,:v s.v.v. JEUGD LYCEUM '64 S.V.Y. NIEUWS in Wmtay v.v. OOSTRUM S.V. LEUNEN DUIVENSPORT WANDELSPORT HANDBAL ZWEMMEN WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN DE MOLENWIEKERS VRIJDAG 17 MEI 1968 No. 20 NEGEN EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 1050652 PRUS PEP KWARTAAL (buiten Vonray 2.25) Uitslagen zondag 12 mei: Stormvogels 1Venray 1 01 Venray 2Belfeldia 2 11 Helden 3Venray 3 31 Venray 4Wittenhorst 3 10 Resia 2Venray 5 11 Venray 6Hegelsom 3 73 Hegelsom 4Venray 7 40 Venray 8Melderslo 4 2- Voor een verslag van kampioen Venray 1 verwijzen we naar een apart artikel elders in dit blad. Volgende week hopen we nabe schouwing te geven over het compe titieverloop en de eindstand. Ook over de officiële huldiging hopen we dan meer te kunnen ver tellen. Venray 2 speelde thuis tegen het hooggeklasseerde Belfeldia. Dit is 'n vrij goede wedstrijd geworden tus sen twee gelijkwaardige tegenstan ders. De 11 einduitslag geeft de verhouding dan ook goed weer. De SVV-treffer wérd gescoord door Jac. Bastiaans. Venray 3 heeft zondag j.l. de com petitie afgesloten met een 31 ne derlaag in Helden. Het was een on geïnteresseerd Venray wat het veld in kwam en bood weinig tegen stand, zodat Helden 3 op vrij ge makkelijke wijze aan de overwin ning kwam. De zwakke tegenstan ders kregen zoveel kansen dat ze er bijna de nek over braken. Ongeveer 10 min. na rust wist B Peters met een mooi doelpunt 10 te scoren. In de 70e min. wist Hel den gelijk te komen. De gastheren kwamen door doelpunten in de 75e en 80e min. op 31. Toen 't laatste fluitsignaal van de scheidsrechter klonk, vertrokken ge lukkige Helden-spelers naar het kleedlokaal, want het eerste klasser- schap was behouden. Venray 4 trad zaterdag al aan te gen Wittenhorst 3. Dit was ook een wedstrijd van gemiste kansen, al thans wat Venray betreft. Driemaal kwam men oog in oog met de Hors ter doelman, maar even zovele ma len werd gemist. Een tiental min. voor rust maakte Venray het enige en winnende doelpunt. Een slecht voorbeeld gaf later leider Rutten van Wittenhorst, die na wat met zijn spelers gedebatteerd te hebben over het al of niet buitenspel zijn van dit doelpunt, de biezen pakte en de spelers aan hun lot overliet. Een der Horstenaren raakte later in de wedstrijd bij een ongelukje gebles seerd, waarna de Venray-leider zich over hem ontfermde. Venray 5 wist bij Resia 2 in Wel- lerlooi één winstpuntje te behalen. Een overwinning voor de SW'ers heeft er wel in gezeten. Venray 6 speelde thuis tegen He gelsom en won wederom met grote cijfers. Hegelsom bood goed tegen stand, maar de SW'ers wisten de kansen beter te benutten. De laatste competitiewedstrijd van Venray 7 is bepaald niet de beste ge worden. Met 4—0 werd verloren van Hegelsom 4. Kort na het begin van de wedstrijd werd de scheidsrechter genoodzaakt het spel te onderbreken wegens een hevige regenbui. Op de hierdoor geschapen modderpoel kon Venray zich niet staande houden en werd met 4 doelpunten in de pan ge hakt. Venray 8 speelde tegen Melderslo 4. Hoewel de SW'ers zeer goed par tij gaven, konden ze niet verhinde ren, zij het met gering verschil, dat