Burgemeester Dittrich doet felle aanval op ambtsvoorganger Zwembad-successen en -perikelen Politierechter INGEZONDEN PULS is SSMSUSS^^SSUSn WEEKBLAD VOOR VENRAY EN omstreken PULS JOS MARTENS Venray in het weekend Vierlingsbeek een kans gemist circus Toni Boltini VRIJDAG 19 JUNI 1970 No. 25 EEN EN NEGENTIGSTE JAARGANG GOEDKOPER DAN U DENKT PEEL EN MAAS IS GOEDKOPER DAN U DENKT ADVERTENTIEPRIJS 13 cl. per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 1 Tc (builen Venroy 2.50) De heer G. Rutten, oud-burge meester van de voormalige gemeen te Wanssum heeft onlangs in een openbare parochievergadering er z'n misnoegen en verwondering over uitgesproken, dat in Wanssum nog steeds geen begin is gemaakt met de aanleg van riolering. Volgens hem was reeds in 1962, toen hij nog burgemeester was van die gemeenlte, de vereiste vergunning voor aanleg van riolering verleend. Deze bewering werd door zijn op volger Drs. Dittrich op de jongste gemeenteraadsvergadering in Meer- lo-Wanssum een pertinente leugen genoemd. Dat toonde hij aan met een uitvoerige documentatie. In februari 1956 vroeg het ge meentebestuur van Wanssum ver gunning aan voor de aanleg van rio lering in dit dorp, in het kader van de dienst aanvullende werken. Het ingenieursbureau Verheijen kreeg in 1957 opdracht tot het maken van plannen. Vergunning werd er niet verleend omdat er geen werklozen waren. In 1961 werd een nieuw plan ingezonden met als kosten 675.000. Burgemeester Rutten ging met in gang van 1 sept. 1962 met pensioen en zijn opvolger werd reeds direct geconfronteerd met het feit dat niet alle vergunningen voor deze riole ring binnen waren. O.a. niet van de Prov. Waterstaat voor lozing in de Maas. Op 13 sept. 1963 waren alle vergunningen binnen, maar omdat er geen werklozen waren, kon niet worden gestart. Hierin zat dus fëiteüj'k de hele fout. Men had 't via de werklozen- objecten geprobeerd en men greep mis, toen er geen werklozen waren. „Waarom", vroeg nu burgemeester drs. Dittrich zidh af, „heeft mijn geachte ambtsvoorganger niet de voetsporen van zijn collega in Broek huizen gevolgd. Deze maakt in 1957 ptannten en daar kon in 1960 al rio lering worden aangelegd. Als oud-burgemeester Rutten meent in het openbaar het belang te dienen door leugens te vertellen, dan kan ik alleen de woorden van pre mier Wilson aanhalen: „als deze man ophoudt met liegen, kan ik ophouden de waarheid te vertellen." Uitdruk kelijk wil ik stellen dat het gehele dossier ter beschikking is en ik zal zelfs mijn medewerking verlenen dia's te maken van dit dossier, dan kan dit desnoods in de kerk op het projectiescherm worden vertoond." De heer Hol betoogde nog dat het ongepast is dit in de kerk te ver tonen, waarop de voorzitter repa- ceerde dat kerk en politiek in Wans sum één is. Een tjokvolle publieke tribune bleef ondanks de bloedhitte de ge hele duur der vergadering volgen. Het was al direct merkbaar dat er een gespannen sfeer heerste, on danks het feit dat de raad door de eerste 8 agendapunten heen dwaalde zonder veel interesse. Evfen stokte het toen het ging over hét dansen toe te laten voor de 16- jarigen en medewerking te verlenen voor verkoop van grond aan het kleinmeubelbedrijf Verstraelen uit Tienray. Geen bezwaar had de raad tegen verkoop van een reeds 5 jaar leegstaande Noorse bungalow. Maar toen de grondaankoop van Rutten ter sprake kwam voor de prijs van 105.327,kwamen de tongen los. De raadsleden kregen soms bitse antwoorden te incasseren. Het raads lid Janssen (Tienray) werd dat moe en zei op een keer: „Meneer de voor zitter, ik erger mij aan uw antwoor den. Potverdomme u behoeft zich niet kwaad te maken, wij zijn bang om vragen te stellen. Er is hier een gespannen sfeer en een bokkige voorzitter". De raadsvoorzitter bleek zich