Koninklijk bezoek aan Venray Koninklijk bezoek A.S. ZONDAG DANSEN Café Rest. TRAVERSE1 Vlaggen en fS Oranje wimpejè- PROGRAMMA van het bezoek van H.M. Koningin Juliana Burgerlijke stand L.J.A. Coenen bouwterrein INWONERS VAN VENRAY, Op donderdag 27 juni a.s. zal Hare Majesteit Koningin Juliana een bezoek aan onze gemeente brengen waar bij zij door do onthulling van een bronzen gedenk plaat de officiële naamgeving van het cultureel cen trum zal verrichten. Aan deze onthulling zal vooraf gaan een begroeting door de schooljeugd en door de Koninklijke Harmonie Euterpe op het plein voor het centrum. De plechtigheid in de foyer zal eveneens muzikaal op geluisterd worden en besloten worden met een rond gang door het gebouw en een informeel samenzijn met de leden van de gemeenteraad, het bestuur van- het cultureel centrum, het Oranjecomité en enkele andere genodigden. Hare Majesteit zal via de volgende straten: Wanssum- sewpg, Oostrum, Stationsweg, Maasheseweg, Gas- straat, Beekweg, Westsingel, Merseloseweg Hoopweg, Parkweg, Westsingel en Merseloseweg onze gemeente binnenkomen, terwijl zij de gemeente zal verlaten via de hierna vermelde straten: Henseniusplein, Poststraat, Julianasingel, Oude Oostrumseweg, Leunseweg, Pro- vincialeweg naar Horst. Van harte doe ik een beroep op alle inwoners, instel lingen en bedrijven langs deze straten om bij deze ge legenheid te vlaggen. Laten wij mede daardoor tonen dat wij dankbaar zijn voor het vele goede dat onze koningin in haar werk vcor land en volk doet en dat wij bijzonder verheugd zijn over haar persoonlijk tezoek aan onze gemeente. Gaarne reken ik op een algemeen vlagvertoon als feestelijk welkom bij dit koninklijk bezoek. DE BURGEMEESTER VAN VENRAY, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS. Op een oude foto vindt men het eerste Koninklijke bezoek aan Venray bewaard. Na de Eerste Wereldoorlog bezocht Koningin Wilhelmina, vergezeld van Prins Hendrik en Prinses Juliana Ven ray. D.w.z. ze stapten in Oostrum uit de trein en namen plaats op een groot platform, onder een baldakijn buiten het station, waar toen een groots défilé begon van de Venrayse verenigingen en de toenmalige veldwachters handenvol werk hadden de opdrin gende Venrayse mensen op afstand te houden Men kan met enige weemoed naar een dergelijke foto kijken, waar op het volgepropt podium de konink lijke gasten ternauwernood plaats hadden. Men bekeek en begaapte hen als een soort bovenaardse we zens, die zich vergewaardigd had den af te dalen naar het volk, hun volk, dat zich beijverde in de korte spanne tijds dat die koninklijke gas ten onder hen vertoefde, hen de eer te bewijzen, die ze toekwam. En men komt in de verleiding her inneringen aan die glorie-dag op te halen. Laten we volstaan met een tweetal. Het eerste was het gedenk waardig feit, dat met diezelfde trein dagbladen meekwamen als Gelder lander en Maasbode, die al precies verslag uibrachten, gedrukt en wel, van wat zich op dat moment buiten het station afspeelde. Reeds toen waren de kranten hun tijd soms vooruit. Een tweede gedenkwaardig feit is dat ,,'t jungske van Lavrensse" voor Hare Majesteit Wilhelmina een vers je mocht opzeggen. Datzelfde „jungs ke" dat nu als voorzitter van de Stichting Cultureel Centrum H.M. Koningin