loodsbedienden badminton biljartenTtafeltennis schaken S.V.V. NIEUWS S.V.Y. JEUGD s.v. LEUNEN DE M0LENWIEKERS M.H.C.V. VAN GEND LOOS VENLO SVV Supporters LYCEUM '64 Uitslagen zondag 7 december: VenloVenray 22 Melderslo 2Venray 4 11 Leunen 3Venray 7 23 Het is Venray 1 zondag j.l. gelukt het toch nog altijd moeilijk be speelbare en hooggeplaatste Venlo in eigen huis één winstpuntje af handig te maken. Met een beetje meer overleg zou een overwinning zelfs nog binnen bereiken hebben gelegen. Maar desondanks toch een proficiat aan de SVV'ers. In de eerste helft van deze wed strijd, die op een hard en effectvol terrein gespeeld werd, hadden de gastheren het beste van het spel. Doordat de SVV'ers de meeste man kracht in de verdediging hielden, konden de Venlonaren voluit in de aanval gaan. Zij ontmoetten echter een stugge SW-verdediging, waar in H. Coppus en P. van Aalsum de hoofdrollen speelden. De Venrayers speelden deze eerste helft zichtelijk onder een psychische druk wat het spel, vooral op het middenveld en voorhoede niet ten goede kwam. J. de Klerk, die een vaste bewa ker had, speelde desondanks toch een goede partij, maar kreeg in deze fase te weinig steun; hij passeerde met het grootste gemak enkele te genstanders maar liep dan vast. Toch heeft Venray nog bijna succes gehad bij een hard, effectvol schot van P. Boonekamp, dat de Venlo-doelman niet onder controle kreeg, maar er was niemand bij om hiervan te profiteren. In de 40e min, nadat doelman Arts even eerder een ze ker schijnend doelpunt tot corner had verwerkt, kwam de voor Venlo verdiende openingstreffer. Een aan val werd onvoldoende weggewerkt, waardoor de rechtsbinnen van Ven lo met een zacht rollertje in de uiterste linker benedenhoek doelman Arts passeerde: 10. Met deze stand brak de rust aan Waarschijnlijk is er tijdens de rust door trainer en mentaltrainer een hartig woordje gezegd, want in de tweede helft kreeg men een veel fantieker Venray te zien. Was G. Swinkels in de eerste helft reeds uitgevallen en vervangen door Fr. Odenhoven, die het niet slecht deed, na de pauze speelde Wim Peeters op de linksbuitenplaats, waar J. Bink in de eerste helft wat verloren liep. Hij kwam nu op het middenveld meer tot zijn recht. Reeds in de le minuut na de hervatting was het Wim Peeters, die op een verre pass doorging, de bal nog juist binnen kon houden en deze meteen voor het doel lepelele, waar J. Bink de kans waarnam om de gelijkmaker te sco ren: 11. De strijd was nu weer volledig open. Venray wilde niet opnieuw een achterstand oplopen, terwijl Venlo alles op alles zette om de Venray- defensie te doorbreken. Dat lukte hen nog eenmaal en wel in de 10e min. toen doelman Arts zich verkeek op een afstandschot dat verrassend in het doel verdween: 2-1. Van een ontmoediging of intimi datie was bij de meeste Venray-spe- lers geen sprake. Fel werd op de aanval gespeeld en niet zonder suc ces. J. de Klerk, die zwaar op de hielen werd gezeten, wist zich in de 18e min. van twee Venlo-spelers te ontdoen en met een onhoudbaar schot beide partijen weer op gelijke hoogte te brengen: 22. Hoewel^ Venlo hierna het meest in de aanval was, heeft Venray toch de beste kansen op een voorsprong ge had. In de 27e min. was het de ijverige Wim Peeters, die echter iets te gehaast te werk ging