i 3 De Maas kreeg een opknapbeurt fil 3 55' fil 3 &J Woningnood en woonnood sr-65 O 3 CD CD 3 CD CD Ebberink AUTOSCHADE? kenmerk voor vakwerk OFFICIËLE OPENING WATERMOLEN OOSTRUM Zaterdag 16 augustus zal burge meester Drs. F. Schols officieel de oude watermolen in Oostrum her openen en in dienst geven aan Oes trums jeugd. Dat is in feite de be kroning van een jaar hard werken door diezelfde Oostrumse jeugd. Want toen indertijd van gemeen tewege deze oude schuur ter be schikking van Oostrums jeugd ge steld werd, kreeg deze weliswaar 'n gebouw dat onder monumentenzorg stond (wat ook niet altijd gemakke lijk is), maar dat in feite nog ge heel moest worden ingericht ten be hoeve van die jeugd. Een inmiddels gevormd stichtings bestuur ging echter met de jeugd aan de slag en is er inderdaad in geslaagd van dit monument een jeugdhuis te maken, waarin 56 jon gens en 25 meisjes uit Oostrum kreatief en aktief bezig kunnen zijn, Een huis, waar menig andere en grotere plaats jaloers op zal zijn. Trouwens ook de speelweide is ge ëgaliseerd en de aanleg van een vol- leybalveld kan direct gebeuren. Nu alles gereed is, gaat men een jeugd-weekend organiseren, waarbij op zaterdag 16 augustus om half 3 op de een of andere nu nog ge heimzinnige manier de sleutel van het gebouw in Oostrum bezorgd wordt, waarmede om 3 uur de bur gemeester het gebouw zal openen. Na de opening recipieert het stich tingsbestuur, terwijl er om kwart over drie een ballonnenwedstrijd is voor de jeugd, 's Avonds is er in het parochiehuis een Beierse avond met een groot Tiroler orkest. De zondag is er om 10 uur een jeugdmis. Om 2 uur begint een gro te autoralley, terwijl om 6 uur de jeugd een bal aangeboden krijgt. Tijdens die twee dagen is in het jeugdhuis een tentoonstelling inge richt van verschillende jeugdaktivi- teiten. Iedere bezoeker krijgt de ge legenheid daarbij deel te nemen aan een paint-in. H.E. HEER M. STRIJKERS t In Venlo is overleden de H.E.Heer M. Strijkers, oud-deken van Venlo. De oud-deken is voor de oorlog ver bonden geweest aan de Petrus Ban- denkerk als kapelaan en is in Leu nen rector en pastoor geweest, voor dat hij pastoor werd van de H. Hart- kerk in Venlo en in 1943 deken al daar. PATER MAURITIUS ARNOLDY O.FJVL t In de kloosterafdeling van het Ly ceum te Venray overleed in de vroege morgen van 29 juli onver wacht Pater Mauritius Arnoldy O.F.M., in de leeftijd van bijna 72 jaar. Hij werd geboren in Den Haag, waar zijn vader rond de eeuwwis seling chef was van het station Staatsspoor. Na zijn middelbare schoolopleiding studeerde hij enige tijd te Fribourg in Zwitserland. Hij trad in bij de franciscanen in 1920 en werd in 1927 priester gewijd. Het grootste deel van zijn aktieve pries terleven bracht hij door op de klein seminaries van de Nederlandse franciscanen als leraar Frans. De laatste jaren van zijn emiraat bracht hij rustend door in de schoolcom- muniteit aan de Leunseweg te Ven ray. Zijn uitvaart zal plaats hebben in de Paterskerk te Venray op vrijdag 1 augustus, om 10.30 uur, waarna begrafenis op het kerkhof bij de Pertus-Bandenkerk. WELFARE TENTOONSTELLING Het is een goede gedachte geweest om de werken van de demente be jaarden en de verpleegden in Huize De Kruuze gedurende 14 dagen ten toon te stellen. Hierdoor