enuu} Vergadering GEMEENTERAAD S.V.V. NIEUWS s.v.v. JEUGD BILJARTEN S.V. LEUNEN v.v. OOSTRUM HANDBOOG DAMMEN LYCEUM V.C.R00Y DE MOLENWIEKERS M.H'.C.V. „Moge onze arbeid strekken tot heil van de gemeente Maasbree..." zo besloot Burgemeester Drs. Schols zijn vlot geleide eerste raads vergadering in Venray. En gaf daarmee duidelijk aan, dat Maas- bree toch nog altijd een grote plaats in zijn hart inneemt. Trou wens nog geen kwartier later reed hü terug naar Maasbree, waar hU nog altijd woont en vrouw en kind op hem wachten.... Elf punten telde de agenda voor deze november-vergadering. „Het mag dan ergens in de lijn van deze maand liggen", aldus drs. Schols, „maar ik beloof U dat in de komen de vergaderingen meer punten aan de orde komen MINDER WONINGZOEKENDEN Nu ging het in sneltreinvaart door deze punten heen. De ingekomen stukken werden voor kennisgeving aangenomen en daaruit bleek bijv. al de invloed van Venrays wolken krabber, want het getal woningzoe kenden zakte van 596 in oktober naar 521 in november. Ook de no tulen van de laatste raadsvergade ring gingen zonder meer onder de hamer door. Woning Haag 17 in Merselo, thans onbewoond, werd meteen onbewoon baar verklaard, want de betreffen de inspectie had liefst 14 op- en aan merkingen over dit bouwsel, dat vol gebreken zit. ONDERWIJS De vijfjaarlijkse afrekening voor het bijzonder lager onderwijs werd zonder commentaar vastgesteld. Hieruit bleek dat in het tijdvak 19631967 in totaal aan vergoedin gen bijna anderhalve ton aan deze school is uitgegeven. Ook de aanvullende voorschotten voor het kleuteronderwijs voor 1968 werden zonder commentaar goedge keurd. Had men aanvankelijk ge dacht aan 1200,per lokaal en 22,per kleuter, nu lagen die cij fers op 1225,per lokaal en 22,50 per kleuter. BARTELS had gezien dat men daarbij een beschikking van de Staatssecretaris van Onderwijs als grondslag nam, maar meende dat het toch zaak is, die cijfers vast te stel len. „Dat klopt', aldus de VOORZIT TER, „maar het blijkt dat deze Staatssecretaris een soort landelijke richtlijn uitgeeft en aangezien de gelden van Den Haag terug moeten komen, is het het beste die richtlijn aan te houden. RIOOL LANGS DE DEURNESEWEG B. en W. kwamen met het voor stel om een krediet beschikbaar te stellen voor de aanleg van een ge deelte van de schoonwaterriool langs de Deumeseweg. Deze riolering is o.m. bedoeld voor plan Veltum. Hoe wel plan Veltum nog lang niet is volgebouwd, leek het B. en W. toch beter reeds nu die riolering aan te leggen, omdat zulks kan gebeuren met de verbetering mee van het kruispunt LangstraatDeurneseweg. Eens moet die riolering toch aange legd worden, maar dan moet men die nieuwe wegen gaan doorbreken, wordt het verkeer weer eens gehin derd, kortom zullen de aanlegkosten een stuk hoger zijn. Die kosten zullen een eventueel renteverlies, dat nu geleden wordt, waarschijnlijk te boven gaan. Een en ander zal 165.000,gaan kosten. VAN VALKENGOED vond het allemaal prachtig en mooi, maar waar komen de centen vandaan. De VOORZITTER wees hem er op dat de aanlegkosten van deze rio lering verdisconteerd zijn in de grondprijzen van het bestemmings plan Veltum. Dat geld komt dus be slist wel terug. Op grond daarvan mag men ook verwachten voor dat doel toestemming te krijgen geld te lenen. MEVR. RUTTEN vond het logisch dat men van Ged. Staten toestem ming moest vragen om langs die Deumeseweg een riolering aan te leggen. Het is per slot van rekening een provinciale