en naast schoot. Kort voor het einde kwam H. Mulders gevaarlijk opzetten, pas seerde twee tegenstanders en had alleen de doelman nog voor zich, maar schoot vanuit een moeilijke hoek voor het doel langs. Daar de Venray-verdediging tot het einde toe het hoofd koel hield, behaalde Venray een verdiend ge lijkspel. Hoogstaand voetbal' was er in deze wedstrijd bepaald niet te zien, maar voor Venray zal dit re sultaat perspectief bieden voor de komende wedstrijden, zeker wanneer men de aanval wat meer aandacht geeft. Programma zondag 14 december: RapidVenray 2.30 u. Venray 2Tiglieja 2 2.30 u. BW '27 2—Vray 3 2.30 u. DIS 1Venray 4 2.30 u. Holthees 1Venray 5 2.00 u. Wittenhorst 6Venray 6 12.00 u. Venray 7Wanssum 3 12.00 u. Venray 9Castenray 3 12.00 u. Als de weersomstandigheden dit toelaten onderneemt Venray 1 zon dag a.s. de verre reis naar Maas tricht om daar tegen Rapid binnen de krijtlijnen te treden. Rapid is voor Venray een geheel nieuwe en onbekende tegenstander. Wat wel bekend is, is dat clubs in het zuiden van onze provincie allemaal moei lijk te overwinnen zijn. Van Rapid mag dat dus ook verwacht worden. Toch menen we dat Venray na de wedstrijd van zondag j.l. voldoende zelfvertrouwen heeft gekregen om tegen de Maastrichtenaren een goed figuur te slaan. We verwachten dan ook zonder meer de volle winst. TOTO In verband met Kerstmis worden volgende week twee toto's ingeno men. Alle toto-leden ontvangen hieromtrent nog een circulaire van de Toto-commissie waarin alles duidelijk is afgedrukt. LOTERIJ Op zondag 21 december a.s. vindt de trekking plaats van de SW-auto tijdens de Triumph-Kerstshow in Garage Strijbosch, Langstraat. Deze trekking geschiedt t.o.v. Notaris Mr. M. A. A. M. Receveur. De lotenverkopers vragen we om deze laatste week nog eens hun bes te beentje voor te zetten, zodat deze aktie een groot sukses kan worden. Een vereniging met 500 leden ja zo groot is SW kost zeer veel geld. Op alle verkoopadressen zijn nog loten verkrijgbaar. Dus diegenen die zich nog van loten willen voorzien hebben nog één week de kans! Na het resultaat van een gelijk spel tegen Venlo zijn de verwachtin gen voor a.s. zondag hoog gespan nen.. Hoewel het in het zuiden moei lijk zal zijn om daar twee punten weg te halen, verwachten de sup porters er toch veel van. Het is alleen te hopen dat er nu eens met een volledige voorhoede wordt gespeeld, drie man is toch wel erg weinig, temeer als er niet wordt voldaan aan een of andere opdracht om de voorhoede te steunen. De taak van de voorhoede wordt dan wel erg zwaar. Mannen, laat ons zondag zien dat jullie op de goede weg zijn, laat ons zien dat jullie nog meedoen en dan allemaal voor de komende wedstrijd sukses! Vertrek supportersbus vanaf het clublokaal om plm. 12.30 uur. Een grote opkomst wordt verwacht. De clubmorgen is zondag a.s. voor onze D-spelers. Hedenavond de maandelijkse lei- dersvergadering. Denkt er aan! Voor eventuele wedstrijden raad plege men het publikatie-adres. Uitslagen zondag 7 dec.: De Molenw.Brughusia 1 afgel. TOP '27 3De Molenw. 