Mensen uit Venray S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD BILJARTEN TAFELTENNIS SCHAKEN WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN in 'CttiM} DE MOLEHWIEKERS VRIJDAG 15 MAART 1968 No. 11 NEGEN EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 2S POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 10506J2 ADVERTENTIEPRIJS 12 ci p. mm. AiONNEMENTS- PtlJS PER KWARTAAL 1— (button Vnoray 2J5) „Dat is en aide kar van Drabbelszegt Sjef Jacobs wijzend op een oude boerenkar die hij naast zijn huis heeft opgesteld. En hij heeft er van alles neergezet naast zijn huis. Een wanmolen, 'n hakselmachine, een eg en in de bomen hangt een oude „doortrek zaag" en een dorsvlegelSjef Jacobs in zijn particulier museum aan de Kulutweg Sjef Jacobs, de man met de eeuwi ge sigaar in zijn mond en met de bezem in zijn hand is meer dan der tig jaren een vertrouwd beeld ge weest in Venrays straten. Hij was namelijk de straten veger, die voor dat de poetsmachine kwam, zorgde dat de rommel op tijd van de stra ten verdween. De poetsmachine kwam en Sjef verdween in het ma gazijn van gemeentewerken en sinds kort is hij met pensioen gegaan. Nu is hij beheerder van zijn par ticulier museum, waarin men een houten ploeg vindt van 200 jaren te rug naast een oud naaimachine en naast oude houten katrollen ,,'t Zeuj eeuwig zund zien as dat allemaol verlore gingzei Sjef en hij stapelt het een bij het ander. PEELWERKERS Op de een of andere manier doet Karei Hubertus Jozef Jacobs denken aan de figuren uit Antoon Coolen's roman: de Peelwerkers. Is het om zijn tien bomen van zonen en zijn drie struise „megjes"? Is het om zijn vrouw Drika, die met haar 13 kin deren, altijd de moed er in heeft ge houdenIs het om zijn zilveren feest, toen heel Venray op receptie is geweest en het kleine huis aan de Kulutweg uitpuilde van de mensen? Is het omdat bij zijn 40-jarig huwe lijksfeest een extra tent werd neer gezet en de buurt gedaverd heeft van dit feest, waarvan hij „enne klène kroewage" sigaren heeft overgehou den. En toch is Sjef maar betrekke lijk kort Peel werker geweest en toen was hij het gedwongen. In de „ver rekte" crisis-jaren heeft hij in de werkverschaffing gestaan hier in de Peel en in Sevenum, maar „dat is nikszegt hij nu nog. Niet al leen omdat wat hij daar verdiende ten ene male onvoldoende was voor dat grote gezin, maar nog meer om het uitzichtloze, het stompzinnige van dat werk Neen, Sjef was de koning te rijk toen hij dertig jaren geleden als straten veger wederom in dienst kwam bij de gemeente. Hij heeft toen een feestsigaar opgestoken en die rookt hij nu nog altijd Van sigaren heeft hij verstand. Want toen hij met zijn elfde jaar van school kwam, moest hij met zijn vader mee, iedere dag van de Vier Uutersten naar de sigarenfabriek van Baars om daar sigarenpoppen te leren maken. En sindsdien weet Sjef een goede sigaar te waarderen, al heeft hij ze lang niet altijd kunnen roken. Neen, want Sjef heeft de kwaaje tijd gekend, dat men alleen om het eten als gardenier in Venlo moest gaan werken. Hij heeft hem gekend toen hij door werkloosheid gedwongen het lager van Martens moest verlaten. En hij heeft hem ge kend