uw snelheid intoom! ,:v in \ymiay Jaarverslag S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD v.v. OOSTRUM BILJARTEN 695 99 ei. 85 65 108 90 149 89 Raymakers Supermarkt anaaanÉB DE M0LENWIEKERS verenigingsdrukwerk v.d. munckhof n.v. ZWEMMEN V.C.R00Y LYCEUM '64 Heel Venray en omgeving leeft nu enthousiast mee met de geweldige druk op de prijzen. Na vele maanden onderhandelen hebben wij bereikt u weer aan te bieden 1 hele krat 24 flesjes SUPERPILS v. 936 voor Waardebon Uitsluitend tegen inle vering van deze bon 1 fles VRUCHTENwijn van 265 voor Bij aankoop van 1 koffer DIXAN een droogdoek gratis met nog een waarde bon van f 1,- Bij een ton Dixan 2 prachtige droogdoeken gratis 100 gram Casseler rib 150 gram GEHAKT 250 gr. jonge belegen KAAS 2 rollen keukenpapier 2 p. Brusselse kermis van 160 voor 250 gr. gesorteerde TOFFEES ENKABE TOCH IETS BETER MAASHESEWEG 61 VENRAY LEESZAAL EN BIBLIOTHEKEN Het jaarverslag over 1966 van de Venrayse Openbare Leeszaal en Bi bliotheken laat een verheugende groei zien van het aantal aangeslo ten leden en van het aantal uitge leende boeken. Daarvan is als hoofdreden wel oj te geven de verhuizing naar de nieuwe ruimten in het Cultureel Centrum, waardoor en aan plaats ruimte èn aan mogelijkheden ge wonnen werd. De bij de opening van deze nieuwe bibliotheek geor ganiseerde „open-dag", waarbij iedereen een kijkje kon komen ne men, heeft een goed stuk propagan da voor de bibliotheek opgeleverd. Werden in 1965 in totaal ruim 55.000 boeken uitgeleend, in 1966 waren dat er ruim 68.000. Alleen al bij 50.000 boeken hiervan werden uitgegeven op de grote bibliotheek in de Schoolstraat, terwijl de overi ge 18.000 werden gehaald op de fi lialen in scholen en kerkdorpen. Dat het aantal leden is toegeno men blijkt wel uit het feit dat de centrale bibliotheek alleen al haar leden zag groeien van 1067 tot 1909. In totaal zijn thans lid van de bi bliotheken in Venray 1055 volwas senen en 1550 jeugdleden. UITLEENCIJFERS I Het is wel eens aardig om de „leeswoede" eens wat nader te ana lyseren. De uitleencijfers geven de volgende conclusies: a. Volwassenen: romans 27.554 40,4% buitenlandse romans 760 1,1% studieboeken 4.972 7.3% Aandeel volwassenen 48.8% b. Jeugdigen: jeugdboeken 30.211 44.4% studieboeken 4.619 6.8% Aandeel jeugdigen 51.2% Het aantal aanwezige boeken is als volgt verdeeld: a. Volwassenen romans 7.850 32.3% buitenlandse romans 805 3.3% studieboeken 5.498 22.7 Aandeel volwassenen 58.3% b. Jeugdigen jeugdboeken studieboeken Aandeel jeugdigen 8.382 34.7% 1.701 7,0% 42,7% In totaal zijn dus beschikbaar 24.236 boeken, waarvan alleen al in de bibliotheek aan de Schoolstraat 15.227 banden. In 1966 werden meer dan 3.000 boeken aangeschaft, waar bij alleen opgemerkt mag worden, dat het „Venrayse" aandeel in deze aanschaf niet bijzonder groot is. AKTIVITEITEN Behalve de reeds genoemde „open dag" zorgde de bibliotheek voor nog andere aktiviteiten als b.v. de tra ditionele tekenwedstrijd tijdens de jeugdboekenweek, die alleen al 1189 tekeningen opleverde en de handen- arbeidwedstrijd, die 44 werkstukjes tot resultaat had. De bibliotheek verzorgde verder een boekententoonstelling in de Ma ter Amabilisschool, terwijl voor de leerlingen van deze school voor die van de LTS en Huishoudschool rondleidingen door de bibliotheek werden georganiseerd. In de Mulo- school werd de elfde uitleenpost ge opend. STUDIEZAAL Dat ook de studiezaal aan een be hoefte voldoet blijkt wel uit het feit dat het aantal bezoekers ook daar groeit. Waren dat er in 1965 nog 2927, in 1966 was ondanks de sluiting van de zaal in Damiano dat aantal opgelopen tot 3193. b!