maar mevrouw f 1.13,- gespaard Zwaard!! afwas middel 89 98 Kerkelijke Diensten subliem bonbons HELE -ITER school QQi pakket peren op sap SJo zilveruitjes o5 knakworst So 2 blikken sardine! tonijn HUISVUIL VRUCHTEN WIJN bïSCUitSdoos a Ikilol ïredeskerk Venray van 13 tot en met 19 juli ER IS NU TOCH HET NIEUWE IFA SPAARSYSTEEM WAARMEE U NU NOG SNELLER KUNTSPAREN, WANT.... HEBT U DE NIEUWE I FAMILIEPOST CATALOGUS NOG NIET? 1 Hij LIGT VOOR U KLAAR BIJ UW IFA WINKELIER!! 150 GRAM barino rood of wit landzacht literblik jampot jy jampot a 8stuks énk*% branbergen 200gram in pikante saus PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kap. J. Driessen Dr. Poelsstraat 2 - Tel. 2385 ««tg Zondag: 7e zondag na Pinksteren. 8 uur fam. Hendriks-Camps; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 uur Comelis Akerboom; 18 uur Herman Gerrits vwg. Rank Xerox. Maandag: 8.15 Gezai Budai; 9 uur ouders v. d. Munckhof-Goumans 19 uur Herman Franssen vwg. buurtver. St. Joseph. Dinsdag: 8.15 Jan Arts vwg. de buurt; 9 uur G. H. A. Pouwels; 19 u. Arnoldina Aben-van de Mond. Woensdag: 8.15 fam. Bouten-Ver schuren; 9 uur ouders Coenen-Hout- ackers; 19 uur uit dankbaarheid. Donderdag: 8.15 Antoon Brouwers vwg. buurtver. St. Joseph; 9 uur Herman Gerrits vwg. Rank Xerox. Vrijdag: 8.15 M. Arts (R.)9 uur Anna Gossens; 15 uur plechtige H. Mis uit dankbaarheid t.g.v. zilveren huwelijksfeest Winnen-Jacobs; 19 u. ouders Bouten-van Megen. Zaterdag: 8.15 gezongen H. Mis ouders v. d. Munckhof-Goumans als stichting; 9 uur gezongen H. Mis Herman Jeuken als jaardienst; 19 u. Piet Hanen. Mededeling Zuster Aniceta Jenneskens van het Brukske zal tijdens de H. Missen op zaterdagavond 12 juli en zondag 13 juli koliekteren voor haar missie in Afrika. Niettegenstaande de va kantie mogen we toch van U ver wachten. dat U deze Missiezuster goed zult gedenken met uw gaven. Akolietenlijst Zaterdag 12 juli: 19 uur Paul Hansen en Hub Gooren. Zondag 13 juli: 8 uur Willy Jans sen en Huub Janssen; 9.30 Gerrit Cox en Jacq. Laurensse; 11 uur Jos. Bexkens en Jos Thielen; 18 uur Ton- ny Janssen en Jos Laurensse. Misdienaarslijst Maandag, dinsdag, woensdag: 8.15 Pieter Jansen en Paul Zwitserlood; 9 uur Hub Thuyls en Jos Laurensse; 19 uur Hub Gooren en Leon Ouden hoven. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.15 Caspar Michels en René Clevers; 9.00 Gerard van Vegchel en Huub Janssen; 19 uur Martin Spee en Ad- je Verbeek (alleen vrijdag). Vrijdag: om 15 uur André Gooren en Bart van Bolhuis. Priester van de week: P. Seraphinus Elschot Zondag: 7e zondag na Pinksteren. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; avondmis 18.00. Vrijdag: om 15.00 pl. H. Mis waar onder huwelijkssluiting van het bruidspaar Beurskens-Thielen; om 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: om 5 uur en 6 uur en na de avondmis tot 8 uur gelegen heid om het sacrament der biecht te ontvangen. Om 18.30 avondmis als zondagsviering. Mededeling A.s. maandag 14 juli om half acht vergadering van de Derde Orde in San Damiano. Na de gezamenlijke viering van de Eucharistie, zal het tweede deel van de avond een wat luchtiger karakter dragen, aange past aan zomerse tijd en tempera tuur. Het bestuur rekent op een groot aantal leden en nodigt ook niet-leden van