daar niet van bewust te zijn, maar in de latere duur van de vergadering was duidelijk een geladen sfeer te proe ven en deze ontlaadde zich volledig bij de kwestie riolering. Toen de sportterrein verzorging aan de orde kwam, nam raadsvoor zitter Dittrich het de heer Hendrickx Met FIAT aan de top LIESHOUT TEL. €4992-251 kwalijk dat hij daar kritiek op had. Deze merkte op: „wij leven toch in een vrij Nederland", waarop de voorzitter antwoordde: „Vrij Neder land als wij maar niet in Oranje Vrijstaat behoeven te leven." Het vochtvrij maken van de ambts woning van de burgemeester vroeg een investering van 17.000,en dat was voor verschillende raadsleden te veel van het goede. Wel waren zij overtuigd dat ook een burgemeester in een bewoonbare woning behoort te wonen. Dat was dan de reden dat men uiteindelijk de gevraagde mede werking gaf. Na het gebruikelijke gebed deelde de voorzitter nog mede dat hij van 15 tot 25 juni afwezig is. ERNSTIG GEWOND Op de kruising Deumeseweg—Mid- denpeelweg werden de voorrangs- regels niet volgens de voorschriften in acht genomen. De vrachtauto, bestuurd door H. D. uit Uden kwam in botsing met de personenauto van de 51-jarige J. A. uit Sittard. Deze laatste werd uit de auto geslingerd en niet diverse ver wondingen, o.a. aan borst en hoofd, naar het ziekenhuis vervoerd. AANRIJDINGEN In de Helfrichstraat werd de ge handicapte P. B. toen deze zich per fiets wilde verplaatsen, aangereden door de personenauto bestuurd door de Venrayer V. De jongen bekwam geen ernstig letsel, terwijl de auto en fiets licht- werden beschadigd. In de Beukenlaan werd de per sonenauto van L. licht beschadigd toen een voorbij fietsende dame een klap gaf op de auto. Politie heeft de zaak in onderzoek. Op de kruising Paterslaan Langstraat kwamen de personen auto's bestuurd door J. F. uit Ven ray en P. B. uit Horst met elkaar in botsing. Oorzaak was het niet ver lenen van voorrang. Materiële scha de. POLITIE WAARSCHUWT JEUGD Met klem wijst de Venrayse ge meentepolitie erop dat het levensge vaarlijk is aanbouw zijnde bouw werken te betreden. Het is boven dien ook nog verboden. De politie gaat hier strenger tegen optreden maar wijst tevens op de verantwoor delijkheid welke bij de ouders be rust. Afgelopen weekend trad de po litie op tegen het onbevoegd vertoe- vten op de in aanbouw zijnde flats in Vélitum, LAADKLEP GING OPEN Een met asfalt geladen vrachtauto zorgde voor de nodige stagnatie toen de laadklep open ging en de bestuur der daar niets van merkte. Over de gehele lengte van de Puttenweg te Ysselsteyn werd het wegdek be smeurd. Gemeentewerklieden moes ten er aan te pas komen om het wegdek te zuiveren. De politie maak te procesverbaal op. VUUR LAAIDE WEER OP Voor de derde maal moesten de brandweerlieden aantreden om de heidebrand te doven welke steeds maar weer oplaaide rond de cam pingplaats in de Heide Peel. Het schijnt tijdens deze droogte uiterst moéilijk te zijn de vuurhaard dus danig te bestrijden dat het onder grondse vuur stikt. POLITIE MOEST VEEDRIJVEN Binnen 24 uur moest de gemeen tepolitie van Venray rich tweemaal inzetten als veedrijver. Zaterdag avond waren de hekken van enkele weiden aan de Wanssumseweg open gezet. 18 stuks vee waren de weg op gewandeld. Eigenaar en politie kon den het vee, voordat het de auto mobilisten last had bezorgd, in de weide terug jagen. Zondagmiddag kwam een melding binnen dat een tiental koeien op de Merseloseweg liepen. Hetzelfde ver schijnsel als op de Wanssumseweg. Uit ëen goed afgesloten weide was het vee de weg op gekomen. De po- lidtie tracht te achterhalen wie de „leukerd" is die spel speelt! GESTOLEN BROMFIETS TERECHT Een te Venray gestolen bromfiets ten nadele van S. uit Venray werd te Horst teruggevonden. Deze kon aan de eigenaar ter hand