£ött3k.. vai-A.:.. Houd ,h M SPORT Uitslagen zondag 26 febr.: Venray 1Boxmeer 1 10 Boxmeer 2Venray 2 01 Venray 3^RKLW 2 2—1 Leunen 1Venray 4 11 Leunen 3Venray 5 13 Hegelsom 4Venray 7 41 Na een onderbreking van enkele weken speelde Venray 1 zondag j.l. dan de lang tegemoet geziene wed strijd tegen Boxmeer. Het aantal toeschouwers dat de 2.000 ver overschreed, wijst al aan dat het hier een zeer belangrijk treffen betrof, zeker voor Boxmeer dat met één puntje achterstand op koploper Venlo nog alle kans had op de titel. Vóór de wedstrijd presenteerde zich de prachtig geüniformeerde drumband van het Theobaldusgilde uit O ver loon, dat vooral tijdens de rust een keurige show liet zien. Ook de pony de hoofdprijs van de lo terij was in levende lijve aan wezig om ieder die maar kijken wilde, te laten zien hoe mooi hij toch wel was. Maar nu dan terzake, de wedstrijd. Hoewel Venray voor veel toeschou wers de outsider was, hebben de SVV'ers deze middag duidelijk la ten zien dat ze de inzinking te bo ven zijn. De talrijke Venray-sup- porters zijn deze middag dan ook beslist niet teleurgesteld naar huis gegaan.. Het begin was voor beide partijen wat zenuwachtig, waardoor er zich al spoedig goede kansen voor deden die onbenut bleven. Het was al in de le min. van de wedstrijd dat doelman De Kerf een hard schot uit de rechter beneden hoek moest werken. Venray liet zich echter niet onbetuigd en met goed opgezette aanvallen over de vleu- gelsplers probeerden ze de Box meer-defensie te overrompelen. In de 3e min. moest Boxmeer reeds de eerste hoekschop weggeven, maar deze leverde door goed ingrijpen van de Boxmeer-goalie niets op. Het bleek reeds in deze beginfase van de wedstrijd dat Boxmeer het deze middag niet gemakkelijk zou krijgen tegen de zeer sterk spelende Venray-verdediging, die in het ach terviertal Schwachöfer, A. van Ber gen, J. Arts en J. Siebers een on overkomelijk struikelblok vonden. Na een kwartier spelen kreeg Venray de eerste zeer goede kans om de leiding te nemen, maar men zag kans om voor open doel langs te schieten. Dit was voor de gasten echter maar uitstel van executie, want drie minuten later werd het dan toch 10. De Boxmeerse doel man liet een ingeschoten bal glip pen, wat Venray een hoekschop op leverde. A. Elferink maakte er een inswinger van. J. de Klerk behoefde nog maar het beslissende tikje te geven om de doelman kansloos te verslaan: 10. Boxmeer heeft zich in de eerste speelhelft moeten beperken tot het defensieve werk, want de ene aan val na de andere volgde en de Ven- ray-voorhoede wist zich daarbij zeer goede kansen te scheppen. In de 25e min. ging een hard schot avn Harry Coppus juist over. Een minuut later kregen de SVV'ers echter nog een betere kans toen de Boxmeer-doel man reeds verslagen was. Maar de door J. de Klerk ingeschoten bal werd op de doellijn gekeerd door de linksback der gasten. Ook in de 30e min. kregen de SVV'ers weer een goede kans toen er foutief werd te ruggespeeld op de Boxmeer-doel man, maar ook deze kans wisten de SW-voorwaartsen ook niet te be nutten. Nog geen 5 min. later kwa men de gasten weer goed weg toen een hard schot van H. Coppus pre cies langs de paal in het zijnet be landde. In de tweede helft kwam Box meer feller opzetten en doordat Venray iets defensiever ging spelen kregen de gasten wat meer kans om in de aanval te komen. Erg gevaar lijk waren ze echter bijna nooit. De anders zo gevaarlijke buitenspelers van Boxmeer kregen hoe ijverig ze ook waren geen kans, even min de overige aanvallers. Venray kreeg nog enkele goede kansen, maar in de stand kwam geen ver andering meer. Door de