toen hij bij de gemeente werd ontslagen omdat hij te weinig zou gedaan hebben. Hij heeft hem ge kend in de tijd van de werkver schaffing, toen hij één busje gehakt kreeg voor een huis vol kinderen. DRIE BURGEMEESTERS Maar dat allemaal heeft noch het humeur van zijn vrouw, noch zijn humeur bedorven. Op een gegeven ogenblik kon hij terug naar de ge meente en toen heeft Sjef de vlag uitgestokenDat alles is nu weer dertig jaren geleden. En in die der tig jaren is Sjef een vertrouwd fi guur geweest in Venrays straten, die hij langzaam maar zeker heeft zien uitbreiden, die hem menig sigaar op geleverd hebben. „Ik heb onder drie bazen gediend", zegt Sjef en hij be,- doelt er de drie laatste Burgemees ters van Venray mee. „Alliën mitten urste (burgemees ter v. d. Loo) heb ik wat last gehad, mer den ha'n ze verkierd iengelicht", zegt Sjef nu. De anderen zijn in zijn kleine huis een kop koffie komen drinken bij zijn feest en bij zijn af scheid. En ze hebben van hem een feestsigaar opgestoken, die hij ook het hele personeel van gemeente werken heeft aangeboden bij zijn af scheid. „En goej ploegis zijn bondig bescheid MUSEUM Nu gaat Sjef zich wijden aan een liefhebberij, die op de Kulutweg al menige toevallige passeerder ver baasd heeft doen kijken. Want rond' om zijn huis vindt u niet alleen sna terende ganzen, grote kalkoenen, eenden, konijnen en fazanten, maar ook oude boerenkarren, oud boeren gerief. En in een van de vele „schop pen" ligt het kleinere spul van een oude naaimachine tot de „slaegers mit de beugelballen" toe. ,,'t Zeuj eeuwig zund zien as dat allemaol verlore gingzei en zegt Sjef en daarom bewaart hij dat spul tot cr in Venray een echt mu seum zal komen. Opdat in de tussen tijd niet te veel verloren gaat heeft Sjef het als zijn plicht beschouwd dat spul maar vast op te slaan en uit te stallen rond zijn huis. Als dan een boer een oude kar aanbiedt voor zijn museum, trekt Sjef met enkele van zijn jongens er op uit en samen sjouwen ze de kar weer de boomgaard in. Als het een beetje weer is. dan gaat Sjef aan hel schilderen, fel rood, wit of blauw, zodat het er weer even tegen kan. Sjef heeft geen museum-direceur- allures. maar hij vindt het gewoon plezierig die oude dingen, waar hij vroeger mee te maken had te bewa ren opdat men ook later aan de hand van al die dingen nog eens duidelijk kan maken hoe men vroeger heef! gewerkt, gedorst, geploegd, gezaaid, geoogstEn hij zal ieder die ciaar interesse in heeft precies vertellen hoe en wat Zijn zorgen, vroeger groot als zijn gezin, gaan nu uit of het weer goed zal blijven, want hij wil een nieuwe stoep aanleggen. En of hij nog een nieuwe heibezem kan krijgen, want dat instrument van jaren trouwe dienst wordt in deze moderne tijd van poetsmachines en rijdende stof zuigers ook al „raar'. Van stratenveger tot museum man, het kan raar lopen in een men senleven, maar Sjef en Drika hou den er hun goed humeur bij en heb ben het ondanks hun pensioen maar wat druk.... En het leven is voor hen als de feestsigaar van Sjef, goed en lang SPORT Uitslagen zondag 10 maart: Venray 1Milsbeek 1 2—2 Megacles 2Venray 2 0—2 Venray 3—HBSV 2 3—1 Hegelsom 2Venray 4 Venray 5—TOP '27 2 