b Afgelopen week s.v.v. JEUGD HANDBOOG amps £L c o> X Burgerlijke Stand O* X Sü JUBILEUM Volgende week maandag herdenkt de heer L. Koppers de dag waarop hij voor 40 jaren voor de eerste maal als onderwijzer voor de klas trad. Dat gebeurde in de gemeente waar in hij geboren is, namelijk in de la gere school van Afferden, gemeente Bergen. In 1928 kwam hij naar Ven- ray toen de lagere school alhier een bijzonder school werd. Na jaren dienst gedaan te hebben op de enige jongensschool, die Ven- ray-kom rijk was, werd hij bij de splitsing van deze intussen totaal uitgebombardeerde school, hoofd van de nieuwe Henseniusschool in West, die een tijdlang als gemengd# school voor die buurt gediend heeft. In het verloop van deze 40 jaren heeft hij ontelbare Venrayse jon gens het lager onderwijs bijgebracht en ongetwijfeld zal maandag menig oud-leerling de heer Koppers geluk wensen met dit jubileum. N.K.V. VERGADERDE Op de woensdag gehouden ver gadering van de dames van de NKV onder voorzitterschap van Mevr. Arts, gaf kapelaan J. Driessen sr. nadere bijzonderheden over de Lourdesreis voor Venrayse kinderen. Zoals bekend heeft een aktie bij het gouden feest van Herwonnen Le venskracht het mogelijk gemaakt dat 20 Venrayse kinderen naar Lourdes kunnen. Vijftien hiervan gaan op 19 juli a.s.. de andere 5 in september. De kinderen worden vanuit Venray per auto naar Roer mond gebracht en komen daar in de ziekentrein die hen naar Lourdes- brengt. Kapelaan Driessen vertelde de ouders wat er nodig was voor deze reis en wat de kinderen zullen zien en meemaken. MEISJE TEGEN AUTO Woensdagavond omstreeks 6 uur is op de Deurneseweg het 11-jarig dochtertje van de familie Willems, toen zij achter een auto vandaan de weg wilde oversteken, door een luxe auto geschept. Het meisje be kwam een hersenschudding, inwen dige kwetsuren en moest in ernsti ge toestand naar het ziekenhuis te Venray worden overgebracht. KATH. VROUWENGILDE Dinsdag 28 juni gaan de dames van het Vrouwengilde hun jaar lijks uitstapje maken. Ditmaal het reisdoel Zuid-Holland met be zoeken aan Rotterdam (o.a. de Sta tendam) en Delft (antiekbeurs). In Breda wordt gedineerd. Aanmelden voor deze tocht niet meer mogelijk. Men vertrekt om half 8 vanaf garage van Haren. GEMEENTERAADS VERGADERING Voor de dinsdag wederom te hou den gemeenteraadsvergadering staan o.m. de volgende punten op de agen- 'overschrijving van pacht; verkoop van grond aan de Boe renleenbank te Oostrum; aankoop van grond en opstallen van Cremers op de Markt t.b.v. de uitvoering van 'het centrum plan; verkoop van grond aan de pro vincie t.b.v. de doortrekking van de Deurneseweg naar de Wans- sumseweg; intrekking van het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan Desselke; overdracht van grond t.b.v. de bouw van 44 eengezinswoningen in West 1; intrekking van het besluit tot het bouwen van 44 woningwetwonin gen; verlenen van medewerking aan de school van het Veulen voor de aanschaf van leerlingen-sets idem aan de meisjesschool Leunen voor de aanschaf van een nieuwe leesmethode; beschikbaarstelling van krediet voor de aansluiting op de water leiding van super-onrendabele aansluitingen; het uitvoeren van openbare wer ken rond de schouwburg; vaststelling subsidieverordening sportvoorzieningen kerkdorpen; verhoging van de presentiegelden voor raadsleden; wijziging gemeentelijke verorde ning keuring van waren; vaststelling voorwaarden, waar onder leningen en bijdragen in gevolge art. 60 Woningwet kun nen worden verleend; aanstelling vakkraohten voor li chamelijke oefeningen en muzi kale vorming bij bijzondere