natuurlijk voet '£ente'-schoenen Ariaens-Kosman Grotestr. 6 Ij Kerkelijke Diensten Politierechter WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 17 tot en met 23 april Geestelijk artikel ■JlUJIlUüJJlliWIW VRIJDAG 15 APRIL 1966 No. 15 ZEVEN EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 1512 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 12 d p. mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 1.75 (buiten V.nrny 2.—) PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Hoogeerw. Heer Deken Eindstraat 6 Tel. 1275 Zondag: Beloken Pasen. 7.00 Ge rardus P. Martens; 8.00 Christina de Bruyn-Weerts; 9.30 Hoogmis voor de parochie; 11.00 overl. fam. Janssen- Huybers; 18.00 Gerardus Vullings. Maandag: 7.30 gest. jgt. Pastoor Pascal Schmeitz en ouders; 8.15 Ar- noldina Aben-van de Mond; 9.00 Al- phons Sijbers en zoon; 19.00 Mevr. Martens-Tol. Dinsdag: 7.30 Truus Schols-Vos- ters; 8.15 Pastoor Pascal Schmeitz en ouders; 9.00 geen H. Mis; 10.00 pl. huwelijk Loonen-Tacken; 11.00 pl. Hoogmis b.g.v. 25-jarig huwelijk Bouwmans-Linnenbank; 19.00 Piet Jacobs. Woensdag: 7.30 Lambert Noten; 8.15 overl. fam. Wismans; 9.00 deken Hanraets; 19.00 Johanna Stevens- Pijpers v.w. de fam. Pijpers. Donderdag: 7.30 Caroline Flinsen- berg-v. d. Mortel en dochter; 8.15 Karei Jacobs v.w. de buurt; 9.00 Jo van Vegchel en Harrie Janssen; 10.00 pl. huwelijk Keysers-Baken. Vrijdag: 7.30 gest. jgt. Martin Comelissen en Antoinette Wijnho ven; 8.15 Mevr. Riet Stevens-Min; 9.00 J. v. d. Boom; 10.00 pl. huwe lijk Glaudemans-Goumans; 18.00 pl. huwelijk Verhaegen-Schuurmans. Zaterdag: 7.30 Helena Hanraets; 8.15 tot zekere intentie; 9.00 tot ze kere intentie; 19.00 bijzondere inten tie; biechten van 18.0019.00 uur. A.s. zondag 24 april Roepingendag gewijd aan de bevordering van priester- en kloosterroepingen. Op deze zelfde zondag heeft de kollekte plaats voor het Groot Se minarie. Priester der week: Pater Primald Tel. 1973 b.g.g. 2337 Zondag: Beloken Pasen. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De hoog mis om 10.15; 7 uur lof met over weging. Maandag: Zalige Andreas. Dinsdag: 2e dinsdag van de noveen ter ere van St. Antonius; 7 uur avondmis met voorbede voor de aanbevolen intenties. Woensdag: Mis van Beloken Pa sen. Donderdag: H. Anselmus, bisschop en kerkleraar. Vrijdag: H. Coenraad van Parz- ham. belijder; 16.00 uur pl. H. Mis waaronder huwelijkssluiting van het bruidspaar Wagenaar-Cleven. Zaterdag: H. Aegidius, belijder. 8.30 gezinsmis. Van 38 gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ont vangen. Mededelingen 1. Deze week iedere avond 7 uur avondmis, behalve zaterdag. 2. Intenties voor de Antonius-no- veen kimt U inleveren bij broe der portier. 3. Zondag a.s. 17 april wordt het 25- jarig priesterfeest van Pater Pri mald parochieel gevierd. Het programma ziet er als volgt uit. 10.15 plechtige Hoogmis. De fees teling wordt van het klooster af gehaald door bruidjes, gidsen, kerkbestuur, familie en parochie geestelijken. Van 13.00-14.30 is de receptie in de gastenkamers van het klooster, waaronder het pa rochie-cadeau wordt aangeboden. Misintenties Zondag: 6.30 Johanna van Cuyk- Verhoeven; 7.45 Herman Jans-Be- ken; 9.00 Maria Haenen-Laumen; 10.15 voor de parochie; 11.45 