r r ,:v v.v. OOSTRUM in Wen S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD aSHSaaia S.V. LEUNEN DUIVENSPORT HANDBOOG HONDENSPORT BILJARTEN M.H.C.V. WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN DE MOLENWIEKERS VRIJDAG 27 SEPTEMBER 1968 No. 39 NEGEN EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 1050652 PRUS PER KWARTAAL (bulten V.nroy 225) SPORT Uitslagen zondag 22 sept.: Venray 1Geleen 1 01 Ponningen 2Venray 2 20 Venray 3Panningen 3 00 Molenwiekers 2Venray 4 01 Venray 5Brughusia 1 1 Ook al is Venray 1 zondag j.l. dan niet tot winst kunnen komen, toch zouden we de wedstrijd tegen Ge leen als de beste van dit seizoen willen kwalificeren. De 01 ne derlaag die Venray leed was trou wens ook onverdiend. Geleen dat de beschikking heeft over een spelersarsenaal, waarvan een groot deel in het betaalde voet bal uitkwam, zoals o.m. doelman Packbeers ex-Fortuna, stopper Key- bets ex-MVV etc., heeft in Venray beslist geen grootse indruk achter gelaten. De Geleners die het tot zondag niet verder hadden gebracht dan drie gelijke spelen, gingen nogal vrij vlot van start. Reeds in de le min. werd doelman Arts op de proef gesteld. Venray liet zich echter niet impo neren door de gasten. De SVV'ers waren zelfs veel meer in de aanval, maar in het strafschopgebied wisten Keybets c.s. wel raad met de vaak te doorzichtig opgezette SW-aan- vallen. In de 25e min. toen de SW-ploeg vrij ver was opgedrongen, wist Ge leen met een snelle uitval de overi gens zeer hechte SW-defensie te doorbreken. De Geleense aanvalslei der passeerde enkele verdedigers en plaatste de bal buiten bereik van doelman Arts in de linker beneden hoek: 01. Gesterkt door dit succes trachtte Geleen door te drukken, maar vond verder in de Venrayse achterhoede een onoverkomelijk struikelblok. De SW'ers waren trouwens ook hele maal niet onthutst en gingen onge stoord in de aanval. In de 34e min. had een snelle aanval bijna succes, toen Wil Peeters met een omhaal de Geleen-doelman volkomen verraste, doch deze de bal nog net wist te stoppen. Twee minuten later was het P. Volleberg die hard inschoot, maar nu ging de bal juist over. Bijna was het voor de rustpauze nog 20 geworden, maar enkele se conden voordat de bal in het doel zou belanden had scheidsrechter Pe ters uit Weert de rust aangekondigd. Dat was ook tevens het laatste wa penfeit van Geleen, want na de thee zijn de gasten er niet meer aan te pas gekomen. SVV zette een gewel dig offensief in, waardoor de gsaten behoorlijk met de rug tegen de muur kwamen te staan. De halfspelers stuwden de voorhoede voortreffelijk en het was met name P. Volleberg, die met zijn talrijke rushes keer op keer paniek zaaide in de Geleense achterhoede en alle verdedigers, in cluis gerenommeerde spelers als Keybets in het zand liet bijten. Maar jammer genoeg was veelal de „kil ler" niet aanwezig. In de 23e min. was het de ver opgerukte J. Siebers die beslist geen geluk had toen hij een harde schuiver, buiten bereik van doelman Packbeers gekeerd zag door een verdediger en in tweede instantie, op de grond liggend, te zacht inschoot. Toch kwam er meer schot in de