Cainamisóptóckt Toontje ftdmn Belasting- verandering LYCEUM DAMMEN V.C.R00Y TAFELTEKNIS Carnavalsmaandag 17 februari. Opstellen deelnemers: 13.30 uur. Vertrek 14.11 uur. Opstellen op dc Langeweg, let op de op het wegdek vermelde nummers. ROUTE VAN DE OPTOCHT is als volgt: Merseloseweg, Jan Hensenstr. Schoolstraat, Marktstraat, Grotestraat, Patersstraat, Langstraat, Leeuwstraat, Henseniusplein, Kempweg Langeweg. Daar wordt de optocht ontbonden. PRIJSUITREIKING na afloop in de Residentie (Cult. Centrum). UITREIKING DER HERINNERINGSTEKENS alleen aan de leider, tegen ingelevering van de gele kaart en nummerbord. Nummerborden worden op de opstelplaatsen uitgereikt. OFFICIËLE LIJST DER DEELNEMERS: Soepspecialist, Nol Vermeulen 2. Gemeente Politie, Willy Poels 3. Landelijke Rui tervereniging 4. Harmonie 5. Jeugdprins 6. Prinsenwagen 7. B.T.W. Halmans 8. Fabeltjeskrant H. Litjens 9. N.N. 10. Kruidendokter Moosdijk, A. Michels 11. B.T.W. H. Arts 12. Kleuterschool J. Michels 13. Maan-manneke, de Mulder 14. Monumentenzorg, Poels 15. Sprookje Sneeuwwitje Grootdorp 16. Huwelijk Onassis, Hendriks 17. Afkeuren Centrumplan, van Goch 18. Fanfare St. Oda 19. Prinsenwagen 20. N.N. 21. Meneer d'n Uil, v. d. Wijngaard 22. Sterren uit de jaren 30 23. Charly Chaplin 24. Dialoog J. M., G. Litjens 25. Teun de Straatmuzikant, Jacobs 26. Jeugdprins 27. N.N. 28. Kapper als agrariër, Arts 29. Mooosdijk, Willem Duys - van Sinten 30. Kaap Knollenland, P. Smits f 31. Weej helpe de Gement verhuuze 32. Fanfare O.L. Vrouwe Gilde 33. Hedde gillie het zoë al gezien, Rank Xerox 34. Plan Veltum 35. Ruimtevaart Inalfa 36. N.N. 37. N.N. 38. Glaasje op, laat je rijden, J. Gommans 38. Venray s 25.000ste MHCV 40. Spreekvaardigheid, Jacobs 41. Groep Hout 42. Huwelijk van het jaar 43. Fabeltjeskrant 44. Maanraket 45. Pony club 46. Jeugdprins 47. Harmonie Sub Matris Tutela 48. Prins Gerard 49. N.N. 50. Beroepen, St. Luciaschool 51. V.V.V. 52. Fanfare Leunen 53. Prins Gerrit III 54. Schoonmoeder van Pellenaars, veteranen MHCV 55. Mens van de toekomst 56. Fabeltjeskrant 57. Harmonie 58. Prins Tennie I 59. N.N. 60. Heiligen en heiligenhuuskes Grotestraat 61. Fabeltjeskrant, Houwen 62. Prinsenwagen 63. Gehoorzaamheid Buurtver. Langstr.Boodenstraat 64. 13 jaar Knollenriek 65. N.N. 66. N.N. 67. N.N. 68. Kaperschip Patr. St. Petrus-Banden 69. Jeugdraad 70. Jeugdprins Frans 1 71. A.P.K. 72. Beejekurf, Muvero 73. Prins Geert zit nie vur en gat gevangen, S.V.V. 74. Prins Geert 1, Muvero 75. Prinsenvoer, F. Nelissen 76. Narren-wagen 77. Harmonie Euterpe 78. Prins Geert 1 en Raad van Elf wagen Venray solo Venray groep Venray groep Ysselsteyn wagen Ysselsteyn Ysselsteyn wagen Venray wagen Leunen wagen Venray wagen Merselo wagen Merselo wagen Merselo solo Merselo wagen Merselo wagen Merselo wagen Merselo solo Venray groep Merselo Merselo solo Venray wagen Venray solo Venray wagen Leunen solo Venray wagen Leunen solo Venray wagens Venray wagen Leunen groep Venray groep Smakt wagen Venray groep Venray wageft Venray wagen Venray solo Venray solo Venray groep Venray groep Venray groep Oostrum wagen Oostrum groep Venray wagen Oostrum groep Oostrum wagen Oostrum groep Venray groep Venray groep Leunen wagen Leunen groep Venray wagen Oirlo solo Leunen groep Oirlo wagen Oirlo groep Venray wagen Castenray wagen Castenray groep Venray wagen Leunen wagen wagen wagen wagen wagen wagen groep groep wagen groep wagen Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Van de heer W. F. Christiaans uit St. Anthonds ontvingen wij het vol gende verhaal (dat we in drie afle veringen plaatsen) over een merk waardige figuur, die wellicht vele ouderen nog gekend hebben. Op een late herfstavond