1—1 3—0 Leunen 4Venray 6 0—10 Venray 7Leunen 3 4—1 Wittenhorst 5Venray 8 2—1 De wedstrijd VenrayMilsbeek kenmerkte zich door twee totaal verschillende speelhelften. In de eer ste helft was Venray veruit de bete re ploeg en speelde goed tot soms zeer goed voetbal. Het was dan ook al in de 7e min. dat de Milsbeekse defensie moest toezien dat Venray de score ging openen. De Milsbeekse doelman wist een schöt van P. Vol- leberg nog te keren, maar de terug springende bal werd door J. de Klerk onhoudbaar ingekopt: 10. In deze periode van de wedstrijd bleef Venray aandringen. De voor hoede werd prima gestuwd door ach terhoede en de middenlinie. Het duurde dan ook niet lang voordat de voorsprong werd vergroot. In de 16e min. wist H. Coppus de bal uit een afgeslagen hoekschop te be machtigen en met een hard afstand schot passeerde hij de Milsbeekse doelman. De verdediging der gasten was totaal uit haar cadans gehaald en Venray wist dan ook menige kans te scheppen, maar de afwer king was niet van dien aard dat dit in doelpunten kon worden uitge drukt. J. de Klerk kwam eenmaal oog in oog met de doelman, maar ook hij treuzelde iets te lang om de doelman te kunnen passeren. Het spel dat Venray in deze eer ste helft liet zien boezemde toch wel vertrouwen in voor de tweede speel- helft. Ons optimisme werd echter al vrij kort na het begin van de tweede helft de grond in gewerkt. Reeds na 8 min. spelen profiteerde Milsbeek van een verdedigingsfout en wist de achterstand tot 21 te reduceren. Afgelopen was het nu met het snelle aanvalsspel der SW'ers. De aanval len werden opgezet met korte tikjes, die veelal door de midden werden geleid en uiteraard weinig moeilijk heden opleverden voor de gasten. Met het verstrijken van de tijd zak te het spelpeil van Venray en kreeg Milsbeek de moed er nog een schep je op te doen om tenminste de halve winst te behalen. Vijf min. voor het einde slaagden de gasten daar ook in, middels een strafschop, die scheidsrechter Peeters terecht toe kende wegens ongeoorloofd aanval len. De laatste vijf min. zette Ven ray nog een fel offensief in, maar toen was het te laat. Milsbeek gren delde de verdediging, die overigens toch niet zo'n sterke indruk maakte, goed af en de stand bleef 22, zo dat een kostbaar puntje o.i. onnodig verloren ging. Venray speelde in de ze tweede helft met te weinig over leg om deze tegenstander op de knieën te krijgen. Doordat Tiglieja een winstpuntje aan VCH moest afstaan blijft Ven ray leider in de 3e klasse D. A.s. zondag komt Montagnards uit Bergen op bezoek, een tegenstander die een geweldig enthousiasme aan de dag weet te leggen en die het d Venrayers beslist niet gemakkelijV zal maken, zeker niet nu de Berge- naren in de gevarenzone terecht zijn gekomen. Venray zal met alle inzet van krachten moeten spelen om de gasten op afstand te houden, zodat de SW'ers dan een week later met iets meer rust Tiglieja in Tegelen kunnen gaan bekampen. SW'ers zet 'm op! Succes!!!! De stand in de 3e klasse D: Venray 16 11 4 1 26 Tiglieja 16 10 Milsbeek 16 8 Venlose Boys 16 7 Boxmeer Stormvogels 16 RKGFC 16 VCH 16 Montagnards 16 Quick Boys 16 Wanssum VOS 16 8 16 16 1 1 25 4 20 4 19 6 18 6 15 