Herman Jan Beken (personeelsbond). Maandag: 6.55 ter ere van de H. Geest; 7.45 Martien Hendriks; 8.30 zekere int.; 7 uur avondmis gel. zie len (offerbus). Dinsdag: 6.55 Selida Virginia Ro- jer; 7.45 Wilhelmina Hendriks; 8.30 Jan Arts en Everdina Janssen; 7 u. avondmis uit dankbaarheid bij een 80ste verjaardag. Woensdag: 6.55 Herman Strijbos en dochter Elisabeth; 7.45 overl. vader, moeder en broer; 8.30 overl. ouders de Beaumont; 7 uur avondmis Ma ria van Houdt-Custers (kleinkinde ren). Donderdag: Constans Rojer; 7.45 gelovige zielen (Offerbus); 8.30 Jo hannes Burgers D.O.; 7 uur avond mis Wilhelmus Aarts (buren). Vrijdag: 6.55 Antonette Rammel- mans-Elsevier; 7.45 Maria v. Houdt- Custers; 8.30 Maria Haenen-Lau men; 7 uur avondmis Jacob Tho massen; 16 uur huwelijksmis. Zaterdag: 6.55 Theodorus Willems D.O.; 7.45 zekere int.; 8.30 gezinsmis. Dienbeurten Accolythen Zondag 6.30 Gerrit en Karei Jeu ken; 7.45 Wim Timmermans en Paul Pop; 9.00 A. Derks en P. Philipsen; 11.45 Cor en Jan Evers. VREDESKERK VENRAY Zondag: Beloken Pasen. 7.30 lees- mis voor overl. Noud van Lin en Martien Janssen; 9.00 leesmis voor overl. Jocamina Thijssen-Geurts; 10 uur hoogmis voor alle parochianen; 11.30 leesmis voor overl. Piet v. d. Vorle. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Hoedemackers-Madou; 19.00 u. avondmis overl. Grad Sinten (buurt). Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Vollenberg-Verstegen; 19.00 u. avondmis voor overl. Martinus Mar tens. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Harry Swinkels (personeel Nelissen); 19.00 avondmis voor overl. Martha van de Waeter. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. v. d. Hoogen-Welbers; 10.00 pl. huwelijksinzegening en eucharistie viering voor bruidspaar MarcelliS- Bonants; 19.00 avondmis voor overl. Willem ManderS en echtgenote. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Lambert Barents; 10.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistie viering voor bruidspaar Cabooter- Stevens; 19.00 avondmis voor overl. Johannes Stevens en Johanna Pij pers. Biechtgelegenheid van 57 u, PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: Beloken Pasen. H. Missen om 7 uur, 8 uur, 9 uur H. Mis voor Wilhelmus Wennekers; 10 uur paro chiehoogmis. Eerste kollekte voor de kerk; tweede kollekte Bisdom. Maandag: 7.30 zieledienst Jozef Versieyen. Dinsdag: 7.30 geen H. Mis, wel. H. Communie uitreiken; 10 uur Huwe lijksmis bruidspaar Sijbers-Smits. Woensdag: 7.30 stichting Louis Maassen en overleden ouders. Donderdag: 7.30 geen H. Mis, wel wordt de H. Communie uitgereikt; 10 uur huwelijksmis bruidspaar van Roessel-Wij nhoven. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor overl. fam. Camps. Zaterdag: 7.30 maanddienst Wil helmus Wennekers; zaterdagavond biechtgelegenheid van 57 uur. •PAROCHIE CASTENRAY Zondag: Beloken Pasen. Kollekte voor gedachtenismonument bij de Vredeskerk. 7.30 leesmis tot int. fam. Donders-Verlinden bij 90e verjaar dag; 10 uur hoogmis voor de paro chie. Maandag: 7.30 gest. gez. jrd. Joh. Weys en Anna Cath. Cox. Dinsdag: 7.30 leesmis overl. ouders Poels-Peeters. Woensdag: 7.30 gezinsmis tot int. van hen die in deze mis offeren. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis voor Piet Philipsen. Vrijdag: 7.30 gez. H. Mis voor overl. fam. Arts-Heidens. Zaterdag: 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand tot int. van hen die hiervoor offerden; 10 uur plechtige huwe lijksmis voor het bruidspaar Lin- ders-Baltussen. Biechtgelegenheid v. 6.30-7.30. Kerkpoetsen: Gonny Weys en An- ny Donders. Misdienaars: P. Roelofs-N. Jans sen G. Rambags-J. Emonts. Accolythen: J. Rambags (Gz), J. Rambags (Jz). L. Rambags en J. Swinkels CHRISTUS ONDER DE PROVO'S In de deftige kathedraal van Westminster in Londen speelden vo rige week een paar honderd jonge ren een Passiespel, dat het verhaal van Christus' dood in deze tijd plaatst. Een provo komt met zijn vriendinnetje van een nogal rauwe happening, waarbij veel in puin is geslagen. Onderweg komen zij de apostel Andreas tegen, die hen aan de hand van het Evangelie ongezou ten de waarheid zegt. Dit biedt de provo gelegenheid om in ongekuiste termen te zeggen, wat hij als pro vo over de verkondiging van het Evangelie denkt. En dat is niet mis. Maar terwijl de provo en zijn vriendinnetje zich nog verkneukelen omdat hij het zo flink gezegd heeft, komen zij in een an dere happening terecht. Zij worden als buitenstaanders ge tuige van de manier, waarop de hoogste leiders van het Joodse volk op basis van een valse aanklacht Christus veroordeeld proberen te krijgen. De provo en zijn vriendin netje zijn verontwaardigd over die huichelachtige rechtspraak en ne men het op voor Christus. Dit is het begin van hun mense lijke sympathie voor de mens Chris tus, gegroeid uit hun verontwaardi ging over de huichelachtige behan deling van Hem door de leiders van het volk. De genade werkt bij hen lang deze volkomen menselijke gevoelens en bewerkt dat zij door Christus gegre pen worden, waarna zij Christus in zijn werkelijkheid van verlossende God-mens zien, dat wil zeggen in Hem geloven. Het toneelstuk geeft dus zowel 'n houw naar de verkondiging, die Christus zo heeft „versierd", dat Hij nauwelijks terug te kennen is, als naar de in genade gegeven moge lijkheid van de mens zich voor Christus open te stellen. Dit is de verkondigende bood schap van het passiespel, dat Chris tus gestorven en verrezen is voor al le mensen van alle tijden. Dat alle mensen van alle tijden in Hem verlossing vinden. Een bood schap, die meer dan 19 eeuwen oud is en nooit aan aktualiteit inboet, omdat het steeds de hedendaagse mens aangaat. Christus' verlossingsdaad is geen daad uit het verleden, maar werkt nog steels in alle aktualiteit door in iedere mens, die geboren wordt. De gehele wereld is in Christus verlost, maar niet de hele wereld weet dit. Zij die het weten, weten dit uit het gelocf, dat door de Geest in hen ver wekt is. De waarheid overtuigt hen zonder dat zij die waarheid kunnen bewijzen. Dit geloofsfeit is zo over rompelend, steeds zo nieuw en ak- tueel, dat het steeds weer het hoofd thema moet zijn in de verkondiging aan de mens van nu. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: Beloken Pasen. 