in Weniay SSS Overloon LYCEUM '64 S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD SVV S.V. LEUNEN THOMASSEN M.H.C.Y. HONDENSPORT M.A.C. R00Y ZWEMMEN BILJARTEN HANDBAL V.C.R00Y TAFELTENNIS bEaaasEBQ DIT BANKSTEL WERD VOOR U GEKOZEN DOOR HONDERDEN MEÜBELSPECIALISTEN! ge overeenkomst nog dertien maan den van kracht blijft. Is er ook bin nen deze verlengingstermijn geen goedkeuring verkregen, dan krijgt de gemeente het voorkeursrecht on der dezelfde voorwaarden en zal over deze tijd bij eventuele aankoop een rente vergoeden, gelijk aan het promesse disconto van de Ned. Bank. MEVR. RUTTEN had de termijnen eens bij elkaar opgeteld en was tot de ontdekking gekomen dat de ge meente al met al 26 maanden de grond in voorlopige eigendom kan hebben (zonder enige vergoeding) en daarna nog een jaar optie heeft, waarover dan rente betaald zal wor den. Is dat niet te veel van het goe de? De VOORZITTER legde omstan dig uit dat dit voorstel in feite een compromis is. Ged. Staten kennen natuurlijk de bezwaren, die er komen als een voorlopig koopkontrakt on geldig wordt door het verstrijken van termijnen. Daarom is over deze kwestie lang en breed gepraat, ge schreven en getelefoneerd, waarbij het voorstel van Ged. Staten om een optietermijn van 5 jaren te vragen werd teruggebracht tot het onder havige voorstel. Dat heeft allemaal vrij lang geduurd en daar is veel overleg bij nodig geweest, maar dit is het enige haalbare. TIMMERMANS vroeg op de eer ste plaats waarom dit voorstel niet in de financiële commissie is ge weest. Hij kreeg te horen dat deze commissie wel gehoord moet wor den inzake Subsidies en bijdragen doch niet in zaken als deze. Daar mede was TIMMERMANS het niet eens, die overigens het ook niet eens was met b.v. de rente-vergoeding. Het plan van de gemeente is deze mensen rente te gaan geven, lager dan zij zelf moeten betalen, als ze bij banken dat geld op moeten ne men. Trouwens hij had te weinig tijd gehad om de achtergronden en de betekenis van deze voorstellen te bekijken en vroeg derhalve om een maand uitstel. Toen de VOORZITTER niet van zins bleek daarop in te gaan, in ver band met de dringende noodzaak, zwaaide TIMMERMANS met een briefje van een deputé, die hij om nadere inlichtingen over dit alles gevraagd had. Hieruit meende hij te kunnen lezen, dat door het College een verkeerde voorstelling van za ken was gegeven en dat wilde hij eerst onderzoeken. De VOORZITTER werd kennelijk een tikkeltje nijdig over dit briefje. Hij wees er op dat hij het bepaald niet correct kon noemen als men achter het college om zich richt tot een bepaalde deputé, terwijl het col lege zelf met een andere deputé en met hoofdambtenaren van de Grif fie bezig is, met veel moeite en pijn, een regeling te zoeken, die zowel de gemeente als de aspirant-verkoper in deze omstandigheden het meeste zal dienen. Doch ook deze terecht wijzing bracht TIMMERMANS er niet van af te vertellen dat hij te weinig tijd voor bestudering van dit alles gekregen had en dat z.i. het voorstel van B. en W. een verkeer de voorlichting geeft. Nadat VER MEULEN en PONJEE echter hadden aangespoord dit vrij vruchteloze de bat te beëindigen, kwam deze kwes tie in stemming, waarbij TIMMER MANS als enige tegenstemmer kon genoteerd worden. MOLENKLEF De aankoop van 1000 m2 in plan Molenklef van B. Beerkens, Hiept 21 ging zonder moeite onder de hamer I door. Toen was de agenda ten einde I en