WtSffSSK een nieuwe lente met een nieuwe voorjaarskollektie en een oud 3 S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD Wij hebben wederom een fraaie kollektie samengesteld met als vanouds onze unieke voorwaarden EN UW TIENTJE IS BU LEUGRAAF 15 GULDEN WAARD En hier de sinds jaren nog niet verhoogde vaste prijzen, ondanks de kapitale pluspunten. Uitslag zondag 24 maart: Tiglieja 1Venray 1 32 Venray 2—RKDEV 2 4—1 Venray 3Reuver 2 11 Venray 8Venray 7 11 Ruim 2500 toeschouwers omzoom den zondag j.l. het Tiglieja-veld in Tegelen, waar de topper van de 3e klasse D: Tiglieja 1Venray 1 be slecht zou worden. De spanning was te proeven, ook bij de wederzijdse aanhangers. Deze wedstrijd zou van alle spelers het uiterste vergen. Ven ray is er helaas niet in geslaagd ook maar één winstpuntje te behalen, al heeft dat beslist binnen het bereik gelegen. Wel had Venray in de eer ste speelhelft een licht veldover- wicht, dat in de tweede speelhelft nog beduidend groter werd, maar het waren toch de gastheren die op vrij gelukkige wijze aan een 32 overwinning kwamen. Van het begin af was Venray het meest in de aanval, maar de stug en hard verdedigende Tegelsen wisten hun doel voor doorboring te vrij waren. Na 10 min. spelen kwamen ze bepaald goed weg toen een voor zet van links door J. de Klerk bui ten bereik van de doelman, hard werd ingekopt, maar de bal ging juist over. Juist in een periode toen Venray een licht veldoverwicht wist te nemen, was het Tiglieja dat de leiding nam. In de 25e min. wisten ze, na een goed opgezette aanval, onze verdediging uit haar cadans te spelen. De linksbuiten bracht de bal voor, waar Snijders klaar stond om doelman Arts met een hard schot kansloos te passeren. Venray ging opnieuw in de aanval en er waren nauwelijks vijf minuten verstreken toen de gelijkmaker in de touwen lag. Voor de zoveelste maal kwam een SW-aanvaller na een flitsende aanval in schietpositie. Dit maal maakte een der Tiglieja-ver dedigers hands in het strafschop, wat Venray een strafschop oplever de. W. Peeters benutte deze straf schop en bracht daarmede de stand op 11, waarmee men ook de rust inging. Het spel dat Venray in deze eer ste helft speelde, boezemde echt wel vertrouwen in voor de tweede helft. Het pakte echter anders uit. De 2e helft was nog maar enkele min. oud toen de gastheren opnieuw de lei ding namen. Even buiten het straf schopgebied kreeg Tiglieja een di recte vrij trap te nemen. De muur die Venray optrok vertoonde een groot gat, waardoor de Tiglieja-stop- per Driessen hard in doel schoot: 2-1. Venray liet zich ook nu nog niet intimideren. Ze namen zelfs een flinke veldmeerderheid, zodat Tig lieja zich moest beperken tot uit vallen. Na een half uur spelen was het uit een uitval dat Snijders werd gelanceerd. Hij passeerde zijn direc te tegenstander, ging na een lange solo-rush ook langs de uitgelopen doelman Arts en liet 31 aan tekenen. Het is duidelijk dat Tiglieja in de resterende tijd deze kostbare voor sprong ging verdedigen. De ene SW aanval na de andere volgde dan ook. Eenmaal werd P. Volleberg, die veel verwarring stichtte in de Tiglie ja- defensie, door de doelman „gepakt", wat ook de scheidsrechter niet ont ging. De arbiter volstond echter met een berisping aan de Tegelse doel man en liet het spel hervatten met een scheidsrechtersbal buiten het strafschopgebied! Even later werd J. de Klerk, die in goede schietpositie kwam, binnen het strafschopgebied gevloerd, maar ook nu bleef een strafschop uit. Toch was het J. de Klerk, die vijf min. voor het einde de stand een draaglijker aanzien gaf door de Tiglieja-doelman met een hard schot het nakijken te geven. Met Venray fel in de aanval kwam het einde van deze spannende, maar niet altijd fraaie wedstrijd. Venray verloor, maar zeer eervol. De SW- ers hebben gegeven wat er in zat en met een beetje geluk had er zeker winst in gezeten. Tiglieja is nu op gelijke hoogte gekomen met Venray. En met nog 4 wedstrijden te spelen, is het dus nog lang geen verloren zaak. Integendeel want het spel van Tiglieja heeft echt geen grootse indruk op ons gemaakt. We wensen de SVV'ers in deze niet gemakkelijke slotfase veel suc ces! Het heeft er in het begin niet naar uitgezien dat Venray 2 een ruime overwinning zou behalen op RKDEV 2. De gasten startten met de wind als bondgenoot en speelden meteen fel op de aanval. Enkele goede kan sen