P S" p S' P a af p p p a p ara P p QTQ Wat u ook wilt bestedon, bij ons slaagt u altijd P- CD !-S co co B (t> P m P- (t (tI !-S CD P Wij stellen er prijs op D AF - SERVICE veremgings drukwerk i-S t» co fl a tijdelijke haardroger aanbieding 1 «ïMsrsfc- ■i ph"ip^ISs5«ametr«^3i -s LAURENTIUSPL. 9,TEL. 5351 - HELDEH-PANH1NGEN:. HARKT 39, TEL 1300 -VEHRAY: LAHGSTR. 1, TEL. 16! Donderdag: 8.00 leesmis ter ere van St. Machutus (fam. B.). Vrijdag: 8.00 hoogmis voor overl. fam. Heidens-Snellen, 's Middags om 3 uur bijeenkomst in de kerk bij ge legenheid van het feest van St. Ma chutus voor zieken en ouden van da gen. Lof en ziekenzegening, waarna even gezellig samenzijn in café Lins- kens. Zaterdag: 8.00 leesmis ter ere van St. Machutus (WB); 19.00 uur avond mis; 18.3019.00 biechtgelegenheid. A.s. zondag onder het octaaf van St. Machutus. Om 14.30 kinderzege ning en gebeden t.e.v. St. Machutus. •PAROCHIE. CASTENRAY Zaterdag: 19.00 leesmis voor de Vrede. Kollekte Binnenlands Apostolaat. Zondag: 26e zondag na Pinksteren. (5e na Driek.). Willibrordzondag. 7.30 leesmis Anna Colbers-Naus; 10 uur Hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.30 hoogmis van dank zegging (G. Cremers). Dinsdag: 7.30 gez. maanddienst P. Emonts. Woensdag: 7.30 Gezinsmis tot int. van hen die deze morgen offeren. Donderdag: 7.30 6e gez. zesweken- dienst Gertruda Versteegen-Litjens. Vrijdag: 7.30 5e gez. zeswekend. Dina Strijbos-Kemmelings. Zaterdag: 7.30 gest. hoogmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddu rende Bijstand. Biechtgelegenheid: 18.3019.00 uur; om 19.00 avondmis. Kerkpoets: Riky Gooren en Nelly Cremers. Misdienaars: L. Cleven-G. Gooren Gebr. Dinghs. Akolieten: J. Rambags (Gz), J. Rambags (Jz), L. Rambags, J. Swin- kels. Zondag: 26e zondag na Pinksteren. 7.30 u leesmis voor de parochie; 9 u hoogmis, jaard. Martinus Heesen; 10.30 u leesmis Piet Scheurs. Maandag: 7.30 u leesmis tot zekere intentie. Dinsdag: 7.30 u leesmis tot dank zegging (kindermis. Woensdag: 7.30 u leesmis v Maria Loenen-Thielen en Jan Loenen. Donderdag: 7.30 u leesmis Theodo ra Martens-Heesen (kindermis). Vrijdag: 7.30 u gest. jaard. Hendrik en Lena van Soest. Zaterdag: 7.30 u gest. jaard. Theo- dorus Asselberghs en echtgen.; 19 u leesmis Antoon Voermans. Akolieten op zaterdagavond Jac. Koenen en Stevens; zondag 6.30 Theo en Tony Cornelissen; 9 u H. Baltus- sen, M. Janssen, J. Voermans en W. Cornelissen; 10.30 Bert van Hees en Fr. Voermans; door de week: Theo Stevens en Piet Reintjes. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 26e zondag na Pinksteren. Willibrordzondag. 7.30 leesmis voor Harry Goumans; 8.45 leesmis tot int. van de pelgrims naar Wittem; 10 u. Hoogmis voor de parochie. Maandag: 8 uur leesmis voor Har ry Verhees en Johanna Philipsen. Dinsdag: 8 uur leesmis voor de fam. Jeurissen-Janssen. Woensdag: 8 uur maandd. voor Jo hanna Aerts-Barten. Donderdag: 19.00 avondmis leesm. uit dankbaarheid v. d. fam. Jacobs- Stevens. Vrijdag: 8 uur leesmis v. Antoon Jenniskens en Wilhelmina van de Pas; 10 uur gez. H. Mis bij gelegen heid van het 25-jarig huwelijk van Pouwels-Vousten. Zaterdag: 8 uur geen mis; 19.30 jaarg. voor Antonetta Smeets-Ver- geldt. