Peiling woningbehoefte SIMCA 1301/1501TOM ZWEMMEN Zwembad maandag a.s. open! Centrale Scholen Administratie nuttig instituut Garage F.A. LINDERS Venray Burgerlijke stand In afwachting van de officiële opening door de staatssecretaris van het ministerie van Onderwijs, Cul tuur en Recreatie wordt het nieuwe overdekte zwembad met ingang van maandag a.s. voor het publiek open gesteld. De navolgende uren zijn nog be schikbaar voor recreatief zwemmen (dus niet in school- of verenigings verband) MAANDAG: 7.00-8.30; 12.00-13.30; 17.30-18.30; 21.00-22.00 uur. DINSDAG: 7.00-8.30; 12.00-13.30; 17.00-18.00; 19.00-20.00 uur. WOENSDAG: 7.00-8.30 en 19.00- 20.00 uur. DONDERDAG: 7.00-8.30; 12.30- 13.30; 17.00-18.00 21.00-22.00 uur. VRIJDAG: 7.00-8.30; 12.00-13.30; 16.30-18.00; 18.00-18.45 uur. ZATERDAG: 8.30-9.30; 11.00-12.00; 12.30-13.30; 14.00-15.00; 16.30-17.30 u. Maandag a.s. zullen Burgemeester en Wethouders een kijkje gaan ne men als de eerste scholieren een duik in het binnenbad gaan nemen. AFSCHEID Vrijdag 8 maart a.s. zal de heer H. Kuypers in verband met het berei ken van de pensioengerechtigde leeftijd officieel afscheid nemen van de LLTB afd. Castenray. Hij is dan 37 jaar, vanaf de oprichting van de Castenrayse afdeling, als secretaris zaakvoerder in dienst geweest van deze afdeling. Hem wordt een afscheidsreceptie aangeboden, die 's avonds om 7 uur in het patronaat begint. Ongetwij feld zal de heer Kupypers, die reeds eerder werd gehuldigd als gouden lid van het kerkelijk zangkoor en daarvoor Pauselijk onderscheiden werd, op deze avond niet aan be langstelling ontbreken. Want behal ve zijn secretarisschap is er in Cas tenray geen enkele vereniging waar in de heer Kuypers zich niet op de een of andere wijze aktief inzet en mede daardoor heeft hij grote ver diensten voor deze gemeenschap ver worven. ONDER DE GROENE LINDE Woensdag zal men Venrayse stemmen kunnen horen in het Vara- radioprogramma Onder de Groene Linde. In dit programma dat om 17.02 uur begint worden oude liedjes ten gehore gebracht. De heer en mevrouw Volleberg-Arts en de da mes Willems-Simons en Swinkels- Willems verlenen aan dit program ma hun medewerking. KOOR JONGENS LYCEUM ZINGT IN DE VREDESKERK Zondag 3 maart a.s. wordt in de Vredeskerk de hoogmis van 10 uur gezongen door het dubbel-mannen- sextet van het internaat van het Ly ceum voor jongens alhier. Dirigent is Pater Falco Francken O.F.M. Gezongen worden de volgende liede ren: Intredezang „O, Heer die daer"; tusszang „Alle volken"; Credo „Steal away"; offerandezang „Looft de Heer"; communiezang „Old black Joe"; slotzang „Abide with me". KANARIEVERENIGING DE HUISVRIEND Onze maandelijkse vergadering wordt gehouden op dinsdag 5 maart. I nverband met de carnaval moest de vergadering verzet worden. Het bestuur hoopt toch op een trouwe opkomst. Op deze vergadering weer gelegenheid om ringen te bestellen. 1 MAART VROUWEN WERELDGEBEDSDAG Op vrijdag 1 maart komen over de gehele wereld alle Christen vrouwen bije envoor een gezamen lijk gebedsuur voor de vrede. Ook de vrouwen van Venray doen dit en wel op vrijdagavond a.s. om 8 uur in de Grote Kerk. De liturgie is samengesteld door Mevr. Rathie Selvaratnam van Cey lon en heeft deze liturgie geput uit de bronnen van het christelijk ge loof, zoals dit over de gehele wereld, maar vooral in Azië beleden wordt. De liturgie heeft tot onderwerp: 'Verdraagt elkanders moeilijkheden'. Gebedenboekjes aan de ingang van de kerk verkrijgbaar ad 30 ct. K.V.V. NIEUWS Woensdag 21 februari werd onze jaarlijkse karnavalsavond gehouden en wie meent dat dit niet alleen door