worden gesteld. „Edelachtage, daar kwam zómaar iemand mijn slaapkamer binnen stappen!", kreet de breed uitgebouw de vrouwenfiguur met mannenstem, „en ik had de deur op slot gedaan. Je kunit immers nóóit weten. Er worden tegenwoordig zóveel meisjes belaagd." „Meisjes jamompelde de po litierechter en hij keek met enig ont zag op naar de martiale strijder die al een zilveren bruiloft had kunnen beleven, als een echtgenoot het ten minste onder haar gezag had kun nen Uithouden. „Maar deze onverlaat", zo baste haar loden altstem verder, „kwam dwars door die gesloten deur heen!" „Over de deur", wist de rechter. „Hebt u die plof niet gehoord?" „Heeft hij die deur uiit de hengsels geworpen? Dat is helemaal brutaal! En doet u daar niets aan?" „Moet ik die deur weer in de hengsels gaan hangen dan?" „U begrijpt best, wat ik bedoel. Die kerel drong mijn slaapkamer binnen en heeft mij aangeraakt. Hij heeft de deur er voor geforceerd, edelach- tige. En nu sta ik hier op het matje en moet me verantwoorden voor een pats in rijn gericht, terwijl hij blijk baar vrijuit gaat." „U hebt dlie ontploffing dus niet gehoord?" „Ontplofwilt u daarmee zeg gen dat hij dynamiet gebruikt heeft om bijn slaapkamerdeur te force ren? „Nee mevrouw, ik wil alleen maar zeggen, dat u er ongebruikelijke slaapgewoonten op na houdt U slaapt door een ontploffing heen en wordt zelfs niét wakker als de deur van uw kamer daarbij naar binnen valt. Maar u ontwaakt direct als iemand voorzichtig één voet over de drempel zet. En u verzet zich letter lijk met hand en tand tegen elke po ging om u uit een huis te redden, dat gevaar loopt in te storten." Zij haalde zichtbaar haar neus op. „Nou mot dat instorten viol het nogal mee. Het huis is helemaal niet ingestort. En een ontploffing is er ook niet geweest, want dan had ik dat toch zeker moeten horen. Ik konstateer alleen, dat mijn slaapka mer is geforceerd en dat iemand zich wederrechtelijk toegang tot mijn slaapvertrek heeft verschaft. Wat hij daar kwam doen, is dunkt me wel duidelijk. Hij maakte op mij echt niet de indruk, dat hij mij kwam redden, midden in de nacht. De kon- klusie laat ik helemaal aan u over." Uit de getuigenverklaringen bleek, dat een huisgenote van deze kribbi ge verdachte aan een maagzweer leed en tegen tweeën wat melk wil de warmen. Met 'n wat slaperig ge zicht draaide ze aan een gaskraan en manipuleerde met lucifers. Maar ze had de gaskraan van de oven ge opend. Die vulde zich eerst met gas en toen daarbij een brandende lucifer in de buurt kwam, plofte het fornuis uit elkaar. De keukeninven taris ging gedeeltelijk aan diggelen, de deuren in het huis vlogen open en de bewoners raakten in paniek. Be halve één: de laatbloeiende Doorn roosje met haar vele stekels. Een ka merhuurder snelde naar haar bed om te zien of rij gewond was. Ze sliep. Toen wekte hij haar, zoals een moedige prins eeuwen geleden de echte Doornroosje ook gewekt heeft uit een slaap van honderd jaar. En zie, de beproefde methode werkte nog. De overjarige maagd werd wak ker. Erger nog, haar krachtige ge stalte verhief zich en -met haar bouwvakkershand en een wat uit stekende hoektand bewerkte zij het bezorgde gericht, dat zich over haar heen boog. Dieswege vorderde de of ficier nu zestig gulden boete of een week hechtenis. De reeds zo breed uitgebouwde fi guur haalde heel diep adem en zwol daardoor nog verder op. Ze verhief haar lichtelijk gebarsten altstem tot die van een dondergod en sprak dreunend: „Edelachtige, ik ben ont- eerd, voor heel mijn verdere leven. Hoe kan ik ooit nog in het huwelijk treden als een andere man mij ge kust heeft! En dan nog zestig gulden of de gevangenis in! Dit is hemel tergend." „Als u dan niet met een ander wilt trouwen, trouwt u maar met deze. En dan laat u hem gelijk