scho len; vaststelling grondprijzen in het Biezenvenneke; vaststelling bouwexploitatiever- ordening; wijziging bouwverordening. GESLAAGD Voor het eindexamen HBS B slaagden te Deurne de dames Monica Heijnsbroek en In ja Sedee uit Ven ray. KANTONRECHTER ONDER INVLOED Dat ook kantonrechters gewone mensen zijn, een borreltje lusten en dan onder invloed een auto bestu ren, bewees een 51-jarige Amster damse kantonrechter die voor dit feit verbaliseerd werd. Hij heeft hier wel zijn consequenties uit ge trokken en zijn ontslag gevraagd aan de minister van justitie. De mi nister heeft hem dit ontslag met onmiddellijke ingang verleend. AARDBEIEN In de landelijke pers is nogal eni ge deining geweest over de prijzen van de aardbeien, die vooral op de Hollandse veilingen ver beneden de kostprijs kwamen. Dit vond dan zijn oorzaak in het buitengewone zonnige en warme weer, die sneller dan verwacht de bleke vruchten tot volle rijpheid bracht. Dit had tot gevolg een overgroot aanbod op de markt, die deze plotselinge over vloed niet aan kon en in elkaar stortte, zeer tot teleurstelling van de telers. In deze contreien blijkt het nogal mee te vallen. Op de eerste plaats wordt hier het merendeel van de aardbeien gekweekt voor de fabrieken. Men is dus niet zo afhan kelijk van de vragen van de con sument. Natuurlijk heeft ook hier de warmte en de zon de vrucht vlugger doen rijpen dan gewoon is: en dat is ook hier reden geweest van een groot aanbod, die wel eni ge invloed gehad heeft op de prij zen, maar niet zodanig dat van een ramp gesproken kan worden, zoals in sommige bladen van het noorden gedaan wordt. OUD EN JONG In de Tweede Kamer waren de debatten over de dolle dinsdag in Amsterdam al te zeer gefixeerd op de handhaving van het gezag en de openbare orde. Men kan zich dit on der de invloed van de gebeurtenis sen in Amsterdam zeer wel voor stellen, maar daarmee valt het nog niet goed te praten. Gelukkig heb ben enkele sprekers, met name mi nister Samkalden, er ook op gewe zen dat de jeugd in Nederland meer geestelijke ruimte zal moeten wor den gegeven om hun ideeën uit te dragen en hun politieke aktiviteiten te ontwikkelen. Nederland is een land, waar de oude heren het nog gaarne voor het zeggen willen hebben. Waar nieuwe ideeën en ontwikkelingen dikwijls al te grif worden onderdrukt, om dat de jongeren anders piepen dan de ouden zingen en die „oudjes'' hun vocale kwaliteiten blijkbaar zeer voortreffelijk achten. Hiermee willen we het provocerend gedrag van sommige jongeren niet recht vaardigen. maar het dient te worden gezegd en onderkend dat veel oude ren door hun gedrag evenzeer mee werken in ons land een klimaat te scheppen, die gebeurtenissen als die in Amsterdam mogelijk maken. Er zijn jeugdige provo's, maar ook oude kankeraars, die niets anders doen dan hun ontevredenheid te spuien. Daarom is het onjuist alléén be paalde groepen (nozems, bouwvak arbeiders, communisten) verant &s,^lfi5bofevheK-'!tf^a®ï woordelijkheid. NIEUWE PARTIJ? Door de recente verkiezingsuitsla gen is er weer leven gekomen in onze politieke brouwerij. Opvallend is hierbij, dat uit de boezem van de grote partijen zelf thans meer kri tiek op de leiding van de partij wordt uitgeoefend. In socialistische kring bespeurt men duidelijk ongenoegen over de wijze, waarop Tans en Nederhorst de partij c.q. de tweede kamer-frac tie leiden .Het zou ons niet verba zen wanneer Nederhorst straks plaats zou moeten maken voor een figuur, die de socialistische kiezers meer zou aanspreken. Maar ook in het liberale kamp rommelt het geducht. Sinds het ver trek van de