Melderslo 4 de overwinning behaal de. Voor eventuele mededelingen zie het clubblad, dat deze week op za terdag uitkomt. drukken, maar tot de rust kwam er geen wijziging meer in de stand. Na de pauze liet Oostrum de teu gels even vieren en hiervan profi teerden de bezoekers direkt door de gelijkmaker te scoren. Het was alsof Oostrum nu wakker schrok, want di rect daarna gingen ze weer met zeer goed veldspel in de aanval en L. Custers maakte er al gauw 21 van. Enkele minuten later was het L. Litjens die met een daverend schot van zeker 25 meter afstand nummer drie in het doel deponeerde. Weer enkele minuten later was het weer raak door L. Custers: 41. Oostrum ging het nu weer wat kalmer aan doen en de midvoor van de bezoe kers bracht met een mooi schot de stand op 4-2. Even later kwamen ze zelfs op 4-3 via een penalty. Nu was het echter de betere conditie van de thuisclub die een woordje ging mee spreken en nadat J. Linskens er via een penalty er 5-3 van had gemaakt, bepaalde B. Hermans de eindstand op 63 en kon Oostrum feest gaan vieren. Na een muzikale intocht in Oos trum werden zij bij het clublokaal toegesproken door de president van de harmonie en de voorzitter van het werkcomité en werden bloemen aan geboden aan de kampioenen. Hierna volgde dan nog een gezellig samen zijn. De officiële huldiging van de twee kampioenselftallen zal op een nader tijdstip plaats vinden. Oostrum 2 won haar laatste wed strijd in de 3e klasse in Merselo ten slotte met 10. Nadat vorige week Oostrums 2e elftal reeds beslag had gelegd op het kampioenschap in haar afdeling, volgde afgelopen zondag het eerste elftal dit voorbeeld en behaalde het kampioenschap via een 63 over winning op HRC 2. Oostrum startte met de wind in de rug, maar het bleek al gauw, dat de spelers hun zenuwen niet helemaal de baas waren, wat enkele missers en meerdere foutieve passes tot ge volg had. Niettegenstaande dat feit had Oostrum een veldoverwicht, maar de dapper en zeer sportief spe lende Afferdsen hielden nog steeds stand totdat B. Hermans uit een moeilijke hoek de HRC keeper ver- rase: 10. De talrijke bezoekers dachten nu dat Oostrum door zou Na de rust kwamen de gasten di rect in de aanval wat na 10 min. de gelijkmaker betekende. Er werd fel, maar sportief om de bal gestreden. De beide verdedigingen wisten ech ter wel raad en onderschepten de meeste aanvallen. Toen de keeper van de gasten te ver voor zijn doel stond was dat voor Nogarede vol doende om de bal over de keeper te lepelen: 2-1. Het bleek een duur foutje te zijn, de cadans was er bij de gasten uit. Linders maakte aan alle illusies een einde door er 31 van te maken wat ook de eindstand werd. Zaterdag a.s. gaan we bij Sint Ser- vatius op bezoek. Aanvang 16.30 u. Opstelling bij Thielen. Afmelden bij P. v. d. Laar, Langeweg 3. Uitslagen zaterdag j.l.: Jeugd: Holthees Al—DIS Al 8—3 Senioren: HRC 1—DIS 1 2—1 Veteranen Eindse BoysDIS 13 Het eerste elftal verloor dus zater dag van een fel op winst spelend HRC, zij het dan met geringe cijfers: 2-1. Jammer dat ze deze belangrijke wedstrijd met drie invallers moesten aantreden. Het enige lichtpunt was dat er met