ll SSS Overloon LYCEUM '64 rooy] tafeltennis HANDBOOG GYMNASTIEK S.V.V. NIEUWS V.V. 00STRUM M.H.C.V. DUIVENSPORT u X. BILJARTEN Konijnen- en Pluimveesport DE M0LENWIEKERS fa. MARTENS Bergmeubelen Salonkasten en Wandrekken Uitslagen zondag 19 febr.: Spel. Irene 2Venray 2 13 Venray 3Melderslo 1 01 Venray 5—RKLW 6 1Q—0 RKLW 5—Venray 6 2—0 Venray 2 speelde zondag j.l. de reeds driemaal vastgestelde uitwed strijd tegen Spel. Irene 3. In de eer ste speelhelft hield men het spel over het algemeen tekort, waardoor de gastheren de „schade" wisten te beperken tot één doelpunt, terwijl de SVV'ers een toegestane straf schop onbenut lieten. In de tweede speelhelft werd er directer gespeeld met als gevolg dat er nog tweemaal werd gedoelpunt door J. van Bakel, waarvan het tweede doelpunt een juweel was. Jan ondernam vanaf het middenveld een solo, die met 'n magnifiek schot doeltreffend werd besloten. Venray 3 heeft het tegen Melders lo niet tot een overwinning kunnen brengen, doch zeer onverdiend ver loren. De eerste 20 min. waren voor de gasten. In deze periode viel dan ook het enige geldige doelpunt van de wedstrijd. Dit gebeurde in de 15e min. toen de keeper en 'n achter hoedespeler beiden ingingen. Hier van profiteerde de rechtsbinnen en scoorde: 01. De SVV'ers zijn sinds dien steeds in de aanval geweest, maar door pech en in zekere zin ook wel eens door ondoorzichtigheid kwam men niet tot scoren. Melders lo had over geluk niet te klagen toen eenmaal de bal op de lat viel en diverse kopballen en schoten rake lings naast gingen. Als de gelijk maker gekomen zou zijn, dan had men de gasten wellicht naar een nederlaag gespeeld, maar nu ging het allemaal ietwat te geforceerd. Venray 5 heeft toch wel iets meer moeite gehad met RKLVW 6 als de 100 overwinning doet vermoe den. De SVV'ers namen van meet af aan een veldmeerderheid, maar de verdediging van de gasten met hun doelman aan het hoofd, gaven in de eerste periode weinig kansen weg. Het duurde dan ook tot 10 min. voor de rust voordat Venray de score kon openen door A. Janssen. Kort voor het eindsignaal van de eerste helft werd het nog 20. Na de her vatting was het hek van de dam. De bezoekers werden overklast door goed spel. Nog acht maal werd er gescoord, zodat de einduitslag 100 werd. Door de 10 nederlaag die Oos trum 2 leed tegen Wittenhorst 4 is het bijzonder spannend geworden in de kopgroep, waar drie ploegen met eenzelfde aantal verliespunten aan kop gaan, nl. Oostrum 2, Venray 5 en Wittenhorst 4. Venray 6 was te gast bij RKLW 5 in Lottum. De rust ging in met een 10 voorsprong voor de LW' ers, nadat goede kansen door de SVV'ers onbenut waren gebleven, door treuzelen en slecht schieten. Na de rust eenzelfde spelbeeld. Venray het meest in de aanval, maar Lot tum scoorde. Einduitslag 20 in het voordeel van RKLW 5. Programma voor zondag 26 febr.: Venray 1Boxmeer 1 2.30 u. Boxmeer 2Venray 2 2.30 u. Venray 3—RKLW 2 2.30 u. Leunen 1Venray 4 2.00 u. Leunen 3Venray 5 12.00 u. Hegelsom 4Venray 7 12.00 u. Een zeer belangrijke wedstrijd dus voor Venray 1 nu de strijd aan gebonden zal worden tegen Box meer 1. Zal Venray in staat zijn Boxmeer de eerste nederlaag toe te brengen? Een vraag die we beslist niet direct met ja kunnen beant woorden. Weet Venray de zeer snel le Boxmeer-aanval in bedwang te houden, dan zit er beslist kans in. Hoe het ook zij, aan spanning zal het niet ontbreken. Venray 2 gaat op bezoek bij de Boxmeer-reserves. Thuis werden de Olympia-mannen