Kerkelijke Diensten Invalidenbond afd. Yenray van 16 tot en met 22 febr. Vredeskerk Yenray I0SBEB drukwesk Zaterdag krijgt U bij aankoop van een strijkijzer PREMIE PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapl. J. Verdonschot Grote Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: 8 uur overl. fam. van Mil- Hendriks; 9.30 hoogmis voor de le vende en overl. leden van de Car navalsvereniging „De Peelhaas"; 11 uur Jan Voesten; 12 uur ouders Bouten-van Megen. Maandag: 7.30 ouders Kessels-Bal- tussen; 8.15 Antoon Creemers; 9 u. Mevr. van Bergen-van Gestel. Van daag is géén avondmis. Dinsdag: 7.30 Petronella Jacobs- Poels; 8.15 Petrus van Opbergen; 9 uur Willem van Hoof vwg. de buurt. Vandaag is geen avondmis. Woensdag: Aswoensdag, Vasten- en onthoudingsdag. 7.30 Mevr. Steeg- mans; 8.15 Willem Oudenhoven; 9 u. Martin Thuyls; 19 u. ouders Coenen- Houtackers. Na iedere H. Mis zal het askruisje gegeven worden. Donderdag: 7.30 Johan Hendrik Bogaars en echtgenote Baken als stichting; 8.15 ouders van den Munckhof-Goumans; 9 u. Hans No ten. Vrijdag: 7.30 Antoon Roelofs als stichting; 8.15 Herman Jeuken; 9 u. ouders Coenen-Houtcakers; 19.00 Jo sé Kremer-Vullinghs. Zaterdag: 7.30 Oscar van de Loo als stichting; 8.15 Philip Voermans en Jacoba Versieyen als stichting; 9 uur Harry Schrooten; 15 uur pl. H. Mis uit dankbaarheid t.g.v. zil veren huwelijksfeest Baren ts-Pen- nings; 19 uur vader Janssen, zoon Gerard en Gertruda Janssen-Keil- holz. Mededeling: Zondag 16 febr. (camvalszondag) zal er geen avondmis zijn, maar in plaats hiervan is om 12 uur 's mid dags een H. Mis. Aswoensdag is vasten- en ontbou- dingsdag. Akolietenlijst Zaterdag 15 febr.: 19.00 J. Thielen en J. Bexkens. Zondag 16 febr. 8 uur P. Hanssen en P. v. d. Heuvel; 9.30 H. Ebbe- rink en G. Cox; 11 uur M. Cuppen en A. Stevens; 12 uur W. Janssen en T. Janssen. MisdienaarsUj st Maandag, dinsdag, woensdag: 7.30 Huub Janssen, Boudewijn v. Grins- ven^ 8.15 Huub Gooren en Gerard v. Veghel; 9 uur Caspar Michels en René Clevers (maandag en dinsdag); 19 uur Jos Laurensse en Wim Kre- mer (alleen woensdag). Donderdag, vrijdag, zaterdag: 7.30 Bert Verbruggen en Paul Zwitser- lood; 8.15 Adje Verbeek en Lambert Janssen; 19 uur Martin Spee en Hub. Thuyls (alleen vrijdag). Zaterdag: 15 uur André Gooren en Bart van Bolhuis. PAROCHIE PATERSKERK Priester van de week: P. Seraphinus Elschot Zondag: 6e 'zondag na Driekonin gen. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; géén avondmis. Woensdag: Aswoensdag. Na alle Missen wortd het Askruisje gegeven. Vrijdag: om 10 uur gez. H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwe lijk Classens-Swinkels; om 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: om 5 uur en 6 uur en na de avondmis tot 8 uur gelegen heid om het sacrament der biecht te ontvangen. Om 18.30 avondmis als zondagsviering. Mededelingen 1. Zondag-, maandag- en dinsdag- a vond is er geen avondmis. 