Kies 't beste,koop phi li ps bij de vertrouwde vakman (Li EBBERINK in \yeniay S.V.V. JEUGD JUDO S.V.V. NIEUWS Onze goede raad is niet duur TUMMERS HANDBAL VOORDELIGER PER 3 DE M0LENWIEKERS PHILIPS kleuren-TV of zwart/wit TV Profiteer van onze 40.- extrainruilpremie (tijdelijk) Kies uit 25 PHILIPS frammofoons Uitslagen van 14 oktober: Venray Al - Roermond Al 6-2 Venlose Boys A2 - Venray A2 4-3 EWC Al - Venray A3 8-1 Venray A4 - Castenray Al 1-5 Venray BI - Leunen BI 0-3 Venray B 3 - Merselo BI 2-4 BW BI - Venray B2 (L) 1-1 Holthees Al - Venray A5 (L) 1-1 DIS BI - Venray B4 0-1 RK DEV BI - Venray B6 0-4 Venray B5 (L) - FCEB BI 1-3 Programma zaterdag 21 oktober: Venray A2 - Montagnards Al 4.00 u Venray A3 - Oostrum Al 4.00 u DIS Al - Venray A4 4.00 u HRC BI - Venray BI 4.00 u Venray B2 (L) - Leunen BI 3.00 u Leunen B2 - Venray B3 4.00 u Venray B4 - Merselo BI 2.30 u Venray B6 - FCEB BI 2.30 u Montagnards BI - Venray B7 4.00 u Bij de dinsdag jl gehouden exa mens slaagden de dames E. Janssen, Th. Linssen en A. Linssen voor de groene band. Bij de jongens slaagde M. van Houdt voor de gele-band. Proficiat) Zondag werd in Helmond de se lectie gehouden voor de kerntrai ning voor het district Z-Nederland. Van alle deelnemers zoudoen er in elke gewichtsklasse slechts 3 judo ka's overblijven. Van de 3 judoka's uit Venray wist alleen G. Terwijn zich te handhaven bij de zwaarge wichten. Deze geselecteerde groep wordt evenwel uitgebreid met de districtskampioenen, zo die zich al niet geplaatst hebben. Men wil hier mee bereiken een bredere top te kweken. A.s. dinsdag zijn de trainingstijden: jongens tot 12 jaar 5-6 uur Jongens 12 tot 16 jaar 6-7 uur dames vanaf 14 jaar 7-8 uur Junioren 8-9.30 uur. De. lessen worden verzorgd door dhr. G. Royackers, 4e dan) en wor den gegeven in de Wilhelminazaal. A Is uniek aanbod aan belangstel lenden, voor. een gratis proefles, geldt nog de gehele maand oktober. Voor nadere inlichtingen: A. Jans sen, Patersstraat 5a, tel. 1765; H. v. Stokkem, Lindestraat 34, tel. 2059. In de laatste wedstrijd van de le helft van de veldkompetitie speel den de dames jl zondag tegen Hei dia uit HeldenPanningen. Deze club stond met eenzelfde aantal punten één plaats onder het Hera-team, zo dat deze wedstrijd in dit opzicht be langrijk was. Na 'n aarzelend begin en een 0-1 achterstand trokken de dames fel in de aanval. Dit resul teerde in 5 treffers. Heidia stelde er daar slechts één tegenover, zodat de rust inging met een komfortable 5-2 voorsprong. In de tweede helft moesten de da mes tegen de harde wtnd in spelen. Men veranderde daarom van tak- tiek en ging vanuit de verdediging spelen. De gevaarlijkste spelers van Heidia werden goed gedekt en aan vallend werd er zolang het spel kort gehouden werd aardig samen gespeeld. Het resultaat hiervan was een verdiende 7-3 overwinning. De dames hebben nu rustpauze - tot het begin van de zaalkompetitie op 12 november. Voor deze datum ontvangen alle leden nogeen stencil met mededelingen, o.a. betrekking hebbend op de zaalkompetitie. Programma: Heren: Hera - SWM 2 om 12 uur SPORT Uitslagen zondag 15 oktober: Montagnards 1 - Venray 1 1-1 Venray 2 - Panningen 2 2-2 BW '27 2 - Venray 3 2-3 Venray 4 - America 2 1-1 EWC 2 - Venray 5 4-2 Venray 6 - Castenray 2 afgelast