weg. Maar ze had ook gezien dat ook een zekere heer van Ass nog toestemming gevraagd moest worden. Uit het antwoord bleek dat de rio lering voor een deel in de grond komt van deze heer en 't is natuur lijk logisch dat daarvoor zijn toe stemming gevraagd moet worden. Dat gezegd zijnde, ging dit voor stel verder ongemoeid onder de ha mer door. DOORTREKKING ZUIDSINGEL Het voorstel om de Zuidsingel door te trekken naar het nieuwe ly ceum en de Kruisstraat te verbete ren kreeg de goedkeuring van de raad. Een en ander gaat 180.000, kosten, waarvan men dan 110.000,- via het Lyceum terug hoopt te krij gen, die dit via het Ministerie mis schien kan lospeuteren. Alleen zinde VAN VALKENGOED de motivering van het raadsbesluit niet. Daarin wordt gezegd dat be doelde werken noodzakelijk zijn om het nieuwe Lyceum te ontsluiten. Hij had graag gezien dat ook uit drukkelijk hierbij vermeld werd dat ze tevens dienden voor een betere ontsluiting van het sportpark, dat men tot heden altijd moet bereiken langs en via modderpoelen.'4 „Trouwens de ontsluiting van dat park is al veel en veel eerder be loofdaldus spreker. De VOORZITTER had er geen be zwaar tegen, alsnog de motivering In die zin te veranderen. VAN VALKENGOED had verder gezien dat een tweetal huizen op de Kruisstraat bij deze verbetering nog geen trottoir krijgen. Hij had graag gezien dat ook dat bekeken werd. Zulks werd hem beloofd. En daar mede was dan dat punt bekeken. DRIEMAAL IS SCHEEPSRECHT De gemeente heeft al tweemaal een schuur en grond aan de Catha- rinastraat in Leunen verkocht, maar telkens is de koop niet doorgegaan. Nu heeft zich een derde liefhebber gemeld t.w. de heer Koning, leraar aan de LTS alhier. De raad had er geen bezwaar tegen hem die 649 m2 te verkopen voor 15.95 per m2, terwijl hij voor de schuur nog ex tra 5500,moet betalen. TIMMERMANS drong er op aan dat deze verkoop voor 1 januari ge realiseerd zou zijn, dat spaart de koper de BTW. JANSSEN vroeg of hij dan zo ze ker was dat dit de laatste koper was, maar de VOORZITTER geloof de stellig, gezien de plannen van de koper, dat nu de zaak definitief doorgaat. Van gemeentewege zal al les gedaan worden om de zaak voor 1 januari rond te krijgen. ONTEIGE7NING MOLENKLEF De raad had geen bezwaar tegen het voorstel om die percelen, die in tussen langs minelijke weg verkre gen zijn, uit het onteigeningsplan Molenklef te halen. Ze was bij mon de van TIMMERMANS wel nieuws gierig wanneer nu die onteigening zou worden goedgekeurd. De VOORZITTER vertelde dat die beslissing in Den Haag ligt en dat hem is medegedeeld dat het Konink lijke Besluit binnenkort te verwach ten is. AANKOOP HOENDERSTRAAT 9 In verband met het centrumplan kocht bijna een jaar geleden de ge meente het pand Hoenderstraat 9 van A. Goumans en verkocht hem een bouwterrein aan de Merselose- weg voor een nieuwe woning met garage. Terwijl Goumans al plannen aan het maken was voor zijn nieu we woning en de waarborgsom ge stort had gebeurden er twee dingen. Op de eerste plaats vond G. S. de koopprijs niet goed en wilde slechts gaan tot 27.081,Op de tweede plaats werd het centrumplan afge keurd. Dat zou tot gevolg kunnen hebben dat Goumans van dit alles de dupe zou worden. Dat vonden B. en W. weer niet juist, reden waarom ze nu met het voorstel kwamen alsnog dat huis te kopen voor 27.081,zodat Gou mans niet geschaad zou worden, ter wijl het pand ook al omdat de gemeente de 2 belendende in bezit heeft de gemeente in staat stelt daar