Venrayse aanval, maar de Geleense doelman was voortref felijk op dreef, zij het dan dat hij en kele malen het geluk mee had toen een schot tegen paal en lat terecht kwam. Tot in de allerlaatste minuut leek voor Venray de kans op een ge lijkspel aanwezig. De betere conditie van de SW'ers speelde de gasten zichtbaar parten, maar door de bal len veelvuldig en ver uit te trappen wisten de in ademnood verkerende Geleners zich staande te houden. In de allerlaatste minuut ging ech ter ook de laatste kans in rook op, toen een goede aanval in eerste in stantie werd afgeslagen, maar de te rugspringende bal ineens door H. Coppus werd geretourneerd, maar dit projectiel ging juist over het ge plande doel. Nee, het heeft de SW-ploeg, die een voortreffelijke wedstrijd speelde, niet meegezeten. Ze waren bedui dend sterker, zeker in de tweede speelhelft, maar hoe men het ook probeerde Vrouwe Fortuna gunde de SW'ers geen glimp. Met dit spel is de SW-ploeg be slist op de goede weg en kan de ko mende wedstrijden met vertrouwen tegemoet zien, ook zullen die beslist wel eens moeilijker zijn en ook al zullen de resultaten niet altijd naar wens zijn. Zeker is dat trainer A. van Tuyl op de goede weg is en dat de tekortkomingen die er nog zijn, ook spoedig zullen worden weg ge nomen. A.s. zondag in Lindenheuvel zal het weer een zware wedstrijd wor den. De gastheren hebben nog maar één winstpunt uit vier wedstrijden en zullen beslist alles in het werk stellen om de rode lantaarn kwijt te raken. De Venrayers kunnen daar dan ook rekenen op een warm ont haal. SW'ers succes! Stand 2e klasse B: Susteren 4 3 1 0 711-5 Venlo 4 3 1 0 7 12-7 Sanderbout 4 2 2 0 6 7-4 Geleen 4 1 3 0 5 3-2 Swift 4 2 1 1 5 7-6 IVO 3 2 0 1 4 5-5 Venray 4 2 0 2 4 4-5 Belfeldia 3 0 2 1 2 2-4 De Ster 4 1 0 3 2 9-6 Volharding 4 1 0 3 2 7-10 Blerick 4 1 0 3 2 5-10 Lindenheuvel 4 0 1 3 1 4-12 In verband met plaatsgebrek kun nen geen supporters met de spelers bus. Een uitzondering hierop is ge maakt voor de medewerkers van de Toto en Rooyse Rakkers, mits zij in het bezit zijn van een geldige mede- werkerskaart. Venray 2 was op bezoek bij Pan ningen 2. Door de iets grotere inzet waren de gastheren wat sterker. Toch wisten de SW-reserves enke le goede kansen te scheppen, maar deze bleven door te lang treuzelen in de voorhoede onbenut. Beter lut- te dat bij Panningen, dat tweemaal raak schoot en daarmee een ver diende overwinning behaalde. Eind stand 20. Venray dat thuis speelde tegen Panningen 3 bracht het opnieuw niet verder dan een draw. Kansen heb ben de SVV'ers voldoende gehad, maar het beslissende en juiste schot ontbreekt bij de SVV'ers waardoor deze wedstrijd eindigde in een 00 gelijkspel. Venray 4 was op bezoek bij plaats- geenoot Molenwiekers 2. Het werd een wedstrijd om maar zo gauw mo gelijk te vergeten. Voor rust kregen de SW'ers enkele goede kansen, maar die werden jammerlijk gemist. Een strafschop wegens hands werd door Th. v. d. Werken in een doel punt omgezet. Meer zelfvertrouwen zou dit elftal beslist goed doen. Brughusia 1 was in de eerste helft sterker dan Venray 5. Door betere spelopbouw namen ze een 10 