anjerkollekte amps Thomassen opent nieuwe zaak JANNYBAR Burgerlijke stand SOLEX^T POELS a:s S. R. 65 - VENRAY 7 okt.: Sociëteit normaal geopend. 8 okt.: 7.008.30 uur sociëteit ge opend voor leden beneden 16 jaar. 8.4511.30 uur sociëteit geopend voor leden boven 16 jaar. 9 okt.: sociëteit normaal geopend. 11 okt.: 7.008.30 uur sociëteit ge opend voor jongens. 12 okt.: 7.008.30 uur sociëteit ge opend voor meisjes. 8.4510.30 uur sociëteit geopend voor leden boven 16 jaar. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de gemeentesecretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van de fa. J. Houwen Zn., Molenhoekweg 5, om vergunning tot uitbreiding van een pluimveeslachterij met een pluimveefokinrichting annex pro- paangasinstallatie aan de Molen hoekweg 5 te Castenray gem. Ven ray sectie F nummer 1870. Verder ligt op de secretarie van de gemeente Venray ter inzage een verzoek met bijlagen van P. A. M. A. Bonants, Mgr. Hanssenstraat 33. Oostrum-Venray, om vergunning tot oprichting van een friture aan bo vengenoemd adres. Kadastraal ge meente Venray sectie E nummer 3458. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan eenieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendma king inbrengen bij het gemeentebe stuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan eenieder persoonlijk of bij gemachtigde in brengen op een openbare ziting te houden op 24 oktober 1966 om 15 u. in het gemeentehuis. Venray, 3 oktober 1966 Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS, burgemeester H. P. L. VORST, secretaris BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter algemene ken nis dat op dinsdag 11 oktober a.s. de kantoren van alle gemeentediensten uitsluitend geopend zijn des voor middags van negen uur tot half elf. Venray, 4 oktober 1966 Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS, burgemeester F. A. J. M. DE VOCHT, loco-secretaris. SLIPPENDE BROEDER Door het natte wegdek geraakte de luxe auto bestuurd door een Eerw. Broeder van Servatius op de Stationsweg in een slip en kwam met de achterzijde tegen een gevel tot stilstand. De auto werd zwaar, de gevel licht beschadigd. ZUIDELIJK BEZOEK Dinsdag j.l. bezocht het bestuur van de Stichting Streekontwikkeling van het land van Swentibold (waar in de gemeenten Born, Grevenbicht, Limbricht, Nieuwstadt, Obbicht en Papenhoven, Roosteren en Susteren samenwerken) tesamen met de le den van de gemeenteraden van deze gemeenten de gemeente Venray. Bij de ontvangst ten gemeente huize, hield burgemeester Mr. Cus- ters een korte inleiding over de ont wikkeling van de gemeente Venray. Daarna werd in een excursie in de gemeente Venray de bezoekers ge toond hetgeen in onze gemeente reeds is tot stand gekomen. Bezocht werden o.a. het industrieterrein aan de Maasheseweg, het sportpark, het cultureel centrum, het recreatieoord Vlakwater (speeltuin, camping en vakantiehuisjes), het zwembad en 't gemeenschapshuis te Leunen, terwijl verder diverse uitbreidingsplannen, waaronder ook het kerkdorp Oos trum, bezichtigd werden. Ook werd kennis genomen van de werkzaam heden in het ruilverkavelingsgebied Lollebeek. In het kader van de herstructure ring van de mijnstreek staan de bovengenoemde gemeenten voor tal rijke problemen, waarmede de ge