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 26e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis Gerardus Lijens; 10 uur hoogmis fam. Pubben-van Kempen; 11.30 u leesmis voor de parochie. Maandag: 7.30 gez. h. mis Willem Hub. Gellings. Dinsdag: 7.30 gez. h. mis Cathari- na Flinsenberg-Gooren. Woensdag: 7.30 gez. h. mis To van Dijck. Donderdag: 8.30 gez. h. mis Peter Hub. van Helden, verzorgd door de schoolkinderen. Vrijdag: 7.30 gez. h. mis voor Pe ter Hub. Versteegen. Zaterdag: 7.30 u geen h. m.is; 15.00 u huwelijksmis v.h. bruidspaar Egelmeers-Poels; 19 u avondmis v. Catharina Flinsenberg-Gooren. Biechten dagelijks na de h. mis en zaterdags voor en na de avond mis. "RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 26e zondag na Pinksteren. Willibrordzondag; 7.45 vroegmis t.i. van fam. Lenkens-Vloet; 10 u hoog mis tot bijz. int. Vandaag kollekte voor het binnenlands apostolaat. Maandag intentie fam. Arts-Kerk hof. Dinsdag: intentie fam. van Bakel- Peters. Woensdag: tot bijz. intentie (Hrst). Donderdag: intentie fam. Philip- sen-Smets. Vrijdag: voor de zielerust van de overledenen. Zaterdag: voor de zielerust van de overledenen. GEMEENSCHAPSVIERING a.s. zondag om 10 uur gemeenschapsviering in San Damiano, Paterslaan. RECTORAAT HEIDE Zondag: 26e zondag na Pinksteren. Willibrordzondag; 7.30 u leesmis t.i. van fam. Janssen-van Osch; 10 uur jaarg. Huberta Janssen-Gellings. Akolieten: Wim Derikx en Bas Rut ten; misdienaars van de week: Jeu en Peter Spee; Schaalkollekte voor het binnenlands apostolaat. Maandag: 7.30 leesmis Johannes en Hendrikus van Kempen. Dinsdag: 7.30 u leesmis Peter van Meijel. Woensdag: 7.30 leesmis overl. ou ders Engelbertus Nellen en Helena Rutten. Donderdag: 7.30 u leesmis Petrus Mathijs Janssen. Vrijdag: 7.30 u leesmis voor een overledene. Zaterdag: 7.30 leesmis uit dankb. Biechten van 7-8 uur. 20.00 uur avondmis voor rectoraat. Kerkpoetsen: Helma van Rens en Truus Rutten. Zondag: 26e zondag na Pinksteren. Willibrordzondag. Kollekte voor het Binnenlands Apostolaat. 7.30 leesmis voor de parochie; 10 uur Hoogmis jgt. voor zal. Gerardus Houben; 2.30 Novemberlof. Maandag: 8 uur Hoogmis gez. jgt. zal. Jac. Geurts en Wilhelmina Croy- mans. Dinsdag: 8 uur leesmis overl. fam. Smits-Groetelaars. Woensdag: 8 uur leesmis overl. ouders Burgers-Heesen. Donderdag: 8 uur leesmis afgest. fam. Fleurkens-Janssen. Vrijdag: 8 uur leesmis zal. Annie en Jan Baltussen. Zaterdagavond 8 uur leesmis tot bijz. intentie. Akolieten voor 12 nov.: Jan Gee- len, Gerard Koenen en Harry Ver hoeven. RECTORAAT SMAKT Zondag: 26e zondag na Pinksteren. Willibrordzondag. 7.30 H. Mis voor Peter Philipsen en Zr. Elisea; 10 u. Hoogmis voor Maria Asselberghs- Keursten. Maandag: 7.30 H. Mis voor Henri- cus Nellen. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor Joannes v. d. Winkel. Woensdag: 7.30 H. Mis voor bij zondere intentie. Donderdag: 7.30 H. Mis voor Jaco bus Janssen, Anna Maria Pauwels en overl. kinderen. Vrijdag: 7.30 voor overl. ouders de Haart-Creemers. Zaterdag: 7.30 voor overl. familie, 's avonds om 7 uur H. Mis voor Jo zef en Piet Versteegen jrd. NED. KATH. INVALIDENBOND DEKENALE AFD. VENRAY Op vrijdag 17 november a.s. om half 8 's avonds zal in dt zaal van café Manders, Maasheseweg te Ven- ray, het winterprogrmama geopend worden met een dia-avond door dhr. Em. Bartels, die zal vertellen over zijn vakantietrip naar Kenya (Afri ka. De tweede helft van deze avond zal er gelegenheid zijn om te kienen. Deze avond is georganiseerd in nauwe samenwerking met de afde ling Horst, met welke afdeling in dit seizoen meerdere avonden gehouden zullen worden beurtelings in Venray en Horst. TENTOONSTELLING VOGELVERENIGING „DE VOGELVRIEND" Voor de 4e maal tijdens het be staan van de vogelvereniging orga niseert deze een tentoonstelling, waarop circa 200 stuks vogels zullen worden tentoongesteld. Er zullen diverse soorten vogels te zien zijn waaronder kanaries in di verse kleuren, bastaarden, diverse soorten tropen, gras- en grote par kieten. Voor de winnende vogels is een keur van prijzen beschikbaar. Als doel van de