in yyeniav} Waar u wilt, wanneer u wilt, met een Philips ventijatorkachel H.HACCLHOUT H.NAGELHOUT S.V. LEUNEN v.v. OOSTRUM DUIVENSPORT LYCEUM '64 HENGELSPORT De hele nacht heerlijk warm met een Philips deken HANDBAL DE MOLEMWIEKERS JUDO TAFELTENNIS ZWEMMEN M.H.C.V. K0NIJNENSP0RT veremgings drukwerk k. a VETERANEN De wedstrijd tegen Meerlo is een strijd geweest van verdediging te gen aanval. Mede doordat Meerlo maar met tien man was, was het 'n ongelijke strijd. Het dient gezegd dat de gasten heldhaftig verdedig den. Met de rust stond het nog al tijd 0-0 hoewel we legio kansen on gebruikt lieten. Er werden wel eens aardige combinaties gezien, doch die smoorden door te lang wachten in de verdediging van de gasten. Na de rust hetzelfde beeld: een aanvallend Molenwiekers en een stug verdedi gend Meerlo. Er leek geen doorko men aan, maar een kwartier voor het einde was het dan zover: Lin- ders loste een schot op doel, de ke per kon de bal niet onder controle krijgen en de Jong gaf het beslis sende tikje. Nu was het hek van de dam en Linders maakte met 2 gave treffers de uitslag een beetje drage lijker, gezien onze overmacht in het veld. Zaterdag a.s. gaan we naar Yssel- steyn. Aanvangsuur en opstelling bij café Thielen. In een met invallers goed gespeel de wedstrijd hebben de DIS-vetera- nen beide puntjes van St. Anna mee naar huis gebracht. Stand 0-1. A.s. zaterdag een zware opgave tegen Liessel. De zware uitwedstrijd tegen Ys- selsteyn werd door DIS 1 met 3-2 gewonnen. Ook DIS 2 wist met 'n 3-2 stand winnaar te blijven tegen Tienray. Jammer was het voor het 3e elftal dat ze weer zulk een zware nederlaag moesten incasseren. Moed houden jongens, dan komt er toch nog een overwinning. En., allen op de training aanwezig zijn Uitslagen: 2-3 Ysselsteyn 1 - DIS 1 DIS 2 - TOP 2 3-2 Sparta 3 - DIS 3 13-0 DIS Al - Castenray Al 3-1 Venray B3 - DIS BI 9-2 Programma voor zat. en zondag: DIS 1 - America 1 DEV 3 - DIS 2 DIS 3 - Leunen Al Merselo BI - DIS BI Uitslagen: Leunen 1 - America 2 3-1 Hegelsom 3 - Leunen 2 3-1 Leunen 3 - Hegelsom 4 2-2 Ysselsteyn 3 - Leunen 4 3-0 Leunen A - Holthees A 5-5 America BI - Leunen BI 0-3 Leunen BI - Ysselsteyn B2 1-2 Venray B7 - Leunen B3 7-1 Molenwiekers Cl - Leunen Cl 2-3 Wanssum C2 - Leunen C2 2-0 Programma zondag 8 okt.: 2.30 u RK LW 2 - Leunen 1 vertrek 1.30 u. 2.00 u Leunen 2 - Sparto 3 12.00 u Sparta 4 - Leunen 3 vertrek 11.00 u. 12.00 u Leunen 4 - Hegelsom 3 Programma zaterdag 7 okt.: 4.00 u DIS A - Leunen A vertrek 3.15 u. 4.00 u Leunen BI - BW BI In verband met het muziekcon cours speelde Oostrum 1 zaterdag middag tegen Resia 2. Het werd een zeer matige wedstrijd, waarbij het ontbreken van schotkracht voor in de voorhoede duidelijk aan het dag licht kwam. De wedstrijd werd dan ook met 3-0 verloren, welke stand al bij de rust bereikt was. Bij 2 van de 3 doelpunten ging de ach terhoede en de keeper niet geheel vrij uit. Oostrum zal er a.s. zondag anders aan moeten, wil men de aan sluiting met de kop van de rang lijst niet verliezen. Oostrum 2 deed het wat beter en keerde met een 12-0 overwinning uit Melderslo terug, na 'n zeer goed gespeelde wedstrijd. Oostrum 3 kon ook in deze 3e wedstrijd niet tot winst komen. Zij verloor eervol met 11-0 van Swol- gense Boys 2. Uitslagen: Oostrum 1 - Resia 2 0-3 Melderslo 4 - Oostrum 2 0-12 Swolgse Boys 2 - Oostrum 3 11-0 Programma voor a.s. zondag: Holthees 1 - Oostrum 