meente Venray in de afgelopen ja ren eveneens te maken had. OUDERAVOND L.T.S. GESLAAGD De regen kon niet verhinderen dat zaal Wilhelmina te Venray geheel gevuld was met ouders van de eer ste jaars leerlingen van de streek- LTS Venray toen voorzitter Beemer zijn welkomstwoord als voorzitter van het oudercomité kon doen. Dit was de eerste van de vier ouderavonden die door het ouder comité in dit schooljaar worden ge organiseerd. Als spreker fungeerde op deze avond de heer Kneepkens, inspec teur van het Nijverheidsonderwijs, die op klare, duidelijke en voor de ouders bevattelijke wijze de Mam moetwet van Cals belichtte. Uit zijn inleiding bleek wel dat de verschil lende onderwijsmogelijkheden nieu we benamingen krijgen, maar ook nieuwe mogelijkheden krijgen, die in deze raamwet duidelijk worden omschreven. Inspecteur Kneepkens was een grote voorstander van deze vernieu wing van de oude onderwijs wetge ving. De overgang van de lagere school naar andere vormen van on derwijs is voor de meeste kinderen een te grote sprong. De nieuwe wet biedt de mogelijkheid deze overgang gemakkelijker te maken. BEGROTING 1967 Het ligt in de bedoeling dat in de komende raadsvergadering reeds de begroting 1967 aan de leden van de raad zal worden aangeboden. Het gaat om Uw zaak! Dat is het devies dat het Anjerfonds in het werk ten bate van de culturele activiteiten en de zelfwerkzaamheid steeds hanteert. En inderdaad! Het is ons aller zaak te ijveren voor de zelf werkzaamheid op het gebied van wetenschap, kunst en cul tuur en deze ook mogelijk te maken. Daarvoor is eenmaal weer geld noodzakelijk. Het Anjerfonds heeft tot doel door het verlenen van finan ciële steun cultureel werk mogelijk te maken. De inzet van velen is nodig om die financiën te verwerven. Eén van de middelen daartoe is een jaarlijkse Anjerfonds- kollekte. Deze kollekte is door verschillende omstandigheden enkele jaren in Venray niet gehouden. Niettemin hebben in de afgelopen jaren verschillende Ven ray se culturele verenigingen bijdragen uit het Anjerfonds ontvangen. Thans zal deze kollekte in 1966 gehouden worden op zater dag 8 oktober a.s. De plaatselijke muziek- en zanggezelschappen hebben op zich genomen deze kollekte dit jaar in onze gemeente te doen houden. Zij hebben begrepen dat het om onze zaak gaat. Laten wij allen tonen dat wij dat ook begrijpen, opdat het Anjerfonds nog meer mogelijkheden krijgen zal om steun te verlenen aan muziek- en zanggezelschappen en diverse an dere culturele aktiviteiten in onze gemeente. Van harte beveel ik dan ook de Anjerkollekte bij U aan. Moge het feit, dat enkele jaren geen kollekte gehouden is kunnen worden, in 1966 goed gemaakt worden door een goede opbrengst van deze kollekte. Het gaat om de zaak van het Venrayse gemeenschapsleven! Voor Uw medewerking bij voorbaat van harte dank! Mr. M. M. L. G. M. Custers, burgemeester van Venray. Donderdag a.s. zal Burgemeester Mr. Custers het grote nieuwe winkelpand openen, dat door de fa. Thomassen gebouwd is aan de Wilhelminastraat. Gebouwd om de meubelafdeling van de oude zaak nieuwe en grotere mogelijkheden te geven. En dat op een werkelijk grootscheepse wijze, getuige de prachtige nieuw bouw op de hoek, daar ontworpen door de architecten Colsen uit Venray en Versluys uit