dames slaagt, was niet bij dit uitbundige feest aanwezig. Het hoog tepunt van deze avond was wel, toen omstreeks negen uur Prins Cor I met zijn gevolg binnen kwam. Uit de Raad van Elf werd een jury ge kozen en deze kwam voor een moei lijke taak te staan toen ze een be slissing moesten nemen en de prij zen toe kennen voor de mooiste pakjes van individueel, paren en groepen. Het was reeds laat gewor den toen de Prins door de dames uitgeleide werd gedaan, maar aan alles komt een eind, ook aan zo een prettige karnavalsavond. De muzi kale omlijsting werd verzorgd door het orkest Reynders. GESCHIED- EN OUDHEIDKUNDIGE KRING Pater dr. W. Sangers van de Orde der Kruisheren uit Maaseik zal op dinsdag 5 maart a.s. in het Cultu reel Centrum een lezing houden over de historie der beide Limburgen. Pater Sangers is Nederlander van geboorte en uitermate deskundig wat het verleden betreft van zowel Nederlands als Belgisch Limburg. Belangstellenden zijn op deze avond van harte welkom. Deze zomer zal deze bekende Bel gische historicus als leider van de Oudheidkundige Kring Maaseik en omgeving met de Kring een bezoek aan Venray brengen. Dit is een te genbezoek want de Oudheidkundige Kring Venray heeft reeds eerder 'n bezoek aan Maaseik gebracht. STILLE MARS OP AMSTERDAM Als U dit stukje onder ogen krijgt zal de drukte van de carnaval tesa- men met de feestneuzen wel weer voor een jaar opgeborgen zijn. We trekken al weer verder, om via len te, huispoets en de 40 dagentijd bij Pasen te belanden. Dat trekken zit ons in het bloed, het is echt iets van onze tijd, de campings kunnen er van mee praten. Maar wat ik zo fijn vind is, dat dit nu niet iets is van de moderne tijd alèèn; een van die zo vaak verfoeide nieuwigheden. Het is iets van alle tijden. God zette zijn volk al op route en trok met hen mede. Het concilie heeft dat weer eens als een grote waarde naar vo ren gebracht: „mensen, wij zijn het Gods volk van nu, op tocht naar 't blijvende, het echte, het volkomen gelukkig makende; op tocht met en naar de Heer, ons rustpunt". Dat moet je niet alleen willen klaarspe len, maar tesamen als eenheid, als volk van Hem. Eens in het jaar komt dat heel spe ciaal naar voren in onze stille tocht naar Amsterdam, de stad van de H. Eucharistie. Een tocht, ondernomen in de nacht, een tocht van inspan ning, die wat van de mens vraagt. Al biddend en denkend gaan we dan samen naar de KERN van ons ge loof: de H. Eucharistie. Gods zelf gave aan ons. Zo wil hij ons meer EEN-MAKEN met Hem en met el kaar. Zo kan er vrede komen in de grote en kleine wereld van ons be staan, en welvaart voor de vele die haar missen. In de nacht van 9 op 10 maart a.s. gaan we weer naar Amsterdam, ook de dames, oud en jong horen bij 't Godsvolk en z(jn dus van harte wel kom. In de advertenties en op de affi ches kunt U zien waar U terecht kunt voor uw kaartje, gebedenboek je en vertrektijden. Mogen we reke nen op U Bestuur Kring Nrd. Limburg. NIEUWE EXPOSITIE IN DE KUNSTZAAL In de kunstzaal aan de Langeweg werd zaterdagmiddag wederom een expositie geopend, ditmaal met folk songs van 5 jonge schilders en gra fici. Van Peti Puchel uit Nijmegen zijn op deze expositie houtsneden en gouaches te bewonderen. Hendrik Vos uit Nijmegen brengt er enkele sterke houtsneden ook in kleurdruk alsmede enkele schilderijen. Ellebel Hilgevoort uit Arnhem laat pentekeningen en gouaches zien terwijl haar plaatsgenoot Biddle een tiental opmerkelijke houtsneden ex poseert, alsmede een wandkleed. Mariëtte Oosterbaan uit Venray brengt op deze tentoonstelling als jongste van de exposanten een