s.v.v. hieuws s.v.v. jeugd ,:v. bébsiil s.v. leunen duivensport v.c.rooy m.h.C.v. handbal in Uemay LYCEUM '64 DAMMEN T,otppra$e WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN DF MOLENWIEKERS veremgings drukwerk VRIJDAG 17 NOVEMBER 1967 No. 46 ACHT EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 1050652 12 01 p- mm- ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 2.(buiten Venray 2.25) SPORT Uitslagen zondag 12 nov.: Wanssum 1Venray 1 21 Venray 2Tiglieja 2 21 Venray 4Meterik 2 51 Venray 6Ysselsteyn 3 81 Tegen de verwachtingen in heeft Venray 1 zondag j.l. de eerste neder laag moeten incasseren en we voe gen er aan toe dat ze ook wel ver diend is. Het duizendkoppige publiek zag de eerste 20 minuten een superieur Venray, dat met goed opgezette aan vallen openingen trachtte te vinden in de Wanssumse defensie. De aan vallen werden echter meestal te kort en daardoor te doorzichtig uitge voerd, zodat de goed op dreef zijnde Wanssumse defensie het wel wist te klaren. Verder dan een keihard schot van W. Peeters kwamen de SW'ers echter niet. Na 20 minuten nam Wanssum het initiatief over en het was doelman Arts die in deze periode door uitstekend werk de Venrayers voor een achterstand be hoedde. De laatste 10 minuten van de eerste speelhelft zette Venray nog een flink offensief in en de resulta ten bleven nu niet uit. In de 40e min. nam W. Peeters de openingstreffer voor zijn rekening: 01. In de laat ste speelminuut van de eerste helft pikte P. Volleberg de bal op vanaf 't middenveld, na een geslaagde solo- rush gaf hij de bal op maat naar de geheel vrijstaande Venray linksbui ten, die op slechts enkele meter van het doel staande miste. In de tweede speelhelft is het de SW'ers minder goed afgegaan. De tweede speelhelft was nog maar en kele minuten oud toen Wanssum uit een vrije trap onhoudbaar in de rechter bovenhoek scoorde. Deze tegenslag zijn de SW'ers niet meer boven gekomen. In de achterhoede van Venray, die anders zo sterk speelt, tastte men nu nogal eens mis en het was mede hierdoor dat tien minuten na de rust R. Wijnhoven Wanssum aan een 21 voorsprong bracht. Met inzet van alle krachten heeft Wanssum hierna deze verkregen voorsprong met succes verdedigd. Venray heeft nog wel enkele kan sen gehad, maar deze bleven onbe nut, zodat deze zeer sportief ge speelde wedstrijd door Wanssum ge wonnen werd met 21. Venray 2Tiglieja 2 21 In een wedstrijd welke de overi gens weinige toeschouwers alles heeft geboden wat van een topduel mocht worden verwacht, is het 2e elftal erin geslaagd Tiglieja zijn 2e nederlaag toe te brengen en zich daardoor voorlopig op de eerste plaats wist te handhaven. Direct na de aftrap werd Venray door uitstekend opgezette aanvallen onder druk gezet. Aangezien deze middag het 4-3-3 systeem werd ge speeld en ook prima werd uitgevoerd konden de mensen uit Tegelen zich betrekkelijk weinig reëele scorings kansen scheppen. Integendeel, door uitvallen was Venray gevaarlijker. Bij een van deze uitvallen werd de ingeschoten bal slechts gedeeltelijk door de doelman gestopt en Jos Ous ters was er als de kipen bij om de bal beheerst in de rechterhoek te plaatsen. Het schot waarmede Riny Linskens de stand op 2O bracht was zonder meer van uitstekend ge halte. Kort voor de rust wist Tiglieja bij een scrimmage een tegendoelpunt te scoren. In de tweede helft kwamen beide doelen beurtelings onder druk te staan met Venray in het algemeen iets in de meerderheid. Onder hoogspanning verstreken de laatste minuten, doch