2 2—10 De wedstrijd TOP '27 3De Mo- lenwiekers 2 is een spel geweest van kat en muis. Het was echter TOP dat de score opende: 1-0. Hierna had TOP niet veel meer in te brengen. De gelijkmaker werd gescoord door K. Jacobs. Bij een van de vele aan vallen van de Molenw. werd er hands gemaakt binnen het straf schopgebied. De toegekende penalty werd door W. Vermeulen benut. Nog voor de rust werd de stand opge voerd tot 14 door W. Vermeulen die hiermee een hattrick verrichtte. Na de rust werd de stand opge voerd tot 2-40 door doelpunten van Voesten 2x, van Lierop, Strijbosch 2x en Theuvenet. Prcgrama zondag 14 dec.: De Molenw. 1Wittenhorst 5 2.30 u. Castenray 2De Molenw. 2 2.30 u. Bij eventuele afgelasting worden de spelers van het le en 2e elftal om 2 uur bij café Thielen verwacht voor een veldloop. Programma zondag 21 dec.: De Molenwiekers 1 is vrij. De Molenw. 2Sw. Boys 3 2.30 uur _N.B. Denk aan de wekelijkse trai ning od donderdagavond om half 8. Tcto Inlevering van toto-for mulieren elke donderdagavond van 8.009.30 uur in café Thielen, Ken- nedyplein. U wordt er op attent gemaakt dat toto 20 en 21 tegelijk ingeleverd dient te worden op donderdag 18 de cember. Uitslagen: Venray 7Leunen 3 32 Leunen 1Resia 3 60 Programma zondag 14 dec.: Leunen 1Castenray 1 14.30 u. America 4Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.15 uur Leunen 3TOP '27 3 12.00 u. Bij algehele aflasting van de wed strijd Leunen 1Castenray 1 wordt de vriendschappelijke wedstrijd Leu nen 1America 1 ingelast. Aanvang 14.00 uur. Traditiegetrouw wordt ook dit jaar tijdens de wintermaanden weef' het nodige georganiseerd. Voor ve teranen, senioren en A-jeugd wordt gehouden 19 december: dropping. Samen komst café Kusters te Leunen. Deel name is gratis. Na afloop worden vette prijzen overhandigd en tradi tiegetrouw de erwtensoep. Ook dit jaar verwachten wij weer voldoende deelname van de dames. 1 januari 1970 Toepwedstrijden, te houden in café Martens en café Kusters te Leunen. Ook hieraan zijn de nodige prijzen verbonden. 17 jan. Carnavalsavond voor alle senioren en A-jeugd met hun dames. Gekostumeerd. Er wordt met prij zen gegooid. Plaats van gebeuren: café Martens, Leunen. 23 febr. kienavond in café Kus ters. Ook hier kan men voor een kwartje deelnemen. Prachtige prij zen worden telkenjare in de wacht gesleept. Ook de dames zijn hierbij welkom! Verder delen wij mede dat de jaar lijks te houden rikavonden starten op maandag 15 december in café Kusters. Iedereen kan hieraan deel nemen. Vervolgens op maandag om de 14 dagen. Half januari wordt er een drop ping gehouden voor B- en C-jeugd. Nadere gegevens worden binnenkort verstrekt. Uitslagen j.l. weekend: Jcngens: Boxmeer aVenray a 10 De overige wedstrijden werden vanwege het slechte weer afgelast. Prcgrama a.s. weekend: Zaterdag 13 dec.: Jongens: Civicum bVenray c 14.00 vertrek 13.00 uur Meisjes: Venray pDeurne p 14.45 Zendag 14 dec.: Dames: VenraySittard 13.00 Venray 2Gemert 2 10.30 Heren VenrayHorst 14.15 Venray 2Concordia 3 11.45 Eerste nederlaag! In een van onze voorgaande kom- mentaren is er al melding van ge maakt, dat het bijzonler moeilijk is om een toppositie te handhaven: dat is juist zaterdag j.l. wel gebleken. Onverwacht en derhalve verrassend kwam de eerste nederlaag van Ly ceum 1. De altijd weer moeilijke uit wedstrijd tegen Valuas 2 ging met 31 verloren in een onplezierige wedstrijd. De houding van Valuas 2 was zo irriterend dat het in de ge geven omstandigheden bijzonder moeilijk bleek dat wedstrijd op nor male wijze uit te