uw boete betalen", stelde de politierechter voor en hij vominste conform. BOSBRAND Ondanks de snelle inzet van Ven- rays brandweerlieden ging ongeveer 2 hectaren 10 jarige dennen langs de Steegsepeelweg-Puttenweg zondag morgen verloren bij een bosbrand. Wel slaagden de brandweerlieden er in het vuur te localiseren en het ge vaar voor aangrenzende percelen te voorkomen. Omtrent de oorzaak is niéts bekend maar vermoedelijk 'n weggeworpen peuk. Vorige week woensdag zijn voor de tweede maal in dit schooljaar de examens voor het schoolzwemmen afgenomen. Hieraan namen ditmaal 752 kandidaten deel van de lagere scholen uit Venray-kom en kerk dorpen, de BLO, de scholengemeen schap Jerusalem, de LTS en de Agrarische School alsmede de lagere scholen van Overloon, Maashees, Vierlingsbeek, Wanssum en Geyste- ren. Van de 752 candidaten slaagden er 366 voor het diploma A (8 afgew.); 328 voor het diploma B (17 afgew.), De gemeenteraad van Vierlings beek heeft, dachten we, een prach tige kans gemist. Ze had namelijk eens iets terug kunnen doen voor een man, die voor deze gemeente en zeker voor een dorp van doe gemeen te ontzaggelijk veel gedaan heeft. En die kans heeft men niet aangegre pen We bedoelen hiermede de heer H. van Daal, die ondanks het feit dat ook hij in 19441945 net zo zwaar getroffen was als zijn andere dorps genoten in Overloon, toen de moed en de durf had om met een oorlogs museum te beginnen. Terwijl ande ren bezig waren met de wederop bouw van hun zwaar getroffen woonplaats, begon hij, tegen beter weten in, stukken te verzamelen, die de grondslag vormden van wat nu Nederlands Nationaal Oorlogsmu seum is geworden. De insiders we ten dat, voor het zover was, een lange, lange lijdensweg gegaan is moeten worden, want er mocht in Overloon wel zeer hard gevochten zijn, per slot van rekening is de ge meente Vierlimgsbeek nu niet be paald het centrum van ons land en konden grotere plaatsen als Arnhem en andere, ook bepaalde kaarten in dat opzicht op tafel leggen. Maar gestaag doorduwend, rijn tijd af wachtend, maar nooit aflatend, is de heer van Daal zijn weg gegaan. Een weg, waarop vele anderen hem voor de voeten liepen; met de eer gin gen strijken; of deze voor zich op eisten. Maar dat verhinderde hem niet door te gaan, telkens nieuwe relaties makend, telkens nieuwe in stantdies opsporend, die 't grote doel - dat hij zich van het begin af voor ogen gesteld had - te bereiken. Hij was vast besloten het beeld, dat hij na de eerste wereldoorlog in Verdun en op andere slaehtvelden in Frankrijk en België gezien had, ook in Nedereland, in rijn geboorte plaats, te bewaren. Daardoor heeft hij naar onze mening, vele andere goede banen laten schieten; daar voor heeft hij praktisch alle tijd op geofferd, zo niet meer ,Het moet een gelukkige mens ge weest zijn, die onlangs Prins Bem- hard nog rond kon ledden over de zoveelste uitbreiding van „rijn" mu seum. Het moet een gelukkig mens rijn geweest, die de Kamervoorzit ter van Thdel toen hoorde zeggen, dat hier iets unieks geschapen is, waarvan de hele Nederlandse jeugd moet kennis nemen. Het was gro tendeels rijn werk, en is dat nog Dat de naam van Overloon thans overal bekend is; dat intussen mil joenen deze plaats bezocht hebben, dat praktisch alle prominenten waaronder leden van het koninklijk huis, ministers, generaals e.d. het gastenboek voorzien hebben van hun handtekening, is voor een groot deel te danken aan het initiatief van de heer van Daal', die daarnaast nog al tijd ambtenaar ter secretarie was en is Op deze secretarie komt in okto ber a.s. de plaats vrij van secretaris. Een funktie die de heer van Daal als loco-secretaris ook al menigmaal vervuld heeft. Uit dien hoofde gaf hij zich op, enkele jaren voor zijn pensioenering, voor dit