LYCEUM '64 S.V.V. NIEUWS s.v.v. JEUGD .:v v.v. OOSTRUM S.V. LEUNEN M.H.C.V. TAFELTENNIS JUDO GYMNASTIEK BILJARTEN HANDBAL J DUIVENSPORT Winterjassen regenjassen costuums - pantalons LANGSTRAAT 49 VENRAY TELEFOON 1281 SPORT ln Uitslagen zondag 3 dec.: Venlose Boys 1Venray 1 34 Venray 2Helden 2 11 MSV 2—Venray 3 0—4 Venray 4Leunen 1 00 Brughusia 1Venray 5 32 Brughusia 1Venray 5 32 Venray 6America 3 02 Merselo 2Venray 7 s.n.o. Venray 8Castenray 3 20 Venray 1 heeft de zware opgave in Venlo tegen Venlose Boys tot een goed einde gebracht. De behaalde 43 overwinning was alleszins ver diend en was het gevolg van een vooral in de eerste helft superieur spel. De combinaties liepen uitste kend, werden met veel afwisseling uitgevoerd en het afspelen geschied de ditmaal tijdig met een goed maat gevoel. De eerste 10 min. van de wed strijd hielden beide partijen zich in evenwicht en beurtelings kregen de keepers een paar flinke schoten te verwerken. Na 10 min. nam Venray de leiding. A. Coppus speelde zich op het mid denveld goed vrij en plaatste de bal naar P. Volleberg die vanaf 25 m. zo verrassend snel en hard in de lin kerbovenhoek van het Boys-doel schoot dat de doelman geen kans zag om zich op het schot in te stel len. 01. De Boys drongen hierna sterk op en forceerden een corner, waaruit Venray de aanval kon overnemen. Na 14 min. een snelle doorbraak van Venlose Boys, onze centrale verde digers werden omspeeld en J. See- len wist van dichtbij de gelijkmaker te scoren. Dit was het sein voor Venray om er nog een schepje boven op te doen en vanaf dit moment kwamen de Boys konstant in moeilijkheden. Na 19 min. kwam de Venlose doelman in moeilijkheden bij een vrije schop van M. Schwachöfer. Wim Peeters wist de doelman de bal te ontfutse len en P. Volleberg schoot raak: 1-2. Na een half uur spelen wederom een onstuitbare Venray combinatie. Wil Peeters glipte langs een paar verdedigers en schoot vervolgens on houdbaar in: 13. Venray bleef doordrukken om de overwinning defintief te stellen. Zel den zagen we dit seizoen een beter spel over de gehele linie. Na een van deze schitterende aan vallen schoot Wim Peeters uit een voorzet rakelings langs de verkeer de kant van de paal. Ook na de rust was Venray on middellijk fel in de aanval. Schoten van P. Volleberg en Wil Peeters gin gen rakelings naast of werden door de Boys-doelman gestopt. Geleidelijk aan kregen de Boys vat op het Venray-spel en Nijholt maakt van een dralen in de Venray-achterhoede gebruik om de achterstand te verkleinen: 23. Venray liet dit niet op zich zitten. Een schitterende combinatie over de linkervleugel bracht Wim Peeters 'n schietkans en schuin voor het doel staande wist hij met een goed schot de voorsprong een veiliger aanzien te geven: 24. Even later omspeelde P. Volleberg de Boys-verediging, doch in zijn laatste rush werd hij binnen het doelgebied ten val gebracht. De toe gekende strafschop werd echter jam merlijk door W. Peeters naast ge schoten. Venlose Boys putte moed uit deze meevaller en wisten op het midden veld het heft meer in handen te ne- rrten. 