spelen. Telkens deden er zich situaties voor waarin Valuas 2 met onprettige praktijken de wedstrijd een uiterst onsportief karakter bezorgde, mede een gevolg van onvoldoende ingrijpen van de leiding. Dat dit alles niet erg bevor derlijk voor de concentratie is zal U duidelijk zijn. Lyceum raakte uit haar ritme en verloor. Meer woor den wensen we er niet over vuil te maken. O n geconcentreerd Lyceum 2 leed haar vierde neder laag van dit seizoen tegen een tegen stander (Fighters uit Weert) die evenals Lyceum 2 geen moment kon imponeren. Lyceum 2 maakte een vrij ongeconcentreerde indruk heeft plaatsingsmogelijkheden voor voor hele dagen of voor enkele uren per dag. Geboden wordt zelfstandig en afwisselend werk. Laat U zonder verdere verplichting nader inlichten. Mondelinge of schriftelijke sollicitaties aan ons kantoor SLOTERBEEKSTRAAT VENLO TELEFOON 04700-14341 Goede salariëring even tueel vergoeding van reis kosten 5-daagse werk week prettige vakantie regeling met vakantiegeld jaarlijks enige aantrekke lijke mogelijkheden voor binnenlandse reizen. in de Weerter sporthal. Zowel aan vallend als verdedigend lag het vertoonde spel beslist beneden het normale peil. Fighters rondde daar entegen zijn aanvallen beter af; de verdediging was beweeglijker dan die van Lyceum 2 en had het boven dien niet moeilijk tegen de slechts sporadisch voorkomende harde aan vallen. Al met al een verdiende 3-1 zege voor Fighters. Winst In een van de thuiswedstrijden kon men Lyceum 3 aan het werk zien. Evenals het tweede maakte ook dit team een ongeconcentreerde indruk. Men liet zich al te gemak kelijk verleiden tot onverantwoorde akties of een ongeïnteresseerde hou ding. Dat laatste heeft Lyceum 3 een set gekost. Gelukkig bleek Jovo niet mans genoeg om er meer uit te ha len. Een wat ervarener ploeg was dit zonder twijfel gelukt. Geen scheidsrechter Bfj Valuas 4(Lyceum 4 liet weer eens een scheidsrechter verstek gaan, een in Venlo schijnbaar nogal veel voorkomend euvel. Valuas 4 wilde niet akkoord gaan met een andere dan de aangewezen scheids rechter en daarom vond de wedstrijd officieel gezien geen doorgang. Men was wel bereid tot een vriendschap pelijke ontmoeting: Lyceum 4 liet daarin pittig spel zien. Mede door nog feller aanvalsspel was Lyc. 4 ook in de tweede set de sterkere. Eigenaardig genoeg ging voor de zo veelste keer van dit seizoen de derde set verloren. De vierde vormde ech ter geen probleem meer, 13 dus. Alweer! Lyceum 5 won wederom. Al was het ditmaal wel heel wat moeilijker dan in de voorafgaande wedstrijden. Mede-koploper VCT 4, eveneens nog ongeslagen, was ditmaal het haasje. Het spel van Lyceum 5 was qua op bouw en afwerking juist dat „ietsje" beter dat in de eerste en tweede set de winst bezorgde. VCT 4 kwam echter nog sterk terug in de daarop volgende fase van de wedstrijd: en vormde aldus nog een bedreiging voor de eindzege van het vijfde. De laatste set bracht gelukkig tijdig ge noeg herstel en VCT 4 werd een kansloze opponent. Verdiend deze winst. Konsekwenties: Lyceum 5 al leen aan kop. Opassen geblazen dat die voorsprong niet verloren gaat! Sucesvclle entree De Lyceum-aspiranten hebben bij hun eerste optreden een goede en tevreden indruk achtergelaten. De aspirantenkompetitie die in toer- nooivorm wordt gespeeld werd ingezet