de Hoenderstraat te saneren. TIMMERMANS en DE BRUYN vonden dat de motivering van B. en W. t.a.v. Goumans wel zwaar door klonk. De man wist dat G.S. zijn verkoop nog moest keuren en had dus daar rekening mee moeten hou den. Van de andere kant zagen ook zij wel dat door het bezit van dit pand inderdaad mogelijkheden lan gen om straks eens te gaan saneren. CENTRUMPLAN Hoewel het in feite niet aan de orde was, maar hier wel ter sprake kwam, vroeg BARTELS wat er nu feitelijk wel aan de hand is met het centrumplan en wat de gevolgen zijn van de verwerping van dit plan. De VOORZITTER wilde hier wel op antwoorden, al was het buiten de orde. „Het Centrumplan", aldus de VOORZITTER, „is inderdaad verworpenMaar dat betekent niet dat men tegen elke sanering is. Men zal zo snel mogelijk in overleg met deskundigen moeten komen met een herziening c.q. versobering van dat centrumplan. „Ja maar", zei BARTELS, „intus sen blijft de zaak bevrorenen weten de mensen die er bij betrok ken zijn, nog altijd niet wat wel en niet mogelijk is. Dat wordt een on houdbare toestand, temeer waar ze van niets weten De VOORZITTER beloofde dat zo snel mogelijk aan de herziening ge werkt zal worden en zal bekijken of de getroffenen nadere mededelin gen gedaan kunnen worden MEVR. RUTTEN vroeg zich af, of deze herziening weer dezelfde pro cedure zou gaan krijgen als het „oude" plan. Volgens haar had de raad daarin praktisch niets te zeg gen gehad. Dat zou zij in dit geval toch graag veranderd zien. Zij wens- SPORT 19 Uitslagen zondag 24 nov.: Venray 1Belfeldia 1 00 Blerick 3Venray 2 32 Venray 4Ysselsteyn 2 21 Wanssum 2Venray 5 31 Maasbree 4Venray 6 07 Venray 7Geysteren 2 10 In de wedstrijd VenrayBelfeldia beheersten de achterhoedes en mid denvelders het spelbeeld. De Ven- ray-voorhoede had een verandering ondergaan. Wim Peeters nam de plaats in van zijn geblesseerde naamgenoot en J. van Bakel was de nieuwe aanvalsleider. Belfeldia eiste in de aanvangs- periode de volle aandacht op van de Venray-verdediging door aanval op aanval te stapelen, doch de schade bleef beperkt tot een paar corners. Temidden van dit Belfeldia-offen- sief kon Venray echter een paar ge vaarlijke tegenstoten plaatsen, die na 8 min. keeper Schroemgens voor zijn eerste moeilijkheid bracht. Een verrassend hard schot van J. Sie- bers wist hij met een snelle reaktie over de lat te tippen en de daaruit ontstane corner werd afgeslagen. Kort daarop schoot L. Clephas over het doel. Belfeldia bleef aandringen, doch Venray werd geleidelijk aan sterker op het middenveld waardoor de wedstrijd een levendig verloop te zien gaf. Na een kwartier spelen ontstond er voor het doel van de Belfeldena- ren een hachelijke situatie toen de doelman een door Siebers met een goed schot afgeronde aanval de bal weliswaar stopte, doch niet onder controle kon krijgen. In de hierop volgende verwarring werd de bal door een achterspeler juist langs de paal tot corner gewerkt. Na een half uur moest de weder om sterk spelende P. Schmeitz zich noodgedwongen wegens een opgelo pen blessure laten vervangen. Sie bers nam de taak van centrale ver dediger over en P. Boonekamp kwam het elftal completeren. Deze omschakeling bracht voor de ach terhoede wat aanpassingsmoeilijkhe den en in deze periode ontkwam het Venray-doel ternauwernood aan doorboring. Een tot driemaal toe in geschoten bal werd met een geza menlijke uiterste inspanning van de doellijn gehouden. Hoe een en an der precies geschiedde was