overwonnen. Onze reserves kunnen a.s. zondag echter gerust rekenen op sterke te genstand en wil men opnieuw tot winst komen, dan zal elke speler zich voor de volle honderd procent dienen in te zetten. Venray 3 krijgt bezoek van Lot tum 2, waarvan ook weer behoor lijke tegenstand verwacht kan wor den. Toch geloven we wel dat Ven ray 3 de nederlaag tegen Melderslo a.s. zondag weer goed zal gaan ma ken. Venray 4 is te gast bij Leunen 1. Het zal voor de SVV'ers beslist geen gemakkelijke opgave zijn om ook maar enige winst te behalen. Venray 5 gaat Leunen 3 bekam pen en zal waarschijnlijk weer twee winstpuntjes aan het totaal kunnen toevoegen. Venray 7 dat op bezoek gaat bij Hegelsom 4 zal het ook al niet ge makkelijk hebben. We houden het hier maar op een puntenverdeling. FANCY-FAIR Op zaterdag 18 en zondag 19 maart a.s. houdt SW haar jaarlijkse fan- cy-fair in zaal Wilhelmina. De lotenverkoop van de grote lo terij is in volle gang. De hoofdprijs is een ponney, die inmiddels al is aangekocht en waarschijnlijk a.s. zondag tijdens de wedstrijd Venray Boxmeer te bezichtigen zal zijn. Men zal a.s. zondag niet de wed strijdbal verloten, maar hiervoor in de plaats zullen loten worden aan geboden voor de grote loterij. Naast de ponney zijn er vele waardevolle prijzen..aan verbonden. AFD. VETERANEN Zaterdag j.l. was Overloon onze gast. Ook dit keer werd het een Venrayse overwinning. Na ongeveer 10 min. opende De Jong de score. Nogarede maakte er uit een straf schop 20 van. De doelpuntenhon- ger bleek nog niet gestild. Van de Lar en Merkx zorgden voor een 4-0 ruststand. Nadat na de rust eerst Overloon een tegendoelpunt had gemaakt, werd het door Merkx en v. Zwamen (2x) 71. De mid voor maakte er met een mooi doelpunt 72 van, waarna v. d. Laar met een kopbal de eind stand op 82 bracht. Zaterdag a.s. komt Wanssum bij ons op bezoek. Aanvang 3 uur. De opstelling hangt weer bij café Thie- len. Afmeldingen bij P. v. d. Laar. Oostrum 2 heeft zondag in Horst 'n veer moeten laten. Qua spel ga ven beide ploegen elkaar niet veel toe, maar alleen Wittenhorst wist één van de kansen te benutten, ter wijl Oostrum dit vergat. Uitslag Wittenhorst 4Oostrum 2 Oostrum 1 was vrij. 1—0 Programma zondag 26 febr.: Oostrum 1Resia 2 CastenrayOostrum 2 Voor alle reparaties Schoolstraat 30 Rood Wit (Helmond)SSS Overloon Het is Overloon dit keer weer niet gelukt om ook maar enige winst te boeken. Hoewel de SSS mannen de puntjes hard nodig hebben willen ze het degradatiespook ontlopen. Bij zeer slecht weer moest Over loon aantreden. Het spel was nau welijks begonnen toen de Rood-Wit ten een corner kregen. Deze kwam voor doel en een der achterwaart- sen van Overloon ging wat fors in volgens de scheidsrechter, hetgeen hij bestrafte met een penalty tegen Overloon, hetgeen veel te zwaar ge straft was. Maar er was niets aan te doen en de rood-witten kwam hier door gemakkelijk aan een 10 lei ding. Hierna was het dus een open strijd, met een op en neer gaand spel, maar tot doelpunten kwamen beiden niet. Rust 10. Ook na de rust was nog niets ver loren, maar ook toen kwam er niet veel van terecht, hoewel er diverse scoringskansen werden geschapen. Zo verloor Overloon weer, al was dat door de ongunstige beslissing van de scheidsrechter. Al had Over loon toch zeker wel een puntje ver diend, maar door pech achtervolgd, bleef dit uit. SSS 2Gennep 2 Het was zeer slecht weer en hoe wel de spelers al stonden aangetre den lastte de scheidsrechter de