in het jaar 1898 keerde een kudde schapen, schijnbaar zonder geleide, terug van de dagelijkse voedseltocht naar de Peel. Stofwolken als een dichte mist, vulden de landweg onder de bomen en bleven er, bij rustig weer, uren hangen. Het was een gewoon ver schijnsel van alle dag, in het toen malige dorpje Oploo, dat daar krampachtig lag aangedrukt tegen de 60.000 ha. grote „Palus" (moeras), zoals zovele andere dorpjes rondom, die in 't gevecht met het barre land, 'de eeuwen door, nauwelijks een paar kilometer waren doorgedron gen in de heerschappij van de wil dernis. En toch was diezelfde Peel tot op zekere hoogte nog een zegen voor de bevolking van de dorpen, die er te genaan leunden. Want de moeras sen leverden turf als brandstof voor de haard of plattebuiskachel; op de heide stak men plaggen, eveneens als brandstof èn als strooisel voor de koestal, men haalde er voerhei om de hooivoorraad te sparen of aan te vullen; de bijen haalden ho ning op de heide en ook de schapen teelt was 't directe gevolg van de aanwezigheid van de grote heidevel den. En juist die schapenteelt is van groot belang geweest voor de vrij wel doodarme bevolking. Wie een kudde schapen had, geraakte veelal in betere doen, kon zich beter be druipen. Want de schapen leverden wol en vlees, en ongel als braadvet en er was een levendige handel in ooien en lammeren. Bovendien kreeg de boer de beschikking over een gro tere hoeveelheid mest, vette scha- penmest, voor de uiterst schrale zandgronden, waardoor de produktie van rogge, haver en boekweit en vlas kon worden verhoogd. Het was dan ook geen wonder, dat veel boe ren een kudde schapen hielden, die onder een eigen of gehuurde schaap- derder scheper dagelijks de heide introk. In de zomer overnachtten de die- De Europese Economische Gemeen schap brengt Nederland ten aanzien van nroduktie en dus ook werkge legenheid. voordelen. Daar staan echter nadelen tegenover, die voor de gewone man veel sterker in het oog springen en dus individueel sterker gevoeld worden. Dat is in het bijzonder het geval op het ge bied van de belastingheffing. Nederland heeft van de zes sa menwerkende landen wel het best uitgewerkte en vooral het best funk- tionerende systeem van directe be lastingheffing op inkomen en ver mogen. De andere landen hadden daar niet zo'n sluitend systeem voor kunnen ontwikkelen en zochten het dus meer in belasting op de goede ren, omzetbelasting en op invoer en uitvoer. De samenwerking in de E.E.G. vereist echter ook een meer gelijk gericht belastingsysteem. En omdat ons minitieus uitgekiende systeem van loon- en inkomsten- en vermo gensbelasting voor de anderen niet (meer) haalbaar was, werd er het systeem van een belasting op de toe gevoegde waarde (B.T.W.) bedacht, een soort omzetbelasting. Dat bete kent voor Nederland dus een (gelei delijke) verandering in zijn belas tingsysteem. De directe belastingen op goede ren en diensten moeten nu, via de B.T.W., worden verhoogd, om uit eindelijk ongeveer gelijk te gaan lo pen met die in de andere vijf lan den. Dat zou dus impliceren een met deze verhoging gelijk lopende verla ging van de loon- en inkomstenbe lasting. Geschiedt dat niet, dan zou den we hier aan ongeveer een dub bele belastingheffing onderworpen worden, terwijl de Nederlandse ta rieven toch al tot een van de hoog- sten van het continent behoren. Maar nu komen de politieke moei lijkheden. De loon- en inkomstenbe lasting romen het sterkst de middel bare- en hogere inkomens af, de la gere inkomensgroepen blijven er vrijwel van gespaard. Dat wordt met het systeem van de B.T.W. natuur lijk anders. Daarbij betaalt men de belasting zuiver naar het eigen ver bruik, de eigen consumptie van goe