begon VOORZITTER CUSTERS aan de beantwoording van de schrif- telijke vragen over een knipperlicht, waarover U elders in dit blad meer kunt lezen. Ons rest hier alleen nog te vertel len dat door ziekte de heren BAR- TELS, VAN VALKENGOED en VAN OERS op het appèl ontbraken. SPORT Uitslagen: Venray 2—RKDEV 2 3—2 Melderslo 2Venray 4 41 Merselo 2Venray 5 05 Venray 6Meterik 3 21 Oostrum 2Venray 7 3^-0 Venray 2 had hekkesluiter RKDEV 2 op bezoek. De start van de wed strijd was zeer goed. Venray 2 nam een behoorlijk veldoverwicht en wist dit binnen een half uur uit te druk ken met twee doelpunten. Hierna lietèn de reserVes de teugels iets vieren, zodat de Arcenaren nog voor de rust kans zagen om op gelijke hoogte te komen. Het duurde tot een tiental minuten voor het einde eer de beslist sterkere Venray-ploeg het 3e en winnende doelpunt kon sco ren. Rechtshalf Fr. Odenhoven trapte de bal van verre afstand op doel. De bal stuitte enkele meters voor doelman van Boven, waarna de bal over de handen van de ver bouwereerde Arcense goalie in het doel verdween. Eén kleine, maar ze ker verdiende zege voor Venray 2. Een matige wedstrijd speelde Ven ray 4 in Melderslo. De gasten wisten het windvbordeel beter uit te buiten en hielden de puntjes dan ook thuis. Venray 5 heeft, in Merselo nergens twijfel over laten bestaan. In de eer ste speelhelft wogen beide partijen goed tegen elkaar op. De rust ging in met een 10 voorsprong voor Venray 5. In de tweede helft kwa men de Merselosen adem tekort, wat in de einduitslag (05) ook duide lijk tot uiting komt. Venray 6 dat Meterik 3 op bezoek kreeg, heeft ook deze keer weer de volle winst behaald. Beide teams hebben hard gewerkt voor de volle winst. De SVV'ers wisten de wed strijd te winnen met 21. Venray 7 dat bij koploper Oos trum 2 op bezoek was, heeft in de gastheren hun meerdere moeten er kennen. Met 30 zegevierde de thuisclub. Programma zondag 2 april: Venray 1Milsbeek 2.30 u. Blerick 3Venray 2 12.00 u. Wanssum 2Venray 3 2.30 u. Venray 4Kronenberg 1 2.30 u. Venray 5Venray 7 12.00 u. Molenwiekers 2—Venray 6 2:30 u. Uitslag lotery. De uitslag van de loterij, waar van op het einde van de fancy-fair de trekking geschiedde, kunt U vin den in de advertentie elders in dit blad. Uitslagen 25 maart j.l.: Venray A—RKDEV A 5—2 Wittenhorst BVenray B 21 Programma zaterdag 1 april: Swift sel.Venray sel. 4.00 u. Venray AlVenl. Boys Al 4.00 u. Wittenhorst A2Venray A2 4.30 u. Venray A3Castenray Al 4.00 u. Venray B3Ysselsteyn BI 2.30 u. Meerlo BIVenray B4 4.00 u. Venray B6Leunen B2 2.30 u. Verder zal het selectie-elftal deel nemen aan het internationale jeugd toernooi te Kevelaer. De zaterdag gespeelde wedstrijd tegen SVCB (verplegers) wisten onze spelers niet tot een goed einde te brengen. We verloren ietwat geflat teerd, maar verdiend met 31. A..s zaterdag gaan wij SSS Over- loon bezoeken om te proberen daar de puntjes mee te nemen. Vertrek vanaf Henseniusplein om 15.45 uur. De volgende spelers zijn aange wezen: G. Poels, Math. Gommans, Jo Gommans, H. Gommans, M. Ooy- man§, A. Swinkels, H. de Bruyn sr„ E. Sijbers, W. Clevers, J. Clevers, Jeu Arts, Th. Swinkels, B. Lucassen Jan Gommans. Uitslagen: Griendtsveen 1Leunen 1 02 Leunen 2America 3 11 Ysselsteyn 3Leunen 3 00 Programma zondag 2 april: Meterik 2Leunen 1 2.30 u. Terrein Oude Lind Horst, vertrek 1.45 uur Leunen 2Molenwiekers 4 2.00 u. Oostrum 2Leunen 3 2.00 u. vertrek 1.15 