5 min. voor het einde kwam de overwinning van Venray nog in ge vaar. De Boys drongen sterk op en uit een op rechts genomen vrije trap kreeg Verschuuren een vrije schiet positie en hard verdween de bal laag in de linkerhoek. In de laatste minuten wist Venray stand te houden en daarmee de over winning veilig te stellen. Venray 2 heeft met de halve winst genoegen moeten nemen. Over het algemeen was het spel van de SVV- reserves beter verzorgd en een over winning was eigenlijk ook wel ver diend. Tot 5 min. voor het einde hadden de SW'ers nog een 10 voorsprong, maar toen wist Helden de balans in evenwicht te brengen, zodat het einde kwam met een 11 gelijkspel. Het is Venray 3 gelukt om Meyel 2 in eigen huis een 04 nederlaag toe te brengen. In het begin zag het daar echter niet naar uit, want de gastheren gaven voor rust bijzonder goed partij. Mede door het feit dat enkele goede kansen onbenut bleven, ging de rust in met een dubbelblan- ke stand. Na rust kon men duidelijk merken, dat onze tegenstanders niet voldoende konditie hadden, want ze kwamen er nagenoeg niet meer aan te pas. In de 55e min. nam J. Ros- manics een voorzet van Fr. Oden- hoven op z'n slof en maakte voor Venray de openingstreffer: 01. Door in de 75e min. enkele tegen standers te omspelen wist P. Smits de doelman voor de 2e keer te ver slaan. Nauwelijks drie min. later nam G. van Daal een voorzet van E. Crooymans mee en gaf de doel man voor de derde maal het nakij ken. Fr. Odenhoven wilde ook niet achterblijven, 3 min. voor het einde werkte hij via een voorzet van G. v. Daal nr. 4 in de touwen. Venray 4 heeft het tegen Leunen 1 niet verder kunnen brengen dan een doelpuntloos gelijkspel. In deze harde, doch faire wedstrijd, was Leunen over het algemeen de toon aangevende ploeg, maar hun aanval lers waren niet in staat een bres te slaan in het Venrayse verdedigings- blok die bergen werk te verzetten kreeg. De Venrayse aanvallers daar entegen misten de stootkracht om het de Leunse verdedigers moeilijk te maken. Eenmaal wist Leunen uit een vrije trap te scoren, maar dit werd afgekeurd omdat de bal uit 'n indirecte vrije trap direct werd in geschoten. Tijdens de laatste minu ten wist Leunen er nog spanning in te brengen, maar ook in deze laatste fase hield Venray stand. Venray 5 wil het nog steeds niet helemaal lukken. Er wordt door de SW'ers in deze zware klasse niet zo slecht gespeeld, maar het scheelt meestal een doelpunt wat hun van winst weerhoudt. Zo ook zondag j.l. toen zij op bezoek waren bij Brug husia 1, waar een 32 nederlaag ge leden wordt. Venray 6 dat thuis speelde tegen America 3 heeft een verdiende 02 nederlaag geleden. Venray speelde sterk in de aanval, maar wisten geen enkele kans te benutten. America 3 dat zich meestal moest beperken tot uitvallen, wist beter met de kansen om te springen en daardoor de volle winst te behalen. Venray 8 heeft het weer goed ge daan. Zondag j.l. was Castenray 3 op bezoek. Venray 8 was technisch wat beter en wist dan ook een verdien de 20 zege te behalen. Hierdoor heben ze Venray 7 wat vaster op de laatste plaats gedrukt. Programma zondag 10 dec.: Venray 1Quick Boys 1 2.30 u. Venray 2Wittenhorst 2 12.00 u. Venray 3Reuver 2 12.00 u. Kronenberg 2Venray 4 2.00 u. HRC 2—Venray 5 2.30 u. Griendtsveen 1Venray 6 2.00 u. Venray 7Oostrum 2 12.00 u. Leunen 3Venray 8 12.00 u. Uitslagen zaterdag 2 dec.: Competitie: Wilhelmina AlVenray Al 20 Kringbeker: Venray