volle energie gespeeld werd. Als er volgende competitie zo gespeeld wordt zal het verloren ge- gane terrein gauw terug gewonnen zijn. Programma voor zaterdag en zon dag: Zaterdag jeugd: DIS Al—Ysselsteyn Al 3.00 u. DIS BI is vrij. Veteranen: De veteranen nemen deel aan het toernooi dat georga niseerd wordt door St. Anna-vetera- nen en gespeeld wordt in Holthees. Zondag senioren: DIS 1—Meterik 1 (finale Kring-toernooi, terrein Wit tenhorst) DIS 2—Holthees 2 2.30 u. DIS 3Leunen 2 12.00 u. Uitslagen: Leunen 1Merselo 1 03 Leunen 3Meterik 3 35 Castenray 4Leunen 2 100 Venray A4Leunen Al 14 Castenray BILeunen B2 35 Leunen B3Holthees BI 017 Leunen C2Venray C2 20 Programma zondag 19 mei: DIS 3Leunen 2 12.00 uur vertrek 11.15 uur Zaterdag 18 mei: Leunen AlVenray A5 3.00 u. Wanssum BILeunen BI 2.15 u. vertrek 1.15 uur Ysselsteyn B2Leunen B3 3.00 u. vertrek 2.15 uur Leunen ClYsselsteyn Cl 2.00 u. Voor C2 en C3 komen misschien nog wedstrijden. Zie aankondiging bij clublokaal. Zondag 26 mei: A-jeugdtoemooi in Tienray. AFD. VETERANEN Ook de wedstrijd tegen St. Anna is in een overwinning geëindigd. De tegenstand die we van de gasten on dervonden heeft ons verrast; ze heb ben nu een team dat heel wat ster ker is dan vorig jaar. De strijd ging heen en weer, de keepers van beide kanten moesten dikwijls hun kunnen tonen. Na on geveer 20 min. namen we een voor sprong. Merkx kreeg de bal in vrije positie en gaf de keeper het nakij ken. Tot aan de rust kwam er geen verandering in de stand. Ondanks het minder goede weer hebben wij de wedstrijd tegen de Duisburg veteranen, die toch wel wat van voetballen kunnen, ver diend met 10 gewonnen. A.s. zaterdag gaan wij op toernooi naar Kessel. De leden die mee willen gaan, worden verzocht zich op te geven en om uiterlijk 2 uur op het Henseniusplein te zijn. De volgende spelers zijn aangewe zen: Math. Gommans, Jo Gommans, M. Oymans, H. Gommans, Jan Cle- vers, Th. Swinkels, H. de Bruyn sr., V. Lucassen, Jeu Arts, J. Pirlo, G. Poels, Ton Arts, H. de Bruyn jr. Afmelden voor zaterdag Beuken laan 20. Uitslagen zaterdag 11 mei: Bisschopsbeker: Venray AIrene A 40 Venray BSwift B 10 Competitie: Wanssum AlVenray A2 41 Venray A4Leunen Al 14 Venray A5 LMolenwiekers Al 60 Wittenhorst BIVenray BI 12 Venray B2 LWanssum BI 40 Molenwiekers BIVenray B3 34 Venray B4Ysselsteyn BI 24 Wanssum B2Venray B5 L 25 Venray B6—TOP BI 0—1 Venray ClYsselsteyn Cl 22 Leunen C2Venray C2 22 HRC C2—Venray C3 5—0 Programma 18 mei: EHC Cl—Venray Al 3.00 u. Venray A2Tiglieja Al 3.00 u. Venray A3—HRC Al 3.30 u. Merselo AlVenray A4 3.00 u. Leunen AlVenray A5 L 3.00 u. Venray BIVenray B2 L. (vrijdag) 7.00 u. Venray B5 LVenray B6 3.30 u. Venray B7Molenwiekers B2 2.15 u. Wanssum ClVenray Cl 2.00 u. Venray C3Venray C2 2.00 u. Programma 23 mei Hemelvaartsdag Swift AlVenray Al 3.00 u. Castenray AlVenray A4 3.00 u. Venray B2 L-BW BI 3.00 u. FCEB BI—Venray B5 L. 3.00 u. HONKBAL T.G.G. 1—D.A.R. 7—0 Met een voor honkbalploegen niet grote nederlaag zijn we in Den Bosch naar huis moeten gaan. Een nederlaag, die enerzijds tot stand is gekomen door roekeloos honklopen, anderzijds beïnvloed werd door een