Nu een wonder-mooie collectie costuums bij THOMASSEN 5 jaar Rob van Haaren in Venray ONS 1ste LUSTRUM rob van haaren rob van haaren ROB VAN HAAREN - Venray S.V.V. NIEUWS v.v. OOSTRUM BASKETBAL Woninginrichting - Schoolstraat tel. 04780-1334 Profiteer van deze feestelijke aanbiedingen Met onze steeds groter wordende collectie en service hebben wij zeer vele cliënten van dienst kunnen zijn. Dat is grotendeels te danken aan de bereidwilligheid van ons personeel. Ons team staat klaar voor het 2e lustrum te beginnen. Wij vangen dit aan met een feestweek. Een gehele week lang extra aanbiedingen. Er staat 'n STOEL op U te wachten Bankstellen van 425.- nu voor 399/ Huiskamers van 249.- vloerbedekkingen Bedden, dekens, over gordijnen en vitrages UiUIagcn zondag 20 maart: Venray 1Quick Boys 1 40 Venray 2Miranda 2 33 EWC 2—Venray 3 2—1 Venray 4Wittenhorut 3 2—2 Venray 5—Castenray 1 11 Venray 1 speelde zondag j.l. de belangrijke thuiswedstrijd tegen het Venlose Quick Boys 1. Belde teams stonden mot een gelijk aantal pun ten op de ranglijst. Wilde men de aansluiting met de kopgroep behou den, dan was het noodzakelijk dat de punten thuis bleven. Venray 1 heeft aan alle Quick Boys illusies 'n einde gemaakt door deze ploeg naar een verdiende 40 zege te schieten, hoewel hier direct bij vermeld dient te worden, dat ook de gasten een aardig partijtje voetbal lieten zien. De ruim 1.000 bezoekers kregen aanvankelijk een gelijkopgaande strijd te zien, waarin de verdedigin gen voorlopig de sterkste troef wa ren. Na 17 min. spelen moest de Quick Boys-verdediging echter al capituleren. Een ingeschoten en slecht weggewerkte bal kwam in het bezit van Wim Teunissen, die zo hard inknalde dat de bal door het net heen vloog: 10. Enkele minuten later kreeg P. Volleberg een goede kans. Hij om speelde enkele tegenstanders, doch schoot naast. Dezelfde speler maak te in de 42e minuut een prachtig doelpunt door van vrij verre afstand de bal ineens op de „pantoffel" te nemen en keihard in te schieten: 20. Na de pauze trok Quick Boys fel ten aanval, maar de verdediging van Venray gaf geen duimbreed toe. De toch nog altijd gevaarlijke aanvals leider van Quick Boys, De Mcule- meester, werd door J. Arts volkomen uitgeschakeld. Zeven minuten na de hervatting kreeg W. Peeters de bal toegespeeld uit een hoekschop, schoot hard op doel, doch trof de lat. Venray behield het beste van het spel. doch doelpunten bleven voor lopig nog uit. Twintig minuten voor het einde verliet H. Coppus strom pelend het veld. De jeugdige J. de Klerk kwam de ploeg completeren en het was juist deze speler die aan alle nog bestaande Quick Boys illusies een einde maakte door twee maal te scoren. Hij was nauwelijks 5 min. op het veld of hij scoorde uit een prachtige voorzet van W. Pee ters 30. Luid aangemoedigd door de talrijke Venray-supporters was het wederom J. de Klerk die vijf minuten later een solo-rush onder nam; passeerde zijn tegenstanders en schoot beheerst in: 40. Even later had de attente De Klerk pech toen een kopbal door de lat werd gekeerd. Hoewel Quick Boys nog alles op alles zette om tenminste toch nog de eer te redden, liet de Venrayse verdediging geen steek vallen. Met Venray in de aanval kwam het ein de van deze uitermate sportieve wedstrijd, waarin Venray door goed voetbal een verdiende 40 zege be haalde. Hoewel Venray 2 zondag j.l. gro tendeels zelf het heft in handen heeft gehad, eindigde de wedstrijd tegen Miranda onbeslist: 33. Dit team mist nog het nodige zelfver trouwen. Aanvankelijk hadden de SVV'ers een veldoverwicht en na men door P. Coppus de leiding, die een fout van de Miranda-doelman resoluut afstrafte. Miranda kwam hierna sterk aanvallend opzetten; de Venray-verdediging liet nogal eens steken vallen, die door doelman Ewalts meestal werden opgehaald. Voor de