uur Zaterdag 1 april: Leunen AlWanssum A2 4.00 u. Venray B6Leunen B2 2.30 u. "vertrek 2.00 uur SSS 2Gennep 2 SSS 2 dat in de eerste wedstrijd met ruime cijfers had verloren moest het dit keer opnemen tegen Gennep 2 bij niet al te best weer. Overloon was in het begin de betere ploeg en wist een 20 voorsprong te nemen, maar ook Gennep liet het er niet bij zitten en wist nog tweemaal te doelpunten, zodat de punten broederlijk werden verdeeld: 22. Toxandria 3Overloon 3 Ook ditmaal was Overloon de fa voriet om met beide puntjes huis waarts te keren. Rij ckevoort was ^duidelijk de gedupeerde ploeg. SSS 3 won dan ook met 40 zodat de beide puntjes naar huis gingen. Te vens betekent dit dat er nog grote kans bestaat dat SSS toch een kam pioen gaat krijgen. Volhouden dus! Overloon 1 moet a.s. zondag op zoek bij V.O.W. dat 4e op de rang lijst staat met 17 punten. SSS staat 4e van onder met 15 punten, dus het verschil op de ranglijst is zeer [gering. Overloon verloor de eerste ontmoeting thuis met het kleinst mogelijke verschil: 10. Aangezien de resultaten van de laatste weken behoorlijk zijn, hopen we ook ditmaal goed uit de strijd te komen. Voor de supporters is er vol doende reisgelegenheid, dus ook dit maal iedereen mee. Ook de laatste wedstrijden waren er veel suppor ters bij, wat SSS werkelijk inspi reerde. Tot zondag in Zij taart (Veghel). SSS VETERANEN Overloon '27 speelde zaterdag j.l. tegen Yselsteyn. Dit is altijd een moeilijke tegenstander. Het was dan ook deze ploeg die een 20 voor- spron nam, maar de '67ers ook niet voor de poes, kwamen gevaarlijk te rug. M. de Bruyn wist de achter stand te verkleinen: 2-1. Later kreeg Gverloon een strafschop toegekend, deze werd feilloos ingeknald door Gijs, dit betekende 2-2, wat tevens de einduitslag was. „Goed werk" zei iaanvoerder Pietje. Wedstrijden voor zaterdag 1 april: Overloon '67 - S.V.V. Venray ;St. Anna Venray - Overloon '62 Tijdloos bankstel met royale 4-2itsbank bekleed met een prachtige Draion velours 1650.- In 3-aits uitvoering 1495.. Metdit bankstel zit u goed. Het isde keuze van alle bi Europa Meubel aangesloten woninginrichters en meu belspecialisten. Uit het enorme internationale meubel aanbod kozen zij juist dit bankstel, omdat 't u in deze stijl de beste kwaliteit biedt tegen de laagst mogelijke prijs. Zo gaat 't meteik bankstel, eethoek, slaapkamer kortom met de hele Europa Meubel-kollektie. U hebt 3-voudige zekerheid: omdat niet alleen wijzelf, maar ook de EM organisatie en de (abrikant er achter staan. Wat kan u dan nog gebeuren? Centrum voor beter wonen Venray, Wilhelminastraat 6, Tel. 04780-2510 Wanssum ClLeunen Cl 3.00 u. vertrek 2.00 uur Ysselsteyn ClLeunen C2 3.00 u. vertrek 2.15 uur Leunen C3Venray C2 3.00 u. Tijden van C-jeugd kunnen nog event, veranderen. A.s. zondag van 11 tot 12 uur kon- tributie betalen in het clublokaal. Vooral de nieuwe leden, die nog geen kontributiekaart hebben, wor den verzocht te komen. Uitslagen: Heren junioren: Venray AVenlo B 3—1 Vorige week speelden de junioren hun laatste thuiswedstrijd. Venlo B was op bezoek. Ofschoon de onzen in het veld de minderen waren, ook wat lichaamsbouw betreft, slaagden ze er toch in, dank zij de midvoor, door snelle uitvallen een 30 voor sprong op te bouwen. Als enig ant woord hierop gaf Venlo een mooi hard schot, dat voor onze keeper onhoudbaar was. Na rust slaagden geen van beiden er nog in, de stand te