opeenstapeling van tegenslag en domme pech. In de eerste innings liet Bert Ba rents zich onnodig uittikken door de 3e honkman, waarna ook Henk Jans sen ditzelfde lot overkwam op het tweede honk. De gelijkmakende slagbeurt bracht twee verkeerde aangooien van ach tervanger Vroomen naar het tweede en derde honk, waardoor TGG met 20 voor kwam te staan. In de volgende innings werden geen thuisplaten door honkbalschoe nen beroerd en konden beide par tijen niet tot scoren komen. Nie mand van onze slagmensen sneuvel de op 3-slag, ieder ging echter niet verder dan de weg naar het eerste honk. Alle geslagen ballen en iedereen gaf mooie tikken wer den door de tegenpartij omgezet in evenzovele vangballen. Zeer triest voor onze slagploeg, maar het maak te de wedstrijd bijzonder boeiend en snel. Henk de Römph hield de tegen partij verder zeer kort. Met zijn ge varieerde worpen liet hij diverse te genstanders de raarste pirouetten draaien. De score 2—0 bleef gehandhaafd tot de vijfe innings. We moesten toen nodig weer eens geheide vang- kansen laten schieten en enige veld- fouten completeerden de nederlaag in 4 minuten tijd naar 70. Werpersresultaten: DAR: H. de Römph 12x 3 slag, 5x 4 wijd, 6 honk- slagen tegen. TGG: v. Hoek 4x 3 slag, 2x 4 wijd, 9 honkslagen tegen. Veldfouten: DAR 9 veldfouten TGG zondigde in de verdediging slechts éénmaal, waarmee de over winning van de Bossche ploeg zeker te rechtvaardigen is vanuit het be tere veldwerk. Onze werpersresultaten en slag kwaliteiten zijn echter bijzonder su perieur t.o.v. nog van al onze tegen standers. We maken in ieder geval van het honkbal een aantrekkelijk schouwspel. Zaterdag a.s. spelen we in Hel mond tegen het tweede team van MULO. Een wedstrijd, waarbij we ons volledig aan slag en in het veld zullen kunnen uitleven, mits het honklopen niet roekeloos zal ge beuren. Het vertrek is gesteld op kwart voor twee, waarna de wedstrijd om 15.00 uur zal aanvangen. P.D.V. DE ZWALUW De uitslag van de wedvlucht Terg- nier zullen we komende week plaat sen. Men wordt er aan herinnerd, dat voor Melun ingekorfd moet wor den op heden vrijdagavond van 6 tot 7 uur. Voor Geldenaken is het ge woon op zaterdagmorgen. De afstanden van Melun zijn in 't verenigingslokaal, dus behoeven dit maal niet ingevuld te worden op de gele poulebrief. Er bestaat op Melun gelegenheid om in het afdelingsconcours mee te spelen, ook hiervoor zijn poulebrie- ven etc. in het verenigingslokaal. Voor inmanden op Chimay komen de week woensdag raadplege men het programma. P.D.V. YSSELSTEYN Tergnier 5 mei. 160 duiven. Los 6.40 uur. Eerste duif 9.18.35, laatste duif 9.42.13. G. Linders 1 7 11 12 14 15 27 30 35; J. Cox 2 5 25; Fr. Janssen 3 8 16 18 28 35 36; A. Hendriks 4 9; Th. Teunissen 6 13 17 26 H. van Ass 10 23 32; A. Rongen 19 20; J. Custers 21 29 34 37 38; M. Houben 22 24; H. Hendriks 31; P. de Lauw 33 40; J. van Soest 39. Aankomsten P.St. Maxence 12 mei M. Houben 1 5; H. van Ass 3 4; Fr. Janssen 2. Zondag 19 mei gaan de verenigin gen Molenplein, Venrays Glorie, St. Christoffel en de Gezamenlijke Groepen 15 en 25 km. wandelen in Blerick. De bus voor St. Christoffel en de