Juliana in Venrays Schouwburg en Cultureel Centrum mag ontvangen 1646 Koningin Wilhelmina heeft het bij dit eerste bezoek niet gelaten. Op 12 augustus 1946 kwam zij terug, maar nu in een kapotgeslagen en vernield Venray, dat goed en wel aan zijn opbouw begonnen was. Toen geen défilé, toen geen autori teiten met hoge hoeden en lange slipjassen, toen geen versje. Maar het dorp in opbouw pauseerde even om aan deze grote Vorstin te laten zien, dat de oorlog veel vernield had, maar dat men niet bij de pak ken neer bleef zitten. Ook nu weer een foto, die de her innering vasthoudt aan de konink lijk bezoek. Mgr. Poels in gesprek met H.M. de Koningin, terwijl de oudste inwoonster van Venray, in die dagen mevrouw Reijnders, wacht om voorgesteld te worden 1950 Het derde koninklijke bezoek, in Venray was dat van Koningin Julia na. die vrij kort na haar troonbestij ging samen met Prins Bernhard op 25 april 1950 Venray kwam bezoe ken en toen ontvangen kon worden op een feestelijk versierd gemeente huis, dat echter nog altijd de spo ren van de oorlog droeg. En menig een zal zich die winterse dag on getwijfeld nog herinneren, al was 't alleen om de kou, die men toen ge leden heeft. Maar desondanks was er vreugde alom, omdat we onze „nieuwe" koningin in eigen plaats en streek konden begroeten en ook haar konden tonen, dat weliswaar de „kippenhokken-periode" nog niet voorbij was, maar toch gestaag ge werkt werd om de oorlogssporen uit te wissen en te bouwen aan een nieuwe toekomst 1953 Goed en wel drie jaren daarna was Koningin Juliana wederom de gast in Venray, toen ze een bezoek bracht aan de Huishoudschool ter plaatse, als een exponent van dat opbouw- en uitbouwwerk, want reeds toen al, kon men haar deze nieuwe huishoudschool tonen als een van de grootste en beste van Lim burg. Venray was aan zijn uitbouw begonnen. En nu donderdag 27 juni a.s. zal zij voor de derde maal naar Venray komen. Ditmaal om de Schouwburg en het Cultureel Centrum officieel zijn naam te geven. 1968 Alle goede dingen in drieën, is 'n bekend gezegde, dat ook slaat op dit koninklijke bezoek. Een bezoek ove rigens, waar men alleen maar res pect voor kan hebben. Want die dag zal de Koningin ook nog een bezoek brengen aan de instelling van Maria Roepaan te Ottersum en de St. Augustinusstichting te Gennep en in de namiddag de nieuwe DAF-fabrie- ken in Born openen. Dat zij desondanks hier tussen een bezoek aan Venray in heeft willen lassen, toont o.i. duidelijk aan, dat deze streek en plaats haar grote be langstelling heeft. Hopenlijk zal haar reisroute zodanig zijn, dat ze iets kan zien van de groei van dit eens zo zwaar getroffen Venray, met zijn nieuwe fabrieken, scholen, wijken en instellingen, voor ze aankomt bij het nieuwe hart van Venray, het Cultureel Centrum, dat een van de merkpunten is van die groei, zoals ook een sportpark, het zwembaden complex, het bejaardencentrum, de Grote sortering in - diverse maten naast Raadhuis Hofstraat 2 V O O In onze sfeervolle, uniek verlichte zaal spelen voor u het steeds meer furore makend Peter Sauvage kwintet Steenweg )9 Helmond. bouw van het nieuwe ziekenhuis en de tienverdiepingen flat daarvan merkpunten zijn. HET BEZOEK VAN HARE MAJESTEIT aan Venray betekent dat zij zich zelf wil