wandkleed, inkttekeningen, etsen, gouaches en laat zien tot welke re sultaten ze kan komen in de zgn. ge mengde technieken. Een wat overvolle tentoonstelling met zijn 60 nummers, die reeds bij de opening grote belangstelling trok. DODELIJK ONGELUK In de nacht van dinsdag op woens dag reed de Venrayse automobilist B. op de Venrayse weg te Horst de 16-jarige Truus Lemmen aan, die daarbij zo ernstig werd gewond, dat ze na overbrenging naar het zie kenhuis aldaar overleed. Het meisje dat huiswaarts keerde na de carnavalssluiting bevond zich met vrienden en vriendinnen mid den op de weg. De automobilist had ze te laat gezien en kon de aanrij ding niet meer vermijden. MAAK DE KUIP VOL De bijdragen uit Venray-kom zijn inmiddels gestegen tot ruim 2300,-. Uit Leunen, Heide en Smakt moeten nog bijdragen komen. Tot heden is in de kuip 34.000,— gestort. OPROEP In november a.s. zal het 50 jaren geleden zijn dat ook uit Venray mannen werden opgeroepen om de regering en de Koninklijke familie te beschermen tegen opstandige so cialisten, die in navolging van hun Duitse broeders, ook hier wilden re volteren. Er is toen een grote groep Ven rayse mannen naar Den Haag ge gaan en hebben daar hun plicht ge daan in wat men nu noemt „moei lijke uren". 50 jaren is een hele tijd en ver schillende van deze toenmalige mi litairen zijn intussen al lang dood en begraven. Doch er zijn er nog al tijd van over van die groep en die worden bij deze opgeroepen zich te willen melden bij de heer J. Poels, Grotestraat 26. Men kan dan na gaan of het misschien mogelijk is in november a.s. een reünie te houden. NIEUWS UIT ST. SERVATIUS Op dinsdag 19 maart a.s. zal de St. Servatius-gemeenschap een dia manten broeder in haar midden heb ben. Al is de eigenlijke viering van dit diamanten feest uitgesteld tot 9 juni, toch zal Broeder de Kort geboren in Hilvarenbeek op 19 maart a.s. in de kloostergemeen schap gehuldigd worden. Toneelleider voor patiënten. Tot toneelleider speciaal voor de patiënten van de St. Servatiusge- meenschap heeft het bestuur van dit medisch centrum benoemd de heer P. A. Haans uit Geldrop, welke in middels met zijn werkzaamheden is begonnen. Samenwerking. Reeds eer der is op verschillend terrein van de beide Venrayse psychiatrische ziekenhuizen een vorm van samen werking tot stand gekomen. Thans wordt overwogen te komen tot een gezamenlijke opleiding van het ver plegend personeel. Robijnen verplegers op St. Ser- vatius. Op 1 maart zal wnd. hoofdverpleger L. M. Campsteyn 40 jaar verbonden zijn aan het psy chiatrisch centrum St. Servatius. Deze jubilaris heeft niet alleen ver dienstelijk gemaakt door 40 jaar op voorbeeldige wijze te werken onder de patiënten van deze inrichting, maar behoort ook al 18 jaar tot de meest aktieve leden van de Venrayse Roode Kruis kolonne, waarvan hij enkele jaren commandant was. Maar. ook de vele cursussen EHBO van in stellingen en voor jongeren in deze streek vonden in de heer Campsteyn een bekwaam instructeur. Venray kende hem verder nog als aktieve voetballer en als een bekwaam to neelacteur. Op 26 april zal èn de Servatius- gemeenschap èn de bevolking van Venray verpleger Campsteyn kun nen huldigen tijdens een receptie in de foyer van Den Kerkdijk. Op 23 maart a.s. zal wnd. hoofd verpleger J. C. Essing eenzelfde ju bileum vieren. Deze verpleger is reeds 20 jaar onafgebroken werk zaam op de opname- en observatie afdeling. In die 20 jaar, zo weet Ser- vaamieuw te vertellen, heeft de heer Essing te maken gehad met 2712 pa tiënten. Deze jubilaris is geboortig van Vierlingsbeek en maakt zich nog verdienstelijk