wijzigen, zo dat ook de eindstand 31 werd. Zaterdag spelen onze junioren mee in een bondstoernooi te Geldrop.Aan dit toernooi nemen 21 elftallen deel. We zijn benieuwd, hoe de onzen het er af zullen brengen. Omdat de wedstrijden maar kort zijn (20 min.) zullen de jongens moeten spelen op snelle, razendsnelle uitvallen en, mochten er strafcorners genomen moeten worden, dan ook correct af werken. Het aangeven gebeurt al prima.. Oefen hierin eens in de va kantie en vooral ook op de training vrijdagavond. J.l. zondag hield onze vereniging haar jaarlijkse bedevaart naar de Smakt. Alhoewel de belangstelling veel groter was dan het vorig jaar had het bestuur toch op een grotére deelname gerekend dan de plm. 25 iunioren en 3(!) senioren die deze tocht te voet meemaakten. De overige 4 senioren die gemoto riseerd het bedevaartsoord bereik ten, konden het gezicht voor de ouderen niet redden. Programma a.s. weekend: Heren junioren nemen deel aan het bondstoernooi te Geldrop. Voor opstelling, programma en vertrek tijd zie raambiljet bij Cals. Voor de heren is de thuiswedstrijd tegen HMHC 2 de laatste compe titiewedstrijd en zullen ze door een overwinning moeten bewijzen dat ze de 2e plaats op de ranglijst waard zijn. Winnen de gasten dan gaat het reserve-kampioenschap naar Hel mond. P.H.V. DE VERDEDIGER Onder slechte weersomstandig heden hield de Competitievereniging voor Noord-Limburg op 19 maart j.l, weer haar eerste competitiewed strijd. Hierbij is ook de Venrayse vereniging De Verdediger aangeslo ten. De Venrayers hebben zich niet de kaas van het brood laten eten. Er is schitterend werk geleverd, ge tuige de hieronder staande uitslag: 1. Franssen, Tegelen 285V2 p. 2. A. Pelzer, Venray 278V2 p. 3. G. Kroon, Venray 265 p. 4. Hondong, Venlo 251 p. 5. Beraroniets, Belfeld 231 p. 6. Schouwenberg, Venlo 224 p. 7. W. Schwachöfer, Venray 2I8V2 p. 8. Marijnissen, Tegelen 213 p. Een behoorlijke prestatie van de Venrayse dresseurs in deze eerste competitiewedstrij d. Dat De Verdediger een bloeiende vereniging is, waar het bruist van aktiviteiten, blijkt weer eens uit het feit dat de heer Harry Pelzer te Swalmen slaagde voor het examen Algemeen Pakwerker voor het hoofdbestuur van de Kon. Nederl. Politiehondenvereniging en wel met lof. Hij is hiermede de eerste Ven- rayer die bij dit examen het predi- caat lof behaalde. Harry proficiat! WIE WORDT CLUBKAMPIOEN '67 Hoewel nog lang niet beslissend, zal de tweede clubrit zaterdagavond a.s. toch al enige verandering te weeg brengen in de clubcompetie- stand, want zoals bekend, mag men van de 4 eerste gereden ritten maar één rit laten vervallen. Maar 't was ook niet noodzakelijk, dat de, eerste clubrit meegereden moest worden wilde men meedoen aan deze com petitie. Dus voor hen, die door om standigheden de eerste rit niet kon den meerijden, hebben nog alle kans indien ze tenminste nu zaterdag mee doen. De fit heeft een lengte van 30 km en moet door de A-klassers met een gemiddelde van 24 km per uur wor den gereden, terwijl de B-klassers maar 20 km per uur hoeven af te leggen. De start is 20.00 uur en in schrijven vanaf 19.30 uur in de Burggraaf. Uitzetter is P. van Hoof en controleur P. Janssen en volgens hen is geen extra schijnwerper of verlichting nodig. In verband met Pasen werden er het afgelopen weekeinde geen wed strijden 'gespeeld, geen competitie-, wedstrijden tenmniste. Wel nam een aspirantenteam deel aan de aspiran ten-clubkampioenschappen te Horst. Daar werden de volgende resultaten behaald: ValuasLyceum 02 HovocLyceum 20 VC RooyLyceum 11 De eindstand zag er als volgt uit: 1. Hovoc Horst; 2-3 VC Rooy en Lyceum; 4é Valuas Venlo. Voor het komend weekend staan er twee wedstrijden op het pro gramma. Lyceum 1 speelt dan de laatste wedstrijd van dit seizoen. Het 2e speelt ook thuis. Het zal weinig moeite hebben met het zeer zwakke Concordia 2. 