H.HAGEIHOUT - - --V WAAR VINDT U 25 MODELLEN GRAMMO FOONS VAN 1 MERK IN ALLE PRIJSKLASSEN^ mWi NATUURLIJK IN ONZE SPECIAALZAAK. LYCEUM '64 ST. ANTHONIS 17 MAART 2 UUR MOTO-CROSS S.V.V. JEUGD QEaaSEBIÈB s.v. LEUNEN v.v. OOSTRUM ZWEMMEN V.C.R00Y JUDO HANDBAL M.H.C.V. M.A.C. R00Y TAFELTENNIS INTERNATIONALE PHILIPS GRAMMOFOONS, HOORBAAR BETER! DE MOLENWIEKERS Uitslagen: Panningen AlVenray Al O1 Venray A2RKDEV Al 0—1 Leunen AlVenray A4 41 Molen wiekers Al-Venray A5 L. 23 Venray BIVenray B2 L. 2O Venray B5 L.Wanssum B2 41 Venray ClLeunen Cl 12 Venray C2HRC Cl 0—4 Venray C3Ysselsteyn C2 3O Programma zaterdag 9 maart: Venray AlLindenhcuvel Al 4.00 u. Spel. Irene A2Venray A2 3.00 u. Wittenhorst A2Venray A3 4.00 u. Venray A4Ysselsteyn Al 2.15 u. Castenray AlVenray A5 L. 3.00 u. EWC BI—Venray B6 3.00 u. HRC Cl—Venray Cl 1.30 u. Ysselsteyn C2Venray C2 2.00 u. Venray C3—HRC C2 2.00 u. De wedstrijd tegen SVCB werd door ons gewonnen met 20. Na een aan beide zijden goed gespeelde match gaf uiteindelijk de routine van onze veteranen de doorslag. A.s. zaterdag komen de Sparta- veteranen uit Sevenum op bezoek. Terrein Oostsingel, aanvang 4 uur. Aangewezen spelers: M. Gommans, Jo Gommans, A. Arts, G. Poels, M. Oymans, H. Gommans, V. Lucassen, J. Arts, A. Swinkels, H. de Bruyn jr., Jan Gommans, H. de Bruyn sr., M. Beerkens. Uitslagen: Leunen 1Ysselsteyn 2 Ysselsteyn 3Leunen 2 02 Leunen 3Venray 8 1- Kronenberg 3—Leunen 4 60 Leunen AlVenray A4 4- Lottum BILeunen BI 25 Venray ClLeunen Cl 12 Leunen C2Wanssum C2 30 Programma zondag 10 maart: Wittenhorst 3Leunen 1 2.30 u. vertrek 1.30 uur Leunen 2—Wittenhorst 4 2.00 u. Venray 7Leunen 3 12.00 u. vertrek 11.30 uur Leunen 4Venray 6 12.00 u. Zaterdag 9 maart (jeugdcompet.) Leunen Al-Molenwiekers Al 3.30 u. SCparta BILeunen BI 3.30 u. vertrek 2.30 uur Leunen B2—DIS BI 2.30 u. leunen B2—DIS BI 2.30 u. Molenw. B3—Leunen B3 2.00 u. oefenwedstrijd, vertrek 1.30 u. Leunen ClMolenwiekers Cl 1.30 u Venray C3Leunen C2 2.00 u. vertrek 1.30 uur Maandag 20.00 uur rikwedstrijd in café Martens. Nu de winterrust, ook voor de jeugd, weer voorbij is en alle elftal len weer op de grasmat verschijnen, willen we de leden nogmaals drin gend verzoeken zich slechts af te melden als 't beslist noodzakelijk is en dan zo vroeg mogelijk, liefst vóór donderdagavond. Bij thuiswedstrijden dient men 10 minuten voor de aanvang in 't kleed lokaal te zijn en bij uitwedstrijden op de vertrektijd in 't clublokaal. Zondag vond in Oostrum, de mis schien wel beslissende wedstrijd om het kampioenschap plaats en de Oostrumse rood-witten konden na afloop van de strijd tegen Montag- nards als overwinnaars het strijd perk verlaten, doordat L. Custers reeds diep in de 2e helft met een ferme kopstoot een fraaie vrije trap van M. Künen in een doelpunt om zette. Montagnards startte fel met enke le goed opgezette aanvallen ei bracht de Oostrum-achterhoede vaak aan het wankelen, maar met wat geluk hielden ze stand. Na on geveer 15 min. spelen kreeg Oos trum beter vat op het spel en aldra waren de rollen omgekeerd en was het Montagnards dat alle zeilen bij moest zetten om erger te voorko men. Het werd een aardige en voor al spannende strijd om de zo be langrijke punten. Na de rust was het weer hetzelf de beeld met een misschien iets be ter Oostrum, maar vooralsnog wa ren het de beide defensies die heer en meester waren, totdat L. Custers