wed strijd af wegens de zeer slechte ter reingesteldheid. Dit betreurde uiter aard geen der beide teams. SSS 3Juliana Mill 5 Mill 5 was lijstaanvoerder en had slechts één wedstrijd verloren, ter wijl Overloon 3 thuis nog onversla gen was en als tweede op de rang lijst stond. Dit beloofde dus een top per te worden. Overloon startte in een hoog tem po dat de gasten niet konden bij benen. Na ongeveer een kwartier spelen mocht Overloon de eerste treffer noteren: 10. Nog voor de rust werd het 20. Direct na de hervating kwam Mill gevaarlijk op zetten maar Overloon was het toch dat weer doelpuntte: 30. Toen kwam Mill terug en met de wind en scheidsrechter als bondgenoot wis ten zij toch nog twee treffers te sco ren, maar verder kwamen ze toch niet. Zo won Overloon 3 met 32, hetgeen zeer verdiend was en nu nog 1 puntje achter staat op de kop loper. SSS VETERANEN De SSS veteranen gingen afgelo pen zaterdag op bezoek bij De Mo- lenwiekers en kregen daar met 82 de kous op de kop. Vandaag, vrijdag 24 febr., organi seren de veteranen een dropping voor hun leden. Zaterdag 25 febr. wordt er weer getoept. Aanvang 8 uur in café Smit met als dagprijs een waardebon van 15,Verder vele haantjes. Ieder een is van harte welkom en wensen wij veel succes. Uitslagen j.l. weekend: Heren junioren: Blerick BVenray A Dames: Den Bosch 3Venray Venray 2Horst Heren: VenrayGeldrop 2—4 0—2 5—2 De wedstrijd in Blerick tegen het Blariacum-college was een der mooiste van onze junioren. Al van het beginsein af togen de onzen en thousiast in de richting van de Bla- riacum-veste, doch met resoluut op ruimen hunnerzijds en domme pech voor ons bleef de stand voorlopig dubbelblank. Bert, onze midvoor, had al gauw in de gaten dat de robuuste keeper niet erg safe was en het lukte hem vrij kort daarop van een fout van hem te profiteren: 10. Jammer was het, dat door een dekkingsfout in onze achterhoede de stand vlug gelijk werd, ook nadat Bert in ons voordeel de stand op 2-1 had ge bracht met een taktische push. Na rust bleef Venray in de aan val en goed gesteund door de steeds meer naar voren komende achter hoede werden er vooral vanaf de rechtervleugel mooie aanvallen op gebouwd, waaruit ook 32 ontstond. Toen uit een perfect aangegeven strafcorner van Paul de andere Paul 42 scoorde, was de strijd gestre den en Venray kon opgewekt huis waarts gaan. Indien er a.s. zaterdag geen com petitiewedstrijd gespeeld wordt, zul len de jongens A en B onderling spelen. Zie 't raambiljet. Het regende pijpenstelen toen ons eerste dameselftal afgelopen zondag te gast was in Den Bosch. Na het eerste fluitsignaal begonnen beide elftallen met frisse moed hun par tij. Ondanks hevige inspanning werd het gewenste resultaat voorlopig nog niet bereikt. Het enige vermeldens waardige incident was dat één van onze dames een scheidsrechter al te ijverig bekritiseerde; het gevolg was dat de scheidsrechter deze jonge dame verzocht vijf minuten voor toeschouwer te spelen. Na een hartig kopje thee werden de krachten op nieuw gebundeld en ditmaal bleef het succes niet uit. De tweede helft was nog geen vijf minuten oud, toen onze spil juichend het vijandelijke doel de rug toekeerde. Den Bosch kwam echter terug en wist onze keepster tweemaal te verschalken. Nu begon de vijf minuten ver plichte rust voor onze midvoor vruchten af te werpen. Zij bracht de stand in evenwicht door de keep ster van Den Bosch met een on houdbaar schot te passeren. Aange spoord door de gedachte dat de