5 ampA S.Y. LEUKEN RUITERSPORT a:s H. VERSli BERGMJ J BIG DUTCHM/ VAN Ml' m. clas jonge 047| het Voor alle soorten uurwerken van perfecte kwaliteit en vakkundig uitgevoerde reparaties staat U gaarne persoon lijk ten dienste: Kempweg 6 Venray tel. 1665 J. L. WIJNHOVEN HOOFD DER SCHOOL HOLTHEES-SMAKT NEEMT AFSCHEID Donderdag 22 december a.s. neemt de heer J. L. Wijnhoven afscheid van de St. Jozefschool te Holthees- Smakt, waaraan hij tot op die dag verbonden is als hoofd der school. De heer Wijnhoven, die in de loop van dit jaar 65 werd, behaalde zijn diploma's aan de R.K. Kweekschool te Echt en begon zijn loopbaan als jong onderwijzer aan de school te Heyen (tegen 'n toen geldend salaris van 100,per maand). Aan deze school bleef hij werkzaam tot 1932, toen hij voor de eerste keer be noemd werd als hoofd van de St. Jozefschool te Holthees-Smakt. In 1945 vertrok hij naar Wanssum ontving z'n benoeming als hoofd al daar en bleef daar tot hij in 1953 weer benoemd werd als hoofd van de St. Jozefschool te Holthees- Smakt. In 1961 vierde hij in deze gemeenschap zijn 40-jarig jubileum als onderwijzer. Een verheugende bekroning van zijn ruim 45-jarige inzet voor het onderwijs was wel: de totale vernieuwing van het schoolmeubilair van de St. Jozef school, terwijl kort voor dit afscheid nog de goedkeuring van het ge meentebestuur van Vierlingsbeek en van Gedeputeerde Staten en de subsidie voor het opknappen van de school verkregen werd. Het schoolbestuur en het onder wijzend personeel tref en nu de laat ste voorbereidingen om het afscheid van de heer J. L. Wijnhoven pas send te vieren. De voornaamste momenten van die dag (22 december) zijn wel: de plechtige Eucharistie-viering in de St. Jozefkerk te Smakt om half 9, waarbij de gezangen verzorgd wor den door de schooljeugd; het af scheid van de schooljeugd zelf, van 11 tot 1 uur in zaal Beatrix te Holt hees en de receptie, eveneens in zaal Beatrix van 3.306.30 uur. Naast het onderwijs heeft de heer Wijnhoven altijd veel belangstelling gehad voor het verenigingsleven en vooral in Holthees-Smakt, waar hij ruim 26 jaren werkzaam is geweest, heeft hij in bijna alle verenigingen, of als lid of in 'n bestuursfunctie, een aktieve rol gespeeld. Dat hij nu voorzitter is geworden van de bejaardenvereniging is bijna vanzelfsprekend. JAARVERSLAG MATER AMABILISSCHOOL In het jaarverslag van de Mater Amabilisschool over het cursusjaar 1965-1966 werd gestart met 3 eerste jaarsgroepen met 81 cursisten, 4 2e jaarsgroepen met 72 cursisten en 3 derde jaarsgroepen met 45 cursis ten. Negen meisjes verlieten voortij dig de cursus, waaraan behalve meisjes uit Venray, ook meisjes uit de gemeenten Wanssum, Meerlo, Horst en Vierlingsbeek deelnamen. Dit jaar is het derde jaar facul tatief geworden als een der eerste in Limburg. Het jaarverslag somt een veelheid van aktiviteiten op in het afgelopen schooljaar waar de buitenstaander van onder de indruk komt en natuurlijk wordt de eerste prijs op de diocesane M.A. sportdag in Wellerlooi met ere genoemd. Ook het werk der verschillende clubs was de moeite waard. Men is wel teleurgesteld dat de grootste propaganda, die men voor deze cursus maakt (te) weinig weer klank vindt. Een voordelig saldo kon geboekt worden. Aan de jongeren cursus namen 67 meisjes deel in 5 groepen, die ook weer behalve uit Venray zelf, uit verschillende gemeenten uit de