Uitslag gemeenteraadsveri Heer vrijheid bij hel bouwen a:s c, 1 Commentaar op Venrays Gemeenteraads verkiezingen Burgerlijke Stand S. R. 65 - VENRAY Openstelling 15 jaar en ouder: Vrijdag 3 juni vanaf 19.30 uur. Openstelling 16 jaar en ouder: zaterdag 4 juni en zondag 5 juni vanaf 20.00 uur. DIAMANTEN BRUILOFT Vandaag viert het echtpaar Cox- van Hoek te Bergen de diamanten bruiloft. Het echtpaar woonde van 1932 tot 1946 op een boerderij aan het Veulen. De heer Cox is bijna 90 jaar, zijn echtgenote 86 jaar. BENOEMING Tot kassier van de Boerenleen bank te Helenaveen is benoemd de heer J. Gerrits te Smakt, tot nu toe werkzaam bij de Boerenleenbank te Oirlo. Tot burgemeester van St. Odi- liënberg en Posterholt is benoemd Mr. van Heur, secretaris van de ge meente Horst. GESLAAGD Te Utrecht slaagde vorige week voor E.V.O.'s Expeditie en Trans port Binnenland, de heer B. Min jr. RIJKSPOSTSPAARBANK Bij de Rijkspostspaarbanken in de gemeente Venray werd in de afge lopen maand mei ingelegd 106.992,- en in diezelfde maand werd uitbe taald 83.108,-, zodat er nog aan spaargelden over zijn 23.884,-. GOUDEN HUWELIJKSFEEST Zaterdag 11 juni gaat in Yssel- steyn de vlag uit. De vlag voor een gouden paar, dat sinds het bestaan van dit kerkdorp daar geleefd, ge woond en gewerkt heeft. Het echt paar Philipsen-Groetelaers herdenkt dan met hun 4 kinderen en 11 klein kinderen de dag waarop zij 50 jaren geleden in de echt traden. De nu 80- jarige Philipsen, geboortig uit Seve- num, trok toen de barre Peel in om in eigen ontginning een bedrijf voor hem. zijn vrouw en de kinderen te stichten. Hun voorbeeld hebben de kinderen gevolgd, die nu in het ouderlijk huis, in Peelplan Zuid en in de Meerselsepeel iets van de pio niersgeest uitdragen, die hun ouders zo kenmerkte. Nu is men in de bun galow aan een rustige oude dag toe. Moeder Philipsen voelt de kruis jes dan misschien wat zwaarder als vader, een 4 weken lang verblijf in het ziekenhuis, zo zegt ze zelf, heeft ze weer genoeg opgeknapt om er een fijne gouden bruiloft te vieren. En vader Philipsen denkt ook nog niet aan stilzitten. De boerderij heeft nog altijd zijn aandacht en vooral niet te vergeten de paarden. Paar- denschatten voor de Paardenverze- kering geeft hij zelfs met zijn 80 ja ren nog niet op en zijn liefde voor deze vier-bener is spreekwoordelijk Zo lang hij met die hobby door kan blijven gaan, zo lang zal het waar achtig wel gaan. En daarom zal er feest zijn, feest in de familie in de eerste plaats, maar feest ook voor de buurt en voor de hele Ysselsteyn- se gemeenschap. KRINGSPORTDAG M.B.L. EN J.B.T.B. KRING VENRAY Wanneer op zondag 5 juni door Venrays straten 500 meisjes en jon gens trekken, gestoken in fleurig sporttenue en begeleid door een mu ziekcorps, betekent dit het voorspel van een prachtige sportmiddag. 500 meisjes en jongens van de MBL en JBTB uit de leringen Horst en Ven ray trekken dan naar het sportpark aan de Leunseweg. Daar zal Burge meester mr. Custers om 13.30 uur de officiële opening verrichten van de kringsportdag 1966. Deze opening betekent als het wa re het startschot van een middag vol van prachtige gymnastiek demon straties, afgewisseld met atletiek. Zo zal de diocesaan sportleider, de heer Timmermans het commando laten klinken, meisjes en jongens opgelet, met sprong in de stand, ja een twee. Wanneer dan de muziek over het veld klinkt, beginnen al deze jonge lui aan hun gedurende een half jaar ingestudeerde oefeningen. De ene keer uitgevoerd door de meisjes met behulp van de hoepel, bal of knots. De jongens presenteren eerst hun bondsoefening op tel