kans om de volle winst mee naar huis te nemen steeg, scoorde zij andermaal. Den Bosch zette alles op alles om het doel, dat ons elftal op het oog had, teniet te doen. Jamer voor deze dames dat het hun niet lukte. Inte gendeel, alsof er geen vuiltje aan de lucht was, scoorde onze midvoor la coniek voor de derde maal en stelde zo de overwinning veilig. Na ons natje verwisseld te hebben voor een droogje troken we moe, maar tevre den huiswaarts. Zo werden dus door ons weer twee puntjes mee naar huis gesleept en nog een voordeel dat de moeite waard was, is, dat menige speelster nu ook eens anti- slipervaringen heeft opgedaan. P.S. Voor de minder oplettende lezer willen wij de stand nog even vermelden: 42 in 't voordeel van MHCV. Dames 2 speelde zondag met drie invalsters een slechte wedstrijd te gen Horst. De Horster dames wisten tweemaal goed van een geboden kans te profiteren, hetgeen even zo- -vele doelpunten betekende. Onze voorhoede miste enkele malen opge legde kansen, maar wist hier niet van te profiteren. Dit elftal kan be slist beter. Heren 1 behaalde tegen het niet ongevaarlijke Geldrop een ruime overwinning. Aanvankelijk zag het hier niet naar uit, want de aanval len van de gasten waren in het ge heel niet van gevaar ontbloot. Reeds na enkele minuten keek on ze ploeg tegen een 10 achterstand aan, toen onze keeper de bal via zijn gloednieuwe legguards in het net zag verdwijnen. E. van Haaren wist met een prachtig back-hand schot de stand in evenwicht te brengen, doch de vreugde om dit doelpunt was slechts kort, want even later scoorde Gel drop uit een strafcorner. Weer was het E. van Haaren die beide ploegen direct daarop weer op gelijke voet bracht. Na rust, toen het spel ook al vanwege de plensbuien wat romme lig werd, wist G. de Vries nog tot driemaal toe het vijandelijke doel te raken, zodat de wedstrijd ruim in ons voordeel werd beslist en onze kansen op een kampioenschap be houden blijven. De stand: Huac 2 9 7 1 1 Venray 9 6 2 1 HMHC2 9 5 3 1 Uden 3 10 2 5 3 Son 10 2 3 5 Geldrop 10 3 0 7 EMHC 6 9 10 8 Programma a.s. weekend: Zaterdag: Vriendschappelijke wedstrijd Jongens AJongens B Zondag (Dames): Venray 2Deurne 2 12.00 u. Venray 1Basko 1 2.30 u. Heren: Huac 2Venray 1 14.00 u. vertrek 12.45 uur Zoals bekend staat er voor alle senioren-elftallen een zware wed strijd op het programma. Vooral voor de heren is de ko mende zondag beslissend. Winnen ze van Huac dan ligt het kampioen schap voor het grijpen. Verliezen ze dan zijn de kansen zo goed als ver keken. Dames 1 speelt tegen koploopster Basko en onze dames zullen zeer ze ker hun huid zo duur mogelijk ver kopen. Ook dames 2 zal tegen Deurne 2 alle zeilen moeten bijzetten om tot een goed resultaat te komen. In ieder geval veel succes. De volgende week zaterdag 4 mrt. wordt er een wedstrijd gespeeld tus sen een elftal van Jeruzalem en een dameselftal van onze club bestaan de uit speelsters die nog geen wed strijd gespeeld hebben. Zie hiervoor raambiljet bij Cals. Programa Heren-junior en: 43 Venlo BVenray A 113 Blerick AVenray A 183 Venray ATegelen A Door een misverstand hebt U vo rige week ons verslag moeten mis sen. Hiervoor onze excuses. Daarom alsnog een kort verslagje: Na enkele maanden speelde het le weer eens een thuiswedstrijd en wel tegen het sterke Hovoc, dat momen teel de ranglijst in de le klasse aan voert. Lyceum startte goed, nam zelfs een 50 voorsprong. Hovoc kwam langzaam terug en in de slot fase van de le set bleek