zeer vele aanvechtbare beslissingen van scheidsrechter Coe- nen, geloven we dat deze man een off-day had. Bovendien liet hij vijf minuten langer spelen. Ook hiervan wist Boxmeer niet meer te profite ren, zodat Venray in een goed ge speelde wedstrijd een kleine, maar dik verdiende 10 overwinning be haalde. Venray 2 heeft nu blijkbaar de goede smaak te paken en de weg omhoog ingeslagen. Na de over winning vorige week in Tegelen werd ditmaal in Boxmeer een moei- lijke klip omzeild en de kleinst mo gelijke overwinning behaald, 01. Door deze 4 punten uit beide laat ste wedstrijden werd het punten totaal behoorlijk opgevijzeld en krijgt de competitiestand een heel wat meer acceptabel aanzien. Het werd een zwaar bevochten overwinning in een wedstrijd die van alle spelers zonder uitzon dering de uiterste krachtsinspan ning en inzet vereiste. De eendrach tige samenwerking en de gezamen lijke wil om te zegevieren leidde tot dit resultaat en verhoogde de vreugde erover na afloop. In de le helft van de wedstrijd waren de Venray-reserves overwe gend in de meerderheid, wat ook tot uitdrukking kwam in de corner verhouding. Voor het doel gekomen ontbrak echter de juiste afwerking en kon de Boxmeer-achterhoede meestal de zaak wel klaren. In laat ste instantie toonde de jeugdige doelman zijn aanleg door vakkun dig ingrijpen. Tussen deze Venray-akties door kreeg de Venrayse verdediging et telijke stevige Boxmeer-aanvallen te verwerken waarbij hun doel lelijk in gevaar kwam. Ook hier faalden de schutters, ofwel was het de ver dediging die goed ingreep, terwijl de keeper met een flitsende reactie een van dichtbij verrassend ingeschoten bal nog tot corner wist te verwer ken. Vlak voordat men de rust in zou gaan kwam het eindelijk winnende doelpunt op zeer fraaie wijze tot stand. Uit een op het middenveld goed opgezette aanval kreeg Teunis- sen de bal toegespeeld, deze wist zich keurig vrij te spelen en gaf op het juiste moment door aan de snel meegespurte van Bakel. Jan liet zich niets meer in de weg leggen en scoorde op fraaie wijze. Een juiste beloning voor de hard werkende SW-ploeg en tevens een persoon lijke voldoening van de steeds over al energiek opduikende scoorder. Na de rust probeerde Boxmeer met alle energie de achterstand weg te werken. Onze verdediging groei de echter uit tot een onneembare veste en stuwde nog herhaaldelijk de voorhoede ten aanval. In de laatste fase van de wedstrijd werd de ring hermetisch gesloten en droeg de voorhoede er haar aandeel toe bij om de vloedgolven van Box meer-zijde op te vangen. Zo kwam het einde en de 2 winstpunten die men vastberaden niet meer uit han den had gegeven. Venray 3 heeft aan Lottum 2 de handen meer dan vol gehad. Door dat de voorhoede zeer mat speelde had de achterhoede het zwaar te verduren. Men had dan ook ruim 'n half uur werk om een 10 voor sprong te kunnen nemen. M. Lucas- sen nam op 'n listige manier een vrije trap, ongeveer 4 m. buiten het strafschopgebied, plaatste naar Jos. van Duynhoven, die keihard in de rechter bovenhoek inschoot. De tweede helft was 10 min. oud toen de gasten gelijk maakten. Deze stand bleef ongewijzigd tot ongeveer een kwartier voor het einde, toen J. van Duynhoven van 4 m. afstand de bal ongenadig hard in de touwen joeg. Met deze 21 stand kwam 't einde van een zeer matige wedstrijd. Venray 4 startte in Leunen met het voordeel van de wind. Reeds in de 3e min. was het Fr. Swinkels die na goed werk van z'n medespelers met een harde kopstoot de scofe opende: 01. Hierna volgden nog meerdere aanvallen maar deze wer den meestal te ver doorgevoerd, zo dat de Leunse defensie steeds