7 u. lees mis voor de parochie; 8.15 leesmis voor Peter Joh. Philipsen; 9.15 lsm. voor Harry Vergeldt; 10.15 Hoogmis voor Anna Janssen-Smeets. Maandag: 7.30 maanddienst voor Marinus van Dijck. Dinslag: 7.30 maandd. voor Peter Joh. van Dijck; 10 uur huwelijksmis voor het bruidspaar Brouwers-Mi- chels. Woensdag: 7.30 maanddienst voor Aldegonda Janssen. Donderdag: 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw van de fam. Mul ders. Vrijdag: 7.30 weekdienst voor Theo Geerets; 10 uur Hoogmis bij gelegenheid van het 25-jarig huwe lijk van Spreeuwenberg-van Hoof. Zaterdag: 7.30 weekdienst v. Anna Maria Arts-Janssen; 10 uur huwe lijksmis voor het bruidspaar Hen- drikx-Flinsenberg. RECTORAAT HEIDE Zondag Beloken Pasen. 7.30 lees mis voor Martinus Peeters; 9 uur Hoogmis, jaargetijde voor Petronel- la van Dijck-Wismans en Martinus Wismans. Accolythen: Jacques en Jan Janssen. Misdienaars van de week: Frans Vousten en Harry van Lierop. Maandag: 7.30 leesmis tot bijzon dere intentie. Dinsdag: 7.30 leesmis tot int. van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand. Woensdag: 7.30 leesmis ter ere van de H. Jozef. Donderdag: 7.30 leesmis voor Jo hannes van Kempen. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Johan nes Mommen. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overl. ouders Henricus Heesen en Johanna v. d. Sanden; 11 uur Hoog mis uit dankbaarheid b.g.v. het zil veren huwelijk van het echtpaar De- rikx-Voesten. Biechtgelegenheid van 78 uur. Kerkpoetsen: Tilly Linders en Wies van Osch. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: Beloken Pasen. 7.30 vroeg mis tot int. van leden van de plaat selijke L.V.B.; 10 uur hoogmis v. d. zielerust van overledenen. Maandag: v. d. overl. van fam. van Keij steren-Geurts. Dinsdag: tot int. van fam. Pou- wels-v. d. Steeg. Woensdag: tot int. van fam. van Bakel-Peters. Donderdag: v. d. zielerust van een overledene. Vrijdag: 7.30 geen H. Mis; 10 uur pl. H. Mis met inzegening van hu welijk van bruidspaar Jacobus Boom en Wilhelmina Botden. Zaterdag: t.i.v. fam. Peeters- Claessens. RECTORAAT SMAKT Zondag: Beloken Pasen. 6.15 H. Mis; 7.30 H. Mis. Kapel: voor de schooljeugd. 9 uur H. Mis voor de bedevaart: Berg-Urmond e.o.; 10 uur Hoogmis voor Leon. Nooyen; 11 uur gez. H. Mis voor de bedevaart Berg- Urmond. Maandag: 7 uur en 7.30 H. Mis; 10.30 pl. huwelijksmis voor het bruidspaar Mien Zegers en Huub Siebers. Dinsdag: 7 uur en 7.30 H. Mis. Woensdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor overl. fam. Gerrits-Dirckx en overl. ouders. Donderdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor cverl. Zegcrs-Emonts. Vrijdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor Maria Theodora Linssen. Zaterdag: 7 uur ter ere van de H. Jozef uit dankbaarheid; 7.30 tot ze kere intentie. ■WBHHi WÊÊÊÊÊK Zondag: Beloken Pasen. Om 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor Jacob Reijnders en echtgenote; 9.15 hoog mis voor de parochie; 10.30 leesmis voor de overleden familie van het bruidspaar van Kempen-Wismans. Maandag: 6.45 leesmis voor Piet Emonts; 7.30 leesmis voor Petronella Asselberghs. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Th. Bouten; 7.30 leesmis voor Johanna van Cuijck-Verhoeven (kindermis). Woensdag: 6.45 leesmis voor Eli zabeth Lucassen en Hendrina Lu- cassen-Jacobs; 7.30 gestichte leesmis voor P. J. Nellen, echtgenote en P. J. de Bruyni en zoon Willem. Donderdag: 6.45 leesmis voor de overleden familie Loonen-van Mil; 7.30 leesmis voor Arnold Pijpers, echtgenote en zoon Harry (J. P.). Vrijdag: 6.45 leesmis voor Antonia Croijmans-Peeters7.30 gesticht jgt. voor Antoon Voesten en Martinus Nijssen. Zaterdag: 6.45 leesmis voor Maria Loenen-Thielen en zoon Jan; 7.30 leesmis voor Hendrina Koenen-Hen driks. Van 45 biechtgelegenheid. Kerkpoetsen: Jet Heesen. Accolythen: 6.45 Jan Voermans en Tonny Cornelissen; 8 uur H. Litjens en H. Baltussen; 9.15 M. Janssen. P. Heesen, P. Stevens en G. Jennis- kens; 10.30 M. Cornelissen en A. Loonen. RECTORAAT VEULEN Zondag: Beloken Pasen. 7.30 lees mis voor de parochie; 10 uur Hoog mis voor zal. Jacobus Geurts; 2.30 lof. Maandag: 8 uur Hoogmis gest. jgt. voor zal. Johannes Burgers, echtge note en zoon Hubert. Dinsdag: 8 uur leesmis ter ere van de H. Antonius van Padua; 2e dins dag ter ere van de H. Antonius. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. Johannes Jeurissen. Donderdag: 8 uur leesmis voor zal. Theodorus Willems. Vrijdag: 8 uur leesmis voor zal. Jan Reintjes en grootouders. Zaterdag: 8 uur leesmis overl. fa milie Frans Linders en echtgenote. Zondag, 2e zondag na Pasen, kol lekte voor het Groot Seminarie. Accolythen voor 17 april: Harry van Rijswijck, Gerrit Reintjes en Piet Cox. Kerkpoetsen: Mariet Geerits en Mien Ewals. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: Beloken Pasen. 7.00 lees mis voor Theodora van Osch-Poels; 8.30 Hoogmis voor parochie, bijzon der voor de kinderen die voor de eerste maal de Doopbeloften plech tig hernieuwen; 10.30 leesmis voor overl. van de fam. Jenniskens-van Dijck. Maandag: 7.30 gest jgt. voor Hen ricus van Hoof en Maria Ewals. Dinsdag: 7.30 gest. jgt Gerardus de Mulder en Joanna Mechtilda Aerts. Woensdag: 7.30 gest. jgt. Willem van Rijswijck, Petronella Janssen en dochter Maria. Donderdag: 7.30 gest. jgt. Lamber- tus Arts en Theodora Poels. Vrijdag: 7.30 leesmis Gerardus Litjens. Zaterdag: 7.30 gez. Mis voor Chris tina Michels-van den Hoven. HINDERWET openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van de direktie der N.V. Steenkolen-Handelsvereniging Rijnkade 1, Utrecht, om vergunning tot het oprichten, in werking bren gen en in werking houden van een motorbrandstoffenpompinstallatie te Venray, Deumeseweg 24c, kadas traal gemeente Venray, sectie M nr. 1938. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op 2 mei 1966 om 15.00 uur in het gemeentehuis. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. éen inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 18 april 1966. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Mr. M. M. L. G. M. CUSTERS, burgemeester. H. P. L. VORST, secretaris Deze man verscheen voor de groe ne tafel met het gevoel van „Er is toch geen recht in de wereld". De wet had hem dwarsgezeten vanwege de lindeboom voor zijn venster. Die linde was daar groot geworden en tot grote omvang gekomen onder het troetelend oog van de gemeente. Maar hoe voorspoediger de linde wies, des te duisterder werd het in de woning van deze man. En na vele jaren besloot hij dat er iets aan moest worden gedaan. Hij ging naar de gemeente en vroeg of men de boom wilde snoeien. Prompt kwam er enkele dagen later een gemeentelijk iemand kijken. En verder gebeurde er niets. Toen