in het gedrang moeilijk te volgen, doch ze ker is dat Vrouwe Fortuna ons op dit moment niet slecht gezind was. Hierna keerde de rust in de ver dediging terug en tot de pauze werd het spel tot het middenveld beperkt. In de tweede helft opereerde Wim Peeters op de linkervleugel, terwijl J. Bastiaans weer naar rechts ver huisd was. Dit kwam de aanval be slist ten goede. Van enig krachts verschil is in deze tweede speelhelft nauwelijks sprake geweest. Venray was iets meer in de aanval, maar de tegenstoten van Belfeldia waren zeer gevaarlijk. Vooral de gebaarde Gitmans eiste de volledige aandacht van de Venray-verdediging op, die zich trouwens ook bijzonder goed van haar taak kweet. In de 7e min. kon een hard schot van L. Clephas nog juist tot corner worden verwerkt, maar leverde ver der niets op. P. Boonekamp bleek goed in het patroon te passen en liet zowel ver dedigend als aanvallend goed werk zien, wat uiteraard zeer zeker het geval was bij L. Clephas en P. Vol- leberg. Na een half uur spelen werd de Venray-doelman bijna verrast. Git mans had zich een van de weinige keren vrij kunnen spelen, zag dat doelman Arts te ver voor zijn doel stond, lepelde de bal over de SW- goalie, maar trof de bovenkant van de lat. Met een heftig Venray-offensief waarin Venray iets meer adem bleek te hebben, kwam het einde van deze spannende en faire wedstrijd, waar in beide teams met volle inzet heb ben gespeeld. te een grotere inspraak bij de op bouw van de herziening. De VOORZITER wees er op dat middels de plancommissie de raad wel degelijk bij de ontwikkeling be trokken wordt. Iets anders is of middels gesprekken en toelichtingen van de stedebouwkundige de hele raad niet meer daarbij betrokken kan worden. Dat zou bekeken wor den. DE BRUYN had ook in deze her ziening een zwaar hoofd. Immers bij de opstelling van het eerste plan zijn allerlei commissies en deskundigen betrokken geworden, is er voldoende en langdurig overleg geweest en het resultaat is dat nu veel tijd en geld verloren isWie garandeert dat het nu weer niet zo gaatMaar aangezien hij niet wist dat het cen trumplan aan de orde zou komen had hij zich daarop ook niet gepre pareerd en wilde het bij die opmer king laten. Een opmerking overigens waarop de VOORZITTER maar niet verder inging GEMEENTEBEGROTING Met de aanbieding van de ge meentebegroting 1969 sloot deze ver gadering, die ternauwernood een half uur geduurd had. Alle raadsleden waren ditmaal op het appel. Venray 2 heeft het in Blerick te gen het 3e elftal van SVB niet kun nen redden. Met 3-2 legden de gast heren beslag op de volle winst, waardoor Venray 2 op de laatste plaats van de ranglijst terecht is ge komen. Toch zijn de SW-reserves in deze wedstrijd over het alge meen sterker geweest. Maar met uit vallen werd de Venray-verdediging driemaal verslagen. H. Steeghs scoorde de beide Venrayse doelpun ten. Redelijk voetbal toonden Venray 4 en Ysselsteyn 2. Aanvankelijk was er van krachtsverschil geen sprake, maar langzaam aan wist de thuis club toch een overwicht te nemen. Bij de rust was de stand nog dub- belblank. Na de pauze was het Ys selsteyn dat na 15 min. spelen de stand op 01 bracht. In de 25e min. kreeg Venray 4 wegens hands van de tegenpartij een strafschop toege wezen, die door Th. v. d. Werken tot driemaal toe tegen het net werd ge schoten. In de 42e min. werd links buiten Loekie gevloerd en ook deze strafschop, die Venray 4 hieraan overhield werd door Th. v. d. Wer ken in een doelpunt