kon ingrijpen. Na de thee was het Leu nen dat het heft in handen nam. Een golf van aanvallen werd steeds afgeslagen. In de 13e min. werd de stand glijk. Een hoekschop die in eens door de wind indraaide kon onze doelman niet onder controle krijgen. Hierna was het weer Ven ray 4 dat opnieuw ten aanval trok, maar doelpunten bleven uit. Zo doende kwam een einde aan een sportieve, matige wedstrijd, waarin beide teams elkaar in evenwicht hielden (11) en waar scheidsrech ter Verhoeven uit Vierlingsbeek het vrij gemakkelijk had. Een slechte wedstrijd speelde het 5e elftal dat bij Leunen 3 op bezoek was. Door slecht wegwerken in de achterhoede wist Leunen 3 via een SW-been de leiding te nemen. Ven ray 5 wist wel een behoorlijke veld- meerderheid te nemen, maar het draaide toch niet al te best. Via een benutte strafschop door H. Spee werd het gelijk, terwijl de SVV'ers kort voor de rust de leiding namen. Hier tussendoor had Leunen echter al eerder de kans gehad op een voorsprong, maar de strafschop die hen werd toegekend werd niet be nut. In de tweede helft was Venray 5-.weer overwegend sterker, maar tot doelpunten kwam men pas in de laatste minuut van de wedstrijd toen A. Janssen een van de vele kansen in een doelpunt wist om te zetten en de eindstand op 13 bracht. Ook Venray 7 speelde geen groot se wedstrijd. Er werd dan ook ver diend verloren van Hegelsom 4 met 4—1. Programma zondag 5 maart: Venray 1—RKLW 1 2.30 u. HRC '27 2—Venray 3 2.30 u. Venray 4Merselo 1 2.30 u. Venray 5Hegelsom 4 12.00 u. Leunen 2Venray 6 2.00 u. Venray 7Wittenhorst 4 12.00 u. Uitslagen zaterdag 25 febr.: Competitie: IVO sel.Venray sel. 12 Koningslust AlVenray Al 32 Ysselsteyn AlVenray A3 52 Finale kringtoernooi te Melderslo: Venray A2Sevenum A2 14 Venray BIWanssum BI 43 Vriendschappelijk: Venray B3Meerlo BI 33 Venray B4Venray B6 46 Venray ClVenray C2 62 Venray C3Venray C4 43 Programma zaterdag 4 maart: Venray sel.IVO sel. 4.00 uur Wittenhorst AlVenray Al 4.00 u. BW AlVenray A2 4.00 u. Venray A3Merselo Al 2.30 u. Sparta BIVenray BI 4.00 u. Venray B2 (Lyc.)EWC BI 4.00 u. Venray B6Venray B5 (Lyc.) 4.00 u. Leunen C3Venray C3 2.00 u. A.s. zondag zitting voor de kon- tributie. A.s. zaterdag 4 maart starten de SW-veteranen het nieuwe seizoen met een wedstrijd tegen Servio uit Huize Servatius. We zijn benieuwd hoe men het overwinterd heeft. Terrein Oostsingel. Aanvang 3.30. Zaterdag j.l. was Wanssum onze gast, die met een goed team waren gekomen; daarentegen waren wij niet volledig en moesten met tien man spelen. Tot aan de rust konden we de schade nog beperken, want toen Wanssum na ongeveer 'n kwar tier de score opende, wist de Jong even later de balans weer in even wicht te brengen. Na de rust was het allemaal Wans sum dat de klok sloeg. Molenwie- kers zakte steeds meer af en het was dan ook geen wonder dat de gasten door goed samenspel de eind stand op 51 wisten te brengen. Voor a.s. zaterdag is nog geen te genstander bekend. Het bestuur doet alle moeite die alsnog te vinden. De opstelling hangt, als gewoonlijk, bij Café Thielen. Hoewel Oostrum 1 de overwinning als het ware voor 't grijpen had, heeft het 't tegen Resia 2 niet verder kunnen brengen dan een gelijkspel. Oostrum opende de score al in de eerste minuten van de wedstrijd, en hoewel Oostrum 'n duidelijk over wicht bezat, kon het dit niet in doel punten uitdrukken. Wel werden 'n paar mooie kansen, o.a. voor open doel, grandioos gemist. Na rust moest Oostrum haar keeper vervan gen en 't leek wel alsof Resia hier nieuwe kracht uit putte, want na on geveer 20 min. keek Oostrum tegen een 13 achterstand aan. Opnieuw ging Oostrum