s.v. LEUNEN AH doet er wat aan! Bruine Bonen Appelmoes— 59 50 ROOK WORST 250 gram GOUDSE Si- ST ca VELDLOOP Opschrijf boek '67 GELDERSE ZWEMMEN WANDELSPORT JUDO leder wenst u voorspoed maar... édirreftfri W Z Cl hkótaqefa^üeken in nee Winterkost voor Miniprijzen even warmen, klaar! Vt blik et. 500 gram Kijk maar door de prijzenbril TVspot -prijs Viblik Licht Belegen NU Spliterwten Macaroni OUDERAVOND S.R. 65 t/3 ZWEMCLUB SPIO Kontributie kan nog voldaan wor den op vrijdag 13 januari en vrijdag 20 januari van 19.00—21.00 uur, ju nioren 8.50, senioren 12.50. Van af 21 januari vervallen alle oude kontributiekaarten. Na deze datum is opnieuw het inschrijfgeld vereist. «Junioren onder 16 jaar 1.25; senio ren vanaf 16 jaar 2.50. Gaarne opgave van diegenen, die geen lid meer wensen te blijven. W.S.V. ST. CHRISTOFFEL Per 1 januari bestaat er weer ge legenheid om zich op te geven als lid van de W.S.V. St. Christoffel. De leeftijd is gesteld vanaf 5 jaar. Het lidmaatschap kost 1,per maand. Voor het 3e en volgende kind 0.50. Er zal in 1967 achtmaal buiten Venray gewandeld worden. Men kan zich als lid opgeven bij de onderstaande adressen: A. Deykers, Stationsweg 42 J. Jacobs, Merseloseweg 83 Annelies Thielen, Pr. Bernhard- straat 22 Toos Eoodbeen, Beukenlaan 6. Programma zondag 8 januari: Venray 5Leunen 1 2.30 u. vertrek 2.00 uur Leunen 2Venray 7 12.00 u. Venray 6Leunen 3 12.00 u. vertrek 11.30 uur Indien 't terrein onbespeelbaar is, zullen we trachten te spelen op de sintelvelden van het sportpark. Heden vrijdag 6 januari 8.00 uur kienavond voor senioren en A- jeugd. A.s. zondag start de Judocompe titie voor B-teams (B teams van geel tot blauwe band). Het B-team van J.K. Venray gaat zondag van start tegen Jubeco uit Maastricht. Venray treedt op de mat met een zo sterk mogelijke opstelling. Wij wensen onze judoka's veel succes toe in Maastricht. Heden donderdag 5 januari is om 7 uur een les ingelast voor de twee> de groep. Om 8 uur trainen de se nioren. Dinsdag 10 januari zijn de lessen: Jongens t.m. 12 jaar van 56 uur Jongens 12 t.m. 18 jaar van 67 uur Dames van 78 uur Senioren van 8—9.15 uur. De reeds eerder aangekondigde cross, georganiseerd door de M.B.L. en J.B.T.B. afd. Venray, op zondag 8 januari zal gehouden worden op het terrein achter het zwembad, grenzend aan de Vlakwaterweg. Secretariaat en kleedgelegenheden zijn ondergebracht in de kleuter school, hoek WestsingelVlakwater- weg. Inschrijving is mogelijk tot 13.00 uur, waarna om 13.30 uur wordt ge start. Startgelegenheid is voor alle MBL en JBTB leden uit geheel Limburg en verder alle sportbeoefenaren- (sters) uit de gemeente Venray. Er is zowel bij de meisjes als bij de jongens een senioren- en een junio ren-klasse. Een groot aantal persoonlijke prij zen is beschikbaar. Verder is een prachtige beker uitgeloofd voor die vereniging, club, (voetbal-, hockey club enz.) school enz. welke met het grootste aantal deelnemers de loop volbrengt. Lékker, zo'n dampend heet bord soep Met dagindeling en veel ruimte om afspraken e.d. te boteren. Kleurrijk geïllustreerd Met praktische tips en een keur van recepten. Speciale uitgave van Albert Heijn Bij de boodschappen voor slechts 100,000 boeken beschikbaar K8 95 500 gram Wijnzuurkool 'ndelicatesse 1/1 blik 93 Zuurkoolspek 250 gram 1.09 Casselerrib 100 gram 99 AH-Knakworst blik 10 st. Moselblümchen fles 1.79 elleboogjes 500 gram «afljy snelkokend Tomatenpuree Goudfazant 500 gram 3 blikjes 59 57 69 Schouderham dikke plakken 100 gram ~k Luncheon Meat blik 200 gram nu 69 Spaghetti 250 gram 3S Parmesaanse Kaas zakje 50 gram 7 5 Tomatenketchup 1/1 fles 93 Soepballetjes blikje 30 st. 55 Rioja rood of wit Spaanse tafclwijn 1/1 fles 1.79 IN ALLE AH-WINKELS *AH-Aiwasmiddel ha flacon dubbele inhoud -8iT ojj Onvoorwaardelijke US I Kwaliteitsgarantie Wanneer u enig bij AH gekocht