deren en diensten. Daarom komen enkele politieke partijen, die zich vooral het lot van de lager gesala- rieerden willen aantrekken, in het geweer om zich te verzetten tegen een verlaging van de loon- en in komstenbelasting. Neen, die moet nu niet verlaagd worden, zegt men, want er zijn zo veel noodzakelijke en hoge uitgaven te doen dat die inkomensgroepen ook buiten de BTW maar flink moe ten blijven betalen. In de eerste plaats om die uitgaven van het rijk mogelijk te maken, in de tweede plaats om de consumptieve uitgaven te drukken, daar die de inflatie in de hand werken. Die redenering is niet zonder grond. Maar het is niet geheel juist, dat de consumptieve uitgaven door een verlaging van de inkomstenbe lasting zouden stijgen. Die consump tieve uitgaven worden immers zwaarder belast, waaruit dus een noodzakelijke beperking dezer uit gaven voortvloeit. Er staan op dit gebied nog enige verhogingen van belastingen te verwachten, speciaal voor de autobezitters, die dus weer te meer gaan bijdragen tot beper king der uitgaven. IEDERE DEELNEMER VAN DE BOERENBRUILOFT heeft kans op een VARKEN En dat alles voor maar twee gulden! ren meestal in 'n gammele schaaps kooi op de heide en keerde de sche per alleen naar het dorp terug, ter wijl hij zich 's morgens in alle vroegte weer bij zijn schapen voeg de. Het beroep van „scheper" was toen een veel voorkomende funktie. Helaas is sinds lang het karakteris tieke beeld van de scheper met zijn kudde schapen in het huidige dorps beeld volkomen onbekend. Zo een scheper nu, was Toontje van Els, Toontje, de dwerg. En de kudde, die we schijnbaar zonder ge leide lieten terugkeren uit de Peel rond de eeuwwisseling stond onder geleide van Toontje. Maar hij stak nauwelijks boven zijn schapen uit, die hij aanvoerde en zo scheen het alsof de kudde alléén terugkeerde. We kozen Toontje als onderwerp van dit artikel, omdat hij wel de meest bekende werd onder het gil de der schepers uit 't Peelland van rond 1900. Niet alleen echter om de belangrijkheid van zijn beroep, maar mede om andere redenen, wijden we aan hem dit artikel. Toontje de dwerg, het legendari sche schepertje, dat zijn schepers- schopje nog met zich meevoerde, lang, nadat de laatste kudde schapen uit het dagelijkse dorpsbeeld was Neen, het argument van angst voor te hoge consumptieve uitgaven is niet steekhoudend. Handhaving van de huidige tarieven der loon- en inkomstenbelasting zou een bijzon der onrechtvaardige verdeling der lasten betekenen. Het is thans zo, dat de invoering van de B.T.W., de op stapel staande verhoging daarvan, de verder te vernachten verhoging van accijnzen en motorrijtuigenbelasting, ons als een koude douche overstromen en het leven bijzonder duur gaan ma ken. Men is daar in Nederland alles behalve gelukkig mee. Wanneer daar niet een verlaging van de di recte belastingen tegenover komt te staan wanneer er reeds een jaar lang dubbel is betaald - zal men pas goed van ontevredenheid kunnen gaan spreken en van grove onrecht vaardigheid. Eenmaal het belasting systeem van de EEG aanvaardend en de tegen belastingverlaging age rende politieke partijen hebben zich daar niet tegen verzet dient men het rechtvaardig toe te passen en de er aan vastzittende verlaging der directe belastingen te aanvaarden. Dat is tenminste eerlijk. Heren: VC Rooy 1Bekkerveld 3-0 Ook deze week behaalde VC Rooy 1 een verdiende zegeen wel op Bek kerveld (Heerlen). Voor de toeschou wers was het een prettige wedstrijd om te zien, waar veel vaart in zat. Er werd technisch goed gespeeld en het toch wel mindere Bekkerveld had niet veel in te brengen. Setstan den 15-12, 15-9 15-11. Hgvoc 3vc Rooy 2 1-3 Ook VC Rooy 2 liet zich niet on betuigd