overtuigen niet alleen van de groei en bloei van deze eerst zo zwaar getroffen gemeente, maar dat zij ook kennis wil nemen van de problemen, die er nog zijn, van de wensen, die er nog leven, van toe komstplannen, die men heeft en moeilijkheden, die men ondervindt. Het is van de Koningin bekend, dat zij dergelijke bezoeken zeer ernstig neemt en dat zij inderdaad dikwijls zeer goed op de hoogte is van wat leeft, wat reilt en zeilt in de plaatsen en streken, die zij bezoekt en waar in zij als het ware de bevestiging van die kennis wil vinden. Men mag het betreuren dat Hare Majesteit slechts een goed uur in Venray zal vertoeven, maar onge twijfeld zal zij in dat uur, die infor maties vragen en krijgen, die zij no dig acht en vindt en die wij haar graag mee zouden willen geven. En we mogen vertrouwen dat ze naar Soestdijk mee terug zal nemen, de herinnering aan een nijvere gemeen te, nijver als de bijen uit het ge meentelijk wapen DE TIJD IS VOORBIJ dat als bij het eerste koninklijke be zoek, de gast beschouwd zal wor den als een soort bovenaards wezen. Televisie, radio en kranten hebben onze Koningin dichter bij ons ge bracht, haar leren zien en kennen als een vriendelijke Vrouw, een goede Moeder, een lieve Oma, die echter boven al Vorstin is, vol belangstelling voor wat in ons land gebeurt, wat er leeft en wat men denkt. Deze overdrukke reis is daar o.m. een duidelijk bewijs van. En Venray zal het weten te appreciëren dat desondanks de Koningin in onze ge meente pauseren wil, om metterdaad het nieuwe hart van Venray zijn naam te geven, doch in feite door haar hpge .aanwezigheid ons allen een hart onder de riem te steken om door te blijven zetten dit kleine stukje Nederland een in alle opzch- ten „goed" stukje te maken, waar het goed is te leven en te werken. In die zin heet Venray zijn Ko ningin yan harte welkom en wenst het Haar- een .plezierig uur toe bin- ner*;zijn grenzen. Alle goede dingen in driegn- moge dat zeker voor dit bezoek ook werkelijk opgaan. AAN DE GEMEENTE VENRAY OP DONDERDAG 27 JUNI 1968 Werd voorheen verwacht dat H.M. de Koningin voor haar bezoek in Venray op donderdag 27 juni a.s. ge bruik zou maken van het vliegveld De Peel, thans blijkt dat haar reis route veranderd is. Zij zal thans eerst Gennep en Ottersum bezoeken alvorens zij naar Venray komt. Om 12.10 uur wordt de Koningin, die vergezeld is van de Commissaris van de Koningin in onze provincie, een Dame du Palas en haar particu liere secretaris, aan de grens van de gemeente Venray verwacht. H.M. de Koningin komt via de Rijksweg over de brug in Well en via Wanssum en Oostrum naar het Cultureel Centrum. De route die daarbij gevolgd wordt, vindt U in de persoonlijke mededeling van de Burgemeester. We wijzen er op dat in verband met het krappe tijdschema de ko ninklijke stoet, geëscorteerd door de motorpolitie vrij snel rijden zal en dat nauwelijks verwacht kan worden dat in de dorpen Oostrum en later Leunen, Castenray, stapvoets gere den of gestopt kan worden. Om 12.20 uur verwacht men de wagen voor het Cultureel Centrum, waar intussen de genodigden reeds zijn gearriveerd. Er is voldoende ruimte op het voorterrein van het Cultureel Centrum, doch men late de schooljeugd de voorrang. Men houde de straat voor langs het Cultureel