lilt" Kerkelijke Diensten E van 25 tot en met 31 januari Vrede;kerk Venray berden~trienekens\ venray Lectoraat vredepeel INGEZONDEN Kanarie vereniging De Huisvriend parochiekerk venray Priester van de week: Kap. J. Verdonschot Grote Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: MEMISA-ZONDAG. 8 u. Willem Loonen en Elisabeth van Heyster; 9.30 hoogmis voor de pa rochie; 11 uur Jan van de Beuken; 18 uur Theodorus Siebers-Rutten en wederzijdse ouders. Maandag: 7.30 Regina Rongen; 8.15 C. Lagerberg, echtgenote en weder zijdse ouders als stichting; 9 uur G. H. A. Pouwels; 19 uur Godefridus v. Opbergen en Petronella Theuws. Dinsdag: 7.30 Antoon van Osch; 8.15 Wed. Gerrits-Thuyls9 uur Jan Kersten vwg. de buurt; 19 uur overi. fam. Coppes-Borgman. Woensdag: 7.30 bijzondere inten tie; 8.15 Sjeng Janssen en overl. ouders; 9 uur overl. moeder (F.); 19 uur Antoon Peeters-Kerstjens; 19.30 uit dankbaarheid t.g.v. tienja rig bestaan van de Limburgse Vrou wen Beweging van de L.L.T.B. Donderdag: 7.30 Joh. Hendr. Hub. Oudenhoven als stichting; 8.15 Cath. Mölders; 9 uur Theodorus Pouwels. Vrijdag: 7.30 Helena Poels; 8.15 Th. Droesen, Elis. Poels en dochter Anna als stichting; 9 u. Jan Ouden hoven; 16 uur pl. huwelijksmis voor het bruidspaar Schreuder-Janssen; 19 uur Herman Coopmans en ouders als stichting. Zaterdag: 7.30 Jan Poels vwg. Gen. St. Joseph; 8.15 Peter van Meyel als stichting; 9 uur Jan van de Beuken; 19 uur Mevr. Mathilda Swinkels vw. de buurt. Mededeling: Denkt u aan de Memisakollekte a.s. zondag. Na ieder H. Mis zal aan de kerkdeur gekollekteerd worden. De Memisa probeert ook met uw gift het leed te verzachten van de zieken in Biafra. Akolietenlüst Zaterlag 24 jan.: 19 uur Jacq. Lau- rensse en Hub Gooren. Zondag 25 jan.: 8 uur Jacq. Bol len en Pieter Jansen; 9.30 Albert Stevens en Geert Cox; 11 uur Jos Bexkens en Jos Laurensse; 18 uur Henk Ebberink en Martin Cuppen. Misdienaarslüst Maandag en dinsdag: 7.30 André Gooren en Gerard Hendriks; 8.15 Leon Kunzüer en Peter Pelzer; 19 u. Hub Thuyls en Theo Cox. Woensdag en donderdag: 7.30 Pe ter van Houdt en Roland Michels; 8.15 Paul ZWitserlood en Willy van de Vorle; 19 uur Boudewijn van Grinsven en Benoït Lueassen (alleen woensdag). Vrijdag en zaterdag: 7.30 Bert Ver- bruggen en Rudy Siebers; 8.15 Wim Kremer en Jacq. van Mil; 19 uur Paul Oudenhoven en Peter Broers (alleen vrijdag). Woensdag: 19.30 Gerard van Veg- chel en Martin Beekers. Vrijdag: 16 uur huwelijksmis René Clevers en Bennie Beerkens. APOSTOLAAT DES GEBEDS A.s. zondag 25 januari vergadering Apostolaat des Gebeds op Jerusalem om half 12. parochie paterskerk Priester van de week: Kap. C. Bakker Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; 18.00 avondmis. Woensdag: 11.00 pl. H. Mis waar onder huwelijkssluiting van het bruidspaar van Lierop-van Rossum. Vrijdag: 15.00 pl. H. Mis waaron der huwelijkssluiting van het bruids paar Verstappen-Kusters19.00 uur avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur, 6 uur en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondagsviering. Mededeling Zondag a.s. 24 en 25 jan. houdt de MEDISCHE MISSIE AKTIE haar jaarlijkse kollekte, die we heel graag en heel erg bij U aanbevelen. De MEMISA doet heel nuttig werk. Vo