ging hij opnieuw naar de gemeente en schoof daar zijn ergernis onder een loket door. Weer kwam iemand kij ken, nu uit een hogere loonklasse. En weer gebeurde er niets. Nu besloot de man dat er defintief een einde aan moest komen. Hij be gaf zich naar het gemeentehuis en legde daar alles uit, van de linde af tot zijn schemerige voorkamer toe. De ambtenaar luisterde meewarig en schreef alles op. Met de voortva rendheid die onze gemeenten eigen is, werd de zaak nu aangepakt. Het duurde slechts enkele dagen of er kwam een zeer deskundige persoon, beladen met papieren en duimstok ken en kennersblikken. Hij mat de linde en het huis, hield zijn hoofd scheef naar links en naar rechts, te kende het een en ander op en ver trok. Overigens gebeurde er ook deze derde maal verder niets. Deze man was een fatsoenlijk bur ger, en iemand die niets liever doet dan wandelen op de paden der wet, zich vermeiend in de zegeningen der democratie. Hij nam zich voor geen vierde maal naar het gemeentehuis te gaan. Hij besloot nu een brief te schrijven, want er werd aan de rio lering gewerkt in zijn straat. Nu kon er meteen iets gebeuren aan die lin deboom, dacht hij naief. Hij nam een vel briefpapier, bedrukt met zijn naam en adres. Hij schreef daarop aan de edelachtbare heer wethouder hoe het stond met die linde. En hij vroeg eerbiedig of het obstakel wat kon worden besnoeid. Maar het ant woord kreeg hij niet. Met opgesto ken zeil ging hij toen de vierde maal naar het gemeentehuis, ditmaal om te vragen waarom de edelachtbare wethouder geen antwoord had ge stuurd. Daar liet men hem zijn brief zien. Hij had vergeten er zijn hand tekening onder te zetten. „De ge meente antwoordt niet op anonieme brieven', zei men. Dat er een ge drukt briefhoofd boven stond, deed daar niets aan af. Daarop nam de man de snoei- schaar ter hand, klom in de boom en maakte er in enkele uren een uit zijn krachten gegroeide hyacint van; een soort van knotlinde. Nu werd de gemeente plotseling aktief. Zij stuurde een politiedienaar en die gaf de man een procesverbaal wegens vernieling van een gemeentelijke lin de. „Ja', zei de officier, ,,'t Is mij an dersom overkomen. Er kwam een gemeentewerkman zeggen dat ik mijn boom moest snoeien. Maar twee dagen later hoefde het al niet meer. De gemeente had het zelf al gedaan en de trots van de buurt is veranderd in een soort Venus van Milo. Nu ben ik een ouderwets man. In mij leeft de gedachte dat de ge meente niets wederrechtelijks doet Daarom heb ik het wetboek opge slagen en zie: art. 714 van het Bur- gelrijk Wetboek spreekt over ellen en palmen, maar zegt ook dat er on der bepaalde omstandigheden na aanzegging moet worden gesnoeid. Maar als de gemeente mijn boom mag snoeien, dan mag de verdachte ook de boom van de gemeente snoeien. Daarom eis ik vrijspraak." De rechter was het er mee eens en de snoeier werd vrijgesproken. Hetgeen overigens geen vrijbrief is is om van alle gemeentelijke bomen rietstengels te maken. Kijk liever eerst art. 714 B.W. na als u zoiets zou willen. Wij vragen nog^**aeds V fe PERSONEEL geschoolden SYV ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na weiktijd - aan ƒ7 j 'I de fabriek, bij de portie» M kL N.V. INAIFA VENRAY

Peel en Maas | 1966 | | pagina 5