artikel niet élke cent waard acht die u ervoor hebt betaald, dan geeft AH u het volle bedrag terug. Prompt.., zonder enige bedenking! RUk vrijdagavond 6.45 uur naar de TV (Nederland I) ★Weekaanbiedingen geldig t/m woensdag 11 januari albert; heijn OPENBARE BEKENDMAKING De Burgemeester van de gemeen te Venray maakt bekend, dat op het gemeentehuis, afdeling I, voor een ieder ter inzage ligt de beschikking van de Minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening van 29 oktober 1955, no. L/PA 670, zoals deze is gewijzigd bij de beschikkin gen van 24 november 1956, no. L/PA 3001 en 15 december 1961, no. L/PD 921, alsmede de bij de eerstgenoem de beschikking behorende, op deze gemeente betrekking hebbende kaai-ten en lijsten, zoals deze op 1 december 1966 opnieuw zijn vast gesteld en waarop zijn aangegeven de thans krachtens artikel 3, twee de lid, van het Besluit bestrijding aardappelmoeheid gebieden en/of terreinen. Op deze gebieden en terreinen is verboden de teelt van: 1. aardappelen en tomaten. 2. bloembollen en knollen, boom kwekerij produkten, koolraap- planten, koolplanten, stekbieten en andere planten, die met de ondergrondse delen worden ge rooid, een en ander voorzover zij kennelijk bestemd zijn om te worden uitgeplant. Bij eerdergenoemde beschikking L/PD 921 is bepaald dat in tuinen, gelegen binnen als besmet aange wezen gebieden en/of terreinen, de teelt van aardappelen van „A.M.- resistente rassen" is toegestaan, mits daarbij onderstaande bepalingen acht worden genomen: 1. de in enig jaar in de tuin met A.M.-resistente aardappelrassen beteelde oppervlakte mag niet meer bedragen dan 1/3 gedeelte van de totale beteelbare opper vlakte van de tuin; 2. indien 1/3 gedeelte van de totale beteeltbare oppervlakte van de tuin groter zou zijn dan 3 are, mag de in enig jaar met A.M.- resistente aardappelrassen be teelde oppervlakte niet meer be dragen dan 3 are; 3. op dat gedeelte van de tuin, waarop in enig jaar A.M.-resis tente aardappelrassen worden geteeld, mogen eerst in het derde daaropvolgende jaar opnieuw aardappelen van A.M^-resistente rassen worden geteeld." Onder „A.M.-resistente rassen" worden verstaan: de aardappelrassen, welke voor het betreffende teelt jaar door de Rijks commissie voor de samenstelling van de rassenlijst voor Landbouwgewas sen zijn aangemerkt als met resis tentie tegen het aardappelcystenaal- tje. De desbetreffende lijsten liggen voor belanghebbenden ter inzage op het gemeentehuis, alsmede op de districtkantoren van de Plantenziek- tenkundige Dienst. Venray, 2 jan. 1967 De Burgemeester, M. A. H. VAN DIJCK, L.B. STEMMEN BIJ VOLMACHT De burgemeester van Venray brengt in verband met de op 15 fe bruari 1967 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal ter openbare kennis, dat gelegenheid bestaat tot het indienen van een verzoekschrift om bij volmacht te stemmen. Het stemmen bij volmacht is mo gelijk voor de kiezer, die vermoede lijk niet in staat zal zijn in persoon aan de stemming deel te nemen. Het verzoekschrift wordt uiterlijk op 1 februari 1967 ingediend bij bur gemeester en wethouders van de gemeente, waar de verzoeker op de dag van de kandidaatstelling (3 ja nuari 1967) in het kiezersregister is opgenomen. Ter secretarie van elke gemeente zijn formulieren voor het verzoek schrift kosteloos verkrijgbaar worden nadere inlichtingen ver strekt. Venray, 2 januari 1967. De burgemeester, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS. Woensdagavond 28 dec. 1966. De meisjes werden met zachte hand, enigszins tegenstribbelend, wat vroe ger uit de soos gewerkt dan gewoon lijk. Dit was om plaats te maken voor de ouders van de leden tot 16 jaar voor een ouderavond. Eigenlijk kon men niet spreken van een ouderavond, het was meer een ge zellige kontakt-avond van de ouders met de leiding en het bestuur van de