om geving komen. Ook hier is van een streekfunctie sprake. De vele akti viteiten van deze cursus vullen ver schillende pagina's van het jaarver slag, waaruit wel blijkt dat dit in stituut een groot aandeel heeft bij de vorming van de Venrayse vrou welijke jeugd. ZANGERTJES VAN ST. FRANS NAAR ROME? Het bestuur van de Zangertjes van St. Frans overweegt de mogelijkhe den die men heeft om gevolg te kunnen geven aan de zeer vereren de uitnodiging van het koor uit Ro me om deel te nemen aan het con gres van jongenskoren „Pueri Can- tores" dat van 5 tot 9 juli in het vol gende jaar in Rome wordt gehouden. Hierbij zal het koor alleen al 15 verplichte werken moeten laten ho ren. BLAASKAPELLEN-CONCOURS Op het door de karnavalsvereni- ging „De Vlaskop" uit Melderslo ge organiseerde Blaaskapellen-concours j.l. zaterdag 10 december wist de Merselose blaas- en hofkapel van de Zagewetters-jo.l.v. de heer Fr. Muij- sers in de afdeling Uitmuntendheid een 1ste prijs te behalen met 225'/2 punt. De publieke belangstelling voor dit concours was groot. FOTOWEDSTRIJD De fotowedstrijd, uitgeschreven door de R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Venray, staat open voor iedereen die foto's inzendt, die voldoen aan de volgende voorwaar den: 1. Foto's blijven eigendom van de maker. 2. Foto's worden vóór 1 mei gere tourneerd indien porto en ver pakking worden ingesloten. 3. Naam, adres en groep op de ach terzijde van de foto vermelden, ook het aantal foto's dat wordt ingezonden. 4. Maximaal kunnen 5 foto's wor den ingezonden. 5. Iedere deelnemer kan 1 x voor een prijs in aanmerking komen. 6. Foto's moeten worden opgeplakt zonder passe-partout. 7. Formaat: 7 x 10; 9 x 9; of 18 x 24 8. De prijzen worden bekend ge maakt gedurende de boekenweek die gehouden zal worden van 25 februari tot 4 maart 1967. 10. De o.l.b. heeft het recht de foto's te publiceren. 11. Juryleden en personeel zijn uit gesloten om aan deze wedstrijd deel te nemen. 12. De jury bestaat uit de heren P. Swenker, G. Kruijsen, M. Hoede- maekers en van Doorn. 13. De o.l.b. is niet aansprakelijk voor eventuele beschadiging van foto's. AANRIJDINGEN Op de Merseloseweg wilde de bestuurder van een luxe auto M. uit Venray een stilstaande melkauto passeren toen op dat moment een bestelauto in tegenovergestelde rich ting naderde. De bestuurder geraakte in een slip, kwam in de berm rechts van de weg terecht, weer terug op het wegdek, draaide om zijn as en kwam tegen een links van de weg staande boom tot stilstand. De bestuurder werd met diverse verwondingen naar het ziekenhuis vervoerd, maar wilde daar onder geen enkele voorwaarde blijven, waarna het slachtoffer naar huis werd vervoerd. De wagen werd to taal vernield. Op de kruising Westsingel Merseloseweg nam de bestuurder van de luxe auto P. M. uit Tienray niet het verplichte stopgebod waar en de Venrayse dame mevr. S. welke haar auto op deze voorangsweg be stuurde, zonder echter in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. Bij de botsing werd de bestuurder van de Tienrayse wagen en zijn echtge note uit de wagen geslingerd moesten met diverse verwondingen naar het ziekenhuis worden ver voerd, waar zij echter later na ver bonden te zijn huiswaarts konden keren. Beide wagens werden be hoorlijk beschadigd. Op de Julianasingel stak plot seling de hond van de familie O. de weg over. De bestuurder van