omgezet: 2-1. Een enigszins gelukkige overwinning voor Venray 4, zij het dan wel dat er hard voor gewerkt is. Venray 5 heeft in Wanssum tegen de reserves niet tot een goed einde weten te brengen. Wanssum wist al vrij snel een 20 voorsprong te ne men. Nadat Th. Volleberg de eer had gered, maakte Wanssum ander maal met een doelpunt aan alle on zekerheid een einde. Maasbree 4 heeft zondag moeten ondervinden dat Venray 6 heel wat in haar mars heeft. Met maar liefst 70 werd MVC 4 onder de voet ge lopen. Vooral in de eerste helft was Venray 6 veruit de betere ploeg. Met goed opgezette aanvallen en flink doorzetten van de voorhoede was bij de rust al een 05 voorsprong be reikt. Na de pauze werden er nog twee doelpunten aan toegevoegd, zo dat de eindstand op 07 was ge bracht. Doelpunten door: P. Berkers 3x, J. Driessen 2x, H. Baartman en J. Verbakei. Venray 7 speelde zondag j.l. de beste wedstrijd van dit seizoen. Zij hadden Geysteren 2 op bezoek dat nog ongeslagen was. Er is hard ge werkt en er werd goed spel gede- monsteerd, waardoor de behaalde 10 overwinning zeker verdiend is. Programma zondag 1 dec.: SwiftVenray 2.30 u. Venray 2Wilhelmina '08 2 2.30 u. Venray 3RKDEV 2 2.30 u. Castenray 1Venray 4 2.30 u. Venray 5—EWC 2 12.00 u. Venray 6Griendtsveen 1 12.00 u. Wittenhorst 5Venray 8 12.00 u. Venray 1 gaat zondag a.s. Swift bezoeken en zal trachten zich te re vancheren op de nederlaag die zij eerder in dit seizoen in de thuiswed strijd leden. Bekend is dat Swift over een gedegen technisch be kwaam voetbal spelend elftal be schikt. Deze tegenstander eist dan ook de volle aandacht van alle spe lers op, wil men niet opnieuw het onderspit delven. SW'ers succes!!! SUPPORTERSVERENIGING SW Hoewel ons eerste elftal uit de laatste twee wedstrijden slechts één punt wist te behalen, hebben de supporters het vertrouwen in S.V.V. nog steeds behouden. Men kan ten slotte niet altijd winnen, vroeg of laat krijgt iedere vereniging dat te ondervinden. A.s. zondag de belangrijke uit wedstrijd tegen Swift in Roermond. Thuis moesten we beide punten aan de mannen van Swift laten. Probeer in ieder geval a.s. zondag met één put naar Venray terug te keren. Laat ons met veel supporters de reis naar Roermond meemaken. De prijs hoeft daar geen beletsel voor te zijn. Bestel zo snel mogelijk uw kaartjes. Het vertrek is vastgesteld om 13.15 uur vanaf café Klomp. Leden 2,niet-leden 3,per persoon. De wedstrijd tegen VW heeft geen doorgang kunnen vinden. A.s. zaterdag komt Kessel op be zoek en dan kan er weer een aar dige wedstrijd worden verwacht. Terrein Oostsingel, aanvang 3.15 u. Aangewezen spelers: Math. Gom- mans, Jo Gommans, Hans Gom- mans, M. Ooymans, G. Poels, H. de Bruyn sr., H. de Bruyn jr. V. Lucas- sen, A. Arts, M. Arts, Th. Swinkels. A.s. zondag houdt het bestuur zit ting van 1112 uur in het restau rant. Uitslagen 23 nov.: Venray AlWittenhorst Al 30 Ysselsteyn AlVenray A6 L. 40 Wanssum BIVenray BI 21 Venray B2 L.Merselo BI 100 Venray B3Ysselsteyn BI 13 Venray B5Ysselsteyn B2 32 Programma 30 nov.: 2e ronde „Bisschopsbeker": Merselo AVenray A 3.00 u. Venray BLeunen B 2.00 u. Competitie: Venray A2S walm en Al 3.00 u. Venray A3Venray A4 L. 3.00 u. Venray B5—DIS BI 2.00 u. Venray ClVenray C2 3.00 u. AFD. VETERANEN De wedstrijd tegen Overloon '67 eindigde in een gelijkspel: 2-2. Ter afsluiting van het voetbal seizoen 1968 krijgen we zaterdag a.s. Deurne op bezoek. De aanvang is half 4. De volgende spelers worden verwacht: Creemers, Siebers, La- mers, van Helden, Michels, van de Laar, Wil Vermeulen, Wim Vermeu len, Stappershoef, de Jong, Merkx, Claessens, Barends en Stevens. RAYMOND CEULEMANS GAF GROOTSE BILJARTDEMONSTRATIE Op uitnodiging van biljartvereni ging H.G.M. was Raymond Ceule- mans vrijdag 22 november j.l. naar Leunen gekomen waar hij een keu rige demonstratie presenteerde in café Martens. Hoewel het een unieke gelegen heid was om deze meervoudige we reld- en europees kampioen van zo dichtbij aan het werk te zien, viel de belangstelling erg tegen. Er wa ren maar een kleine 60 biljartlief hebbers, waaronder er nog velen van buiten Venray, opgekomen om getuige te kunnen zijn van deze show. Nadat voorzitter L. Jacobs de Bel gische international met een toepas selijk woord had begroet, was het de heer Ceulemans die in een kor te inleiding tekst en uitleg gaf van de te spelen spelsoorten. Dat was dan als eerste het kaderspel 47/2. Als tegenstander bij dit spel trad op de oud-Venrayer M van Asten. Onder arbitrage van de heer Mas sa uit Maashees, startte Ceulemans met een mini-serie van 5. De heer van Asten, die het in deze partij niet voor de wind zou gaan, strand de reeds bij drie. De keiharde wed strijdmentaliteit, waarom Ceulemans bekend staat, en waardoor hij prak tisch niemand ontziet en al zijn con centratie op de biljarttafel werpt, werd ook nu merkbaar. Er volgde nl. een serie van 262. Het was voor de toeschouwers een lust om te zien hoe gemakkelijk Ceulemans met de biljartballen manoeuvreert. De ge hele partij speelde zich praktisch aan de korte en gemakkelijkste zij de van het biljart af. In minder goe de positie kon van Asten aan zijn 2e beurt beginnen met een achter stand van 264 caramboles. Verder dan 5, overigens geen gemakkelijke, caramboles, kwam hij niet. Met een slotserie van 83 had de heer Ceule mans het totaal van 350 bereikt, waarvoor de toeschouwers graag een hartelijk applaus over hadden. De nabeurt die de heer van Asten nog moest spelen, was meer een for maliteit. Na een korte pauze werd een de monstratie driebanden voorgescho teld. Als „sparringpartner" zou op treden de heer Versteegen uit Lan- genboom, maar deze liet het op het laatste moment afweten, daar hij wegens ziekte, te weinig had kunnen trainen. Hierdoor werd er een be roep gedaan op Jac. Lucassen. Deze partij stond onder arbitrage van de heer van Tienen uit Mill. Het aantal te maken caramboles bedroeg 60. De hoogste series die Ceulemans op zijn naam bracht wa ren 14 en 10. Met ruime voorsprong bracht hij deze partij dan ook op zijn naam. Maar J. Lucassen heeft echter toch prachtig partij gegeven en vond met enkele series van 3 veel waardering bij het publiek. Dat de partij eindigde in 6017 is vrij goed, zeker als men bedenkt dat Raymond Ceulemans al drie jaar in successie de wereldtitel in dit spel- soort op zijn naam heeft staan. Totaal heeft hij 9 wereldtitels en 15 Europees kampioenschappen op zijn naam staan. Enkele weken ge leden nog behaalde hij de Europese titel Pentalon. Tot slot gaf Ceulemans een de monstratie „Fantasie Classique". Bij dit spelsoort mag er driemaal op nieuw gestoen worden om een be paalde kunststoot te laten caram boleren. Dat hij hierbij slechts een maal poedelde (dus na 3 pogingen), bewijst de grote klasse die hij bezit. Het was een prachtige demonstra tie, waarvan de toeschouwers met volle teugen hebben kunnen genie ten. Tijdens de pauze vond de prijs uitreiking plaats van het door HGM