ongeveer 10 min. voor het einde met de reeds boven aangehaalde treffer de balans ten gunste van Oostrum deed doorslaan. Montagnards pro beerde het nog wel maar kon de Oostrum-defensie niet op de knieën krijgen. Zo won Oostrum deze be langrijke wedstrijd om de bovenste plaats. Jarenlang staan wij al op dè bres voor gram mofoons van topkwaliteit, voor een enorme keuze in model en prijs. Daarom kozen wij grammofoons van Philips, het merk van service en vertrouwen. Voor het kopen van een goede grammofoon tegen een lage prijs, voor vakkun dige voorlichting, goede service en garantie, voor attrac tieve aanbiedingen, moet u eerst eens gaan kijken in onze speciaalzaak. Radio - Gramofoonplaten - Televisie Grotestraat 54 VENRAY Tel. 04780-1251 De carnaval heeft Oostrum 2 blijk baar geen goed gedaan. Tegen hek- kesluiter Venray 7 kwam men niet verder dan een 11 gelijkspel. Dit gelijkspel moest echter bevochten worden tegen een versterkt Venray 7. Na een half uur nam Venray 7 zelfs met 1—0 de leiding, doordat de Oostrum-goalie de bal los liet en de ze na veel geharrewar in het doel belandde. Tevoren had Venray 7 veel geluk gehad, doordat schoten van de Oostrum-voorwaartsen tegen de paal en tegen de laten belandden. Na de rust was Oostrum 2 veel in de aanval, maar het zat niet mee, terwijl ook de inzet te wensen over liet. Toch kwam Oostrum 2 op ge lijke hoogte, zij het door een penal ty. Van goed voetbal kon overigens geen sprake zijn op zo'n slecht veld. Uitslagen zondag 3 maart: Meterik 1Molenwiekers 1 4- Molenwiekers 2—Holthees 1 15 Ons le elftal heeft in Meterik 2 kostbare punten achter moeten la ten. Het 2e elftal verloor met 51 on danks een ruststand van 11. Programma zondag 10 maart: Kronenberg 1Molenwiekers 1 14.00 Molenwiekers 2Oostrum 1 14.30 Molenwiekers 3Swolg. Boys 2 12.00 Afd. Jeugd Programma zaterdag 9 maart: Leunen AlMolenwiekers Al 15.30 Afd. Veteranen Zaterdag a.s. moeten we naar He- gelsom. Aanvang en vertrek wordt bij café Thielen bekend gemaakt. Zie voor meer veteranennieuws elders in dit blad. ZWEMCLUB SPIO Rectificatie. Bij de namen van de geslaagden voor KNZB-official is bij het drukken de naam van Mej. Ine van den Munckhof weggevallen. Bij deze alsnog onze gelukwensen. Gratis zwemmen. In de toekomst is het zo geregeld dat bij de grotere gezinnen men vanaf het vierde kind dat in een maand komt zwemmen niet meer behoeft te betalen. De telling begint mij het oudste lid wat in die maand komt, de jongste kinderen krijgen dus dan het gratis zwemmen. Wedstrijden: De volgende wed strijden zijn: 31 maart: Eszet wintercompetitie 7 april De Rog, wedstrijd voor on der 14 jaar. 28 april Spio wintercompetitie. 5 mei Mosa wintercompetitie. Op 31 maart is er weer kunst- zwemmen in Maastricht. Er is momenteel een ledenstop voor senioren! Programma: De heren moeten zaterdag 9 maart om 17.55 uur in de Venlose sporthal spelen tegen SWM 2 uit Roermond. De dames spelen zondag om 20.05 uur, eveneens in Venlo, tegen Loreal 1 uit Venlo. Uitslagen j.l. weekend: Junioren: Dames HorstVenray 70 Jongens Venlo CVenray B 51 Venray CVenlo D 11 Senioren dames: BestVenray 30 Na de winterpauze speelde het le dameselftal weer haar eerste com petitiewedstrijd en wel tegen Best. De inzet was goed, Venray was over wegend in de aanval. Tot het maken van een doelpunt kwam het echter niet. Het was Best dat vlak voor de rust scoorde. De midvoor