6 13 7 13 9 12 9 11 1 10 11 7 8 9 34-13 59-22 18-17 40-31 40-28 30-40 25-30 21-33 22-44 39-44 26-43 15-33 Venray 2 heeft een zwaar bevoch ten zege behaald op Megacles 2. De terreinomstandigheden waren van die aard, dat goed voetbal bijna on mogelijk was. Op een onbeschut open en bloot liggend terrein, dat door de regenval nog glibberig en modderig was en een koude regen maakte de bal loodzwaar, dat waren harde fei ten. Venray speelde in de eerste helft met tegenwind, maar wist des ondanks toch een lichte meerderheid te nemen. De Megacles voorhoede wisselde dit af met goede combina ties, zodat de Venray-verdediging steeds attent behoorde te zijn. Na een half uur spelen, na een lang durig Venray-offensief schoot P. Arts, die deze middag op de links buitenplaats opereerde, uit een ho ge voorzet van W. Teunissen on houdbaar in: 0—1. Na de rust kwam Megacles her haaldelijk zeer sterk opzetten, doch de Venray achterhoede gaf geen krimp en stuwde haar voorhoede re gelmatig ten aanval. De laatste aan vallen waren voor Venray. In de laatste minuut gelukte het de voor sprong verdiend te vergroten. De Weerter achterhoede werd in paniek gebracht. R. Linskens schoot kei hard in, de doelman weet de bal nog te stoppen, maar de terugspringen de bal was voor P. Arts die de lin ker staander ramde, ditmaal geeft Jan van Bakel een dreun op doel; de doelman is verslagen, maar een ver dediger sloeg de bal over. De toege kende penalty werd door J. van Ba kel op zekere wijze benut02. Een zware temposlag die met sa mengebundelde kracht beide punten opleverde, waardoor de gelijke tred met andere leiders behouden bleef. Het is Venray 3 gelukt om tegen mede-koploper HBSV 2 twee kost bare punten thuis te houden, door deze gasten naar een 3—1 nederlaag te spelen. De mannen uit Hout-Ble riek begonnen met een overdonde rend offensief, daardoor was het voor onze jongens in de beginfase dan ook moeilijk om overeind te blijven. In de tiende min. wist HBSV door een strafschop op 10 te ko men. Hierna werden de bakens ver zet en de Venrayers gingen steeds meer in de aanval. Onze achterhoe de nam de touwtjes flink in handen en de gasten konden dan ook maar zelden meer gevaarlijk worden. Na een half uur spelen liet M. Janssen uit een voorzet van M. Lucassen de gelijkmaker noteren. Met deze stand ging de rust in. Na rust zagen we van onze kant weer dezelfde aanpak. Na een kwartier kregen de SW'ers een vrije trap toegewezen op plm. zes meter buiten het strafschopge bied. Terwijl voor- en tegenstander incluis de scheidsrechter nog ston den te redeneren en redetwisten, nam J. Kusters de bal op z'n schoen de scheidsrechter had hiervoor reeds een teken gegeven en maakte er 2—1 van. Tien min. voor het einde werd P. Coppus gevloerd en P. Smits boog deze strafschop om in een doelpunt, waardoor de eindstand verdiend op 31 werd be paald. Venray 4 was op bezoek bij He- gelsom 2. dat thuis een zeer moeilijk te overwinnen tegenstander is. Ook de SW'ers is het niet gelukt de vol le winst te behalen. Er werd beslist niet slecht gespeeld, maar verder dan een 1—1 gelijkspel liet Hegel- som het niet komen. Venray 5 heeft de smadelijke ne derlaag tegen HRC verleden