pauze moest hij echter een maal capituleren voor een onhoud baar schot: 11. Na de hervatting kwam Venray fel opzetten en kwam door doelpunten van R- Linskens (strafschop) en een ingeschoten cor ner van M. Hermans, waaraan Jos. Custers voor alle zekerheid een laat ste tikje gaf, met 31 aan de lei ding. Dachten de Venrayers dat de wedstrijd gewonnen was? Hoe dan ook,. Miranda kwam terug en door foutjes in de SW-achterhoede wis ten ze weer op gelijke hoogte te ko men: 33. Hoewel de Venray-reser- ves in de slotfase het accent sterk op de aanval legden, bleef het win nende doelpunt uit. Venray 3 heeft zondag j.. tegen EWC 2 de eerste „lap" gekregen. Men begon al heel onfortuinlijk: binnen de 10 min. al twee blessures. Th. Lucassen 'n knietje en Th. Thijssen een liesblessure. W. v. Els, nog niet genezen van een blessure, viel in. Ondanks dit alles wist hij enkele minuten voor rust de 10 achterstand weg te werken. Een kwartier voor het einde kwam EWC uit een hoekschop heel gelukkig weer aan de leiding en stond deze niet meer af. Dit elftal is de laatste weken wel erg onfortuinijk, want na twee wedstrijden kwamen niet min der dan 4 spelers op de ziekenlijst. Venray 4 speelde thuis tegen Wit- tenhorst 3. Hier werd het een gelijk opgaande strijd. Waren de SVV'ers wat zuiniger met de kansen omge sprongen dan zouden de puntjes be slist thuis zijn gebleven. Het bleef nu bij een 22 gelijkspel door doel punten van Chr. Rongen. Venray 5 speelde de belangrijke wedstrijd tegen Castenray 1. Ook hier een gelijkopgaande strijd die eindigde in een draw: 11. Harry Lenssen scoorde voor Venray. Programma zondag 27 maart: Milsbeek 1Venray 1 2.30 u. Roermond 2Venray 2 12.30 u. Venray 3Montagnards 2 2.30 u. Molenwiekers 2Venray 4 2.30 u. DIS 2—Venray 5 2.30 u. Venray 1 speelt uit tegen Mils beek, een niet te onderschaten te genstander. Ook in deze wedstrijd zal weer alles van elke speler ge vergd worden om met een zo goed mogelijk resultaat uit de bus te ko men. Een klein en niet al te best veld zal een handicap zijn, maar goed voetbal zal Venray's sterkste wapenfeit zijn en hiermee kan ook Milsbeek overwonnen worden. De bus met supporters vertrekt om half twee vanaf Hotel Kemps. De spelersbus om 1.15 uur vanaf de Oostsingel. Hier kunnen geen sup porters mee. Venray 3 neemt het thuis op tegen mede-lijstaanvoerder Montagnards 2 uit Bergen. In de eerder gespeelde uitwedstrijd wist Venray te winnen. Hoewel dit team thans door blessu res wordt geplaagd achten we hen beslist niet kansloos. Immers tegen de sterkste ploegen speelt dit team de beste wedstrijden en daar hopen we a.s. zondag dan ook maar op. Venray 4 gaat plaatsgenoot De Molenwiekers 2 bezoeken. Thuis werd gewonnen, maar a.s. zondag kunnen de rood-witten flinke tegen stand verwachten. Venray 5 krijgt het eveneens niet gemakkelijk in de uitwedstrijd te gen DIS 2. We houden het hier maar op een gelijkspel. Venray 6 is wederom vrij van competitie. TOTO Deze week inleveren toto 27. Zij, die nog mee willen spelen met de toto, doch nog niet geregistreerd zijn kunnen thans de nieuwe registratie- kaarten bekomen. Deze zijn zowel geldig voor de resterende toto's van dit seizoen alsook voor het nieuwe seizoen. Fancy-Fair Zaterdag 2 en zondag 3 april houdt S.V.V. een fancy-fair in zaal Wil- helmina. Voor aanvangstijden en verdere mededelingen zie SVV- nieuws en advertentie volgende week in dit blad. Uitslagen: D.I.S. 1Oostrum 1 42 Oostrum 2D.I.S. 2 34 Oostrum 3Montagnards 3 16 Programma zondag 27 maart: Oostrum 1Molenwiekers 1 Merselo 2Oostrum 2 Oostrum 3 is vrij. Trainen: Trainen is voortaan op DONDER DAGAVOND om 8 uur. BIC 1—PAULUS 1 „Bezint eer ge begint". Een ge vleugeld woord dat niemand vreemd in de oren zal klinken. Welnu, er is bezonnen! Links van het publiek hurkten de acht rode duivels, rechts