omspeelde beide backs en verraste de Venrayse keepster met een hard schot op goal. Na de rust kwam Best fel terug. En al gauw was het 20. Dit was zeer zeker niet nodig geweest, maar de vechtlust ontbrak. Enkele aan de voorhoede geboden kansen werden niet benut, wat misschien ook depri merend werkte. In ieder geval Best kreeg nu aan Venray een gemakke lijke tegenstandster. Zij buitte dit uit en het werd zelfs 3—0. Hierbij bleef 't dan; 'n jammerlijk verlies dus. De volgende keer meer pit da mes! Programma a.s. weekend: Zaterdag junioren: Meisjes VenrayDeurne 14.00 u. Jongens Blerick B-Venray A 15.45 u. vertrek trein 15.03 uur Venray BHuac G 15.15 u. Horst BVenray C 15.00 u. vertrek 14.15 uur Zondag dames: ConcordiaVenray 12.30 u. vertrek 11.15 uur Blerick 2Venray 2 14.00 u. vertrek 13.00 uur Heren: DVSVenray vertrek 12.15 uur Venray 2Tegelen 3 13.30 u. 13.00 u. Deze week dus weer een volledig programma. Wij wensen alle elftal len succes toe. A.s. zondag 10 maart organiseert MAC Rooy de zeer bekende Voor- jaarsrit. Inschrijven vanaf 1 uur in café-rest. De Burggraaf. Ook minder ervaren rijders dingen mee naar de mooie prijzen, nl. le prijs stofzuiger sleemodel; 2e prijs electr. mixer; 3e prijs ventilator kachel. Verder zeer waardevolle prijzen zoals we dit in de voorjaarsrit gewend zijn. Tot ziens aan de start. Zaterdag j.l. ging MAC Rooy van start met de eerste competitierit. De 5 best geklasseerden in de A klasse warenstr.p. 1 Hr. en mevr. Imming, Sevenum 50 2. Hr. en mevr. Bom Venray 142 3 Hr. en mevr. Claessens 144 4 Hr. en mevr. Janssen 145 5 Hr. en mevr. v. Dijck, Leunen 145 B-klasse: 1 Hr. van Rengs, Sambeek 206 2 Hr. van Els, Wanssum 235 3 Hr. A. Janssen, Venray 239 4 Hr. Willems, Horst 247 5 Hr. van Leuken, Venray 262 Zondag 3 maart j.l. behaalden de leden van MAC Rooy in Cuyk div. successen, nl. le pr. Hr. enmevr. Blom 3e pr. Hr. en mevr. v. Dijck, Leunen 4e pr. Hr. en mevr. Claessens-Tacken 5e pr. Hr. J. van Dijck en mevr. Im ming, Sevenum. VC Rooy 1Bekkerveld (dames) 0-3 Afgelopen weekend kregen dames 1 Bekkerveld te gast voor de reurn- wedstrijd. Bekerveld ging meteen goed van start en liet wel merken, dat zij nog steeds ongeslagen waren en wilden blijven. VC Rooy bood weinig tegenstand en de dames kwa men niet los van de grond, zodat er geen behoorlijke aanval uitkwam. In zeer korte tijd was de strijd beslist met de volgende setstanden: 6-15, 12-15, 6-15. VC Rooy 2—VCT 2 (dames) 2—2 Een onverwacht gelijkspel voor VC Rooy 2. Zij moesten het nl. op nemen tegen het sterke VCT 2. Doch hierdoor lieten zij zich niet beïn vloeden en meteen in de eerste twee sets gaven zij VCT 2 geen enkele kans. Misschien haden zij te veel ge geven in deze eerste helft, want in de volgende twee sets, was het de beurt aan VCT 2. Deze ploeg speel de toen zo fanatiek dat VC Rooy 2 de kans niet meer kreeg zich tijdig te herstellen. VC Rooy 1Bekkerveld (heren) 03 Deze zeer matige wedstrijd was beslist geen hoogtepunt in dit week end. Door geen van beide ploegen werd er goed volleybal geleverd. Dat Bekkerveld deze wedstrijd gewon nen heeft is derhalve niet te danken aan eigen verdienste, maar aan het feit, dat zij in dit spel meer geluk hadden dan VC Rooy. Setstanden: 5—15, 14—16, 8—15. TuposVC Rooy 2 (heren) 22 Heren 2 dat de laatste tijd lekker draait, heeft ook nu weer laten zien, dat het wat in zijn mars heeft. Van beide