piiis t<?t §jfnS Kerkelijke Diensien WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 30 april tot en met 6 mei Communie prentjes v.d. Munckhof n.v. Autorijschool Claessens VRIJDAG 28 APRIL 1967 No. 17 ACHT EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 1050652 PRIJS PER KWARTAAL 1.75 (buiten V.nrov 1—) ADVERTENTIEPRIJS 12 cL p. mm. ABONNEMENTS- PAROCHIEKERK VENRAY Zondag: 5e zondag na Pasen. 7 uur Antoon Creemers; 8 uur Ja cobus Deenen; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 uur Lambertus van Ha ren vwg. genootschap St. Joseph; 18 uur overl. ouders Swaghoven- van Eupen. Maandag: Feestdag van St. Joseph Arbeider. Eerste Kruisdag. 7 uur gest. jgt. Pastoor Jacobus Thielen, daarna kruisprocessie; 8.15 Truus Schols-Vosters; 915 uur pl. Hoogmis tct dankzegging i.v.m. de verjaardag van H.M. de Kongingin (de intentie voor de mis van 9 uur vervalt tot nadere aankondiging); 19 uur Hen- drikus van Megen en Maria Back- huys. Dinsdag: Tweede Kruisdag. 7 uur gest. jgt. Antoon v. d. Bogaert, daar na kruisprocessie; 8.15 W. Verstraa- ten; 9 uur Jan Sijbers en werzijdse ouders; 19 uur overl. fam. v. Meyel- van Megen en dochter Bertha, jgt. Woensdag: Derde Kruisdag - We reldmissiedag van de kinderen. Om 7 uur gez. H. Mis overl. ouders P. v. Mil-Mooren, daarna kruisprocessie; 8.15 Wed. Verriet-Beyer; 9 u. overl. fam. Peeters-Kerstjens; 11.15 school- mis t.g.v. Wereldmissiedag van de kinderen; 19 uur Petronella v. d. Borst-Jans Beken. Biechtgelegenheid t.g.v. Hemel vaartsdag van 6 tot 7 uur. De avondmis op woensdag 3 mei is tevens zondagsmis i.v.m. Hemel vaartsdag. Donderdag 4 mei - Hemelvaarts dag, diensten als op zondag. Eerste H. Communie van de kinderen van de 2e klassen der lagere school. 7 u. Harry Arts; 8 uur Maria Hergruter. Communiemis voor de kinderen, de plaatsen zijn gereserveerd voor de ouders en familie. 9.30 plechtige hoogmis voor de parochie; 11 uur H. Ebberink; 18 uur mevr. Laurensse- Maassen vwg de buurt. Vrijdag: eerste vrijdag. 7.30 gest. jgt. Peter Antoon Poels en echtge note Petra Janssen; 8.15 Maria Voermans-Janssen-; 10 uur plechtige hoogmis t.g.v. zilveren huwelijks feest Weyer-Stevens; 11.30 school- mis t.g.v. eerste vrijdag - bijzondere inttenie; 19 uur Hendrik Kok en Dina te Fruchte. Zaterdag: 7.30 gest. jgt. Cath. Poels-Kellenaars en Mechtilda Poels 8.15 Jean Janssen vwg buurtvereni ging St. Jozef; 9 uur overl. ouders Vullings-Thuyls; 16 uur plechtige huwelijksmis voor het bruidspaar v. Rijswijck-Wijnhoven; 19 uur mevr. Dommeck-Paulussen. Biechtgelegen heid van 67 uur. Vanwege de kruisdagen zal op maandag, dinsdag en woensdag de eerste H. Mis om 7 uur zijn en daar na kruisprocessie, waartoe wij voor al de schoolgaande jeugd uitnodigen. Mededelingen voor de ouders van de communicantjes De communicantjes worden om 7.30 op de speelplaats van de meis jesschool verwacht, waar zij om 7.45 worden afgehaald door geestelijk heid en harmonie. De parochianen worden zoveel mogelijk aangespoord om de plaatsen tijdens de H. Mis van 8 uur op Hemelvaartsdag vrij te houden voor de ouders en fam. van de communicantjes. Akolieten- en misdienaarsljjst Zondag 30 april: 7 uur J. van Ham en J. Bollen; 8 uur Harrie Manders en Hans Verstegen; 9.30 P. Thielen en M. Janssen, G. Terwijn, H. v. d. Bekerom; 11 uur L. Manders en J. Ebberink; 18 uur Paul Hansen