en vervolgens als afsluiting van het sportfeest de muziekoefening die gezamenlijk met de meisjes wordt uitgevoerd. Ook de atletiek belooft veel span ning en strijd te brengen. Door de meisjes zal worden afgewerkt de 80 m finale, 400 m en de estafette, terwijl de jongens strijden om de hoogste eer op de 100 m, 400 m ju nioren, 800 en 1500 m en de estafet te. Als extra attractie is er dan nog het romeins wagenrennen, 2 jon gens gespannen voor een wagentje dat bereden wordt door een meisje. Al met al belooft het voor Ven ray weer een prachtige middag op sportgebied te worden. DODELIJK ONGEVAL Op de Klein Oirloseweg te Cas- tenray vloog zaterdag een Belgi sche personenauto door te grote snelheid uit de bocht en belandde dertig meter verder tegen een ge parkeerde wagen. De bestuurder L. uit België werd zwaar gewond. De naast hem zittende O. overleed aan zijn verwondingen op weg naar het ziekenhuis in Horst De inzittende kinderen van de geparkeerde wa gen kwamen met de schrik vrij, doch de bestuurder en een naast hem zit tende dame moesten zich onder dok tersbehandeling stellen. De beide wagens werden -totaal vernield. WAT DENKT VENRAY OVER DE PLANNEN VAN DE MINISTER? De minister van Volkshuisvesting heeft een aantal maatregelen bekend gemaakt, die grotere vrijheid geven voor het bouwen en de huren. Venray's gemeenteraad werd dinsdag gevraagd, wat zijn oordeel hierover was. triële woningbehoefte. Naar rato de fabrieken uitbreiden en meer per soneel nodig hebben, naar rato stijgt ook deze behoefte. De raad 'had er wel bezwaar te gen dat particuliere bouwers, ook al- blijft men onder de 45.000, nog altijd naar Maastricht moeten. Dat geeft toch een administratieve rompslomp, waar niemand mee ge baat is. Waarom kan de gemeente niet zelf de vergunning afgeven en waarom kan men de grens niet ho ger stellen tot 60.000,—, omdat in dit geval praktisch de meeste wen sen voor een duurdere en grotere woning meteen geholpen kunnen worden. Een andere vraag, die de raad zich stelde is of het Rijk niet moet zorgen voor financieringsmogelijk heden t.b.v. de niet-gesubsidieerde bouw. Het is toch niet juist dat men voor woningwetbouw altijd uitgaat van een rentevoet van 4 pet., terwijl eigenbouwers rente tot 7 pet. op moeten brengen. Verder vertrouwt men dat ook grotere complexen dan blokken van 3 of 4 particuliere woningen direc te goedkeuring krijgen. Juist i.v.m. een goede variatie van de woning voorraad lijkt de raad op dit terrein een grotere vrijheid noodzakelijk. Ook drong zij aan op bouwmoge lijkheden voor vakantiehuisjes, juist in deze contreien, waar de recreatie behoeften steeds groter worden. Zoals bekend heeft de minister besloten in de loop van 1967 be paalde maatregelen te nemen die het bouwen wat gemakkelijker ma ken en die meer vrijheid t.a.v. de huren voorstaan. Die maatregelen worden genomen in die gebieden van ons land, waar een redelijke mate van evenwicht op de woning markt te verwachten is en de bouw capaciteit voldoende is. Daaronder hoort, volgens de Minister, ook Mid den- en Noord-Limburg en het was daarom dat hij de mening vroeg o.m. van Venrays raad over ver schillende maatregelen, die hij wil nemen om genoemd doel te bereiken. WELKE ZIJN DE MAATREGELEN a. Woningwetbouw wordt niet vrij gelaten; b. Particuliere bouw (huurwonin gen met rijkssteun, eigen wonin gen met rijkssteun en zonder subsidie) wordt door de Provin ciale Directie direct goedkeuring gegeven mits de aanvrgaen voor de bouw betrekking hebben op blokken van 3 of 4 woningen, maar de bouwkosten mogen niet hoger zijn dan 45.000,per wo ning, Liggen