zij de sterk ste zenuwen te hebben (14-16). In de 2e set was de weerstand van ons team blijkbaar gebroken. Hovoc won ook deze set (8-15). In de derde set namen de Horstenaren de touwtjes strak in handen. Ze gaven het eerste team geen schijn van kans (4-15). Uitslag: 03. Uitslagen afgelopen weekend: Lyceum 1Typos 2 30 Lyceum 3—VCV 2 3—0 VC Rooy 3—Lyceum 2 03 Na in de eerste set een 50 ach terstand te hebben opgelopen kwam het eerste terug en gaf het Tupos 2 geen schijn van kans meer. Zo ook de tweede en derde set: een aardig combinerend Lyceum won ook deze zeer duidelijk. Al met al geen ge weldige wedstrijd, maar verdiend door Lyceum gewonnen. Kampioenskandidaat no. 1 in de derde klasse, Lyceum 3, won van VCV 2, de rode lantaarndrager, op duidelijke wijze. Kampioenskandidaat nr. 1 in de tweede klasse, Lyceum 2, won van plaatsgenoot VC Rooy 3, wat met de ze nederlaag zijn laatste kampioens kansen verspeelde. Het programma voor a.s. zaterdag: 3.00 u. VC Rooy 5Lyceum '64 3 4.00 u. Lyceum '64 1Concordia 4.45 u. Lyceum '64 2Jovo P.D.V. DE VREDESDUIF Vrijdagavond 3 maart belangrijke ledenvergadering. Aanvang 8 uur. Op deze laatste vergadering voor het vliegseizoen wordt iedereen ver wacht. Nadat zondag j.l. onze rijders in Someren hun kennis hebben probe ren op te doen en dit werd beloond met een vijfde plaats voor G. Bom, gaan we a.s. zondag eens kijken hoe J. van Dijck en J. Imming het er vanaf hebben gebracht met het door hen uitgezet clubritje. Volgens con troleur F. Janssen is ze beslist niet moeilijk en zeker niet wanneer de rijders niet gaan zoeken wat ze van de uitzetters verwachten. De start is vanaf half twee op de Akkerweg na dat echter eerst vanaf één uur moet worden ingeschreven in De Burg graaf. De lengte bedraagt 42 km., terwijl de A klassers met een ge middelde van 30 km. moeten rijden en de B klasse met een gem. van 24 km. per uur. Prijsuitreiking is zo spoedig mogelijk na sluiting der Finishcontrole. Verder wordt onze leden de ge legenheid gegeven kennis te maken met de nieuwe verkeersregels en verkeersborden. Op 9 maart wordt n.l. gratis een theorieavond gehouden in het les lokaal van Autorijschool Claessens, Leunseweg. Deze avond begint om 8 uur en is dus alleen toegankelijk voor leden van MAC Rooy. ST. JAN Zaterdag j.l. vond er een vriend schappelijke wedstrijd plaats tussen St. Jan 1 en 2 en Ons Genoegen 1 en 2 uit Ysselsteyn. Nadat er over en weer welkomstwoorden waren uitgesproken en successen toege wenst, nam de strijd een aanvang. Aanvankelijk ging het goed tegen elkaar op, maar uiteindelijk bleken de gasten toch het sterkste te zijn. Met een verschil van slechts 24 pun ten wist het le zestal van Ons Ge noegen te zegevieren. Groter was het verschil bij het 2e zestal. Hoewel de jonge schutters van St. Jan zich duchtig weerden en ook tevreden mogen zijn over het aantal geschoten punten zege vierde Ysselsteyn toch met een ver schil van 116 punten. Alvorens voorzitter J. Krijnen de uitslag bekend maakte, dankte hij de gasten voor de prettige en spor tieve strijd. De uitslag was: St. Jan 1Ysselsteyn 1 11991175 St. Jan 2Ysselsteyn 2 878994 Verder bleek dat G. Hulleman (St. Jan) opnieuw als de hoogste schut ter uit de bus was gekomen nl. met 212 punten. Hij werd op de voet ge volgd door H. Verstegen (Ysselsteyn) die 211 punten vergaarde. Bij de 2e zestallers was M. Camps uit Yssèlsteyn met 186 punten de hoogste schutter. Henk Hoedemae- kers was met 164 punten bij St. Jan 2 de