Dit ishet gezicht vandemeuwe Ford 20M. positiek ONS PAARDJE 13. (een 6-cilinder vooreen prijs dieu past) medewerker Algemene Bank Nederland HERENPYJAMA Garage v. Positief zijn over rob Uw gehele woning van richten wij voor u in Ihaaren vriendelijke verkoopster ot leerlingverkoopster Textilia Heren Deze week speciale aanbieding van Meijel's bakkerij Voor advertenties: Peel en Maas venray - yroées/r. 30 Ebberink Wij vragen 5 daagse werkweek Aanmelden: Henseniusplein 4 Venray. U komt toch ook Dinsdags van 9-10 uur 'savonds naar de gymnastiekzaal Maasheseweg Gevraagd, medewerker voor een meubelhandel en woningtextiel in Oost-Brant. Geen eigen kapitaal benodigd. Buitengewone kans voor iemand in het bezit van het diploma „Kleinhandel in meubelen" of „Woninginrichters- bedrijf" of anderzijds aan vakbekwaamheidseisen voldoet. Strikte geheimhouding verzekerd. Brieven onder no. 402 bur. v.d blad. Vrijdag en zaterdag Koffiekoekjes per stuk 25 ct Amandelbroodjes per stuk 25 ct Grotestraat 8a Tel. 1561 Tegelhandel Ger Poels Naast onze bouwmaterialen zijn wij thans ook J gestart met tegels. Uit flinke voorraad kunnen wij u leveren wand- en vloertegels ook marmer. Keuze uit ruim 40 verschil lende soorten. Prijs v.a. 15 ct p. tegel Tel. 04709-1553, Schoolstraat 33 Horst. Wij vragen een voor kassierswerkzaamheden en administratie. Leeftijd omstreeks 23 jaar; HBS-opleiding gewenst. Wij bieden; goede salariëring, 6% vakantietoeslag, tantième, huwelijksspaarregeling, op 25-jarige leeftijd opname in het premievrij pensioenfonds. Studiekostenvergoeding is mogelijk. Sollicitaties te richten aan de directie van het kantoor, Hensenius plein 1a, Venray. Persoonlijk bezoek is mogelijk na telefonische afspraak: (04780) 2565. Dat is het fijne van de Beblnella-speciaalzaak. U vindt er een positieve benadering van het kledingprobleem. Voor écht geluk kige a,s. moeders. Jeugdige jurkjes, joviale jakjes, fleurig en vrolijk van de allereerste tot de allerlaatste maand. Daarom, kom kijken en kies iets vlots voor Uzelf bij de Bebinella-speciaal- zaak. We rijn er positief in! too f O osè 0 5 topkring O i Mooiere pyjama's worden in heel Nederland niet gemaakt. Heerlijk warm flanel. Pantalon met brede Lycra elastiek-band, bestand tegen veelvuldig was sen. Tijdelijk voor 4 O Q5 slechts hoek Marktstraat-Schoolstraat Topkring - O Beslist op onze volgende parade-aanbieding letten Maasheseweg Tel. 2251 Venray

Peel en Maas | 1967 | | pagina 18