de lu xe auto, P. uit Horst, kon de hond niet meer ontwijken. De hond be kwam door de botsing diverse ver wondingen, terwijl de baas wel de rekening van de eigenaar van de auto voor de beschadiging zal krij gen aangeboden. ZANGERTJES VAN ST. FRANS De Zangertjes van St. Frans gaan een drukke kerstvakantie tegemoet. Op eerste kerstdag zullen ze met kerstliederen de Herdersmis om 6 u. in de Paterskerk opluisteren en ver volgens om 10 uur in de Hoogmis in Oostrum zingen, 's Middags om 5 u. verzorgen zij met Venrays Mannen koor de muzikale omlijsting van een Kerstdienst in de Paterskerk. Daar bij wordt o.a. ten gehore gebracht Du, Hirten Israels van Bortnianski en het Laudatee Domine van Mo zart. Op 27 december geven de jongens een kerstconcert in Stella Duce te Venlo, terwijl ze op 29 december wederom met Venrays Mannenkoor een concert verzorgen in het zieken huis alhier. Op 30 december is er een uitvoering voor de Leunse be jaarden in het gemeenschapshuis aldaar. GESLAAGD In het Psychiatrisch Centrum St. Servatius te Venray werden op 12 en 13 december 1966 de eindexa mens afgenomen waarbij als rijks gedelegeerden aanwezig waren: Dr. C. Manse te Rosmalen; Dr. H. M. Waszink te Heel en Dr. F. W. Frets te Den Haag. Voor het staatsdiploma B zieken verpleging slaagden alle 14 kandi daten: J. H. V. Arts, Venray (cum laude); A. W. G. Berkers, Asten; J. M. A. a Campo, Valkenburg; A. A. J. M. van Gestel, Reijen (cum laude; H. W. A. Guff ens, Deurne; P. L. M. Houben, Helden; Broeder A. M. Th. van de Kerkhof, St. Servatius, Ven ray; R. C. J. Klaaijsen, Venray; H. Fl. J. G. Linskens, Weert; P. A. M. Meijvis, Nieuw-Ginneken; Broeder M. J. N. van de Sande, St. Servatius Venray; G. H. J. Smets, Maasbree; Th. J. M. van Straten, Oirschot; Fr. G. M. Versleijen, Oostrum. Op de Veeartsenijschool te Utrecht slaagden voor het Rijkshoefsmid- diploma Th. van Kempen, Heide en Jan Lucassen, Yenray. HOOG BELGISCH BEZOEK AAN CULTUREEL CENTRUM TE VENRAY Op woensdag 14 december 1966 werd door een uitgebreide deputatie van een drietal Belgische rijksorga nen .zijnde de Hoge Raad voor de Volksopleiding, de Hoge Raad voor de Openbare Bibliotheken en de Commissie inzake Nederlands-talige culturele centra een bezoek ge bracht aan het Cultureel Centrum te Venray. Het gezelschap stond onder lei ding van de Gouverneur van Bel gisch Limburg, dr. L. Roppe, tevens voorzitter van de Hoge Raad voor de Volksopleiding, o.m. vergezeld van de voorzitters en de ondervoor zitters van andere raden en com missies, alsmede de Directeur-Gene raal voor Jeugd en Vrijetijdsbeste ding van het Belgisch Ministerie, Paul Bock, en enkele hoofdambte naren van de Dienst voor de Volks ontwikkeling en de Nationale Dienst voor de jeugd. De gasten, welke een oriërente- rend bezoek brengen aan diverse culturele centra en vormingsinstitu ten in België, Frankrijk en Neder land, werden in het Cultureel Cen trum ontvangen door de burgemees ter van Venray, die namens het ge meentebestuur en, bij afwezigheid van de voorzitter van de Stichting Cultureel Centrum, de heer Lau- rensse, ook mede namens het stich tingsbestuur, een woord van welkom sprak en de gasten een kop koffie en Limburgse vla aanbood. In een korte inleiding schetste de burgemeester de geschiedenis van de bouw van het cultureel centrum en de betekenis van dat centrum te gen de achtergrond van de ontwik keling