Centrum vrij, alsmede een spalier op het voorterrein, waar door de Koningin en haar gezelschap vanaf de auto's zal lopen naar het bordes van het Cultureel Centrum. Let op de wensen van de politie, die de zorg heeft dat een en ander zo goed mogelijk kan verlopen. Men wordt verzocht de gehele donder dag voormiddag niet te parkeren op het Henseniusplein, daar dit wordt gereserveerd voor de wagens van de genodigden. Onderwijl H.M. de wagen verlaat en naar het bordes gaat, speelt de Kon. Harmonie Euterpe o.l.v. de heer Steyvers marsmuziek. Op het bordes worden aan de Ko ningin door de Heer Burgemeester voorgesteld de heren wethouders, de gemeentesecretaris de heer Vorst, de voorzitter en secretaris van 't Oran je Comité, de voorzitter en directeur van de Stichting Cultureel Centrum, de H.E.H. Deken en de heer Keers. Daarna zal aan de Koningin door een Venrays meisje een bloemboe- ket worden overreikt, terwijl een jongen een welkomstvers opzegt. Zowel de jongen als het meisje is door loting gekozen uit alle eerste en tweede klassen van de lagere scho len in onze gemeente. Dan gaat het gezelschap het Cul tureel Centrum binnen, waar in de foyer de Koningin een zanghulde wacht van de Zangertjes van St. Frans o.l.v. de heer Buys. Na deze vocale hulde volgt een begroetingswoord door de Heer Bur gemeester, die tot slot Hare Majes teit zal verzoeken de gedenkplaat, welke is aangebracht in de foyer, te willen onthullen. De gedenkplaat zal de naamgeving van het Cultureel Centrum door H.M. de Koningin vastleggen en zij is ontworpen door de heer F. H. Pee- ters uit Swalmen. Na de onthulling volgt een muzi kaal intermezzo van een jeugd- orkestje, samengesteld uit leerlingen van de middelbare scholen in Ven ray o.l.v. Pater F. Franken. Dan zullen de heer Burgemeester en de heer Laurensse als voorzitter van de Stichting de Koningin rond leiden door het Cultureel Centrum en haar o.m. de schouwburgzaal to nen, het gemeenschapshuis en de leeszaal met bibliotheek. Na deze rondgang volgt er een informeel sa menzijn met de aanwezige gasten. Als gast zijn in het Cultureel Cen trum o.m. uitgenodigd de leden van Venrays gemeenteraad, het Stich tingsbestuur van het Centrum, de le den van het Oranje-comité, een ver tegenwoordiging van het verzet on der de laatste oorlog en een deputa tie van de mannen, die in 1918 naar Den Haag trokken om daar de op stekende revolutie de kop in te drukken. Zoals bekend hoopt men dit jaar een reünie te organiseren van de vrijwilligers uit die dagen. Onder dit informeel samenzijn zal buiten de Kon. Harmonie Euterpe enkele muziekstukken ten gehore brengen, terwijl dit korps ook het vertrek van de Koningin zal omlijs ten. Voor de goede orde zij meege deeld dat het gesproken woord in de foyer middels luidsprekers buiten te horen zal zijn. H.M. de Koningin en haar gevolg vertrekken dan naar Born, waarbij door de gemeente Venray de volgende route gevolgd zal worden: Henseniusplein, Post straat, Julianasingel, Oude Oostrum seweg, Leunseweg en dan via de provinciale weg door Leunen en Castenray. Het verzoek om te vlaggen, dat el ders in dit blad door Burgemeester Mr. M. Custers gedaan wordt, kun nen we alleen ten volle onderschrij ven. Laat langs de gehele route de vlag het teken zijn hoe