kanten was het aantrekkelijk volleybal en in alle vier de sets de den zij niet veel voor elkaar onder. Setstanden: 15-11, 13-15, 12-15, 16-14. Set UpVC Rooy 3 (heren) 03 Heren 3 heeft dit weekend wel de vaan van VC Rooy hoog moeten houden. Dit jeugdige team had niet veel moeite om het laag geklasseer de Set Up kansloos te verslaan. Set standen: 7-15 18-20 8-15. VCVVC Rooy 4 (Heren) 22 Het derde gelijkspel dit weekend. Ook voor Heren 4 is dit een mee valler geweest. Hoewel het spel mid delmatig was, werd er toch wel eni ge spanning ingebracht, doordat de ze twee teams elkaar niets toegaven. Setstanden: 13-15 15-7 15-13 13-15. Programma zaterdag 9 maart: Dames: Orsaco 2(Oss)VC Rooy 1 18.00 u. TVC (Venlo)—VC Rooy 2 19.00 u. Heren Con Brio HelmondVC Rooy 1 19.45 VC Rooy 3—VCV (Velden) VC Rooy 4SBG (Grubbenvorst) Op de zondag door de Judoclub „Kodokan" uit Heerlen georgani seerd toernooi voor blauw-, bruin en zwartbanders, kwam onze judoka G. Terwijn niet verder dan de eer ste ronde. Hij verloor zowel in de klasse halfzwaar als in alle catego rieën op beslissing van de scheids rechter. Verder willen we volgende week weer gaan starten met een trainings avond. De lessen voor volgende week zijn normaal. Verder nodigen wij iedereen uit om onze trainingsavon den te bezoeken om zodoende nader kennis te maken met de judosport. Dit geldt natuurlijk net zo goed voor dames. Onze trainingsavonden zijn op dinsdag: jeugd van 5 tot 7 uur; da mes van 7 tot 8 uur; heren van 8 tot 9 uur. Uitslagen afgelopen weekend: Hovoc 2Lyceum 1 03 IlvoLyceum 2 03 Valuas 3Lyceum 3 31 Lyceum ASet Up A (jun.) 30 Het eerste team behaalde in een prettige, maar zeer matige wedstrijd een vrij gemakkelijke zege op Ho voc 2. Beide teams ondervonden blijkbaar nog naweeën van de car navalsdagen. Lyceum 2 won verrassend van Il vo; het tweede behoefde zelfs geen set af te staan. Ook hier was spra ke van een matige wedstrijd. Aan beide zijden van het net werd nog al futloos gespeeld. Vooral Ilvo speelde ongeïnspireerd en maakte veel fouten, vooral wat de opslagen betrof. Lyceum 2 maakte minder fouten: de overwinning van 03 (setstanden 2-15 13-15 12-15) was verdiend. Lyceum 3 speelde in de Venlose sporthal tegen het derde zestal van Valuas. Al vrij gauw keken onze jongens tegen een 20 achterstand waarmee de hoop op een overwin ning dus al de bodem werd ingesla gen. De derde set werd nog wel ge wonnen, maar de laatste was weer voor Valuas 3, dat daarmee verdiend won. Ook junioren A speelde en behaal de een verdiende overwinning op Set Up uit Swolgen. Programma voor a.s. zaterdag: 16.00 uur Lyceum 3Concordia 15.15 uur Lyceum ASBG (jun.) 16.45 uur Set UpLyceum B (jun.) Lyceum 1 en 2 zijn vrij. PANNE? 1 032 BELLEN I Uitslagen zaterdag 2 maart: Red Stars 10Hegta 5 46 Red Stars 9—DVO 5 7—3 Red Stars 8Maasbree 12 73 Red Stars 6Swift 55 Seta 3Red Stars 5 100 Armada 4Red Stars 4 73 Koningslust 2Red Stars 3 55 NOAD 1—Red Stars 1 3—7 Bij het tiende team hadden niet alle spelers de vorm die H. Manders had: hij veroverde maar liefst drie van de vier punten en met Ouden hoven kon ook het vierde puntje veroverd worden. De grote rivaal van het negende team van deze kompetitie in de D- klasse en C-klasse moest het deze keer weer eens afleggen tegen een zeer fanatiek spelend team Bonants 3x, Cuppen 3x en Philipsen lx zorg den voor de punten. Red Stars 8 dat nog maar één ver- liespunt