en Paul v. d. Heuvel. Maandag, dinsdag, woensdag: 7u. Tonnie Broers en Albert Stevens; 8.15 Geert Cox en Twan Oudenho ven; 9 uur Pieter Jansen; 19 uur Tonnie Pelzer en Jos Thielen. Donderdag 4 mei, 's Heren He melvaart: 7 uur J. van Ham en J. Bollen; 8 uur Willy Janssen en Paul van den Heuvel; 9.30 J. v. d. Hom- bergh, J. Manders, P. Thielen en M. Janssen; 11 uur G. Terwijn en H. v. d. Bekerom; 18 uur Jac. Laurensse en Tonnie Jansen. Vrijdag en zaterdag: 7.30 Johny v. Gestel en Louis Wijnhoven; 8.15 Jac. Laurensse en Tonnie Jansen; 9 uur Johny Peeters; 19 uur Willy Jans sen en Martin Cuppen. Woensdag: 11.45 Martin Spee en Hub Jansen. Vrijdag om 7 uur ziekencommunie Tonnie Broers en Albert Stevens. Vrijdag om 10 uur: Hub Gooren en Geert Kengen. Vrijdag om 11.30: Paul Hansen en Paul v. d. Heuvel. Zaterdag om 16 uur Tonnie Pelzer en Jos Thielen. PAROCHIE PATERSKERK Pater van de week: Pater Primald Tel. 1973 b.g.g. 2337 Zondag: 5e zondag na Pasen. H. Missen om 6.30, 7.45. 9.00 en 11.45; Hoogmis 10.15; 18.00 avond mis. Maandag: Feest van de H. Jozef, arbeider. Eerste van de Kruisdagen. 7.15 processie voor de vruchten der aarde; 7.45 H. Mis. Dinsdag: H. Athanasius, bisschop en kerkleraar. 4e dinsdag van de St. Antonius-novene, tweede van de kruisdagen. 7.15 processie voor de vruchten der aarde, waarna H. Mis; 8.30 gez. H. Mis v. overl. ouders v. d. Beuken-Peters; 19 uur avondmis met voorbede voor de aanbevolen intenties van de Antonius-novene. Woensdag: Vigilie van 's Heren Hemelvaart. Derde van de Kruisda gen. 7.15 Processie voor de vruchten der aarde; 7.45 H. Mis voor alle schoolkinderen. Wereld-Missiedag v. kinderen. 18.30 Avondmis als zon dagsviering voor Hemelvaart. Biechthoren na de Mis van 18.30 tot 20.00 uur. Donderdag: Feest van 's Heeren- Hemelvaart, te vieren als zondag. H. Missen als op zondag; 18 uur avond mis. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.45 H. Mis voor alle school kinderen. 19 uur avondmis, heel bij zonder om Gods zegen af te smeken over al onze gezinnen. Zaterdag: Mis van Maria. Om 5 u. en om 6 u. en na de avondmis van 18.30 tot 20 uur gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. 18.30 avondmis als zondagsviering. Misintenties Zaterdag: 18.30 overl. fam. Stoks- Janssen. Zondag: 6.30 H. J. Verriet en Jo hanna Meyes; 8.30 gel. zielen (Of- kels-Huisman; 9.00 Herman Jans- Beken; 10.15 voor de parochie; 11.45 overl. vader; 18 uur Hendrica v. d. Boom-Jeucken (Gen. St. Jozef). Maandag: 7.45 H. J. Verriet en Jo hanna Meyes; 8.30 Herman v. d. Burgt; 19 uur avondmis Gerardus Verstegen (Gen. St. Jozef). Dinsdag: 8.30 gez. H. Mis voor overl. ouders v. d. Beuken-Peeters; 19 uur avondmis Jacobus Wilhelmus Dinjens. Woensdag: 7.45 overl. broer; 8.30 gel. zielen (Offerbus); 18.30 avond mis Gerrit Koppes. Donderdag: 6.30 Pater Casimirus en ouders; 7.45 gel. zielen (Offer bus); 9.00 H. J. Verriet en Johanna Meyes; 11.45 Mathea Kessels-Ver- meulen (buren); 18 uur avondmis overl. ouders van Kempen-Kuypers. Vrijdag: 7.45 Herman v.d. Burgt; 8.30 geen int.; 19 uur Gezinsmis; 10 uur zekere int. Zaterdag: 7.45 H. J. Verrit en Jo hanna Meyes; 8.30 gel. zieuen (Of ferbus). Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Eric Vastert en Jan van Lieshout. Zondag: 6.30 Peter Wijnands en Vic Pop; 7.45 Jan Meesters en Henk Arts; 9.00 Paul Pop en Lex Faessen; 11.45 Ant. Claessens en P. Philipsen. Donderdag 4 mei Hemelvaart: 6.30 Eric Vastert en Jan van Lieshout; 7.45 Peter Wijnands en Vic. Pop; 9.00 Jan Meesters en Henk Arts; 11.45 Paul Pop en Lex Faessen. Woensdagavond 18.30 Cor en Jan Evers. VREDESKERK VENRAY Zondag: 5e zondag na Pasen. 7.30 leesmis voor overl. fam.Rou- vroye-Ritzen; 9.00 leesmis voor overl. Petronella Kusters-E waits; 10.00 hoogmis voor alle parochianen; 11.30 leesmis voor overl. Anna Rut- ten-Peeters en kleinkind Wim; 18.30 avondmis voor overl. Theobaldus Basten. Maandag: 7.30 processie van de Kruisdagen - Feest van de H. Jozef Arbeider. 7.45 leesmis voor overl. Cato Janssen; 19.00 avondmis voor overl. Herman Jeuken. Dinsdag: 7.30 processie van de kruisdagen. 7.45 leesmis voor overl. Gerardus Verstegen; 19.00 avondmis voor overl. Leo van Grunsven. Woensdag: 7.30 processie van de Kruisdagen. 7.45 leesmis voor overl. fam. Scheefhals; 9.00 leesmis bij ge legenheid van de Wereldmissiedag der kinderen; 19.00 avondmis voor bijzondere intentie; biechtgelegen heid van 57 uur n.m. Donderdag: Feest van de Hemel vaart des Heren. 7.30 leesmis voor overl. fam. Janssen-Nooyen, Karei en Lena; 9.00 Eucharistieviering, waarin de kinderen de eerste H. Communie doen; 10 uur hoogmis voor overl. Mathias v. d. Bereken (Geïll. Pers); 11.30 leesmis voor overl. Anna Rutten-Peeters en kleinkind; 18.30 avondmis voor overl. Mathias Lommen. Vrijdag: Eerste Vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van 't H. Hart; 8.00 leesmis voor overl. fam. Thielen-Hendriks. In de ze H. Mis worden alle schoolkinde ren verwacht; 19.00 avondmis voor overl. ouders Leonardus Willems en Johanna Janssen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Martinus van Rooy (Genootschap St. Joseph); 19.00 avondmis voor overl. Antoon Creemers; biechtgelegenheid van 57 uur n.m. Mededelingen: 1. Maandag, dinsdag en woensdag wordt 's morgens om half acht de processie van de kruisdagen ge houden om Gods zegen te vragen voor de vruchten op het veld, maar ook voor alle geestelijke en tijdelijke noden. We hebben al len wel iets aan God te vragen. Laten we dan ook proberen de ze dagen de korte processie mee te maken en de H. Mis van kwart voor acht. 2. Woensdag: Wereldmissiedag v. d. kinderen. De kinderen worden verwacht in de H. Mis van 9 uur. Het offerzakje moeten ze dan meebrengen. Na de H. Mis wordt de kinderzegen gegeven. 3. Donderdag: op 't feest van 's He ren Hemelvaart: eerste H. Com munie van de kinderen. Om half negen komen de kinderen bij el kaar aan de kleuterschool op de Vlakwaterweg. Eventuele jasje bij slecht weer kunnen daar gelaten worden. Optocht met de harmonie naar de kerk waar om 9 uur de H. Mis begint. We hopen dat heel veel gelovigen deze plechtigheid bij wonen. De kerk is groot genoeg. We vragen wel de gereserveerde eerste banken vrij te laten voor de ouders van de communie-kin- deren. 4. De bisschoppen hebben bepaald dat aan de verplichting tot Eu charistieviering op Hemelvaarts dag ook kan worden voldaan door de Mis bij te wonen op a.s. woensdagavond vóór Hemelvaart om 7 uur. HERVORMDE GEMEENTE Zondag is er weer dienst in de Veltumse Kapel, aanvang tien uur. Predikant is de Weleerw. Heer Keers. Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Koningin verlenen de Zangertjes van St. Frans hun mede werking. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 5e zondag na Pasen. 7.30 Theo Camps; 8.45 H. Mis waar onder eerste H. Communie der kin deren. De 4 eerste banken aan bei de zijden vrij laten voor de ouders; 10 uur Hoogmis, jrd. Anna Ver- heijen-Loonen. Maandag, dinsdag en woensdag zijn de Kruisdagen. Maandag: 8 uur Litanie van Alle Heiligen, H. Mis voor Johannes Ver haag. Dinsdag: 7.30 Johanna Zegers- Camps; 7.30 Kruisprocessie, gez. mnd. Jozef Thielen; 8.30 Ouderavond voor Hernieuwing der Doopbeloften. Woensdag: Wereldmissiedag der kinderen. 8.45 H. Mis voor alle Oos- trumse missionarissen; 7.30 Kruis processie, gest. gez. jrd. Martinus Hendriks, Anna Janssen. Donderdag: Feest van Onze Heer Hemelvaart. 7.30 H. Mis voor de pa rochie; 8.45 Hoogmis, gest. jrd. Mar tinus Reijndei's; 10 uur H. Mis tot dankzegging; 3 uur lof met preek en ommegang over de Vlasakker. Vrijdag: eerste vrijdag. 7.30 gez. mnd. Martien en Wilhelmina Hen- drikse. Geen avondmis. Zaterdag: 7.30 Johannes Rongen. 7 uur avondmis voor de parochie. Meimaand-oefeningen te Oostrum Donderdag 4 mei Hemelvaartsdag: 3 uur Lof, preek en ommegang over de Vlasakker. Zondag 7 mei: 3 uur Lof. Woensdag 10 mei: 8 uur Bede vaart met lichtprocessie door de vrouwenbond van het NKV afd. Venray, Oostrum en Overloon. Donderdag 11 mei: 8 uur Bede vaart met lichtprocessie door de le den van de L.V.B. kring Venray. Zondag 14 mei 3 uur lof. Woensdag: 17 mei 8 uur Bede vaart met lichtprocessie door de le den van de L.V.B. kring Helden. Zondag 21 mei 3 uur Lof, preek en ommegang over de Vlasakker. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 5e zondag na Pasen. H. Missen 7.30, 8.30 en Hoogmis om 10 uur. Maandag, dinsdag en woensdag zijn de Kruisdagen. Maandag: 7.30 jaardienst Gerardus Peters; feest van St. Jozef, Arbeider. Dinsdag: 7.30 zieledienst Jan Tijs- sen, besteld door de buurtbewoners. Woensdag: 7.30 H. Mis besteld door de Paardenverzekering. Donderdag: feest van 's Heren Hemelvaart, verplichte zondag. De H. Diensten als op zondag. H. Mis sen om 7.30, 8.30 en 10 uur. Eerste Communie der kinderen in de H. Mis van 8.30 uur. Vrijdag: eerste vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart van Je zus. 7.30 Hoogmis stichting Baeten- Jeurissen. Er is geen avondmis. Zaterdag: 7.30 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand uit de offer. Zaterdagavond om 7 uur avond mis. Deze week de H. Communie aan de zieken. •PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 avondmis als zon dagsmis. Zondag: 5e zondag na Pasen. 7.30 leesmis; 10 uur hoogmis v. d. parochie. N.B. Maandag, dinsdag en woens dag zijn de Kruiscdagen. Om 7 uur Misviering en processie. Maandag: H. Jozef, Arbeider. 7 u. gest. gez. jrd. Engelbert Emonts. Dinsdag: 7 uur gez. H. Mis Piet Philipsen. Woensdag: 7 uur gez. H Mis Jose- phina Seykens-Collin; 11 uur lees mis bij Wereldmissiedag voor de kinderen. Donderdag: Hemelvaart v. d. Heer. Verplichte feestdag. Eerste H. Com munie. 