kregen de inwoners van Venray de kans ken nis te maken met het niet onver dienstelijke Welfarewerk, dat op de ze inrichting bijna een jaar lang al wordt verricht o.l.v. mej. de Koning met haar assistenten mej. Machels en Zuster Cornelia. Dat men daarbij prachtige resultaten heeft behaald toont deze tentoonstelling overdui delijk aan. Dr. Tan, geneesheer-directeur leg de in zijn officiële openingstoe spraak de nadruk op de noodzaak van het aktief bezig zijn van de be jaarden welke in deze inrichting worden verzorgd. Hij noemde dat een van de beste therapieën voor de verpleegde. Burgemeester drs. F. Schols be zocht de tentoonstelling en was de leiding dankbaar voor de wijze waarop deze de verpleegden bezig houdt. Van de geboden gelegenheid om werkstukjes te kopen is door Venrays bevolking ruim gebruik gemaakt. EERSTE CONCERT V.V.V. GESLAAGD Het initiatief van Venrays vereni ging voor Vreemdelingen verkeer om aan vakantiegangers en inwo ners een gratis concert aan te bie den kan meer dan geslaagd worden genoemd. De kerkelijke fanfare St. Oda uit Merselo en Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum zorgden zaterdagavond voor een uitstekend concert, waarbij de uitgevoerde werken op hoog peil stonden. Het St. Willibrordusgilde uit Geys- teren met hun prachtige aloude kle dij en, brachten een goede show. De dieptetrommen en de prachtige vendels deden het goed in de avond schemering. Het gulle applaus bewees dat de vakantiegangers en de Venrayers de geste van de VW waardeerden. De gemeentepolitie zorgdevoor afzet ting van de toegangswegen, waar door de muziekliefhebber onge stoord kon genieten. Een goede avond die èn voor de bezoekers èn voor deelnemers naar meer smaakt TURKSE HERENKAPPER Het feit dat de 49-jarige Sarkis Mamikonyan, Turk van geboorte, in Venray een herenkapsalon heeft kunnen openen, heeft de aandacht vetrokken tot ver buiten Venrav. De opening van deze salon aan de Stationsweg 14 was dan ook een ge beurtenis. die in het teken van de belangstelling stond. Wethouder Schols van Sociale Zaken, de directie van Tnalfa, waar hij gedurende zijn verblijf in Ne derland werkzaam was, zijn Turkse mede-arbeiders, maar ook vele Gen- nepse en Venrayse vrienden gaven acte de presence en de nieuwe sa lon leek vrij snel meer op een bloe menwinkel. Intussen waren er ook de nodige persmensen en het ver haal van de 49-jarige gastarbeider, die dank zij volharding en doorzet tingsvermogen het presteerde zijn oud vak als herenkapper thans zelf standig in Nederland uit te oefenen heeft in vele kranten gestaan. Daar uit heeft men kunnen lezen, dat Mamikoyan reeds 18 jaren als kap per werkzaam was, voordat hij be sloot naar Nederland te gaan, waar hij werkte bij de N.V. Inalfa en uit eindelijk zijn gezin kon laten over komen. Hij wilde echter graag zijn oude vak hier weer uitoefenen, maar dat vereiste de nodige vak- en middenstandsdiploma's, die hij me de dank zij de hulp van de leraren Beaujean en Meesters en de mede werking van de Gennepse burge meester en rijkspolitie dan ook be haalde. Hij zag zijn ideaal in ver vulling gaan toen Venrays gemeen tebestuur de laatste hulp gaf ei medewerking verleende voor de ves tiging in het thans betrokken pand. AKTIE VERZOENING OVER DE GRAVEN Iets later in het jaar dan