met een zege op Valuas dat geen schijn van kans kreeg (2-0). De VC Rooy-aspiranten bleken veel meer in hun mars te hebben: zij wisten enkele keren een reëele be dreiging te vormen. Het frisse aan vallende spel van Lyceum we za gen diverse ferme smasmes in het ach „.nweld van de tegenstander deed ook deze hindernis zonder kleerscheuren nemen: 20. Programma: 15.00 u. Lyceum 1VC Rooy 2 16.00 u. Lyceum 2Swift 2 17.00 u. Lyceum 3VCV 18.00 u. Lyceum 4Tupos 3 B.C. INKPUUS Uitslagen: VictoriaInkpuus 33 J. Loog—P. Janssen 21 J. DeckersJ. Janssen 12 W. PalmenK. Stikkelman 21 H. PluymenJ. Stikkelman 20 Deckers-LoogK. Stikkelman- J. Janssen 12 Pluymen-PalmenP. Janssen- J. Stikkelman 02 Afgelopen zondag moesten we naar Hoensbroek voor de waar schijnlijk zwaarste wedstrijd van het seizoen. Vandaar dat het 33 gelijk spel een enorm sukses is. Het begon allemaal niet zo best. Pieter, Kees en zijn broer John ver loren alle drie hun single: 30 voor Victoria. Een gelijkspel was dus het enige dat er nog te halen was. Maar daar werd dan ook keihard voor ge knokt. Jos won zijn single in drie games, waardoor de achterstand tot 31 werd verkleind. Pieter en John die nog nooit eerder samen een dub bel hadden gespeeld, wonnen hun partij verrassend met 2-0 (15-8 en 15-5!)totaalstand nog maar 3-2. Het hing dus allemaal van het dub belspel van Jos en Kees af of er nog een gelijkspel in zat. Ze begonen hun „finale" slecht: J. Deckers en J. Loog (een broer van de speler op natio naal niveau Ad Loog) bleven hun met 157 de baas. In de tweede game kwamen ze sterk terug en wonnen niet 15-12. In de derde en beslissende game groeiden ze naar een hoogtepunt toe. Met subtiele drops lokten ze hun tegenstanders naar het net om dan met haarscher pe drives of vernietigende smashes toe te slaan. Het was een wedstrijd van hoog gehalte, geroutineerd, te gelijkertijd gedurfd en koelbloedig. Het was zeker een wedstrijd op B- niveau. De honderden Victoria-Schlaohten- bummler werden er moedeloos van. Victoria en zijn aanhang was door de finaal onderschatte Venrayse Inkpuus ontluisterd. Met dit gelijke spel kreeg Victoria nog te veel. We halden wel degelijk kunnen winnen: jammer van die singles. A.s. zondag wordt er geen kompe titie gespeeld in verband met de distriktskampioenschappen in Weert. Mededelingen zullen voortaan niet meer in de zaal worden bekend ge maakt maar via het prikbord bij de ingang. A.s. vrijdag is het weer de eerste officiële trainingsavond van de maand. Zou iedereen zo vriendelijk willen zijn om dan zijn kontributie voor de maand december te betalen? Alvast bedankt voor de medewer king. Op dinsdag 16 december a.s. zal te Venray in de zaal van café In den Engel de film van de Ned. Hipp. Sportbond „Van Avandaro tot Me xico City" over de Olympische Rui- terspelen worden vertoond. Deze interessante film is niet al leen toegankelijk voor leden van de Landel. Rijver., doch voor allen die interesse hebben in de ruitersport. De toegangsprijs voor deze film is gesteld op 1.50 p.p.. aangezien de huur- en vertoningskosten van de flim erg hoog zijn. Gezien de lange duur van de film is hét aanvangs- uur gesteld op 8 uur 's avonds en wij wijzen er op dat op tijd zal wor den begonnen. Het bestuur van de Kring Venray hoopt dat zeer velen van de gelegenheid gebruik