Ede en gebouwd door het aannemersbe drijf Koenen uit Hol thees. Men verwijt de middenstand wel eens dat ze laks is en niet bij de pinken. Dat mag misschien in orga nisatorisch verband dan wel klop pen, maar wie zich even realiseert wat diezelfde middenstand, vooral na de bevrijding, in Venray heeft geïnvesteerd in nieuwbouw en uit breiding, die zal tot een heel an dere conclusie komen. Deze nieuwe zaak is daarvan wel een sprekend voorbeeld. KRUIDENIERSWAREN EN TEXTIEL Als in 1899 de grondlegger van de firma Thomassen naar Venray komt om daar in het pand Grotestraat 5 een kruidenierszaak te beginnen, waarin tevens textiel verhandeld wordt, dan is dat uiteraard van de zaak iets dat daar in dat pand in een voorkamer wordt begonnen. Dat was in die dagen niet. anders, toen zeker in deze branche het hele han delen meer ruilen was, dan tegen kontant geld afleveren. Het ruilmid del was boter, die dan weer door verkocht werd in Venlo, waar een speciale botermarkt was. In 1904 verhuist de zaak naar het pand Grotestraat 30. Daar was de voorkamer iets ruimer (25 m2) en men had meer bergruimte, omdat de oude klompenmakerij die voor heen in dit pand gevestigd was, meer ruimte te bieden had. En dan zien we deze zaak zich langzaam ontwikkelen. In 1912 moest al weer verbouwd worden en werd een andere voorkamer bij de winkel getrokken. Later moest de keuken er aan geloven, maar toen hadden twee zoons al gezongd dat de naam Thomassen van St. Antho- nis tot en met Sevenum bekend was. De ruilhandel was intussen al lang ter ziele en in de twintiger ja ren besloot vader Thomassen de kruidenierswaren aan de kant te doen en alleen zich te specialiseren op textiel. De textielhandel bestond dan voornamelijk in stukgoed en het bekende manchester, dat onverslijt baar was. De twee zoons waren de reizigers voor de zaak, eerst per fiets, later per motor en weer later met de auto. Met streek en plaats groeide de zaak, groeide de omzet. In de derti ger jaren neemt zoon Jan de zaak over. De andere zoon trok naar Eindhoven, waar ook hij in korte tijd een goed beklantte textielzaak wist op te bouwen. De crisisjaren, die dan handel en nijverheid ook in deze contreien verlammen, zijn niet in staat, de intussen 30-jarige zaak er onder te krijgen. Neen, men be gon zelfs in die tijd aan de derde uitbreiding, als een teken van voort durende groei. En men sloot zich aan bij de grote inkoopcombinatie Nederland, wat assortiment en kwa liteit ten goede kwam. Het wordt er allemaal zo heel simpel even neergeschreven, maar wie de omstandigheden van voor de oorlog nog kent. die weet uit eigen ervaring, dat in deze moeilijke jaren het geen sinecure was een zaak in stand te houden, laat staan uit te breiden. VERNIETIGING De oorlog kwam, de oorlog ging. Een van de zwaarst getroffen za ken was toen de firma Thomassen, die letterlijk en figuurlijk uitgebom- bardeerd was. Wat.puin en rommel restten het werk, dat twee genera ties hadden opgebouwd. Maar vlucht en evacuatie verhinderden niet dat eerst op de Langstraat, later in het pand Grotestraat 10 al vrij gauw een noodwinkel geopend kon wor den en dat als een der eerste nieuw- bouwzaken de firma Thomassen in 1949 een nieuw en riant pand op Grotestraat 27 kon openen. Een nieuwe start, die successen in zich