Gebr. van Mil Schouwburg Wij ontvingen v.d. Munckhof n.v. Burgerlijke stand Confectie, verhuur gelegenheidskleding Dames- en heren kleermakerij Maasheseweg 2, Tel. 1572 UITSLAG RIKWEDSTRIJD Uitslag laatste rikwedstrijd van dit seizoen, gehouden op maandag 22 mei ten bate van het jeugdwerk van Venray is als volgt: 1. Hr. Bistervelts met 530 punten Middenprijs: P. Lenssen jr. 376 p. 2. H. Ousters, Oirlo 497 p. Damesprijs: Mevr. Wismans, Smakt 439 p. Meest betaalde Hr. Vos met 6,86. Het Rikcomité hoopt allen weer in het nieuwe seizoen te kunnen begroeten. K.V.V. NIEUWS De vergadering van 17 mei j.L, die nog al druk bezocht was, werd door de heer de Mulder een demonstratie gegeven met champignons. Met dia's werd eerst een uitleg gegeven van de champignonteelt, waarna de dames ook proeven kon den van de hapjes die door de heer De Mulder hiervan waren gemaakt. Na afloop werden nog enkele kistjes met champignons verloot en menigeen kon thuis later nogmaals profiteren van hetgeen deze avond gedemonstreerd was. Dit was tevens de laatste verga dering van dit seizoen. APOSTOLAAT DES GEBEDS A.s. zondag om half twaalf ver gadering van het Apostolaat des Gebeds op Jeruzalem. EXCURSIE NAAR KEULEN De Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray en Omgeving zal op zondag 9 juli bij voldoende deelname een excursie organiseren naar Keu len. Het hoofddoel van de reis is een bezoek aan de tentoonstelling „Ro mer am Rhein". Deze tentoonstelling is een evenement van internationale rang, dat in zijn omvang en groots heid voor onze generatie éénmalig genoemd mag worden. Aan de we tenschappelijke bewerking en be schrijving van ca. 1.000 gedetermi neerde objecten werd bijzondere zorg en aandacht besteed door meer dan dertig geleerden -en vakkundi- gen van naam. Behalve leden kunnen alle belang stellenden zich reeds voor deze reis ópgeven op Postbus 38 te Venray. Voor rondleiding en uitleg zal door het bestuur worden gezorgd. KANARIEVERENIGING DE HUISVRIEND Maandag 29 mei maandelijkse le denvergadering om 20 uur in café „In den Engel". Naast de gebruike lijke agendapunten is er voor de laatste keer gelegenheid om ringen te bestellen. Op deze vergadering zal het be stuur met voorstellen komen om de vergaderingen aantrekkelijker te maken. Hebben de leden misschien ook voorstellen? Het bestuur ver wacht een druk bezoek. LEERLINGEN L.T.S. MAAKTEN SCHOOLREIS Dank zij het initiatief van het be stuur van het oudercomité van de L.T.S. konden ook dit jaar weer 360 leerlingen van deze school een uit stapje maken Dit keer werd op twee dagen met zeven bussen vertrokken en ging de reis via de Roerstreek naar het Eifelgebied met zijn prachtige bossen naar Mondschau Een boottocht en met een bezoek aan Valkenburg werd de dag besloten. VENRAYS MANNENKOOR Vergezeld van hun dames bracht het Venrays Mannenkoor zaterdag j.l. een bezoek aan het Mannenkoor van Klimmen. De ontvangst was hartelijk. De belangstelling voor het concert, dat o.l.v. Jan Timp een zeer verdienstelijke uitvoering kreeg, was gezien de grote publiciteit die aan dit concert gegeven was, niet over weldigend. De Burgemeester van Klimmen, zelf jaren een aktief zanger, sprak een woord van dank tot de Venray- se zangers en deed een beroep op de aanwezigen de zang te blijven steu nen. Hij hoopte in het najaar, als St. Remigius in Venray gaat concer teren, ook een uitnodiging te ont vangen. Voorzitter H. Vollebergh bood de Klimmense zangers een mu- zieknumer aan dat, naar hij hoopte, in Venray ten uitvoer gebracht zal worden. Na enkele uren gezellig bijeen gezeten te hebben aanvaardde men de thuisreis. Zangertjes van St. Frans REACTIES OP ACTIE ROMEREIS De aktie Romereis wordt nu daad werkelijk met reacties beantwoord. De Fa. Leenen schenkt 't koor 150 kartonnetjes limonade