in 't offensief en wist al gauw de stand weer gelijk te maken. In de slotfase van de wed strijd had Resia niet over geluk te klagen, want enige malen werden paal en lat getroffen, terwijl Resia zelf nauwelijks meer tot een aanval kwam. Zo bleef de stand 33. Oostrum 2 heeft er in Castenray een waar schuttersfeest van ge maakt. Met liefst 140 werden de gastheren verslagen. Programma zondag 5 maart: Tienray 2Oostrum 1 Oostrum 2Sparta 4 DRIEBANDEN-TOERNOOI Vrijdag 3 en zaterdag 4 maart a.s. worden in de café's H. Volleberg, Henseniusstraat en W. Klomp, Lang straat, de voorwedstrijd Driebanden gespeeld. De deelnemers zijn: M. Hoeve- naars, H. Volleberg, P. Swinkels, W. Klomp, H. Lenssen, J. Kessels en J. Lucassen. Het aantal te maken ca ramboles bedraagt 30. Het vereiste minimum is gesteld op 0.350. Wan neer men dit minimum niet haalt, wordt men in de B-klasse ingedeeld. Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit: Café Volleberg (vrijdag): 7 uur H. VollebergH. Lenssen 8 uur J. LucassenM. Hoevenaars 9 uur H. VollebergP. Swinkels 10 uur J. LucassenJ. Kessels 11 uur J. Lucassen—P. Swinkels Café Klomp (vrijdag): 7 uur M. HoevenaarsJ. Kessels 8 uur P. SwinkelsW. Klomp 9 uur J. KesselsH. Lenssen 10 uur H. LenssenW. Klomp 11 uur M. HoevenaarsW. Klomp Zaterdag: Café Volleberg: 4 uur M. HoevenaarsP. Swinkels 5 uur H. VollebergJ. Lucassen 6 uur P. SwinkelsH. Lenssen 7 uur H. VollebergJ. Kessels 8 uur J. LucassenH. Lenssen 9 uur M. HoevenaarsH. Volleberg 10 uur M. HoevenaarsH. Volleberg 10 uur P. SwinkelsJ. Kessels 11 uur J. LucassenW. Klomp Café Klomp: 4 uur H. VollebergW. Klomp 5 uur M. HoevenaarsH. Lenssen 6 uur J. KesselsW. Klomp VENRAYSE BILJART BOND Uitslagen B-klasse: Onder OnsLos Band geen uitsl. V.O.P.Ons Genoegen 84 O.N.A.Groene Laken 66 C-klasse: Gr. Laken BOBK 84 BiljarticLos Band 84 BCYPomerans 84 Onder OnsGr. Laken B 48 OBK—BCY 6—6 PomeransDe Ketsers 57 Stand B-klasse: Groene Laken A 16130 O.N.A. 16103 Los Band 1598 V.O.P. 16—97 Wanssum 1695 SVCB 15—83 Onder Ons 1481 Ons Genoegen 1571 Burggraaf 1670 Stand C-klasse: Biljartic 16135 Gr. Laken B 16128 Los Band 16106 Onder Ons 16100 BCY 16—93 De Ketsers 1680 OBK 15—75 Pomerans 1573 Groene Laken C 1662 Biljartic is door de 84 overwin ning op Los Band kampioen gewor den in de C-klasse. Zaterdagmiddag is er in de Burg graaf een vergadering van het bondsbestuur. SPIO BEHAALDE WEER PRIJZEN De jongens die vorige wedstrijd veel prijzen behaalden, hebben af gelopen zondag bewezen dat dit geen toeval was. De 200 mtr. school slag jongens was een volledig Spio- succes. Ben Janssen werd met wel 10 meter voorsprong eerste. Arie Wester wist in een enerverende eindsprint de tweede plaats te ver overen. Bij de 200 mtr. schoolslag meisjes bleek al dat onze zwemsteds alles op alles wilden zetten om de slechte indruk van de vorige wedstrijd uit te wissen. Weliswaar hadden zij geen prijzen, maar deze komen nog wel als ze de volgende wedstrijd met even veel enthousiasme zwemmen. De jongens behaalden nog enkele eervolle plaatsen zoals Ben Janssen die op de 100 mtr. vlinderslag twee de werd en Sjef Wester, die, net als de vorige wedstrijd, liet zien over veel strijdlust te beschikken. Hij veroverde op de 50 mtr. vlinderslag de 3e plaats. Uit het feit dat alle zwemmers en zwemsters hun persoonlijk record verbeterden blijkt wel dat door de intensieve training zij steeds dichter bij de Limburgse topploegen komen. Uit het feit dat Mosa de meeste prijzen behaalden, blijkt niet dat zij op deze wedstrijd de sterkste wa ren (hun topzwemsters en -zwem mers deden niet mee), maar dat zij over meer zwemmers beschikken dan