beraadslaagden 7. in het blauw ge hulde figuren eveneens: bepaald geen engelen. U begrijpt, geachte enthousiasteling van de basketball- import, er is gevochten. Rood en blauw is in de sport namelijk water en vuur. Een harde strijd die ver diend door BIC is gewonnen. Het eerste doelpunt was voor het blau-, we Paulus, maar in dezelfde minuut scoorde rode Willy, zo lenig als elas tiek, voor BIC. Keihard, trillend van nervositeit ratelden 20 basket- balschoenen en gestadig droop het zweet. Keihard was de strijd, maar waar bleef BIC's techniek, de sou plesse? De dertiende minuut, ge woonlijk de ongeluksminuut, bracht een kleine ommekeer, want met de bal, vliegend van de hand van de center, liet ook de nervositeit het zo rethorische „zoeff" horen. Het vreemde was, dat de center, U kent hem, Peter Molenaar, hiermede pas zijn eerste doelpunt scoorde. Be paald geen gewoonte voor deze rode duivel. Was dit nog te wijten aan de aanvangszenuwen? Ik meende op zijn gezicht een lichtelijke gedesil lusioneerdheid aandoende blik te ontwaren. Was dat omdat 't zo stroef ging? Wij weten het niet maar wel weten wij, dat het van nu af beter ging en hoewel BIC in de rust nog genoodzaakt was tegen een achter stand van twee punten aan te kij ken (20-22), ging het vooral in de tweede helft „leker stevig". BIC's gevierde trainer en coach, Luc Bertrands. verrichtte helden daden met zijn spelers, waarvan ik Ko Vrins nog dien te vermelden, die zich het voorrecht van topscorer voorlopig niet uit handen schijnt te willen laten nemen. De einduitslag 41-37 verheugde de spelers evenveel als het publiek, al liet dit laatste het duidelijker blijken. K. Vrins 16, P. Molenaar 14. BIC 1—THOMAS 2 Een dag later zaten de tribunes van dezelfde zaal, tribunes bestaan de uit lage banken en andere gym- toestellen, weer vol. BIC speelde na melijk zijn kampioenswedstrijd te gen Thomas 2, dat zich aardig weer de, maar tegen de technisch weer superieure BIC'ers, vooral in de eer ste helft geen voet aan de grond kreeg. Grote hilariteit ontstond, toen bleek dat de enige man van Tho mas, die werkelijk gevaarlijk was door zijn zuivere afstandsschoten, geen kans kreeg om ook maar een bal te spelen, omdat Ben v. d. Nou- land hem zo fel op de hielen zat, dat de overige Thomas-spelers de lust verging om ook maar in de richting van bedoelde speler te kij ken. Ruststand 48-17 bewijst wel, hoe puik alles in orde was. In de tweede helft vocht Thomas aanmerkelijk sterker. Blijkbaar wa ren de gedachten van BIC meer bij het kampioenschap dan b(j de wed strijd, want het netje van Thomas liet ditmaal weinig van zich horen. Toch is de eindstand 76-31 zeer re delijk te noemen. Na afloop gingen de nodige spe lers op de nodige schouders en vol verwachting zien we al uit naar de prestaties van deze (tot nu toe on verslagen) kampioen in de le klasse. Topscorers: P. Molenaar 32, W. van Os 12, K. Loonen 10. BIC 1 WON VOOR DE TWEEDE KEER SCHOLIERENTOERNOOI Half zeven. BIC ontwaakt na een voor velen onrustige nacht. Het is zondag 20 maart. Gelijk met de zon kleden we ons aan. Na de diverse plichtplegingen kunnen we vertrek ken, bepakt en vol. De stemming is volkomen evenredig met de zin om straks balletjes door de netjes te la- B.I.C. KAMPIOEN Spelmoment uit de wedstrijd B.I.C.Thomas II Een aparte stoel, die door een eigen vorm, tot een zetel voor u b gemaakt, - voor rust en ontspan ning. Juist iets voor u, na zo'n drukke werkdag. Uw „woon*- inrichter kan u adviseren bij uw keuze. Kies uw eigen stöcl met zorg en overleg,.,, hij moet immers jaren meel Gaat u er gerust maar eens rustig bij zitten, dan hebt u tevens c i om ook naar t meubelen t Aan meubelen kopen gaat rustig kiezen vooraf l en 1500 Bankzegels dubbele Bankzegels Op alle NU besteld dubbele Bankzegels

Peel en Maas | 1966 | | pagina 14