tegen Hovoc 3 uit Horst. Hoewel het geen topvolleybal was, werd er toch behoorlijk spel gele- vei'd met af en toe verrassende aan vallen. De eerste twee sets werden vrij gemakkelijk gewonnen met 7-15 en 8-15. Hovoc trachtte nog veran dering te brengen in het spel, wat aardig lukte met een setoverwinning van 15-9. Heren 2 trok echter aan het langste eind en won de laatste set met 415. VC Rooy 3Lyceum 1 03 VC Rooy 3 had niet zo veel suc ces deze week. Zij kwamen uit tegen koploper en plaatsgenoot Lyceum. Er werden in deze wedstrijd nog te veel persoonlijke fouten gemaakt. Ook het opvangen van de opslag ging erg moeilijk en de netfouten waren te talrijk. Een kleine voor sprong viel er toch wel te bespeu ren. Er werd goed geblokt, maa. be langrijker nog, er werd prettiger gespeeld met iets meer zelfvertrou wen. Dames: VC Rooy 1—Bekkerveld 3 3—1 Na drie achtereenvolgende neder lagen toch weer een overwinning voor Dames 1. Het was een moei lijke zege op Bekkerveld 3. Het spel stond op een laag peil, mede doordat er maar weinig technische fouten werdén afgefloten. De wedstrijd liep moeilijk en de passes waren vaak te scherp, waardoor er geen behoorlij ke aanvallen te zien waren. Setstan den: 15-9 9-15 18-16 15-9. Competitie 22 februari: Dames: Tupos—V.C. Rooy 1 20.00 u. VC Rooy 2Hovoc 2 18.00 u. ConcordiaVC Rooy 3 19.30 u. Heren: TuposVC Rooy 1 21.00 u. Lyceum 2VC Rooy 2 15.00 u. Valuas 2VC Rooy 3 19.00 u. VC Rooy 4Jovo 17.00 u. Attentie. Zaterdag a.s. donateurskaarten- verdwenen. Toontje de dwerg! Steeds kleiner wordt het aantal mensen, dat hem persoonlijk gekend heeft, maar wel hebben zeer velen van hem gehoord in verhalen van ouderen. Nooit had ik meer aandacht bij de kinderen in school, dan wanneer ik vertelde van de Peelreuzen. Van Vaesken Jansz, het dappere ploegsmedertje, dat 't gebied der reuzen had verkend met behulp van zijn tamme ekster. Maar zo moge lijk nog groter was die belangstel ling wanneer ik verhaalde van Toontje de dwerg uit Oploo, die niet groter werd dan een flinke wandel stok en een baard had als een vacht! Want, was 't verhaal van Dr. van Beurden over Vaesken Jansz en de Peelreuzen, een speelse fantasie als voorafbeelding van de latere tech nische reuzen, die de Peel zouden metamorphoseren het verhaal van Toontje de dwerg was realiteit, was werkelijkheid. Hij had in de Peel gewoond, hij was er opgegroeid en had er gewerkt maar reuzen had hij er nooit ontmoet. Toontje dan, was te Oploo gebo ren op 8 juli 1865, als oudste zoon uit het tweede huwelijk van Hannes van Els en Anna Maria v. d. Elzen uit Boekei en staat op die datum ingeschreven in de Burgerlijke stand vanSambeek. Want zijn wieg bliksemaktie. De aktie start om 10.30 uur bij Bouwman op het Hen seniusplein. Iedereen wordt ver wacht. De aktie duurt tot plm. 13.00 uur, dus het is maar 2Vs uur, waarbinnen heel veel moet gebeuren. Gecostumeerde Carnavalsavond Van 20.00 uur tot 24.00 uur is er dan generale repetitie voor de daar op volgende drie dagen. Vervoer heen en terug gelieve men voor zichzelf te regelen, maar daar voor is gelegenheid genoeg. Deze feestavond wordt in het parochie huis te Oostrum gehouden. Alle le den met introducé worden verwacht. Tot 0.15 uur zijn er elk uur wel een paar bus-verbindingen. Adres van M. H. Hendriks is van af 7 februari Blauwververstraat 83. Uitslagen zaterdag 8 februari: TTC—Red Stars 1 2—8 Red Stars 2—DVO 2 8—2 Neduco 2Red Stars 3 010 Amnasta 1Red Stars 4 37 NOAD 4—Red Stars 5 7—3 Genooi 7Red Stars 6 55 Red Stars 7Armada 8 91 Red Stars 8—DVO 4 0—10 Het le team speelde tegen het laagggeklasseerde 3e team uit Tege- len. Onze heren speelden met wei nig interesse! Het spelpeil van de tegenstander was