van gemeente en streek. De Gouverneur van Belgisch Lim burg haakte in vriendelijke en waarderende woorden in op de con tacten die zijnerzijds reeds met Ven ray bestonden, o.m. door een spreek beurt voor de St. Adelbertvereni- ging in Venray en anderzijds bij gelegenheid van de opening van een dochterfabriek van de Venrayse Me- taalwarenfabriek Inalfa in Hamont. De Directeur van het cultureel centrum heeft tijdens een rondlei ding door het gebouw toelichting gegeven op indeling en gebruik van het gebouw. Een en ander werd besloten met een gedachtenwisseling, waarbij van de zijde van het gemeentebestuur aanwezig waren de burgemeester, Mr. M. M. L. G. M. Custers en de gemeente-secretaris, de heer H. P. L. Vorst, terwijl van de zijde van het stichtingsbestur aanwezig waren de secretaris, de heer G. H. Hanssen en de directeur, de heer R. V. C. Cattoir. De Belgisch gasten bleken zeer enthousiast over opzet en mo gelijkheden van het cultureel cen trum. DEURNESEWEG WORDT IN 1967 OPGEKNAPT Als antwoord op het schrijven van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Venlo, naar het Minis terie van Economische Zaken over de verbetering van de Deurneseweg van de grens van Brabant naar Ven ray belooft de staatsecretaris Drs. L. J. M. van Son, dat deze verbetering zal worden opgenomen in het infra structuurprogramma voor het ko mende jaar. In zijn antwoord aan de Kamer schrijft Drs. van Son dat verwacht mag worden dat op korte termijn met de uitvoering een begin kan worden gemaakt, aangezien de plan nen reeds aanbestedingsrijp zijn. Van gemeentewege was men zeer tevreden over dit vlotte en gunstige antwoord van de Staatssecretaris, al verheelt men zich niet dat er over de financiering van deze verbetering toch nog wel het nodige overleg zal moeten worden gepleegd, gezien de benarde toestand van Venrays ge meentekas. S. R. 65 - VENRAY Vrijdag: sociëteit normaal ge opend. Zaterdag 17 december: Discussie avond, aanvang 8.30 uur precies. Onderwerp: „Jeugd en overheid". Forumleden: Mr. M. M. L. G. M. Custers, burgemeester; J. Dückers, jongerenwerkleider; Pater J. v. d. Heiden, hoofdredakteur M-66; De ken A. Loonen; de heer P. C. Stik- keimans, agent van politie. Thema's die onder meer bespro ken zullen worden: Heeft de jeugd een kritiserende taak in de maat schappij; verschijningsvormen hier van (provocaties); heeft de politie een opvoedende taak? Het optreden van de politie tegenover a. happe nings, b. politieke demonstraties (de- monstratierecht?) verantwoording van de burgemeester aan de ge meenteraad over het politie-optre- den; de taak van de overheid en/of de particulieren t.o.v. de vrijetijds besteding van de jeugd; stadsjeugd en plattelandsjeugd. De gespreksleider is Drs. P. Over- meer. Ook meisjes en jongens die geen lid van de sociëteit zijn ge weest kunnen deze avond terecht in de Hoenderstraat. Zondag 18 dec.: Sociëteit normaal geopend. Dinsdag 20 dec.: Sociëteit geslo ten. Woensdag 21 dec.: 6.308.30 so ciëteit geopend voor leden onder 16 jaar; kerstviering. Zonder sociëteitskaart normaal geen toegang! Aanmelden van nieuwe leden en/ of inlichtingen in de sociëteit Hoen derstraat 10. OPENING HERBOUW De heropening van de slagerswin kel van de firma Verschuuren was vorige week voor de vele klanten van deze zaak de gebeurtenis van de dag. Want in de in korte tijd ver anderde en gemoderniseerde zaak