voor de 24 uur durende reis. Kompeer 75,aan prijzen voor de loterij. Jeugdraad Meerlo besluit de Zangertjes te steu nen met een inzameling. Het is ons gebleken dat het sekre- tariaat van de nog 3 weken durende aktie niet voldoende bekend is. Nog een keer dan: H. Staal, Eikenlaan 2, Venray, Tel. 04780-1348. Verantwoording van binnengekomen giften: N.N. 25,— J. N. 25,— N.N. 10 Dr. L. 10,— H. 25,— Boerinnenbond Venray 10, 105,— Hartelijk dank, U krijgt nog per soonlijk bericht. Giften kunnen ge stort worden op Amro Bank of Boe renleenbank Venray. Nogmaals de leden van het Aktie- comité: Dhr. Balwin SW; Br. Maturus Wandelsport; Dhr. Swinkels, Sport raad; Dhr. Bos, Zangertjes; Dhr. Mobers, Spio; Dhr. Staal, onderwij zers. SUCCESVOLLE DRUMBAND De drumband van de Leunse fan fare heeft voor de kermisverrassing van dit jaar gezorgd. Na het ecla tante succes van vorig jaar in St. Oedenrode, toen een eerste prijs met promotie werd behaald, heeft de drumband van de fanfare „St. Ca- tharina" uit Leunen het gepresteerd om tijdens het Federatief Drum bandconcours te Reek j.l. zondag een zelfde prestatie te leveren. Het door de jury toegekende pun- tenaantal van 140Vz was goed voor een „dikke" eerste prijs met promo tie naar de eerste afdeling. Alsof dit alles nog niet genoeg was, ontving tamboer-maïtre Jo- chems bovendien nog een le prijs met lof der jury en werd uitgeroe pen tot beste tamboer-maïtre van het gehele concours. De Leunse drumband heeft dus op een bijzondere wijze de trom ge roerd. Bij thuiskomst werden de prijs winnaars door hun blazende clubge noten aan de grens van het dorp af gehaald en in triomftocht door de kermis-vierende thuishaven geleid. In het gemeenschapshuis bracht de fanfare nog een serenade en sprak voorzitter de Kroon de drumband toe. In zijn speech stelde hij o.m. dat dit succes een schone vrucht is van samenwerking en goede onder- lige verstandhouding. Wanneer drumband en bestuur zullen recipiëren zal nog nader be kend worden gemaakt. EVOLUON EN EFTELING Evenals in de voorafgaande jaren organiseert het D.O.-bestuur ook dit jaar weer een dagreis voor leden en niet-leden en wel op zondag 11 juni a.s. Twee hoogtepunten van deze reis zijn: het Evoluon in Eindhoven en de Efteling in Kaatsheuvel. Het lij ken wel twee uitersten: het éne een wonder van techniek, het andere het wonder van de sprookjes. Maar daardoor juist dachten wij, dat deze reis zou zijn: voor elk wat wils. We vieren samen de Eucharistie in een mooie nieuwe kapel in Val- kenswaard. Daar kunnen we om 9 u terecht. Daardoor is de tijd van ver trek iets vroeger als in voorafgaan de jaren, nl. om half acht vanaf het busstation van de Zuid-Ooster aan de Julianasingel. De kosten van de ze reis bedragen, evenals vorig jaar 13.50. Hierbij zijn inbegrepen: de entrees voor het Evoluon en de Ef- teling plus een diner in Geldrop. Geeft U zich s.v.p. zo spoedig mogelijk op bij een van de bestuurs leden. Telefonisch ook bij: Mevr. Naus-van Gorps, tel. 1409 Mej. G. Greefkens, tel. 1018 Br. Portier van het klooster tel. 2337 Maandagavond kon een uitver kochte schouwburg, met opmerkelijk veel mensen van buiten onze ge meente, getuige zijn van een opvoe ring van Lehars operette Die Lus tige Witwe, door een Weens Operet te-ensemble. Een vrolijk einde van het eerste schouwburgseizoen in Venray vol sprankelende en smel tende melodieën, gebracht door een Weens gezelschap, dat met dit stuk zijn langdurig toernee door 't Roer gebied en het Rijnland af ging slui ten. De toeschouwers hebben verge lijkingen kunnen treffen met een vroegere uitvoering van deze operet te door het de Zuid Nederlandse Opera en dan viel op dat de Weense gasten meer vaart en elan in het ge heel brachten. En men heeft weer kunnen genieten van de bekende melodieën als