Gezamenlijke Groepen is om 12.00 uur bij de gymzaal op de Lan geweg. De bus voor Venrays Glorie is om 12 uur bij de hoek Odastraat en rijdt daarna naar het Kennedyplein. Ons Plezier en Leunse Belhamels gaan naar Schnijdel. De bus voor de Leunse Belhamels is om 10.50 uur bij café Mariens en rijdt daarna naar Deken Thielenstraat. De start in Schijndel is om 12.30 uur. W.S.V. ST. CHRISTOFFEL A.s. zondag gaat W.S.V. St. Chris toffel wandelen in Blerick bij ODI, dus niet naar Schijndel, zoals in het programmablad is aangegeven. Bij eenkomst 19 mei gymzaal Langeweg om 11.55 uur. Meisjes-aspiranten LorealHera 2 92 J.l. zaterdag traden onze meisjes aan tegen een sterk team van Lo real. Op de Leunseweg kregen ze pech met het busje, waardoor de wedstrijd pas anderhalf uur later in Venlo kon beginnen. Het team van Loreal was sterker, maar dit is normaal als men be denkt dat de tegenstandsters van onze meisjes reeds over een flinke kompetitie-routine beschikken. Onze meisjes daarentegen zijn pas sinds enkele maanden aan het trainen en speelden zaterdag hun eerste vriend schappelijke wedstrijd. Hoewel het team nog geen eenheid is, werd er toch soms al aardig sa mengespeeld. In de eerste helft moesten verdediging en keepster de bal zes maal laten passeren, terwijl er tweemaal een doelpunt gemaakt werd. In de tweede helft raakte de keepster beter in vorm en hoefde nog maar drie ballen uit het net te halen; in de aanval werd er echter niet meer gescoord. Een regelmatige training, afgewis seld met enkele wedstrijden zal de meisjes zover moeten brengen, dat ze in de komende vcldkompetitie ook enkele wedstrijden kunnen gaan winnen. Dus: doe je best. Heren senioren: Hera 1—MSV 1 9—10 Zondag moesten de heren thuis spelen tegen Meyel. Hoewel ze fel gebrand waren op een overwinning op de koploper en waarschijnlijk kampioen, is het hun net niet ge lukt om Meyel een of twee puntjes af te snoepen. In de eerste helft werd er aan beide zijden niet erg mooi gespeeld doordat veld en bal glibberig waren. Nadat Meyel een kleine voorsprong had opgebouwd kwam Hera terug en met de rust was de stand 3 Na rust werd het spannend toen het de heren steeds weer lukte om de stand in evenwicht te brengen. Het werd zelfs 86 voor Hera. Maar toen bleek dat de heren niet koel bloedig waren om deze voorsprong te verdedigen. En Meyel, dat het vooral van afstandschoten vanaf de negenmeter-lijn moest hebben kreeg te veel schietkansen, zodat ze ten slotte een benauwde overwinning kon veilig stellen. Onder andere omstandigheden was deze wedstrijd waarschijnlijk in een overwinning voor Hera geëindigd, maar de regen, de spanning en daar mede samenhangend de taktische in stelling en enkele incidenten, hielden hen nu hiervan af. Maar het kom- pliment van Meyel dat ze Hera het meeste vreesden, zegt in dit verband genoeg. Dames senioren: MSV 1—Hera 1 Van deze wedstrijd is geen verslag binnengekomen. Programma 18 mei: Heren Hera 1Megacles 2 13.00 u. Dames: Hera 1Athene 2 12.00 u. 23 mei: Heren SVVM 2—Hera 1 12.00 u. Zaterdag en zondag j.l. vond de al enige tijd geleden in dit blad aange kondigde trip naar Essen plaats, waar werd