1.39 1.98 98 59. Kerkelijke Diensten Geslaagd Steek uit die hand guldens zijn harde guldens van 21 tot en met 27 juni Vredeskerk Yenray HINDERWET Kinder- vacantiewerk Venray gaat weer van start BnflBHHH9K9H&X£gggHHHH Priester van de week kap. J. Driessen Dr. Poelsstraat 2 tel. 2385 Zaterdagavondmis 19 uur voor de ouders Gossens-Biermans. Zondag: 8 uur Herman Jeuken 9.30 uur hoogmis voor de parochie; 11 uur overl. fam. Hendriks - Camps 18 uur Heinrich Thoone. Maandag: 7.30 uur geen H. Mis tot na de vakantie; 8.15 u Gerard Gos- sens en echtgen. als stichting; 9 uur Antoon Philpsen vanwege buurtver. St. Joseph; 19 uur Piet Hanen. Dinsdag 8.15 uur overl. familie Bouten-Verschuren; 9 u overl. fam. van Dooren-vd Ven; 19 uiur Chris- tiaan Jacobs. Woensdag: 8.15 peter Jan Rutten, echtgenote en kinderen als sticht.; 19 uur Emiel Beerkens. Donderdag: 8.15 gezusters Janssen en familie; 9 uur overl. familie te Fruchte te Buite. Vrijdag: 8.15 overl. familie Vollen- berg-Jacobs en broer Theo; 9 uur Carolina Flinsenberg van de Mortel en dochter Anny; 15 uur gezongen H. Mis uit dankbaarheid bij zilve ren huwelijk Beterams-Verkoeyen; 19 uur Cornells Akerboom. Zaterdag: 8.15 uur Jan Kersten; 9 uur Jan van Soest vanwege buurt; 15 uur gezongen H. Mis uit dankb.h. bij zilveren huwelijk Verstegen-Jan sen; 19 uur ouders Swinkels-Strij- bosch en dochter Jo. MEDEDELING Zondag 21 juni a.s. zal onder alle H. Missen een collecte gehouden worden voor de slachtoffers van de aardbeving in Peru. AKOLIETEN Zaterdag: 19 uur Hub Gooren en Martin Spee. Zondag: 8 uur Gerard van Veghel en Paul van den Heuvel; 9.30 Geert Cox en Henk Ebberdlnk; 11 uur Pie- ter Janssen en Martin Cuppen. MISDIENAARS Zondag: 18 uur Wim Kremer en Jacq van Mil. Maandag, dinsdag en woensdag 8.15 Bert Verbruggen en Roland Mi- chels; 19 uur Gerard van Vegchel en Martin Beekers. Donderdag, vrijdag en zaterdag 8.15 Hub Thuyls en Gerard Hen driks; 19 uur Rudy Siebers en Willy van de Vorle (alleen vrijdag). Vrijdag: 15 uur Leon Kunzler en Peter Broers. Zaterdag: 15 uur Peter Pelzer en Jos Swaghoven. PAROCHIE PATERSKERK Priester van de week: Kapelaan C. Bakker Zondag: 5e zondag na Pinksteren. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45, hoogmis 10.15; 18.00 avondmis Vrijdag: 1100 gez. H. Mis bij gele genheid van het 25-jarig huwelijk Kateman-Janssen; 16.30 gez. H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig hu welijk Koenen-Balfcussen; 19.00 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur, 6 uur en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondagsviering. Mededeling I. Zondag a.s. 21 juni kollekte voor de vele slachtoffers van de aard bevingsramp in Peru. We hopen dat U deze arme mensen flink zult helpen. 2. De ondervinding leert, dat de ge zinsbijdrage tot de vakanties goed lopen. Daarna komt de klap! En die komen we niet meer te bo ven. Daarom een dringend ver zoek: Geef uw bijdrage vóór de vakantie voor de eerstkomende paar maanden. Uw kerk kan ze niet missen. Leest en bestudeert U het financieel jaaroverzicht van uw parochie maar eens heel goed. Mis intenties Zaterdag: 18.30 Adriana Ouden hoven-Evers. Zondag: 7.30 ouders Janssen-Mau- rus; 9.00 Martinus Swinkels, Johan na Michels en dochter Gertruda; 10.15 Piet Verheyen en Maria Lat- jens; 11.45 Wilhelmus Aarts; 18.00 Martinus Wijnhoven. Maandag: 7.45 voor een goede ge nezing; 