ambt. Had men tot september gewacht met die benoeming, dan zou hij on getwijfeld secretaris geworden zijn. Want Overloon begint de meerder heid te krijgen in het Vierlingsbeek- se raadsbestel. Maar de oude raad, waarin die meerderheid nu nog niet is, die kon de durf en de moed niet opbrengen om tenminste op die wijze iets terug te doen voor een mens, die zidh jaren en jaren steeds op nieuw ingezet heeft voor diezelfde gemeenteDaarmee toonde men nog eens overduidelijk aan, dat men klein bleef tegenover de grootheid van een man, die iets dergelijks van zijn gemeente niet verdiend heeft Integendeel Politiek blijkt soms een smerige zaak. 27 voor het vaardigh.diploma 1 (af gew. 2), en voor het' vaardigheids- diploma 2 en 3 respectievelijk 3 en 1 Op diezelfde woensdag heeft het zwembad 'n record geboekt aan be zoekers, in al de tijd dat het buiten bad bestaat. Liefst 6982 mensen wa ren in het bad om verkoeling te zoe ken tegen het warme zomerweer. Een record-aantal dat zelfs in de groot-steedse zwembaden maar zel den geboekt wordt Op zomerse dagen schommelt het aantal bezoekers rond de 5000, maar het warme weer deed vorige week verwachten dat men zelfs de 7000 zou gaan halen. De afkoeling van de laatste dagen deed deze verwach ting echter teniet. Er rijn op het bureau van dit blad enkele boze brieven binnengekomen over het feit dat men juist met die dagen zo lang moet wachten aan de kassa. Van de kant van het zwem bad verzekerde men ons, dat men alles probeert om de mensen zoveel mogelijk en zo snel mogelijk te hel pen. Voor de mensen, die een abon nement of 10-badenkaart hebben is er een aparte entree. Zij die betalen moeten, gaan langs een kassa, waar men zo snel mogelijk zal helpen De kassa van het binnenbad moet om financieel-technische redenen al leen gebruikt worden voor het bin nenbad school- en groepszwemmen) en kan niet voor het buitenbad ge bruikt worden. NATIONAAL NEDERLANDS KOMT NAAR VENRAY Woensdag 24 juni a.s kan Venray het circus van Toni Boltini hier ver wachten. Ondanks rijn felle pro testen tegen de schijnbaar voor cir cussen te hoge vermakelijkheidsbe lasting slaagt deze limburger er nog steeds in rijn circus in het leven te houden. VERNIEUWDE EN UITGEBREIDE ACCOMODATIE Het programma is uitgebreid en aan de entourage is veel aandacht besteed, teneinde het geheel een feestelijke cdrcussfeer te geven. De zitinstallatie voor het publiek is volkomen vernieuwd, zodiat de bezoekers thans ruime genummerde plaatsen hebben, grotendeels voor zien van rugleuningen. Hett 9-mans circusorkest neemt een ere-plaats in ter weerszijden van de grote trap, die de entree voor de ar tiesten vormt Accoustische deskundigen hebben een volkomen nieuwe geluidsinstal latie zodanig opgesteld, dat ieder gesproken woord tot rijn recht komt en dat de muziek 'n optimale weer gave krijgt De verlichting, vroeger nog wel 'ns een zwak punt bij een circuspro gramma, is thans sprookjesachtig en mede door een vakkundige bedie ning zeer gevarieerd. Baldakijnen, pistebekleding en tal van andere voorzieningen geven de tent een gezellige circussfeer. Zelfs de voortent - entree voor 't publiek - en het uitgebreide kolos sale nieuwe wagenpark geven de bezoekers al op voorhand de indruk als het ware met een geheel nieuw circus te doen te hebben. UNIEK PROGRAMMA In het nieuwe programma van 't circus Boltini zijn op alle gebieden van de circuskunst topartiesten iin hun genre aan het werk, terwijl de samenstelling zodanig is, dat door voortdurende variatie de aandacht gevangen blijft, ook al omdat span ning en ontspanning goed zijn gedo seerd. GROTE ONDERDELEN Zo is het luchtruim van de grote circustent ditmaal wel zeer goed be zet. Het begint al met de zes Her- gotti's, Hongaren, die de meest ge waagde stunts uithalen aan hun