beton uit venray By jpa nelissen zou voor u en nóg 149 man werk genoeg hebben DAMMEN HENGELSPORT TAFELTENNIS JUDO BILJARTEN V.C.R00Y M.H.C.V. AUTOSCHADE? kenmerk voor vakwerk mailen-monteurs betonafwerkers terazzo-werkers ongeschoolde mensen Hengelsportkring: „De Vriendschap' Nu zaterdag 4 oktober a.s. de laatste van de 4 hengel wedstrijden in Grubbenvorst gehouden zullen worden, volgt hier de tussenstand na 3 van de 4 wedstrijden, waaraan in totaal 485 vissers deelnamen. Senioren: 1. Joosten,Venlo 2248 gr. 2. W. de Bijl, Venlo 1220 gr. 3. Messemaeckers, Oostrum 1183 gr. 4. Maessen. Grubbenvorst 1082 gr. 5. Gerrits, Venlo 1037 gr. Junioren: 1. Fleuren, Wellerlooi 419 gr. 2. Mej. Mieke Hermkens, Grubbenvorst 415 gr. 3. Joosten, Venlo 211 gr. 4. Robben, Venray 175 gr. 5. L. de Bijl, Venlo 145 gr. Koningen: 1. Messemaeckers, Oostrum 1183 gr. 2. Roeffen, Grubbenvorst 989 gr. 3. P. Bijl, Venlo 428 gr. 4. P. Wijnhoven, Horst 264 gr. 5. Creemers, Wellerlooi 100 gr. Korpsen: 1. De Brasem, Venlo 4045 gr. 2. Oostrum 3197 gr. 3. Grubbenvorst 3160 gr. 4. Blitterswijck 2045 gr. 5. Velden 2036 gr. 6. Heijen 1855 gr. 7. Swolgen 1310 gr. 8. Welerlooi 1293 gr. 9. Broekhuizenvorst 1268 gr. 10. Horst 1174 gr. 11.Arcen 828 gr. 12. Venray 679 gr. 13. ,,'t Ven", Venlo 620 gr. 14. Well 613 gr. 15. Tienray 546 gr. Afgelopen zondag namen 2 jon gens en 2 meisjes deel aan de voor kampen voor de Ned. juniorenkam pioenschappen. In Maasbree kwam M. Cuppen uit bij de aspiranten en behaalde een gedeelde vijfde plaats. Dit was een zeer sterk veld. Toch speelde Martien hier verschillend! goede wedstrijden. In sommige wed strijden scheelde het slechts enkele punten. Maar de ervaring om net de beslissende punten te maken ont braken. Bij de pupillen speelde G. Philip- sen. Ook hij draaide zeer goed mee. Geert moest vier keer de meerdere erkennen in andere spelers. Ook hier waren het allemaal wedstrijden met een miniem verschil. Hij behaalde in deze klasse de vierde plaats wat een prachtig resultaat mag worden ge noemd. Bij de meisjes in Horst speelde A. Verblakt een superieure partij en wist zonder een puntje aan de te genstander te laten, kampioen te worden in haar klasse. Dit resultaat brengt haar een ronde verder voor de kampioenschappen. M. Veblakt, die voor de eerste keer deelnam aan zulke wedstrijden, had nog zeer weinig ervaring en de ze nuwen zullen hier ook wel een rol hebben gespeeld. Toch wist zij nog met twee andere dames te eindigen op de zesde plaats. Niet slecht en dat voor de eerste keer. Red Stars 2 speelde een vriend schappelijke wedstrijd tegen Horst. Het moest het tweede team zijn maar de spelers waren zo bij elkaar geraapt dat- er geen sprake was van een tegenstand. Bovendien kwamen ze slechts met twee spelers. Reeds bij voorbaat een heldere zaak. Eind uitslag 82. Voor a.s. zaterdag zijn de volgen de wedstrijden vastgesteld: Red Stars 7Armada B klasse Red Stars 2Armada C klasse Red Stars 11Armada D klasse Red Stars 1 zal misschien een vriendschappelijke wedstrijd spelen tegen Sevelum uit Cuyk. Dit is bij het ter perse gaan van dit blad nog niet definitief. Damclub Venray heeft zijn eerste wedstrijd in de bondscompetitie met 137 verloren van de sterke Asten- se spelers. Ondanks de niet geringe vechtlust van de Venrayse dammers, moesten deze het toch afleggen te gen de grotere ervaring en wed strijdroutine van hun tegenstanders. Alleen de heer Zaal kon een winst partij bereiken, terwijl de, heren Noyens, Schelle, L. Janssen, Kennis en G. Beerkens hun partijen remise maakten. Intussen is ook de persoonlijke ranglijstcompetitie in volle gang, waarin na 3 ronden de heren Zaal en