Melderslo 4 - Venray 7 2-1 Venray 8 - Sparta 4 afgelast Tegen veler verwachting in heeft Venray jl zondag in Bergen het 1ste verliespuntje opgelopen door een 1-1 gelijkspel tegen Montagnards. De door Montagnards reeds in de eer ste minuut verrassend verkregen voorsprong werkte inspirerend op de Bergenaren. Het gaf hen kracht en de moed om met niet aflatende ijver en fel afweerspel de Venray- ploeg te weerstaan, al moest hierbij paal en lat de helpende hand bie den. Venray domineerde praktisch de gehele wedstrijd, doch met de afwerking was het niet te best ge steld. De achterhoede speelde, voor al in het begin, vrij onzeker en kon er niet in slagen zich op te werken naar de goede vorm van de vorige wedstrijden. Onmiddelijk na de af trap kreeg Montagnards een vrije schop toegekend, even buiten het strafschopgebied, doordat een Ven- rayer met een „kuch" zijn tegen stander misleid zou hebben. De bal werd naar de geheel vrijstaande r.- buiten gespeeld die op zijn beurt 'n voorzet gaf. Onze verdediging mis te, de Bergense r.binnen nam de ge boden kans waar en joeg de bal on houdbaar in de touwen. Venray herstelde zich direct van deze te genslag en toog ten aanval. Na een kwartier spelen ondernam l.half 'n flitsende solo-run dwars over het veld. Hij werd weliswaar met de bal in de rechter cornerhoek ge drongen, vanwaar hij - na zijn te genstander omspeelt te hebben - vanaf de doellijn een verre en hoge voorzet los liet die onze 1. buiten Jenniskens meteen scherp voor het doel plaatste. J. van Bakel was ter plaatse aanwezig om de bal langs de mistastende doelman in te kop pen en daarmee de stand gelijk te maken. Na enkele verwoede aan vallen van Montagnards volgde 'n periode van Venrays technische overwicht, waarbij herhaaldelijk gooede combinaties vanuit het mid denveld werden opgebouwd. Venray had in deze periode bepaald pech, toen H. Coppus twee maal een ge weldig schot loste dat beide keren de staander trof. Een ziedend schot van W. Peeters schroeide de lat. Na dat een Bergenaar een goede kans had naastgeschoten, ging de rust in. Ook in de beginperiode van de tweede helft bleef Venray fel in de aanval. J. van Bakel werd bij een doorbraakpoging ten val gebracht, doch de scheidsrechter liet doorspe len. De bal bleef in Venrays bezit en de Klerk schiep zich een unieke kans om voorsprong te nemen doch zijn schot strandde op de doelman. Ook in het verdere verloop van de wedstrijd golfde de Venray aanval len op het Bergense doel af, doch het juiste schot bleef uit. Een 5-tal kort na elkaar aan Venray toege kende vrije schoppen op de rand van het Bergen-doelgebied leverde al evenmin resultaat op. Het laatste kwartier ebde de spanning wat af, en beide partijen hielden elkaar in evenwicht. Venray 2 dat zondag j.l. bezoek had van Panningen 2 heeft ook een veer moeten laten. Met het 2-2 ge lijkspel dat behaald werd zullen de SW-reserves toch wel dik tevre den zijn, want het spel en de op bouw van de gasten was veel beter verzorgd. Venray 2 opende de score maar nog voor rust wist Panningen deze achterstand om te zetten in 'n 1-2 voorsprong. Na thee hebben de Venrayers korte tijd een licht over wicht gehad en in deze periode kon de stand gelijk gemaakt worden. Panningen trok hierna weer fel in de aanval, maar verder dan een