borg. Nauwelijks tien jaren daarna moest immers al de nieuwe zaak weer danig worden uitgebreid. En dan herhaalt zich de geschiede nis. Weer komen twee zoons in de zaak hun hulp aanbieden. De resul taten heeft men kunnen merken met de opening van een speciaalzaak voor a.s. moeders, bay's en kleuters in het pand Grotestraat 30 en thans met de nieuwe meubelzaak, die men rustig de bekroning mag noe men van de voorbije zeventig ja ren. Venray krijt een nieuw en riant winkelpand er bij. De bekroning van ijver en vlijt waarmede deze zaak is uitgebouwd, maar ook een aanwinst voor Venrays winkelstand, die het vertrouwen naar een goede toekomst weer eens op duidelijke wijze door dit pand naar voren brengt. NIEUWE DIRECTEUR ARBEIDSBUREAU Als opvolger van de heer R. Wer- meling is benoemd tot directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau Ven ray de heer P. M. Suijkers, die al sinds het vertrek van de heer Wer- meling plaatsvervanger was. De heer Suijker is in 1935 in Rot terdam geboren en is werkzaam ge weest aan het Gewestelijk Arbeids bureau in Rotterdam en bij de cen trale dienst in Den Haag. In die laatste functie had hij bemoeienis sen met het werven van Italianen. In november 1965 kwam hij dienst te Venray. Op zijn programma staan o.m. een onderzoek van de Duitsland-pendel, het aantrekken van hoger gekwali ficeerd personeel o.m. uit het zuiden van onze provincie en de beroepen- tentoonstelling, die van 2 tot 10 no vember in Venray wordt gehouden. SERGEANT-MAJOOR C. HENSING ONDERSCHEIDEN Op het mobilisatiecomplex in Ys- selsteyn nam woensdag sergeant majoor Hensing afscheid van de mi litaire dienst. Hierbij waren aanwe zig namens de Minister van Defen sie Mr. Krans, de president van de Volksbund Deutsche Kriegsgraber- fürsorge, dr. Trepte, alsmede mevr. Eule, weduwe van de oprichter van deze bond; namens het Duitse con sulaat de heer Kruger, Burgemees ter Mr. M. Custers, verschillende militaire autoriteiten en verwanten van gevallen Duitse soldaten o.a. uit Hamburg, Bonn en Berlijn. De president van de Volksbund Dr. Trepte wees op de grote ver diensten, die majoor Hensing zich verworven heeft in de 19 jaren die hij als plaatsvervangend comman dant van het Duitse kerkhof in Ys- selsteyn gewerkt heeft. Met veel zorg is dit kerkhof aangelegd en alles is gedaan om te komen tot identificatie, waardoor onzekerheid zekerheid kon worden. Bijzonder dankbaar was Dr. Trepte voor de wijze waarop ook de scheidende ma joor altijd de nabestaanden in Ys- selsteyn ontvangen en geholpen heeft en roemde hem om zijn vrien delijkheid en menselijk. Graag ver leende hij hem de gouden speld van I verdiensten van de Volksbund, daar mede ook het Nederlandse volk erend, dat aldus deze president, op zo uitzonderlijke wijze gezorgd heeft voor zijn gevallen vijanden. Mr. Krans sprak namens de Mi nister van Defensie en wees op het identificatie-werk, waarover majoor Hensing de leiding had. Dat van de 31.000 begravenen er ruim 28.000 ge- identificeerd konden worden, was voor een groot deel het werk van deze majoor, die daarnaast zijn bes te krachten gegeven heeft voor de verfraaiing van het 30 ha grote kerkhof. Voor dat alles had het H.M. de Koningin behaagd hem de orde van Oranje Nassau te verlenen in het zilver met de