A3Wanssum A2 32 RKLW BI—Venray BI 1—2 Programma zaterdag 9 "dec.: Competitie: Venray AlSBC Maastricht Al 2.30 Belfeldia Al—Venray A2 2.30 Kringbeker: RKLW Al—Venray A3 2.30 Venray BI—EWC BI 1.30 Tegen Meerlo werd wederom ge wonnen en wel met 30. De gasten kwamen er niet aan te pas. A.s. zaterdag komt Wittenhorst, of het dan zo gemakkelijk zal gaan be twijfelen we. Aanvang 2.30 uur ter rein Oostsingel. Aangewezen spelers: Math. Gom- mans, Jo Gommans, A. Arts, Th. Swinkels, M. Oymans, M. Arts, G. Poels, M. Beerkens, V. Lucassen, H. de Bruyn sr., H. de Bruyn jr. Res.: H. Gommans. Eventuele afmeldingen vóór vrij dag. Zondag moest Oostrum bij mede koploper Tienray op bezoek en heeft het daar ondanks het gemis van doelman Raedts goed gedaan door TOP een 43 nederlaag toe te bren gen. Het begon allemaal niet zo best toen doelman Hagens na 3 min. de bal, welke teruggespeeld werd, liet glippen en dit betekende 10 voor Tienray. Oostrum werd langzamer hand sterker, maar het zou toch nog tot de 20e min. duren voordat het gelijk werd, na goed doorzetten van linksbuiten Hermans. Vijf. min. later maakte Hermans er op dezelfde ma nier 12 van en enkele minuten la ter schoot Künen via de binnenkant van de paal nr. 3 achter de TOP- doelman. Even later sloeg Tienray terug doordat de rechtsbinnen met een fraaie kopstoot doelman Hagens passeerde. Na de rust was het weer Oostrum dat het beste van het spel had, al hoewel ook Tienray soms tot aardi ge dingen in staat was. Ongeveer 20 min. voor het einde profiteerden ze gretig van een fout van linksachter Linskens en dit betekende 33. Oos trum werd nu in de verdediging ge drongen, maar W. Derix maakte on geveer 5 min. voor het einde aan al le onzekerheid een einde door uit 'n uitval te scoren: 34 en tevens 2 belangrijke punten. Uitslagen: TOP 2—Oostrum 1 3—4 Oostrum 2Wittenhorst 4 11 RKLW 3—Oostrum 3 9—0 Degenen die minstens 30 jaar oud zijn en 1 jaar niet meer aktief heb ben gevoetbald kunnen zich als lid van de veteranenclub opgeven bij H. Rutten, van Broekhuizenstraat 14, Oostrum. Uitslagen: Venray 4Leunen 1 Leunen 2Leunen 4 Leunen 3EWC 3 0—0 2—1 7—3 Programma: Zondag 10 december: Leunen 1Ysselsteyn 2 2.00 u. Ysselsteyn 3Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.15 uur Leunen 3Venray 8 12.00 u. Kronenberg 3Leunen 4 12.00 u. vertrek 11.00 uur Maandag 11 december rikken bij Kusters. Vrijdag 15 dec. dropping B-jeugd, vertrek bij Kusters 19.00 uur. Uitslagen j.l. weekend: Meisjes jun. VenrayBlerick 03 Dames junioren speelden zater dagmiddag tegen Blerick. In de eer ste helft werd het, ondanks goed spelen van ons elftal, 20 voor Ble rick. In de 2e helft maakte Blerick er nog 1 doelpunt bij, zodat de eind stand 30 voor Blerick werd. Doordat de regen vorige week zo overvloedig ons speelveld en die van andere clubs heeft besprenkeld, wer den alle, ook de vriendschappelijke wedstrijden, afgelast. Dat is waar schijnlijk ook de reden geweest, waarom Stevensbeek de aangevraag de wedstrijd niet heeft laten plaats vinden. Zaterdag a.s. speelt Venray C te gen Venray B. Deze wedstrijd was reeds op 11 november vastgesteld, maar kon ook toen wegens de regen geen doorgang vinden. Venray A speelt eveneens de laat ste wedstrijd van de eerste helft van de competitie. Tot