoe langer hoe on zekerder ging speflien en aam deze attaque van Lyceum 3 niet meer het hoofd te bieden: 1115. Met dit re sultaat zijn de (aanvankelijk) teleur stellende prestaties meer dan goed gemaakt. Lyceumb 2VC Rooy 2 32 Niet minder spannend was dit duel. VC Rooy ging sterk van start, vaak goed doorgevoerde penetraties stelden Lyceum 2 vooral in de eerste set en derde set voor problemen. Juist in die sets was er te weinig tegenwicht in het aanvalspatroon van het tweede en had het blok van tegenstander VC Rooy 2 een goede kijk op de weinig gevarieerde Ly ceum-aanval. VC Rooy 2 had im die periodes met enkele penetraties suc ces. Ook al daar,om was het des te verwonderlijker dat dit team in de tweede en vierde set in elkaar klap te, waardoor Lyceum 2 op gelijke hoogte kon komen. De laatste, door zenuwen beheerste set we telden niet minder dan zeven op9lagfouten bij de stand 1313 was erg span nend. Lyceum had de sterkste: 15-13. Lyceum 4Tupos 3 30 Zonder enige moeite werd deze tegenstander op 30 gezet. Het tem po dat ontplooid werd was voor Tu pos 3 een onoverkomelijke hindernis op de weg naar een eervol resultaat. Lyceum 1Swift 2 Deze wedstrijd werd afgelast omdat de Roerm andenaren zich hebben te ruggetrokken uit de competitie, van daar ook dat Lyceum 2 het komende weekend geen wedstrijden voor de competitie behoeft te spelen. Lyceum ook al niet, omdat het dan een zgn. „vrije dag" heeft. Om het wedstrijdritme toch niet ai te zeer te verstoren wordt momenteel nog ge zocht naar een tegenstander, vooral met het oog op de ontmoeting tegen Valuas 2 op 31 oktober. Nadere me dedelingen hieromtrent op het be kende adres. Verder programma: 17.30 u. VCVLyceum 3 16.45 u. AV FlashLyceum 4 In de plaatselijke derby tussen de heren van Lyceum 2 en VC Rooy 2 werd er bijzonder hard gestreden voor de punten, het werd een nipte overwinning voor Lyceum 2, door winst in de vijfde set met 15-13. Misschien lukt het a.s. zaterdag tegen Hovoc 2 beter. Het 2e damesteam verloor in Vel den met 31 van VCV, setstanden 15-12 9-15 15-6 en 15-8. Ook de dames van VC Rooy 2 zijn nog zonder punten, evenals de dames van VC Rooy 1. Het zag er in het begin in Bindroven tegen Kanaroi 3 goed uit, er werd goed gespeeld van beide kanten, maar Kanaroi 3 was de gelukkige in de eerste set, want met 18-16 werd het 10, in de twee de set mam VC Rooy een 08 voor sprong, veelal gescoord met goede selves en taktische ballen, ma.r toen kwam de aanval van Kanaroi op toe ren en zonder dat VC Rooy nog één punt kon scoren, nam Kanaroi 3 met 158 een 20 voorsprong, in de 3e set was het gauw bekeken, met 152 werd VC Rooy van het veld ge speeld. Er zit beslist vooruitgang in het spel van de dames, maar er zal nog bet nodige leergeld betaald moeten worden. De heren van VC Rooy 3 verloren hun thuiswedstrijd tegen Tupos 2 met duidelijke cijfers: 8-15 8-15 en 11-15. De heren van VC Rooy 4 gingen met dezelfde cijfers ten onder tegen hun volleybalbroeders van JSS uit Tegelen. De dames van VC Rooy 3 speelden hun vierde uitwedstrijd, nu tegen VC Herten. Zij konden het niet tot een overwinning brengen, maar moed verloren* al verloren. De heren van VC Rooy 1 waren evenals de dames te gast bij Karanoi in Eindhoven. In een prima wed strijd werd er vlot egwonnen van de Eindhovênaren. Eerste set 7-15, goe de variaties bij de aanval, snel spel aan het net konden de Karanoi men sen niet volgen, want ook in de twee de set won VC Rooy vrij gemakke lijk met 12-15. In de derde set kwam de „gebruikelijke" terugslag, Kara noi kwam met 159 op 1-2. VC Rooy ging nu de zaken weer erst nemen, geweldige