harte uit. Misintenties Zaterdag: 18.30 Harry Lenssen. Zondag: 7.30 paroche; 9 uur Pater Hagens en Truus Arts-Hagens; 10.15 Johannes Wijnhoven; 11.45 overl. ouders van Doorn-de Lauw; 18 uur Piet Thijssen. Maandag: 7.45 Antoon Verhaegh; 8.30 Arie v. d. Tak (v.w. bewoners Pr. Marijkestraat); 19 u. Mevr. Loo- nen-Hendricks. Dinsdag: 7.45 Antoon Verhaagh, overl. ouders, broers en zusters; 8.30 uit dankbaarheid t.e.v. de H. Anto- nius, voor het slagen van een exa men; 19 u. uit dankbaarheid. Woensdag: 7.45 Elisabeth Geurts; 8.30 Johannes de Jong en fam.; 19 u. overl. vriend. Donderdag: 7.45 Victor Asselbergs; 8.30 voor vader, kinderen en overl. moeder; 19.00 Maria Voesten-Bies (v.w. bewoners Pr. Marijkestraat). Vrijdag: 7.45 Hubertus Jacobs en Maria Jacobs-Duyf; 8.30 Pater Pas- chasius en Broeder Gelduinus Claes- sens; 15.00 bruidspaar Beurskens- Thielen; 19.00 Gezinsmis; Ger Jans sen (v.w. bewoners Pr. Marijkestr.). Zaterdag: 7.45 Jan v. Cuyck en Joh. Verhoeven; 8.30 Hubertus Ja cobs; 18.30 Gerrit Koppes. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Jos en Geert Hen- dricx. Zondag: 7.30 Huub Arts en Geert Philipsen; 9 u. Jos Jeuken en Jac. Claessens; 10.15 Frans en Peter Bo- nants; 11.45 P. Philipsen en Ant. Claessens. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 E. Cornelissen en Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 M. Fleurkens. Henk Hendrix en Frans Jeuken; 19.00 Jeroen Reijnders en Hub v. d. Putten. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 E. Cornelissen en M. Fleurkens; 19.00 Geert Hendricx en Simon Claessens. Vrijdag: 15.00 huwelijksmis: Frans Jeuken en Mar tien Janssen. Zondag: 7e zondag na Pinksteren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Gertruida van Hoof-Hoex. Zondag: 7.30 leesmis tot voorspoe dige beterschap (V.); 9.00 leesmis v. overl. Jan van Cuijck en echtgenote (America); 10 uur hoogmis voor overl. Jan Arts; 11.30 leesmis voor overl. Anna Stiphout-Jacobs en zoon Leo; 18.30 avondmis voor overl. Cor nells Linders en kinderen. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Verhaag; 19.00 avondmis v. overl. Albert Stevens. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Frans Beerkens; 19.00 avondmis v. overl. Hendrik Tissen. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Elisabeth Geurts; 19.00 avondmis uit dankbaarheid (R.). Donderdag: 8.00 leesmis voor va der en kinderen en overl. moeder: 29.00 avondmis voor overl. Jan Arts (bej aarden vereniging) Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders van de Berg-van der Schaal; 19.00 avondmis voor overl. Theo Vollenberg. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Verhaag; 19.00 avondmis voor overl. Piet Voss; biechtgelegen heid van 5 tot 7 uur. Misdienaarslijst van 11-19 juli Vrijdag: 19.20 boekjes: H. Peeters, M. v. d. Bekerom, M. Dicker, J. van Meyel, P. Peeters. Zondag: 7.30 H. Kusters, W. Tijs- sen; 9.00 H. Peeters, N. de Rijk; 10.00 M. v. d. Bekerom, P. Peeters. H. Kusters; 11.30 M. Dicker, H. Lin ders; 18.30 H. Rijbroek, S. Claessen. Week 1: 8.00 P. Peeters, W. Her mans; 19.00 N. de Rijk, S. Claessen. Week 2: 8.00 H. Peeters, N. de Rijk; 19.00 H. Rijbroek, W. Hermans. HERVORMDE GEMEENTE Zondag begint de dienst voor de Protestanten in de kapel van het Gymnasium, ingang Leunseweg, om half tien. Predikant is Ds. Zelden- rust uit Venlo. Dan is er om elf uur een dienst in de Hervormde Kerk aan de Maas- weg in Blitterswijck, waar Ds. Zei- denrust eveneens voorgaat. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 7e zondag na Pinksteren. 8.30 Catharina Arts-Heidens; 10 uur Hoogmis, gest. jrd. Antoon Verheg gen. Woensdag: 8.45 Wim Paules. Zaterdag: 19.00 Antoon Reijnders. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 7e zondag na Pinksteren. 7.00 leesmis; 8.30 Peter Joh. Loonen v.w. de bejaardenvereniging; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.30 leesmis. Dinsdag: 7.30 jaard. Theodorus Claessens. Woensdag: 7.30 hoogmis Gerardus Kessels en Elisabeth Heiligers. Donderdag en vrjidag: 7.30 lees mis. Zaterdag: 7.30 leesmis; 19.00 avondmis Wilh. ten Haaff, Cath. Janssen en Hendrik ten Haaff. Zaterdag: 19.00 leesmis overl. fam. v. d. Munckhof-Emonts. Zondag: 7e zondag na Pinksteren. 8.00 leesmis Pieter Philipsen en An- toneta Jacobs; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.30 leesmis v. dank baarheid (W. L.). Dinsdag: 7.30 leesmis gesct. overl. leden van broederschap H. Brigida. Woensdag: 7.30 Gezinsmis tot int. van hen die offeren. Donderdag: 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw tot int. offeraars. Vrijdag: 7.30 leesmis tot int. Zaterdag: 7.30 leesmis t.e.v. O.L. Vrouw tot int. van offeraars. Biechtgelegenheid 18.30-19.00 uur. Misdienaars: Mart Geerets-Henk Duykers; G. Kunen-Th. Duykers. Akolieten: L. Heidens, Jan Kunen, H. Rambags, L. Rambags. 1 tui' liwr W I -<«MCty.-6-wt Zondag: 7e zondag na Pinksteren. Om 7.30 leesmis voor de parochie; 9.00 hoogmis gesticht jaargetijde voor Antoon Emonts; 10.30 leesmis voor Petronella de Bruijni-Jeuken v.w. de buurt. Maandag: 7.30 gestichte leesmis voor Piet Weijs; 8 u. gestichte lees mis voor Hendrik Marcellis en echt genote. Dinsdag: 7.30 gestichte leesmis v. Martinus Claessens; 's avonds 7 uur leesmis voor Petronella Janssen- Martens. Woensdag: 7.30 leesmis voor Peter Willmse en Catharina Geeraets; 's avonds 7 uur leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand. Donderdag: 7.30 leesmis voor Ma ria Gussen; 's avonds 7 uur leesmis voor overl. fam. Loenen-Pouwels. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Hendrik van Soest en dochter Lena; 's avonds 7 uur leesmis voor Marti nus Manders, echtgenote en Anna Manders-Hüpen. Zaterdag: 8 uur leesmis voor de overleden fam. de Kroon-Lievens s' avonds om 7 uur leesmis voor An toon Smets. Akolieten in de week: 7.30 H. van Hees en B. Verstappen; 's avonds 7 uur Gerrit Hellegers. Zondag: 7.30 J. Voermans (Wzn) en M. Koch; 9 u. J. Voermans (Wzn), M. Janssen, H. Baltussen, W. Corne lissen; 10.30 L. Reintjes en Jac. Koe nen. Zondag: 7e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor de parochie; 8.45 leesmis v. Gerardina Menitng-Arts 10.00 Hoogmis uit dankb. bij het sla gen van een examen; 11.30 leesmis voor Victor Luyten. Maandag: 8.00 leesmis v. Willy en Gerard Puts. Dinsdag: 8.00 gestichte leesmis v. Peter Joh. v. Lipzig en Elisabeth Verhoeven. v Woensdag: 8.00 maandd. v. Piet Verheyen en Maria Litjens. Donderdag: 19.00 jaarg. v. Peter Joh. Verlinden. Vrijdag: 8.00 maandd. v. Maria v. Soest-Swinkels; 14.00 gez. H. Mis uit dankb. bij het 25-jarig huwelijk van Pouwels-Muyzers. Zaterdag: 19.30 maand. v. Michiel Jeurissen. RECTORAAT HEIDE Zondag: 7e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor de overl. ouders Willems-Janssen; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Piet Rutten en Willy Claes. Misdienaars van de week: Jeu en Peter Spee. Maandag: 7.30 leesmis voor Wil helm, Petrus, Antoon, Johannes en Bet je van Heijster. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Harry Rutten. Woensdag: 7.30 leesmis voor Jose phine Michels-Kersten. Donderdag: 7.30 leesmis voor Mar tinus Peeters en Johanna Gerrits. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Petrus Matthijs Janssen. Zaterdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid t.e.v. Maria. Biechgtelegen- heid van 67 uur. Te 7.30 Avond mis voor Josephine Michels-Kersten v.w. de Bejaardensoos. Kerkpoetsen: Marijke Willems en Ria Heesen. Vandaag worden u aan de kerk deur speldjes „Licht en Liefde" t.b.v. de Blindenzorg in Limburg aangeboden. Na de Hoogmis kunnen de meisjes vanaf de zesde klas t.m. 14 jaar zich in het zaaltje opgeven voor het kamp. tlECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 7e zondag na Pinksteren. 7.45 vroegmis tot bijz. int. (Horst); 10 u. hoogmis v. h. welslagen van het Vredefeest. Door de week: H. Mis 7.45 uur. Maandag: v. d. overl. van fam. J anssen-Winnen. Dinsdag: v. d. zielerust van Anna M. Poels-Geurts. Woensdag: v. d. zielerust van Ton- ny Botden. Donderdag: v. d. overl. van fam. Peeters-Claessens. Vrijdag: tot int. van fam. van Veg chel-Peeters. Zaterdag: 19.00 avondmis v. d. zie lerust van overledenen. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis. RECTORAAT SMAKT 7.30 H. Mis; 10 uur Hoogmis als jrd. voor Josephien Asselberghs. Maandag: 7.30 H. Mis. Dinsdag: 7.30 voor overl. ouders. Woensdag: 7.30 t.e.v. de H. Jozef. Donderdag: 7.30 uit dankbaarheid. Vrijdag: 7.30 H. Mis voor Rektor Heynen. Zaterdag: 7.30 H. Mis; 's avonds om 7 uur H. Mis tot zekere intentie. PARA LOS ESPANOLES DE VENRAY Y ALREDEDORES El domingo proximo a las diez y media en la capilla de San José en Smakt-Venray se celebrarè litür- gica la fiesta de Nuestra Senora del Carmen. Hay Misa con müsica y platica en Castellano. Asistiendo en la Misa se puede ganar una indul- gencia plenaria. Antes de la Misa, Blijkens een in dit blad reeds en kele malen opgenomen advertentie en een aan de betrokkenen gezonden circulaire, zal vanaf dinsdag 15 juli a.s. het huisvuil in het westelijk deel van Venray-kom in plastic zakken worden opgehaald. De bewoners van de bewuste stra ten hebben intussen de plastic zak ken met de opdruk „Gemeente Vep- ray" ontvangen. Men verzoekt ons nog eens na drukkelijk er op te wijzen dat slechts eenmaal per week huisvuil zal worden opgehaald en dan uit sluitend dat vuilnis welk in plastic zakken is verpakt. De zakken heb ben meer inhoud dan de,oude em mers en men neemt aan dat daar mee eenmaal ophalen per week vol doende is. Heeft men meer huisvuil dan in één zak kan, dan gebruike men twee plastic zakken. Op andere wijze gebundeld of ver pakt vuilnis wordt niet meegenomen. GASTARBEIDER MAAKTE BROKKEN Sinds 1 juli was een in Venray verblijvende 29-jarige Joegoslaafse gastarbeider in