deelgenomen aan het schoolvolleybaltoernooi (zaterdag) en aan het toernooi voor clubteams (zondag) SCHOOLVOLLEYBALTOERNOOI Lyceum '64 1 (spelers geboren in 1951) won in de voorronden alle par tijen op overtuigende wijze. In de halve finale stuitte het team echter op veel grotere tegenstand. Met eni ge moeite werd ook deze hindernis genomen. Tegenstander in de finale was het Carl Humann-gymnasium uit Essen, een team dat junioren- kampioen is van West-Duitsland. Beide teams wogen goed tegen el kaar op, maar Lyceum beschikte over een hardere aanval, wat ten slotte de doorslag gaf. Setstanden: 15—9, 16—14. Eindstand: 1 Lyceum '64, 2 Carl Humann, 3 Helmholz-Gymnasium Essen. Lyceum '64 2 (spelers geboren in 1952 en 1953) speelde slechts twee wedstrijden, aangezien slechts drie teams in deze klasse hadden inge schreven. De tegenstand was niet al te groot en beide wedstrijden werden dan ook gewonnen. Eindstand: 1 Lyceum 2; 2. Helm- holz-gymnasium. Lyceum '64 3 (spelers geboren na 1953) won al haar wedstrijden en eindigde dus op de eerste plaats. Eindstand: 1. Lyceum '64 3 2. Gymnasium Düren. CLUBTOERNOOI Lyceum Cl en C2, beide aspiran tenteams, hebben zich uitstekend geweerd. Ze wonnen ieder hun pou le en kwamen in de finale tegen el kaar uit. Hierin zegevierde Cl: de eerste set werd verdiend gewonnen met 159, maar in de tweede set ondervonden ze veel meer tegen stand, hetgeen wel blijkt uit de set stand: 1614. Vooral de finale stond op een, voor deze leeftijdsgroep hoog peil, hetgeen een groot compliment is voor onze aspiranten. Lyceum BI en B2: het wedstrijd verloop van deze klasse vertoonde veel overeenkomst met dat van bo vengenoemde. Beide teams werden poulewinnaar en kwamen in de fina le tegen elkaar uit. Ook hier zege vierde het le team, hoewel de set stand 1-1 was. De punten gaven de doorslag. Lyceum 3 bleef ongeslagen en be haalde dus een welverdiende eerste plaats. Lyceum '64 2 speelde in de Bezirks- klasse en kwam heelhuids door de voorrondes. Ook de halve finale werd in winst omgezet. De finale tegen V.S.G. Elze (Hannover) verliep aanvankelijk zeer gunstig: er werd oen ruime voorsprong opgebouwd, die niet meer werd prijsgegeven. Setstanden: 158, 15-12. Lyceum '64 1 heeft zondag bewe zen dat de eerste plaats op het toer nooi te Maashees geen uitschieter is geweest. Met prima spel (vooral de aanval draaide goed), werden achter eenvolgens Bayer Wuppertal. ES. Neusz, CVJM Hamburg en Carl Hu mann verslagen. In de resterende wedstrijd tegen Roermond BC, dat eveneens alle wedstrijden gewonnen had, gaf de harde aanval en de voortreffelijke verdediging van RBC de doorslag, alhoewel gezegd moet worden dat Lyceum ook goed aan- valsspel vertoonde, getuige de uit verkiezing van Jan Meesters als bes te speler van het toernooi. De 31 overwinning van RBC was echter volkomen verdiend. Einduitslag: 1 RBC; 2 Lyceum '64 3; CVJM Hamburg. Al met al twee bijzonder goed ge slaagde volleybaldagen met als gro te verrassingen het goede spel van onze aspiranten en junioren. SPIO Zondag j.l. heeft Spio zijn eerste buitenlandse wedstrijd gezwommen en wel in Hasselt, 's Morgens vroeg werd met 2 bussen