konden zij nu uit een grote vries- vitrine een keur van vlees vinden, waaruit het gemakkelijk kiezen was. Dat daarnaast ook de hele en tourage rond deze enorme vitrine danig veranderd is, was de tweede ontdekking. Ook hier is alles nog doelmatiger geworden dan vroeger, biedt de klant een goed overzicht van het sortiment wat dit bedrijf al lemaal brengt en lest best is ook functioneel verantwoord. Met deze vernieuwing heeft de firma Verschuuren terecht de aan dacht getrokken door de moderne wijze van aanpak en heeft zij mede de Venrayse winkelstand weer op een hoger plan gebracht. De ope ning trok veel belangstellenden, die zich op het eerste gezicht in een bloemenwinkel waanden. GEMEENTERAADS VERGADERING Op de dinsdag te houden raads vergadering wordt de begroting 1967 behandeld. Daarnaast staat op de agenda verhoging van de subsidies aan de Invalidensportbond, de Stichting Geestelijke Gezondheids zorg in Venlo en de plaatselijke VW. Daarnaast wordt nieuwe sub sidie gevraagd door het Kerkbestuur van de Paterskerk i.v.m. de stich- tingskosten van een nieuwe pasto rie en door de streek VW Noord- Limburg. Een garantie wordt gevraagd voor; een geldlening van de Levensschool, die dit geld nodig heeft voor de bouw van de nieuwe school. Daarnaast zijn er nog verkopen en wel strookjes grond aan J. Lenssen Vlakwaterweg 4a en aankopen o.m. ten behoeve van het plan Veltum van W. van Ass. Tenslotte ligt er nog het plan tot verbreding van de Heidsepeelweg. MET PENSIOEN De vertegenwoordiger van de PLEM in het district Horst, de heer C. Haegens, gaat op 1 januari 1967 met pensioen, na meer dan 40 jaren in dienst te zijn geweest bij de PLEM. Hij wordt opgevolgd door de heer P. van Klink, Wilhelminastraat 32, alhier. WANNEER GEMEENTEPOLITIE In de tweede helft van 1967 kan Venray zijn 25.000ste inwoner of inwoonster verwachten, wind en weder dienende. Dat betekent be halve een gezonde groei van ons aller Venray dat dan ook de politie zorg in die groeiende gemeente niet meer in handen is van de Rijkspoli tie, maar overgaat in die van Ge meentepolitie. Binnen een jaar na dat die 25.000ste zich aangemeld heeft moet de politie gemeentepoli tie zijn. Zo wil het de wet Dat eist nu al enige aandacht, want behalve personele en materië le problemen brengt dat met zich dat ook aan een ander politiebureau moet worden gedacht. Men heeft dit o.m.: staan op het wenslijstje bij het nieuwe gemeentehuis, maar zelfs de grootste optimist durft niet dromen dat dat er in 1968 al zijn zal. Aldus het antwoord van B. en W. op desbetreffende vragen van raads leden over dit onderwerp. In dit verband werd ook nog verteld dat slechts 4 van de 66 plaatselijke ca féhouders er behoefte aan gehad hebben van de sinds enige maanden bestaande mogelijkheid om geduren de 3 avonden per week het slui tingsuur verlengd te krijgen. Programma 18 december: Leunen 1Melderslo 2 2.00 u. Meterik 3Leunen 2 12.00 u, vertrek 11.15 uur Leunen 3Merselo 2 12.00 u. Vandaag, vrijlag 16 december om 19.00 uur vertrek bij Kusters voor de dropping van senioren en A- jeugd. Woensdag: 19.00 training B-jeugd in de gymzaal in Leunen. De cross country om de Jaeger- en Dr. Kremer-wisselbekers, welke zondag j.l. zou worden gehouden door de L.R. Ver. St. Isidorus uit Venray en welke door het slechte weer moest worden afgelast, is nu vastgesteld op zondag 18 dec. a.s. De wedstrijd