zullen maken deze film te zien. Groep A: Dr. H. Tan, le prijs en fraaie beker, Kampioen Huisschaker. B. Sedee, 2e prijs Groep B: W. Manders le prijs G. Mulder 2e prijs. Groep C: B. Gerrits le prijs H. Urselman 2e prijs. Het welslagen van boven vernielde twee toernooien was mede te danken aan de spontane medewerking van de middenstanders in Venray-kom, waarvoor wij langs deze weg nog maals hartelijk dank zeggen. Uitslagen H.H.C. J. CuppenJ. Beekmans 10 R. GronsveldP. Vissenberg 01 M. TermoteR. de Groot afg. P. RouvroyeJ. Cuppen afg. J. CuppenP. Vissenberg 10 B. SedeeL. de Lang Evertsen 10 J. HensgensW. Philipsen V2-V2 F. BreukersA. Moss 01 B. GerritsP. Vissenberg 01 H. DerksMevr. Spee-Dorn 01 Mevr. GerritsH. Weijs V2-V2 Mevr. Spee-DornL. v. Kuyck 01 In de maand december is er geen schaken voor de jeugdleden. Nader bericht volgt begin januari. Uitslagen A klas: BCY 1HGM 1 4—4 Ons GenoegenKOT 44 Stand A klas: VOP 1 5—24 BCY 1 6—24 KOT 6—24 De Burggraaf 1 522 HGM 1 6—22 Ons Genoegen 620 Uitslagen B klas: Onder Ons 1VOP 2 46 SVCB 1—Biljartic 1 4—6 Stand B klas: Biljartic 1 749 Los Band 1 63.8 De Pomerans 1 636 Onder Ons 1 730 HGL 1 6—29 SVCB 1 7—24 VOP 2 7—24 Uitslagen C klas: Wanssum 1Biljartic 2 64 BCY 2De Burggraaf 2 82 Onder Ons 2Biljartic 2 46 Stand C klas: De Pomerans 2 536 Biljartic 2 6—34 Onder Ons 2 532 De Burggraaf 2 630 BCY 2 6—22 Wanssum 1 616 Uitslag D-klas: Wanssum 2HGL 2 28 Stand D klas: HGL 2 5—30 De Pomerans 3 424 SVCB 2 4—20 Wanssum 2 5-18 HGM 2 4—18 Uitslagen zaterdag 6 december: Red Stars 1Blue Star 2 100 Red Stars 2Armada 2 64 Red Stars 3—DVO 2 5—5 Red Stars 4Maasbree 7 82 Red Stars 5—Helden 3 2—8 Red Stars 6—DVO 3 3—7 Red Stars 7—Hegta 3 2—8 Red Stars 8Armada 9 82 Red Stars 9—TTC 6 3—7 Red Stars 10Red Stars 12 73 Red Stars 11—DVO 8 8—2 SCHAAKCLUB VENRAY Dinsdag 2 dec. was de slotavond van het huisschaaktoernooi in de jeugd- en seniorenklasse. Terwijl 9 jeugdleden van 7 tot 8 ur simultaan speelden tegen de heer W. Jeuken, werden er door enkele jeugdigen nog inhaalwedstrijden gespeeld, waarvan de uitslagen werden: Groep A: p. SpeeW. Gommans 0-1 Groep C: A. BeemerF. Hazeu 1-0 F. Hazeu—F. Frederiks 0-1 Simultaan: W. Jeuken9 jeugdl. 9-0 Daarna sprak de voorzitster Mevr. L. Spee-Dorn, waarbij ze memoreer de het grote enthousiasme, de spor tiviteit en de zeer goede opkomst. Ze prees de winnaars door het toe kennen van de prijzen. Groep A: A. Valcks, le prijs en fraaie beker H. Jeuken 2e prijs. Groep B: T. Aben le prijs J. Reintjes 2e prijs Groep C: F. Frederiks le prijs J. Verwiel 2e prijs R. Hanssen 3e prijs. De jeugd toonde zich zeer verrast rnede daardoor was het voor de or ganisatoren een dankbare taak. Hierop volgde de afsluiting van het Senioren Huisschaaktoernooi, waarna nog enkele wedstrijden moesten worden gespeeld. De uitslag luidt: Groep A: K. Lundahl-Dr. H.Tan 0-1 Groep B: G. Mulder-W. Manders 0-1 Groep C. H. Urselman-Th. Bonants 1-0 Ca. half 11 werd ook dit toernooi afgesloten met een korte toespraak door de voorzitster. Zij wees erop dat veel schaakliefhebbers tot de aanvang van dit toernooi er nooit toe gekomen waren om in wedstrijd verband te spelen. De reakties we zen er wel op, dat de behoefte hier voor bestond. Het was een verheu gend feit dat de Saakvereniging haar ledental met 6 schakers