rig jaar bracht Nederland 2 miljoen gulden op. Dit jaar hoopt de Memisa op 2Vs miljoen, want de kas is leeg. Wel een bewijs, dat Uw hulp heel hard nodig is en dat uw bijdrage onmiddellijk wordt omgezet in zeer nuttige hulp. Laat Uw gave een bij drage zijn voor de totstandkoming van een betere wereld. Legt Uw ga ve maar op de offerschaal! Zaterdagavond 24 jan. 18.30 uur in de Paterskerk een mis met jongeren voor jongeren door koor van Bosch- veldcollege en ons eigen meisjes koor van 80 meisjes; met instrumen tale begeleiding van orkest van het Boschveldcollege. Teksten van liede ren zijn aanwezig. We kunnen alle maal meedoen. Dóen we ook allen mee, want dat is de bedoeling. Allen van harte welkom! Misintenties Zaterdag: 18.30 Petronella Linders- Laukens. Zondag: 7.30 parochie; 9.00 Marti- nuh Swinkels, Johanna Michels én dochter Gertruda; 10.15 Gerardus Hoeymans; 11.45 overl. fam. Coop- mans-Custers; 18.00 overl. vader Theuvenet. Maandag: 7.45 Martinus Hoede- makers; 8.30 Mathilde Wasser; 19.00 fam. Michiels-Wijnen. Dinsdag: 7.45 Hendrina Ambro- sius; 8.30 Selida Virginia Rojer; 19.00 uit dankbaarheid t.e.v. H. Antonius. Woensdag: 7.45 voor een goede ge nezing; 8.30 Frans Beerkens; 11.00 huwelijk van Lierop-van Rossum; 19.00 Gerardus Wismans. Donderdag: 7.45 Frans Beerkens; 8.30 Eva Wilhelmina Rojer; 19.00 Martien Laurensse. Vrijdag: 7.45 t.e.v. H. Geest. 8.30 Lambert Meyer; 15.00 huwelijk Ver stappen-Kusters; 19.00 gezinsmis overl. ouders Hermus-v. Oers. Zaterdag: 7.45 voor een goede ge nezing; 8.30 Antoon Camps. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Paul en Victor Pop. Zondag: 7.30 Bert Janssen en Mar co Pop; 9.00 Frans Bonants en Jos Hendricx; 10.15 Peter Bonants en Geert Philipsen; 11.45 Jac Claessens en Jos Jeuken. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 Mari Fleurkens en Ronny Clevers. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Simön Claessens en Ronny Clevers; 19.00 Hubert v. d. Putten en Hans Achten. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Eric Cornelissen en Hans v. d. Be- kerom; 19.00 Geert Hendricx en Pe ter Claessens. Woensdag: 11 uur huwelijksmis Gerrie Alders en John Bonants. Vrijdag: 3 uur huwelijksmis Mar tien Janssen en Hans v. d. Bekerom. Derde zondag na de Openbaring des Heren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Bouten-van Megen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Hendriks-Seijkens; 9.00 lees mis als jaargetijde voor overl. Wim Jansen; 10.00 hoogmis voor overl. Harry Schrooten; 11.30 leesmis voor overl. Wilhelmina Linders en Piet Thielen; 18.30 avondmis voor overl. Wilhelmina Pouwels-Peeters. Maandag: 8.00 leesmis voor alle overl. parochianen; 19.00 avondmis voor overl. Wilhelmus Willems. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Harry Daniels; 19.00 avondmis voor overl. fam. Manders-Bex. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Jos van Lierop; 19.00 avondmis voor overl. Piet Slits (buurt). Donderdag: 8.00 leesmis v. overL Albert Stevens; 19.00 avondmis voor overl. Wilhelmina Reijnen. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Elisabeth Geurts; 19.00 avondmis voor overl. Wilhelmina Timmer mans-Winters (buurt). Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Paul Janssen; 15.00 plechtige huwe lijksinzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar Janssen-van Roy; 19.00 avondmis voor overl. An toinette van Mill. Biechtgelegenheid van 5 tot 7 uur. Misdienaarslüst van 25 - 31 jan. Zondag: 8.00 W. Hermans, N. de Rijk; 9.00 B. Franken, H. Peeters; 10.00 H. Linders, B. Pelzer, L. Si mons; 11.30 J. van Meyel, H. Rij broek; 18.30 S. Claessen, M. Dicker. Week 1: 8.00 N. de Rijk, H. Pee ters; 19.00 J. van Meyel, S. Claes sen. Week 2: 8.00 G. Raaymakers, J. v. d. Heuvel; 19.00 G. Pelzer, G. Ewals. Zaterdag: 15.00 M. Dicker, S. Claessen, N. de Rijk. Zondag zal Ds. Zeldenrust uit Venlo om half tien voorgaan in dë aula van Den Hoebert, hoek West singel-Langstraat. Na de dienst, waarin het H. Avond maal zal worden gevierd, is er in de koffiekamer voor iedereen gelegen heid om persoonlijk afscheid te ne men van Ds. en Mevr. Zeldenrust, die volgende week naar hun nieuwe gemeente Uden-Veghel vertrekken, Zondag: 3e zondag na de Openba ring van de Heer. 8.30 Jan Hulsman; 10 uur Hoogmis, int. fam. Camps- Wolters. Onder de H. Missen koliek- KOSTBARE UREN U heeft wellicht tijd beschikbaar 's morgens of 's middags, die U ten nutte wilt maken. Wij komen uren te kort.... Ons voorstel is dan ook: Komt eens bij ons praten over een eventuele verbintenis als medewerkster in onze zaak, op tijden die voor U het gunstigst zijn. De sfeer en de honorering zullen U zeker wel bevallen. Gaarne bellen 04780 - 1526 Ja te voor de MEMISA. Maandag: 8.30 H. Mis voor de le vende en overleden leden van de handboogschutterij St. Anna. Dinsdag: 8.00 gest. gez. jrd. fam. Berden-van Deursen. Woensdag: 8.45 overl. fam. Jans sen-Cox. Donderdag: 8.00 overl. fam. Hen- drix-Janssen. Vrijdag: 8.00 gest. gez. jrd. Eli sabeth Thuyls. Zaterdag: 8.00 geen H. Mis; 19.00 Antoon Camps. parochiekerk oirlo Zondag: 3e zondag na Driekonin gen. MEMISA-zondag. In alle mis sen kollekte voor de medische rnis- sie-aktie. 7.30 leesmis; 8.30 gez. H. Mis voor Martin Classens en Ger- trudis Wismans; 10 uur hoogmis v. Arnoldus Rutten. Maandag: 8.00 uit dankbaarheid. Dinsdag: 8.00 gest. leesmis. Woensdag: 8.00 voor overledenen (H.). Donderdag: 8.00 voor de vrede. Vrijdag: 8.00 voor overledenen (H). Zaterdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw; 19.00 avondmis voor Hendrik Bae- ten. •PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag 24 jan.: 19.00 leesmis tot dank (Wed. Roelofs). Zondag: 3e zondag door het jaar. MEMISA-zondag. Buskollekte. 8 uur leesmis Jac. Wismans en Petra ele ven; 10 uur hoogmis voor de paro chie. Maandag: 8.00 leesmis Josephina Seykens-Collin. Dinsdag: 8 uur leesmis overl. fam. Geerets-Weys. Woensdag: 8.00 Gezinsmis .tot int. van hen die offeren. Donderdag: 8.00 leesmis Willem Friesen en echtgenote. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Clas- sens-Vissers. Zaterdag: 8.00 leesmis t.e.v. O.L. Vrouw tot int. van offeraars. Biecht gelegenheid van 18.30-19.00 uur. Misdienaars: M. Geerets-H. Duy- kers; G. Kunen-Th. Duykers. Akolieten: L. Heidens, Jan Kunen, H. Rambags. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 3e zondag na 'de Ver schijning des Heren. 