Das Studium der Wei- ber ist schwer, Jetzt geh'ich ins Maxim, het (niet feilloos gebrachte) duet: Hab' mich lieb en Vil ja, o Vilja, om van andere als Kom in den kleinen Pavillion nog maar te zwij gen. Opmerkelijk was de vertolking van Die Witwe (Gisela Brandt), die inderdaad furore maakte in deze op voering, waarin overigens de drol lige koetsier de show stal. Een op voering in tempo, geestig en elegant waaraan ook het ballet haar „been tje" bijdroeg. De zangliefheber kan zich mis schien gestoord hebben aan bepaal de te lage inzetten en het feit dat in sommige melodieën wel eens wat te nonchalant werd omgesprongen met de hogere tonen. De flair en de charme waarmede een en ander ge bracht werd, deed deze foutjes ver geten, evenals het feit dat de muziek soms de zang overstemde in plaats van ondersteunde. Dat ook het pu bliek er zo over dacht bleek wel uit het overdonderend applaus, dat dit gezelschap na de uitvoering in ont vangst mocht nemen en uit de en thousiaste reacties van de uitver kochte zaal. De laatste opvoering in de toneel serie was Brecht's Man is Man, dat vorige week op de planken van het schouwburgtoneel kwam. Ook hier heeft men knap toneelwerk kunnen zijn van bekende grootheden, die op waarlijk fascinerende wijze het proces uitbeelden van een eenvou dige man die een vechtmachine werd. Het huiveringwekkende van wat thans een hersenspoeling ge noemd wordt werd hier op indrin gende wijze ten tonele gebracht. Uit reacties van het vooral oudere pu bliek mogen we misschien de vraag stellen of het juist voor deze oude ren het misschien niet nuttig en noodzakelijk is, dat bij dergelijke stukken een korte inleiding gegeven wordt, die alleen maar tot beter be grip van het moderne toneel kan bijdragen. We zijn zeker de ouderen nog maar pas bezig met een toneeltraditie op te bouwen. Tenslotte nog een verheugend nieuwtje: de aanmeldingen voor het nieuwe seizoen komen zeer spon taan en snel binnen. Men adviseert met klem niet te lang te wachten met het nemen van een abonnement, want dan zijn de beste plaatsen weer weg. Een gewaarschuwd mens telt voor twee. P.D.V. DE ZWALUW Voor de wedvlucht vanaf Dour- dan bestaat gelegenheid tot deelna me aan het afdelingsconcours. Men kan in onze eigen vereniging inman- den. Dus ook zij die lid zijn van de Midfondclub. Poulebrieven ver krijgbaar in het inkorflokaal of bij A. v. d. Munckhof, Schoolstraat 33. BEJAARDEN Dinsdagmiddag hield Pater Boers in de foyer van de schouwburg een spreekbeurt voor de leden van de bejaarden vereniging. Hij gaf de tal rijke aanwezigen een inzicht in de volkeren, landen en gewoonten van Afrika, een en ander toegelicht met dia's. Deze bezinningsmiddag werd be sloten met' een Eucharistieviering. Dinsdag 13 juni gaan de bejaar den naar het nieuwe Schiphol. Wie mee wil melde zich bij het bestuur. GEMEENTERAADS VERGADERING Op de dinsdag te houden raads vergadering komen de volgende agendapunten aan de orde. Wijziging van de begrotingen 1966 en 1967. Verpachting van grond aan de Maasheseweg. Verlenen van medewerking aan verbetering en uitbreiding van de toiletten van de St. Ursulascho- len. Onbewoonbaarverklaren van de woning Pas 2. Verdaging van de beslissing over het centrumplan. Dekking van het nadelig saldo van de Matthauspassion-uitvoe- ring in 1966. Wijziging reglement van orde voor de vergaderingen van de raad. Wijziging gemeenschappelijke re geling regionaal woonwagenkamp Venlo. Subsidie Romereis Zangertjes van St. Frans. Indien de vereiste gelden tijdig beschikbaar komen, zullen ook aan de orde komen: a. verkoop van grond voor het be jaardencentrum b. idem voor de bouw van de „wol kenkrabber" aan de Beekweg en de aanvrage van voorschotten en rijksbijdragen voor deze bouw. WONINGBOUW Voor de bouw van 12 woningwet woningen in