zag stijgen (24 senioren, 15 junioren). Dit succes zal het bestuur stimu leren om in de toekomst nog meer aktiviteiten aan de dag te leggen. Het kontakt met de deelnemers aan het huisschaaktoernooi zal blijven bestaan, door ze mee te laten spelen aan vriendschappelijke wedstrijden. Hierop volgde de prijsuitreiking, welke dankbaar en met bewondering voor het gebodene, in ontvangst werden genomen door de volgende heren: In de tweede ontmoeting tussen Blue Star 1 en Red Stars 1 toonden de heren van Red Stars even hun kunnen. Vorige keer werd er met veel moeite een 73 overwinning in de wacht gesleept, doch deze keer werd Blue Star in anderhalf uur naar een 100 nederlaag gespeeld. Bij Red Stars 2 ging het in Horst in het begin niet zo best. Ze ston den al vrij spoedig met 2-0 achter. Het was er tamelijk koud, slecht licht enz. De iets te laat komende W. Tonen bracht echter de stand op 2-1. De aanvulling van W. Tonen gaf ook de andere heren weer moed en ze konden toch nog een 64 over winning behalen. Red Stars 3 kon evenals in de eer ste ontmoeting slechts tot een gelijk spel komen tegen het 2e team uit Kessel. Red Stars 4 speelde tegen Maas bree 7. Bij winst zouden onze heren zeker zijn van een plaats in de pro- motiegroep. Dit lieten ze ook wel merken. Door bun enormé inzet wisten zij een verdiende zege te be halen. Ofschoon de tegenstander van Red Stars 5, Helden 3, ook niet al te best speelde, konden onze heren 2 tegenpunten scoren. Red Stars 6 was te gast in Kessel. De gastheren speelden enorm goed en onze junioren konden slechts met veel moeite 3 tegenpunten behalen, die gescoord werden door A. Ver- blakt 2x M. Cuppen lx. Een beetje meer inzet van ons eerste junioren team had hier op zijn minst toch wel een gelijkspel moeten behalen. Ons 7e team moest in een zeer koude zaal hun wedstrijd spelen te gen Hégelsom 3. De eerste ontmoe ting was een 10-0 nederlaag, maar nu kregen zij het niet zo gemakke lijk. De setstanden waren steeds zeer hoog. en zeer goed gespeelde wed strijd waarin de puntjes werden ge maakt door M. Coopmans. Red Stars 9 had bezoek van Te- gelen 6. De gasten toonden zich op permachtig. Na 7 wedstrijden keken onze jongens al tegen een 52 ach terstand aan. Alleen L. v. d. Heijden kon toen nog eenmaal scoren, wat de einduitslag op 37 bracht. Red Stars 10 en 12 speelden tegen elkaar. Beide teams speelden met een invaller. Hoch was het 10e de sterkere, getuige de 73 eindstand. Red Stars 11 was op bezoek in Kessel. In de oude meisjesschool was het weer zeer koud. Toch was de tegenstander zo zwak, dat zij slechts 2 punten wisten te behalen. M. Gommans won 3x, J. Janssen 3x en L. Verstraelen 1. Programma zaterdag 13 dec.: Thuiswedstrijden Red Stars 2Maasbree 6 18.00 u. Red Stars 6Genooi 5 15.00 u. Red Stars 7—NOAD 5 15.00 u. Red Stars 8Genooi 6 15.00 u. Red Stars 11Genooi 7 15.00 u. Red Stars 12—DVO 9 15.00 u. Uitwedstrij den Genooi 2Red Stars 1 18.00 u. NOAD 3—Red Stars 3 Genooi 4Red Stars 4 15.00 u. Helden 4Red Stars 5 17.00 u. NOAD 6—Red Stars 9 DVO 7—Red Stars 10 14.30 u. Gelieve de teams die uit moeten spelen zoveel mogelijk voor eigen vervoer te zorgen. Misschien dat de ouders de teams even willen weg brengen met hun auto. Dit is prettig voor de jongens en voor het bestuur.

Peel en Maas | 1969 | | pagina 8