gescoord werd er niet meer. Venray 4 had Meterik 2 op bezoek. In de eerste speelhelft werd er maar matig gespeeld en waren de gasten iets in de meerderheid. Met de stand 11 ging de rust in. Tijdens deze pauze werden de SW'ers door trai ner Arts eens flink aan de tand ge voeld en zo waar nu ging het ook stukken beter. Met vloeiende combi naties kwam het Meterik-doel regel matig onder zwaar druk te staan. De resultaten waren dan ook niet mis, want met 51 werd de strijd door Venray 4 gewonnen. Venray 6 speelde thuis tegen Ys selsteyn 3. In de eerste speelhelft werd er bij vlagen zeer goed voetbal gespeeld, wat resulteerde in een 50 ruststand voor Venray 6. Door deze hoge ruststand verslapte het spel in de tweede helft. Toch werd er door Venray nog driemaal gescoord, ter wijl Ysselsteyn de eer wist te red den. De doelpunten werden gescoord door Chr. Rongen 3x, J. Jeuken 3x, W. Arts lx en Verbakei lx. Alle overige wedstrijden werden afgelast. Programma zondag 19 november: Venray 1Stormvogels 1 2.30 uur Belfeldia 2Venray 2 12.00 uur Venray 3Helden 3 12.00 uur Wittenhorst 3Venray 4 2.30 uur Venray 5^esia 2 2.30 uur Hegelsom 3Venray 6 12.00 uur Venray 7Hegelsom 4 12.00 uur Melderslo 4-Venray 8 12.00 uur De spelers van Venray 4 vertrek ken om half twee per dienstbus van de Zuid-Ooster naar Horst. Supportersvereniging S.V.V. De supportersvereniging van SW roept allen op, die het beste met SVV voor hebben, het eerste elftal in de wedstrijd SWStormvogels te komen aanmoedigen om de voor hen zo kostbare punten te behalen. Door uw aanmoedigingen zullen de spelers zich ten volle geven. Zij zul len door hun volledige inzet trach ten' een zo goed mogelijk resultaat te behalen. Als supporters kunnen en moeten wij hen steunen. Op naar de zondag! Verder wil het bestuur mededeling doen dat er op vrijdag 24 november a.s., aanvang 20.30 uur, een grote kienavond zal worden gehouden ten bate van de supportersvereniging. Het bestuur rekent op een grote opkomst. Er zijn diverse nuttige prijzen beschikbaar. Tot ziens op vrijdag 24 november a.s. in café Klomp en U allen een prettige kienavond toegewenst. Scheidsrechterscursus Op maandag 13 november startte in Hotel Cox, Wilhelminaplein te Horst, de eerste les van de nieuwe voetbalscheidsrechterscursus. Aan deze cursus nemen reeds ca. 15 personen uit deze contreien deel, waaronder ook enkele Venrayers. Diegene, die interesse hebben om scheidsrechter te worden, kunnen thans nog aan deze cursus deelne men. Alles lessen (in totaal 9) wor den gegeven op maandagavond 8 u. De tweede les is derhalve maandag 20 november a.s. Zij die deze cursus dus alsnog wil len volgen, kunnen zich in verbin ding stellen met dhr. W. Michiels, Tedderstraat 6 te Venray. Na de der de les kan men niet meer toegelaten worden. Men kan, indien men zulks wenst, met een auto meerijden ofwel per dienstbus Z.O. De reiskosten (per openbaar vervoermiddel) wor den vergoed. De eerstvolgende cursus begint wellicht pas eind volgend jaar. Wilt U dus scheidsrechter worden, doe het dan nu! Uitslagen zaterdag 11 nov.: Venray Al—EHC Al 0—0 Venray A2Wanssum Al 01 Venray BIWanssum BI 51 Venray B3Ysselsteyn BI 01 TOP BI—Venray B5 L. 7—0 Venray B7Castenray B2 21 Programma zaterdag 18 nov.: Venray AlSwift Al 3.00 u, Tiglieja AlVenray A2 3.00 u. Venray A4Merselo Al 3.00 u. Venray A5 L.Leunen Al 2.00 u. Venray B2 LAmerica BI 3.00 u. Venray B6Venray B5 L. 2.00 u. Molenwiekers ClVenray Cl 2.00 u. Molenwiekers C2Venray C2 2.00 u. Vanwege de slechte weersomstan