heeft, had deze keer ook niet veel moeite met de tegenstan der. Verhagen was driemaal zijn te genstander te slim af. Van Rooy en A. Verblakt moesten het met iets minder doen, doch samen was het genoeg voor een mooie overwinning. Red Stars 6 dat in de landelijke competitie speelt heeft zaterdag hun eerste winstpuntje behaald. Zij moesten tegen Roermond. Ofschoon zij de eerste wedstrijd in Roermond met 73 verloren, waren zij nu toch de betere. Alleen door pech moesten zij nu gelijk spelen. Al met al toch een zeer goed resultaat. Red Stars 5 kon het afgelopen za terdag tegen Seta ook weer niet ver brengen. Zij leden dan ook een zeer zware nederlaag. Red Stars 4 dat op bezoek ging in Horst ging het ook al niet zo best. Toch wist H. Thijssen nog tweemaal te scoren en W. Koenen lx. Het derde team dat op bezoek moest in Koningslust, liet zich deze middag van de beste zijde zien. Toch wisten de gastheren in de laatste fasen van de strijd nog net gelijk te maken. J. Stevens won 2x, W. Ver blakt lx en M. Sedee lx, terwijl ook het dubbel werd gewonnen. Voor ons eerste team dat nu in de kampioensgroep speelt was het af gelopen zaterdag een vrij gemakke lijke dag. Ze wisten al gauw een voorsprong op te bouwen van 50. Toen kwam NOAD echter terug en scoorde achter elkaar 3 tegenpunten. Hiervan kregen wij het heel even benauwd. Maar wij kwamen echter goed terug en brachten de defini tieve uitslag op 73. H. Theuws won 2x, R. Verblakt 2x en B. Hendriks ook 2x, terwijl wij ook het dubbel op onze naam brachten. Programma zaterdag 9 maart: Uitwedstrijden: Genooi 8Red Stars 10 15.30 u. RoggelRed Stars 6 15.30 u. Thuiswedstrijden Red Stars 1—DVO 1 18.15 u. Red Stars 4Red Stars 3 Red Stars 5Koningslust 3 Red Stars 7Maasbree 10 Iedereen behoort om 17.45 uur aan de zaal te zijn en zeker niet later. De volgende teams zijn a.s. zater dag vrijRed Stars 2 8 9. BEKENDMAKING BETREFFENDE DE JACHT De burgemeester van Venray, brengt het navolgende ter kennis van hen die voornemens zijn voor het jachtseizoen 1968-1969 een jacht akte aan te vragen. Om voor een jachtakte voor ge noemd seizoen in aanmerking te ko men dienen gegadigden, voor zover ze zelf geen eigenaar van de gron den zijn waarop zij willen jagen, in het bezit te zijn van een rechtsgel dige overeenkomst van huur en ver huur van het genot van de jacht, bedoeld in artikel 6 van de Jacht wet, welke overeenkomst een deug delijke aanduiding moet bevatten van het jachtterrein waarop de over eenkomst betrekking heeft. Aldus is bepaald in het arrest van de Hoge Raad van 12 februari 1957 (N.J. 1957 no. 241). Overeenkomsten van huur en ver huur, waarin een deugdelijke om schrijving van het jachtterrein ont breekt derhalve, gelet op genoemd arrest, niet als rechtsgeldig worden beschouwd. Het is derhalve nood zakelijk, dat met ingang van het nieuwe jachtseizoen (1 april 1968) de overeenkomsten van huur en ver huur van het genot van de jacht met evengenoemd arrest in overeenstem ming zijn. Om voor een jachtakte voor het seizoen 1968-1969 in aanmerking te komen, dienen gegadigden, voorzo ver zij zelf geen eigenaar der gron den zijn, de navolgende bescheiden over te leggen: 1. RECHTSGELDIGE overeenkomst van huur en verhuur van het ge not van de jacht, welke een deug delijke aanduiding moet bevatten van het jachtterrein, waarop de overeenkomst betrekking heeft. Onder „deugdelijke aanduiding" wordt