smashes knalden bij Ka ranoi tussen de lijnen, met 29 nam VC Rooy de leiding, Karanoi deed nog even wat terug, haalde nog op tot 1014, maar met een formidabe le klap, scoorde VC Rooy het beslis sende punt. Door deze overwinning maakten de heren een mooi sprong op de ranglijst. De stand bij de dames: Mavok J.G.M. 4 4 0 8 12-1 Bekkerveld 3 440812-4 Dynamiek 3 3 0 6 9-3 Karanoi 3 4 3 0 6 9-3 Activia 4 3 16 10-4 BSV AMJV Swift Tupos Rust Roest VC Rooy Celeres De stand bij de heren: VC Heer AMJV VC Rooy Swift VSW Roermond Hovoc SDO Bekkerveld Mavok VCN Karanoi 8-8 4-7 5-11 4-11 6-9 2-12 0-12 12-1 12-4 10-7 8-9 7-6 10-8 7-9 7-9 6-7 7-10 4-12 3-12 Programma zaterdag 24 okt. a.s.: H. VC Rooy 2—Hovoc 2 17.00 u. D. VC Rooy 2—Tupos 2 18.00 u. H. VC Rooy 3'Hovoc 3 15.00 u. D. VC Rooy 3—Haelen 16.00 u. D. VC Rooy 1—Mav. JGM 19.00 u. H. VC Rooy 1—Mav. JGM 20.00 u. Heren 4 vrij. dient betekent dit voor onze bejaar den dat zij minder him huis uit ko men. Voor het doen van de noodzakelij ke inkopen willen of kunnen zij straks net meer de straat op. Daarom gaan de gedachten van het Open Bejaardenwerk alhier uit naar een „Boodschappendienst". Dit houdt in dat enige vrijwilligers geheel vrijblijvend deze bood schappen voor U gaan doen. Zij ko men bij U thuis, maken een praat je en gaan voor U halen wat U nodig hebt. Daarna wordt wederom een afspraak gemaakt wanneer er op nieuw boodschappen voor U gedaan moeten worden. Bejaarden die van deze bood schappendienst gebruik willen ma ken kunnen zich zowel telefonisch als mondeling opgeven bij het Open Bejaardenwerk, Bergweg 4, De Clockert", kamer 32, telefoon 2996, op dinsdag 27 oktober a.s. tus sen 9 en 12 uur en 14 en 17 uur. TTtK.oAA'. VRFDEPEFl Zondag: 23e zondag na Pinksteren. 7.45 vroegmis jaarget. voor de ziele- rust van Martinus en Gerardina Arts 10 uur hoogmis v. d. zielerust van overledenen. Door de week H. Mis 7.45 uur. Maandag: t.i.v. leden Paardenvesr- zekering. Dinsdag: t.i.v. faun. van Bakel-Pe- ters. Woensdag: t.e.v. OJL Vrouw van de Rozenkrans. Donderdag: t.i.v. fam. Bloemen- Brienen. Vrijdag: 7.45 H. Mis tibi.; 3 uur pl. Mis met inzegening van het huwe lijk van Joop v. d. Geer en Trudie Haegens. Zaterdag: 19.30 avondmis t.bi. MEDEDELINGEN VAN DE Gymnastiek voor bejaarden Na veel voorbereidend werk zijn wij er in gestaagd een nieuwe cur sus „beter bewegen voor bejaarden" te organiseren. Evenals het vorig jaar is de leiding weer bij mevrouw Beerkens. Vrijdag 23 oktober a.s. om 4 uur wordt gestart in het oude Groene Kruisgebouw aan de Merseloseweg. De kosten bedragen één gulden per keer. Laat U nu vooral niet weer houden door dait bedrag. U moest eens weten baeveell gezondheid U voor die ene gulden terugkrijgt. Verder moet U het blijven zien als een ontspannmgsmrddag en vooral niet als een bijeenkomst om presta ties te leveren. Ook is het natuurlijk belangrijk dat U de cursus blijft volgen. Het is al weer de regelmaat die ook hierbij zo belangrijk is. De groepen zullen niet groter zijn dan 15 personen. Het geheel moet namelijk overzichtelijk blijven. De leidster moet U als het ware per soonlijk begeleiden. Voor zover bekend hebben gega digden al een brief ontvangen. Mochten er nog meer mensen zich willen opgeven, dan kan dat zowel bij het bestuur van de bejaardenver eniging als bij het Open Bejaarden werk, Bergweg 4, telefoon 2996. Warme maaltijden Vanuit het Open Bejaardenwerk alhier willen wij starten met het verstrekken van warme maaltijden ar«.n bejaarden. Voor velen van hen zal dit een aanmerkelijke verlichting in het huishouden geven. Wij stellen ons daarom voor de maaltijden