16.00 uur Lyceum VCT 16.45 uur Lyceum 2Concordia 2 ZWEMCLUB SPIO Sportkeuring In 't begin van april zullen de nieuwe leden van de wedstrijdploeg een oproep krijgen voor de medische sportkeuring. De overige leden die in december of januari j.l. gekeurd zijn, krijgen geen keuring meer ge durende 1967. Dit i.v.m. de nieuwe regeling van de KNZB. Wedstrijdz wemmen Op de wedstrijd gehouden op 19 maart j.l. behaalden onze volgende leden prijzen: 100 mtr. schoolslag onder 14 jaar: Sjef Wester 2e prijs; 100 mtr. school slag 14 jaar en ouder: Ben Janssen le prijs en Arie Wester 2e prijs. Op deze wedstrijd bleek wel, dat onze zwemmers en zwemsters hun techniek nog wel wat moeten ver beteren. Het juist opvolgen van de instructies van de trainers lijkt ons al een grote stap in de goede rich ting. Denk aan keerpunten e.d. Wil iedereen er vooral op letten zich aan te passen aan de nieuwe regelingen en vertrektijden op za terdag. Attentie: Het telefoonnummer Van Mevr. van den Munckhof is veran derd. Het nieuwe nummer is 2 7 2 7 toestel 7. DRIEBANDENTOERNOOIEN De eindstrijd om het kampioen schap driebanden in de A-klasse worden gespeeld te Mill in café G. Lamers, Kerkstraat 9 op 7, 8 en 9 april a.s. De wedstrijden beginnen op vrij dag 7 april om 7.00 uur met de par tijen tussen H. VerstegenM. Ger- rits en A. BastiaansJ. v. d. Ven. De deelnemers zijn: H. Verstegen, Langenboom, M. Gerrits, A. Bas tiaans, J. v. d. Ven, alen Mill; J. Lit- jens en J. Verbeten, Boxmeer; A. Giezen, Overloon; J. Lucassen en H. Lenssen, Venray; A. van Tienen, Rijckevoort. Het kampioenschap klasse B, zal gehouden worden op 7 en 8 april a.s. in café H. Volleberg, Hsensiusstraat 20 te Venray. Deelnemers: H. Volleberg, M. Hoe- venaars, P. Swinkels, W. Klomp, al len te Venray en A. Bardoel te Mill. Aantal te maken caramboles 20. Boven 0.350 promotie naar A-klasse. lü*<2. Wedstrydprogramma 2 april: Heren: 17.15 uur: Athene 2Hera 19.05 uur: HeraLoreal Dames: 20.10 uur: WitenhorstHera Maandag j.l. organiseerde II vo uit Blerick een volleybaltoernooi. Dat dit toernooi een uitstekend ver loop had, is te danken aan de voor treffelijke inzet van de organisato ren. In de eerste wedstrijd (tegen VCV) kreeg VC Rooy weinig tegen stand, zodat door het vrij goede spel van de Venrayers het lot zeer snel beslist was: 154 151. Daarna hadden de heren van VC Rooy de eer hoog te houden tegen Valuas 3. Door de nogal teleurstel lende wedstrijd tegen VCV kon VC Rooy het normale spelpeil niet be reiken. Toch gelukte het hun een achterstand van 1214 in 1614 om te zetten en de eerste set te winnen. De tweede set verliep beter omdat Valuas hierdoor ietwat gedeprimeerd was: 158. De derde wedstrijd tegen Ilvo 2 was van zeer matige kwaliteit. Het jeugdige team van Ilvo kreeg als 't ware geen enkele kans tegen onze mannen: 151 157. Na deze drie overwinningen moest VC Rooy de strijd aanbinden met Jovo. De teams waren aan elkaar gewaagd, zodat dit een leuke en in vlot tempo gespeelde