1 voor de andere wedstrijden raadple ge men de opstellingen. Na een periode van afwezigheid zijn we weer aan het begin van het seizoen aangeland. In die tussentijd hebben we echter niet stil gezeten, maar hebben ons goed voorbereid op het komende wedstrijd-seizoen. Ook hebben velen de kans gegre pen om in deze periode examen te doen voor een hogere graduatie. Al le geslaagden nog proficiat. Voor het komende seizoen schre ven we wederom in voor de compe titie van 't district Zuid-Nederland met een juniorenteam 18-21 jaar. Verder zal worden deelgenomen aan diverse toernooien en kampi oenschappen. Na de nieuwe indeling van de les tijden en groepen, hebben we plaats open gemaakt voor nieuwe leden. Voor hen die interesse hebben nader met judo kennis te maken, is nu aan het begin van 't seizoen de tijd gun stig. Bij voldoende deelname willen we ook weer conditietraining hou den op donderdagavond. Zij die niet direct weten te besluiten kunnen geheel gratis een proefles meema ken. De lessen zijn als volgt ingedeeld: Jongens t.m. 10 jaar 5-6 uur Jongens t.m. 16 jaar 6-7 uur Dames 15 jaar en ouder 7-8 uur Senioren 8-9.30 uur. De lessen worden gegeven op dins dagavond in de Wilhelminazaal op een mat van 42 m2, door de heer G. P. Royackers, 4e Dan, Roermond. Zaterdag was er een team uit He gelsom bij ons op bezoek. Aan ons junioren van team 9 was het de taak om de eer van Red Stars hoog te houden. Dit is hun niet in elke game gelukt, maar toch konden ze terug zien op 'n fijne sportieve wedstrijd. G. Philipsen beet de spits af en bezorgde zijn team al direct een 1-0 voorsprong. In 3 sets wees hij zijn tegenstander van de tafel. Doch in de volgende sets waren de bezoe kers onze jongens ver de baas. Drie games, waaronder het dubbel, wer den verloren. De volgende game was weer voor ons. M. Cuppen won in 3 sets. In de volgende game was Philipsen niet zo fortuinlijk en ver loor in 3 sets. F. Bonants had niet zijn beste dag, hij verloor al zijn games. De eindstand was 2-8. A.s. zaterdag 7 oktober begint de tafeltenniscompetitie. Programma thuiswedstrijden: Red Stars 1 - Seta 2 20 u. Red Stars 2 - Hegta 2 18 u. Red Stars 4 - Helden 1 18 u. Red Stars 7 - NOAD 4 18 u. Red Stars 8 - Seta 6 18 u. Red Stars 9 - DVO 5 18 u. Uitwedstrijden: TTC 5 - Red Stars 3 Helden 2 - Red Stars 5 Hegta 3 - Red Stars 6 JSM 5 - Red Stars 10 De aanvangstijden van de uitwed strijden worden donderdagavond in het clublokaal bekend gemaakt. Er wordt verondersteld dat iedereen er aanwezig zal zijn. ZWEMCLUB SPIO Zwemmen in Venlo Afgelopen woensdag zijn we weer voor het eerst naar het Sportfond- senbad in Venlo gegaan. De jonge re leden komen zaterdag a.s. aan de beurt. De kosten voor hen zijn nog 1.75 De eerste bus vertrekt om kwart voor vijf, deze bus stopt ook in Leunen. Om vijf uur vertrekt de tweede bus, deze gaat over Oostrum en Oirlo. Om kwart over zes gaat de tweede wedstrijdploeg. De eerste wedstrijdploeg gaat, voor zover ze niet als leider of leidster mee moe ten - met de bus van vijf uur mee. De bus voor de „ouderen" op de woensdagavonden vertrekt kwart voor negen en stopt ook in Leunen. De kosten zijn 3 Het vertrekpunt is op het Henseniusplein. Er zy"n verschillende leden die nog moeten betalen voor 't zomerzwem- men. Zij die dit nog niet gedaan hebben moeten dit nog doen vóór dat we naar Venlo gaan, anders worden ze niet in de bus toegelaten en ook niet bij