grillige, doch hoogst bekwame Gruyters neemt de kritiek op de bazige Toxopeus toe. De wijze, waarop de liberale jongeren zich over de politieke lijn van de VVD uitlaten, spreekt trouwens boekde len. De meer linkse liberalen denken zelfs serieus over de oprichting van een nieuwe partij, een soort pen dant van de Vrije Democratische Partij van voor de oorlog. Een der gelijke partij, die vooral de liberale jeugd wel zou aanspreken en die trouwens voor de meer rechtse so cialisten ook niet onaantrekkelijk zou zijn, zou de VVD wel eens tot een kleine, conservatieve partij kun nen reduceren. ACCIJNSVERHOGING Er gaan thans reeds hardnekkige geruchten, als zouden het komende jaar de accijns op benzine en tabak opnieuw worden verhoogd. Minister Vondeling is op zoek naar middelen om het tekort op de komende be groting te dekken. Zelfs wanneer de regering haar uitgaven zou wil len inperken, hetgeen gezien de drang, die de Kamer in dat opzicht op haar heeft uitgeoefend, wel te verwachten is, dan nog zal men niet aan een belastingverhoging ontko men. Het zou natuurlijk veel eenvoudi ger zijn indien de tweede tranche van de verlaging der loon- en in komstenbelasting niet zou doorgaan, maar nu een groot deel van de Ka mer zich hiertegen heeft verzet, moet men het zoeken in de indirecte sfeer. Dat dan in de eerste plaats wordt gedacht aan een verhoging van de accijns op tabak en op al cohol, ligt voor de hand. Het betreft luxe artikelen, die veel opbrengen en waarvan het verbruik door prijs stijgingen nauwelijks wordt afge remd, zoals dit jaar ten overvloede is gebleken. Ondertussen staat het wel vast, dat de bevolking meer offers zal moeten brengen dan alleen een kwartje meer betalen voor een pak je sigaretten en een duurder borrel tje. Dat blijkt wel uit andere ge ruchten, die suggereren dat de ac cijns op benzine andermaal zal wor den verhoogd. Hier heeft de minis ter de wind een beetje mee, omdat de benzinemaatschappijen kortelings hun prijzen hebben verlaagd. Niet temin ligt het voor de hand, dat een accijnsverhoging op benzine grotere invloed op het algemeen prijspeil zal hebben dan een accijnsverhoging op tabak en alcohol. Uitslagen: Op het j.l. zaterdag te Horst ge houden B-jeugdtoernooi wist het BI elftal de tweede prijs te behalen. De finale werd beslist door penaltys en hierin bleek Spel. Irene sterker te zijn. Overigens een mooi resul taat voor onze B-spelers. Op ons eigen A-jeugdtoernooi be haalde Venray eveneens de tweede prijs. Panningen bleek hier de beste ploeg en werd met 7 punten uit wedstrijden winnaar. Venray be haalde 6 punten, Mulo 4 punten, Tus Gelria 09 3 punten en HVV Helmond 0 punten. Het B-jeugdtoernooi voor 13-14 jarigen te Panningen was voor Ven ray niet zo succesvol. Met 1 gewon nen en 2 verloren wedstrijden wer den ze uitgeschakeld voor de finale. Op het laatste moment werd de competitiewedstrijd voor de selectie tegen EHC uitgesteld, werd verscho ven naar 25 juni a.s. en de wedstrijd tegen Venlose Boys werd vastgesteld op woensdag 22 juni om 7 uur 's avonds. De uitslag va deze laatste wed strijd werd 13 voor Venlose Boys en de kansen voor het kampioen schap voor onze selectie zijn hier mede wel heel erg klein geworden. Venlose Boys heeft nu 2 punten voorsprong en moet ook nog een wedstrijd spelen. A.s. zaterdag dus de laatste com petitiewedstrijd tegen EHC Hoens- broek. We vertrekken om 2 uur per bus vanaf het Henseniusplein. Sup porters kunnen mee a 3. A.s. zondag zal deelgenomen wor den aan het jeugdtoernooi te Deur ne, voor A-spel ers en te Sevenum aan het C-toernooi. dat door Sparta Sevenum wordt georganiseerd. M. THIJSSEN JEUGDKAMPIOEN 1966 KRING 11 Op de banen van Diana werden zondag de districts-jeugdkampioen schappen verschoten. De uitslagen waren: punten 1. M. Thijssen, Diana 413 2. Chr. Vermeulen, St. Anna 384 3. H. Litj ens, America 369 4. M, Jaspers, Ysselsteyn 364 5. H. Driessen, St. Anna 318 6. P. Janssen, Merselo 312 7. A. Hermans, Leunen 292 8. J. G. Janssen. Merselo 288 9. R. v. d. Veer, Leunen 256 10. M Bus, Ysselsteyn 255 11 H. van Limbeek, Griendtsv. 