wedstrijd werd. De eerste set verliep vlot: 15-9. De tweede set ging veel moei lijker, maar gelukkig wist VC Rooy 'n achterstand van 13-14 toch nog in een 16-14 overwinning om te zetten. Daar Ilvo 1 ook alle wedstrijden in hun voordeel beslist had, kwam de grote finale deze middag, nl.: VC Rooy 3Ilvo 1. Met groot enthousiasme begon VC Rooy de eerste set, die ongeveer een half uur duurde. Via 14-14 15-15 16- 16 en 17-17 won VC Rooy deze set met 19-17. De tweede set van deze „topper" eindigde in het voordeel van Ilvo (5-15). De beslissende set werd, begrijpelijk onder hoogspan ning gespeeld. Na een achterstand van 58, kon VC Rooy het niet meer bolwerken tegen de toch beter spelende mannen uit Blerick (8-15). Een tweede prijs was dus het resul taat en een practhige vaandel werd mee naar huis genomen, terwijl ook Ilvo 1 de wisselbeker voor één jaar in de prijzenkast mocht zetten. Tweede paasdag kwam ook de jeugd van VC Rooy aan haar trek ken. Zowel de jongens als de meis jes moesten in Horst spelen om in dat treffen 'n definitieve clubkam pioen vast te stellen. De eerste wedstrijd van VC Rooy (jongens) ging goed van start, maar toch wist de tegenstander Hovoc iets meer spirit aan de dag te leggen, vandaar de uitslag 14-16 7-15 in het voordeel van Horst. Een zeker zwakke wedstrijd was die tegen Valuas, waarvan VC Rooy met gemak won (15-4 15-0). In de laatste wedstrijd tegen de jeugd van Lyceum '64 bleken de beide Venrayse clubs zeer goede, jonge talenten te bezitten. De eer ste set won VC Rooy met 15-18, de tweede moesten zij aan Lyceum la ten. Een tweede plaats, gedeeld met Lyceum '64 is zeker een aardig suc ces. Na lang wachten waren ook de meisjes aan de beurt. In hun wed strijd tegen TVC werd hai'd ge zwoegd, maar uiteindelijk bleek er toch geen overwinning voor VC Rooy weggelegd (8-15 12-15). Door het wegblijven van Valuas staan de Venrayse aspiranten-meisjes op de tweede plaats. Zaterdag 25 maart werd een trai ningswedstrijd 'gespeeld te weten: VC Rooy 1 (heren)Advendo. Een sportieve strijd, waarin men niet de spanning kende, die in een compe titiewedstrijd altijd aanwezig is. Vooral de eerste set werden goed gespeeld. De einduitslag: 31 in het voordeel van VC Rooy 1. Programma: Voor wedstrijden in het komende weekend raadplege men goed het raambiljet bij Hotel Kemps. Afgelopen zaterdag speelde alleen Red Stars 1. Ze speelden de beslis singswedstrijd tegen Seta uit Seve- num. Het ging er om of Red Stars definitief op de derde plaats zou eindigen. Dit zou dan betekenen dat ons team een promotiewedstrijd moet spelen tegen de laagst geplaat ste van de tweede klasse. De wedstrijden begonnen erg ze nuwachtig. Toch werd fantastisch goed gespeeld. R. Verblakt opende de score. Na enkele wedstrijden was de stand reeds 41 voor Red Stars. Deze stand was even later 62. Toen kwam Seta echter terug, maar kon slechts een keer scoren. De einduit slag was 73 in het voordeel van Red Stars. R. Verblakt bracht drie, H. Theuws twee en B. Hendriks een overwinning op hun naam. Het dub belspel dat deze keer door de heren Verblakt-Hendriks werd gespeeld wisten ze ook op hun naam te bren- Waneer de promotiewedstrijd ge speeld wordt, is nog niet bekend. Voor a.s. zaterdag is vastgesteld: Hegta 4Red Stars 5. fcSt- t DU "tot öi lenl 1 s 8 E hi ;eei Vfte t Q:rt X de bt st stu Zi uit s4an di ing de G. mfes tn z< k< ind 0: n be an

Peel en Maas | 1967 | | pagina 6