voor sprong. In de tweede helft was er een gerede kans op de gelijkmaker, maar een toegekende strafschop werd door Th. Volleberg gemist. Na dat Brughusia de voorsprong tot 2-0 had gebracht maakte A. Janssen de enige Venrayse tegentreffer: 12. Programma zondag 29 sept.: Lindenheuvel 1Venray 1 2.30 u. Venray 2Wittenhorst 2 2.30 u. Helden 3Venray 3 12.00 u. Venray 4Kronenberg 1 2.30 u, RKDEV 3—Venray 5 12.00 u. Venray 6Kronenberg 3 12.00 u. Venray 7Molenwiekers 3 12.00 u. Hegelsom 4Venray 8 12.00 u. SUPPORTERSCLUB SVV A.s. zondag per supportersbus naar de uitwedstrijd LindenheuvelSW. Ga zo veel mogelijk mee om onze jongens aan te moedigen. Het moe ten nu toch zeker twee winstpunten voor ons opleveren. Laat ons eerste niet in de steek, maar steun hen door de aanwezigheid van veel sup porters. Dat zal ook voor hen een stimulans zijn. Het vertrek is weer om 13.00 uur precies vanaf café Klomp. Prijs voor leden 3,voor niet-leden 4, Geeft U zo spoedig mogelijk op in verband met het aantal plaatsen en wel bij café Klomp, Langstraat. Een sportieve wedstrijd toegewenst en laten we hopen op een overwin ning. Uitslagen zaterdag 21 sept.: Sparta AlVenray Al 01 Venray A2RKLW Al 01 Venray A3—EWC Al 4—4 Ysselsteyn AlVenray A5 80 Merselo AlVenray A4 L. 55 Venray A6 L.DIS Al 41 Venray BISp. Irene BI 10 Oostrum BIVenray B3 60 Venray B4Venray B2 L. 113 Oostrum B2Venray B5 011 Venray B6Leunen B3 10 Hegelsom ClVenray Cl 02 Venray C2Leunen C2 30 Venray C3Holthees Cl 03 Programma zaterdag 28 sept.: Venray AlRoermond Al 4.00 u. Venray A2Wanssum Al 2.15 u. TOP Al—Venray A3 3.00 u. Venray A4 LWittenhorst A2 3.00 u. Holthees AlVenray A5 3.00 u. Molenw. AlVenray A6 L 4.30 u. Venl. Boys BIVenray BI 2.15 u. Venray B3Venray B4 3.30 u. Venray B5Venray B6 2.30 u. Wittenhorst C2Venray Cl 2.00 u. Venray C2Holthees C2 2.00 u. Oostrum ClVenray C3 2.00 u. De clubmorgen is a.s. zondag voor de C-spelers. Tegen Düsseldorf-Rath werd het geen overwinning. De sterk spelen de Duitse ploeg won na een ener verende wedstrijd met 32. A.s. zaterdag komen wij in Horst uit tegen de sterke Wittenhorst-vete- ranen. Vertrek vanaf Henseniusplein om 16.00 uur. Aanvang wedstrijd 17.00 uur. Aangewezen spelers: K. Smals. M. Gommans, Jo Gommans, M. Oymans Jeu Arts, Ton Arts, G. Poels. M. Beerkens, H. Gommans, Th. Sutn- kels, H. de Bruyn jr., E. Sijbers. Zondag j.l. reisde de Molenwiekers naar Lomm om daar RKDSO te be kampen. Het werd de eerste neder laag voor de Molenwiekers. die met liefst 61 werd verslagen. Het tweede trad aan tegen SW 4 Doordat SVV 4 een strafschop te nemen kreeg ging deze wedstrijd met 10 verloren. Het 3e verloor met 7-1 van Geys- teren. Programma zondag 29 sept.: DIS 1Molenwiekers 2 2.30 u, Venray 7Molenwiekers 3 12.00 u. AFD. VETERANEN De wedstrijd tegen Oirlo was van goed gehalte. De eerste aanvallen waren voor Oirlo dat er op zin speelde zich op de nederlaag van 5 weken geleden te revancheren. Ge leidelijk nam de Molenwiekers de aanval over. Bij een van deze aan vallen speelde Vermeulen zich goed vrij en liep alleen op de keeper af en scoorde: 10. Deze stand bleef tot aan de rust gehandhaafd. Na