2. A.s. zondag vastenavond extra kollekte voor de eigen kerk. U weet, dat er vele financiële lasten zijn. Helpt uw eigen kerk. Misintenties Zaterdag: 18.30 Harry Lenssen. Zondag: 7.30 parochie; 9 u. Wil helmus Aarts; 10.15 Henri Hoeyma- kers; 11.45 Jacobus Din j ens. Maandag: 7.45 Antoinette Scholt- ze; 8.30 Gerard van Hout. Dinsdag: 7.45 A. Coenen-Hout- ackers; 8.30 overl. ouders Hermus- van Oers. Woensdag: 7.45 Wilhelm Litjens; 8.30 Lambertus Janssen; 19.00 Jaco bus Hub. Thomassen en Gertr. Cus- ters. Donderdag: 7.45 voor overl. vader en tot zegen over een gezin; 8.30 Zr. Jeanne Oudenhoven; 19.00 Jo van Geenen. Vrijdag: 7.45 Leonardus Lucassen en zoon Pater Florentius; 8.30 voor een zieke; 10 uur fam. Classens- Swinkels; 19.00 Gezinsmis, Leonar dus van Hoof. Zaterdag: 7.45 A. Coenen-Hout- ackers; 8.30 Frans Vermaaten; 18.30 overl. ouders JanssenMaures. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 P. Philipsen en Ant. Claessens. Zondag: 7.30 Luc Pop en Bert Janssen; 9.00 Paul Pop en Lex Fae- sen; 10.15 Victor Pop en Jan Schel- lekens; 11.45 Carlo Feller en Huub Arts. Dienbeurten Misdienaars Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 John Bonants en Gerrie Alders; 19u. PAer Bonants en Jeroen Reinders. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Luc en Paul Janssen; 19.00 Geert Philipsen en Peter Hendrix. Vrijdag: 10 uur Peter Hendrix en Marti en Janssen. Zondag: 6e zondag na Driekonin gen. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. fam. v. d. Broek. Zondag: 7.30 leesmis voor overl. Elisabeth Geurts; 9.00 leesmis voor overl. Anna Stiphout-Jacobs; 10 u. hoogmis voor overl. Piet Voss; 11.30 leesmis voor overl. fam. Bloemen- Hendriks; 18.30 leesmis als jaar- dienst voor overl. Wilhelmina Pou- wels-Peeters. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Johanna van de Berg-van der Schaal; 19.00 avondmis voor overl. ouders Stevens-Pijpers. Dinsdag: 8.00 leesmis voor zegen in een gezin en voor een overl. va der; 19.00 avondmis voor overl. Hermine van der Vorst. Woensdag: Aswoensdag. Na de H. Missen worden de askruisjes uitge deeld. 8.00 leesmis voor overl. Jaco bus Versteegen (buurt); 19.00 avond mis voor overl. August van Bergen. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Leo Oymans (buurt); 19.00 u. avondmis voor overl. Albert Ste vens. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Wim Oudenhoven; 19.00 avondmis voor overl. ouders Theeuws-Reij- niers; 8.45 kindermis voor de kinde ren van de lagere school. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Theodorus Stevens; 19.00 avondmis voor overl. Maria Evers-Clevers. Biechtgelegenheid van 5 tot 7 uur. Mededelingen: 1. Na de karnaval denken we er allemaal aan om op aswoensdag een askruisje te komen halen! 2. Denk in de vastentijd er ook eens aan om in de week een H. Mis bij te wonen. Door de week zijn de H. Missen om 8 uur 's mor gens en 7 uur 's avonds. 3. De zaterdagavondmis van 22 fe bruari zaterdag na carnaval zal gezongen worden door een gemengd koor. Uitgevoerd wordt de Emmausmis met instrumentale begeleiding. Misdienaarslijst 15-22 februari: Zaterdag: 10 uur hoekjes: B. Pel- zer, H. Rijbroek, L. Simons, W. Tijs- sen, G. Willemsen, L. van Els. Zondag: 7.30 B. Franken J. Schat- torié; 9.00 B. Pelzer, L. van Els; 10 uur R. Jans, M. Eibers, T. van Toor; 11.30 N. de Rijk, L. Arts; 18.30 W. Hermans, S. Claessen; 19.00 Boekjes dezelfden als zaterdag. Week 1: 8.00 S. Claessen, B. Fran ken; 19.00 W. Hermans, L. v. Els. Week 2: 8.00 H. Rijbroek, L. Si mons; 19.00 G. Willemsen, H. v. d. Bekerom. N.B. Huwelijksmissen alléén dienen als onderwijzer het goed vindt. Zondag begint de dienst voor de Protestanten in de kapel van Ma- riannhill aan de Westsingel om tien uur. Predikant is de Weleerw. Heer Keers. Zondag: 6e zondag na de Verschij ning van de Heer. 8.30 H. Mis voor de parochie; 10 uur Hoogmis, gest. jrd. overl. fam. van Heijster. Maandag en dinsdag geen H. Mis. Woensdag: Aswoensdag. 