dusdanig slecht, dat het van onze zijde dikwijls moeilijk was om er zich aan aan te passen. In deze wedstrijd gingen toch nog twee sets naar de tegen stander. B. Hendriks won 2x, W. Toon 2x en R. Verblakt 3x. Tevens werd het dubbel door Hendriks en Verblakt gewonnen. Het 2e team was tegen het 2e team uit Kessel veruit de meerdere. In een vlot tempo werd de wedstrijd naar een einde gespeeld. H. Barents kon zijn juiste vorm niet vinden en moest twee keer de winst bij de te genstander laten. Df waren dan ook de enigste punten die de gasten scoorden, want Th. Verhalle en J- Verblakt bleven beide zowel in en kel als in het dubbel ongeslagen. De wedstrijd voor Red Stars 3 was meer een formaliteit dan een echt gevecht om de winst. In deze wed strijd moest H. Theuws door H. Cuppen vervangen worden. Dit deed echter niets van het goede verloop van de wedstrijd af. In de eerste set bewees de invaller met een stand van 21-3 en 21-9 duidelijk wie er het sterkste was. De heren J. Wijn hoven, H. Houben en H. Cuppen ble ven allen ongeslagen en keerden met de grootst mogelijke winst huis waarts! Red Stars 4 behaalde dezelfde cij fers tegen het team uit Horst-Ame- rica als in de eerste helft. De wed strijd stond op een redelijk peil. In deze ontmoeting bleef H. Logtens ongeslagen, H. Cuppen won 2x en H. Thijssen, die niet zo goed in vorm was kon slechts een overwinning op zijn naam brengen. In het dubbel zegevierden de heren eveneens met grote cijfers. Het 5e team moest ook deze keer weer de winst bij de tegenstander laten, deze keer waren het de jon gens uit Reuver. Er werd vrij goed gespeeld en drie keer wisten ze het zelfs tot een overwinning te bren gen. In deze wedstrijd won M. Cup pen lx en mej. A. Verblakt lx, te vens konden F. Bonants en A. Ver blakt het dubbel in een prachtige wedstrijd tot een goed einde bren gen. Red Stars 6 kwam weer eens een keer tot een puntenverdeling, even als in de wedstrijd in de eerste helft van de kompetitie. Het was een ma tige wedstrijd waarin M. Coopmans 3x tot winst kwam en G. Philipsen lx, ook in het dubbel werd weer een wedstrijd gewonnen. Het 7e team had het deze week niet zo zwaar; het 8e team van Horst kwam n.l. maar met 2 spelers op dagen en daarbij was nog een inval ler. De wedstrijd werd dus met een 30 voorsprong begonnen, de ove- stond in 't huis C 28 c te Samb.- Hoek. Parochieel ressorteerde Samb- Hoek onder Oploo en we vinden Toontje dan ook terug in 't doop boek van de St. Mathias-parochie eveneens op 8 juli 1865. Lang heeft hij daar niet gewoond en al spoedig trok de hele familie uit Sab.-Hoek naar „Bus 90" te Oploo. Het kleine schepertje stond in wijde omtrek bekend als Toontje van Els en dat was later, toen hij zwerver was geworden, óók zijn adres. Maar voorlopig was hij in vaste dienst in diverse plaatsen en bij di verse boeren, doch uit de verschei denheid van adressen blijkt wel, dat die vastheid niet zo bijster groot was. We vinden hem terug in tal van plaatsen in Brabant en Gelder land. Op 1 maart 1880 staat hij in geschreven te Oploo; op 12 juli 1882 te Overloon; in februari van het vol gend jaar weer te Oploo en op 28 februari 1885 weer te Overloon om zich tenslotte op 11 juli 1889 weer voor de zoveelste maal te laten in schrijven in de gemeente Oploo. Hij wordt dan knechtje bij Cornelis van Hoenselaar B 69. Verder speuren we hem nog als schaapsherder in Lede- acker, Wanroy, De Twist en zelfs in De Betuwe. Bij bovengenoemde familie verbleef rige wedstrijden leverden ook geen grote moeite op voor F. Renkens, P. Driessen en J. Bonants, hoewel de laatst genoemde toch één keer ver loor. Red Stars 8 speelde een slechte wedstrijd, in alle tien sets moest de winst bij de