kopman. Sekretaris A. Jaspers van Ons Ge noegen dankte in welgekozen be woordingen de schutters van St. Jan alsmede doelhouder Volleberg voor de goede ontvangst en de prettige sfeer die er heerste. Een revanche wedstrijd voor het komende zomer seizoen zal dan ook beslist niet op het programma ontbreken. Hierna ging de wisselbeker, die om de vier wedstrijden naar die schutter gaat die z'n gemiddelde het meest verbeterde, weer verhuizen. Deze beker, die nog in het bezit was van de jongste telg van St. Jan, J. Philipsen, kwam nu in het bezit van doelhouder H. Volleberg, die z'n ge middelde met ruim IV2 had ver beterd. J. Philipsen reikte de beker over, waarna H. Volleberg vertelde alles in het werk te zullen stellen om deze beker definitief in zijn be zit te krijgen. Hiervoor zal dan ech ter flink gestreden dienen te wor den, want ook het gemiddelde van H. Zegers en J. Philipsen was weer behoorlijk gestegen, terwijl er bij de overige schutters diverse kansheb bers zullen komen. Al met al was het weer een ge slaagde avond, waar met genoegen op terug kan worden gezien. Donderdag 4 maart houdt St. Jan zijn maandelijkse ledenvergadering. Setos 2RS 1 0—10 RS 2—JSM 3 2—8 DVO 2—RS 3 9—1 RS 4Blue Star 4 3—7 RS 5Hegta 4 64 RS 6Maasbree 10 4—6 RS 7Maasbree 11 3—7 Bij de wedstrijd Setos 2 (Venlo) tegen het eerste team werd het al spoedig duidelijk dat ze er een gro te overwinning zouden behalen. De drager van de rode lantaarn in de derde klasse had geen antwoord op het voortreffelijke spel van RS 1. Hun sterkste speler bood felle te genstand, maar hij werd telkens in de derde game resoluut terug gewe zen. Zijn teamgenoten werden al in de eerste twee games kansloos ver slagen. RS 2 moest aantreden tegen de nog steeds ongeslagen koploper JSM 3. Even heeft het er naar uitgezien dat RS 2 een zeer goed resultaat zou gaan behalen. N. Draaisma versloeg in de eerste wedstrijd de beste JSM speler op zeer overtuigende wijze. De tweede en derde partij werden op het nippertje verloren. (21-18 en 21-17 in de derde game). Draaisma verloor echter zijn twee de partij een beetje ongelukkig en toen daarna ook nog het dubbelspel verloren werd was alle hoop op ge lijkspel verdwenen. Het tweede te- genpunt kwam van het bat van (al weer) N. Draaisma. RS 3 speelde uit tegen DVO (Kes- sel). Spoedig bleek dat ze in het ge heel niet tegen de DVO'ers waren opgewassen. Het enige tegenpunt werd gemaakt door H. Houben. RS 4 speelde thuis tegen Blue Star uit Venlo. In een spannende wed strijd gaven deze teams elkaar zeer weinig toe. Via 02 kwamen de Venlonaren na zes partijen op 33. Hierna volgden enkele ongelukkige momenten voor de thuisclub. De twee volgende wedstrijden werden door domme pech verloren, waarna ze het in de 2 resterende wedstrij den ook wel geloofden en een gelijk spel dat er toen nog dik inzat, uit handen gaven. Red Stars 5 speelde (in dit seizoen al voor de derde maal) tegen Heg- ta 4. Na een gelijkspel en een neder laag werd er nu eens gewonnen. De strijd ging gelijk op tot en met de achtste partij. Stand was toen 4-4. Toen wist RS 5 door J. Verblakt en Th. Verhalle de resterende twee wedstrijden en de definitieve zege te winnen. Door deze prestatie heeft RS 5 in de Jun. A groep II de lei ding overgenomen. RS 6 verloor van Maasbree 10. In het begin zag het er voor onze jon gens nog hoopvol uit. Via 2-0, 3-2, 3-5 werd het tenslotte 4-6. RS 7 was tegen Maasbree 11 vrij wel kansloos. Zelfs het dubbelspel dat in de tweede helft