digheden ging de wedstrijd tegen GFC zaterdag j.l. niet door. A.s. zaterdag gaan wij op bezoek bij de Tiglieja veteranen in Tegelen. Vertrek om 2.00 uur vanaf Hense- niusplein. De volgende spelers zijn aangewe zen: Math. Gommans, Jo Gommans, M. Oymans, Th. Swinkels, Jan Clevers, V. Lucassen, H. de Bruyn jr., M. Beerkens. A. Arts, Jeu Arts, Gerrit Poels. Res. H Gommans Afmeldingen vóór vrijdag. AFD. VETERANEN De laatste competitiewedstrijd is een flop geworden die we maar zo snel mogelijk moeten vergeten. Met 61 moesten we het onderspit del ven. Deurne was op alle linies beter en hebben ons de voetballes gelezen. Met de rust stonden we al met 3-1 achter. Kerkhoff wist voor ons de eer te redden. Hoewel we vrouwe Fortuna niet aan onze zijde hadden wist Deurne van de geboden kansen gebruik te maken. De winst ging dan ook te recht naar de ploeg uit Deurne. Er zijn nog steeds enkele spelers die het niet nodig vinden zich af te melden als ze verhinderd zijn. Of zijn ze soms mooi weer voetballers? Zaterdag 18 november spelen we tegen de veteranen van St. Servatius aan de Oostsingel, aanvang 14.30 u. De opstelling zoals gewoonlijk bij café Thielen. Uitslagen: Leunen 1Castenray 1 00 Castenray 2Leunen 2 32 Leunen 3Melderslo 4 21 Montagnards BILeunen B3 33 Overige wedstrijden werden afge last. Programma zondag 19 nov.: Merselo 1Leunen 1 2.00 u. vertrek 1.15 uur Leunen 2DIS 3 2.00 u. Meterik 3Leunen 3 12.00 u. vertrek 11.15 uur Leunen 4Castenray 2 12.00 u. Zaterdag 18 november: Venray A5Leunen Al 2.00 u. vertrek 1.30 uur Leunen B3BW B2 3.00 u. Om 2 uur waarschijnlijk (zie op stellingen) America ClLeunen Cl America C2Leunen C2 Beide elftallen vertrek om 1 uur. Ondanks het slechte weer werd er door de veteranen toch gevoetbald in Nederweert. De Oirlonaren brach ten een gelijkspel mee naar huis. De B-jeugd werd afgelast. De jeugdwedstrijden worden nu stop ge zet tot eind februari '68 en nu trai nen jongens.. Zoals we vorige week schreven zou DIS 1 een van de zwaarste wed strijden van dit seizoen krijgen. FCV uit Venlo was dan ook stukken beter vooral de achterhoede van Venlo, met aan het hoofd Hay Lamberts, oud WV-speler en in de voorhoede linksbinnen Kuijpers van 2e klasser Venlo. Hier tegen kon DIS weinig uitbrengen. Jammer dat de score zo hoog uitviel: 70. DIS 2 wist tegen Lottum 3 niet tot winst te komen. Jammer is het dat we steeds met enkele invallers moe ten spelen. Ook DIS 3 verloor en wel van Kronenberg 3 met 50. Programma: Vermoedelijk zijn de veteranen vrij. Zondag: DIS 1—HRC 1 Holthees 2—DIS 2 Leunen 2DIS 3 Diegene die bericht kregen voor de keuring, die willen er wel aan denken op tijd aanwezig te zijn en niet weg blijven. KAMPIOENSCHAPPEN C.C. DE VRIENDENKRING 1967 Kampioenschappen generaal oud en jong 1967. Generaal onaangewezen: 1. P. Hendricx Zw 71329 2. J. Bastiaans Zn Zw 69491 3. J. Janssen B Vr 68225 Generaal aangewezen: 1. P. Hendricx Zw 42656 2. B. Willems Zw 37164 3. H. Crooymans Vr 36414 Vitesse generaal aangewezen: H. v. d. Munckhof Lb 15190 Onaangewezen J. Bastiaans Zn Zw 19262 Midfond generaal aangewezen: H. v. d. Munckhof Lb 18031 Onaangewezen H. Crooymans Vr 19709 Fond generaal aangewezen: H. Kleuskens Vr 5574 Onaangewezen: J. van Haren Zw 6528 Jonge duiven generaal aangewezen Chr. Cuppen Vr 7557 Onaangewezen P. Hendricx Zw 13567 Late duiven generaal aaangewezen W. Lintermans As 8179 Onaangewezen: J. van Ansem Lb 14590 Duifkampioenschap met de meeste prijzen en punten: H. v. d. Munckhof Lb 16495 TENTOONSTELLING