nu toe staan ze ongeslagen aan de kop. De tegen standers zijn toch wel aan de zwak ke kant. Tegen Tegelen B kon be slist gewonnen worden. Maar laat 't a.u.b. geen goaltjes worden zoals te gen Blerick. Ook al is de tegenstan der zwak, probeer toch een goede aanval op te bouwen en niet de eer aan jezelf te houden. Venray CVenray B 14.00 u. Venray ATegelen B 15.15 u. Programma a.s. weekend: Zaterdag junioren: Meisjes VenloVenray vertrektijd zie Cals Jongens Venray ATegelen B 15.15 Jongens Venray CVenray B 14.00 Zondag: Dames: BestVenray 14.00 vertrek 12.30 uur Venray 2Venlo 3 12.00 Heren: VenraySon 15.00 Heren 2 zijn vrij. Uitslagen zaterdag 2 december: Red Stars 1—DVO 1 7—3 Genooi 5Red Stars 2 37 Red Stars 3NO AD 2 2—8 Red Stars 4—Blue Star 4 010 Armada 3Red Stars 5 100 Red Stars 6NO AD 3 6—4 Blue Star 6Red Stars 7 46 Red Stars 8Armada 9 46 Red Stars 9—JSM 6 8—2 In deze wedstrijd moest ons eer ste team op zijn minst een gelijkspel uit het vuur slepen, wilde het nog een aanspraak maken op een plaat sing in de kampioensklasse. De onge slagen koploper uit Kessel gaf ons in hun thuiswedstrijd een tennisles- je: we gingen daar met een 100 nederlaag naar huis. Deze keer wa ren de rollen omgekeerd, onze man nen waren duidelijk sterker. B. Hen driks, H. Theuws en R. Verblakt wonnen allen twee partijen en ook in het dubelspel waren Hendriks en Verblakt hun tegenstander in drie sets de baas! Het tweede team dat ongeveer in dezelfde situatie, wat promoveren betreft, verkeerde kon zich in Venlo ook geen nederlaag permiteren. W. Toonen en J. Manders speelden een uitstekende wedstrijd, beiden konden ongeslagen, ook in het dubel, huis waarts keren. Houben had niet zijn beste dag en moest jamer genoeg de drie overwinningen aan de tegen stander laten. Red Stars 3 stond voor bijna on mogelijke opgave. Zij hadden moe ten winnen om hun derde plaats in de vierde klasse te behouden. Het is hun echter niet gelukt. Alleen mej. W. Verblakt en J. Stevens konden een tegenpunt scoren. Red Stars 4 dat eveneens een vas te positie bij de kopgroep van de 4e klasse A heeft, kwam ook tegen de koploper uit. De uitslag 010 is echter geen maat voor de spelkwa- liteit; er werd fel door onze jongens gestreden en het tekort aan ervaring was dikwijls de oorzaak van de overwinning van de tegenstander. Het 5e team leed weer eens een klinkklare nederlaag in Horst. Ze werden in elk opzicht overklast. Een regelmatiger bezoek van de trainin gen zou dit echt geen schade aan doen! Het eerste team van onze junioren heeft door zijn overwinning op Reu ver zijn tweede plaats in eerste ju niorenklasse bezegeld. D.w.z. dat de ze drie heertjes over een paar we ken overgaan naar de landelijke competitie. Proficiat jongens. In deze wedstrijd zorgden J. Ver blakt 3x en Th. Verhalle 2x en in het dubbel voor de overwinningen. Red Stars 7 behaalde in Venlo een kleine overwinning op Blue Star. In deze wedstrijd waren J. de Visser en F. van Stokkum superieur: zij ver overden samen zes punten hetgeen genoeg was voor een overwinning. Spannend was het verloop van de wedstrijd tussen het negende team uit Horst en ons achtste team. Tot en met de achtste set was de stand ge- lij a, maar in de twee laatste games konden onze kleintjes hun zenuwen niet