soos. Toen de aanwezige ouders, met inachtneming van het zogenaamde „Limburgse kwartiertje", waren binnengedruppeld, konden zij onder het genot van een kop koffie, de om geving opnemen en kennis maken met de leiding en het bestuur. Hierna hield kapelaan J. Driessen een korte inleiding over het doel en de doelstelling van de soos. Daarna werd overgegaan tot de behandeling van de verschillende vraagstukken die de ouders reeds schriftelijk wa ren voorgelegd. Na een wat aarze lend begin kwamen de tongen los en kon men zeggen dat de discussies op gang kwamen. Aan de orde kwam o.a. gemengde avonden, de tijden, publicaties en na een inmid dels aan de ouders aangeboden voorlopig winterprogramma, ook het programma. Na een korte pauze, waarin de ouders zelf konden ervaren hoe hun kinderen aan de bar kunnen toe ven, ging de discussie verder. Toen de verschillende punten wa ren bediscussieerd en de kontakt- avond, het was inmiddels bijna een half uur later als afgesproken, tegen het einde liep, was over die verschil lende punten toch wel overeenstem ming bereikt. Dit hield o.a. in, dat de meisjes en jongens niet meer hoeven te zeu ren en dat er dus meer gemengde avonden worden gehouden, ongeveer om de twee weken en dat die avon den dan tot negen uur zijn. De publikaties in Peel en Maas vonden de ouders voldoende en ook over het programma is overeen stemming bereikt. Al met al was het een gezellige en een geslaagde kontakt-avond en er viel een echte interesse waar te nemen over de problemen die be trekking hebben op de ouders, kin deren en de soos. N.V. BEEREN VRAAGT UITSTEL VAN BETALINGEN Het bericht dat de Tricotagefabrieken vh. Frans Beeren N.V. Weert surseance van betaling heeft aangevraagd, is ook hier i grote verontrusting ontvangen. Hierbij is immers ook betrokkei Venrayse vestiging van dit bedrijf, waar momenteel een honde tal mensen, voornamelijk dames, werkzaam zijn. Er is op dit ogenblik moeilijk iets zinnigs te zeggen over deze geschie denis, want eerst heden donderdag beslist de rechtband over dit uitstel. De directie van N.V. Beeren blijkt het kennelijk niet tot een faillisse ment te willen laten komen, voor zover zij daar wat aan doen kan. Ze heeft intussen reeds hulp aange vraagd van de Herstelbank, maar het is en blijft nog een vraag of de ze hulp inderdaad geboden gaat worden. Een groot voordeel schijnt dat de order-portefeuilles voldoende groot zijn. Bovendien zou het afsto ten van de buitenlandse vestigingen als in Zuid-Afrika, Duitsland en België kunnen zorgen dat het geld gebrek van het Nederlandse moe derbedrijf opgeheven wordt. De vestiging in Zuid Africa is al in an dere handen overgegaan en het schijnt dat over overname van de Duitse en Belgische bedrijven reeds onderhandeld wordt. OUD ZEER De N.V. Beeren heeft de laatste jaren niet bijzonder voor de wind gevaren. Ondanks miljoenen-omzet ten bleef de balans voortdurend ver liezen te zien geven. Dit heeft ii geweten aan de interne organisa waardoor bestuursverwisseling reorganisatie van het hele bed noodzakelijk geacht werd. Deze organisatie, waarvan men in Veni overigens weinig gemerkt heeft, i mede de bestuurswisseling hebl echter niet tot het gewenste res taat geleid, getuige het feit dat huidige liquiditeitspositie zodanig dat niet op tijd de schulden beta: kunnen worden. Het staat wel vast, dat als i stel van betaling verleend wo men wederom tot reorganisatie komen. VENRAYSE VESTIGE Ondanks het feit dat de Venra; vestiging van de N.V. Beeren alt tot een van de meest produktit en winstgevende afdelingen van concern heeft behoord, zal het di delijk zijn, dat een en ander ook Venrayse bedrijf niet onbewog laat. Het schijnt wel vast te sta voor zover men thans al i „vast" kan noemen dat in teg€ stelling tot Weert, hier geen ontsl gen zullen vallen. Integendeel zei

Peel en Maas | 1967 | | pagina 6