de rust ging de strijd gelijk op. Om beurten moesten de verdedi gingen in aktie komen. Bij een aan val van Oirlo kwam een speler al leen voor de keeper, maar zijn schot trof de lat. Vlak voor het einde ver grootte De Jong met een afstand schot de stand tot 20. Dit werd ook de eindstand. Zaterdag a.s. gaan we naar Baar- lo. Aanvang en opstelling bij café Thielen. Oostrum 1 leed zondag j.l. een ge flatteerde nederlaag tegen Swolgen- se Boys: 41. Vanaf de aftrap nam Oostrum het initiatief, doch het ge lukte aan de andere kant Swolgen door een snelle uitval doeltreffend af te ronden. Nog geen 5 min. later werd het 20 door een grove blun der in de Oostrum-achterhoede. Toch kwam Oostrum sterk terug en 5 min. voor rust gelukte het ein delijk een verdiende tegentreffer te scoren; een prachtige voorzet van B. Hermans werd met mooie kopbal door H. Janssen afgerond: 21. Na de rust was het weer Oostrum wat de klok sloeg. Maar verder dan schoten van J. en L. Kusters tegen paal en lat kwamen de Oostrum- aanvallers niet. Beter lukte dat bij Swolgense Boys. Na 20 min. wisten zij opnieuw een blunder in de Oos trum-defensie met een doelpunt af te straffen: 31. Vijf min. voor tijd werd het zelfs 41 toen J. Linskens een tegenstander vloerde, waarna de toegekende penalty werd benut. Oostrum 2 behaalde een gelijk spel tegen DIS 1, wat zeer verdien stelijk is (stand 1-1). Er werd echter door beide teams bijzonder slecht gespeeld. A.s. zondag krijgt Oostrum 1 HRC uit Afferden op bezoek, een tegen stander die niet onderschat moet worden. Met goed spel en energie zit er zeker een gelijkspel in. Suppor ters moedig uw spelers aan. Oostrum 2 moet naar Castenray. Ook hier moet men rekenen op te genstand van Ajax-allure. Houdt U stram, dan komt men zeker met een winstpuntje naar Oostrum. Programma zaterdag 28 sept: Molenw. BIOostrum BI 3.15 u. Molenw. B3Oostrum B2 2.15 u. Zondag 29 sept.: Oostrum 1—HRC '27 1 2.30 u. Castenray 1Oostrum 2 2.30 u. Senioren Uitslagen zondag 22 sept.: Lottum 2Leunen 1 in de 86e min. van de wedstrijd gestaakt i.v.m. een ongeval. Stand 20. Leunen comb.Lottum 3 2-3 Leunen 4—Melderslo 4 2-8 Leunen 1 kwam j.l. zondag gede primeerd terug van Lottum. In deze sportieve derby kwam een vrij em stig en een ernstig ongeval voor. Voor lange tijd zullen twee van onze spelers nu achter de lijnen blijven. Tengevolge hiervan zullen waar schijnlijk enkele verschuivingen in onze senioren-elftallen het gevolg zijn, wat niet door alle spelers wordt toegejuicht. We hopen dat alle spe lers de nodige steun geven en zich niet onnodig voor bepaalde wed strijden afmelden. Zondag ontvangt Leunen 1 Mel derslo 2 om 14.00 uur. Leunen 2 kwam met een aantal invallers binnen de lijnen. Zij ver loren een oefenwedstrijd tegen Lot turn 3 ipet 23. A.s. zondag gaat dit team op be zoek bij Maasbree (nieuw ingedeeld). Aanvang 12.00 uur, vertrek 11.15 u. (Meer sukses). Leunen 3 was zondag vrij. A.s. zondag kan zij zich thuis weer warm spelen tegen Merselo 2. Aanvang 12.00 uur. Het zal een moeilijke op gave zijn om dit elftal een puntje af handig te maken, doch met een gro te dosis wilskracht kan veel