WANSSUM Denk aan de nationale tentoon stelling te Wanssum op 26 november a.s. Zet allen een paar duifjes en ook deze dag zal slagen. Inschrijfformulieren bij M. Poels, Grotestraat, alwaar ze ook weer in geleverd kunnen worden. Wanssum rekent op U! Vitesse: 1. H. Goertz As 2. H. v. d. Munckhof 3. Lomans As 4. W. Janssen Li Midfond: 1. P. Janssen H 2. J. Maas Vr 3. J. Lijten As 4. H. Crooymaps Vr 5. Th. Pijpers Ow Fond I St. Vincent en Dax: 1. P. Janssen K Vr 2. P. Theeuwen Fond II: 1 J v Haren Zw 2. H. Kleuskens Vr P. Janssen K Vr 4. J. Boom «Sc Zn Zw Jonge duiven: 1. Chr. Cuppen Vr 2. G. Nelemans Gd 3. P. Hendricx Zw 4. B. Siebers Ow 5. J. Bastiaans Zn Zw F. Weiten Li Punten 9750 8785 8725 8358 9588 9562 9551 9506 9366 Late jonge duiven: L. v. Ass Ys J. v. Ansem Lb J. v. Ansem Lb J. Janssen B Vr W. Lintermans As J. Versieyen Zw 3375 3301 3247 3241 6650 5681 5411 5388 5276 5162 6836 6241 6128 6053 5995 5931 VC Rooy 4VCV 1 (heren) 0—3 Heren 4 heeft deze week een mid delmatige wedstrijd laten zien. Het is jammer dat VCV iets sterker was, hoewel ook hun verdediging niet uit blonk (10-15 14-16 5-15). VC Rooy 3Set Up 30 Hoewel VC Rooy nauwelijks of leen tegenstand kreeg, was het toch wel een aardige wedstrijd om te zien. Door harde smashes wist het Set Up te overbluffen (15-2 15-5 15-6). VC Rooy 1—Swift 1 1—3 Met veel elan trad heren tegen Swift in het strijdperk. Het wist Swift in de eerste set totaal van zijn stuk te brengen. Swift nam echter revanche en sloeg hard terug. Of schoon VC Rooy toch nog probeerde deze wedstrijd tot een overwinning et brengen, gafde tegenstander het deze kans niet. (15-7 12-15 12-15 14- 16). VC Rooy 2Tornado 2 (dames) 22 Na een reusachtig goed begin met prima samenspel wilde het de laat ste twee sets niet meer vlotten. Er werd door VC Rooy vrij goed spel geleverd, maar het noodlot wilde anders. (16-14 19-17 2-15 10-15). VC Rooy 1—Fighters 3—0 Een mentaal sterk dames 1 speel de een gevarieerd opgezette wed strijd. Het peil van de tegenstander was iets lager, maar ondanks dat wist het er toch een prettige wed strijd van te maken voor het pu bliek. (15-11 15-6 15-2). Programma zaterdag 18 nov.: Dames: Mavoc JGMVC Rooy 1 20.00 Heren: Mavoc JGM 2—VC Rooy 1 17.30 u. VC Rooy 2Tupos 2 17.00 u. Valuas 3VC Rooy 3 19.00 u. JovoVC Rooy 4 19.00 u. Lyceum '64 3Valuas 3 22 Lyceum 3 is er niet geslaagd tegen Valuas 3 de volle winst te behalen. Integendeel! Het heeft er zelfs lang naar uitgezien dat Valuas 3 de over winning zou gaan behalen, maar in spannende slotfase wisten onze spe lers zowel de derde als de vierde set te winnen. A.s. zaterdag speelt Lyceum '64 1 weer eens een thuiswedstrijd. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 18 november: Lyceum '64 1Hovoc 2 16.30 u. Lyceum 564 2Ilvo 17.15 u. Zondag 19 november: Tupos 3Lyceum '64 3 15.00 u. Volgende week start de jeugd- competitie. waaraan door Lyceum met twee teams wordt deelgenomen. De eerste wedstrijd vindt donderdag a.s. plaats en wel: Valuas ALyc. B aanvang 19.00 uur. De competitie-indeling ziet er als volgt uit: Lyceum '64 A en B, Tevok, Valuas A en B. SGB. Concordia en Set Up. van den munckhol nv VOOR ALLE MERKEN TRUCK-REPARATIE Dinsdag j.l. waren onze dammers te gast bij M.D.C. in Mierlo. Dat on ze jongens 't zeer moeilijk zouden krijgen stond reeds bij voorbaat vast. De Brabanders hebben enkele zeer goede dammers in haar gelederen o.a. Lammers, van Montfoort en vooral de huidige kampioen van Noord-Brabant '67 Jac. Arts. Dat dit team onze