bleven onbenut, maar in de 15e min. wist de linksbinnen doelman De Kerf met een afstandschot te passeren. Venray 2 ging hierna wat beter spelen. In de 30e min. werd de gelijkmaker gescoord. Linksbuiten Loek Jenneskens kwam met de bal het strafschopgebied binnen, waar hij onreglementair ten val werd ge bracht. De toegekende strafschop werd door J. van Bakel in een doel punt omgezet: 1-1. In de tweede helft eenzelfde spelbeeld; wel speel de Venray wat agressiever. In de 20e min. bracht Fr. Odenhoven Venray 2 aan de leiding, waarna J. Bastiaans en R. Linskeps de eindstand op 4-1 bepaalden. Venray 3 heeft in een zeer slechte wedstrijd één punt aan de gasten moeten laten en wel tegen Reuver 2. Er werd gestart met de wind tegen en het zag er aanvankelijk naar uit, dat het een vrij gemakkelijke kluif zou worden, maar naarmate de wed strijd vorderde, kwam men tot een heel ander inzicht. J. Kusters slaag de er in de 40e min. een strafschop te benutten, waardoor Verutay met een 10 voorsprong kon gaan rus ten. Na rust kregen we hetzelfde fan tasieloze spelletje door de SW-voor- waartsen voorgeschoteld. Behalve enkele minder prettige voorvallen was er niet veel te zien. Reuver 2 zag nog wel kans om ongeveer vijf min. voor het einde gelijk. Mocht dit doelpunt volgens verschillende me ningen in buitenspelpositie gescoord zijn, dit neemt niet weg, dat Venray 3 beslist niet meer verdiend heeft dan een gelijkspel. Integendeel zelfs! Het grote treffen tussen Venray 8 en Venray 7 eindigde in een 11 ge lijkspel. Beide partijen wogen vol ledig tegen elkaar op en het gelijk spel geeft de verhoudingen dan ook goed weer. Venray 7 wist na een half uur de score te openen toen Chr. van Goch goed profiteerde van een aar zeling in de defensie van de „gast heren". Venray 8 kwam nog voor de rust weer gelijk toen J. Thomassen een fout in de achterhoede van Ven ray 7 afstrafte. Na de rust werd het spel wat vinniger, maar gedoelpunt werd er niet meer. Programma zondag 31 maart: Blerick 3—Venray 2 12.00 u. Sp. Irene 4Venray 3 12.00 u. Venray 4—RKLVV 2 2.30 u. Oostrum 1Venray 5 Venray 6DIS 3 Meterik 3—Venray 7 Venray 8Merselo 2 2.00 u. 12.00 u. 12.00 u. 12.00 u. Uitslagen 23 maart: Blerick A2Venray A 2 Merselo AlVenray A5 L. HRC BI—Venray B2 L. t>eunen B2Venray B4 0—1 2—1 1—10 1—1 Venray B5 L.EWC BI 1—5 Venray B7Ysselsteyn B2 4—5 Programma 30 maart: Roermond AlVenray Al 3.00 u. Venray Al—Venl. Boys A2 3.00 u. Venray A3Resia Al 4.15 u. Venray A5 L.Venray A4 4.15 u. BW BI—Venray BI 3.00 u. Venray B2 L.-Wittenhorst BI 3.00 u. Venray B4—Molenwiekers BI 3.30 u. DIS BIVenray B3 3.00 u. DEV B2—Venray B5 L. 2 30 u. Venray B6Wanssum B2 2.30 u.' Leunen B3Venray B7 2.30 u. Molenwiekers ClVenray Cl 2.00 u. Venray C3Oostrum C2 2.00 u. Wie autorijden wil leren, moet het bq Jansen proberen. Rijschool JAM JANSffT^ Tedderstraat 19 tel. M780-1900 HERENKOSTUUMS SERIE I SERIE II 98.- 129.50 SERIE III 159.50 GOUDSERIE 179.50 Grote keuze ook met het nieuwe zgn. zijde effect. Zelfs in de goedkoopste serie worden uit sluitend zuiver wollen stoffen toegepast en verwerkt met de beste vormgaranderende kameelhaar. SPORTKOLBERTS Uitsluitend zuiver wollen tweedsoorten in zeer grote verscheidenheid o.a. Schotse en Engelse fabrikaten. 49.- 59.- 69.- etc. Nieuwe dessins, nieuwe coupe. PANTALONS Wollen kamgarens, naast de befaamde po lyester weefsels. Uiterst modern en deskun dig gemaakt. „Zitten" perfekt heupvast. Met of zonder omslag. 19.50 25.- 29.- etc. JONGENSKOSTUUMS Extra fraaie kollektie in vlotte modellen en oersterke kwaliteiten. Moderne, leuke des sins. Naar keus met korte of lange pantalon. Afhankelijk van leeftijd: 39.- tot 98.- REGENJASSEN Enorme nieuwe sortering o.a. poplin, cotton gabardine, Dri-sil etc. Alle moderne opvat tingen zijn bij ons voorhanden. 39.50 44.50 49.50 etc. Ook op de afdeling HERENMODE is uw tientje 15 gld. waard. Wat dat voor een extra voordeel betekent, merkt u pas als u met de enorme sortering en scherpe prijzen ikenne maakt o.a. in de nieuwste OVERHEMDEN die zichzelf in de was strijken. Terylene en andere wasbare ZELFBINDERS etc. etc. Ook in de Herenmodeafdeling „Al tijd het nieuwste", „Altijd het mooiste". ook in de damesafdeling VENLO:PARADE 40, TEL. 15797 Eindhoven: Grote Berg 16 Arnhem: Looierstraat 44 Nijmegen: Lange Burchtstraat 60 Breda: van Coothplein hoek Ginnekenstraat

Peel en Maas | 1968 | | pagina 11