8.30 leesmis v. d. Parochie met Eerste H. Communie (de 7 voor ste banken zijn gereserveerd); 10.30 hoogmis 6e zeswekendienst P. Emonts. Vrijdag: Eerste Vrijdag, toegewijd aan het Goddelijk Hart. 7.30 gest. ter ere van het H. Hart. Graag alle kinderen; 20.00 gez. H. Mis Antonet- to Tacken met gedachte over pausel. maandint. Zaterdag: 7.30 leesmis tot int. van hen die hiervoor offerden. Biechtge legenheid van 6.307 uur. Om 7 u. avondmis als zondagsmis. Kerkpoetsen: Gonny Weys en An- ny Donders. Misdienaars: J. Emonts-P. Wis- mans J. Rambags-P. Roelofs. Akolieten: J. Rambags (Gz), J. Rambags (Jz), L. Rambags, J. Swin- kels. Zondag: 5e zondag na Pasen. Om 7.30 leesmis voor Maria Jacobs- Nissen; 9 uur hoogmis, jrd. voor Jo hanna Verheijen-Loonen; 10.30 lees mis voor M. Vervuurt. Vandaag kol- lekte voor de missie van Pater Mul ders. Maandag, dinsdag en woensdag zijn de kruisdagen. Na de H. Mis processie. Maandag: feest van St. Jozef ar beider. Om 6.45 leesmis voor over ledenen; 8 uur H. Mis voor de ko ningin, gezongen door de kinderen. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Jacob Reijnders en echtgenote; 7.30 ge sticht jaargetijde voor Simon en Maria Janssen. Woensdag: 6.45 gestichte leesmis voor Hubertus Bouten en echtgeno te; 7.30 gesticht jaargetijde voor Jo hanna Litjens. Donderdag: feest van 's Heren Hemelvaart. H. Diensten als op zon dag. Om 7.30 leesmis voor de paro chie. Om 9 uur hoogmis gesticht jaargetijde voor Martinus Claessens, Johanna Gussen en zoon Gerard. Om 10.30 leesmis voor Lodewijk Emanuel David. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Om 6.45 geen H. Mis. Om 8 uur Eucharistieviering voor de wereldmissiedag der kinderen; 's av. om 8 uur gezongen dienst ter ere van het H. Hart voor hen offeren. Zaterdag: geen H. Mis om 6.45. Om 7.30 leesmis voor Hendrik en Lena van Soest. Om 11 uur gezongen dienst van dankbaarheid bij het 40- jarig huwelijksjubileum van het echtpaar Janssen-Michels. Biechtge legenheid van 45 uur. Akolieten zondag en donderdag: 7.30 Bert Smets en Theo Cornelis- sen; 9 uur M. Janssen, W. Cornelis- sen, H. Baltussen en L. Heidens; 10.30 Jan Voermans en Tonny Cor nel issen. In de week: 7.30 Henk van de Berg en L. Reintjes; 6.45 Peter Gou- mans en Jac. Koenen. Deze week dinsdag is er gelegen heid om nieuwe leerlingen op te ge ven voor de kleuterschool. Dit kan gebeuren bij 't hoofd van de kleu terschool van 45 uur in de kleu terschool. De kinderen moeten om te worden toegelaten 4 jaar oud zijn. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 5e zondag na Pasen. 7 uur leesmis voor de parochie; 8.30 leesmis voor de overl. fam. Jeuris- sen-Janssen; 10 uur Hoogmis, gest. jaarg. v. Martinus Arts en Maria Arts-Janssen. Maandag: Feest van de H. Jozef Arbeider. 8 uur leesmis voor de overl. fam. Claessens-Poels. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Pier re en Harry Janssen; 10 uur pl. hu welijksmis voor 't bruidspaar Jans- sen-Spreeuwenberg. Woensdag: 19.30 avondmis v. Wil lem Vollenberg en overl. fam. Donderdag: Feest van de Hemel vaart des Heren, verplichte feest dag. 7 uur leesmis voor de parochie; 8.30 leesmis voor de overl. fam. Janssen-Spreeuwenberg; 10 u. Hoog mis gest. jaarg. v. Petronella v. As- ten-Pouwels. Vrijdag: eerste vrijdag van de maandmaand. 