J. Beerkens met een maximum van 6 punten uit 3 partijen de lijst aanvoeren. Een enerverende partij speelden Noyens en Kennis tegen elkaar, waarbij laatstgenoemde speler eerst uitstekend profiteerde van een fou tieve combinatie van zijn tegenstan der. Hij bereikte daardoor in het eindspel een winstgevende stelling; verloor dit voordeel door enkele zwakke positie-zetten en moest toen tenslote zelfs nog.de winst aan zijn tegenstander laten, die handig ge bruik maakte van een damvangstel- 11 ng. Enthousiaste dammers zijn nog al tijd welkom op de maandagavonden, als D.C. Venray haar wedstrijden speelt in de verenigingszaal van ca fé Thielen op het Kennedyplein. HONKBAL De 5 beste teams van het rayon Noord-Brabant (2e klasse) zullen zondag 28 sept, in Raamsdonkveer strijden om de „Brabant-beker". Het winnen'van deze belangrijke trofee kan voor DAR een mooi sluitstuk zijn van het succesvolle seizoen. Hiervoor zal echter van alle spelers nog één keer een groot enthousias me en een geweldige inzet vereist worden; het is te hopen dat dit aan het eind van het seizoen nog opge bracht kan worden. Deelnemers: DAF, Eindhoven; TGG 2, Den Bosch; Veerse Boys, Raams donkveer; Geldrop 2 en DAR. Wedstrii dprogramma 10.00 Veerse BoysDAF 11.05 TGG 2—DAR 12.10 Geldrop 2Veerse Boys 13.15 DAF—TGG 2 14.20 DAR—Geldrop 2 15.25 Inzet 3e, 4e, 5e plaats 16.30 Finale le en 2e plaats. Toernooi-reglement: 1. Elk der 5 teams speelt 2 wedstrij den. Na deze 2 wedstrijden wordt de stand opgemaakt. De nummers 1 en 2 komen in de finale, ter wijl van de overige 3 teams de puntentelling zal moeten uitma ken dat er om de 3e en 4e, dan wel om de 4e en 5e plaats ge speeld zal moeten worden. Bij gelijke puntenstand beslist het aantal gescoorde runs. 2. De wedstrijden duren 55 minu ten, met dien verstande dat de lopende inning wordt afgemaakt. 3. De derde wedstrijd (Geldrop 2 Veerse Boys) wordt geleid door een D.A.R. scheidsrechter. 4. Iedere vereniging dient 3 wed strijdballen mee te brengen en 1 scorer. De training van a.s. zaterdag (14.00 uur) dient als voorbereiding op het belangrijke toernooi; derhalve wordt iedereen verwacht. De spelers die zondag in Raams donkveer zullen aantreden zijn: H. de Römph, M. van Helden, M. Klomp, J. Troisfontame, M. Rom- mers R. Kraakman, G. Vollenberg, W. v. d. Munckhof W. Coersen, H. Claessen, B. Barents, W. Dommeck en trainer Fr. Vroomen. Vertrek: 8.30 uur vanaf de Paters kerk. Gereden zal worden met de auto's van W. v. d. Munckhof, J. Troisfontaine en F. Vroomen. Doordat twee van onze judoka' zondag j.l. geblesseerd waren, kon slechts één judoka aan de wedstrij den in Heerlen deelnemen, n.l. A. van Stokkum. Deze echter stak niet in beste vorm en viel reeds in de 2e ronde uit. De volgende keer ho pen we betere resultaten te berei ken te Kerkrade. Verder nodigen wij alle belang stellenden voor de judosport, daar onder zullen vast ook dames zijn, uit om een van onze trainingsavon den te bezoeken. De lestijden zijn op iedere dins dagavond van 17.00 tot 19.00 uur jeugd; van 19.00 tot 20.00 uur dames; van 20.00 tot 21.00 uur heren. Uitslagen A-klas: BCY 1—OBK 1 2—6 VOP 1—KOT 4—4 B-klas: De Pomerans 1Onder Ons 46 SVCB 1—Los Band 1 6—4 VOP 2—HGL 1 2—8 Biljartic 1—VOP 2 10—0 C-klas: De Pomerans 2Wanssum 1 100 OBK 2Biljartic 2 82 BCY 2Onder Ons 2 010 D-klas: HGM 2—HGL 2 6—4 Wanssum 2SVCB 2 46 De Pomerans 3OBK 3 82 Van de wedstrijden Ons Genoegen 1De Burggraaf 1 en Onder Ons 1 HGL is de uitslag niet bekend. K.N.B.B. Op 25, 26 en 27 sept. worden de voorwedstrijden 5e klas van de KNBB gehouden. Deze klas heeft moyenne-grens van 0 tot 1,25 en speelt 50 caramboles. Poule A wordt in