8.30 parochie; 9.00 Mathilde Wasser; 19.00 overl. fam. Coopmans- Custers. Dinsdag: 7.45 Hendrina Ambro- sius; 8.30 ouders en ldnderen waar van moeder overl.; 19.00 jgt. Karei Hendrix en overl. fam. Woensdag: 745 overl. Maria Hoe- demakers-Verstegen; 8.30 gelovige zielen (offerbus); 9.00 t.e.v. H. Geest; 1900 Anna Maria Arts-van Gerven. Donderdag: 745 voor een goede ge nezing; 8.30 gelovige zielen (offer bus); 19.00 t.e.v. H. Geest; 1900 Mar tinus Swinkels, Johanna Michels en dochter Gertruda Vrijdag: 7.45 Karei Hendrix; 8.30 Anna Maria Smits-Arts (van de bu ren); 11.00 25-jarig huwelijk Kate man-Janssen; 16.30 25-jarig huwe lijk Koenen-Baltussen; 19.00 gezins mis tot zekere intentie. Zaterdag: 7.45 Martden Wijnhoven; 8.30 Johanna van de Weegh (vanwe ge de buren). Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Bert Janssen en Schellekens. Zondag: 7.30 Victor en Luc Pop; 9 uur Frans Bonants en Jos Hen- dricx; 10.15 Peter Bonants en Geert Philipsen; 11.45 u Jac Claessens en Jos Jeuken. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18 uur Hans vjd. Beker- om en Maurice Janssen. Maandag, woensdag en vrijdag 7.45 Luc en Paul Janssen; 19 uur Martilen Janssen en Frans Jeuken. Dinsdag, donderdag en zaterdag 7.45 John Bonants en Pim de Vos; 19 u Peter Hendrix en Jeroen Reym- ders. Vrijdag (26 juni): 11 uur (25-j.huw.) Martien Janssen en Frans Jeuken; 16.30 (25-j. huw.) Hans Achten en Ralph Reynders. Zaterdag: 19 uur avondmis voor overl. Gertruda v. Hoof-Hoex. 5e zondag na Rinksteren 8 uur leesmis voor overl. Johan Jan sen; 9 uur leesmis voor overl. Maria Evers-Clevers; 10 uur hoogmis voor overl. Piet Voss; 11.30 leesmis voor overl. vader Thielen en zonen Alouis en Bennie; 18.30 uur avondmis voor overl. Wilhelmina Pouwels-Peeters. Maandag: 8 uur leesmiis voor de gelovige zielen; 19 uur avondmis v. overl. ouders Wijnhoven-Roelofs. Dinsdag: 8 uur leesmis voor een overledene (A); 19 uur avondmis v. overl. familie Clephas-Hannen. Woensdag: 8 uur leesmis voor ov. Albert Stevens; 19 uur avondmis v. overl. Mathias v.d. Bereken. Donderdag: 8 uur leesmis tot zek. intentie (T); 19 uur avondmis voor overl. familie VermeuLen-Dijkmans. Vrijdag: 8 uur leesmis voor overl. Theo Vollenberg; 19 uur leesmis v. voor overl. ouders (B). Zaterdag: 8 uur leesmis tot zekere intentie (overl.); 19 uur avondmis voor overl. Harry Schrooten. Mededeling 1. We hebben bijna geen misinten- ties meer voor de komende weken. Ook misintentie-gelden zijn een bij drage voor het onderhoud van de kerk. Misdienaarslijst van 20-27 juni Zondag: 8 uur H. Kustens en H. Linders; 9 uur G. Raaymakers en J. vd Heuvel; 10 uur B. Pelzer, M. vd Bekerom en L. Simons; 11.30 u S. Vollenberg en G. Pelzer; 18.30 uur G. Swinkels en G. Ewals. Week I: 8 uur N. de Rijk en HM. Peeters; 19 uur S. Claessen en J. vd Heuvel. Weekll: 8 uur G. Raaymakers en J. vd Heuvel; 19 uur H. Janssen en T. Voesten. PAROCHIEKERK OOSTRUM 5e Zondag na Pinksteren 8.30 lm. Harrie Kesselis en int. fam. Poels-Janssen; 10 uur hoogmis gest. gez. jaard. familie Verheijen - Hen drix. Maandag: 8 u overl. familie Ver haag-Maas. Dinsdag: 8 uur int. familie Ver- meulen-Moorrees. Woensdag: 8.45 u Maria Muyres- Dujpont. Donderdag: 8 u Theodora Derks- Janssen en Petr. Derks. Vrijdag: 8 uur gest. leesmis Ant. Broeren. Zaterdag: 19 u Cath. Bovée-Har- telo. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 7 u leesmis; 8.30 maandd. Gerrit ten Haaf; 10 uur hoogmis als maandd. Martinus Voermans; 14 uur II. Mis waaronder Mgr. Beel het H. Vormsel zal toedienen aan de kinde ren van de zesde klas. Maandag, dinsdag en woensdag om 7.30 uur leesmis. Donderdag: 7.30 uur voor overle denen (H). Vrijdag: 7.30 uur tot zekere inten tie (M). Zaterdag: 7.30 uur tot zekere in tentie (M); 19 uur avondmis voor de overl. familie Linskens-Heiligers. A.s. zondag 28 juni preek en col lecte voor de missie van Pater van de Sterren. Zaterdagavond 7 uur leesmis voor Jean Jacobs en echtgenote. 5e zondag na Pinksteren: 7.30 uur leesmis voor de parochie; 9 uur leesmis voor P. Giesen en dochter Mia; 10.30 H. Mis opgedra gen door mgr. Beel en toediening van het H. Vormsel. De eerste ban ken zijn gereserveerd voor de vor melingen en him ouders. Maandag 7.30 uur leesmis voor Martinus Verhalle, echtgenote en de overleden kinderen; 8 uur leesmis v. Jo van Meijel. Dinsdag: 7.30 u leesmis voor Pau la Verkoeijen-Verheijen; 19 uur lm voor Petronella de Bruijni-Jeuken en overleden kinderen. Woensdag: 7.30 uur gest. jaarg. v P Mathijs Ducassen, echtgenote en dochter Liza; 19 uur leesmis voor José Timmermans en Jac. Vervuurt Donderdag: 7.30 uur gest. leesmis voor Antoon Jacobs en echtgenote; 19 uur leesmis voor Maria Loenen- Thielen en Jan Loenen. Vrijdag: 7.30 uur leesmiis voor Ed. Asselberghsom 19 urur geen Mis. Zatedag: 's morgens geen H. Mis; 19 uur leesmis voor Gerard Willem- se. Akolieten: in de week: 7.30 Peter Weijs, 19 uur Benny Willems; zon dags 7.30 Ton Comelissen en B. van Hees; 9 uur M. van Vegchel en Jac Heidens; 10.30 uur Frans Voermans J. Voermans, J. Voermans en M. Janssen. 5 e zondag na Pinksteren 7.30 uur leesmis intentie fam. Lem- mens-Poelis; 8.45 uur leesmis Jacob Flins'enberg vanwege Boerenbond 10 uur hoogmis voor de parochie; 11.30 uur jongeren-mis. Maandag: 8 uur geen H. Mis. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Har ry van Stiphout. Woensdag: 8 uur leesmis Martinus Peeters en Johanna Geerets. Donderdag: 19 uur gest. jaarg. v. Jan en Jeanmette Poels. Vrijdag: 8 uur weökd. v. Jacobus Flinsenberg. Zaterdag: 19.30 uur leesmis voor Thomas Michels en Elisabeth Ron gen. PARpCHIEKERK MERSELO 5e zondag na Pinksteren: 7.30 uur gest. leesmis voor Gerar- dus van Enckevort en overl. fam. 10 uur hoogmis voor de vruchten der aarde; 11.30 uur leesmis tot int. familie Peeters-Muysers. Maandag: 8 uur best. jaarg. voor Cornells Muysers. Dinsdag: 8 uur gez. H. Mis voor Thijs Arts. Woensdag: Feest van de H. Johan nes de Doper, patroon van onze pa rochie; 8.30 uur hoogmis voor de pa rochie, te verzorgen door de school kinderen. Donderdag: 8 uur gest. jaarg. v. Johannes Janssen en Johanna Jans sen. Vrijdag 8 uur gest. jaarg. voor Huberta van Dijck. Zaterdag: 19.30 uur avondmis v. overl. familie Bongers-Arts. RECTORAAT HEIDE Zondag: 5e zondag na Pinksteren; 7.30 uur leesmis voor de overl. ou ders Litjens-Swinkels; 10 uur hoog mis voor Anna Maria Huberta Jans- sen-Michels. Akolieten: Naud Gielens en Bennie van Lierop. Misdienaars van de week: Bertje van Well en Jan Janssen. Maandag: 8 uur leesmis voor )de levende en overleden leden van de LLTB. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Mar tinus Peeters en Johanna Gerrits. Woensdag: Geboorte van de H. Jo hannes de Doper; 8 uur leesmis v. Josephine Michels-Kersten. Donderdag: 7.30 uur leesmis voor Thomas Michels en Elisabeth Ron gen. Vrijdag: 7.30 uur leesmis voor de overleden familieleden van Heüster. Zaterdag: 7.30 uur leesmis voor J. Camps; biechten van 6 tot 7 uur; 7.30 uur avondmis tot bijzondere int. Kerkpoetsen: Nelly en Jacqueline Michels. Zondag: 5e zondag na Pinksteren; 8 uur leesmiis uit damkbaarh. fam. Weijs-Houben; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: 8 uur leesmis voor zal. Antonia Janssen-Sanders. Dinsdag: 8 u leesmis tot zek. int. familie van Kempen-Driessen. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. Martinus Willems. Donderdag: 8 uur leesmis voor zal. J. Geurts en With. Croymans. Vrijdag: 8 uur leesmis voor zal. Theodora Jacobs en zoon Leo. Zaterdagvand 20 uur hoogmis als jaarget. voor zal. Leo Heidens en echtgenote. Lector voor 21 juni: Joos Verhoe ven. Akolieten: Mart. v Staveren, Har ry Drabbels en Cor Janssen. Zondag 28 juni a.s. Sacraments processie I RECTORAAT SMAKT Zaterdag 7 uur avondmis tot int. van A. Janssen en Th. Vermeulen. Zondag 5e zondag na Pinksteren 7.30 H. Mis ter ere van mevr. van den Broek-van de Valk; 10 uur de hoogmis voor A. vd Broek-Jonkers. Door de week elke dag H. Mis om 7.30 uur. Dinsdag: tot int. fam. van de Win kel-Geurts. Donderdag: 2.30 u huwelijksslui ting en eucharistieviering van het bruids J. Hendriks en G. Wijnhoven Vrijdag: 2 uur huwelijkssluiting en eucharistieviering van het bruids paar B. vd Barg en R. van Kempen. 3.15 uur huwelijkssluiting en eucha ristieviering van het bruidspaar T. Peters en F. Bos. Zaterdag: 2.30 uur huwelijksslui ting en eucharistieviering van het bruidspaar K. Wijnen en M. Weijs. 19 uur avondmis tot intentie van de familie Wijnhoven-Braun. HERVORMDE GEMEENTE Zondag begint de kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert, hoek Westsingel, om half tien. Predikant is de Weleerw. Heer Keers, die om elf uur zal voorgaan in de Hervormde Kerk a'an de Maas- weg te Blitterswijck. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS PARA LOS ESPANOLES DE VENRAY Y ALREDEDORES El domingo proximo a las diez y media en la Ermita de San José en Smakt Misa con platdca y cantos en Oastellano. Si hay quejas sobre los taxis (por ejemplo: que no paran en las paradas) por favor Vds mis- mos tomen initiativas llamando por teléfono al numero 1233. Padre Juan pasa también cada domingo por Ven- ray para llevar en su couohe a los Espanoles que quieren asistir en la Misa; si Vd le avisen a tiempo pa sara por su casa. El miércoles pro ximo a las siete y meida de la noche reunion de la subcomisión de los Espanoles en De Cloquert Venray. El padre Juan sera ausente desde el dia 16 de julio hast el dia 15 de agosto. Op het BosohveMcollege alhier, slaagden voor het eindexamlen 1970 de volgende leerlingen: Gymnasium A: C van Bohemen, Voorburg - P. Boo nenkamp, Venray - F. van Geest B. en Donk - J. Goumans, Venray - P. Groenland, Meerlo - M. Hermans, Horst - A. Hettinga. Arum - A. Janssen, Well - H. Janssen, Horst - Th. Kleeven, Horst - M. van Leeu wen, Driebruggen - G. Lommen, Stevensbeek - B. Mars, Coevorden - W. Oosterbaan, Vlenray - J. Poels, Horst-America - J. Smits, Venray - R. Vastert, Venray - A. Wester, Venray. Gymnasium B: H. Coopmans, Venray - J. Euwals, Wanssum - J. Ewals, Venray-Heide - W. van Herpen, St. Anthonis - M. Jansen, Wychen - H. Janssen, Bo- ven-Leeuwen - Ch. Meulendijks, Horst - P. Moors, Horst - P. Pop, Venray - M. Verheggen, Stevensb. - M Vloet, St. Anthonis - H. aan de Brugh, Geysteren - G. Buyssen te Horst - K. Dietrich, Meerio - H. Geurts, Geysteren - G. Homminga, Franeker - A. Loonen, Oostrum - L. Meulendijks, Horst - H. van Mil, Venray. H.B.S.