Leunen georganiseerde driebanden- nederlaagtoernooi. Winnaar van dit toernooi was Boxmeer dat met 10071 zegevier de over de Leunse thuisclub; BZN kwam op de tweede plaats doordat zij HGM met 93-78 aan de zegekar bonden: 3e werd Mill dat het echter met 8481 van HGM aan de broek had gekregen. De kortste partij in dit toernooi stond op naam van Spronk uit Box meer, terwijl „patron" P. Martens de hoogste serie (8) op zijn naam had staan. Met een hartelijk dankwoord aan allen besloot voorzitter Jacobs deze genoeglijke biljartavond. Door plaatsgebrek moesten wjj deze week vele sportverslagen drastisch besnoeien. Wanneer ons deze versla gen reeds op maandag bereiken kun nen wg ze veelal ongekort opnemen Dinsdagavond 3 december St. Ni- colaasavond. Voor C-jeugd 6.30-8 u.; voor B-jeugd van 8-10 u.. Laat de Sint niet wachten! Overige nieuws wegens te laat inzenden en plaatsgebrek niet opge nomen. Uitslagen: America 1Oostrum 1 40 Oostrum 2Horst 4 13 Oostrum 3Sw. Boys 2 26 Programma as. zondag: Oostrum 1Geysteren 1 2.30 u. Leunen 1Oostrum 2 2.30 u. Uitslagen j.l. weekend: Zaterdag Meisjes Blerick pVenray p 21 Jongens Huac bVenray a 23 Zondag: Dames: VenraySon 21 Groen Wit 3Venray 2 72 Heren: VenrayGroen Wit 30 Sitard 4Venray 2 32 Programma as. weekend: Zaterdag 30 nov.: Meisjes Venray p-Groen Wit p 15.30 Jongens: Venray aVenlo b 14.30 Venlo cVenray b 15.00 vertrek 14.00 uur Zondag 1 dec.: ConcordiaVenray vertrek 13.00 uur Venlo 3Venray 2 vertrek 11.00 uur Heren: DVSVenray vertrek 11.45 uur Venray 2Venlo 8 14.00 12.00 u. 13.00 u. 12.00 u. Op 21 nov. werd op de banen van Willem Teil te Oirlo een vriend schappelijke wedstrijd geschoten tussen de bejaarde schutters van District 11 en 12. Na 25 pijlen was de stand als volgt: District 11 939 pnt. met 7 schutters District 12 870 pnt. met 7 schutters zodat District 11 met 69 punten ver schil deze wedstrijd won. De hoogste schutters van elk dis trict schoten nog 10 pijlen. Dit werd een overwinning, met 1 punt ver schil (78) voor J. Konings van Dis trict 12. Op 23 jan. zal de returnwedstrijd gehouden worden op de banen van E.H.S. te Venlo. Vorige week hadden de Venrayers de sterke Brabanders op bezoek, die er in slaagden de winst binnen te halen. Hier volgt de totale uitslag: Theo JansenM. Lammers J. v. ZaalJac. Arts Tijssenv. Duinhoven Jan BeerkensJ. v. Montfort KennisTh. Raaymakers Leo Jansenv. Gennip Beerkens C.P. Goumans Theo ClaessensP. Arts G. BeerkensA. v. Montfort Schell—Schuurmans Lyceum 1VC Rooy 3 Valuas 2Lyceum 2 Lyceum 3Tevok Lyceum 4Tevok 2 0—2 0—2 1—1 2—0 2—0 0—2 0—2 0—2 1—1 2—0 3—0 3—1 0—3 3—0 Programma a.s. zaterdag: Lyceum 2IIvo 16.00 u. VCT 2—Lyceum 4 18.30 u. Hovoc 3Lyceum 1 18.00 u. Hovoc 5Lyceum 3 20.15 u. Uitslagen competitie 23 nov.: Dames: VC Rooy 2Hovoc 1 03 Heren: Swift—VC Rooy 1 1—3 VC Rooy 2Hovoc 3 31 Lyceum 1VC Rooy 3 30 Programma zaterdag 30 nov.: Heren: VC Rooy 3—Hovoc 2 18.00 u. VC Rooy 4—Hovoc 4 17.00 u. Zondag 1 dec.: Tupos 2—VC Rooy 2 14.00 u. Zaterdag 30 nov. Pupillencomp. jongens: Aanvang 14.00 uur. Organiserende vereniging Concordia Panningen. Zondag 1 dec.: Aspirantenclub- kampioenschappen. Zaal: Lyceum, aanvang 12.00 uur. Programma Overgangsklasse Dames 30 nov. VC Rooy 1Tupos 19.00 7 dec. VC Rooy 1—Cialfo 19.00 14 dec.: vrij. 21 dec.: DynamiekVC Rooy 19.00 Heren: 30 nov.: VC Rooy 1Tupos 20.00 7 dec.: VC Rooy 1Hovoc 1 20.00 14 dec.: SDO—VC Rooy 1 16.15 21 dec.: vrij. Opstellingen zie Kemps.

Peel en Maas | 1968 | | pagina 10