wij de komst van H.M. de Koningin in Venray weten te waarderen. ENQUETE BESCHERMING BEVOLKING In de komende week bezoeken de queteurs de woningen gelegen aan 1. Bevrij dings weg, 2. Deken Berden straat, 3. Imkerstraat, 4. Tolstraat. MOEILIJKHEDEN HUISHOUDSCHOOL Het ontslag van vier leerkrachten bij de huishoudschool alhier op het einde van dit schooljaar heeft enige deining verwekt. Terwijl het bestuur van het Landbouwonderwijs stelt dat het hier gaat om onbevoegde krachten, die slechts tijdelijk zijn aangenomen, menen de betrokkenen dat er andere reden tot dit „mas saal" ontslag geleid hebben. Wat er van zij, de stemming on der het docentencorps is er niet beter op geworden. GEMEENTERAAD In de gemeenteraadsvergadering van dinsdag a.s. komt o.m. aan de orde de verpachting van gronden in de Landweert aan H. van Mil, Land- weertweg 26. Verder zal 1.5 ha grond in de Meerlose Heide, voorheen in pacht bij P. J. Moorrees, Stations weg 185, overgeschreven worden op de ruilverkaveling. De pacht over 6 ha op Kempkensberg gaat over van A. J. Schoenmakers aldaar op F. Franken in Breda. 17 ha worden overgeschreven van A. Marcellis in Ysselsteyn naar de Ruilverkaveling. Een wijziging van het onteige- ningsbesluit voor plan Veltum kan een snellere afwikkeling aldaar be vorderen, terwijl ook de onteigening van gronden in plan Molenklef weer aan de orde komt. De invoering van een bouwver ordening staat eveneens op de agen da, alsmede de onbewoonbaarver klaring van de woning Broekweg 6a. De overige punten waren nog niet verzendklaar toen we dit blad af sloten. TE HARD GEREDEN De rijkspolitie hield op de Maas- Maasheseweg controle op de na leving van de maximum snelheid. Dinsdag werden 16 personen be keurd, woensdag 12. ZANGERTJES VAN ST. FRANS Men verzoekt ons mede te delen dat de Zangertjes van St. Frans a.s. dinsdag repetitie hebben in de schouwburg i.v.m. het bezoek van H.M. de Koningin aan Venray. Deze repetitie is om 5 uur. ZWEMDIPLOMA'S In Weert behaalde mej. Leonie Custers het zwemdiploma zwem- vaardigheid 2, terwijl de Spio-leden Frits Coenen, Ben Janssen, Arie en Sjef Wester, Antoinette van Soest en Wim Timmermans het diploma zwemvaardigheid 3 behaalden. Tenslotte waren het de dames Co- by van den Munckhof (Spio) en Co- lien van den Munckhof (HZPC) die de top bereikten met het diploma zwemvaardigheid 4. 100,— GEVONDEN De 16-jarige R. uit Venray kwam bij de rijkspolitie aangifte doen van het vinden van vier briefjes van 25 gulden. De verliezer kan zich met de rijkspolitie in verbinding stellen. DIEFSTAL VAN GEREEDSCHAP Ten nadele van T. werden in de schuur van P. te Merselo een aan tal gereedschappen gestolen. De po litie werd op de hoogte gesteld van deze diefstal. CIRCUS Op 18 juli a.s. zal het Franse cir cus Rancy in haar toerné Venray bezoeken. Het zal letterlijk en fi guurlijk zijn tenten opslaan op het terrein nabii de hoek Langeweg KruitwegHelfrichstraat. SUCCES VOOR INALFA De deelname aan een internatio nale tentoonstelling van gemeente lijke diensten en huishoudelijke ap paraten in Moskou (Interbytmasj-08) is voor Inalfa een der elf Neder landse bedrijven op deze tentoon stelling een groot succes gewor den. Niet alleen bezocht de voorzitter van de Ministerraad der USSR A. Kosygin de