in de voorafgaande 5 jaren is thans de aktie „verzoening over de graven heen" weer gestart. Vrijdag arri veerden een 30-tal jongelui en een zestal meisjes om in het kader van deze aktie van de Volksbund Deut sche Kriegsgraberfürsorge geduren de 14 dagen van hun vakantie op te offeren om te gan werken op het Duitse soldatenkerkhof in Yssel- steyn. Deze jongeren moeten voor ligging en voeding een bijdrage betalen, al zorgen koks van de Bundeswehr uit Budel voor de verpleging. Ook dit jaar is het kamp weer uit gebreid. Het zal waarschijnlijk een permanent karakter krijgen. De jongeren komen, voor wat de eerste groep betreft, uit de Katho lieke Jeugd en de sportjeugd uit de kreiz Weibliingen in Wurtenberg. De tweede groep is geformeerd uit jongeren uit Italië, Oostenrijk en Duitsland, terwijl de derde groep wordt gevormd uit katholieke jon geren uit Duitsland. Iedere groep werkt 14 dagen op dit kerkhof, dat overigens een van de best onderhouden Duitse solda- tenkerkhoven is in Europa. Het beheer van dit kerkhof is de jongeren ten zeerste erkentelijk voor hun inzet omdat zij bepaalde werk zaamheden verrichten die anders tot een later tijdstip moesten worden uitgesteld of geheel achterwege moesten blijven. Voor de deelnemers zijn ook thans weer kontaktavonden en sportwed strijden met de jeugd van Yssel- steyn georganiseerd. Op 21 augustus zal de traditionele ontvangst plaats vinden in het Cultureel Centrum, waar o.a. door burgemeester drs. Schols dr. Heinrich Barth, de staats secretaris van het ministerie voor familie en jeugd, Dr. Erich Schnei der, burgemeester van Konstanz a.s. en president van de Volksbund in "Wurtenberg, de Jugendreferenten Walter Gruber en Doetti zullen worden ontvangen. Alle drie de groepen staan o.l.v. Eirch Friesch president van de Wür- tenbergse jeugd. Natuurlijk zal ook een bezoek worden gebracht aan Venrays kermis. In de jongste raadsvergadering U leest daarover elders meer is weer eens de woningnood in onze gemeente naar voren ge bracht. Terwijl men van Rijks wege in feite verkondigt dat de woningnood in deze contreien praktisch is opgelost, staan hier niet alleen nog 500 mensen inge schreven als woningzoekenden, maar blijkt verder een groot deel van hen niet aan de vereiste goed kope woningwetwoning te kunnen komen. Sinds het einde van de tweede wereldoorlog hebben duizenden Venrayers direct met de woningnood van doen gehad. Tot 1964 zijn er per jaar maar weinig woningen meer gebouwd dan er aan woningzoeken den bij kwamen. Vooral door de in spanningen van de laatste vier - vijf jaren zijn we tenminste iets inge lopen en mochten we hopen verlost te raken van de enorme sociale en economische problemen, die het hui zentekort met zich meebrengt. Direct na de oorlog was het tekort aan woonruimte nijpend groot. Jon ge mensen gingen trouwen en gezin nen stichten. Het produktie-appa- raat voor de woningbouw moest nog op gang komen, zodat de ruimte in de bestaande woningen zo efficiënt mogelijk moest worden verdeeld. De inwoning deed op grote schaal haar intrede. Eerst schikte men zich nog in het onvermijdelijke, maar naar mate de tijd vorderde werden de so ciale problemen groter. HUIZEN, HUIZEN Nu, 24 jaar na het einde van de oorlog is de woningellende nog steeds niet volledig opgelost. In