het bezit van een auto. Dat hij niet in het bezit was van een geldig rijbewijs en verzeke ring zal alleen de brokken nog erger maken. De gastarbeider startte zijn auto welke hij voor zijn pensdon aan de Marktstraat had geparkeerd en con troleerde niet of de auto in de ver snelling stond. Toen de auto kontakt kreeg schoot deze weg, rakelings langs een juist passerend 7-jarig meisje; de wagen belandde tegen een ijzeren pui van de fa. A. in de Marktstraat, welke pui de wagen .te rugstuurde en tegen een aan de an dere kant van de weg geparkeerde wagen tot stilstand kwam. De Joegoslaaf bekwam enkele verwondingen en werd naar het zie kenhuis overgebracht. Toen do poli tie in het ziekenhuis arriveerde was de gastarbeider zonder nader adres vertrokken en was ook niet :n zijn pension teruggekeerd. De politie heeft een intensieve op sporing ingezet naar deze gastarbei der. BROMFIETSER GEWOND In de Burg. v. d. Loostraat werd de 17-jarige bromfietsberijder v. d. G. uit Beek en Donk aangereden doordat hij geen voorrang verleende aan de personenauto, bestuurd door v. d. L. De bromfietsberijder moest met diverse verwondingen o.a. een beenbreuk naar het ziekenhuis wor den vervoerd. BLIKSCHADE Een inhaalmanoeuvre op de kr ri sing EindstraatHoenderstraat Schoolstraat was oorzaak dat een botsing ontstond tussen de bestel auto bestuurd door de 18-jarige M. uit Venray en de personenauto be stuurd door de; 23-jarige v. d. Iï. uit Wanssum. Men trachtte een geparkeerde auto tijdig te passeren, dit lukte niet, waardoor beide auto's frontaal tegen elkaar op botsten. GESLAAGD Aan de medische faculteit te Rotterdam slaagde voor het arts examen onze oud-plaatsgenoot de heer Alphons F. M. H. Receveur, te Capelle aan de IJssel. NA AANRIJDING DOORGEREDEN Toen de 47-jarige gastarbeider W. uit Venlo, op het Henseniusplein bij het wegrijden de geparkeerde auto van D. uit Siebengewald ram de, maakte hij zich ijlings uit de voeten. Dit was echter gezien door de Venrayers D. L. en S., die hgt nummer noteerden en dit aan de gemeentepolitie van Venray ver strekten. Deze wist de bestuurder spoedig te achterhalen. Deze bleek niet in het bezit te zijn van een voor Nederland geldig rijbewijs. JONGEN AANGEREDEN Op de Merseloseweg werd de 12- jarige Venrayer K, terwijl hij op zijn fiets over de weg reed, aange reden door de Venrayer J. Hoewel men aanvankelijk in de veronder stelling verkeerde dat het nogal meeviel, moest later voor de knaap medische hup worden ingeroepen. OMKIJKEN NOODLOTTIG Vrachtrijder v. M. uit Bergen ver voerde een vat terpentijn; doordat hij omkeek om het vat in de gaten te houden, reed hij op de Wanssum- seweg eerst tegen een waarschu wingsbord, vervolgens tegen een lichtmast, waarna hij tegen een boom tot stilstand kwam. Behoor lijke materiële schade. VOS GESCHOTEN Jachtopziener van Beers wist we derom een vos te schieten, waarvoor hij t.z.t. de vastgestelde premie in ontvangst zal kunnen nemen. fë,uits,Z7H, desde las diez, hay ocasión para con- fesarse. Felicidades para todas las Carmencitas que celebran su santo enesta fiesta. Aunque muchos ya estan en vacaciones el Padre Juan espera que hay mucha asistentcia en la Misa preciscamente a causa de esta fiesta de Nuestra Senora del Carmen.

Peel en Maas | 1969 | | pagina 14