week, volledig uitgewist door een verdien de 30 overwinning tegen TOP 2. In de eerste helft waren de SW'ers merendeels in het offensief en na men in deze i>eriode dan ook een 3-0 voorsprong. Na de rust kwam TOP 2 fel opzetten, maar de verdediging van Venray gaf geen krimp. Met vereende krachten werd de 30 voorsprong behouden. Venray 6 behaalde zondag j.l. voor de vierde maal in dit seizoen een overwinning waarin de doelpunten in dubbele cijfers uitvielen ten gun ste van de SW'ers. Met 100 werd Leunen 4 aan de zegekar gebonden. Hét is geen fraaie wedstrijd gewor den. De doelpunten werden ge scoord door H. van Bakel 4x, J. Jeu ken 2x, Chr. Rongen 2x en W. Arts 2x. Venray 7 lijkt langzaam maar ze ker de weg naar het succes weer te rug gevonden te hebben. Na het ge lijke spel van vorige week werd het nu zelfs een overwinning. Leunen 3 werd het slachtoffer. G. Lormans en P. Cortenbach zorgden voor een 20 ruststand. Binnen 10 min. na de rust werd het 40 door twee doelpunten van Chr. van Goch, waarvan een uit een strafschop. Leunen zag zijn vol houden beloond met 1 treffer, het geen een 41 eindstand opleverde. Hoewel Venray 8 het in Horst te gen Wittenhorst 5 niet kon redden, is het resultaat, een 2I nederlaag, niet slecht te noemen. Met een beet je geluk hadden onze benjamins zelfs een puntenverdeling mee naar huis gebracht. Programma zondag 17 maart: Venray 1Montagnards 1 2.30 u. Panningen 2Venray 2 12.00 u. Venray 3—BW '27 2 12.00 u. America 2Venray 4 2.00 u. Venray 5—EWC 2 2.30 u. Castenray 2Venray 6 2.30 u. Venray 7Melderslo 4 12.00 u. Sparta '18 4Venray 8 12.00 u. Venray AlLindenheuvel Al 31 Sp. Irene A2Venray A2 24 Wittenhorst A2Venray A3 71 Venray A4Yssclsteyn Al 0i Castenray AlVenray A5 L. 24 EWC BI—Venray 116 10—1 HRC Cl—Venray Cl 2—0 Ysselsteyn C2Venray C2 03 Venray C3Leunen C2 23 Programma zaterdag 16 maart: Blerick Al—Venray Al 4.30 u. Venray A3Wanssum A2 3.30 u. Holthees AlVenray A4 3.00 u Venray A5 L—DIS Al 3.30 u. America BIVenray BI 2.30 u. Venray B2 LSparta BI 3.00 u. Castenray BIVenray B3 3.30 u. Venray B4Oost rum BI 2.30 u. Sw. Boys BIVenray B5 L. 3.00 u. Venray B6Meerlo BI 2.30 u. BW B2—Venray B7 2.30 u. Ysselsteyn ClVenray Cl 2.00 u. Venray C2Leunen C2 1.30 u. Venray C3—HRC C2 1.30 u. ,:v De wedstrijd tegen het sterke Sparta uit Sevenum hebben we niet kunnen winnen; een ongelukkige te rugspeelbal was de oorzaak dat de Spartanen in de laatste minuten ge lijk konden maken. De uitslag werd 1—1. A.s. zaterdag komt de personeels club van St. Anna op bezoek. Ter rein Oostsingcl, aanvang 4 uur. (Wc hebben geen spelerslijst ontvangen!) A.s. zaterdagavond om 8 uur hou den wij onze jaarvergadering in zaal Mandcrs. Wij verwachten alle leden. ^uulilLk Uitslagen: DIS 1—VW 1 2—4 Montagnards 3DIS 2 102 DIS 3—Castenray 2 0—5 Leunen B2DIS BI 31 Zoals U ziet allemaal negatieve uitslagen, maar we gaan niet bij de paken neerzitten en starten zaterdag en zondag weer met frisse moed en hopen op betere resultaten. Het programma luidt: Zaterdag 16 maart jeugd: SVV A5DIS Al 3.30 u. DIS BIMolenwiekors BI 3.00 u. Veteranen BaarloDIS Zondag 17 maart: DIS 1—Melderslo 1 2.30 u. Wanssum 3DIS 2 12.00 u. DIS 3Griendtsveen 1 