van de com petitie nog niet is verloren, werd tegen Maasbree een nederlaag. Woensdag 15 februari is er om half acht in de gymnastiekzaal aan de Maasheseweg een wedstrijd ge houden tussen Wanssum en Venray. Hieraan namen deel 6 dames en 6 meisjes van beide verenigingen. Door de goede organisatie verliep deze wedstrijd rustig en met een snel verloop en kon hierdoor de uit- slag reeds om half tien bekend ge- i maakt worden. Deze was als volgt: 1 1. M. Janssen 2. C. Philipsen 3. H. Leenders Bij de meisjes werd de eerste plaats door Wanssum' behaald. De 2e en 3e plaats was echter voor de meisjes van Venray. In groepsver band behaalden zowel de dames als meisjes van Venray de eerste plaats. Tijdens het uitmaken van de uit slag werd er een demonstratie ge geven door de leden van St. Chris- toffel op de trampoline. Ook kregen de turnsters van Wanssum de gele genheid deze te proberen. Wij hopen dat er spoedig weer 'n datum vastgesteld zal worden om het in Wanssum voor de tweede maal op te nemen tegen hun turn sters. Dames en meisjes laat zien wat jullie kunnen en doe je best! Uitslagen A-klasse: ONA—BCY OBKVOP 8—2 2—8 B-klasse: De BurggraafVOP 210 WanssumLos Band 66 ONAOnder Ons uitgesteld Ons Gen.SVCB geen uitslag C-klasse: Groene Laken BBiljartic 48 BCY—Biljartic 3—9 Gr. Laken BPomerans 102 Los BandGr. Laken C 48 Stand A-klasse: VOP ONA KOT BCY Pomerans OBK Ons Genoegen B-klasse: Groene Laken A Los Band ONA Wanssum VOP SVCB Onder Ons De Burggraaf Ons Genoegen C-klasse: Biljartic Groene Laken B Los Band Onder Ons BCY De Ketsers OBK Pomerans Groene Laken C 12—80 12—78 12—74 12—62 12—44 12—43 12—39 15—124 15—98 14—97 16—95 15—89 15—83 14—81 16—70 14—67 15—127 14—112 15—102 15—96 14—79 15—73 13—65 13—64 16—62 Door de 82 overwinning op OBK is VOP kampioen geworden in de A-klasse. In de laatste competitiewedstrij den in de A-klasse werden door W. Swaghoven (ONA) met 16,22 gem. serie 108, P. Volleberg (VOP) 17,94 gem. serie 114 en M. van Asten (VOP) 10,27 gem. nog enkele zeer goede partijen gespeeld. In de B-klasse was de kortste par tij deze week voor H. Peeters (Wanssum) die zijn partij in 10 brt. (gem. 5.555) uit had, terwijl in de C klasse Br. Philippus en K. Wilborts (beiden Biljartic) hun partij in 12 beurten uitspeelden. In de C-klasse zijn de twee res terende punten van de wedstrijd Groene Laken COnder Ons in de ze stand bijgeschreven. Op de grote kampioenstentoon stelling in Nieuwenhagen was de belangstelling zeer groot. Omdat ieder dier door 3 verschillende keur meesters werd beoordeeld op pun ten. En ieder dier moest 17 punten behalen om kampioen te worden. Ook de Peelhaas was hier van de partij en behaalde de volgende uit slagen: H. Willems met kon. grijs ram 18 pnt.; W. van Soest met kon. grijs ram 16 pnt. en witte voedster 11 pnt. met Alaska ram 20 pnt. J. Strijbosch met wite ram 15 pnt. H. Coenders met Belg. haas ram 17 punt. en Alaska ram 19 pnt. M. Jacobs met Alaska ram 14 pnt. en met Tan Zwart 19 pnt. Mevr. Strijbosch met Hollander zwart 19 punten. Maar M. Lenssen was in Nieu wenhagen de baas, want met 3 dui ven wist hij twee kampioenen te be halen. Met Hen Koekoek 20 pnt. en kampioen en met Ned. Postduiven 19 pnt. en kampioen, terwijl ook de derde 19 punten behaalde. Wel een bewijs dat de Peelhaas en de Pluim veevereniging goed materiaal heb ben. Nieuwe leden kunnen zich opge ven voor 10 maart bij J. Strijbosch, Arkstraat 1, Venray.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 14