251 12. W. Claassens, Ysselsteyn 231 13. H. Kusters, St. Oda 214 14. P. Claessens, Ysselsteyn 213 15. G. Janssen. Ysselsteyn 192 16. J. Jacobs, Merselo 108 17. C. Janssen, Ysselsteyn 105 18. H. Pelzer, St. Oda 74 19. A. van Lankveld, Merselo 69 De vier bovenste schutters mogen meedoen aan de Nederl. jeugdkam pioenschappen te Stramproy op zon dag 7 augustus a.s. DE POLITIE MELDT Afgelopen weekend, wat begon met dat vreselijke ongeluk op de Puttenweg, waarbij twee mensen het leven verloren en twee anderen zwaar gewond naar het ziekenhuis moesten worden overgebracht (zie hiervan elders de foto's) heeft weer een lange rij ongelukken opge leverd. Vrijdag belandde een vrachtauto op de Stationsweg tegen een lan taarnpaal, die vernield werd. De wagen werd beschadigd. De bestuur der vertelde dat hij had moeten uitwijken voor een bromfietser, die echter niet op te sporen was. In de Henseniusstraat reed zater dag een Duitse personenauto uit een daar geparkeerde file. op het moment dat een volkswagenbusje hem passeerde. Ook hier waren de nodige brokken 'het resultaat. Er was die dag nog een andere Duitser, die rare dingen deed. Hij belandde namelijk met zijn wagen in een greppel langs de Stations weg. Toen de politie kwam kijken, bleek de bestuurder behoorlijk on der invloed en hij moest mee ter ontnuchtering. De wagen had niets geleden. Zondag was er een merkwaardig ongeval op de Maasheseweg, waar een 14-jarige wielrijder tegen een geparkeerde wagen opreed, die hij schijnbaar niet gezien had. Zijn fiets werd beschadigd, hij zelf licht ge wond. Op diezelfde dag reden in Wans- sum op de intussen beruchte krui sing twee personenauto's tegen el kaar. De voorrangsregels werden niet in acht genomen, met het ge volg twee beschadigde wagens een licht gewonde. Ternauwernood had de politie hier rapport opgemaakt toen weer een botsing plaats had. Ditmaal was het tussen een personenauto, die een andere passeerde, op het moment dat de laatste links af wilde slaan. Ook hier materiële schade. Op de Leunseweg remde 's avonds een autobestuurder af om een lifter mee te nemen. Op datzelfde moment wou een wagen, die achter hem reed, de laatste passeren en had geen erg in de stopmanoeuvre. Hij reed dan ook pardoes tegen de stoppende wagen en beide kwamen links van de weg terecht. Gelukkig was geen tegemoetkomend verkeer, dat de schade beperkt bleef tot wat ingedrukte bumpers en wat lakscha de. Maandag nam een autobestuurder op de Deurneseweg een van de bochten wat kort, raakte in de berm en verloor de macht over het stuur. De wagen botste tegen een lantaarn paal en werd behoorlijk vernield. De bestuurder moest met een schou derfractuur in het ziekenhuis wor den opgenomen. Op het Henseniusplein sneed een vrachtauto bij het passeren een per sonenauto en beschadigde daarbij de voorzijde van deze wagen. In de Gasstraat reed een perso nenauto, die aan het slippen geraakt was achter op een vrachtauto zorgde ook hier voor materiële scha de. GAAN ARTSEN STAKEN? Vrijdag gaat de Nederlandse Huis artsen Vereniging in vergadering. Er zullen voorstellen komen over de aan te nemen houding