7.30 leesmis v. Francina Cleophas-Spreeuwenberg; 8.00 leesmis "uit dankb. v. d. fam. Houben-Friezen; 10.00 Hoogmis v. d. parochie; 11.30 jongerenmis. Maandag: 8.00 leesmis v. Peter Joh. Philipsen. Dinsdag: 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Custers-Claessens. Woensdag: 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Verhoeven-Philipsen. Donderdag: 19.00 leesmis v. An toon Peeters. Vrijdag: 8.00 leesmis v. Willem Vollenberg en overl. familie. Zaterdag: 19.30 leesmis v. d. fam. Heidens-Smits. PARpCHIEKÈRK MERSELO 3e zondag na de Openbaring des Heren. Vandaag in alle H. Missen speciale kollekte voor de Memisa, voor de bekostiging van geneesmid delen en medische verzorging in de missielanden. Deze kollekte bevelen we gaarne aan. 7.30 leesmis voor overl. ouders Jans- sen-Midhels; 10.00 Hoogmis voor Theodora van Osch-Poels; 11.30 lees mis voor parochie. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor Maria Arts-Emonts. Dinsdag: 8.00 best. jgt. voor Frans Michels, echtgenote en dochter. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Lambertus Lemmens, Catharina Hoedemakers en kind. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor Antoon Verhaag, te verzorgen door schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. de Rijck-v. Rijswijck. Zaterdag: 19.00 gest. leesmis voor Christiaan Klaasen en Jacomina Kusters. 3e zondag na Driekoningen. 7.45 vroegmis v. d. zielerust van overle denen; 10 uur hoogmis v. d. ziele rust van Pater P. Bukkems. Kerk- deurkollekte voor de MEMISA. Door de week H. Mis 7.45 uur. Maandag: t.b.i. (M. v. B.). Dinsdag: uit dankbaarheid namens fam. Derikx-Willems. Woensdag: t.b.i. (Horst). Donderdag: t.i.v. fam. Arts-Frans- sen. Vrijdag: t.i.v. fam. Arts-Ploegma kers. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van P. Vogelsangs. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis. rectoraat heide Zondag: 3e zondag door het jaar. 7.30 leesmis voor Maria Vermeulen- Gellings en Petronella Kerkhof-Cen ten; 10 uur Hoogmis voor het rec toraat. Akolieten: Rinus Stevens en Frans Vousten. Misdienaars van de week: Rikie Gielens en Jan Janssen. Kerkdeurkollekte t.b.v. de ME MISA. Maandag: 7.30 leesmis voor de overl. familieleden van Heijster. Dinsdag; 7.30 leesmis voor Harry Muijsers. Woensdag: 7.30 leesmis voor Mar tinus Peeters en Johanna Gerrits. Donderdag: 7.30 leesmis voor Jo sephine MichelS-Kersten. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Joost Camps. Zaterdag: 7.30 leesmis t-b.i. Biecht gelegenheid van 67 uur. Te 7.30 Avondmis voor Thomas Michels en Elisabeth Rongen. Kerkpoetsen: Betsy en Henriëtte Janssen. rectoraat veulen Zondag: 3e zondag na de Ver schijning des Heren. 8 uur leesmis voor zal. Wilhelmus Classens; 10 u. Hoogmis uit dankbaarheid. Maandag: 8 uur leesmis voor zal. Peter Mathijs de Lauw. Dinsdag: 8 uur leesmis t.e.v. de H. Antonius van Padua voor de wel doeners van de kerk. Woensdag: 8 uur leesmis voor mevr. de Rooy uit Liempde. Donderdag: 8 uur leesmis overl. fam. Burgers-Heesen. Vrijdag: 8 uur leesmis voor zal. Th. Tingen. Zaterdag: 11 uur pl. hoogmis en inzegening van het huwelijk bruids paar Frederix-Bovee. 