Inalfa-stand, doch er zijn behoorlijke zaken gemaakt, zodat binnen afzienbare tijd ook Venrayse produkten uit dit bedrijf naar Rus land zullen worden geëxporteerd. OUD-LEERLINGEN VAN DE LEVENSSCHOOL De oud-leerlingen van de Levens school hebben, voor zover hun adressen nog te achterhalen waren, een stencil gekregen van het aktie- komité oud-leerlingen. Dit aktie-komité wil bij gelegen heid van de opening van het nieu we schoolgebouw acte de presence geven in meer dan een opzicht. Mochten er oud-leerlingen zijn die deze circulaire niet gekregen heb ben, dat zij zich melden bii P. Nee- len, Kloosterstraat 26, Velden ofJ Mevr. Brauckmann, Oude Oostrum seweg 30, Venray. INBRAAK IN KAMPWINKEL In de kampwinkel van het recre atieoord Vlakwater was ongewenst bezoek geweest. Er werd voor naar schatting voor 100,aan levens middelen gestolen. GESTOLEN AUTO'S TERUGGEVONDEN In de nacht van dinsdag op woensdag hoorde de eigenaar van een Opel de naast zijn woning ge parkeerde auto starten .Omdat hij wist dat geen bevoegde daar gebruik van kon maken, sloeg hij onmiddel lijk alarm, maar te laat Hij zag de auto in de richting Deurne wegrij den Aangifte volgde en de achter volging werd zonder resultaat inge zet- Op hetzelfde moment dat de melding binnenkwam bij de rijks politie, werd vanuit Deurne doorge geven dat aldaar een wagen gesto len was. De rijkspolitie van Venray trof in Veltum de in Deurne gestolen auto aan terwijl hun collega's in Asten de Venrayse wagen opspoorden. Uit de Venrayse wagen was een bandrecorder, een autoradio, een gele knipperlamp en enkele lampen ontvreemd. De rijkspolitie brengt beide diefstallen op rekening van dezelfde personen. JONGEREN CURSUS VENRAY Op maandagavond 24 juni a.s. zal de Jongerencursus te Venray het cursusjaar eindigen met een slui tingsavond, welke wordt gehouden in de foyer van de schouwburg te Venray. Aanvang half acht. Het pro gramma van deze avond wordt ge heel door de cursisten verzorgd. MATER AMABILISSCHOOL VENRAY Wisselbeker voor Venray Manoli-toernooi 1968 0.1.v. de heer J. van Kuyck werd op maandagavond 17 juni in het ge meentelijk sportpark aan de Leun seweg het Manoli-toernooi van de Noord-Limburgse M.A.-scholen ge houden. De M.A. scholen van Horst en Se- venum namen voor de eerste keer deel. Na de wedstrijden was er een gezellg samenzijn met als hoogte punt de prijsuitreiking welke door de diocesane leidster mej. M. Meerman werd verricht. De uitslag was als volgt: 1. Venray; 2. Sevenum; 3. Horst; 4. Gennep; 5. Bergen. Alle deelneemsters ontvingen een herinnering aan het Manoli-toernooi 1968. Sluitingsavond Mater Amabilisschoól Vefiray Op dezelfde dag dat, de koningin de schouwburg in Venray bezoekt, nl. 27 juni, is 's avonds de grote sluitingsavond van de Mater Amabi- lisschool. Hiervoor zijn alle deel neemsters, familieleden, vrienden en andere gasten uitgenodigd. De avond zal het teken staan van 't af scheid-van de M.A. „oude stijl". Het programma vermeldt: Officiële sluiting van het cursus-* jaar met getuigschriften uitrei king. Mini-show: „Schuin tegen de M.A.S. aan", door een groep deel neemsters. Dansfeest met modeshow o.l.v. orkest „The new four". De avond begint óm 19.30 uur in de schouwburg Venray. Het kantoor-clubhuis van de Ma ter Amabilisschool