t.o.v. de zie kenfondsen. met name de vraag of de duizenden artsen als vanouds hun medewerking blijven geven aan het fondssysteem. Er zijn ingrijpende honorarium-eisen gesteld, welke indien ze worden geaccepteerd een belangrijke premieverhoging be tekenen voor de acht miljoen fonds verzekerden. in de week van 16 t.m. 22 juni 1966 GEBOREN: Severin, Maria, St. Ceciliapad 29 van der Linden, Jeroen, Kruitweg 33 Wijnhoven Jeannette en Wijnhoven Hendrikus, Boddenbroekerloop 6a Seijkens, Marcel, Lindenstraat 24. Min, Ronald, Henseniusstraat 6. Heidens, Maria, St. Catharinastr. 15 Tacken, Riohardus, Mgr. Hanssen- straat 27. R r»n een._ B-ernardus, Heidseweg 10. van der Zanden, Peter, Paardekop- weg 19. Staaks, Agnes, Rosmolenweg 5. Janssen, Wilhelimina, Heidseweg 30. Jenneskens, Gerardus, Lorbaan 6. Verhaegen, Leopold, Patersstraat 19. OVERLEDEN: Nijs, Antoon, weduwn. van iBster- vels Petronella en van Coppers, Catharina, 65 jr., landbouwer te Venray. Janssen, Karei, echtgenoot van Re- louw, Gertrudus, 41 jr., opperman te Venray. van Zoest, Theodorus, echtgenoot van Coppus. Gertruda, 24 jr. bouwkundig uitvoerder te Venray. ONDERTROUWD: Coppus, Petrus, Horst, Meterikse- weg 10 en Emonts, Leonora, Ven ray, Castenraysestraat 18. Oudenhoven, Franciscus. Venray, Tuinstraat 6 en Keunen, Martina. Deurne, Oude Peelstraat 49. Lemmens, Gerardus, Venray, Peel- weg 2 en Seholts, Alexandra, Ven ray, Nieuwlandstraat 22. van Hoof, Jozef, Bakel ca., Hel- mondseweg 29 en Peters, Antonet- ta, Venray, Kempweg 29. GETROUWD: Moorrees. Wilhelm, Venray en van Daal, Gerritdina, Venray. Vialle, Nicolaas, Veldhoven en van Gerven, Adèle, Venray. van Gestel, Adrianus en Janssen, Francisca, Venray. Vermeulen, Peter en van den Broek Alberta, Venray. van Gassel, Petrus en Odekerken, Maria, Venray. Godschalkx, Christinus, Leende Janssen, Elisabeth, Venray. Jonkers, Petrus, G-emert en Hagens, Johanna, Venray. Wijnhoven, Johannes. Venlo en De- rikx, Theodora, Venray. Juwelier Herloger Opticien GESLOTEN wegens vakantie van 26 juni tot 4 juli J. ASSELBERGHS Leunen ii <\5 De Heer en Mevrouw VERHAEGEN-SALA geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon LEOPOLD Tj? Venray, 21 juni 1966 Patersstraat 19 Voor de vele gelukwensen, bloemen en .cadeaux, onder vonden bij gelegenheid van ons huwelijk, zeggelfwij U, mede namens wederzijdse ouders, hartelijk chmh "T\ Loonen J. Loonen-v\d. Meer Venray, Eikenlaan 7, WONINGRUIL - Heb nieuwe woning in kom van Horst, wil ruileiKfegén woning in Venray. u Brieven onder nr. 631 bureau van dit blad. Voor de zeer vele gelukwen sen, bloemen en cadeaux, on dervonden bij on® 25-jajig hu- welijsfeest 2eggen wif1j, mede namens onze ^kjnderen, har telijk dan A. Loonen W. Loonen- Venray, Oude Oostrumsew. 62> Voor de vele blijken van be langstelling en deelneming bij het overlijden en de begra fenis van mijn lieve echtgeno te en onze onvergetelijke moe der, behuwd/moeder en oma JOHANNA HILLEBERTA DEKKER zeggen wij hartelijk dank. Speciaal aan H.H. Geestelij ken, de heren doktoren Ter- mote, van den Hombergh en van Thiel, de buurt, vrienden en bekenden en begrafenis onderneming Sj. Goumans voor de keurige verzorging van de begrafenis. 