zwaarden. Burgemeester Custers was de eer ste die de scheidende majoor met deze onderscheidingen gelukwenste. Zijn werk had belangrijk bijgedra gen tot verzoening over de graven heen. Pastoor Janssen van Ysselsteyn roemde eveneens het werk van ma joor Hensing. Zij waren de koplo pers van een lange rij van felicitan- ten, terwijl er tevens vele schrifte lijke gelukwensen binnenkwamen. De Limburgse Jagers kwamen 'n muzikale hulde brengen, terwijl een deputatie van de Bundeswehr en de Luchtmacht uit Budel de beste wen sen kwam overbrengen van het Duitse leger. De Duitse televisie maakte opnamen van een en ander voor de uitzending van Hier und Heute op donderdagavond. VEROUDERD BEZIT Ongeveer een halve eeuw geleden werden de „Kinderwetten" inge voerd. Dat betekent, dat men eerst toen in ruime mate is gaan bouwen en dit betekent ook, dat men thans in vele sectoren verouderde accomodaties bezit, die een dagelijk se belemmering vormen voor een eigentijdse bescherming, re-sociali- satie (begeleiding) van het kind. Er is telkenj are veel, héél veel nodig. De welvaart beperkt het aan tal zorgenkinderen niet. Integen deel. Daarom: houdt U er vast een beet je rekening mee als er gebeld wordt? En helpt ze zo nodig over hun drempelvrees heen. Open Uw deur en Uw hart Tezamen bevolkt het micro-bezoek acht en half duizend scholen en achter deze kinderen staan 20.000 leerkrachten, die hebben aangemoe digd en hun onmiskenbare mede werking hebben verleend. Er schuilt een enorme organisatie achter Pietje en Ankie, achter Pirn en Leny, die weldra met hun intekenlijst voor U staan. En wie heeft er nu geen post zegels nodig, wie verzendt nu niet eens een gezellige kaart? (Een zak je postzegels kost 2.50). De toeslag is voor de nationale kinderbescher ming. Wanneer ze U genoteerd hebben uw bestelling opgeschreven krijgt U een zegeltje om aan uw deurpost te plakken. Het teken: hier zijn de kinderzegels al besteld. Een waterdicht systeem is dit niet, want het is mogelijk, dat er nóg eens een geestdriftig schoolkind bij U belt. Dat neemt U dan maar op de reeds gedane koop toe. Negenendertig akties hebben bij na veertig miljoen gulden opge bracht, waarbij in de laatste jaren sprongen van om en nabij een mil joen gulden zijn gemaakt. Nu, bij de veertigste een mijl paal is meer dan ooit de leuze: aan de deur wordt wél gekocht, wat geluk voor hen, die er niet zelf om kunnen vragen TOT VANAVOND IN DE in de week van 29 sept. t.m. 5 okt. GEBOREN: de Bas, Jan, Arkstraat 29. Classens, Marc, Blakterweg 4. Jansen, Ronald, Tedderstraat 19. Smetsers, Silvia, Lindenstraat 22. Janssen, Anna, Willemstraat 5. Verschuuren, Frank, Grotestraat 19 Klaassens, Yvonne, Eikenlaan 40. Jansen, Wilhelmus, Kempweg 63. Driessen, Henrica, Overloonseweg 29 Gerrits, Theodorus, Eindstraat 2a v. Grootel, Heinrich, Helfrichstr. 11 Hoekstra, Rowena, Doormanstr. 