de kosten hoger dan moet rijksgoedkeuring worden aangevraagd; c. Overige nieuwbouw (dus geen woningen) tot 50.000,kan de gemeente direct goedkeuren. De Provinciale Directie beslist tot 500.000,—; d. de huurprijzen worden in het algemeen na 1 september 1967 vrij gelaten en eventuele huur verhogingen na 1 januari 1967 zijn niet meer van toepassing op het gebouw onroerend goed in deze gemeente. Deze misschien wat summiere sa menvatting van 'het ministeriële schrijven van liefst 10 kantjes, lag nu ter beoordeling voor aan de raad. HET OORDEEL VAN DE RAAD Een raad, die de verruiming van de bouwmogelijkheden alleen maar toejuichte. Wel vroeg ze zich be zorgd af of in 1967 in Venray al ge sproken kan worden van een ver zadigde woningmarkt. Dat de woningwetbouw niet vrij gelaten wordt kan, gezien de op dat terrein nog altijd moeilijke situatie, haar goedkeuring hebben, mits Ven ray tenminste 250 van dergelijke woningen per jaar toegewezen krijgt. Ze acht dit noodzakelijk om het be staande woningtekort snel te doen verdwijnen, terwijl ze daarnaast wijst op de nog steeds grote indus triële woningbehoeften. En wat gaat er gebeuren met de nieuwe ruimte lijke ordening die in Limburg mede noodzakelijk wordt door de om schakeling van Zuid-Limburg. Ook de te verwachten migratie zal wo ningwetbouw in voldoende mate noodzakelijk blijven maken. DE BRUYN vroeg zich in dat ver band of men wel voldoende gronden beschikgaar heeft voor deze wo ningwetbouw. De VOORZITTER was van me ning dat Venray voorlopig vooruit kan met plan Veltum en plan Mo- lenklef, dat binnenkort in de raad komt. Erger zal zijn om het geld bij elkaar te krijgen om de bouw te fi nancieren, dat is op het ogenblik probleem nr. éénl PONJEE vroeg zich af hoe groot de woningbehoefte op dit moment nog is. De VOORZITTER vertelde dat er op het ogenblik nog ruim 200 woningzoekenden zijn ingeschreven. Hierbij is niet gerekend de indus- DE POLITIE MELDT: Vrijdag werden enkele personen aangehouden die verdacht werden van diefstallen van koperdraad en zilverwaren bij verschillende indus trieën. Een van deze aangehoudenen bleek ook nog gestolen geld bij zich te hebben. Deze werd overgebracht naar Roermond, terwijl tegen de an dere procesverbaal werd opgemaakt, waarna ze huiswaarts konden gaan. In de Martkstraat gebeurde op diezelfde dag een vrij vreemd on geluk. Door onbekende oorzaak reed daar om kwart over twaalf een per sonenauto plotseling het trottoir op en reed daarbij liefst drie mensen aan. Deze werden gelukkig licht ge wond, al zag op het eerste moment een en ander verschrikkelijk uit door het vele bloedverlies. Zaterdag wilde een bromfiets-be rijdster in de Hoenderstraat de inrit naar haar woning inrijden. Een te gemoetkomende personenauto zag deze manoeuvre te laat en schepte de bromfiets-berijdster. Ze werd licht gewond en de bromfiets en de wagen werden licht beschadigd. De nieuwe verkeersvoorzieningen op de hoek JulianasingelHofstraat geven schijnbaar nog niet genoeg aan dat het verkeer uit de Hofstraat moet wachten, voor wat van de Ju lianasingel af komt. Zaterdag ramde tenminste een Dafje, komende uit de Hofstraat een personenauto ko mende vanaf de Julianasingel. Ook hier materiële schade. Maandag wilde een personenauto vanaf de Midden Peelweg de Beek- weg op. Op datzelfde moment tufte een bromfietser rustig over het rij wielpad. De autobestuurder lette te weinig op deze bromfietser en ver oorzaakte prompt een aanrijding. De bromfietsbestuurder en zijn duo- passagiere werden licht gewond. J HUURBELEID Ove het huurbeleid sprak de raad zich niet uit. Dit is h.i. een