goed gemaakt worden. Leunen 4 verloor j.l. zondag ver diend van Melderslo 4. Hoewel de start hoopgevend was zakte het peil in de loop van de wed strijd. Hier en daar kwam men ech ter tot een goed aanvalsspel, doch verschillende goede voorzetten ble ven door te trage reakties ongevaar lijk. A.s. zondag zijn zij vrij. Men gelie* ve toch de opstelling bij Kusters te Vaadplegen. Afd. Junioren Uitslagen: Leunen AlMolenwiekers Al 40 Leunen BIYsselsteyn BI 61 Molenwiekers B2Leunen B2 22 Venray B6Leunen B3 10 Leunen ClOostrum Cl 91 Venray C2Leunen C2 30 Programma: Leunen ClLeunen C2 (onderling) 1.30 uur Leunen B2Yselsteyn B2 2.15 uur Leunen B3Molenw. B2 3.30 u. P.D.V. DE ZWALUW A.s. zaterdag inmanden voor de laatste officiële wedvlucht van dit seizoen. Zij die niet meer meedoen, worden dringend verzocht hun klok ken te komen afhalen en wel zater dagavond tussen 8 en 9 uur. Ook zijn er nog leden die geld moeten beu ren, komdit ook afhalen. P.D.V. De Vredesduif organiseert ook dit jaar weer een vlucht vanaf Rodeschool en wel op zondag 6 okt. Inzetten hiervoor op vrijdagavond van 6.30 tot 7.30 uur. De vrachtprijs bedraagt 75 ct. per duif. Komende week hopen we de uit slagen te vermelden. P.D.V. DE VREDESDUIF Vrijdagavond 4 oktober inzetten voor de wedvlucht Rodeschool. Zet allen een paar duiven, zodat wij hier een mooi concours van maken. De vrachtprijs bedraagt 0.75 per duif. P.D.V. YSSELSTEYN Wedvlucht Diest 8 sept. 1168. 160 duiven. Los 10.00 uur. le duif 11.17.55 uur. G. Linders 1 2 3 4 5 13 16 21 34 40; J. Custers 6 8 19 22 29; Th. Teunis- sen 7; J. van Soest 9 15 20 28; A. Rongen 10 14 25 27 31 36; J. Cox 11 17 24 37; M. Vergeldt 12; H. Janssen 18 32; H. Steeghs 23 26; P. de Lauw 30; M. Janssen 33; Gebr. Pouwels 35 L. Janssen 38, 39. Wedvlucht Geldenaken 15 sept. '68 144 duiven. Los 13.10 uur. le duif 14.45.22, laatste duif 15.36.07. Th. Teunissen 1 11 16; M. Vergeldt 2 33; G. Linders 3 30 31; L. Janssen 4 26; H. Steeghs 5 8 10 17 18 22; A. Rongen 6 28 29; J. Cox 7 14 21; H. Janssen 9 13 27 34; M. Janssen 12 32 35; H. Tielen 15; J. Custers 19 24; H. van Ass 20 25; M. Houben 23 36. Aankomsten Chatelet 22 sept.: Jonge duiven: J. Cox 1; J. Custers 3; Th. Teunissen 4; H. v. Ass 5. Oude duiven: P. Cox 1 4; J. Cox 2; M. Janssen 3; Gebr. Pouwels 5. Uitslagen zondag j.l.: Dames: SonVenray Venray 2—Groen Wit 3 Heren: Groen WitVenray Venray 2Sittard 4 7—0 2—2 Zoals U ziet heeft de eerste com petitiezondag voor MHCV weinig winst geleverd. Dames 1 en Heren 1 moesten flink in 't zand bijten. Ook dames 2 waren niet opgewassen te gen het betere samenspel van de Venlose meisjes. Beter samenspel en een betere techniek kunnen hier wonderen doen. Verleden zondag speelde het eer ste dameselftal tegen Son. Het spreekwoord: Een goed begin is het halve werk, hebben de dames zeker niet ter harte genomen. De goede wil was er wel. maar ze werden al gauw overweldigd door Son. Binnen een paar minuten viel de eerste goal en dat was net het stootje wat Son nodig had en vooor Venray een klap die nogal hard aankwam. Het was misschien niet zo erg geweest ware het niet door Son direct daarop de tweede