Leunen en 8 in Yssel- steyn zijn thans eindelijk de vereis te goedkeuringen binnen, zodat hier aan begonnen kan worden. Op korte termijn hoopt ook het makelaarskantoor Amak uit Gennep toestemming te krijgen voor de bouw van premiewoningen in Leu nen, Oostrum, Venray-West (in de Houten Hoek) en in Veltum. Hier over lopen nog onderhandelingen, maar insioders denken aan een aan tal van 80 premiewoningen. Daarnaast is er de principiële toe zegging dat de vereiste goedkeurin gen voor de bouw van 150 eengezins woningen in Veltum eerstdaags zul len afkomen, zodat ook wat dat be treft nu eindelijk binnen afzienbare tijd in Veltum begonnen kan wor den. Komt, zoals in de vooruitzich ten ligt, de goedkeuring voor de to renflat aan de Beekweg ook vrij vlot af, dan komt er tenminste weer schot in de huizenbouwerijen, die nu te lang „op een zacht pitje gestaan heeft. Het feit dat de gronden voor het bejaardencentrum overgedaan worden aan de Stichting opent pers pectieven voor de uiteindelijke ver wezenlijking van dit centrum en de flat met bejaardenwoningen. UITBREIDING ZAAK Door omstandigheden hebben we nog geen aandacht kunen vestigen op een belangrijke uitbreiding van de firma Kompeer op het Hen- seniusplein. Het sortiment van de cadeaux en kunstartikelen, dat deze firma voert, werd zo groot, dat haar afdeling Rotan-meubelen, die ook in het bedrijf aan het Henseniusplein was ondergebracht, in de verdruk king kwam. Samen met de Nieuwe Schilder in de Paterslaan is nu een oplossing gevonden door de vestiging van deze afdeling in de Paterslaan, waardoor belangrijk ruimte gewon nen is, op de eerste plaats voor de andere artikelen in de zaak op het Henseniusplein, op de tweede plaats voor de afdeling Rotan meubelen. Men kan nu in alle rust op de Pa terslaan gaan kijken, wat op gebied van Rotan-meubelen te koop is en dan zal men ervaren, dat op dit ter rein veel meer te krijgen is, als de doorsnee-bezoeker wel denkt. We zouden haast zeggen van het meest simpele bijzettafeltje tot praktisch hele meublementen zijn uit dit ma teriaal vervaardigd en de Firma Kompeer heeft daarvan een uitste kende en moderne kollektie staan in haar nieuwe showruimte aan de Pa terslaan. Men ga zelf maar eens een kijkje nemen. In de Vrede van Christus, na voorzien te zijn van de Sacramenten der zieken, in de gezegende ouderdom van 85 jr., is van ons heen gegaan, onze inniggeliefde moeder, grootmoeder, schoonzuster en tante MARIA ANNA GEURTS weduwe van ENGELBERT EMONTS Wij bevelen haar ziel in uw godvruchtige gebeden aan. De diepbedroefde familie: Horst H.M.W. EMONTS W.Th.H. EMONTS-CHRISTIAENS Antoon Maria Toos Joost Leony Harrie Castenray C.A.G. EMONTS Castenray M.H.W. EMONTS Castenray M.J.J. EMONTS FAMILIE EMONTS FAMILIE GEURTS CASTENRAY, 20 mei 1967 Castenraysestraat 20. De plechtige Eucharistieviering gevolgd door de teraardebestelling heeft plaats gehad op woensdag 24 mei in de parochiekerk van de H. Matthias te Castenray. ORANJE - COMITÉ In de afsluitende vergadering sprak de voorziter van dit comité, de heer C. Leurs, een dankwoord tot allen die, waar ook gesteld, door eigen inzet en aanpak, het mogelijk gemaakt hebben dat het grote pro gramma in kom en kerkdorpen kon worden uitgevoerd. Men betreurde dat het weer op deze nationale feest dag menigmaal spelbreker was ge weest, maar was anders zeer tevre den over de deelname en de bezoe kers bij de verschillende program ma-onderdelen. Men had wel de in druk dat de wedstrijd Venray-kerk- dorpen tegen Venray-kom ingesla gen is en dat nu de première-fouten gesignaleerd zijn, dit spel in de toe komst nog spannender en vlotter kan verlopen. OPDRACHT Het aannemingsbedrijf Gebr. Janssen N.V. alhier, heeft opdracht gekregen weer 6 paviljoens te bou wen voor de St. Augustinusstichting in Gennep. In