bij de opleiding van verplegers voor het diploma B. Op 23 maart zal deze robijnen jubilaris recipiëren in de foyer van Den Kerkdijk om half twaalf. BRUIDSPARENCURSUS Zaterdag 2 maart start een nieuwe bruidsparencursus. Om 4 uur spreekt de heer van Lierop in het cultureel centrum, ingang Jan Hensenstraat. Opgeven bij de pastoors, kosten 15 per cursus. Zondag 10 maart spreekt om half tien dr. Hermans, terwijl op zondag 17 maart aalmoezenier Dings op die zelfde tijd deze cursus sluit. Blijkens mededeling van B. en W. zal in Venray in juli a.s. de Centrale Scholen Administratie van start gaan. Een centrale administratie waarbij alle lagere scholen in onze gemeente zijn aangesloten, alsmede de ulo. Het heeft dan wel lang geduurd, voordat men dit resultaat kon boe ken, maar nu is dan de kogel door de kerk. Die CSA lijkt ons een bijzonder nuttige instelling om meer dan een reden. Een ervan is de wetenschap dat vele hoofden van scholen thans met een uitdijende administratieve taak zitten (ingewikkelde zich steeds wijzigende salarisberekeningen en gecompliceerde exploitatie zijn er maar twee facetten van), waardoor zij zich al te weinig op hun primai re onderwijstaak kunnen richten. Dat dit onmiddellijke repercussies heeft of kan hebben voor de school gaande jeugd en hun opvoeding is een voor de hand ligende conclusie. We bevinden ons met het poneren van deze stelling in goed gezelschap. In dit verband kunnen we namelijk citeren uit een brochure van dr. Bruna .Gezondheidszorg in de on derwijssituatie op arbeidshygiënische basis", welke enkele jaren geleden verscheen. Hij zegt daar tussen vele ons in ziens behartenswaardige gedachten onder meer: „Het hoofd van een la gere school die behalve klasse-onder wijzer ook nog manager, administra teur en leider van een team is, heeft een onmogelijke taak. De positie van dit hoofd is een bedrijfsorganisato risch monstrum". Het is dus een voor de hand lig gende noodzaak de taak van derge lijke overbelaste schoolhoofden te verlichten. Als dat o.m. kan door het oprichten van een Centrale School Administratie is daarmee een winst punt geboekt. Onze schooljeugd wordt er mee gediend. En dat is al tijd de moeite waard. Bovendien het is misschien wat verder vooruitgekeken zien we in een goed functionerende Centrale Schooladministratie een mogelijke eerste stap tot samenwerking op an dere terreinen van het lager onder wijs in Venray. We hebben het ge voel dat er nog wel wat braak ligt op dit terrein. En exploitatie van braakliggende terrein legt zelden windeieren. De gemeente Helmond heeft het Economische Technologisch Insti tuut opdracht gegeven de woningbehoeften in Helmond te gaan onderzoeken. De vraag is of ook voor Venray met ztfn record aan tal woningzoekenden een dergelijk onderzoek niet dienstig zou z^n. In de algemene inleiding op de gemeentebegroting 1968 zeggen B. en W.: Bij het te voeren woningbouwbe leid zal aandacht moeten worden besteed niet alleen aan de primaire behoefte van het hebben van onder dak maar ook, en wel in steeds toe nemende mate, aan het creëren van een gevarieerd woningenbestand. Daarom zal in het onderzoek voor het opstellen van bestemmingsplan nen mede betrokken worden een pei ling naar de behoefte aan meer ge varieerde soorten woningen. Hoe dit onderzoek verloopt en hoe men daarbij te werk gaat is ons niet bekend, doch voor een verantwoord beleid t.a.v. de woningbouw zal het nodig zijn dat men gegevens heeft over de woningbehoefte. Op het ogenblik staan er bij de gemeente 590 woningzoekenden in geschreven. Het overgrote deel daar van behoort tot de categorie