Venrayers zou kloppen lag wel in de lijn der ver wachtingen, maar zij zouden toch de huid zo duur mogelijk verkopen. De uitslag werd 146 in het voor deel der Brabanders. Betreffende de individuele presta ties kunnen we echter niet ontevre den zijn, al ontbreekt het bij enkele aan de juiste wedstrijdmentaliteit, inzicht en vaak ook slagvaardigheid. Onze spelers doen echter steeds meer ervaring op en zullen in het verdere verloop van deze competitie een geducht tegenstander zijn. Dat men ook in een zwakke posi tie een wedstrijd kan winnen bleek op deze avond, waarin de sterke Lammers het opnam tegen Schel, de in tijdnood verkerende Brabander verloor ondanks zijn sterkere positie Een taktische manoeuvre die alle lof verdient. Voor niet insiders is het goed te weten, dat men 60 zetten per 2 uur zuivere speeltijd moet maken, wil men kunnen winnen. De eerstvolgende ontmoeting is te gen Bakel vermoedelijk a.s. zaterdag. Dat deze ontmoeting weer alles zal vergen van onze dammers staat vast, want Bakel is de vermoedelijke kam pioen. Het zou reeds een zeer eervol re sultaat zijn, hier een remise te for ceren. Uitslagen j.l. weekend: Alle vastgestelde juniorenwedstrij den werden afgelast. Senioren Dames: VenrayBlerick 10 Venlo 4Venray 2 afgel. Heren: De DommelVenray 10 Venray 2Horst 2 11 Verleden zondag kwamen om half twee de Blerickse dames het Ven- rayse veld op. Vol spanning ging men deze wedstrijd tegemoet. Er gens in het achterhoofd van onze dames speelde de gedachte aan een gelijkspel of een mogelijke overwin ning. Deze durfden ze echter niet in woorden uit te drukken, want Ble rick stond boven aan de ladder en Venray hing slechts ergens onder aan. Er was in ieder geval een dui delijke wil bij iedereen aanwezig en dit zou maken dat Venray ook in derdaad met een overwinning uit de strijd kwam. Na een kwartier spe len viel de eerste goal. Deze kwam tot stand doordat de midvoor L. Cals 'n vrije slag, even buiten de slag cirkel onmiddellijk nam. Zij speelde de bal in de cirkel naar de linksbui ten T. Vorst. Deze sloeg de bal in de richting van de goal en door 'n fout van de Blerickse verdedigster werd dit een doelpunt: 10 voor Venray. Blerick zette alles op alles om hierin veranderingen te brengen. De eerste helft echter had ze nog zwaar te kampen met onze voorhoede, die tot snelle akties kwam. In de twee de helft oefende Blerick een zware druk op de Venrayse achterhoede uit. Met veel pech harerzijds en veel geluk aan onze kant bleef de stand 10 in het voordeel van Venray. Als de wedstrijd nog even langer ge duurd had, had Blerick zeker van de moeheid van onze dames kunnen profiteren en waren er misschien nog wel enkele goals gevallen. Maar Venray heeft er hard voor gestreden en dit is zeker een feliictatie waard. Ga zo door! Het is heren 1 niet gelukt in het verre St. Michielsgestel tot een goed resultaat te komen. In een technisch hoogstaande wedstrijd waren het de achterhoedes die de wedstrijd be heersten. Vooral in de 2e helft kwamen de gastheren sterk opzetten. In de laat ste minuut toen eenieder zich al met een gelijkspel verzoend had gelukte het een der voorwaartsen van de Brabanders om uit vrijstaan de positie onze keeper te verschal ken. Jammer, een gelijkspel nad de verhouding beter weergegeven. Het is heren 2 niet gelukt een ver volg te vinden op de in het begin van de competitie behaalde monster zege op Horst 2. Vooral in de eerste helft werd door Venray rommelig gespeeld, enkele goede kansen wer den niet benut. Door een misver