zaak van de regering. Wel merkte zij op dat zolang oudere woningwetwoningen met dezelfde ruimte en hetzelfde comfort als nieuwere, goedkoper in huur blijven dan die nieuwere, er praktisch van doostroming weinig zal komen. DE BRUYN vroeg zich af of het niet noodzakelijk is de huur te gaan koppelen aan het inkomen, juist om doorstroming te bevorderen, maar hoewel de VOORZITTER hieraan wel eens gedacht had, liet hij de be antwoording van die vraag liever over aan de regering. De algemene conclusie was, dat de grotere vrijheid die gegeven zal worden, dankbaar aanvaard dient te worden, mits er rekening wordt ge houden met de op- en aanmerkin gen, die de raad gegeven heeft. En daarbij moet nog eens uit drukkelijk gesteld worden: a. dat er in Venray voldoende bouwcapaciteit is; b. dat niet alleen het aantal wonin gen voornaam is, maar dat in Venray ook terdege mogelijkheid moet komen tot kwaliteitswonin gen en meer verscheidenheid. Als slotopmerking was de vraag van COLSEN hoe het dan wel zal gaan met de reeds in Maastricht liggende aanvragen voor particulie re bouw. De VOORZITTER meen de dat de 100 aanvragen, die daar liggen ook na 1 juli a.s. volgens de thans geldende procedure zullen worden afgewikkeld. De tijdslimiet is gelukkig al wat ingekrompen, al duurt het toch nog wel lang. Zijn die afgewerkt, dan zal waarschijn lijk de nieuwe regeling gaan wer ken. PONJEE had gezien dat de Mi nister de gemeenteraden 6 wéken tijd gaf voor hun antwoord. Een vrij korte limiet. Misschien dat de Minister deze limiet ook in de toe komst zal handhaven, als het gaat voor rijksgoedkeuring Dat was te hopen.zuchtte de voorzitter. SAKRAMENTSPROCESSIE Over de jaarlijkse sakramentspro- cessie van de drie gezamenlijke pa rochies in Venray-kom, a.s. zondag 12 juni, zal via de kansel nadere mededelingen gedaan worden. AANGEHOUDEN Te Utrecht werd aangehouden een Venrayse fijn-mechanieker, die al daar werd betrapt dat hij uit auto maten sigaretten haalde met eigen gemaakte „muntstukjes". De man bekende op deze manier ook elders een bijverdienste gehad te hebben. GEMEENTERAADSVERKIEZING IN NEDERLAND De gemeenteraadsverkiezingen in Nederland hebben voor de KVP en de PvdA weer een meer of mindere teruggang van hun zetels opgele verd. Percentages: 1962 1966 De KVP behaalde 23.9 21.1 P.v.d.A. 34.9 26.7 V.V.D. 11.0 11.6 P.S.P. 4.3 5.2 Boerenpartij 0.1 8.8 Communisten 4.1 4.4 Wij vtagen nog steeds PERSONEEL geschoold en ongeschcoid ^nmelden dagelijks - ook na werktijd - aan de fabriek, bij de portier N.V. INALFA VENRAY Bij het bekijken van de uitslag van de woensdag gehouden raads verkiezingen voor onze gemeente, lijkt het goed eerst nog eens even terug te gaan naar 1962. Toen was er het volgende beeld: Lijst Jenniskens 37,16% Lijst Schols 31,50% Lijst Janssen 19,70% Lijst Rongen-Strijbos 2,37% Lijst Vermeulen 9,27 Ditmaal liggen de percentages: Lijst Jenniskens 27,56% Lijst Achten 9,00% Lijst Schols 32,09% Lijst Janssen 17,23% Lijst Bartels 5,19% Lijst Partij v.d. Arbeid 8,93% We zien dus dat zelfs als we de lijst Achten bij de kerkdorpenlijst van Jenniskens optellen, dat deze lijsten gezamenlijk teruglopen van 37,16 op 36,56, dus 0,6%. "Stellen we dat in 1962 de lijsten Janssen en Vermeulen de midden groepen vertegenwoordigden, dan blijkt, dat deze toen van 28,97 pet. van de stemmen verwierven. Als we daarmede nu gelijk stellen de lijsten Janssen en Bartels. dan is dit per centage gezakt tot 22,42 pet. ofwel een verlies van 6,55 pet. Stellen we lijst Janssen apart, dan blijkt, dat deze toen 28,97 procent naar 17,23 pet., terwijl de lijst Bar tels