12.00 u. Trainen donderdagavond half 8. Wij wensen alle elftallen een pret tige en sportieve middag en veel suc ces. EINDSTRIJD E.K. EN O.K. A.s. vrijdag 15, zaterdag 16 en zon dag 17 maart a.s. zullen in café Volleberg in de Henseniusstraat dc eindwedstrijden plaats vinden om het kampioenschap district Oost- Brabant van de KNBB in de klasse :;tra en Overgangsklasse. Liefhebbers van goed biljartspel zullen het komende weekend dus beslist aan hun trekken- kunnen ko men, want van spelers uit deze klas kan men een behoorlijke techniek en gcroutineerdheid verwachten, ter wijl het aan spanning beslist niet zal ontbreken. De deelnemers zijn: W. Swaghoven, Venray EK 350 A. Graat, St. Hubert EK 350 J. v. d. Ven, Zeeland OK 450 M. van Asten, Venray OK 450 De eerste ronde wordt op heden vrijdag gespeeld. De organisatie is in handen van B.V. Dc Ketsers. EINDSTRIJD 3e KLASSE V.B.B. In Café Verstraelen, Maashescweg, werden op 1, 2 en 3 maart dc finale wedstrijden gehouden om het kam pioenschap 3e klasse VBB. Na een spannende strijd werd de jeugdige biljarter G. van Asten kampioen in deze klasse. Na afloop reikte de voorzitter van de VBB, de heer J. Gerrats en de heer P. Swinkels, voorzitter van BV Los Band, de prijzen uit aan de deel nemers en dankton de spelers voor de goede en sportieve wedstrijden die ze hebben gespeeld in dit toer nooi. Eindstand: Car. Brt. Moy. Mp. 1. G. v. Asten 500 108 4.61 10 2. H. Jacobs 435 166 2.62 6 3. M. Beerkens 463 181 2.56 6 4. G. Mintcn 452 144 3.14 4 5. A. v.d. Heuvel 423 140 3.02 4 6. S. Rutten 354 161 2,20 0 FINALE KAMPIOENSCHAPPEN DRIEBANDEN B In Hotel Deriet in Ovcrloon wer den het afgelopen weekend de eind- wedstrijden gehouden om het kam pioenschap driebanden klasse B. De titel ging naar de heer P. Lindcrs, die met het maximaal aantal match- punten van 14 en een moyenne van 0.434.zijn klasse in dit genre bewees. Alg.gem. M.p. 1. P. Linders VOP 0.434 10 2. M. van Asten VOP 0.417 10 3. L. Derict Ons Gen. 0.409 4. J. Voesten Ons Gen. 0.360 5. A. Bardoel HGM 0.339 G 6. G. Immers HGM 0.293 4 7. P. Vloet Ons Gen. 0.284 4 8. H. Volleberg Ketsers 0.302 2 Afd. Veteranen De eerste wedstrijd in de vctera- nencompetitie is in een overwinning geëinidgd. Direct na de aftrap werd het doel van Hegelsom onder druk gezet, de verdediging wist echter van geen wijken. Na ongeveer 20 mi nuten was het dan eindelijk zover. Janssen kwam alleen voor de kee per en dat betekende 10. Even later ging Siebcrs op links langs zijn verdediger, gaf de bal aan De Jong en het was 20. Met deze stand brak de rust aan. Na de rust hetzelfde beeld een aanvallend Molenwickers. Hegelsom kon deze dag geen vui$t maken en was niet die gevaarlijke tegenstan der zoals werd gedacht. Na 10 min. in de tweede helft kwam or een mooie combinatie. Linders ving op 't middenveld de bal op plaatste hem naar de op links vrij gelopen De Jong. Deze plaatste hem voor de doelmond waar Sicbers de bal in eens op de schoen nam: 03. Verder liet Hegelsom het echter niet komen. Kansen kwamen cr nog wel, doel punten echter niet meer. Zaterdag komt TOP op bezoek bij ons. Opstelling en aanvangstijd wor den bekend gemaakt bij café Thic- len. Bij verhindering