8.45 Ma thijs Claessens; 19.00 avondmis An toon Fleurkens en Hendrika Broeks. Donderdag: 8 u. Antoon Kessels. Vrijdag: 8 u. Anna van Gerven; 15.00 huwelijksmis voor het bruids paar Hagens-van Bracht. Zaterdag: 8 u. int. fam. M. Ver meulen; 19.00 Jan Hulsman (perso neel). PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 6e na Driekoningen. 7.30 leesmis; 8.30 uit dankbaarheid (v. d. P.); 10 uur hoogmis voor de paro chie. Maandag: 10 u. iaard. Huberdina Lenssen en Anna Stevens. Dinsdag: 10 u. iaard. Joh. Verste gen en Johanna Cleophas. Woensdag: 8.00 geen H. Mis; 19.00 avondmis jaard. Wilhelm Michels. Donderdag: 8.00 gest. leesmis. Vrijdag: 8.00 leesmis. Zaterdag: 8.00 leesmis; 19.00 uur avondmis v. Antoinette Teeuws. •PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 leesmis Wed. Classens. Zondag: 6e zondag na de Ver schijning. 8.00 leesmis voor Piet Verheyen en Maria Litjens; 10 uur hoogmis v. d. parochie. N.B. Vandaag, maandag en dins dag na de hoogmis uitstelling van het Allerheiligste en Aanbidding, die om 11.30 besloten wordt met kort lof. Maandag: 9.30 gest. gez. jrd. Jac. Heidens en Maria Schouten. Dinsdag: 9.30 gez. jrd. Pieter Phi lipsen en Antonetta Jacobs. Woensdag: Aswoensdag (Vasten dag). 8 u. aswijding en uitdeling. Gezinsmis tot int. van hen die van morgen offeren. 19.00 Aswijding en uitdeling, gez. H. Mis overl. fam. Cremers-Wismans. Donderdag: 8 u. gez. H. Mis Jose- phina Seykens-Collin. Vrijdag: 8.00 gest. gez. jrd. A. G. Philipsen. Zaterdag: 8.00 leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand voor hen die offerden. Biechtgelegenheid: 18.30-19.00 uur. Kerkpoetsen: Nelly Kunen en Henny Druggen. Misdienaars: B. Geerets-J. Tielen H. v. Rhee-W. Tielen. Akolieten: Jos Kunen, J. Rambags P. Rambags, H. Vissers. Zondag: 6e zondag na de Verschij ning des Héren. Om 7.30 leesmis voor de parochie; om 9 uur hoog mis voor Jeannette Loonen v.w. de buurt; 10.30 leesmis voor Elly Loo nen en Elly van Berlo. Maandag: 7.30 leesmis voor Victor Asselberghs en echtgenote; 9 uur gesticht jaargetijde voor Peter Ge rard Wilmsen, echtgenote en zonen Simon en Emanuel, Bernard Loo nen en A. Maria Peeters. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Antoon Emonts; 9 uur gesticht jaargetijde voor Petronella Litjens. Woensdag: Aswoensdag, 's Mor gens om 8 uur leesmis van dank baarheid (kindermis); 's avonds om 7 uur leesmis voor Theodorus van Cuijck en beide echtgenoten. Na de H. Missen uitdeling der askruisjes. Donderdag: 7.30 leesmis voor An toon Peeters; 's avonds om 7 uur leesmis voor Harry Cuppen. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Marti - nus Kusters; 's avonds om 7 uur leesmis voor Jacoba Goumans-Pe- ters v.w. de bejaardenvereniging. Zaterdag: 8 uur leesmis voor Pe tronella Voermans-v. d. Berg v.w. de bejaardenvereniging; 's avonds om 7 uur leesmis voor Gertruda Jenniskens-Droesen. Akolieten in de week: 7.30 Tonny Smets en Theo Stevens; 's avonds 7 uur Geert Reintjes. Zondag: 7.30 L. Reintjes en Jac. Koenen; 9.00 M. Koch, J. Reintjes, J. de Lauw en B. van Hees; 10.30 Tonny en Theo Cornelissen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 6e zondag na Driekonin gen. 7.30 jaarg. v. Johanna Verlin- den-Maessen; 8.45 leesmis v. Jacques Janssen best. d.d. klasgenoten van Annie Janssen; 10 uur Hoogmis v.d. parochie; 11.30 Jongerenmis. Maandag: 8.00 jaarg. v. Willem Jacobs en overl. fam. Dinsdag; 8.00 gest. jaarg. v. Peter Wilmsen, Petronella Litjens en hun zoon Simon. Woensdag: Aswoensdag. 