af gekeurd doelpunt kwamen ze niet. Eindstand dus 2-2. Venray 4 speelde thuis tegen America 2. In de eerste speelhelft liepen de Venrayers een 0-1 achter stand op en het duurde tot ver in de tweede helft eer G. Janssen de stand in evenwicht wist te brengen, et een fel aanvallend Venray kwam het einde van de wedstrijd met de stand 1-1. Beide partijen konden er vrede mee hebben. Venray 5 was op bezoek bij EWC 2 in Well. Bij vlagen werd er door de SVV-ers goed gespeeld, maar ze konden toch niet verhinderen dat E WC deze sportieve wedstrijd met 4- 2 won. Een veel sterker spelend Venray 7 heeft toch met 2-1 in Melderslo 4 haar meerdere moeten erkennen. De SVV-ers zijn voortdurend in de aan val geweest, maar Vrouwe Fortuna was hun niet gunstig gezind. 'n Gastarbeider nam afscheid Na 3 jaren een voorbeeldig lid te zijn geweest van SW heeft dinsdag jl George Kutrullas voor goed af scheid genomen van bestuur en spe lers van het tweede elftal. In zijn „Venrayse tijd" heeft George niet alleen de nederlandse taal perfect leren spreken, maar wist hij ook door zijn kameraadschap en voet- balkunde op te klimmen tot het 2e elftal. Zijn mede-spelers zagen hem dan ook node vertrekken, hetgeen zij dinsdag duidelijk lieten blijken toen zij hem als aandeken 'n Delfts blauw-wandbord aanboden. Een ontroerde Kutrullas dankte op zijn beurt de vereniging SW, waar hij drie jaren met veel genoe gen zijn vrije tijd heeft mogen door brengen. AFD. VETERANEN Zaterdag jl was MVC bij ons te gast. Ook deze elf werden met een nederlaag naar huis gestuurd. Di rect na het begin gingen we in de aanval, wat al spoedig een doelpunt opleverde. Linders was de maker, met een hard schot vanaf de vleu gel. Een kwartier later was het al weer Linders die ons op 2-0 bracht. Een copie van zijn eerste doelpunt. Na de rust hadden we de wind tegen. Dat bleek voor ons geen be zwaar. Reeds bij de eerste aanval kopte Linders nummer 3 in de tou wen, na een mooie voorzet van van Zwamen. Toen 10 minuten later Merkx met een mooi strak schot de vierde liet aantkenen, leken we op rozen te zitten. MVC liet dit echter niet op zich zitten. Ze gooiden er 'n schepje op, en aanval na aanval rol de op ons doel af. We werden ge heel in de verdediging gedrongen Verder dan 2 punten kwamen ze echter niet. Zo kwam het einde van deze sportief gespeelde wedstrijd. Zaterdag 21 okt. spelen we tegen Deurne Waarschijnlijk wordt dit 'n uitwedstrijd. Aanvangsuur en op stelling zoals gewoonlijk bij cafe Thielen. Met Philips-kwaliteit en de grote voordelen van onze speciaalzaak, bent u stukken voordeliger uit. Reken maar na: wij hebben altijd attractieve aanbiedingen; u bent bij ons zeker van vak kundige voorlichting en praktisch advies. En na uw koop bent u zeker van blijvende service en volledige garantie. Voorden, waarvan u al leen profiteert bij... mZ m® ps rec°rder met talloze mogelijkheden. Eenvoudige druktoetsbedie- mng. Teller, toonregelaar pauzetoets. Extra aansl. voor luidspreker. Samen met toe- behoren 2gg ROERMOND: LAURENTIUSPL. 9, TEL. 535! - HELDEN-PANNINGEN: MARKT 39, TEL. 1309 - VENRAY: LANGSTR. 1.TEL. 1938 j Kies dij ons de beste TV die er I te koop is, 'n Philips. Grote I keuze zwart/wit TV v.a. 629.