met 5,19 pet. ver beneden de 9,27 pet. blijft die in 1962 Vermeu len wist te behalen. De werknemerslijst i.e. de lijst Schols is van 31,50 naar 32,09 pet. geklommen en heeft dus winst ge haald, tegen eigen verwachting in, omdat men van mening was, dat ook uit „hun" stemmers af zouden val len ten 'gunste van de PvdA. De Par tij van de Arbeid heeft haar 8,93% stemmen kennelijk dus gehaald uit de zgn. middengroepen. Tenslotte voor de cijferaar nog even een becijfering, hoe duur iede re groep zijn zetel moest betalen. De lijst Schols betaalde per zetel 495 stemmen De lijst Jenniskens 496 stemmen De lijst Janssen 621 stemmen De lijst Achten 970 stemmen De lijst Bartels 560 stemmen De Partij v. d. Arbeid 965 stemmen Hieruit blijkt dus op de eerste plaats dat de lijst Achten de duur ste zetel heeft. Het hoeft geen be toog dat de splitsing in de kerkdor penlijst tussen Oirlo-Castenray en de rest, deze lijsten in feite een ze tel heeft gekost. En dat zal mis schien voor de toekomst een les in houden. De Partij van de Arbeid als nieuwkomer heeft ook duur moeten betalen voor de ene zetel, die ze kan gaan bezetten. Maar daarmede is dan ook in Venrays geschiedenis iets nieuws tot stand gebracht, namelijk de officiële entree van een politieke partij in onze gemeenteraad. We hebben al reeds eerder betoogd dat dit zijn consequenties zal hebben voor de toekomst. De middengroepen i.e. de lijsten Janssen en Bartels zijn degenen, die het gelag hebben moeten beta len. Uit de lessen van het verleden schijnt men niets geleerd te hebben, misschien dat men nu in deze krin gen leert, dat samenwerking niet al leen de macht is, maar zoals de kaarten nu liggen, bittere noodzaak gaat worden. De lijst Schols mag dan ogen schijnlijk maar een goede halve procent gestegen zijn, het heeft dan toch maar een raadszetel extra op geleverd, zodat zij thans als de grootste groepering in Venrays raad binnen wandelen. Een opmerkelijke prestatie, die nog een extra accentje krijgt doordat deze zetel bezet zal worden door een vertegenwoordiger van de Christelijke groepering uit onze gemeenschap, wat op zich ook een felicitati waard is. Gaan we verder terug naar het verleden, dan zien we dat de verte genwoordigers van de boeren lang zaam maar zeker terug-uit lopen, zien we verder dat de groei van de werknemerslijst blijft aanhouden, zelfs zonder een politieke partij als die van de PvdA naast zich te krij gen en zien we dat de middengroe pen, die enkele jaren geleden nog vooruit marcheerden, nu op de weg terug zijnDat dit allemaal ook overeenstemt met de bevolkings groei en bevolkings-indeling geloven we niet direct, al zal met boven staande feiten in de toekomst toch wel ernstig rekening gehouden die nen te worden. TANJA de sierlijke verlovlngsrlna Juwelier - Herloger Opticiin STEMLOKAAL O VS F >s O c E? _o c <u jU O M CANDI DATEN 3 O _Q E O O O U 3 0) CD X "öj <5 5. LIJST 1 Schols, G. H. de Bruijn, J. A. C. Ponjee, J. K. A. van Valkengoed, H. A. Jaegers, H. J. Peeters, M. H. Janssen, G. Arts geb. Peeters, J. J. Troisfontaine, H. W. Stevens, H. H. Borghs, M. M. Nogarede, G. J. H. Schoester, P. Peeters geb. Denissen, M. M. Franssen, W. J. LIJST 2 Jenniskens, M. J. H. van Dijck, M. A. H. Fleurkens, M. A. Emonts, M. J. J. van Oers, J. A. A. Maas, H. A. Janssen, P. L. J. Reintjes, J. A. L Volleberg, G. W. Bruijsten, J. T. Cox, P. L. Loonen, J. W. Geurts, M. J. Strolenberg, F. J. Valckx, B. Ni M. van Staveren, Mej. M. J. C. LIJST 3 Janssen, F. P. Vermeulen, M. H. H. A. Rutten geb. Tielen, A. P. van Bolhuis, L. P. M. Bekkers, G. J. F. Wijnen, L. M. G. M. Hermans