zal beginnen om 1 u. en wordt gehouden op het terrein aan de Merseloseweg t.o. het zieken huis. PARA LOS ESPANOLES Y PORTUGUESES DE VENRAY Y DE SUS ALREDEDORES El domingo proximo a las diez y media habra Misa cantada con plati- ca en castellano en le Ermita de San José en Smakt. Es el ultimo domin- antes de las Navidades. Que aproveche ya la mayoria de Vds. de la ocasión para confesarse antes de la Misa. A las diez menos cuarto pasaró el coche por Janny Bar y Blitta. El sabado, el dia 24 de diciembre hay occasion para confesarse duran te toda la tarde hasta las nueve de la tarde. A las nueve empezaremos con la celebración de la Noche Bue- na? Quienes de las Senoras nos ha- ran el favor ayudarnos un poquetin con la preparación de la cena? Que me avisen el domingo proximo. Mu- chas gracias anticiapadas. Felicida- des para todos que han celebrado su Santo o cumpleanos. UITSLAG RIK WEDSTRIJD De uitslag van de rikwed- strijd, gehouden op 12 decem ber j.l. in „De Burggraaf" te Venray is als volgt: le prijs J. van Dijck, Leu nen; Middenprijs: Mevr. Lens sen; 2e prijs P. Vos, Blerick 3e prijs Wismans, Smakt; 4e prijs Rutten, Blerick; 5e prijs M. Custers, Venray. Meest be taalde Rutten, Blerick. De volgende rikavonden zijn vastgesteld op 9 en 23 januari 1967, eveneens in Restaurant „De Burggraaf" te Venray. BURGERLIJKE STAND in de week van 8 t.m. 14 dec. GEBOREN: Cox, Antoinetta, Wansum. van Soest, Donaldus, Eiken laan 19. Gellings, Catharina, Casten- raysestraat 21. Claessens, Anna, St. Lucia- straat 13. Nooijen, Corina, Westsingel 92 Friesen, Dorothea, Meerlo. Peerdeman, Simone, Eisen- howerstraat 18. Drabbels, Jacobus, St. Pau- lusstraat 18. Mulders, Franciscus, Paarde- kopweg 14. Jeurissen, Judith, Biezenven- neke 9. Minten, Hendrikus, Broekw. 2 van den Berg, Johannes, Smakterweg 9. van Lipzig, Henri, Laagheid- seweg 16. Relouw, Petronella, Burg. v.d. Loostraat 7. ONDERTROUWD: van Els, Petrus, Venrayseweg 44 en Laurensse, Huberta, Julianasingel 37. Arts, Gerardus, Venray, Paar- dekopweg 11 en Derikx, Gertruda, Venray, Volense- weg 6. Houba, Johan, Venray, Over- loonseweg 4 en Hendriks, Maria, Venray, Smakterweg 16. Geraedts, Johannes, Venlo, Zoutmetersstr. 7 en Straat man, - Cornelia, Venray, Nieuwlandstraat 18. Thissen, Godfried, Bergen, Grotestraat 47 en Assel- berghs, Maria, Venray, St. Jozef laan 9. Tacken, Jozef, Horst, Bemel- straat 5 en Geelen, Maria, Venray, Veulenseschoolweg 27. Philipsen, Wilhelmus, Venray, Pr. Beatrixstraat 7 en de Bruijni, Wilhelmina, Venray Steegse Peelweg 25. GETROUWD: Hermans, Henricus en Ver meulen, Johanna, Venray. Beerkens, Peter Johannes M. C., en van Meijel, Wilhel mina, Venray. Verhaagh, Alphonsus, Grub- benvorst en Voermans, Ger truda, Venray. Custers, Mathias en Bonants, Elisabeth, Venray. van den Munckhof, Willem, Horst en Joosten, Gertruda, Venray. Gerlich, Bemardus en Buijs- sen, Maria, Venray. Derikx, Peter en Horsten, Antonia, Venray. Hermans, Martinus en Storms Helena, Venray. Jansen, E^nardus, Helmond en van Rijt, Arnolda, Ven ray. van Aspert, Jacobus, Eindho ven en Verstappen, Antonia Venray. TAN JA de sierlijke verlovingsring e Juwelier Horloger Opticien PRACHT SORTERING in Kerst- en Nieuwjaarskaarten en -brieven en alle schrijfbehoeften in POUWELS WARENHUIS Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van ons eerste kindje, een zoon PIETER Bij