19.00 uur avondmis v. Piet Verheyen en Ma ria Litjens; voor en na de H. Mis uitdeling van de Askruisjes. Donderdag: 19.00 avondmis voor Johanna Aerts-Barten. Vrijdag: 8.00 weekdienst v. Jacques Janssen. Zaterdag: 2.00 gez. H. Mis uit dankb. v. d. fam. De Weert-de Swart bij gelegenheid van hun 25- jarig huwelijksfeest; 19.30 week dienst voor Leonard Maesen. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 6e zondag na de Ver schijning van de Heer. Vastenavond. 7.30 leesmis voor To Flinsenberg- Gooren; 10 uur Hoogmis v. levende en overl. leden van de Handboog- schutterij St. Hubertus; 11.30 lees mis voor Gerrit Borssen en Ryer v. Valkengoed. Maandag: 9.00 gest. jgt. v. Lam bertus van Meyel. Dinsdag: 9.00 leesmis voor de pa rochie. Aswoensdag: geboden vasten- en onthoudingsdag. 8.30 Aswiiding en H. Mis best. jgt. voor Hendrica Schoenmakers, te verzorgen door de schoolkinderen; 19.00 Aswijding en avondmis t.i.v. K.P.J. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor Eerw. Zuster Bertulfa en overl. moe der. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor Ma- rinus Thijssen. Zaterdag: 19.00 avondmis tot dankzegging t.e.v. O.L. Vrouw, Stip hout-van Osch. Biechtgelegenheid: dagelijks na H. Mis en voor en na avondmis. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 6e zondag na Driekonin gen. 7.45 vroegmis tot int. van fam. va nKeijsteren-Geurts; 10 uur hoog mis v. d. zielerust van een overlede ne. Maandag: geen H. Mis. Dinsdag: 8.30 tot int. van fam. Arts-Ploegmakers. Woensdag: Aswoensdag (vasten- en onthouding). 7.45 As-wijding en H. Mis t.b.i. (Horst); 19.30 As-wij ding en gez. H. Mis v. d. zielerust van een overledene. Donderdag: v. d. zielerust van Jo han Coolen. Vrijdag: v. d. zielerust van over ledenen. Zaterdag: 19.00 avondmis tot int. van fam. van Bakel-Peters. Biecht gelegenheid: dagelijks vóór H. Mis. RECTORAAT HEIDE Zondag: 6e zondag na de Verschij ning van de Heer. 7.30 leesmis voor de overl. ouders Lambertus Pouwels en Anna Derks; 10 uur Hoogmis t.b.i. Akolieten: Willy Claes en Ton ny Poels. Misdienaars van de week: Jan en Peter Michels. Maandag: 8 uur leesmis voor een zieke moeder. Dinsdag: 8 uur leesmis t.b.i. Aswoensdag: vasten- en onthou dingsdag. Begin van de bisschoppe lijke vastenaktie. De vastenzakjes worden aan huis bezorgd. Om 7.30 wijding en uitdeling van de as waar na leesmis t.i.v. de famiile Muijsers. Ook na de leesmis uitdeling van de as. Om 19.45 wijding en uitdeling van de as waarna Avondmis voor het rectoraat. Na de avondmis uit deling van de as. Donderdag: 7.30 leesmis voor Har ry Muijsers. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Johan nes en Hendrikus van Kempen. Zaterdag: 7.30 leesmis tot int. van de familie Janssen-Thielen. Biecht gelegenheid van 67 uur. Om 7 uur Avondmis voor Sjaak Lemmen. Kerkpoetsen: Nellie en Jacqueline Michels. RECTORAAT VEULEN Zondag: 6e zondag na de. Ver schijning van de Heer. 8 uur ieesmis voor de parochie; 10 uur Hoogmis voor zal. Piet Cleven vanwege de kaartclub. Maandag: 9 uur leesmis voor zal. Theod. Jacobs ij zoon Leo. Dinsdag: 9 uur leesmis voor zal. Wilhelmina Geurts. Woensdag: vasten- en onthou dingsdag. Wijding as, uitdeling as kruisjes. 9 uur Hgm. jgt. voor zal. Leo van de Goor; 's avonds 7.30 u. leesmis overl. fam. Koenen-Janssen. Donderdag: 8 uur leesmis voor zal. Anna van Rijswijck-Verheyen. Vrijdag: 8 uur leesmis voor zal. Marita Kunen-van Rens. Zaterdagavond: 7.30 H. Mis van de le zondag van de vasten, leesmis afgest. fam. van de Ligt-Bankers. Akolieten voor 16 febr.: Harrie Geelen, Mart. van Staveren en Piet Mulders. RECTORAAT SMAKT Zondag: 7.30 H. Mis tot zekere in tentie; 10 uur Hoogmis voor Peter Antoon Philipsen en zoon Albert. Maandag: 9 uur H. Mis. Dinsdag: 9 uur H. Mis voor Rector Creemers. Woensdag: aswoensdag. 9 uur H. Mis tot zekere intentie; 's avonds om 7.30 avondmis. Donderdag: 9 uur H. Mis voor overl. ouders. Vrijdag: 9 uur H. Mis voor overl. ouders de Haart-Creemers. Zaterdag: 9 uur H. Mis; 's avonds om 7 uur H. Mis tot zekere intentie. van den munckhof n.v. Voor uw rijbewijs naar Autorijschool Wim Claessens Aanmelden Kennedyplein 10 tel. 2471 Poststraat 8 tel. 1429 Erkend A.N.W.B., Bovag, Vamor gediplomeerd INTERNATIONALE MOTOCROSS DER AZEN TE ST. ANTHONIS OP 16 MAART Traditiegetrouw zal ook dit jaar de le klassieke internationale Moto- cross van het seizoen verreden wor den te St. Anthonis. Na het enorme succes van 1968, waarbij 2 crossen, in maart en de Grand Prix in juli, bezocht werden door niet minder dan 50.000 bezoekers, heeft het be stuur van de S.M.C. gemeend, alles in het werk te moeten stellen, om zijn vele duizenden bezoekers ook dit jaar een programma te bezorgen, dat uniek mag worden genoemd. Gezien de deelnemerslijst van renners, welke reeds vast zijn ge contracteerd, is men daar volledig in geslaagd. Werkelijk de allerbesten van de wereld zowel in de 500 als 250 cc., zullen op 16 maart in St. An thonis aan de start komen om voor één keer samen te strijden in dezelf de klassieker. Daarna gaan ze ieder weer hun eigen weg, dat wil zeggen naar de Grand Prix voor 250 cc of 500 cc. De grote populariteit van St. Anthonis is dan ook gelegen in het feit, dat als le belangrijke cross van het seizoen de beste rijders van de ze twee categorieën samen aan de start komen. Verder in het seizoen wordt dat onmogelijk, omdat prak tisch elke zondag voor een van de beide klassen wel ergens een Grand Prix gereden wordt. Door de enorme vraag overal ter weerld naar de beste rijders is het niet eenvoudig geweest alle topren- ners te contracteren. Vooral de gro te bedragen, welke voor de super kampioenen moeten worden neerge teld, maken het moeilijk, om binnen de begroting te blijven. St. Anthonis weet echter, welke verplichtingen men heeft aan zijn tienduizenden supporters. Van Groningen tot Maas tricht komen ze elk jaar naar het kleine Brabantse dorp in de weten schap. dat ze hier de topwedstrijd van het jaar mogen verwachten. Ze worden dan ook nooit teleur gesteld. Ook voor 16 maart heeft men een deelnemerslijst weten sa men te stellen, dat zelfs de meest verwende motocrossfans zal bevredi gen. Vooral de deelname van Joël Robert, Torsten Halinann, John Banks, Jeff Smith, om maar enkele toprenners te noemen, is al reden genoeg om de echte crossliefhebbers te doen watertanden. Voegen we daar nog bij Ake Jonsson, Aberg, Hammergren, Bickers en de beste rijders uit verschillende andere lan den, met natuurlijk onze landgeno ten Frans Sigmans, Pierre Karsma- kers, Lammers en Wolsink, terwijl in de ziispanklasse 6 landen verte genwoordigd zullen zijn, dan mogen we spreken van een volmaakt pro gramma. 