64 Aarts, Petronella, Lindenstraat 20. OVERLEDEN: Theuws, Maria, 73 jr., Venray. Poels, Florence, 2 mnd., Venray. ONDERTROUWD: Gijsbers, Johannes, Wanroy, Nieuw- straat 4 en van Bergen, Corry, Venray, Past. Ruttenstraat 10. Rosenberg, Eduard, Gildenstraat 1, Bergen en Scholtz, Jeane, Pr. Bernhardstraat 33. Toonen, Gerardus, Driehoek 7, Op- loo ca. en van Kempen, Johanna Scheiweg 7. Elberse Johannes, Oss, Hekelstraat 13 en Voesten, Clementine, Ven ray, Zuidsingel 63. Jeuken, Hendrikus, Venray, Hoen derstraat 4 en Volleberg, Anna, Venray, Langstraat 33c. GETROUWD: Direks Jozef en Slangen Maria, bei den te Venray. Willems Petrus en Madou Martina, beiden te Venray. Broers Hendrikus en Linders Theo dora, beiden te Venray. Met grote vreugde en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van onze zoon N O R B E R T Bij het H. Doopsel ontvangt hij de namen: Norbert Marie Jozef L. L. G. van Haren C. H. M. van Haren-Janssen Overloon, 29 september 1966 Venray se weg 7 Geven met vreugde kennis van de geboorte van ons doch tertje SYLVIA Bij het H. Doopsel ontving zij de namen Sylvia Jacoba Johanna Maria J. Smetsers T. Smetsers-v. d. Wal Heriga - Christine Angelique Venray, 1 oktober 1966 Lindenstraat 22 Op vrijdag 14 oktober a.s. ho pen onze dierbare ouders MATHIAS JOOSTEN en ANNA RUTTEN hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Op die dag zal tot hun intentie om 16.00 uur een pl. H. Mis worden opgedragen in de parochiekerk van O.L. Vr. Geboorte te Oostrum. Dat ze nog lang mogen leven is de wens van hun Dankbare kinderen. DagadresParochiehuis, Oostrum. Feliciteren van 18.30-19.30 u. Oostrum, Ooster Thienweg 17 Geven met grote vreugde ken nis van de geboorte van ons zoontje FRANK Bij het H. Doopsel ontvangt hij de namen: Frank Anna Johan Antoine M. Verschuuren L. Verschuuren-Janssen Venray, 2 oktober 1966 Grotestraat 19 Met grote vreugde geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje H AN S - WILLY Bij het H. Doopsel ontving hij de namen: Johannes Wilhelmus W. Clephas A. Clephas-Nolze Elviva 5141 Rath-Anhoven Did. 3 oktober 1966 Nelkerstr. 4 Tijd. adres: St. Antonius- ziekenhuis K. 19, 5141 Wegberg Did. Na 2 maanden op deze wereld te zijn geweest, heeft God op 30 september weer tot Zich genomen ons dochtertje en zusje R E N S K E Peter Poels Jenny Poels-Huberts Pia Op 22 oktober a.s. hopen onze geliefde ouders ST. J. M. DIJKMAN en G. A. M. DIJKMAN- BLANKERT hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Receptie van 1416 uur in Hotel Cox. Hun dankbare kinderen: Horst, 8 oktober 1966 Venray se weg 22 Voor uw hartelijke blijken van medeleven bij het over lijden van mijn dierbare man, onze vader en opa LUDOVICUS ARTS betuigen wij onze oprechte dank. Speciaal aan Pastoor Janssen, dr. Bloemen, dr. Ter- mote en broeder Goumans en verplegend personeel afd. St. Jozef, buurt, familie, vrien den en bekenden. Wed. L. Arts-Gielen kinderen en kleinkinderen Ysselsteyn, Schoolweg 7 Heb rechterhelft van 100 dol larbiljet van De Gruyter. Wie heeft linkerhelft? Prijs delen. Brieven onder nr. 404 bureau van dit blad. Zoek linkerhelft van een De Gruyter's 100 dollar-biljet Heb zelf rechterhelft. Wie wil samen delen Adres bureau v.d. blad. Service-Station GROTESTRAAT 26 h TANJA de sierlijke verlovingsring Onderlinge Paardenverzekering Venray PREMIEBETALING Zondag 9 okt. 1966 v.m. van 11 tot 12 uur te Merselo in café H. Janssen Premie bedraagt l°/o Vrouwenbeweging N.K.V. afd. Venray Dames weet U nog hoe gezel lig het was in Oostrum en Overloon? Daarom op maan dag 10 oktober naar Zaal „Wilhelmina". Veel plezier wenst U, HET BESTUUR. UITSLAG LOTERIJ t.b.v. Missienaaikring Oirlo Trekking 2 oktober 1966 