het diplomazwem- men. Breng altijd uw lidmaatschapskaart mee Neem nooit waardevolle voorwer pen mee Spio staat niet in voor verlies of beschadiging. Eind oktober is er diploma-zwem men. Dan kunnen ook de niet-leden die zich reeds hadden opgegeven meegaan. Opgave van nieuwe kan didaten is niet meer mogelijk. De kosten hiervoor zijn voor de niet- leden inclusief reis en entree 4. Dames: Athene 2 - Hera 4-3 Athene 2 kampioen van de Zaal kompetitie '60-67. Spelpeil: op en neer gaande wedstrijd. Incident: Yo- landa met een lichte hersenschud ding in het ziekenhuis opgenomen. Spoedige beterschap Heren: Megacles 2 - Hera 15-12 Nadat Megacles in het begin een lichte voorsprong had genomen, kreeg Hera meer vat op het spel van de tegenstander. Onze verdediging sloot beter dan in voorgaande wed strijden, zodat Megacles weinig sco ringskansen kreeg. Aan onze zijde werd echter regelmatig gescoord. De rust ging in met een 8-9 voor sprong voor ons team. De scheids rechter bleek een heel eigen visie op het spel te hebben. Hij zag be paalde overtredingen niet als over tredingen en achtte het niet nood zakelijk voor iedere overtreding te fluiten. Hierdoor ontaardde de wed strijd in de tweede helft tot 'n soort rugby-wedstrijd. Het team-verband van beide ploegen werd totaal ont wricht. Eigenaardig genoeg leidde dit tot een licht overwicht der te genpartij, waardoor deze de over winning nog net veilig wist te stel len. Eindstand 15-12. Programma: Dames: Hera - RK MSV 1 13 uur Heren: Hera - RK HBS Stand in de kompetitie: dames 2F Wittenhorst 1 3—6 Athene 2 3—6 Loreal 1 3—4 RK MSV 1 3—2 Hera 1 3—2 Bree 1 3—0 Heidia 1 3—0 Heren 2C Loreal 2 4—7 RK MSV 1 3—6 Megacles 2 3—5 SWM 2 3—4 Hera 1 4—4 RK HBS 1 4—2 Bree 1 3—0 Merefeldia 1 4—0 Uitslagen vorig weekend: Dames: Venray-Best 1-1 Venlo 3 - Venray 2 13-0 Heren Son - Venray 1-2 Verleden zondag speelde het 1ste dameselftal tegen Best, de koploop- ster van de poule, In het begin van de wedstrijd nam Venray een af wachtende houding aan. Maar al gauw liet zij deze varen en ging tot de aanval over. Alhoewel Venray overwegend op de terreinhelft van de tegenpartij vertoefde, wist zij er geen voordeel uit te trekken. Stee vast stootte zij tegen een behoorlijk sterke verdedigingsmuur: Best ech ter kon soms zo gevaarlijk uit de hoek komen, en zo ontstond dan ook de eerste tegengoal door een prach tige break-out van de midvoor. Zij omspeelde beide backs en scoorde. Dit liet Venray niet op zich zitten. Na de rust trok zij opnieuw ten strijde. De keepster van de tegen partij wist menige op het doel ge richte ballen succesvol te verwer ken. Maar één keer moest en zou zij falen. En dat gebeurde ook. Mid voor Cals bracht de stand op 1-1 Dit doelpunt ontstond uit 'n scrim mage voor de goal. Opgelucht her ademde Venray weer. Enkele minu ten later floot de scheidsrechter het einde. De nederlaag van Dames 2 be hoeft geen betoog. Dat onze dames niet tot een tegengoal kwamen is te wijten aan het slechte samenspel Alhoewel aan dit team nog wel het een en ander te schaven valt, moe ten we toch de moed niet verliezen. Het zal beter gaan, misschien niet in een, twee, drie. Heren 1 trokken weer naar het zonnige Son. Met enige overmoed betraden zij het veld, want ze zou den die 'kleine varkentjes' van Son - waarop zij in de kleedkamers al met grote minachting hadden neer gekeken - wel eventjes wassen. Maar de onzen moesten wel