meer voldoende in bedwang houden. Red Stars 9 speelde zijn laatste wedstrijd tegen JSM uit Venlo. Onze mannekes lieten mooie spelmomen ten zien. En acht keer waren ze hun, dikwijls fysiek de helft grotere spe lers, de baas! Jongens een compli ment voor jullie fanatiek spel in de ze eerste kompetitie voor jullie. Programma zaterdag 9 december: Uitwedstrijden: Setos 2Red Stars 3 Blue Stars 5Red Stars 5 aanvang 16.00 u. vertrek bus 14.30 Maasbree 7Red Stars 6 14.30 u. Thuiswedstrijden: Zaterdag: Red Stars 10Armada 10 18.00 u. Vrijdag wordt gespeeld: Red Stars 4—JSM 3 19.00 u. Tweemaal goud Na het succes wat G. Terwijn 14 dagen geleden boekte op de Zuid- Nederlandse kampioenschappen ho gere banden te Breda, vielen afge lopen zondag wederom onze judoka's in de prijzen. Er gingen n.l. vier van onze judoka's zondag naar Oss om daar te gaan deelnemen aan de Zuid Nederlandse kampioenschappen la gere banden. Bij de lichtgewicht ju nioren was het helemaal een Ven rayse aangelegenheid doordat twee van onze judoka's zich plaatsten voor de finale. Het was n.l. G. Stip hout die zich zonder veel moeite in de finale werkte door in de voor ronde met een houdgreep te winnen van J. Blaas uit Gemert. Ook onze tweede lichtgewicht A. van Stok kum plaatste zich voor de finale door op scheidsrechterbeslissing te winnen van W. Lambrechts uit Hel mond. Zodoende kregen we een fi nale tussen A. van Stokkum en G. Stiphout, die tenslotte na 5 minuten judo op scheidsrechterbeslissing ge wonnen werd door G. Stiphout, die hiervoor onze eerste Zuid Neder lands kampioen van deze middag werd. De tweede was Fr. Deenen in het middengewicht adspiranten, die zich door het vrij loten meteen voor de finale geplaatst zag. De andere finalist was J. Verbiest uit 's Herto genbosch. Na twee minuten judo in de finale was het Deenen die zijn te genstander na een overname dertig seconden in een houdgreep wist te houden, waardoor wij onze tweede kampioen hadden. En ook onze vier de deelnemer Fr. van Stokkum kwam in de finale n.l. bij het licht gewicht adspiranten. Hij had in de voorronde al na enkele seconden zijn tegenstander A. van Dussen ge vloerd met een mooie 2e heupworp. Maar in de finale moest hij echter de winst laten aan G. Vergosen uit Oss waardoor hij toch ook nog een eervolle tweede plaats in de wacht sleepte. Al met al een succes mid dag door de twee eerste en twee 2e prijzen, die onze judoka's deze mid dag mee naar huis namen. Mogen wij onze leden aansporen om onze trainingsavonden dinsdags en 's maandags goed te bezoeken, de trainingstijden zijn volgende week zoals normaal. DAG EN NACHT TRUCK-SERVICE Jacquelien Kerkhof weer Limburgs kampioen van de LKGB Zondag werd in de Brunohallen te Brunssum de districts wedstrijden voor dames en heren jeugd gehou den. Drie dames van St. Christoffel hadden zich in de Kring Venlo ge plaatst. Alle lof voor hun leider W. van den Heuvel. Jacquelien Kerkhof werd met 33,40 pnt. no. 1 en kam pioen. Kobie Philipsen met 29,35 nr. 6 en Tonnie van Zwol met 26,20 pnt. no. 15. Voor St. Christoffel is dit een reu ze eer dat men zulke prestaties kan behalen. 