ro terende lucht-karrousel. In het verdere verloop van het programma zijn er steeds weer nieu we nummers in de circuskoepel, zo als het optreden van de Mexioaan Ryncso Cadona aan een slingerend touw, de 5 Acturus aan de vliegende trapeze met hun piouettes en meer voudige salto's, of het Trio Cardona aan de trapeze met levensgevaorlij- ke luchtacrobatiek. EXOTISCH TINTJE Hier en daar krijgt het program ma van circus Toni Boltini een cul tureel exotisch tintje. Dit gebeurt o. m. bij het binnenleiden van twee zeboes een watussi en een guanaco. Een tropische schemering valt daar na in, maar bij het oplichten ont waart men tien donkere danseressen die ('savonds in topless costuum) bij fakkellicht him inheemse limbodan- sen uitvoeren en de omlijsting vor men bij de vuurdans. Dit originele Afro Carib Ballet is ook te zien bij het optreden van de olifanten. Het natuurlijke dansen van de tien meisjes uit Jamaica zal worden begeleid met lichteffecten. PRACHTIGE PAARDEN Liefhebbers van paarden kunnen hun hart ophalen bij de aanblik van Boltini's nieuwste aanwinst: twaalf Lippizahners in perfecte vrijheids dressuur, die na hun fraaie samen spel ook afzonderlijk steigerend door de piste schrijden. Er rijn ook andere paardennum- mers. Zoals de klassieke hogeschool van Antoinette Boltini op Tafta en het befaamde jockeynummer van de Frankello's Meer in het komische genre ligt het amateur-rijden, waarbij vrij wil- ligers(sters) uit het publiek zich meestal vergeefs een ronde lang staande pogen te houden op de rug van een deinend paard. SPAANSE CLOWNS De Spaanse clowns, 3 Ravels, is 't maken van grollen en grappen toe vertrouwd. En passant blijken het tevens grote musici te rijn. Naast een jongleur treden verder op 8 springers van de Marokkaanse Hanssani Troupe, die tevens in top- tempo menselijke piramides bou- ONGEORGANISEERDE JEUGD EN DE KATHOLIEKE WERKENDE JEUGD Geachte Redactie. Naar aanleiding van uw stuk in uw weekblad van 11 juni jl willen wij u er op attent maken, dait deze aktie niet georganiseerd is door de A. O. J. (Ongeorganiseerde Jeugd), doch dioor de K.W.J. afd. Venray. Hierbij willen wij uitdrukkelijk vaststellen, dat de KW.J. geen enkel verband heeft met de A.O.J. Om terug te komen op onze aktie „Zwembad" kunnen wij u medede len, dat er reeds op 4 juni jl een ge sprek heeft plaatsgevonden met de gemeente Venray. Bij diit gesprek waren aanwezig: van gemeentewege de heren Coolen en Sandberg. Ver der was er de heer Mobes (directeur van het zwembad) en het voltallige K.W.J.-bestuur, Op deze bijeenkomst zei de heer Coolen: „Als de K.WJ. met de ver lenging van het slluitingsuur tot 20 uur accoord gaat, zal men binnen af zienbare tijd dit nieuwe sluitings uur van kracht laten worden". Dit alles zou echter slechts in de periode van 1 juli tot 15 augustus als experiment dienen, om de be langstelling voor het „avondzwem men" te kunnen peilen. Daar de K.W.J. echter voorgesteld had om het sluitingsuur op 21 uur te zetten en zij dit niet zonder meer wilde laten vervallen, ging men in bredere kringen onderzoeken in hoe verre er belangstelling was om het sluitingsuur te verzetten van 19 uur naar 21 uur. Men kon daarbij nog kiezen tussen sluitingstijden om 20 en om 21 uur. Zoals u bekend zal zijn werden in ongeveer 1 uur tijds 1000 hand tekeningen verzameld. Van deze 1000 ondertekenaars was 94°/a er voor om het sluitingsuur op 21 uur te stellen. Hopende u door deze inlichtingen een betere kijk op deze zaak gege ven te hebben, en een rectificatie in uw blad verwachtende, verblijven wij met hoogachting. Katholieke Werkende Jeugd, afdeling Venray F. Barends, secretaris. Naschrift van de redactie: Wij vertrouwen dat de weergave van uw brief een voldoende rectifi catie is.

Peel en Maas | 1970 | | pagina 9