er varen dat zelfs jongetjes van 13 jaar even gevaarlijk kunnen zijn als ze niet afgedekt worden. Het was ver rassend te zien hoe goed dit zeer jonge team hockey speelde volgens het boekje: bal stoppen, kijken wie er vrij staat en de bal direct af spelen. Geen gepingel dus, zoals bij ons. Er is een spreekwoord dat zegt „een ezel stoot zich geen 2e keer aan dezelfde steen", maar er zijn ezels onder onze spelers die 2-3 mensen achter elkaar kunnen pas seren, maar steevast op de 4e te genstander struikelen, terwijl ande re spelers meters vrij staan. Dat is geen hockey, heren. We spelen met elf man en niet alleen. Bovendien wordt je van het brengen van de bal enorm moe; laat dat stomme ding toch werken. En dan nog wat: het wordt hoog tijd dat iedere spe ler - behalve de aanvoerder - voor de wedstrijd een grote pleister op de mond geplakt krijgt. Wat is me dat een geschreeuw en gekanker op 't veld. Mooie indruk voor gastheren en toeschouwers. Laten we hier wat aan gaan doen. Ons team had toch de handen vol om Son op de knieën te krijgen, al hadden we pech met de strafcor- ners. De doelpunten kwamen van de stick van P. Min en E. van Haa- ren. Laten we - wat we van die jongetjes geleerd hebben - onthou den en gaan hockeyen zoals zij. Een ding is zeker: als zij zo door gaan komen ze er wel. Programma a.s. weekend: zaterdag: jongens: Boxmeer BI - Venray BI aanvang 15 uur, vertrek per trein om 14.36, vertrek bus 14.15 uur. Tegelen B2 - Venray B2 aanvang 15.00 uur. Voor vertrektijd en opstellingen zie raambiljet Cals. Meisjes: Venray-Boxmeer, aanvang 1530 uur aan de Leunseweg: Zondag: dames: Venray-Concordia, aanvang: 13.30 uur - Groen Wit 3 - Venray 2 aanvang 13.15 uur, vertrek 12.15 u. heren: Venray - DVS aanvang 15. uur Venray 2 - Venlo 6 aanvang 12 u. Allen veel succes. VREDESDUIF A.s. zaterdag 7 oktober de eerste vergadering in het winterseizoen. Daar er belangrijke punten be sproken worden, verwachten we al le leden. Aanvang 8 uur. Tevens uitreiking van de ereprij zen van de wedvlucht Roodeschool en uitbetaling van de Nationale- en Bondsconcoursen. Uitslagen: Lyceum 3 - Set Up 3-0 Lyceum 2 - VCRooy 2 3-1 TVC - Lyceum 1 0-3 De meest verrassende uitslag van de eerste, voor onze club zo succes volle competitiedag was wel de overwining van het tweede team op de VCRooy-reserves. Aanvankelijk toonde VC Rooy 2 zich iets sterker en het won dan ook de eerste set.; Door dit niet zo beste begin liet Ly ceum 2 zich echter niet uit het veld slaan. Integendeel: in de resterende sets toonde het 2e een enorme lust tot winnen en dat heeft in deze spannende en vooral ook goede wed strijd de doorslag gegeven. Lyceum 3 speelde eveneens in ei gen 'home'. Set Up uit Swolgen was te gast. Het is een bijzonder goede wedstrijd geworden. Set Up kwam slechts zelden tot smashen en ook in technisch opzicht bleef dit zestal onder de maat. De overwinning van het 3e team was dan ook volkomen verdiend. Het eerste team trok naar Venlo. Ook in de wedstrijd TVC-Lyceum 1 was het Lyc.team in technisch op zicht de betere ploeg. De eerste set werd, ondanks felle tegenstand van TVC, zonder al te veel moeite ge wonnen 11-15. In de laatste fase van de tweede set nam TVC echter onverwachts nog een kleine voor sprong. Op het nippertje kon deze nog ongedaan worden gemaakt 15-17 In de derde set leek Lyceum 1 recht op de zege af te stevenen; met een 14-5 voorsprong kon immers