treffer liet aantekenen. Het regende nu ballen op de goal. De keepster van Venray K. Mooren weerde zich prachtig, maar tegen het samenspel van de Sonse voorhoede was geen kruit gewassen. De ach terhoede van Venray was daarom spoedig lam geslagen. En zo werd het voor de keepster, die voor het eerst in dit elftal speelde, een prach tige oefengelegenheid. Dat ze er le ring uit getrokken heeft blijkt dui delijk. Voor de rust was het 60. Na de rust heeft ze van de vele ballen die er op haar goal geslagen werden, nog maar twee doorgelaten. En daar bij kwam dan nog. dat ze erg wei nig steun van de achterhoede kreeg Ook in de voorhoede liep het niet naar wens. Het samenspel was daar totaal zoek. Laten we echter niet veel woorden hier nog aan vuil maken. De dames hebben plezier gehad, ondanks het grote verlies. Maar het is wel hard nodig dat de dames de training en de mentale training intensief bezoe ken. De volgende keer maar weer beter. Heren 2 speelde een frisse wed strijd tegen de onbekende tegenstan der Sittard 4. Met goed spel werd behoorlijk partij gegeven tegen de niet ongevaarlijke Zuid-Limburgers. Dat de nieuwe strafcomer-regeling levensgevaarlijk is moge blijken uit het feit dat alle 4 doelpunten uit een strafcomer gescoord werden. Van de overige wedstrijden wer den geen verslagen ontvangen. Programma a.s. weekend: Zaterdag 28 sept.: Meisjes Groen Wit pVenray p 15.30 u. vertrek 14.30 uur Jongens: Venlo BVenray A 15.00 u. vertrek 14.00 uur Venray BVenlo C 15.00 u. Zondag 29 sept.: Dames: VenrayConcordia 13.00 u. Venray 2Venlo 3 12.00 u. Heren: Venray—DVS 15.00 u. Venlo 8Venray 2 12.00 u. vertrek 11.00 uur Voor opstellingen en andere mede delingen raadplege men het raam biljet bij Cals. Afgelopen weekend was het weer gezellig druk toen de schutters van 0 Belgisch Limburg en Nederlands 5 0 Limburg elkaar bestreden op de ba nen van de organiserende vereniging ..De Ware Vrienden" te St Trulden. De ontvangst was hier weer echt op z'n Belgisch. De Limburgse keur- schutters met hun leiders werd of ficieel ontvangen door het gemeen tebestuur van St. Truiden. waarna de Belgische en Nederlandse schut ters een uitgebreide koffietafel alle eer aan deden. De wedstrijd zelf was als vanouds weer gezellig, sportief, maar ook spannend, hoewel het Ned. Limburg se team later toch nog duidelijk hun superieuriteit heeft bewezen. Na de eerste 25 pijlen was de stand Ned. Limburg 3229 pnt., Belgisch Limburg 3189 pnt., een verschil van 40 punten, wat een ruime, maar toch nog niet hopeloze achterstand behoefde te zijn. Bij de tweede 25 pijlen trokken de Nederlanders pas goed van leer en schoten de Belgen op een totale achterstand van 146 punten: Eindstand Ned. Limburg 6458 punten, Belgisch Limburg 6312 punten. Hoogste schutter was de heer J. Maessens uit Boukoul die liefst 451 punten behaalde. Bij de Belgen was het Cypers van de Landrecies die het echter niet verder bracht dan 440 p. Een extra strijd ontspon zich tus sen Nederlands kampioen Jac. Sie bers en de Belg. Limb, kampioen Snoeks, die elk nog 15 pijlen scho ten. Dit is een ware nek-aan-nek race geworden, die uiteindelijk werd gewonnen door de Belg die met 133 punten 2 punten voor bleef op de Venrayer J. Siebers die 131 punten behaalde. De reurnwedstrijd wordt gehouden op zondag 6 oktober. De organisatie berust dan bU De Treffers te Alt- weert-Weert. HONKBAL D.A.R.