het H. Doopsel ontving hij de namen: Henri Pieter Jan H. VAN LIPZIG M. VAN LIPZIG- CLAASSENS Venray, 12 december 1966 Laagheidseweg 16 Tijd. adres: St. Elisabeth- ziekenhuis, Venray, kamer 48. Wie heeft zondagavond Merselo bij zaal Arts per ver gissing mijn OVERJAS mee genomen? Kleur: licht grijs. Terug te bezorgen bij Jan Derks, Walsert 14 of eventueel bij zaal Arts. H.H. Vogelkwekers Wij kopen elke zaterdag van 1112 uur kanaries - gras parkieten. Betalen a.s. zaterdag voor ka nariemannen 7.50 p.st., ka nariepoppen 3,- p.st. Poppen wit, rood, rood gepigmenteerd 5,- p.st. Vogelhandel Denissen Smakterweg 5 Venray Antivries 2.50 per liter Cliroombeschermer 3 p.bus IJsdooier, spuitbus 3.25 Kruipolie, spuitbus 3.75 Anti-roest, grote bus 3.95 Verder alle soorten oliën en vetten. Bjj grote afname vetspuit en pomp gratis in bruikleen. HERMANS ZN. Leunseweg 25 Tel. 1483 BIEDT ZICH AAN NET MEISJE voor enkele dagen per week Adres bureau dezer. AFWEZIG van 24 dec. t.m. 2 januari M. MUIJSERS gedipl. erkend Veecastreur Langstr. 28 Venray Tel. 1756 Zaak is op de gewone uren open. Grote keuze in BRAADPANNEN KOOKPANNEN FRITES-PANNEN FRITES-SNIJDERS KEUKENUITZETTEN FLUITKETELS WATERKETELS enz. in POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10 TE KOOP VETTE KONIJNEN HAKSELMACHINE EN GIERPOMP Rongen, Brukske 9, Venray TE KOOP KERSTBOMEN W. Kessels, Oirloseweg 2, Oos trum. TE KOOP KONIJNEN Fr. Weys, Castenray, Tel. 332, Castenraysestraat 40a. TE KOOP PARTIJ BIGGEN J. Willems, Leunseweg 49, Venray. TE KOOP VRIJSTAAND HUIS met tuin, gebouwd in 1956 Adres bureau dezer. TE KOOP MOOIE KERSTBOMEN - alle maten. Wijnhoven, Overloon, Tel. 04787-378. TE KOOP VETTE KONIJNEN J. Vullings, Horsterweg 31, Castenray. Pracht keuze in KUNSTKERSTBOMEN vallen niet af, bljjven altijd mooi, met standaard. Kan ieder jaar gebruikt worden. POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10 Met spoed gezocht NET KOSTHUIS omgeving Venray. Brieven onder nr. 503 bureau van dit blad. TE KOOP MARIJNEN KOELKAST inhoud 135 ltr. z.g.a.n. Tolstraat 30, Venray. TE KOOP SOLIED WOONHUIS z.g.a.n. Te bevragen St. Jozeflaan 16, Smakt. TE KOOP ANTIEK EIKENHOUTEN KABINET Geel koperen hangklok Tafelklok - Schilderij klok Koper - Tin - Petroleum lampen - Biedermeier eet- hoek - Telefoon 04788 - 311. Alle PLUIMVEE-A o.a. voederma drinkgots draadroost leg-batterij gas-installatiep Vraagt vrijblijvenf OIRLO telefoon I VERHUXJ1 gelegenhej kleding geheel nieify Wordt bezoi en teruggehf Ook vervaari van Bruidsjapj KLEERMAK| Maasheseweg 2, ASSURANTIEK LEUNSEWE*» FINANCIER!^ HYPOTHEK^ speciaal opfol öirlo iel. 7weekse en or Donderdag 22 dei inleveren,t VAKANTIEBON voor Kerstverzilveit; de landbouw voorj, van 7.309.30 u. H. Minten, Overlook TE KOOP OF TE RL 5 KALFVAARZEV AFGEKALFDE g Goossens, Veehandel TE KOOP GEVRAAI SLACHTKONIJNf B. Linders-Poels, D^: weg 28a, Tel. 04785-j TE KOOP KERSTDENNEN i per stuk. G. Martens, St. Ursiii 58, Venray, Tel. 1839a TE KOOP KERSTDENNEN J. W. Peeters, Langev :ewe BAKT U ZELF VOOR DE FEESTD/ Vlaplaten Vlahorren Tulbandvormen Kleine vormpjes Taartvormpjes Cakevormen Bakblikken j fl Kloppers Roomkloppers 8 Mixers Verder alles voor t in 1 POUWELS WARElJ Hofstraat 10 TE KOOP DRAGENDE VAA#' aan telling, of GEKALFDE VAAr vrije stal. L Tevens te koop SLACHTKIPPEN G. Winnen, Overlook Tel. 2087.

Peel en Maas | 1966 | | pagina 2