het midden van de vijftiger jaren ging men beseffen, dat de bouwprogram ma's veel groter moesten worden. Met de capaciteit, mensen, materia len en kennis die men toen had zijn nieuwe wijken gebouwd. Momenteel worden omstreeks 500- 600 woningen per jaar gebouwd. Als dit bouwtempo wordt gehandhaafd, kan de nood omstreeks 1973 - 1975 zijn opgelost. Een en ander hangt ook af van het tempo waarmee Ven ray industrialiseert. Dat betekent niet, dat dan iedereen in het huis woont waar hij wil en kan wonen. Dat betekent alleen, dat er voldoen de woningen zijn om iedere Ven- rayer zelfstandig te laten wonen. De kwantitatieve woningnood kan dan opgelost zijn. CATEGORIEëN Nu kennen we verschillende cate gorieën woningzoekenden. Ten eer ste de mensen die uitsluitend ir aanmerking komen voor een huis in de sociale sector, de zogenaamde woningwetsector. Dit betreft mensen die geen woning kunnen kopen en alleen een wat goedkopere kunnen huren. Deze woningen worden ge bouwd voor rekening van de staat en worden geëxploiteerd door de woningbouwvereniging. De gegadig den voor deze woningen staan vrij wel allemaal ingeschreven bij het gemeentelijke huisvestingbureau. Ongeveer 60 pet. van deze mensen kan maandelijks een huur van hoog uit 90,tot 150,betalen. Ten tweede is er de categorie die in aanmerking komt voor een wo ning in de premiesector. In deze sector verleent het rijk een subsi die van 10 pet. op de bouwkosten. Aan het bouwen in deze sector is relatief te weinig aandacht besteed, hetgeen nare konsekwenties had voor de bezetting van de woning wetwoningen. Er kon te weinig doorstroming plaatsvinden van de goedkope woningwetwoningen naar de wat duurdere premiewoningen door de mensen, die dat verschil konden betalen, doordat zij in de loop der jaren meer gingen verdie nen. TE DUUR Tenslotte hebben we nog de vrije sector, waarin de woningen geheel voor particuliere rekening worden gebouwd. De bouw in deze sector levert nauwelijks problemen op, nu plan Molenldef daarvoor meer ruim te geeft en men aan de Hoopweg e.o. terecht kan. Een groot probleem is, dat ook het bouwen van woningwetwoningen te duur is geworden voor de men sen, die er primair voor in aan merking komen. Een nieuwe wo- ningwetflat van 160,200, in de maand is te duur. DOORSTROMING J De woningen die te betalen zijn in de sociale sector dateren grotendeels van vóór 1960. De huidige bewoners zijn begrijpelijk niet geneigd te ver huizen naar een wat duurdere pre miewoning, soms zelfs woningwet woning, als die niet groter en beter Want ook deze mensen willen alleen meer betalen als hun woon comfort verbetert in minstens de zelfde mate als hetgeen het hun meer kost. Terwijl aan de ene kant de men sen zich moeten realiseren dat zij meer van hu nnetto-inkomen aan huur zullen moeten gaan besteden, zal van de andere kant alsnog ge zocht moeten worden naar een goed kopere en desnoods uitgeklede wo ning. Dat moet mogelijk zijn want het is Venray niet alleen die met dit. probleem tobt. Dat daarbij laag bouw geprefereerd wordt is intussen wel duidelijk. Met premiebouw, met de wat duurdere flat ontstaat dan een „woningpakket" dat doorstro ming inderdaad eerst recht moge lijk maakt. BURGERLIJKE STAND van 24 t.m. 30 juli 1969 GEBOREN: Hartmann, Guido, Henseniusplein 