—D.A.F. 11—5 D.A.R.—Black Wings 2—3 D.A.R.—T.G.G. 1—3 Het laatste toernooi van een druk honkbalseizoen is besloten met het Rayon-toernooi in Geldrop. Ondanks het missen van Nick Wicherts ge blesseerd en Grad Vollenberg defensie plichten bleek nogmaals dat D.A.R. aan slag een moeilijk te bespelen tegenstander is. De snelheid bij het honklopen en de slidings zijn nog steeds zwakke punten, die de aandacht van de training behoeven. Black Wings uit Deume behaalde de Brabantse titel en promoveert naar de eerste klasse. De opengevallen eerste plaats zal de komende wintertraining en in het volgende honkbalseizoen een doelwit worden voor diverse teams. Hand schoenen. knuppels en ballen zullen daarom ingezet worden, niet voor 'n sluimerige winterslaap, maar om met nog meer souplesse en enthou siasme te kunnen trainen. De concurrentie van TGG en DAF was dit jaar al groot. Het volgende competitieseizoen zal blijken, wie in de wintermaanden middels een in tensieve training zich een goede springplank verschaft heeft voor een promotiekans. P.H.V. BUITENLUST Afgelopen zondag werd in Deume het kampioenschap van Kring Peel- stad en Omgeving verwerkt, met als inzet de grote wisselbeker en de drie hoogste plaatsen voor deelneming aan de drie kringen wedstrijd in Vol- kel op 6 oktober. Aan deze wedstrijd nam Buiten- lust met 4 honden deel. De speciale aandacht had Nero, daar hij hier zwaar aangevallen werd door de overige deelnemers waaronder enke le goede honden. Nero moest voor de derde maal deze beker verdedigen om het kleinood defintief te behou den. Na een spannende wedstrijd met veel regen des middags werden om plm. 8 uur de punten bekend ge maakt. 1. en kampioen Nero van L. Jans sen 308 punten; 2 en res. kampioen Marco van A. Philipsen 296 p.; 5. H. van Eisen met Sibo 268 p.; 6. M. Pel- zer met Breston 261 p. Het was dus weer goed werk. ze ker als men bedenkt dat 11 honden aan deze wedstrijd deelnamen. Naast de wisseltrophee die nu dus definitief in handen is van de heer L. Janssen, behaqlde zijn hond Nero nog twee extra prijzen t.w. in afd. I en revieren. Uitslagen: A-klas: HGL 1Ons Genoegen 1 26 KOT 1—HGM 1 6—0 BCY 1—VOP 1 4—4 H. v. d. Laar (VOP) eiste deze week met een gemiddelde van 8.75 de kortste partij voor zich op. Ook J. van Asten (B.C.Y.) speelde met 7.66 een sterke partij. B-klas: VOP 2Wanssum 1 82 Pomerans 1—Burggraaf 1 010 Los Band 1—OBK 1 4—6 L. Siebers en J. den Holder (De Burggraaf) gaven hun tegenstanders eveneens weinig kans door hun par tij in 15 beurten uit te maken met respectievelijk 3.33 en 3.66 gemid deld. C-klas: SVCBPomerans 010 HGL 2—BCY 2 8—2 Ons Genoegen 2—Biljartic 46 M .Hendriks (Ons Genoegen) kwam met een voor de C-klas zeer hoog gemiddelde van 4.16 bijzonder goed voor de dag. Uitslagen D-klas: Biljartic 2—SVCB 2 9—1 De Burggraaf 2HGM 2 61 Onder Ons 2Los Band 2 100

Peel en Maas | 1968 | | pagina 13