,6 oktober om 11 uur 's morgens feestelijke opening, HEMA r Uw Hema staat in 't centrum. Ook in de Schoolstraat bent u welkom. Wat staat u te wachten in uw Hema? Lest best, 't lekkerste komt achteraan. Ontdek uw voordeel in uw Hema. Dank en nog eens dank! Uw Hema warenhuis in Ven ray! door Mevr. A. H. Schols-van Els, echtgenote van de burgemeester. Centraal in uw winkelstraat, Grotestraat 14. Daar gaan de deuren van uw Hema in Venray voor u open. Dat moet u zien. Gróót, geweldig modern en verrassend mooi. Een warenhuis waarin u ontdekt hoe plezierig winkelen kan zijn. Geen wonder dat de Hema in 't centrum van de belangstelling staat. Behalve de hoofdingang in de Grotestraat is er ook een ingang in de Schoolstraat. Met ruime parkeerplaatsen waar u altijd uw auto kwijt kunt! Kom binnen. Zes glazen deuren staan uitnodigend voor u open. En kijk, u ontdekt de ruimte en de bruisend aktieve Hema- sfeer. Meteen rechts de kleurrijke mode afdelingen. Damesmode, herenmode, kinder- en babytextiei. Werkelijk alles. En geweldig modieus! Dan de huishoudtextiel, de woningtextiel. In het midden; parfumerie, schattige bijouterieën en prachtige lederwaren. Speelgoed en fournituren. Links de nodige huishoudelijke artikelen en beeldige kunstnijverheid. Gereedschap, auto-artikelen en een hele doe 't zelf afdeling. Overzichtelijk op handige zelfkeuze- toonbanken. Heerlijk, die afdelingen achteraan. Kijk die kaasafdeling. Speciaal gekoeld. Met de lekkerste kaas, vers van het mes. En de fijne vleeswaren. In de modernste koelvitrines. Alles vers van 't mes. En dan de notenbar. Wel 15 verschillende soorten noten. Elke dag brandvers. En op een speciale toonbank de heerlijkste roomboterkoekjes. De Hema is groot. Al meer dan 100 vestigingen door heel Nederland. Duidelijk dat dit voor u voordelig is. Zo'n enorm warenhuis concern kan hoge kwaliteitseisen stellen en lage inkoopprijzen bedingen bij alle fabrikanten. Nationaal en internationaal. Omdat veel tegelijk wordt ingekocht. Dus? U als Hema-klant bent verstandig als u daarvan meeprofiteert. Uw Hema geeft voor lage prijzen de zekerheid van goede betrouwbare kwaliteit.- Vandaar die ijzersterke garanties die u krijgt. Een woord van dank. Aan alle mensen die hebben meegewerkt aan de bouw van deze Hema. Aan de architekten en aannemers, timmer lieden en loodgieters. Enfin, het zijn er teveel om op te noemen. Dank!, dat u met z'n allen zo'n mooi warenhuis hebt gebouwd!

Peel en Maas | 1970 | | pagina 18