Venray gespeeld en wel in café Volleberg, Hensenius- straat 20. De deelnemers zijn hier: Mevr. L. Volleberg, Venray W. Scholtens, Venray P. Barents, Venray H. Swinkels, Venray H. Jacobs, Venray P. van de Sterren, Venray C. H. Creemers. Venray Poule B en C worden op hetzelfde tijdstip gespeeld in resp. café Pee- ters te Boxmeer en café L. Stiphout, Boxmeer. Roermond BCVC Rooy 30 Een onsamenhangend spelend He ren 1 verloor in drie sets verdiend van Roermond BC. Setstanden 15-5, 15-7, 15-9. De aanval liet veel te wensen over en de verdediging toon de zwakke plekken. Een wedstrijd om maar gauw te vergeten. A.s. zaterdag spelen we tegen Bek- kerveld 2. Laten we proberen deze wedstrijd met een overwinning af te sluiten. Hierbij rekenen we natuur lijk op de steun van alle supporters. VC Rooy 2—VCT 3—1 Een soepel draaiend Heren 2 ver sloeg VCT in 4 sets. Met goed op gezette aanvallen en goede smashes begon heren 2 aan de eerste set. VCT toonde zich in deze set een ge lijkwaardige tegenstander en wist in de slotfase de eerste setwinst te be halen. In de daarop volgende sets bleek VCT toch niet opgewassen te zijn tegen de vaak verrassende smashes. VC Rooy 2 speelde tegen VCT 1 een nogal ouderwets systeem, n.l. iedereen spelverdeler en aan valler. Tegen beter spelende tegen standers zal deze taktiek toch niet toereikend zijn. Dames: Roermond BCVC Rooy 1 3-0 Een fanatiek spelend Dames 1 speel de tegen Roermond BC een goede wedstrijd. Roermond BC, kampioen van het vorig jaar, gaf echter blijk van meer routine, wat in de loop van de wedstrijd duidelijk naar vo ren kwam. Al met al toch geen slecht begin van de competitie. Programma voor a.s. zaterdag: Heren: VC Rooy 1—Bekkerveld 2 Dames: VC Rooy—Bekkerveld 3 Vqpr goede resultaten hebben wij de steun van alle supporters nodig. Uitslagen j.l. weekend: Dames: VenrayGeel Zwart 03 Venray 2Blerick 3 01 Heren: Venray 2Venlo 7 41 Competitie-indeling junioren: Meisjes: Deume p Venlo p Blerick q Concordia p Venray p Jongens a: Boxmeer a Deurne a Venlo a Venray a Blerick a Jongens b: Blerick c Horst b Venlo d Venray b Groen Wit b Jongens c: Blerick d Venray c Civicum b Venlo e Het programma volgt zo spoedig mogelijk. Programma a.s. weekend: 27 sept.: Junioren Jongens: Horst aVenray a 15.00 u. vertrek Z.O.-bus 14.30 uur 28 september: Dames: SittardVenray 12.30 u. vertrek 11.00 uur Gemert 2Venray 2 12.00 u. vertrek: zie Cals Heren: HorstVenray 14.30 u. vertrek zie Cals Concordia 3Venray 2 12.00 u. vertrek 10.45 u. Henseniusplein P. THEUWS - VENRAY Kruitweg 5 telefoon 1867 Uw faadrljf «oor betere en snelle servicel waaronder Deze mensen stellen en lossen de millimeterzuivere mallen voor en na het storten, een verantwoordelijk werk dus, waarvan voor ons veel afhangt. Mensen, die het in hun vingers hebben elementen die ruw uit de mal komen onzichtbaar en vakkundig bij te polijsten. Die de uiteindelijke verzorging van onze sierbeton, die kwalitatief hoog aangeslagen wordt, aan nog hogere eisen laten voldoen. Met'hun hersens en handen op de juiste plaats, die in ons toch wel sterk gespecialiseerd bedrijf snel het werk van geoefenden zullen gaan doen, met een dienovereenkomstige ver antwoordelijkheid. r Wij bieden goed vast werk in een hecht team. Een redelijke beloning met toeslagen ingevolge w.erkklassifikatie. De mogelijkheid tot het verrichten van nachtdienst tegen speciale toeslag is aanwezig. Bij een ploeg van meer dan zes man wordt vervoer door ons geregeld. Sollicitatie te richten aan onze chef Personeelszaken de heer Sterrenberg in Venray 04780-1141 toestel 230, die U gaarne verder zal informeren.

Peel en Maas | 1969 | | pagina 14