geb. Ter Burg, J.M.T. Hanssen, G. H. Stevens, M. J. van Trier, W. G. J. M. van Elswijk, G. J. M. de Jong, S. J. LIJST 4 Achten, K. W. Steeghs, P. A. H. LIJST 5 Bartels, E. L. L. H. Selder, W. Jansen, J. Linssen, G. H. Jacobs, T. H. M. Huggers, N. P. A. LIJST 6 Partij van de Arbeid Timmermans, L. J. Rutten, L. M. Verbove, J. F. Kreijfelt, E. H. Gerritsen, W. H. M. 247 307 93 31 8 9 14 26 28 3 1 23 3 1 1 3 3 9 64 7 4 2 2 9 8 10 4 6 1 2 10 1 6 2 1 2 1 2 4 2 8 1 3 8 1 1 3 1 1 102 17 11 3 26 3 4 8 1 5 12 44 47 27 34 40 73 513 139 6 19 5 3 8 2 10 11 3 234 3 2 2 4 3 8 3 10 1 3 258 1 1 1 162 1 1 1 1 4 3 1 1 122 6 8 1 1 87 21—1—4 1 34 2 2 13 4 1 4 1 4 1 3 2 62 3 1 3 1 3 1 16 2 52 16 4 2 6 3 20 8 44 53 984 99 1 1 1 3 2 1 3 9 3 4 2 1 11 4 6 4 1 1 1 9 5 1 7 1 2 1 i 95_ 428 12 15 36 9 7 3 7 427 8 2 3 4 15 258 5 10 1 10 14 40 75 12 16 2 1 7 1 3 14 in de week van 26 mei t.m. 1 juni GEBOREN: Sokes, Gertruda, van Broekhuizen- straat 11. Rammen, Johannes, Burg. van der Loostraat 1. Stiphout, Petronella. Timmermanns- weg 2b Tielen, Karei, Peter Janssenweg 18 Lenting, Marcellus, Lindenstraat 21. OVERLEDEN: Kessels, Catharina, 1 maand, Bergen Jenneskens. Gerardus, 75 jr., Vier lingsbeek, van den Tillaart, Jacobus, echtge noot. van Haanen Maria, 71 jr., te Venray. Janssen An toni us, weduwn. van Vereijken, Johanna, 85 jr., te Ven ray. van Otterdijk. Lambertus, 17 jr., stucadoor te Hechtel België. ONDERTROUWD: Vialle, Nicolaas, Veldhoven, Hoen derstraat 15 en van Gerven, Aèle, Venray, Merseloserweg 16. Janssen, Peter, Eindhoven, Tilburg- seweg 37 en Hoedemaekers, Hen- riëtte, Venray, Henseniusplein 6. Vermeulen, Peter, Venray, Kastan jestraat 8 en van den Broek. Al berta, Venray, Vlakwaterweg 15. Wijnhoven, Johannes, Venlo, Maas- breesestraat 48 en Derikx, Theo dora, Venray, Spunkt 3. Graf. Ernst, Sankt Moritz Zw. en Selder, Maria, Venray, Wilhelmi- nastraat 35. Hendriks, Hubertus, Past v. d. Gaet- straat 48 en Buise, Mathilda, Heidse Peelweg 14. GETROUWD: van der Werf, Comelis. Deume en Gerrits, Wilma, Venray. Peters, Peter, Helmond en Ronken, Maria, Venray. Bonants, Johannes. Weert en Kelle- naers, Gerarda, Venray. Geurts, Thomas, Wageningen en Jeuken, Petronella, Venray. Clabbers, Johannes. Meerlo en Wil- leman, Elisabeth, Venray. van Doorn, Johannes, Rotterdam en Jansisen, Maria, Venray. Heemskerk, Kees. Noordwijk en van Meijel, Maria, Venray. Op LEUNSE KERMIS kunt u voor hartige hapjes terecht bij FRITURE DOLF CORRIE ARTS en NICO VAN TILBURG geven hiermede kennis van hun voorgenomen huwelijk, op dinsdag 7 juni a.s., waar van de kerkelijke inzegening zal plaats hebben om 10 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Geboorte te Oos trum. Oostrum, juni 1966 Rasmolenweg 9 Zwartwater 2 Receptie van 1-2 uur in café Verheyen Toekomstig adres: Groot dorp 5g, Merselo. Op zaterdag 11 juni hopen onze lieve ouders en groot ouders LEONARD PHILIPSEN en GERTRUDA PHILIPSEN- GROETELAERS hun gouden huwelijksfeest te vieren. Tot hun intentie zal op die dag om 10 uur een plech tige dankmis worden opge dragen in de St. Odakerk te Ysselsteyn. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van him dankbare kinderen en kleinkinderen Ysselsteyn, mei 1966 Litsenbergweg 20 Dagadres: Zaal Bos, Yssel steyn. Receptie van 14.00-15.30 uur VOOR DE KEUKEN Flessenrekken Flessendragers Schilmesjes Tomatenmesjes Broodzagen Broodmessen Tafelmessen Stoppen voor flessen Sluitingen v. flessen Broodplanken Boterhamplankjes Zoutvaatjes Sla-lepel en -vork Busopeners POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10

Peel en Maas | 1966 | | pagina 2