T.T. streeft de vereniging er naar deze mooie lief hebberij bij de reeds aangesloten le den te vergroten en bij de bezoekers op te wekken. De tentoonstelling wordt gehouden in café „In den Engel", Grotestraat Venray en wel a.s. zaterdag en zon dag. De entree is voor iedereen vrij. van den munckhof nv O O Sint Nicolaas en zijn Zwarte Piet in onze zaak te mogen ontvangen, en hen te helpen keus te maken uit de tientallen artikelen voor een geslaagd cadeau. Zij kunnen er volop hun keus maken en alles kalmpjes be kijken en beoordelen. Er is niemand die hen dwingt tot kopen. Doen ze dat echter, dan kunnen ze overtuigd zijn van onze volle garantie en service. Niet alleen nu, maar ook later Bovendien kunnen Sint en Piet tot 18 november ook nog profiteren van de dubbele bankzegels die wij bij alle contante aankopen gratis verstrekken. Daarom is 't keus maken in onze showrooms voor hen extra prettig en voordelig Schoolstraat 29 en Schoolstraat 3a - Venray Origineel geschenk. Altijd scherpe messen en scharen met een Philips messenslijper. 21.25 met Philips mixer drie snelheden 39.95 In mooie cadeau verpakking, incl. kloppers, kneedha ken en ophangbeugel 45.75. Luxe mixerset voor mixen, zeven, pu reren en snijden 71.25 Een Philips Lady- shave voor snel en makkelijkont- haren. Een wel kom cadeau in handig étui. 24.95 Bij ons kiest u uit een uitgebreide serie portable radio's. Stuk voor stuk welkom om cadeau te geven. Philips portable radio's, lange- en middengolf. Compleet met kunst lederen tas en draagriem. 79.50 E Philips vingerveilige koffiemolens 20.25 en 25.50 Nieuwe wand- molen met reservoir en maal- werk 59.95 Een praktisch cadeau: Philips tuimeltop strijker met snoer dat nooit in de weg zit. 38.25. in luxe uitvoering 39.95 Wat een gemak! Zélf thuis uw haar drogen met zo'n mooie vei lige Philips haardroogkap. 59.75 en 69.75 Vergeet hem niet op uw verlang lijstje te zettenl Philips portable radio met uitzon derlijk mooi geluid. Komt u eens proefluisteren voor u hem cadeau geeft. Kleuren: grijs, groen of I blauw. 109.- Een Philips stoomstrijker bespaart heel wat werk enhet zijn eigenlijk twee strijkers in één: hij strijkt of perst naar keuze 59.95 Philips koffiefilter om gezellig in de kamer heerlijke koffie te zetten 44.50 Philips snijmixer. Een nieuwe keuken hulp, die groenten en vruchten snijdt en snippert. Ideaal voor soepen, babyvoed- sel enz. 44.95 Zelf bet kapsel even bijwerken? Dat kan met de Philips krulset. Even de klemmen in het droge haar en het zit weer mooi. 69.50 Een Philips radio brengt jaren lang gezelligheid in huis. Ómdat een Philips goed is en omdat wij er met onze service achter staan. Deze radio (in fraaie houten kast) biedt zeer zuivere ontvangst van veel zenders (ook FM). 279.- 1 rSsVe. dT9hoes en Slang in luxe tas, l slechts 39.95 1 20!^ gesohenkpremie' dus nu 49.50 Keus uit 5 moderne Philips Phili- shave's vanaf. 45.- Tijdelijk inruilpremies van 10. 12.50 op de modellen van 59.95 en 81.I En dan de nieuwe Phili- shave 3: vanaf 69.95 Elektrogrammofoon met platen speler en krachtige versterker in koffer. Grote luidspreker in dek sel. Opnemerelement met diamant naald 169.- D Batterijrecorder met het handige cassettesysteem. Makkelijke bedie ning. Voor het af spelen van musi- cassettes (al vanaf ,n.j| 7.50) en voor het T*l—•T» zelf opnemen en afspelen van mu ziek en gesproken woord. Samen met toebehoren 269.-1 'n Nieuwe tv, kom dan eens met ons praten. Wij hebben alle Philips tv's (ook kleuren tv). Wij zorgen voor blijvende service. Afgebeelde toestel is draagbaar, kan Nederlandse en Duitse zen ders ontvangen. Beeldbuis 28 cm. 649.-

Peel en Maas | 1967 | | pagina 6