begrepen: de kadastrale gegevens en de oppervlakte van het terrein. (Modellen betreffen de huur en verhuur van het ge not van de jacht zijn door de Mi nister van Landbouw en Visserij vastgesteld en liggen voor be langhebbenden ter secretarie, af deling I ter inzage); 2. een kaart, waarop de ligging, op pervlakte en kadastrale aandui ding der percelen waarop men wenst te jagen, deugdelijk zijn aangeduid en waarmee, mede aan de hand van de inhoud van de onder 1 bedoelde huurovereen komst, de grootte en de ligging van het jachtterrein kan worden vastgesteld, teneinde de geschikt heid daarvan te kunnen beoor delen. Bij het aangaan van de onder 1 vermelde overeenkomst dient de huurder er zich van te overtuigen, dat de verhuurder inderdaad ge rechtigd is het genot van de jacht te verhuren. Het jachtveld zal moeten voldoen aan de eisen gesteld in de Beschik king van de Minister van Landbouw en Visserij van 13 april 1961, nr. L/Fb 1500 (stert. 72/1961), welke be schikking eveneens voor belangheb benden ter secretarie, afdeling I, ter inzage ligt. De onder 1 en 2 vermelde beschei den dienen ingeleverd te worden bij de aanvraag om een jachtakte. Aanvragen om een jachtakte, wel ke niet van voormelde bescheiden zijn voorzien, zullen NIET in behan deling worden genomen. Formulieren voor het aanvragen van een jachtakte zijn vanaf 15 mrt. 1967 verkrijgbaar ter gemeentesecre tarie, afdeling I. Venray, 5 maart 1968. De Burgemeester voornoemd, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS. ORGEL VOOR VREDESKERK Ter gelegenheid van het zilveren priesterfeest van pastoor W. Geerets van de Christus Koningparochie te Venray is een aktiecomité in het le ven geroepen welke als feestgave aan de zilveren pastoor de basis wil legg envoor de aanschaw van een orgel voor de Vredeskerk. JONGGEHUWDENCURSUS PAROCHIE CHRISTUS KONING In de parochie Christus Koning zullen deze maand drie avonden ge houden worden voor degenen die 3 tot 10 jaar gehuwd zijn. Gezien de onderwerpen welke behandeld zul len worden, zal hiervoor ongetwij feld grote belangstelling bestaan. Man en vrouw samen zijn van harte welkom. Indien dit onmogelijk mocht zijn is een van beide welkom. De bijeenkomsten worden op de volgende donderdagavonden om 8 u. gehouden op een nader te bepalen plaats, afhankelijk van het aantal deelnemers. De eerste bijeenkomst is op 14 mrt. Spreekster: Mevr. Spigt-Wagenaar, met als onderwerp: psychologische aspecten van het huwelijk. De tweede bijeenkomst op 21 mrt. Spreker: Dr. J. Marlet, met als on derwerp: Medische gezichtspunten over het huwelijksleven. Derde bijeenkomst op 28 maart. Spreker: Aalmoezenier H. Dings, met als onderwerp: pastorale bege leiding. Indien nodig kan voor een gratis babysit gezorgd worden. KATH. VROUWENGILDE AFD. VENRAY Van 11 tot 19 maart kan men zich bij mevr. Hanssen, Wilhelminastraat 8 opgeven voor de jaarlijkse verdie pingsdag op 26 maart a.s. in het klooster op de Smakt. Maandagavond 11 maart om 8 uur komen de dames van het Vrouwen gilde in de foyer van de schouw burg bijeen. De heer Peter Sigmond, architect bna te Heerlen zal spreken over de hedendaagse architectuur onder de titel: „Is modern zo erg?" Hierbij zullen dia's vertoond worden terwijl er ook volop gelegenheid is tot het stellen van vragen. Dinsdag 12 maart gaat de 2e groep op excursie naar de Tweka Geldrop.

Peel en Maas | 1968 | | pagina 6