16 Maart te St. Anthonis wordt opnieuw een hoogtijdag voor de Ne derlandse Motorsport. Ned. Katholieke Voor de eerste maal in het be staan van onze afdeling werd er een karnavalsavond georganiseerd in het kader van ons winterprogramma, hetgeen al enige jaren gebeurt in samenwerking met de afd. Horst, waarmee op prettige wijze wordt gewerkt. Vrijdag j.l. trad de afdeling Horst op aïs gastheer en had een buiten gewoon geslaagde carnavalsavond op touw gezet in zaal ,De Sport" in Horst. Dat deze avond die jammer ge noeg vanwege de nog steeds heer sende griep-epidemie, er waren liefst 22 afmeldingen niet zo'n grote deelname had als was verwacht, zo buitengewoon geslaagd is strekt de afdeling Venray en Horst tot eer en mag gerust als een mijlpaal in het bestaan van onze beide bonden wor den gezien, omdat op deze avond, de Venrayse Carnavalsvereniging „De Piëlhaas" en de Horster „Dreumels" voor het eerst in hun bestaan bijeen zijn geweest. De Horster Carnavalsvereniging was met Prins Cor 1, Vorst Momus, Raad van Elf, Hofgarde en dans- marietjes voltallig aanwezig. De Venrayse Piëlhazen gaven met Prins Geert 1, Vorst Jan met adjudanten Nar en ceremoniemeester Sjeng ac te de presence. De vorsten Momus en Jan wisten op vlotte wijze een sprankelende carnavalssfeer te scheppen. De medewerkenden van deze avond, waarbii de onvolprezen Hor ster Hofkapel „Den Dreumel" het leeuwenaandeel had, mogen met gróót genoegen op deze uitermate geslaagde en gezellige avond terug zien, het zijn er te veel om op te noemen, van zangers en zangeres sen, muzikale medewerkers(sters), buutreedners, waaronder de Noord- Limburgse kampioen uit Horst Fr. Coenders, wisten er een pracht avond van te maken die klonk als een klok, alle artiesten werden op keurige wijze op het podium ge bracht door de dansmarietjes en de beide ceremoniemeesters van Venray en Horst. Door Prins Cor 1 van Horst wer den de bestuursleden van Venray en Horst, van de Invalidenbond, alsook de beide Geestelijke Adviseurs ge ridderd in de orde van de „Gulden Vlies" als dank voor hun goede sa menwerking in deze verenigingen. Doch ook aan Prins Geert 1 van Venray, vorst Jan, de adjudanten van de Venrayse Prins, nar en cere moniemeester Sjeng van de Piëlhaas werden deze hoge onderscheidingen uitgereikt. Nogmaals het stemt onze afdeling tot bijzondere eer, dat op deze avond de Vastelaovesverenigingen van Venray en Horst elkaar gevonden hebben, en wij allen hopen, dat hier mede de grondslag zal zijn gelegd voor een blijvende samenwerking, ook op carnavalistische basis tussen Horst en Venray. (ALLEEN GELDIG OP ONZE KOOPJESDAG) 5 RADIO - T.V. - WASAUTO MATEN - CENTRIFUGES EN ALLE ANDERE ELECTRISCHE HUISHOUDELIJKE APPARA TEN ROERMOND: LAURENTIUS- PLEIN 9 TEL. 5351 - HELDEN- PANNINGEN: MARKT 39 TEL. 1300-VENRAY: LANGSTR.1 TELEFOON 3030

Peel en Maas | 1969 | | pagina 10