-A: H. Baltussen, Venray - Th. van den Berg, Oploo - Th. Bouwmans, Wan- roy - W. Broekman* Bergen (L.) - F. vd. Burgt, Wanroy - S. Claes sens, Horst - E. Cruijsberg, Tienray - L. Dietz, Horst - G. Driessen te Horst - J. Emonts, Horst - W. Fleu ren, Maashees - W. Freriks, Horst - H. van Gemert, Wanroy - J. de Haan, Wychen - A. van Heusden, Vierlingsbeek - Ch. Heijman, Maas tricht - Th. Hofmans, Overtoom - M. Kempen, Ledeaclcer - P. Pous- tochkine, Venlo - W. vd Rijdt, Box meer - H. Schellen, Venray - M. Stroop, Roosendaal - Th. Verheij en, Oostrum - J. Verschuur, Utrecht - J. Wopereis, Lichtevoorde - H. Eick- mans, Horst - H. Freriks, Horst - P. Groenen, Venray - J. de Haan, Steenwij'k - H. Heesbeen, Venray - W. Hendriks, Venray - G. Hermans, Horst - F. Houben, Venray - J. Ho- vens, Venray - J. Huys, Tienray - J. Kessels, Meerlo - R. de Klerk, Venray - W. Lenssen, Venray - J. Linders, Horst - R. vd Meerendonk, Horst - H. Oudenhoven, Venray - P. Ramibaghs, Castenray - H. Rei- niers, Well - F. van Rensch, Horst - A. de Rooij, Boskoop - R. Swin kels, Horst-America - M. Verstraa- ten, Overloon - Th. Werter, Leiden - Th. Willems, Hegelsum - H. Zan ders, Horst. Openbare Kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray liggen ter inzage verzoeken met bijlagen van J.H. Verheijen, Zandhoek 6 Oirlo om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting (varkens houderij) waar propaan gebezigd wordt, in het perceel Zandhoek 6, kadastraal gemeente Venray sectie F no. 2407; de Limburgse Maatschappij voor Gasdistributie („Limagas") N.V., te Heerlen, Schaesbergweg 84 om ver gunning tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een gasdrukregel- en meet-sta- tion, in het perceel Brienshoekweg, kadastraal gemeente Venray, sectie D no. 3820; A. Gerrits, St. Jozeflaan 60 Smakt om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een inrichting (varkensfok kerij) waar propaan gebezigd wordt, in het perceel St. Jozeflaan 60. ka dastraal gemeente Venray sectie A, no. 2367. C. Broekmans, van Broekhuizen- straat 61 te Oostrum om vergunning tot oprichten, in werking brengen van een inrichting (varkensfokkerij) waar propaan gebezigd wordt, in het perceel van Broekhuiizenstraat 61 te Oostrum, kadastraal gemeente Ven ray, sectie E no. 2656. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van een vergunning kan eenieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendma king inbrengen bij het gemeentebe stuur, waar deze verzoeken ter in zage liggen. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan eenieder persoonlijk of bij gemachtigde in brengen op een openbare zitting te houden op maandag 29 juni 1970 om 15 uur in het gemeentehuis. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a) een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen; b) een andere belanghebbende, in dien hij binnen de gestelde termijn schriftelijke bezwaren heeft inge bracht. Venray, 19 juni 1970 Burgemeester en wethouders, M.A.H. van Dijck, loco-burg. H.P.L. Vorst, secretaris. Het Comité Kindervakantiewerk Venray, dat dit jaar reeds voor de 19e keer het kindervakantiewerk or ganiseert, vraagt hierbij even uw aandacht: Het duurt nog maar enkele weken en de grote zomervakantie is weer begonnen. Zoals ieder jaar is dit voor het K.V.W. een tijd van koorts achtige drukte. Een buitenstaander zou er versteld van staan als hij wist hoeveel werk het ieder jaar op nieuw weer kost om Venrays jeugd van klas 1 tot en met 4 een heerlij ke en gezonde week aan te bieden. Immers, ook het comité K. V. W. moet met de tijd meegroeien en pro beren ieder jaar iets nieuws te vin den. Vooral in deze tijd, waarin de schoolgaande jeugd toch bijna alles heeft wat ze maar wenst (televisie, film, zwembad, speeltuin en vele andere mogelijkheden tot ontspan ning en vakantie) is dat een moeilij ke zaak. De kinderen lopen in deze tijd niet meer warm voor alléén maar vlag- veroveren en kastelen bouwen. Het programma moet méér te bieden hebben (en het biedt ook meer om zoveel mogelijk kinderen te trekken. DUIZEND KINDEREN Wij menen dat het Kindervakantie Werk nog wel degelijk in een grote behoefte voorziet. Vele ouders zul len immers blij zijn dat ze,een week lang (bijna) niet naar hun kinderen behoeven om te kijken. Trouwens, ook uit het aantal deelnemende kin deren blijkt de behoefte. Vorig jaar hebben niet minder dan 1000 Ven- daarvoor waren het er „slechts" 700 rayse kanderen meegedaan. Het jaar Die meerdere toeloop van 300 kin deren was mede te verklaren uit 't feit dat door samenwerking met de plaatselijke jeugdcommissies, de Venrayse kerkdorpen eigenlijk voor het eerst massaal hebben meege daan. Wij hopen dat ook dit jiaar de kerkdorpen met een groot aantal kinderen (en leiders en leidsters) aan het Kindervakantie Werk zullen mee doen. LEIDERS EN LEIDSTERS Het probleem van de leiders en leidsters speelt natuurlijk net als andere jaren een grote rol. We heb ben maar liefst 70 tot 80 leiders en leidsters nodigDaarom jongens en meisjes vanaf 16 jaar: Geef je op voor 1 of 2 weken als leider(ster) van het Kindervakantie Werk Je zult er geen spijt van hebben. Kijk naar de advertentie elders in dit blad waar je je kunt opgeven.En denk er a.u.b. aan dat de tijd dringt. FINANCIEN Tenslotte nog iets over de financi ën. zult begrijpen dat beide we ken handen vol geld kosten. Dank zij de steun van vele kanten lukt het steeds weer de bijdrage van de ouders zo laag mogelijk te houden. Want dat is onze opzet. Het Kinder vakantiewerk moet voor iedereen betaalbaar zijn. Daarom blijven wij hopen op financiële steun van ge meente, industrie, middenstand, par ticulieren enz. Met die steun hopen wij ook dit jaar weer het K.V.W. tot een groot feest te maken. Als het weer dan ook nog mee werkt, zal het best lukken. n' '"TQfrriy g&Lcro>y L PRIJSWIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN 13 GULDEN GESPAARD-15 GULDEN WAARD dit kunt U nog steeds doen met 15 harde IFA-guldens: IFA-guldens zijn harde guldens. Boodschap penmanden boordevol bewijs. U kiest bij IFA veel ruimer, veel beter, veel voordeliger. Een huisvrouw, die rekent, gaat naar de IFA. Op den duur zeker. Vandaag al is nog beter. IFA. CHOCOLADE HAGEL puur 500 gram van 1.73 voor GELDIG T/M 20 JUNI IFA. KOFFIE bonon of snelfiltermaling 250 gram v?n 2.16 voor DELMONTE TOMATENKETCHUP 340 gram van 1.43 voor NIEUWJ IFA CHOCOLADEREEP 100 gram melk of puur

Peel en Maas | 1970 | | pagina 10