deze paviljoens, waarvan het aannemingsbedrijf er reeds 12 bouwde, worden geestelijk en lichamelijk gehandicapte kinde ren ondergebracht. De aannemingsprijs van de laat ste 6 gebouwen is 927.800, AUTOCAR RACES IN YSSELSTEYN Om half 3 kunnen de liefhebbers van autocar-races zondag hun hart ophalen aan de Ringweg in Yssel- steyn. Daar zullen 30 nationale en internationale cracks op dit gebied hun kunnen laten zien onder aus piciën van de N.A.C.O., die dit soort wedstrijden met de regelmaat van een klok doet verrijden. VERHOGING VAN HUREN ALGEMENER DAN VORIGE De huurverhoging, die per 1 juli wordt ingevoerd, zal een algemener karakter dragen dan de vorige. Dit keer vallen ook de huizen die na '56 zijn gebouwd er onder. Alleen de woningen van 1961 of later worden in het algemeen niet duurder. De huurverhoging zal zoals be kend in het algemeen moeten worden opgevangen met een deel van de loonsverhoging van ander half procent, die eveneens per 1 juli wordt gegeven. De huurverhoging lijkt wat overzichtelijker dan de vo rige maal. Het aantal uitzonderingen is namelijk geringer. Alleen de wo ningen van voor 1921, die al naar gelang de plaats waar ze staan niet meer dan 75, 70 of 60 gulden per maand doen en de nieuwste (van 1961 en later) vallen er buiten. De oude duurdere woningen gaan echter wel in huur omhoog en wel met 10 procent. Een zelfde verhoging geldt voor de huizen die tussen 1921 en 5 mei 1945 gebouwd als de huur thans tussen de 75,en 135,ligt. Bij een lagere huur dan 75,is de verhoging maar 7V2°/o, bij een huur boven de 135,vijftien procent. De resterende groep woningen (na de oorlog gebouwd, maar voor 1961) wordt tien procent duurder. Wie door de bomen het bos niet meer ziet, kan onthouden dat hij, als hij de vorige maal meer moest be talen, ook nu het kind van de reke ning is. Bovendien geldt dat thans ook de huizen uit de jaren 1957, 1958, 1959 en 1960 een hogere huur moeten opbrengen. nieuwe series ongestem pelde en gestempelde Nederlandse zegels Kom vrijblijvend kijken bij in de week van 18 t.m. 24 mei 1967 GEBOREN: Sijbers, Leonardus, Hoenderstraat 28 Camps, Marielle, Scheperstraat 7 Maas, Henricus, Heidseschoolweg 5 Ponjée, Linda Kampweg 9 Duijkers, Andreas, Horsterweg 35 van de Pasch, Wilhelmina. Oirlose- dijk 5. Thijssen, Catharina, Meerlo van Els, Johannes, Zuidsingel 141 OVERLEDEN: Koenen, Jacobus, weduwn. van Hen- drix, Hendrina, 84 jr. Venray. Geurts, Maria wed. van Emonts, En- gelbertus, 85 jr., Venray. Thissen, Henricus, 55 jr., landbouwer te Merselo. ONDERTROUWD: van Dijck Godefridus, Horst Sta tionsweg 36 en Versteegen, Maria Venray, Helfrichstraat 22. Leijssen Martinus, Venray Paarde- kopweg 4 en van Cuijck Johanna, Venray, Akkerweg 9. Smits Gerard, Venray Oostsingel 1 en van de Putte, Catharina, Ven ray, Merseloseweg 56. GETROUWD: Linders Leonardus en van Osch Louisa, Venray. van Hoek Johannes, Deurne en Claasens, Maria, Venray. van Osch Johannes, Overloon en Swinkels Wilhelmina, Venray. van Bergen Johannes, Tegelen en van den Heuvel Christina, Venray. PARA LOS ESPANOLES Y PORTUGUESES DE VENRAY Y ALREDEDORES El domingo proximo habra Misa con platica en Castellano en la Er- mita de San José en Smakt. Aun- que hay mucho trabajo con el aspa- rago el Padre Juan espera que se puede encontrar tiempo para cum- plir con sus deberes cristianos y asistir en la Misa dominical. Siento mucho que cresca el abuso que se quedan algunos en la fonda durante la Misa. Pues que todos se- gun buen costumbre espanola asis- tan en la Misa y regalen al Senor estos tres cuartos de hora de diez y media hasta las once y cuarto y que se divertan después de la Misa jun tos en la Pelgrimhuis. Si cambian de direccion o si uno esta en el hospital, avisen al Padre Juan. He querido visitar a algunos de Vds queriendo tener contacto con todos los Espanoles, pero no he po- dido encontrar los nuevos hogares no sabiendo la dirección. Por eso me haga el favor comunicarselo al Pa dres Juan después de la Misa do minical los eventuales cambios. Op vrijdag 2 juni hopen onze lieve ouders H. G. KOENEN en H. J. KOENEN-JANSSEN hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Op die dag zal om 4.30 uur een plechtige H. Mis tot hun intentie worden opgedragen. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van Diny en Piet Thea Gérar Leny Jan en Jos Veulen, mei 1967 Dagadres: Café Kusters, Leunen Receptie van 78 uur BIEDT ZICH AAN ARBEIDER voor 3 dagen of halve dagen per week. H. v. d. Berg, Wanssumseweg 10, Oostrum. Op vrijdag 2 juni a.s. hopen onze lieve ouders H. CUSTERS en J. CUSTERS-KEURSTEN hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Op die dag zal ter hunner intentie om 15 uur in de parochiekerk van de H. Gertrudis te Oirlo een plech tige H. Mis worden opgedra gen. Hun dankbare kinderen Oirlo, mei 1967 Boddenbroekerloop 4 Dagadres: Zaal Rongen, Oirlo Receptie van 17 - 18 uur Mevr. Raymakers-v.d. Brand Julianalaan 57 te Helmond (tel. 04820-4439) zoekt HULP in haar gezin met 4 kinderen Bij voorkeur voor dag en nacht. Op vrijdag 19 mei a.s. herden ken onze ouders JOHAN JANSSEN en ADELE CUPPEN de dag dat zij voor 25 jaar in het huwelijk traden. Bij die gelegenheid zal om 10 uur een plechtige H. Mis van dank baarheid worden opgedragen in de parochiekerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray. Hun dankbare kinderen Martien en Frans Venray, Oude Oostrumsew. 10 Dagadres: San Damiano Receptie van 14.00 - 15.00 uur Ook voor KAMPEER-ARTIKELEN kunt U steeds terecht bij CLAESSENS, Poststraat (In plaats van kaarten) Op vrijdag 2 juni a.s. hopen onze ouders WILHELMUS LINSSEN en CATHARINE GERRITS hun 25-jarig huwelijksfeest te Vieren. Op die dag wordt om 3.00 uur n.m. in de kerk van O.L. Vr. Geboorte te Oostrum tot hun intentie een pl. H. Mis aan God opgedragen. Dagadres café Linders-Volle- berg, Stationsweg Receptie van 17.00-18.00 uur Venray, Stationsweg 155 Hun dankbare kinderen Gerrit, Theo, Anny Wie kan echtpaar aan WOONRUIMTE of KAMERS helpen? voor plm. IV* jaar. Brieven onder nr. 212 bureau van dit blad. Wie heeft vrijdagavond j.l. per vergissing aan het ziekenhuis een verkeerde FIETS (merk Simplex) meegenomen? Gaarne inlichtingen aan H. Beer kens, Hagel weg 3 A ofwel tijdens de bezoekuren van 7.00 tot 7.30 uur 's avonds. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, bloemen en ca deaux, die wij mochten ont vangen bij ons gouden huwe lijksfeest, zeggen wij U, mede namens kinderen en kleinkin deren, hartelijk dank. J. van Kessel A. van Kessel-Gellen Venray, Be vrij dings weg 44 De nieuwste GESCHENKEN de grootste keuze in POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10 Onderlinge Paarden verzekering Venray PREMIEBETALING Zondag 28 mei a.s. van 11 tot 12 uur te Ysselsteyn in café G. J. Bos. Premie bedraagt lV*°/o. TUIN SPUITJES en BLOEMENSPUITJES v.a. 7.50 Grote keuze, ook in andere Tuingereedschapen, zoals Grasmaaiers, Scharen, Harken en Tuinsets. Komt U eens vrijblijvend kijken bij FA. HERMANS VENRAY Leunseweg 25 Tel. 1483 Voor al uw CAMPINGSPORT-ART. naar CLAESSENS - Poststraat GEVRAAGD WOONHUIS of KAMERS voor echtpaar Brieven onder nr. 191 bureau van dit blad. GEVRAAGD NET MEISJE voor hulp in de huishouding Adres hureau dezer. GEVRAAGD HULP IN DE HUISHOUD. voor 1 of 2 halve dagen per week. Mevr. Hollaardt, Langeweg 27 Ged. verpleegster zoekt ongem. kamer met keuken of etage in Venray of direkte omgeving Brieven Langeweg 54 Venray VERF en LAKKEN alle schoonmaakartikelen in POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10

Peel en Maas | 1967 | | pagina 2