1, 2 en 3 dec. werden in café Klomp de voor wedstrijden gespeeld voor het persoonlijk kampioenschap in de 3e klasse van de KNBB. Niet minder dan 4 van de 6 deelnemers promoveerden naar de 2e klasse. Eindstand van deze door Het Gr. Laken goed georganiseerde wedstrij den is als volgt: H. Lenssen 600 159 22 3.77 11 G. v. Asten 586 129 46 4.54 8 P. Volleberg 582 133 29 4.38 7 K. Jacobs 434 137 22 3.17 4 H. Janssen 395 152 19 2,59 4 W. Klomp 412 164 18 2,63 2 Uitslagen afgelopen weekend: Hovoc 2Lyceum 2 13 ConcordiaLyceum 3 31 Typos 2Lyceum 03 J uniorencompetitie Valuas BLyceum A 12 Lyceum BConcordia 30 Lyceum AConcordia 30 Als we de uitslagen bekijken dan zien we dat alle teams, uitgezonderd het 3e, de volle winst boekten. Ly ceum 1 maakte geen fout en ver sloeg in een aantrekkelijke wed strijd de Tupos-reserves. Ook Lyceum 2 won, zij het op het nippertje. In de derde set van hun wedstrijd tegen Hovoc 2 keken ze nog tegen een 148 achterstand aan. Uiteindelijk werd deze set nog met 1416 gewonnen, waarmee de stand op 12 werd gebracht. Ook de laat ste set was voor Lyceum 2. Het derde zestal heeft het niet kunnen redden. Concordia, dat op de ranglijst de tweede plaats in neemt, won op verdiende wijze. In de juniorencompetitie tenslot te won Lyceum A het afgelopen weekend tweemaal. Eerst van Va luas B, en zaterdag j.l. van de Con- cordia-junioren, evenals Lyceum B. Het A-team bleef tot nu toe nog ongeslagen. De standen zien er op het ogen blik als volgt uit: le klasse: Hovoc 7 6 1 0 13 20-3 Lyceum 8 6 1 1 13 21-5 TVC 7 -4 2 1 10 16-7 Lyceum 2 8 4 1 3 9 14-14 Ilvo 7 3 2 2 8 13-11 Hovoc 2 8 3 1 4 7 12-15 Valuas 2 6 1 3 2 5 10-12 VC Rooy 2 7 2 0 5 4 9-16 Tupos 2 8 1 1 4 3 6-20 VCT 6 0 0 6 0 0-18 2e klasse: Hovoc 3 8 7 1 0 15 23-4 Concordia 8 7 1 0 15 23-6 Lyceum 3 10 4 3 2 12 22-15 VCV 7 5 0 2 10 15-8 VC Rooy 3 7 3 2 2 8 15-11 VC Rooy 4 9 2 3 4 7 12-19 Jovo 6 2 2 2 6 11-10 SBG 7 2 2 3 6 12-13 Hovoc 4 8 1 2 5 4 9-19 Valuas 3 6 1 1 4 3 7-14 Set Up 7 1 1 5 3 5-18 Tupos 3 7 0 1 6 1 3-20 Pre gramma: 7-12-67 Valuas BLyceum B (juniorencompetitie) 19.00 uur Dames: HeraQuick 12—2 De wedstrijd van zondag j.l. heeft voor de dames jammer genoeg weer geen winstpunten opgeleverd. Het zwaar gehandicapte team trad dit maal aan tegen het eerste dames team van Quick uit Weert. Onze dames combineerden slecht en het taktisch inzicht was in deze wedstrijd ook niet zo best. Na een kwartier was de stand al 70 in het voordeel van Quick. Door een doel punt van Nelly werd de score ver kleind tot 71. De rust ging in met 9—1. In de tweede helft ging het Hera- team iets beter draaien en schiep en kele doelrijpe kansen die jammer genoeg niet werden benut. De Quick-ploeg drong sterk aan en ze braken vaak zeer gevaarlijk door onze defensie heen, maar stuitten dan op onze keepster Leny die in de tweede helft voortreffelijk haar werk deed. (J. E.). Programma zondag 10 dec.: Heren: Hera—SWM Aanvang 19.30 ur te Venlo. MEDEDELINGEN VAN DE PLAATSELIJKE COMMISSIE VOOR DE RUILVERKAVELING BESTEK HEIDE— STEEGSBROEK In opdracht van de Plaatselijke Commissie voor de ruilverkaveling „Lollebeek" is door de N.V. Gront- mij een bestek voorbereid voor de uitvoering van werken in het gebied HeideSteegsbroek. Dit bestek omvat de volgende werkzaamheden a. het verbeteren en/ot verharden van plm. 15 km wegen; b. het graven van plm. 25 km wa terlossingen inclusief het verrui men van de