niets meer gebeuren. Niets was minder waar. TVC kwam zeer sterk terug, hetgeen o.a. mogelijk werd door 't ietwat noncholante spel aan Lyceum zijde. De gastheren namen zelfs een voorsprong van 15-14. Lyceum raak te gelukkig niet in paniek en met 'n rustig en tactische spel werd TVC weer naar een setnederlaag gestuurd n.l. 15-17. Programma a.s. zaterdag: 15.00 u Lyceum 1 - Lyceum 2 19.45 u SBG - Lyceum 3 Op 30 september was weer de jaar lijkse tafelkeuring, die gehouden is in café Halfweg. De dieren kwamen onder de strenge hand van mevr. Konig-de Roos uit Overschie. Er werden 54 dieren van 8 leden op ta fel gebracht. Twaalf zzgs kwamen er uit de bus, en dat waren dan ook prima dieren, aldus mevr. Konig. Na de keuring werden deze 12 ko nijnen nogmaals op tafel gebracht voor een strenge na-keuring; toen kwam dan de uitslag: H. van Meijel, kampioen met ko- ningsprijs voor ram, VI. reus; M. Jacobs tweede met Alaska- voedster; H. Coenders, derde Belg.haas; H. v. Meijel vierde witte Vl.r. M. Poels vijfde kleur-dwerg, ram De zesde en ook de laatste prijs was voor J. Strijbosch met VI. reus ram. Niet slechter waren echter de dieren van de heren W. van Soest, H. Hendriks en Juffermans uit Ys selsteyn. Op 4 en 5 november hebben we clubtentoonstelling bij'café Halfweg en wij verwachten daar dat onze leden hun dieren in de beste con ditie naar voren zullen brengen. A.s. zaterdag 7 okt. prijsuitreiking van het gehouden Koningsvissen. De uitslag daarvan is als volgt: Koning senioren: W. Schwachöfer Koning junioren: W. Schwachöfer vader en zoon uds. Koning werphengel: M. Jacobs De prijsuitreiking is in café Thie len, Kennedyplein. KRING DE VRIENDSCHAP De eindstand van de 4 gehouden kring-concoursen is als volgt: Kampioen korps: Oostrum Res. kampioen korps: Grubbenvorst Kampioen senioren: Fr. van Ess te Oostrum en reserve kampioen E. Messemaekers, Venray. Kampioen jeugd: R. v. Ess, Oostrum Res. kamp jeugd: M. Smits, Tienray Koning 1967: H. Mulders, Arcen Aan dit kring-concours namen 550 vissers deel. De vangst was goed. van den munckhol nv MiSMlipipiiiisw u* De ideale bijverwarming voor keuken, studeerkamer, slaap- of kinderkamer. Geen installatieproblemen: 'n stopcontact is genoeg. Behaaglijke warmte, want de constante stroom verwarmde lucht bereikt direct de verste hoeken van de kamer. Dus: warmtespreiding. Compacte bouw en gering gewicht Handig, maken, dat u de Philips ventilatorkachel gemakkelijk m^2 standen-schakelaar kunt verplaatsen. Kom zelf maar kijken bij(jooo of 2000 W). 51 Met vast snoer S en handgreep 59,95- U stelt voor het slapen gaan zelf de temperatuur in en de deken zorgt ervoor, dat het behaaglijk blijft. Constant. Absoluut veilig. Philips dekens hebben royale maten. Ze zijn sterk, zacht en motecht. U kunt ze zelf wassen. 1-pers. onderdeken 70 x 140 cm 75,— 1-pcrs. onderdeken 75 x 165 cm 87,50 2-pers. onderdeken 125 x 165 cm 109,— 1-pers. bovendeken 150 x 210 cm 120,— 2-pers. bovendeken 180 x 210 cm 140,- 2-pers. bovendeken 180 x 210 cm met pers. temperatuur-regeling 160,— Warme of koude lucht. Twee ventilatoren. Vast snoer. Veiligheidsthermostaat. Schakelaar voor 700, 1300 en 2000 W. 74,95 Twee draaisnelheden Met temperatuur-regelknop en veiligheidsthermostaat. Schakelaar voor 700 en 2000 W. Koude of warme lucht. 99^9 Radio - Grammofoonplaten - Televisie Grotestraat 5a, Venray. Tel 04780-1251

Peel en Maas | 1967 | | pagina 10