met de lage inkomens: 110 tot 130 gulden per week. Maar zeker weten kan men dat niet. Hierin zou juist het ETIL-onderzoek licht kunnen bren gen. Het onderzoek van het ETIL kan ook opheldering brengen over het aantal krotwoningen in Venray, in die zin, dat uit het onderzoek kan blijken dat mensen een andere wo ning wensen omdat ze terecht of ten onrechte menen in een krot te wonen. WONINGWETWONINGEN worden steeds duurder. De rente waartegen het Rijk leningen ver strekt is van 4 procent op 6,5 pro cent gebracht. Daartegenover staat het eerste jaar wel een hogere rijks bijdrage welke het verschil nivel leert, maar elk jaar wordt die Rijksbijdrage een aantal procenten minder en dat betekent ook dat de huur enkele procenten omhoog gaat. Ook de bouwkosten etc. worden ho ger waardoor de huurprijs ook be- invloed wordt. Is het geen zaak van de gemeente uit te laten rekenen of het bouwen van keuzewoningen welke sinds januari buiten het contingent vallen. d.w.z. men kan er zoveel bouwen als men wil voordelen oplevert voor mensen met lage inkomens. De hele regeling ten aanzien van keu- ze-woningen is vernieuwd, maar men heeft er nog geen praktijk ervaring mee opgedaan. De voorde len zijn het feit dat het bestaande woningtypen betreft (zodat allerlei voorbereidingskosten komen te ver vallen of aanzienlijk minder worden) en het feit dat ze nu buiten het con tingent vallen. Voor de bouw ervan kan men het geld aantrekken op de kapitaalmarkt, terwijl het Rijk een subsidie geeft in de huur van enkele guldens per week. HUURBELASTING De huurbelasting, die door minis ter Schut is voorgesteld, zou er toe kunnen leiden dat mensen met be paalde inkomens die in woningwet woningen huizen een fors bedrag aan belasting zullen moeten gaan betalen. Dit doet hen misschien be sluiten naar een andere (duurdere) woning uit te zien. Dat zou beteke nen dat goedkopere woningwetwo ningen vrij komen voor mensen met lagere inkomens. De invoering van huurbelasting zou echter wel vergezeld moeten gaan van alternatieven. Venray zal er voor moeten zorgen dat mensen die in betere duurdere huizen willen wonen inderdaad daartoe de keuze hebben. Reeds nu bestaat er grote belangstelling voor de betere premiewoningen. Dat ziet men aan de resultaten bij de zgn. makelaars- bouw. BEJAARDENWONINGEN Venray heeft vele bejaardenwonin gen gebouwd en bouwt er nog. Maar ook hier moet men vragen of er nog meer nodig zijn of dat men af moet remmen? Het plan Molenklef kan soulaas brengen in een ander op zicht namelijk kleinere bungalows en zorgt ook op die manier voor enige differentiatie. Maar om nu enige helderheid te krijgen en meer inzicht in de wo ningbehoeften lijkt ons het Hel- mondse voorbeeld bepaald niet slecht. Een tot In d* finetsei doordechto combinatie wagen. Luxueue voor de hele familie mét bagage, praktlech door heel veel vrachtruimte. Zuidsingel telefoon 04780 1593 of 1683 dealer voor Venray en Wanssum 74 in de week van 22 t.m. 28 febr. GEBOREN: Hermans, Jeroen, Kampweg 17 Assen, Maria, Helfrichstraat 3 Rongen, Gertruda, Horsterweg 18a Kerstjens, Gerarda, Leunseweg 33 v. d. Pas, Johannes, Castenraysew. 1 Sijmons, Diana, Vierlingsbeek Emonts, Antonius, Lindenstraat 11 Claessens, Robert (Piëlhaeske) Val kenkampstraat 21 Rongen An ja (Piëlhaeske) Deurnese- weg 30 Hanen, Joseph, Deken Berdenstr. 19. Schaeffers, Olaf, Langstraat 65 van Bommel, Marcel, Zuidsingel 89 van den Heuvel, Luciënne, Eisen- howerstraat 6 Vollenberg, Johan v. Montfortstr. 10 Hermus, Huberdina, (Piëlhaeske) Helfrichstr. 2. Michiels, Paulus, Westsingel 132 Suijker, Martinus, Doormanstr. 