is wegens vakan tie gesloten van 1 tot 29 juli a.s. TOERISTEN-KERKDIENST Op zondag 30 juni om 10 uur toe risten-kerkdienst in de hervormde kerk te Vierlingsbeek. VROUWENBEWEGING N.K.V. OOSTRUM Maandag 24 juni a.s. fietstocht voor onze leden. Vertrek 1 uur aan het parochiehuis. GESLAAGD Geslaagde kandidaten gymnasium „St. Angela" Venray. A: A. Boots Horst, C. Eysbouts Asten, J. Oosterbaan Venray, M. L. Vetter Oss. B: F. Aerts Blitterswijck, M. Arts Venray, C. Gelauff Den Haag, M. van den Heuvel Maashees, A. Ver- beeten Vierlingsbeek, E. Walter Al verna. Geslaagde kandidaten M.M.S. „St. Oda", Venray: O. Akerboom, P. Albers Venray, M. van Baar Ysselsteyn, P. Aan de Brugh, Geysteren, L. Cals Venray, M. van Duijnhoven Stevens beek, W. van Gend Venray, E. van Hövell tot Westervlier en Wezeveld, Helvoirt, E. Houwen Horst, A. Janseh, M. Jan sen Venray, T. Janssen Oostrum, M. Mariens Lith, N. Nieuwenhuijse Venray, Q. Oostvogel Den Bosch, J. Rutten Maashees, B. Sanders Horst, J. Timmermans, P. Timmermans Horst, M. van Vlodrop Boxmeer, M. de Wit Standdaardbuiten. Geslaagd op het R.K. Lyceum voor Jongens alhier voor het diplo ma HBS-B: H. Albers Westerbeek, J. Bakens Venray, J. Evers, Fr. Ewals Vier lingsbeek, W. Hendrickx Wanssum, J. Hendriks Meerlo, J. Huberts Gas- sel, G. Kessels Meerlo, A. Mariens Tienray, J. Meesters, G. v.d. Munck hof. Th. Naus Venray, E. de Quay Beers, S. Roos, J. Rutten, Venray, P. van Rijswijck Melderslo, A. Sanders Horst, G. Swarts Oploo c.a., L. War- naar Venray, G. Wiltenburg Lopik. In,; het psychiatrische zieken hui^,. St. Anna slaagden voor het di ploma Ziekenverpleging B de dames P. van den Bereken, R. Blijden, G. Driessen, P. Janssen en A. Smits. In Rotterdam slaagde voor het Pedagogisch getuigschrift voor het nijverheidsonderwijs de heer J. Versteegen uit Oirlo. Te Breda slaagde voor het exa men Mulo en Middenstand Wim Lenssen, Pr. Hendrikstlaat 9, Ven ray. Aan de R.K. Kweekschool „Wylterbeek" te Venlo slaagde voor onderwijzeres mej. Gerry Vullings te Castenray.. van 13 t.m. 19 juni 1968 GEBOREN: Stoks, Dorothea, Leunseweg 35 Achten, Petrus, Ooster Thienweg 15 Hendriks, Albertus, Kastanjestr. 20 Tacken, Fredericus, Beukenlaan 7 Krebbekx, Rogier, Bevrijdingsweg 36 Geerets, Gerarda, Klein-Oirlo 12 Peeters, Hubertus, Ripseweg 1 Arts, Monique, Pas 1 Geurts, Joseph, Puttenweg 33 Linders, Louis, St. Luciastraat 11 Derksen, Bregje, Patersstraat 29a ONDERTROUWD: van Tienen, Emile, Tilburg Tuinstr. 66 en Kneepkens Catharina, Ven ray, Kempweg 23. van Ooi, Jozef, Venray St. Antonius- straat 4 en Willemse Josephina, Henseniusstraat 14. Rozijn, Jacobus, Venray Smakter- veldweg 4 en Dechnar, Maria, Venray, Langstraat 4. GETROUWD: Peeters, Gerardus Vierlingsbeek en Arts Maria, Venray. Swinkels Albert en Birsak Elisa beth, Venray. van Soest Antonius en van Dijk An na, Menray. M Arts te Venray Afwezig van donderdag 27 juni tot vrijdag 19 juli Voor spoedgevallen wordt de praktijk waargenomen door de plaatselijke collegae. A. en D. Vercauteren ^2-^ Artsen te Venray Afwezig tot 30 juni. Waarneming plaatselijke collegae. in centrüm Horst J&fA.m. 241 bur* dezer. KUNSTGEBITTEN- REPARATIES sneller, beter en... goedkoper.. W. H. LICHTEVELD Venray Tolstraat 2,

Peel en Maas | 1968 | | pagina 2