tegenstander gelaten worden. De volgende keer beter jongens! In verband met karnaval zijn de wedstrijden voor zaterdag uitgesteld, deze zijn allen verschoven naar de volgende week zaterdag. Dan moeten we er de leden nog maals op wijzen, dat er maandag avonds ook getraind wordt van 8-10 uur. De heren senioren worden ver zocht dan ook te komen. Uitslagen zaterdag j.l.: Lyceum 2Valuas 2 30 VCTLyceum (asp.) 13 VC Rooy 3Lyceum 1 03 Lyceum 4Valuas 4 31 Om met Lyceum 2 te beginnen: dit zestal had weinig moeite met 'n zwak spelend Valuas 2. Al in de eer ste set werd duidelijk dat deze te genstander ook zonder sterk spel, verslagen kan worden. Slechts zel den wist Valuas een redelijke aan val op te bouwen en af te werken. De setstand 15-5 in het voordeel van Lyceum 2 spreekt klare taal. Het zwakke spel van de Valuas-reserves zette zich in het verdere verloop van de partij voort. Alleen in de laat ste set leek het er even op dat Va luas nog een setje zou winnen: een grote achterstand werd ingelopen. Een time-out aan Lyceum-zijde bracht toen echter weer wat rust in de ploeg en ook deze set eindigde daarna in een zege voor Lyceum 2: 15-12. VC Rooy 3 was een „makkie" voor het eerste. Alhoewel VC Rooy 3 wel alles in het werk stelde om het resultaat een zo gunstig moge- ijk aanzien te geven, slaagde het er niet in om in de buurt van een set overwinning te komen. Lyceum 4 maakte een prima beurt door van het hooggenoteerde Valuas i ie winnen. Het eindresultaat werd bereikt door zeges in de eerste, tweede en vierde set; de derde set was voor de gasten uit Venlo. Voor geïnteresseerden: de setstan den waren 15-8, 15-13, 9-15, 15-6. De stand aan de kop s nu als volgt: Revoc 812 Valuas 4 912 Lyceum 4 912 Jovo 2 811 VCT 2 8—11 Voor komende zaterdag zijn er geen wedstrijden vastgesteld, uitge zonderd de wedstrijd TevokLyc. 3, aanvang 15.00 uur. Zaterdag 22 februari, zaterdag over een week duSj worden gespeeld 14.00 Pupillencompetitie te Meerlo, georganiseerd door Set-Up. Voor de Lyceum-pupillen de vol gende wedstrijden: LyceumTupos en VC RooyLyceum. 15.00 u. Lyceum 2—VC Rooy 2 16.00 u. Lyceum 4—VCT 2 19.00 u. TVC—Lyceum 1 19.15 u. VCV—Lyceum 3 Dinsdag j.l. hadden de Venrayse dammers „De Schuivers" uit Bakel op bezoek. Deze laatste wedstrijd van de Bondscompetitie is voor de Venrayse formatie een welverdien de, doch ook enigszins geflatteerde overwinning geworden, doordat de Brabanders, ook getroffen door de heersende griep niet op volle sterkte konden uitkomen. D.C.V. die deze overwinning hard nodig had, liet er ditmaal geen twij fel over bestaan wie de sterkste was en revancheerde zich prachtig op de destijds in Bakel geleden nederlaag. Tot dusver is het ons niet moge lijk de totale eindstand weer te ge ven van deze bondscompetitie, daar nog enkele restantwedstrijden ge speeld moeten worden. Hierover komen wij nog nader te rug, zo ook over een nabeschouwing. De gedetailleerde uitslagen waren als volgt: NoyensB. Megens 20 TijssenDe Bruyn 20 J. BeerkensJ. Smits 20 Schelvan Enckevort 20 Leo JanssenA. v. d. Horst 20 KennisH. v. d. Rijt 20 ZaalR. Megens 2—0 G. BeerkensKooien 02 C. Beerkensvan Lieshout 20 Theo Jansenvan Schaik 11 Uitslagen huishoudelijke comp.: KennisLeo Janssen 02 J. BeerkensZaal 11 Theo JansenG. Beerkens 02 A. NoyensKennis 20 DE BOERENBRUILOFT 1969 ZAL GROOTSER ZIJN DAN OOIT. Doe daarom allen mee, om deze tot HET FESTIJN van de Karnaval te makei^. hij met tussenpozen verschillende jaren. Maar daarna kunnen we Toontje in de bevolkingsregisters niet meer vinden. Blijkbaar heeft men de moed verloren deze zwerf vogel telkens weer over te schrijven en heeft zijn zweversleven een aan vang genomen.

Peel en Maas | 1969 | | pagina 6