stand in onze achterhoede wist Horst zelfs een voorsprong te nemen. Na de rust werd door Venray wat feller en constructiever gespeeld, hoewel ook nu nog te veel ballen door het midden gingen en daar te lang werden vastgehouden. Via een van de weinige aanvallen over de rechtervleugel gelukte het Venray tenslotte de achterstand te nivelle ren. Programma a.s. weekend: Zaterdag junioren: Meisjes VenrayHorst 14.15 u. Jongens Venray BVenlo C 15.15 u. Venlo DVenray C vertrek 13.45 u. Zondag senioren: Dames: WeertVenray vertrek 11.30 u. Venray 2Civicum 12.00 u. Heren: Civicum—Venray 2 vertrek 11.00 u. Komende zaterdag is Venray A vrij. Dit vanwege het feit dat Deur ne zich uit de competitie heeft terug getrokken. Anders was er op deze zaterdag tegen Deurne gespeeld. Venray B ontvangt Venlo C. Van dit elftal verloor Venray C met rui me cijfers. Zal Venray B onze junio ren revancheren? Willen de Ven rayers de ranglijst blijven aanvoeren dan moet er gewonnen worden. Venray C gaat op bezoek bij Ven lo D. Of het hun weer gelukken zal een puntje mee naar huis te bren gen blijft voor ons een onbeantwoor de vraag. Doorzettingsvermogen hebben ze in ieder geval, dat bewe zen ze in Helmond. Dames: Hera—DES '59 7—13 Een verslag van de wedstrijd van de dames is er niet om de eenvou dige reden dat er een nieuwe ver slaggeefster gezocht wordt. Wie stelt zich beschikbaar? Heren: Hera^-HC SOS 18—15. Het herenteam trad j.l. zondag in de eerste zaalhandbal wedstrijd aan tegen een fabrieksploeg van Philips uit Roermond. Deze tegenstander waarvan vorig jaar tweemaal werd verloren, bleek het nu niet meer te gen het meer ervaren Hera-team te kunnen bolwerken. Voor de aanvang van de wedstrijd werden de nieuwe spelregels door de scheidsrechter nog eens kort samen gevat. Deze nieuwe regels bevorde ren inderdaad het spelpeil door strengere straffen te geven voor ruw spel. In de eerste helft nam Hera aan vankelijk een lichte voorsprong, maar wist deze niet te kontinueren. Met de rust was de stand 10-11 in het voordeel van HC SOS. Na rust bleek onze veldervaring en -konditie doorslaggevend. Hera behield een minimale voorsprong. Ongeveer 13 minuten voor het einde viel een speler van de tegenpartij over de Hera-doelman, waarbij deze laatste zich niet kon beheersen en deze speler natrapte. Het gevolg was dat hij uit het veld werd gestuurd. Een veldspeler nam zijn taak over. waardoor het Hera-team numeriek in de minderheid raakte. Door een goede onderlinge verstandhouding en een geweldige inzet slaagde Hera er niet alleen in de kleine voorsprong te verdedigen, maar wist deze zelfs nog uit te breiden. De manier waar op Hera van deze sterke tegenstan der wist te winnen verdient een pluimpje. Programma zondag 19 nov.: Geen wedstrijden. DAF- SERVICE AUTORALLEY TE QOSTRUM Zondag 19 november a.s. zal er te Oostrum een auto-oriëntatierit wor den gehouden, welke zal gaan over een afstand van plm. 45 km. In schrijven hiervoor kan men zich bij café Camps „De Weegbrug" vanaf 12.30 uur, terwijl de eerste deelne mer om 13.30 uur van start zal gaan. Genoemde rit, welke werd uitgezet door de heer en mevrouw Bom, zal worden verreden volgens KNMV re glement 1965. Harmonie „Sub Matris Tutela" die deze ralley organiseert, stelt waarlijk fraaie prijzen beschik baar. De baten van de rit komen toe aan Oostrums Harmonie. Prijsuit reiking geschiedt zo spoedig mogelijk na de finishcontrole. Zie verder ad vertentie elders in dit blad.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 15