0*0, J. H. van Teeffelen kinderen en kleinkinderen Venray, Zuidsingel 37 Voor de vele blijken van be langstelling, felicitaties, bloe men en cadeaux, betuigen wij U allen die ons gouden huwe lijksfeest tot een onvergete lijke dag hebben gemaakt, on ze zeer hartelijke dank. Fam. L. Philipsen-Groetelaers Ysselsteyn, Litsbergweg 20 HETTY HOEDEMAEKERS en PIET JANSSEN geven kennis van het nemen van hun huwelijk, diat gesloten zal worden op donderdag 30 juni te 10.30 u. in de Kerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten. Receptie: 14.00-15.30 uur in lunchroom Verheugen. Venray, Henseniusplein 6 Eindhoven: Tilburgseweg 37 Toek. adres: Tilburgseweg, 37, Eindhoven. Op zaterdag 2 juli hopén onze lieve ouders hun 25-jarig hu welijksfeest te vieren: RUCK M. DE RUd^-CLASSENS Om 10 uur zal tötriiun intentie een plechtige H. Mi^ worden opgedragen in de parochiekerk van St. Gertrudis te Oirl< Oirlo, Boddenbroekerloop 10 Dagadres: Zaal Rongen. Receptie van 1.30-2.30 uur. Dat zij nog lang mogen leven Xde wens van hun dankbare kinderen en kleinkind. TRUUS VAN ASTEN en MARTIN RONGEN hebben de eer U kennis te geven van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de plechtige inzegening zal plaats vinden op zaterdag 2 juli a.s. om 10 uur in de parochiekerk van de H. Oda te Ysselsteyn. Ysselsteyn, Paardekopweg, 15 Ysselsteyn, Deurneseweg 28b Dagadres: Café van Asten, Jan PcNélsiweg 6, Ysselsteyn Receptie van 2-3 uur. Toek; adres: Deurneseweg 30, Ysselsteyn. AANGEBODEN DOORLOPENDE KAMER voor dame. Tel. aanwezig. Tevens TE KÖpP ROOKFAUTËUIL met Pullman kussebs en LADENKAST voqr tekenin gen. Brieven onder nr. 632\bureau van dit blad. LOTERIJ t.b.v. Pater Jan Oudenhoven Eerste prijs: lot 3750. Verdere prijzen: 0677 0720 0764 0793 0828 0947 0971 0993 1011 1019 1166 1357 1396 1463 1516 1553 1696 1754 1954 2097 2146 2266 2294 2399 2532 2605 2657 2860 2873 3217 3347 3354 3380 3393 3491 3677 3804 3866 3906. De prijzen kunnen tot 6 juli a.s. worden afgehaald aan de L.T.S., Venray. Enkele serieuze buitenlandse arbeiders zoeken a GOED PENSION Brieven onder nr. 625 bureaif^ van dit blad. Te Eindhoven slaagden voor het diploma costumière-cou- peuse, aan de modevakschool, de dames Lenie Driessen, Af ferden en Marian van Rens, Wellerlooi. Zij genoten hun opleiding bij JO VOERMANS Stationsweg - Venray^. GOED TEHUIS gezocht voor JONG POESJE a dol op Felix visbrokjes u Gerbrandystraat 16, VenravX^ SINGEL 39 bij moet oor PREI- EN^ÓERENKOOL- EN zijn. GEVRAAGD /Sta voor nic., Brieyen'onder nr. llaXucgau van dit blad. GEVRAAGD NETTE liefst BridVtm onder van dit blad. GEVRAAGD AARDBEIENPLUKKERS M. Jeuken, St. Antoniusveld- weg 12, Tel. 1038. J-Xi GEVRAAGD*""" BEKWAAM^OPPERMAN voor werk inDuiJsland. Hoog loon. Inlichtingeij^Albers, Bëelcjyeg 19, Ven: T GEVRAAGD met spoed 2 KAMERS voor 2 jrërSonc met pension. i&dres bureau van dit blad. GEVRAAGD KAMERMEISJE ei SERVEERSTER boven 18 jaar. Hotel De Keizer, Patersstraat 29, Venray. GEVRAAGD HUISHO voor kapel Westsingel 68. GEVRAAGD s> NET MEIS JE voor 1 of 2 halve dag^i^- Aarts-Theuws, Pr. Hendrik straat 14, Venray. GAZONMAAIERS Wij ruinibq l€ demonstratie: M. Muyser^ 'Langstraat^28, Venray, Tel. 1756. Het allernieuwste in """-Handtasjes Schoudertasjes Toilett assen Boekentassen Reistassen Boodschappentassen Koffers en alle lederwaren. Komt even kyken in POUWELS WARENHUIS Hofstraat 5 Tel. 1270 TE KOOP Keukenkast z.g.a.n. blank Oliehaard Hoenson 3 maanden oud Muvero ketel 85 Itr. Grasmaaimachine Slaapkamer compleet 300 inmaakglazen Cocos matten Div. lampekappen en nog div. huishoudelijke artikelen Westsingel 54, Venray, Tel. 1434. TE KOOP 8 dragenc 14 weken dracht H. Verrijdt, Geysterseweg Oostrum, tel. 1037. TE KOOP nieuwe AARDAPPELEN van Osch, Akkerweg 6. TE KOOP KRUISBESSEN EN RODE BESSEN voor de inmaak en diepvries en een MAALKALF J. v^nssen, Blakterweg 2, Venray. TE KOOP EEN KOE K.S. <7 aan telling 24 juni. A. Gerrits, St. Jozeflaan Smakt.

Peel en Maas | 1966 | | pagina 10