8 uur leesmis ter ere van het H. Hart v. d. fam. Willems- Verheyen. Zaterdag: 8 uur leesmis v. Harry Vergeldt; 19.30 avondmis v. d. fam. Heidens-Smits. A.s. zondag is de eerste H. Com munie der kinderen. Voor deze plechtigheid zal om 8 uur een H. Mis worden ingevoegd welke alleen is voor de communicanten en hun fa milieleden. De volgende mis is dan niet om 8.30 maar om 9 uur. RECTORAAT HEIDE Zondag: 5e zondag na Pasen. Om 7.30 uur komen de Eerste en Plechtige Communicanten met hun ouders samen bij het veldkapelletje. Te 7.45 uur gaan allen in processie naar de kerk. De H. Mis is tot in tentie van de ouders en Eerste en Plechtige Communicanten. Misdienaars: Jan Michels, Peter Muijsérs, Martien Peeters, René Gie- lens. Te 10 uur leesmis voor het rec toraat. Misdienaars van de week: Jos Janssen en Joop Gielens. Maandag van de Kruisdagen. H. Jozef Arbeider. Te 7 uur processie waarna H. Mis voor Harry Muijsers. Dinsdag van de Kruisdagen. Te 7 uur processie waarna H. Mis voor Martinus Ewals en Wilhelmina Leijssen. Woensdag van de Kruisdagen. Vi gilie van Hemelvaart. Wereldmissie dag der kinderen. Te 7 uur processie waarna H. Mis tot int. van de kin deren. Onder de H. Mis opdracht der kinderen aan het Jezuskind en gelegenheid om de gespaarde gelden te offeren. Donderdag: Hemelvaartsdag. Te 7.30 uur leesmis voor het rectoraat. 10 uur jaargetijde voor Peter Paul Janssen. Misdienaars van de Hoog mis Theo Arts, Gerrit Michels, Jeu Spee, Frans Vousten, Harry van Lierop en Jos Janssen. De Zangertjes van St. Frans verzor gen de gezangen in de H.H. Missen. De eerste kollekte is voor de Zan gertjes t.b.v. hun reis naar Rome. Daarna schaalkollekte en plaatsen- geld in plastic-bakjes. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Begin van de Pinksterno veen. Te 7.30 uur leesmis voor Jeane Giezen-Swinkels. Om 11 uur plech tige huwelijkshoogmis voor het bruidspaar Arts-Derikx. Te 7.45 uur Avondmis voor de Heidse jeugd. Biechtgelegenheid: vóór de Avond mis. Zaterdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid. Biechtgelegenheid: van 7—8 uur. Kerkpoetsen: Wies van Osch en Tilly Linders. Te 8 uur Avondmis. RECTORAAT VEULEN Zondag: 5e zondag na Pasen. 7.30 leesmis ter eer van de H. Jozef uit dankbaarheid (V.); 10 u. Hoog mis voor de parochie; 2.30 Lof. Maandag, dinsdag en woensdag Kruisdagen, processie bij avondmis. Maandag: Feest van de H. Jozef, Arbeider. Begin van de meimaand. 8 uur leesmis tot bijzondere intentie fam. Kuypers-Wolters; 's avonds 8 uur processie, daarna H. Mis, int. zal. Gerardus Smits. Dinsdag: 4e dinsdag ter ere van de H. Antonius van Padua. 8 uur lees mis ter ere van de H. Antonius van Padua (int. offerbloc); 's avonds 8 u. processie, H. Mis tot bijz. int. ter ere van de H. Antonius van Padua (offerbloc). Woensdag: 8 uur leesmis tot bijz. inttenie Cleven; 's avonds 8 uur pro cessie, H. Mis lsm. afgest. fam. Drabbels-Klaassen-v. Meyel. Na de H. Mis tgelegenheid om te biechten en van 67 uur. Donderdag: Hemelvaartsdag. Kol lekte jeugdwerk. 7.30 leesmis voor zal. Sj. Burgers; Kwart voor 10 af halen van de communicanten bij ka pel; 10 uur Hoogmis int. voor de communicanten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 8 uur leesmis voor zal. Theodorus Willems; 's avonds 7.30 Hoogmis ter ere van het H. Hart van Jezus tot bijz. intentie. Zaterdag: 8 uur leesmis jgt. overl. fam. Muysers-Smits. Akolieten 30 april: Harrie Geelen, Mart. v. Staveren en Piet Mulders. Kerkpoetsen: Mariet Geerits en Annie Classens. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 5e zondag na Pasen. 7.00 gest. leesmis voor Wilhelmina Laarakkers; 8.15 leesmis voor overl. fam. Hoedemakers-Gooren; 10 uur Hoogmis tot int. van fam. Janssen- Poels; 11.30 leesmis tot dankzegging voor fam. Michels-van Rijswijck. Deze week zijn de kruisdagen. Maandag: H. Jozef Arbeider. 