13 Berghs, Petrus, Meerlo-Wanssum Aben, Walter, Kempweg 19 van Dijen, Bas, Vierlingsbeek Pouwels, Johannes en Pouwels, Leo- nardus, Oude Oostrumseweg 11 van Vegchel Johanna en v. Vegchel Catharina, Timmermannsweg 86 van der Krabben Johanna, Overloon Vermeulen, Lucas, Stationsweg 108 OVERLEDEN: Vullings Jacobs, echtgenoot van Martens, Maria, 75 jr., Venray. Arnoldy, Prosper, 71 jr., R.K. Pries ter Venray. ONDERTROUWD: Spee, Petrus, Venray Oude Oos trumseweg 18 en Lamfers Geer- truida, Venlo Goltziusstraat 22. Winnubst Jacobus, Anna Paulowna, Molenwaart 461 en Franssen Ma ria, Venray Helfrichstraat 10. Vissers Marinus, Geertruidenberg, Glacisstraat 1 en Bonants Marga- retha, Venray, Spurkt 13. de Rijck Johannes, Venray Op de Kamp 2 en Zegers, Wilhelmina, Venray, Testrik 3. Koelemeijer Johannes, Apeldoorn, Tromstraat 16 en Thuijls, Petro- nella, Venray Albionstraat 27. van den Broek Peter, Venray Lange- weg 56 en Camps Johanna, Ven ray, Pr. Irenestraat 5. Arts Hendrikus, Venray Gasstraat 16 en Swaghoven Anna, Venray Ak- kerweg 7. van Kempen Johannes, Oploo Scheperstraat 13 en Arts Gerardi- na, Venray Pas 1. GETROUWD: Lensen Peter en Verheijen Antonia, Venray. Heemskerk Johannes, Venlo en van Eijmeren Wilhelmina, Venray. Roelofs Johannes en de Bruijn, Eli sabeth, Venray. Kroh Ronald en Schellekens Sonja, Venray. van de Vossenberg Martinus, Beek en Donk en Jansen Henrica, Ven ray. van Osch Joannes en Linders Maria, Venray. Linskens Johannes en Julienne Kit ty, Venray. De honderden, die het afgelopen weekend een bezoek aan de Maas hebben gerabcht in Maashees, Wans sum en Geysteren, hebben daar ken nis kunnen nemen van een groots werk, dat Rijkswaterstaat met deze rivier in de voorbije dagen heeft ondernomen. Voor het eerst sinds de kanalisatie van de Maas, nu veer tig jaren geleden, heeft men de ri vier tussen Lith en Roermond eens aan een behoorlijk onderzoek on derworpen. Dat is gebeurd door de zuidelijke sluizen te sluiten en de stuwen bij Belfeld, Sambeek, Grave en Lith te strijken. Daardoor liep o.m. dit gedeelte van de Maas zo danig leeg dat van de oude brede ri vier slechts een brede beek (wel met stinkende kanten) overbleef. Terwijl het water ongeveer 10 cm. per uur zakte, werd maandagavond de laag ste stand bereikt, wat o.m. inhield dat de haven van Wanssum prak tisch veranderde in een stinkende modderpoel. Rijkswaterstaat kreeg hierdoor de mogelijkheid sluisdeu ren, bruggen en stuwdorpels te be kijken en ook de zgn. veerstoepen eens aan een nader onderzoek te onderwerpen en zo nodig te verbete ren. Daarvoor waren en zijn een honderdtal rijkswaterstaat-mensen de afgelopen week praktisch dag en nacht in touw geweest. Bovendien werd er in die tijd de rivier op nieuw in kaart gebracht en dat is ook belangrijk voor de eigenaars van gronden langs de Maas, waar van er nu dikwijls nog belasting moeten betal enover stukken grond, die door afkalving al lang in de Maas verdwenen zijn. Het gaf Rijks waterstaat bovendien gelegenheid de meest bedreigde plekken nog eens extra goed te beschermen. Zoals be kend heeft men juist de weken van de bouvakvakantie voor deze groot inspectie gebruikt omdat het scheepvaartverkeer dan het kleinste En tenslote leverde deze inspectie ook nog eens de nodige oorlogs buit op, waarvan