vertrokken, waarin ook veel belangstellende ouders. Onderweg werd nog een be zoek gebracht aan Bokrijk, een prachtig park met kasteel, museum en uitzonderlijk grote speeltuin. In Hasselt stond een prachtig groot binnenbad (met tribune) te wachten. Spio kwam tegenover twee grote cracks op zwemgebied te staan: Kimbria en Hasselt, die bei den hun gouden jubileum achter de rug hebben. Het is dus geen wonder dat Spio het niet verder bracht dan derde prijzen. Maar het was kenne lijk voor de jongens en meisjes toch een aansporing tot uiterste krachts inspanning, want verschillende per soonlijke records werden verbeterd. Daarvoor mocht men bij de prijsuit reiking dan ook alle lof ontvangen Spio bood Hasselt als herinnering aan deze sportieve middag een pas send geschenk aan, en we hebben de indruk dat deze ontmoetingen zich nog wel eens zullen herhalen. In tussen blijft het jammer dat Spio zo weinig kans krijgt zich te meten met gelijkwaardige jonge zwemverenigingen. Ons inziens zou dat het enthousiasme nog meer ver groten. De persoonlijke prestaties waren: 100 m. vrije slag jongens o. 14 jr.: J. Dirks 1.26.9 pers. record; G Plug gen 1.31.9; P. Akerboom 1.54.9. 100 m schoolslag meisjes o. 16 jr. Ineke Oudenhoven 1.58.7; Wilma Houwen Spio-HZPC 1.36. 100 m vrije slag meisjes o. 14 jr.: K. van Loo 1.40. 100 m. schoolslag jongens o. 14 jr.: P. Scholten 1.44.7; Ted Gieling 1.49.2 100 m. schoolslag Heren: B. Janssen 1.23; Fr. Coenen 1.26.8 pers. record; W. Scholten 1.50.9. 100 m vrije slag o. 16 jr. jongens: Wim Timmermans 1.24.4 pers. record Jef Wester 1.26.4 pers. record. 100 m vrije slag Heren: Rien Gruter 1.15.6 pers. record; A. Wester 1.18.2 pers. record. 4x25 m. wisselslag jongens o. 14 jr. John Dirkx 1.45.5; P. Hanen 2.00.3; G. Pluggen 1.40.6 pers. record; L. Berkers 1.46.5. 4x25 m. wisselslag meisjes o. 14 Jr. K. van Loo 1.47 pers. record; Ineke Oudenhoven 1.52.2. 100 m. rugslag meisjes o. 14 jr. I. Buys 2.02.9; D. Oudenhoven 2.03.5. 100 m schoolslag Dames: L. Lucassen 1.40.2 pers. record. 100 m. vrije slag Dames: A. van Soest 1.26.9 pers. record. 4x25 m. wisselslag o. 16 jaar: W. Timmermans 1.25.3; J. Wester 1.34.6; P. Schol ten 1.39.8. 4x25 m. wisselslag Heren: A. Wester 1.22.6; Fr. Coenen 1.27; B. Janssen 1.21.1; R. Gruter 1.27.6. 100 m. rugslag jongens o. 14 jr. A. Coenen 2.13.7; G. Koenen 1.58.6. 100 m. schoolslag o. 14 Jr.: W. Thielen 2.05.2; M. Kroft 2.10.2; I. Buys 2.08.4. 4x25 m. schoolslag dames: A. v. Soest 1.35.4; M. v. Zwamen 2.15.3. 4x50 m. wisselslag estafette jon gens onder 14 jaar: Spio 3.33.4. 4x50 m. wisselslag estafette meis jes o. 14 jaar. Spio 3.31.4. 4x50 m. wisselslag estafette jon gens onder 16 Jaar: Spio 3.50.3. 4x50 m. wisselslag estafette heren: Spio 2.28.7, nieuwe clubrecord. 4x50 m. vrije slag estafette jongens onder 16 jaar: Spio 2.30. Dit zijn resultaten waar we tevre den mee mogen zijn. INBRAAK TE VENRAY In het zomerverblijf van de fami lie M. aan de Maasheseweg hadden onbevoegden zich door verbreking van een ruit toegang verschaft. Van waarde wordt niets vermist, wel was een en ander goed overhoop gehaald.

Peel en Maas | 1968 | | pagina 13