7.00 gez. H. Mis tot zekere inttenie Arts- Emonts. Dinsdag: 7.00 best. jgt. voor Peter Johannes Thiessen en echtgenote. Woensdag: vigilie van Hemelvaart. 7.00 gest. jgt. voor Leonardus Kes- sels en Maria Kaffers. Donderdag: Hemelvaart des He ren. Geboden feestdag. 7.00 leesmis voor Henricus van Holden; 8.15 lees mis voor Laurentius Nooyen en Eli sabeth Janssen; 10 uur Hoogmis voor de parochie; 11.30 leesmis voor Johannes Janssen en Johanna Jans sen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart voor hen die geofferd hebben. Zaterdag: Priesterzaterdag. 7.30 gest. jgt. voor Petrus Pubben. Biechtgelegenheid: dagelijks na H. Mis en zaterdag van 6.30 tot 7 u. Maandag, dinsdag en woensdag na de H. Mis kruisprocessie. LECTORAAT VREDEPEEl Zondag: 5e zondag na Pasen. 7.45 vroegmis tot int. van fam. Na- buurs-v. d. Broek; 10 uur hoogmis v. d. zielerust van een overledene. Maandag, dinsdag en woensdag Kruisdagen. Maandag: 's morgens geen H. Mis; 20.00 kruisprocessie en gez. H. Mis ter ere van de H. Jozef Arbeider: tot int. van fam. van Keijsteren. Dinsdag: 's morgens geen H. Mis; 20 u. kruisprocessie en (stille) H. Mis v. d. zielerust van overledenen (Horst). Woensdag: 8 u. H. Mis speciaal v. d. kinderen ter gelegenheid van We reldmissiedag v. d. kinderen voor de verbreiding van het geloof in de missielanden. Donderdag: Hemelvaart des Heren (verpl. feestdag): 7 u. vroegmis tot int. van fam. Poels-Duijkers; 9 u. hoogmis met plechtigheid der Eer ste Communie: tot int. van de com municantjes; 3 uur Lof met zang en gebedsoefeningen v. d. kinderen. Vrijdag: v. d. zielerust van over ledenen (Horst). Zaterdag: v. d. zielerust van een overledene; 20 u. Meimaand-lof. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; woensdag: 1920 u.; zater dag voor en na lof. RECTORAAT SMAKT Zondag: 5e zondag na Pasen. 6.15 H. Mis voor Harrie Coppis; 7.30 H. Mis voor Peter Antoon Philipsen en zoon Albert. Kapel: H. Mis voor de schooljeugd. 10 uur Hoogmis als jrd. voor Antoon Bonants. Maandag: Feest van St. Jozef, pa troon van de Arbeid. 7.30 H. Mis; 8.30 H. Mis voor de schooljeugd; 10 uur pl. Hoogmis ter eer van St. Jozef, voor onze weldoeners. Kapel: 9 en 11 uur H. Mis; 's avonds om half 8: Avondmis. Dinsdag: 7.30 H. Mis; 's avonds om half 8 in Holthees: Avondmis met processie. Woensdag: Wereldmissiedag voor de kinderen; 7.30 H. Mis voor Wil helmina Reefs; 8 uur H. Mis voor de schooljeugd; 's avonds om half 8 Avondmis en processie om Gods ze gen te vragen over ons werk en de veldgewassen. Donderdag: Hemelvaartsdag. 6.15 en 7.30 H. Missen. Kapel: 7.30 H. Mis voor de schooljeugd; 10 uur Hoog mis voor Andries Kuypers. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 gez. H. Mis, uitstelling en zegen. Zaterdag: 7.30 H. Mis; 's avonds om 7 uur Plechtige, Eucharistievie ring. Gedurende de maand mei is elke zaterdag om 7 uur 's avonds de Pl. Eucharistieviering. Zondag 7 mei: Feest van de 1ste H. Communie. H. Mis om 6.45 uur. De communicanten worden afge haald om kwart voor 8, waarna om 8 uur pl. Eucharistieviering. In Holthees is de H. Mis om 9 u. Verder in Smakt om 10 uur. Voor uw rijbewijs naar Leunseweg 47a Tel. 2471 Venray Erkend A.N.W.B., Bovag, Vamor gediplomeerd

Peel en Maas | 1967 | | pagina 9