afmelden bij P. v.d. Laar, Langeweg 3. Uitslagen zaterdag 9 maart: Red Stars 1—DVO 1 4—6 Red Stars 4Red Stars 3 6—4 Red Stars 5Koningslust 3 100 Roggel—Red Stars 6 9—1 Red Stars 7Maarbrcc 10 37 Genooi 8Red Stars 10 55 De kleine overwinning die DVO 1 op ons eerste team behaalde zal waarschijnlijk onze kans voor het kampioenschap geheel hebben weg genomen. Alleen een gelijkspel van dc vereniging JSM en DVO zou ons doen gelijk komen met DVO op dc voorwaarde dat wij komende zater dag van JSM winnen. Afgelopen zaterdag liep in het be gin alles op rolletjes, na 2-2 kwamen we door Theuws en R. Vcrblakt op 42 te staan, doch daarna was dc overwinning niet meer mogelijk. Viermaal scoorden de gasten en in de beslissende sets verloren we veel al met 24-26 en 23-25. De derby tussen de team 3 en 4 verliep deze keer geheel'anders als de vorige ontmoeting. In de vorige ontmoeting bleef het derde team ..thuis" met 6—4 dc haas, doch de ze keer nam het vierde team zijn kans waar. temeer omdat ze de rode lantaarn droegen in hun klasse. Met hun overwinning van 64 gaven zij deze lantaarn over aan het derde team. Red Stars 5 dat bezoek moest krij gen van Koningslust had een zeer makkelijke overwinning. De tegen stander kwam niet opdagen. Dit houdt in dat Koningslust twee winst punten in mindering krijgt. Het eerste team van dc junioren dat naar Roggcl ging verging het ook niet zo best. Ofschoon de eerste wedstrijd op een prachtige wijze door Th. Vcrhallen werd gewonnen. Toen begon Roggel echter zo fana tiek te spelen dat onze junioren geen been meer aan de grond kregen. Ze kregen dan ook geen enkel tegen- punt meer. Van het zevende team hadden wij toch iets beters verwacht. Zij kon den het echter tegen Maasbree niet verdere brengen als een nederlaag. Ze wisten in totaal maar drie par tijen te winnen. Red Stars 10 dat al enkele keren vrij was geweest deed het afgelopen zaterdag goed in Genooi. Ze wisten hier een gelijkspel te behalen wat voor hen een goede prestatie was. v. d. Veerdonk won 3x en G. Ouden hoven en H. Manders beiden lx. Programma zaterdag 16 maart: Red Stars 1—JSM 2 Red Stars 3JSM 3 Red Stars 9—Maasbree 11 aanvang 18.00 uur. Uitwedstrijden: Koningslust 2—Red Stars 4 Armada 5—Red Stars 5 19.00 u. vertek bus 18.30 uur JSM 4—Red Stars 7 Hegta 4Redr Stars 8 14.30 u. TTC 6—Red Stars 10 Overige aanvangs- en vertrektij den worden aan het clublokaal be kend gemaakt. SCHAAKCLUBVENRAY Stand van de jeugdschaakcomp.: Groep A: 1. Willy Gomans 5 3 2 0 4 2. Pieter Spec 5 3 11 3'/t 3. Anton Valckx 5 3 0 2 3 4. Font Tinnemans 4 2 11 2 5. Huub Jeuken 5 2 0 3 2 6. Rob Boomer 5 2 0 3 2 7. Jac. Janssen 5 2 0 3 2 8. Teng Abcn 4 0 0 4 0 Groep B: 1. Frans de Wit 5 4 0 1 4 2. Willy v. d. Ven 5 3 0 2 3 3. Paul Termote 5 3 0 2 3 4. René Hanssen 5 3 0 2 3 5. Jan Reintjes 4 1 1 2 V/t 6. Martien Rutten 4 112 l'/t 7. Frits Frederiks 10 0 10 8. Peter Thissen 3 0 0 3 0 Groep C: 1. M. Verkoeyen 5 4 0 1 4 2. Henk v. d. Rijt 5 4 0 1 4 3. Albry Bcemer 4 3 1 0 3'/« 4. Eric Spec 4 2 11 2'/s 5. Peter Verkoeyen 2 2 0 0 2 6. Aart Roodnat 5 113 I1/ 7. Marcel Beemer 5 10 4 1 8. Pieter Rutten 5 10 4 1 9. Johnny Arts 5 0 14 V

Peel en Maas | 1968 | | pagina 5