's Avonds 7.30 2e zeswekendienst voor zal. Annie Nelhssen-Janssen. Akolieten voor 25 jan.: W. v. Ooi, Jan Geelen en Harrie Verhoeven. Zaterdag en zondag in alle H. Mis sen Memisa^kollekte. GEVAARLIJK VERKEER Verleden week vrijdag gebeuren op de hoek LangewegPastoor Rut- tenstraat weer twee auto-ongeluk ken in twee uur tijds. Gelukkig al leen maar blikschade. De situatie is ter plaatse dermate onoverzichtelijk, dat wanneer geen maatregelen wor den genomen, dodelijke ongelukken hier niet uitblijven. Degene, die linksaf Wil slaan, be vindt zich in levensgevaar, daar hij geen enkel zich heeft, op het op hem afkomende verkeer. De schuldige is nog altijd het huis met de knipper- lichtjes, dat daar het uitzicht volko men belemmert. Eenrichtingsverkeer, dus een inrij- verbod vanaf de Langeweg, is m.i.' hier de oplossing. Laten we hopen dat hier maat regelen worden getroffen voor er doden te betreuren zullen zijn. L. S. Op maandag 26 januari houden wij onze jaarvergadering. Op de agenda staan o.a. de jaarverslagen van de sekretaris en penningmeester en de bestuursverkiezing. Periodiek aftredend zijn de heren G. v. Gee- nen, J. Schols en L. Verbeek, welke zich herkiesbaar stellen. Nieuwe kandidaten kunnen tot voor de ver gadering worden gesteld onder over legging van een bereidverklaring ondertekend door minstens vijf le den. Verder kunnen op deze verga dering ook weer ringe'n worden be steld. Een deskundige zal op deze ver gadering komen spreken over de rood voedering. Ook beötaat er ge legenheid tot opgave voor deelname kleurcursus. Stelt het bestuur niet teleur en zorgt dit keer eens dat ieder pre sent is. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van Varkensonderzoek centrum „Nieuw Dalland", Roosen- -daal 2, Merselo, om vergunning tot oprichting van een inrichting voor het onderzoeken van varkens, waar propaan wordt gebezigd. Adres in richting Roosendaal 2, kadastraal gemeente Venray sectie H nr. 3094, 3093, 2906, 2905. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een iéder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op maandag 2 februari 1970 om 15.00 uur in de secretarie van de gemeente Venray. Venray, 23 januari 1970 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Drs. F. G. L. L. SCHOLS, burgemeester H. P. L. VORST, secretaris BEKENDMAKING In verband met het 25-jarig ambts jubileum van de heer L. A. Ouden hoven zullen de kantoren van de gemeentesecretarie, gemeente-ont vanger en dienst gemeentewerken op vrijdag 23 januari a.s. om 10.30 uur voor het publiek gesloten wor den. Venray, 20 januari 1970 Burgemeester en wethouders van Venray, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester H.P.L. Vorst, secretaris Vrijdag! 7 uur carnavalsavond in Den kerkdijk, Servatius. Zaterdag: 11 uur koffie half 4 gymnastiek. Zondag: hoogmis, le stem. Maandag: half 7 Noten en Tonen, ook voor aspiranten. 7 uur Grego riaans. Dinsdag: 7 uur schaak- en dam- competitie. Woensdag: half 7 repetitie le stem. Donderdag: half 5 repetitie aspi ranten; half 7 repetitie 2e stem. GEMEENTELIJKE JEUGRAAD VENRAY Het concept van de nieuwe sub sidieverordening voor jeugd en jeugdsportwerk in de gemeente Ven ray is voor de penningmeesters van de verenigingen te verkrijgen bij de vertegenwoordigers van de lokale jeugdcommissies of-kontaktpersonen voor de kerkdorpen. Reakties op dit concept moeten bij