aan huis te laten bezor gen. De kosten zullen per situk 2.50 bedragen. Doch eerst moeten wij weten hoe groot de behoefte is. Daarom kunt U zich op dinsdag 27 oktober 1970 van 9 tot 12 uur en van 2 tot 5 uur voor bedoelde maaltijden opgeven zo wel telefonisch als mondeling bij het Open Bejaardenwerk, Bergweg 4, „De Clockert" kamer 32, telefoon 2996. Boodschappendienst Nu het winterse weer zich al aan VOOR UW DRUKWERKEN VAN DEN MUNCKHOF N.V. Na nauwelijks één jaar is het tam boerkorps Limbra van Smakt-Holt- hees het al gelukt een le prijs te halen in de 3e afdeling met 137 pnt. Dat was goed voor een promotie naai- de 2e afdeling. Dit succes werd behaald bij een Federatief concours in Kerkdriel on der leiding van instructeur F. M. van Els. En men trommelt nu rustig verder n de Smakt Op hetzelfde concours kwam ook uit de drumband van Kon. Harmo- riie Uni,e uit Sevenum, concurrerend tegen haar collega's in de 3e afde ling. Ook dit corps was suksesvol en wist met 140V2 de promonatie naai de 2e afdeling te bewerkstelligen. Deze band stonden eveneens onder instructie van de tamboer-maitre- instructeur F. M. van Els. Argeloze huisvaders zagen dins dagavond verbaasd plotseling hun echtgenote op de televisie. Dat ge beurde in een Brandpunt-uitzending, waarin de voorzitter van de Tweede Kamer nader uitleg gevraagd werd over zijn dreigement van enkele da gen tevoren om de televisie-uitzen ding van een kamer-debat te laten ophouden, indien sommige heren ka merleden niet ophielden met de sprekers te interrumperen. Een groep van 70 leden van de Venrayse afdeling van het Vrouwen gilde maakte dinsdag de reds naar de Tweede Kamer om eens te zien hoe het daar allemaal wel toeging. Ze werden o.m. binnen gelaten in het gebouw van de Tweede Kamer en mochten 'in de groene zetels van de geachte afgevaardigden plaatsnemen. Dat bezoek zou echter moeten war den ingekort in verband met ge noemd televisde-intervieuw, maar Mr. van Thiel sprak de wens uit, da* de Venraylse dames daar rustig bij konden blijven. Daie zorgden op hun beurt voor een joyeuse entree van de Kamervoorzitter, door hem met handgeklap te verwelkomen. En dat kon de argeloze huisvader aan zijn televisietoestel allemaal meebeleven. Niet meebeleven kon hij hoe dezelfde Kamervoorzitter de Venrayse dames prees om him ini tiatief de verre eris naar Den Haag te maken om 's lands bestuur „in aktie te zien". Hij noemde zulk een bezoek belangrijk, mede om het po litieke bewustzijn bij vele vrouwen sterker te maken Niet kon hij zien, hoe de dames zich verder te goed deen aan een zich verder te goed deden aan een lure was. Na zich zo versterkt te hebben is men in twee groepen ver der gegaan,. De eerste groep bezocht weer de Kamer, die intussen in ver gadering was gegaan en kon o.m. beluisteren hoe Drs. Nootéboom uit Venlo als de financiële expert van de KVP daarin zijn zegje zei over de nieuwe grensregeling met België. De andere groep bezocht de frac tiekamer van de KVP, waar de Ka merleden mej. Kok en drs. Huutse- maekers bereid bleken over verschil lende onderwerpen met de bezoek sters van gedachten te wisselen Daarbij kwamen verschillende on derwerpen aan de orde als onder wijs, abortus, universiteit e.d. Dan werden de groepen verwis seld, kon de ene naar de fractie kamer en de ander weer naar de vergadering. De tweede groep bleek tegenover de Kamerleden duidelijk wat geschrokken te zijn over de non chalance van verschillende Kamer leden in de juist geziene vergadering. Terwijl drs. Nootéboom stond te speechen zaten zij hun krantje te lezen, stukken te tekenen of gesprek ken te