1 Jansen, Dithard, Kulutweg 17 Verhoeven, Henrica, Helfrichstr. 6 Stevens, Adriana, Scheperstraat 11 Künen, Esther, Hatendonkstraat 25 OVERLEDEN: Reijniers, Elisabeth, echtgenote van Theuws, Peter 75 jr., Venray. Schrooten, Johan, echtgenoot van Hendrix, Petronella, 54 jr., wmr. Rijkspolitie te Venray. ONDERTROUWD: Kersten, Petrus Venray, Loobeek 6 en Cox, Maria, Venray St. Jozef laan 11. GETROUWD: Berden, Johannes, Amsterdam en Camps Maria, Venray. van Teeffelen Antonius, Deurne en Mensink, Isabella, Venray. ENQUETE B.B. Kempweg oneven nummers 1-75 en Pastoor Ruttenstraat. R IJ B E W I J S DAF KOPEN! ZWEMCLUB SPIO Zaterdag 23 februari j.l. zijn 5 le den van onze vereniging geslaagd voor het examen official van de KNZB. Het bestuur wenst deze leden van harte proficiat. Deze geslaagden zijn:: de heren J. Cup, L. Bertrands, René Kortekaas en Henk Ebberink. Deze cursus werd gegeven door de heer H. Linssen uit Horst. Aan hem onze hartelijke dank. ZWEMMEN IN VENRAY Vanaf maandag 4 maart gaan we in hetV enrayse binnenbad zwem men. Dit kost dus voor de junioren 5.75 en voor de senioren 7.50 per maand. De bus voor de kerkdorpen Oostrum, Oirlo, Castenray en Leu nen vertrekt om kwart over vijf in Venray. Hieraan zijn géén extra kosten verbonden. De groepsindeling is als volgt: Maandag: 20.00-21.00 uur senioren. Dinsdag: 18.0018.40 uur: alle le den, behalve Oostrum, Oirlo, Cas tenray en Leunen, van 9 t.m. 15 jr. 18.4519.00 uur: wedstrijdploeg 1. Woensdag: 18.0019.00 uur: alle leden uit Oostrum, Oirlo, Castenray en Leunen; 18.4519.00 uur wed strijdploeg 1. Donderdag: 18.0018.30 uur Trai- ningsploeg 1; 18.3019.00 uur Trai- ningsploeg 2A en Kunstzwemploeg. Zaterdag: 15.3016.00 uur Trai- ningsploeg 2B; 15.3016.10 uur: alle leden van 0 t.m. 9 jr., behalve Oos trum, Oirlo, Castenray, Leunen; 16.1516.30 uur: Trainingsploeg 1 Spio-kaart meebrengen! Trek je zwembroek of zwempak thuis aan, dat spaart tijd uit! Neem geen waardevolle spullen mee! de sierlijke verlovingsring Juwelier Horloge r Opti lên Op 28 februari 1968 werd onze zoon en broertje geboren. Wij noemen hem DAVE CHRIS CAVIS ELS CAVIS-MICHIELS Milto Venray, 28 februari 1968 Zuidsingel 3a Met grote vreugde en dank baarheid aan God geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon MAARTEN die bij het H. Doopsel de na men ontvangt: Martinus Paulus Johannes P. H. M. SUIJKER CHR. W. SUIJKERS- BEUVENS Venray, 28 februari 1968 Doormanstraat 1 Met grote vreugde geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon PAUL Bij het H. Doopsel ontvangt hij de namen: Paulus Jacobus Petrus J. J. M. MICHIELS S. G. H. MICHIELS- VAN DEN MUNCKHOF Venray, 28 februari 1968 Westsingel 132 Met vreugde en dankbaarheid laten wij U weten, dat onze ouders G. C. VAN DE VELDE en R. M. VAN DE VELDE- YSEBAERT op vrijdag 8 maart a.s. hun zilveren huwelijksfeest hopen te vieren. Om 11.00 uur zal in de parochiekerk van Christus Koning te Venray een Eucha ristieviering plaats hebben. Hun kinderen Kees Eduard Frangois Venray, februari 1968 Rooseveltstraat 1 Dagadres: Hotel De Zwaan, Grote Markt, Venray. Receptie van 16.00 tot 18.00 u. TE KOOP EDY WASMACHINE Zuidsingel 47. Wie heeft zondag bij Hulsman per vergissing GRUZE HERENJAS en SJAAL meegenomen? Gaarna retour Patersstraat 14, Venray, Tel. 1315. ZWEMMEN VOOR DAMES! In het nieuwe binnenbad hebben de dames van het Vrouwengilde en van de da mes-gymclub op de woens dagen van 11 tot 12 uur ge legenheid tot zwemmen. Zo er nog enkele gegadig den zijn kunnen zij zich tele fonisch melden onder nr. 2727 toestel 7.

Peel en Maas | 1968 | | pagina 2