dezelfde personen ter kennis ge bracht worden, vóór 1 maart 1970. Kontaktpersonen voor de lokale jeugdcommissies zijn: Venray-kom: W. Reusen, Touw slagerstraat 22, Venray; Vredepee,l: M. v. Kasteren, Twist- weg 28, Vredepeel. Heide: Mevr. Th. Drabbels-Mar- tens, Heidsepeelweg 11, Heide. Castenray: H. Pingen, Klein Oir- loseweg 15, Castenray. Oostrum: H. Pluk, v. Broekhui- zenstraat 59, Oostrum. Veulen: G. Reintjes, Lorbaan 3, Veulen. Qirlo: Mevr. Th. Peters-Spderings, Meerlosedijk 5, Oirlo. Smakt: Mevr. L. Kersten-Assel- berghs, St. Jozeflaan 11, Smakt. Kontaktpersonen Ysselsteyn: C. Klomp, Deurnese- weg 24C, Ysselsteyn. Leunen: H. Reintjes, Steegse Peel- weg 5, Leunen. Merselo: H. Arts, Grootdorp 15, Merselo. INTERNATIONALE VERENIGING PHILATELICA AFDELING VENRAY Op maandag 26 januari a.s. wordt de eerste bijeenkomst gehouden van de onlangs opgerichte postzegelver eniging te Venray. De bijeenkomst, die om half acht begint, vindt plaats in lunchroom Verheugen, Grotestraat 7. Belangstellenden zijn van harte welkom. Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij het secretariaat van de vereniging p.a. Pettenmakerstraat 16 te Venray. Ruilmorgen voor de jeugd. Voor de jeugdige postzegelverzame- laors van Venray en omstreken be staat op zondag 25 januari a.s. van 1012 uur gelegenheid tot ruilen in de Lagere Technische School, St. Jozefweg te Venray (ingang achter om). Alle verzamelaars tot 16 jaar zijn van harte welkom. Er wordt een verloting gehouden. VOOR DE ROERMONDSE RECHTBANK Voor de Roermondse rechtbank stonden deze week twee 19-jarige Venraynaren terecht die afgelopen zomer een vernielend spoor door Noord-Limburg trokken. De vanda len hebben o.m. in het parochiehuis van Oostrum een enorme ravage aangericht. Ze lieten de bierkraan lopen en goten bier over vloer, tafels, stoelen en kasten. De aanwe zige voorraad sigaretten werd mee genomen en deels verkocht, deels opgerookt. Bovendien hadden zij een aantal kraken op hun naam staan, varië rend van het meenemen van een transistor tot het leegmaken van kinderspaairpotjes. De officier van justitie vroeg zich af wat er met de knapen moest gebeuren. Hij eiste te gen de 19-jarige fabrieksarbeider 12 maanden met aftrek, waarvan 4 voorwaardelijk en een proeftijd van 2 jaar. Tegen de even oude los- arbeider eiste hij 10 maanden met aftrek, waarvan vier maanden voor waardelijk. HOUDT EEN ECHTE OPRUIMING STEMMEN BIJ VOLMACHT De burgemeester brengt in ver band met de op 18 maart 1970 te houden stemming ter verkiezing van de leden van Provinciale Staten ter openbare kennis, dat gelegenheid be staat tot het indienen van een ver zoekschrift om bij volmacht te stem men. Het stemmen bij volmacht is mo gelijk voor de kiezer, die vermoede lijk niet in staat zal zijn in persoon aan de stemming deel te nemen. Het verzoekschrift wordt uiterlijk op 4 maart 1970 ingediend bij bur gemeester en wethouders van de ge meente, waar de verzoeker op de dag van de kandidaatstelling (3 fe bruari 1970) in het ldezersregister is opgenomen. Ter secretarie van elke gemeente zijn formulieren voor het verzoek schrift kosteloos verkrijgbaar en worden nadere inlichtingen ver strekt. De burgemëester, Drs. F. G .L. L. SCHOLS

Peel en Maas | 1970 | | pagina 14