- I Of Philips kleurentelevisie met I natuurgetrouwe kleuren ook I voor ontvangst van zwart/wit Programma's. Vanaf 2950 - Een van de ruim 40 Philips kwaliteits radio's die wij u bie den. In teakhouten kast met FM- band, lange-, midden- en korte golf. Grote dubbelconus luid spreker voor prachtig geluid. 439.- Bij inruil tijdelijk 40.- extra terug Neem een goede grammofoon, i Ons deskundig advies is: koop I een Philips! Afgebeeld: auto- f matische platenwisselaar ook I voor handbediening, 4 snelheden 149.- Voor inbouw.119.- Venray III heeft ook tegen Blot ters wij ck II de volle winst weten te behalen en wel met 3-2. Aanvan kelijk ging het spel op en neer en had Venray een lich overwicht BV V werd echter iets sterker. In de 38' minuut wist J. Kusters door een strafschop de stand op 1-0 te bren gen. Amper 5 minuten later lan ceerde F, Oudenhoven magnefiek G. van Daal, die met een mooi schot in de rechter-bovenhoek de stand op 2-0 wist te brengen. Hiermee ging ook de rust in.. De tweede helft was nauwelijks enkele minu ten oud, toen BW wegens hands - door de goedleidende scheidsrechter dhr. Verhoeven) een strafschop toe gewezen kreeg en deze dan ook erg dankbaar wist te benutten. Hier door werd het 2-1. Ongeveer in de 70e minuut wist Fr. Odenhoven 'n fout van de BW-keeper af te straf fen en scoorde no. 3. Hierna kwa men de gastheren natuurlijk fel op zetten, maar door goed verdedigen, en gesteund door de voorhoede, kon 't doel worden schoongehouden. Tot in de allerlaatste seconden, toen de BW-r.buiten met 'n prachtig schot de stand op 3-2 wist te brengen. Dit was echt op 't nippertje, want dhr. Verhoeven liet geen aftrap meer doen. één week duurt onze drieling-aktie: IDEA LA LAKENS EN SLOPEN Kwaliteit garandeert slapen als een roos. En ook het extra ro - yale formaat: 250 cm langl Blijvend hagel witte lakens waar u lang plezier van hebt. 1-pers. p. stuk 9.25; per 3 stuks 23." 2-pers.p. stuk 11.25; per 3 stuks 27." Bijpassende slopen: 1 pak a 2 stuks 5.90; 3 pakken 1 O 60 2 stuks 1 Lm BADDOEKEN Een rulle, royale Jacquard in rose, bleu of geel en ex clusief dessin, per stuk 3.95; g w per 3 stuks O- WASHANDJES Lekker ruim, niet te ruig en niet te fijn in effen rose, bleu of geel. per stuk 0-75; 65 per 3 stuks JLa IDEALA FLANELLEN LAKENS THEEDOEKEN Precies de hand zame maat; dessin fleurt uw keuken op, fris en modern, per stuk 1.60; 75 per 3 stuks Om Heerlijk zacht en warm. Voor u die aan koude en slapeloze nachten een halt wilt toeroepen een uitkomst! 1-pcrs. per stuk 9.95; go per 3 stuks JLOm 2-pers. per stuk 11.95; «q 90 per 3 stuks STOFDOEKEN Een sterke, stof- aantrekkende doek die het werk lichter maakt. Effen geeL per stuk 0.65; 50 per 3 stuks J.o KEUKENDOEKEN Vol-badstof, neemt veel water op; in moderne kleur combinatie, per stuk 3.25; 60 per 3 stuks Ui WAFELDOEKEN Hebt u elke dag nodig. Daarom so lide stof waar u lang mee werkt, per stuk 0.50; 20 per 3 stuks JLa hoek Marktstraat-Schoolstraat Tegen de Veteranen uit Kessel wil de het weer niet lukken. Na lange tijd met 1-0 te hebben voorgestaan, werd toch nog met 3-1 verloren. A.s. zaterdag komen de winnaars van ons A-toernooi „Duisburg" ons bezoeken. Er zal flink aangepakt moeten worden willen wij daar te gen een goed resultaat behalen. Terein Oostsingel, aanvang 4 u.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 6