f 799- 59 cm. Glaasje op? Laat je rijden! Geweerschieten zwemsuccessen van invaliden Sociale werkvoorziening Venray veremgings drukwerk lima martens ueniay Op initiatief van de heer B. Mul der hebben j.l. zondag de schutters van het O.L. Vrouwe Gilde, Holt- hees, St. Anna en 't Zandakker Ven- ray geconcurreerd. De uitslag van de personele wedstrijd was: 1. Deenen, Holthees 2. Bussers, Holthees 3. Jac. Janssen, Holthees 4. P. Lenssen, Zandakker 5. G. Mulder, St. Anna Vrije hand: 1. van Dijck, Holthees 2. Bussers, Holthees 3. Deenen, Holthees 4. J. Janssen, St. Anna Gedurende het afgelopen week end werden er in het zwembad te Naarden-Bussum zwemwedstrijden gehouden voor lichamelijk gehandi capten uit geheel Nederland. Dit maal betrof het de volwassenen ge handicapten. Ook de Venrayse afdeling was er vertegenwoordigd door een tweetal dames-leden. Dat er na enkele jaren door de intensieve training resultaten zijn bereikt, mocht blijken uit het feit, dat mej. N. van Dijck een diploma wist te behalen voor het nummer 25 meter vrije slag en schoolzwem men. Ook mej. R. Steeghs behaalde het diploma voor de vrije slag en 't schoolzwemmen. Aan beide dames onze hartelijke gelukwensen. STICHTING WERKPLAATS VENRAY WORDT STICHTING De ontwikelingen, die zich in de laatste jaren hebben voorgedaan op het terrein van de Sociale Werk voorziening, hebben het in Venray nodig gemaakt de structuur van die Stichting te herzien, die vanaf 1955 tot heden het beheer over de Werk plaats voor aangepaste arbeid alhier heeft gevoerd. Het blijkt b.v. dat in deze tijd het aantal personen steeds groeit dat om de een of andere persoonlijke reden moeilijk een werkkring in het vrije bedrijf kan vinden. Dank zij de diverse projecten van de Sociale Werkvoorziening kan toch aan zeer velen van hen nuttige en zinvolle arbeid worden aangeboden. De Stichting Werkplaats Venray had tot taak het beheer van de Werkplaats voor Aangepaste Ar beid. Men heeft die naam verandert in „Stichting Sociale Werkvoorzie ning Venray" en de taak dienover eenkomstig ook aanzienlijk ver ruimd. De gewijzigde Stichting zal zal niet alleen het beheer over de Werkplaats voor Aangepaste Arbeid gaan voeren, doch daarnaast ook andere bestaande projecten of werkverbanden van Sociale Werk voorziening (bv de buiten-objecten) gaan besturen of waar nodig nieuwe van den munckhof nv gaan oprichten (b.v. een hoofd-ar- beidersobject). Het werk van de Stichting zal overeenkomstig de reeds in de laat ste jaren gegroeide praktijk zich naast de gemeente Venray eveneens richten op de omliggende gemeen ten en dus duidelijk een regionaal karakter dragen. Dit geldt voor alle werkverbanden en zal ook in de be stuurssamenstelling tot uitdrukking komen. Het bestuur van de Stichting So ciale Werkvoorziening Venray is momenteel als volgt samengesteld: Voorzitter: K. J. van Gerven, bur gemeester van Broekhuizen; Sekretaris: G. H. Schols, wethou der van Venray, Oostsingel 26. Penningmeester: L. M. M. Lau- rensse, Biezenvenneke 4, Venray. Leden: J. A. C. de Bruyn, Hoen derstraat 16, Venray. Chr. J. P. Leurs, Kolkweg 12, Venray. Mevr. Kroft, Oostsingel 22, Ven ray. Chr. A. H. Claassens, wethouder van Horst, Vlasvenstraat 20, Mel- derslo. J. A. N. Willems (Br. Bavo), Sta tionsweg 46, Venray. Het bestuur zal nog worden aan gevuld met een persoon, die geacht kan worden betrokken te zijn bij de zorg voor lichamelijk gehandicapten. Aan het bestuur zijn drie vaste adviseurs toegevoegd. een vertegenwoordiger van de Rijksconsulent voor Complemen- taire Sociale Limburg. Voorzieningen in de directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau Venray. het Hoofd van afdeling Sociale Zaken ter gemeente-secretarie van Venray. De vorming van de Stichting So ciale Werkvoorziening Venray kan een nieuwe fase betekenen in de ontwikkeling van die Sociale Werk voorziening in Noord-Limburg. Verwacht mag worden dat zij een belangrijk element zal vormen in het geheel van maatschappelijke voorzieningen ten behoeve van de inwoners van deze streek.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 6