granaten e.d. in Wanssum zeker niet de kleinste vondsten waren. Dat er nog altijd mensen ziin, die dit oorlogstuig uit de modder vissen en mee naar huis nemen geeft weer eens aan, dat men het nooit leert Al met al is zodoende de Maas dit jaar voor vele vakantiegangers niet een watersport-eldorado geworden, maar meer een bezienswaardigheid. Men heeft de rivier weer eens in zijn oude bedding gezien, men is weer eens met zijn neus geduwd op de grote voordelen van de kanalisa tie, maar men heeft ook kunnen er varen dat de hulpkreten over de af- kaveling van veel Maasweiden in 't Noord-Limburgse geen loze kreten zijn geweest. Er is heel wat kostbare weidegrond veranderd in modder en vuiligheid. En tenslotte heeft men kunnen er varen dat de een zijn dood de ander zijn brood was, want de vissers heb ben menig palinksje kunnen vangen, maar hebben ook geen oplossing kunnen vinden voor de vele kilo's mosselen, die men in de drooggeval len bedding aantrof. Dat de geur niet altijd meeviel in dit warme weer, toont weer eens duidelijk aan, dat we feitelijk van onze rivieren open riolen aan het maken zijn. Maar dat is allemaal haast voor bij, want zaterdag worden de stu wen weer gezet en zal de oude Maas weer verdwijnen en het gewone beeld van iedere dag gaan leveren, al duurt het nog wel een weekje voordat de scheepvaart weer bezit kan nemen van de statig zeewaarts vloeiende rivier jeugdsociëteit hoenderstraat 10 tel. 3293 Vrijdag 1 aug.: soos normaal ge opend. Zaterdag 2 aug.: soos normaal ge opend. Orkest Blues Vocation. En tree leden 1.25. Zondag 3, maandag 4, dinsdag 5 en woensdag 6 aug. soos geopend van 14.00 - 18.00 en 19.00 - 23.30 uur. Alleen leden hebben toegang in de soos. Het bestuur kan slechts intro duceren. Indien iemand zich niet houdt aan de aanwijzigingen van het bestuur wordt hij terstond geschorst. UI fiJ TON VERSTRAELEN en MIEKE JANSSEN geven, mede namens weder zijdse ouders, kennis van hun huwelijk, waarvan de kerkelijke inzegening zal plaatsvinden op zaterdag 9 augustus a.s. om 11.00 uur in de kerk van Maria Onbe vlekte Ontvangenis te Ven- ray-Heade. Dagadres: Restaurant „Buitenlust", Maasheseweg 76 Venray Receptie: 15.30-17.00 uur Venray, Maasheseweg 68c Venray, Heidseweg 24 Toek. adres: Malvert 60-71, Nijmegen TINY ELBERS en THEO HENDRICX geven namens wederzijdse ouders kennis van hun voor- genomen huwelijk, waarvan de burgerlijke sluiting zal plaatsvinden donderdag 7 augustus om 14.45 uur in het gemeentehuis en de kerke lijke inzegening om 15.00 u. in de St. Petrus-Bandenkerk te Venray. Venray, Hoenderstraat 60 Venray, Grotestraat 5 Receptie: van 16.30 - 18 uur Hotel „De Zwaan", Grote Markt 1, Venray Toek. adres: Westsingel 108 Venray. TINY v. d. HOOGENHOF en FRANS DERKX hebben de eer U, mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk dat zal worden ignezegend op zaterdag 9 augustus a.s., tij dens de plechtige H. Mis die om 15.00 uur tot hun inten tie wordt opgedragen in de St. Petrus-Bandenkerk te Venray. Venray, Overloonseweg 85 Veulen, Veulenseweg 46 juli 1969 Dagadres: zaal Martens, Albionstraat, Leunen Receptie: 17.30 - 19.00 uur Toek. adres: v. Megenstr. 7, Leunen. HARTELIJK DANK aan de H. Gemma voor verkregen gunsten. Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de gebeden en de belangstelling tijdens de ziekte, bij het over lijden en de begrafenis van mijn inniggeliefde echtgenote, onze beminde moeder, oma, overgrootmoeder, schoonmoe der en tante PETRONELLA DE BRUYNI-JEUKEN Speciaal dank aan Hr. Gees telijken, heren doktoren Ter- mote en Vercauteren, Zusters van het ziekenhuis. Heel veel dank aan de Zusters van het Groene Kruis, in 't bijzonder Zr. Tackèn voor de goede steun. Dank aan de buurt, vrienden en bekenden voor de bloemen en gebed. Verder dank aan begr. onderneming Sj. Goumans-Kruijsen voor de goede en keurige verzorging van de begrafenis. M. de Bruyni kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Fam. de Bruyni Fam. Jeuken Leunen, Steegsepeelweg 23 aug. 1969 JOLTEA KANTHiS Probleemloze JoliU beenomhulsels bij mode vm nu!^ - Wit. zwart ea ia alle brui Nieuw; AH size miai parui a feilloos aan ieder been. panties vanaf f 2.9 nylons vanaf f 1.7S VFfffflMfflVflftI hoek Marktstraat-Schoolstraat Hartelijk danken wij u voor 't medeleven bij de ziekte en het overlijden van GER JANSSEN Speciaal danken wij Eerw. Heren geestelijken, Zeergel. Heren doktoren, verpleegsters St. Elisabeth-ziekenhuis, Dui- verendgdng De Zwaluw, buurt vereniging, begrafenisondem. „Dela", familie, buren, vrien den en kennissen. J. M. Janssen-Duyf en kinderen Venray, Pr. Marijkestraat 17 Voor 't enorme medeleven en buitengewone belangstelling bij de ziekte en overlijden van mijn lieve man en zorg zame vader PETER JOHANNES HUBERTUSLOONEN zeggen wij langs deze weg onze welgemeende dank aan heren doktoren en verplegend personeel St. Elisabeth-zie kenhuis, familie, buurt, vrien den en kennissen. M. Loonen-Raymakers kinderen en kl.kinderen Oirlo, juli 1969 Hoogriebroekseweg 23 Voor de vele blijken van be langstelling en medeleven, on dervonden bij het overlijden en de begrafenis van onze va der, behuwd- en grootvader, zeggen wij de familie, de he ren doktoren, eerw. zusters en verplegend personeel van het St. Elisabeth-ziekenhuis te Venray en mede aan alle vrienden en kennissen een oprechte dank. FAMILIE VLOET Overloon, juli 1969 Theobaldusweg 37 Voor uw felicitaties, cadeau's en bloemen, bij ons huwelijk, danken wij U, ook mede na mens onze ouders, van ganser harte. Pieter Janssen Marjo Janssen-Janssen Nijmegen, juli 1969 Meyhorst 22-69 Gelegenheid PONY'S TE WEIDEN en/of te STALLEN Tel. 04782-289. P. THEUWS - VENRAY Kruitwoo 5 telefoon 1867 Uw bsdiQf «oor hetero eo snoBo sorvleel GEVRAAGD NETTE KOSTHEER geen buitenlander Adres bureau dezer. GEVRAAGD MEISJE voor de huishoud. 18 - 20 jaar, in een café aan de Ned. Duitse grens in Venlo. Zeer hoog loon. Weekend vrij. Inlichtingen: Maasheseweg 59 tel. 1737. Gaststatte Verbeek, Straelen, tel. 447. GEVRAAGD wegens huwelijk der tegen woordige per 1 september a.s. NET DAGMEISJE Mevr. van Trier, Min. Ch. Ruysstraat 16, Venray. GEVRAAGD NETTE WERKSTER voor 3-4 ochtenden p. week Mevr. Corzilius, Oostsingel 20, Venray. GEVRAAGD HULP voor huishouding en winkel (sigarenzaak) voor dag en nacht. Gezin van drie personen (geen kinderen). Baur. Herungerstraat 4, Venlo tel. 04700-14828. Wij zoeken m.i.v. 15 aug. een zelfstandig DIENSTMEISJE goed loon. Mevr. Raymakers-Janssen, Valkenkampstraat 3, Oostrum tel. 04780-2130.

Peel en Maas | 1969 | | pagina 2