Oostrumse beek van af de Veulenseschoolweg tot aan de Middenpeelweg; c. het verwerken van vrijkomende grond uit wegen en waterlopen in ingesloten laagten en lage ter reingedeelten; d. het graven van kavelsloten; e. het bouwen van diverse stuwen en bodem vallen in de Oostrumse beek en de zij lossingen; f. het maken van diverse duikers. De begrenzing van het gebied waarbinnen deze werkzaamheden worden uitgevoerd is als volgt: In het noorden: de Deurneseweg; In het oosten: de Leunseweg, de Albionstraat en Veulenseweg; In het zuiden: de Teeuwenhofweg, Volenseweg, Veulense Schoolweg, weg VeulenWanssum, de Jaeger hofweg en de Veulense Waterweg; In het westen: de Midden Peelweg en de Rouwkuilenweg. De volgende wegen zullen worden verhard: De Enge Steeg, Lemmenweg, Heid- se Molenweg, de weg rond Heide, de Nachtegaalsedijk, de Heidsepeelweg, de Liesvennenweg, de achterste Scheiweg, de Steegsepeelweg. UITVOERING Het ligt in de bedoeling van het onderhavige werk in februari 1968 openbaar aan te besteden. Vanaf april 1968 en tijdens de uit voeringsperiode, welke tot plm. 1 ja nuari 1970 zal duren, zullen ter aan duiding van de te graven waterlos singen, de te verbeteren wegen en de te bewerken perceelsgedeelten PIKETTEN worden geplaatst. De Plaatselijke Commissie ver zoekt eenieder vriendelijk doch drin gend, bij het bewerken van de per celen de grootst mogelijke voorzich tigheid in acht te nemen, teneinde de aangebrachte kenmerken te sparen. De werken zullen in gedeelten worden uitgevoerd, zodanig dat tij dens de uitvoering dit grote gebied in denkbeeldige blokken zal worden verdeeld, waarin de te maken wer ken zo mogelijk ineens worden afge werkt. SCHADE De schade, welke tengevolge van de uitvoering der werkzaamheden ontstaat, waaronder hierbij inbegre pen gewassenschade, zal tijdig voor de uitvoering worden opgenomen. Er wordt naar gestreefd, belang hebbenden 7 dagen voordat met de uitvoeringswerkzaamheden aan de betreffende percelen worden begon nen de belanghebbenden hiervan in kennis te stellen. Het schadebedrag wordt bepaald aan de hand van door de Plaatselij ke Commissie vastgestelde normen, dan wel door taxateurs voorzover het bijzondere teelten betreft. De schadeuitkering zal in een la ter stadium plaats vinden, nadat U een schadeformulier waarop een ge detailleerde specificatie ter onderte kening. Aangezien in voornoemd blok zeer veel graslanden zijn gelegen zal er naar worden gestreefd deze zoveel mogelijk in natura, dan wel door het aanbod van inscharingsmogelijkhe- den te compenseren. De afrasteringen langs de nieuw te graven waterlossingen dienen op een afstand van 0.50 meter uit de bo veninsteek geplaatst te worden bij de aanwezigheid van een verdiept inspectiepad. Ligt het inspectiepad op gelijke hoogte als het maaiveld ter plaatse dan zal de afstand tussen afraste ring en insteek sloot 2 meter bedra gen. VOORLICHTING Teneinde U een inzicht te geven Voor uw rijbewijs naar Autorijschool Wim Claessens Leunseweg 47a Te. 2471 Venray Erkend A.N.W.B., Bovag, Vamor gedipomeerd P.D.V. DE VREDESDUIF Al degenen die beloofd hebben mee te werken aan de tentoonstel ling worden vrijdagavond uiterlijk 7 uur verwacht in ons verenigings lokaal.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 10