Prijzen van 1 t.m. 27: 1988 2106 1184 1402 1395 2031 1997 1594 1892 1301 1815 1543 2020 2001 1809 1656 1218 2091 1009 1146 2109 1004 1195 1354 1287 2114 2169 Prijzen afhalen voor 21 okt. 1966 bij mevr. Houwen- Steeghs, Past. Gerardstraat 8, Oirlo. Na deze datum vallen de prij zen terug aan de Missienaai kring Oirlo. Enige wollen Smyrna VLOERKLEDEN door Groothandel op Jaar beurs gebruikt; 150,- p. st. Grote maten. Niet van nieuw te onderscheiden. Evt. thuis te bezichtigen. Brieven onder no. 403 bureau van dit blad. BIEDT ZICH AAN WINKELJUFFROUW liefst in Venray. Adres bureau dezer. GEVRAAGD RUIME ZONNIGE KAMER met kookgelegenheid voor lerares. Brieven onder nr. 402 bureau van dit blad. GEVRAAGD Prima KOLENCONVECTOR 10.000 - 14.000 cal. voor nootjes 4. Adres bureau dezer. GEVRAAGD NET MEISJE voor 2 dagen per week, liefst vrijdags en zaterdags. Sijbers, Brandstoffenhandel, Kempweg 1. GEVRAAGD MEISJE 15 tot 17 jaar voor 's mor gens of enkele morgens in de week. Mevr. Janssen, Eisenhowerstr. 17, Tel. 1444. GEVRAAGD NET MEISJE voor halve dagen per 1 december Adres bureau dezer. i.s. GEVRAAGD NETTE MEISJES voor de winkel in POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10 VERLOREN zwarte Damesportemonnaie inhoudende geld, tramkaar ten R.E.T. en foto, omgeving Langeweg - Hoenderstraat. Past. v. d. Gaetstraat 61. Heb FLAT in Tegelen, wil ruilen met FLAT of WONING te Venray Brieven onder nr. 405 bureau van dit blad. c Juwelier - Horloger Opiiciên TE KOOP JONATHAN APPELS Langstraat 2. TE KOOP GASFORNUIS geschikt v. stadsgas, i.pr.st. M. van Well, Endepoel 3, Merselo, Tel. 2227. Fluitketels Koffiekanne Filterkannei Waterketels in alle soort modellen in POUWELS WA( Hofstraat 10 TE KOOP WASMACHU zo goed als nii Th. Janssen, Janj straat 10, Overig te koop goed onderhout kolenforn! met veel chrocl. de kolenbak. I van Berlostraat l Venray, Tel. 047a TE KOOP een zeer mooi Oud Hollands en EETKAMEI bestaande uit; 1 tafel, 4 stoele stoelen, grote Bank en 2 stoe 5 salontafel Zo goed als nii Pr. Margrietstra! PLASTIC dink en dun, pi Plastic zakken^ Plastic dozen m POUWELS WA Hofstraat 10 TE KOOP voor champign! Heater, 2 circu| Aanjager met f Pannen - Hout 6 Houten kuiken^ Drinkbakjes Grote koepel v§ Beckers Kolen Halfh. kinder Muvero wasketi Kampweg 5. TE KOOP prima tweede i| J ZAAI-ROGGE j Jos Direks, Blaktl Oirlo. TE KOOP ANTIEK SPI! OLIELAMPEN KOPER Eikenlaan 13, Vei :n| N Voor het mooiste i SPEELGOI naar POUWELS WA Hofstraat 10 TE KOOP RODE- WITTER SAVOYE KOOI H. van Hoof, Bruf TE KOOP partü SUIKER! A. van Hoof, Groi Merselo. TE KOOP VETTE KONIJ] A. Manders, Broe Venray. TE KOOP goed onderhoud WOONHUIS gelegen Schools Direct te aanva Te bevragen: P. I lianasingel 34A, Wjj hebben een re in de nieuwste gei VOOR ALLE FI Even kjjken in POUWELS WAR! Hofstraat 10 TE KOOP DRAGENDE V) aan telling, en EETAARDAPPI voor wintervooi desgewenst thuis G. Winnen, Overl Venray. Wij hebben weer HANDWERK KUSSENS SCHILDERIJ GEZ. VAN DER I Schoolstraat 16 TE KOOP RONDO CENTB en WASMACHI met verwarming H. Marcellis, Heid 2E, Ysselsteyn. TE KOOP complete SIMPLEX melk en weide-wagen Twee jonge pin< J. Droesen, Droesf Heide-Venray, T< te koop eetaardappi voor wintervooi en Eiselster van G. Bongers, Beek

Peel en Maas | 1966 | | pagina 2