de andere ploegen. Eszet, Swal- men, RZ Roermond en HZPC uit Horst die deelnamen aan deze wed strijden. Een goed voorbeeld hiervan is te zien bij de jongens. Wij maken onze leden erop attent dat op 10 maart om 9.15 uur n.m. in Hotel Kemps de -jaarvergadering wordt gehouden. Denk aan het diploma-zwemmen op 11 maart, dan is er geen gewoon zwemmen. Hoewel het aantal punten dat de teams van VC Rooy dit weekend behaalden miniem was, is het vol leybal, dat men in de zaal aan de Charles Ruysstraat zag, zowel aan vallend als verdedigend zeer goed geweest. Een goed voorbereid en zenuw achtig Swift trad aan tegen VC Rooy 1 (dames) dat van deze nervositeit goed gebruik maakte en de eerste set won. Maar een sterk spelend Swift kwam terug en nam door har de serves en smashes de drie vol gende sets voor haar rekening. Set standen: 15-7 5-15 6-15 8-15. Dames 2 haalde er uit wat er uit te halen was, maar kon tegen de zeer zware tegenstander Hovoc 1 niet meer dan één set winnen. Uit slag: 3—1. Vroeg in de namiddag was weder om Lyceum als gast bij VC Rooy. In een technisch slecht gespeelde wedstrijd van beide zijden won Ly ceum '64 deze wedstrijd met 03. Setstanden: 715 215 1015. Op 20 februari speelde VC Rooy 4 tegen een zwak VC Bree. Deze wed strijd werd zonder veel moeite door Heren 4 met 03 gewonnen. Ook het 3e herenteam behaalde de volle winst en zag door enkel goed te serven het puntenaantal driemaal zeer snel tot 15 stijgen: 6—15 9—15 5—15. Een technisch goed gespeelde wedstrijd was die tussen VC Rooy 2 en Hovoc 1. In de eerste set ging de strijd gelijk op tot 12-13. Toen was Hovoc niet meer te houden en won deze set die onwillekeurig de hele verdere wedstrijd beïnvloedde (1215). De 2e set werd zeer ge makkelijk afgestaan (215) en hoe wel VC Rooy 2 nog sterke tegen stand bood, werd er in die 3e set niet meer zo fel gevochten (12-15). Einduitslag: 03. Het le herenteam, dat zeer hard werkt om zich in deze klasse te kun nen handhaven zag ook deze week de 2 puntjes „richting Roermond" verdwijnen. In een goede le set werd de tegenstander snel verslagen (159), maar daarna liet Swift zo weinig mogelijk toe en ondanks een goede VC Rooy verdediging, glipte menig balletje erdoor (815 1215 13—15). ATTENTIE: Ingelaste wedstrijd: 19.00 VC Rooy 2Valuas 2 (dames) Zie voor programma aanplakbil jet bij Hotel Kemps. Uitslagen afgelopen weekend: Lyceum '64 1Concordia 30 Lyceum '64 2Jovo 30 VC Rooy 5Lyceum '64 3 03 Het eerste team behaalde in een matige wedstrijd een overwinning op rode lantaarndrager Concordia (Pan- ningen). De eerste en tweede set werden royaal gewonnen. In de der de set zete Concordia het eerste zes tal echter op een flinke achterstand (2-10). Slechts met de grootste moei te kon deze achterstand worden om gezet in een 1513 setzege. Ook Lyeceum 2 speelde thuis en wel tegen Jovo uit Venlo, dat geen verweer had op de vele Lyceum- aanvallen. Met deze overwinning vestigde het tweede zich nog stevi ger op de eerste plaats in de tweede klasse. Lyceum 3 kwam uit tegen VC Rooy 5. Het derde gaf de plaatsge noten geen kans en won duidelijk: 03. Door deze overwinning is het kampioenschap in de derde klasse zo goed als zeker geworden. A.s. zaterdag staat er voor Ly ceum 1 een zeer zware wedstrijd op het programa, nl. die tegen TVC. Laatstgenoemde gaat op het ogen blik met Hovoc (Horst) aan kop en zal dus alles in het werk stellen om zonder puntenverlies uit deze ont moeting te komen. Lyceum 2 speelt tegen Ilvo. Het programma ziet er dus als volgt uit: 16.00 u. Lyceum 2Ilvo 20.30 u. TVC—Lyceum 1 Lyceum 3 is vrij.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 14