voeren. Maar mej. Kok en drs. Hutsemakers konden hen er van overtuigen, dat op de eerste plaats de betrokken ministers precies hoor den wat de spreker te vertellen had en dat de overige heren en dames beslist wel in de notulen na zouden kijken, wat de heer Nootenboom al lemaal had staan te beweren En voor de rest hebben de Ven rayse dames er een gezellige dag van gemaakt en onderweg naar huis zelf nog de televisie-uitzending bekeken, waarin ze zo onverwacht terecht wa ren gekomen Terwijl het jachthoorn- en trom petterkorps wat kouwelijk aan zijn derde mars begon, sloeg burgemees ter drs. Schols zondag de nieuwe midgetgollbaan officieel „open". Hij werd daarbij op de nieuwe verkre gen stick gekeken door zijn zoontje, zijn echtgenote en de wethouders Schols en Loonen, die bij dit mati- neus gebeuren aanwezig waren. De nieuwe stick werd hem aangeboden door de voorzitter van de Ned. Mid- getgolfbond, die er zijn vreugde over uitsprak, dat door particulier initia tief zo iets in Venray tot stad had kunnen komen. Niet alleen krijgen de verschillende clubs hierdoor meer mogelijkheden, maar wordt spel en ontspanning voor velen geboden, die aan andere sporten niet meer toe komen. Hij sprak zijn gelukwensen en zijn dank uit jegens het bestuur van de Stichting Vlakwater en bood Venrays gemeentebestuur zijn geluk wensen aan met deze nieuwe sport- mogelijkheid. Ja, en toen kon de burgemeester zijn gang gaan, die niet volstond met een officiële slag. maar de gehele baan rustig afmaakte. Dat daarbij het pas ingezaaide gras wel wat van de vele belangstellenden te lijden had, deed aan de feestvreugde niets af. Een eerste toernooi zorgde verder voor de officiële (ingebruikname, waarbij Mierlo zich de primus inder pares toonde. De luitslagen luidden: teams: 1 Mierlo 652 pnt.; 2 Boxtel 692; 3 Hel mond 735; 4 Uden 768; 5 Hoogerhei- de 769; 6 Oisterwijk 800 en 7 Venray 927. Dames individueel: 1 mevr. v.d. Beek Mierlo 101; 2 mej. Keysers, Mierlo 105 en 3 mej. Kooymans Box tel 131. Heren individueel: 1 S. Jacobs Ois terwijk 99; 2 F. v. d. Beek Mierlo 101 en 3 G. van Duppen, Helmond 102. IN OVERLOON Het echtpaar Fonck-Coenen dat zaterdag zijn diamanten huwelijks feest in Overloon vierde, heeft over belangstelling niet te klagen gehad. Op de eerste plaats had de buurt gezorgd voor een versiering van hun villa, waarbij de grote 60 in gouds bloemen op het gazon de toevallige voorbijganger duidelijk maakte, waarom daar allemaal vlaggen ston den Op de tweede plaats in de Eu charistieviering, waarin de pastoor van Overloon zijn gelukwensen aan bood. Op de derde plaats op de re ceptie, die heel zoetjes begon, maar waar het laiter een komen en gaan werd van de vele vrienden en rela ties van dit diamanten paar Daarbij gaf om ook het college van B. en W. uit de gemeente Vierlingsbeek acte de presence, maar ook vele Venrayse vrienden, waaronder Deken Loonen en oud-burgemeester Mr. A. Janssen. Op de vierde plaats bij de muzi kale hulde van de Ovcrloonse fan fare. waarbij de heer van Daal na mens de Overioonse gemeenschap zijn gelukwensen aanbood en de rol van de heer Fonck schilderde voor het verenigingsleven ter plaatse. Een rol, die hij middels enkele envelop pen op deze feestdag ook weer ver vulde En lest was er dan het buffet, dat op het einde van de dag was aangericht voor de naaste familie, waarbij liefst 100 neven en nichten aanwezig waren. Een schaduw viel over dit feest door het ongeluk in Sevenum. waar bij enkele feestgangers met hun auto tegen een boom botsten en waarbij een tweetal van hen gevaarlijk ge wond werd.

Peel en Maas | 1970 | | pagina 13