in \yentay Kerkelijke Diensten 0, S.V.V. NIEUWS S.V. LEUNEN V.V. OOSTRUM WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 13 tot en met 19 februari Geestelijk artikel VRIJDAG 11 FEBRUARI 1966 No. 6 ZEVEN EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS t DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS I TEL 1512 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 12 d p. mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL f IJS (bvtfen Vwiroy 2.—) PAROCHItKtKlv VtNRAï Priester van de week: Kapl. Driessen Grote Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: Sexagesima. 7.00 Albertus van Gerven; 8.00 Wilhelmina Ver dijk-Rutten; 9.30 Hoogmis voor de parochie; 11.00 Willem Jenniskens; 18.00 Theodorus Pouwels. Maandag: 7.30 Leonardus Stiphout; 8.15 Lambert Noten; 9.00 Anna Ca- tharina Backus-Jeuken; 19.00 uit dankbaarheid Barents-Hubbers. Dinsdag: 7.30 fam. Bexkens-v. d. Berg; 8.15 Marinus van Es en klein zoon Marinus; 9.00 Nelly Linóers v.w. de buurt; 19.00 Antoon Verschu ren. Woensdag: 7.30 fam. Pouwels- Droesen; 8.15 Jozef Vos ter.s en doch ters Annie en Truus; 9.00 Deken Hanraets; 19.00 Karei Jacobs. Donderdag: 7.30 best. jrd. Jan v. d. Boogaard, echtgenote en zoon Johan nes; 8.15 uit dankbaarheid; 9.00 Pier re Bom; 18.00 pl. huwelijk Noyen- Swinkels. Vrijdag: 7.30 gest. jgt. Antoon Roc- lofs; 8.15 tot zekere intentie; 9.00 Helena Haenraets; 10.00 pl. huwelijk Wijnands-de Bruyn; 19.00 Harrie Swinkels. Zaterdag: 7.30 Anna Catharina Backus-Jeuken; 8.15 gest. jgt. Johan nes Bogaars en echtgenote Baken: 9.00 Regina Janssen; 19.00 Piet Ja cobs; biechten van 18.00-19.00 uur. Zondag 13 februari om 4 uur H. Familie. Er zijn nog enkele gezinnen die de toegezegde gezinsbijdrage voor 1965 nog niet hebben afgedragen. Wij vragen betreffende gezinnen of het mogelijk is dit alsnog te doen. U kunt de bijdrage storten in de daar toe bestemde bussen in de kerk of op het Administratiekantoor Jan Hensenstraat 6 of via de giro no. 1174863. PAROCHIE PATERS FRANCISCANEN Priester der week: kapl. Willard Tel. 1973 b.g.g. 2337 Zondag: Sexagesima. H. Missen om 6.30. 7.45, 9.00 en 11.45. De hoog mis om 10.15; 17 uur avondmis, waaronder installatie van de eerste pastoor van onze parochie. Geen lof. Maandag: H. Coleta, maagd. 8.30 gezongen jgt. voor Jan Jenneskens. Dinsdag: Mis van zondag Sexage sima. 10 uur pl. H. Mis waaronder huwelijkssluiting van het bruidspaar Denen-van Aarssen. Woensdag: mis van zondag Sexa gesima. Donderdag: Mis van zondag Sexa gesima. 10 uur pl. H. Mis waaronder huwelijkssluiting van het bruidspaar Blok-Perree. Vrijdag: Mis van zondag Sexage sima. 10 uur pl. H. Mis waaronder huwelijkssluiting van het bruidspaar Wethly-Troisfontaine. Zaterdag: Mis van Maria op zater dag. 8.30 gezinsmis; 10 uur pl. H. Mis waaronder huwelijkssluiting van het bruidspaar Jeuken-Sanders. Van 3-8 gelegenheid om het sacrament der biecht te ontvangen. Mededelingen Deze week iedere avond om 7 uur avondmis, behalve zaterdag. Installatie Zondag 13 februari 5 uur instal latie van de eerste pastoor der pa rochie. Wij nodigen u allen uit daar bij aanwezig te zijn. 5 uur afhalen van de pastoor aan San Damiano, waar de Burgemeester der gemeen te de pastoor, als nieuwe pastoor in de gemeente zal verwelkomen. Daarna trekt de stoet naar de kerk. Onder de pl. H. Mis die daarop volgt, wordt de nieuwe pastoor door Deken Loonen geïnstalleerd. Na die Mis is er receptie in het gastenkwar- tier van het klooster tot 19.30 uur. Misintenties Zondag: 6.30 Gerard Berkens; 7.45 Herman Jans Beken; 9.00 Willem en Jan Claessens als jgt; 10.15 Henri Hoeymakers; 11.45 Johanna van Cuyk-Verhoeven5 uur voor geeste lijk en tijdelijk welzijn van de paro chie. Maandag: 6.55 Wed. Hoeymakers- Claassens; 7.45 overl. moeder en Martien; 8.30 gez. jgt. Jan Jennes kens; 7 uur avondmis Theodora Ma ria van Well-Peters. Dinsdag: 6.55 zekere intentie; 7.45 Sjaak en Jan Jacobs; 8.30 Jan Arts en Everdina Janssen; 7 uur avond mis Hendrika v. d. Beuken-Peeters; 10 uur huwelijksmis. Woensdag: 6.55 zekere int; 7.45 uit dankbaarheid; 8.30 Maria van Well- Peeters; 7 uur avondmis overl. fam. Jenneskens-J anssen. Donderdag: 7.45 Cons tans Rojer; 8.30 zekere intentie; 10 uur huwe lijksmis; 7 uur avondmis Thei Ariaens. Vrijdag: 7.45 overl. ouders Her mus-van Oers; 8.30 Maria Haenen- Laumen; 10 uur Huwelijksmis; 7 uur avdonmis overl. ouders Louis Wijn hoven en zoon Martien. Zaterdag: 7.00 Pater Casimirus en ouders; 7.45 voor zieke vader; 8.30 gezinsmis. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 Wim Timmermans en Paul Pop; 7.45 A. Derks en P. Philipsen; 9.00 Cor en Jan Evers; 11.45 Gerrit en Karei Jeuken. VREDESKERK VENRAY Zondag Sexagesima: 7.30 leesmis voor overl. ouders de Lauw-Rongen en kinderen; 9.00 leesmis tot bijzon dere intentie (B.); 10 uur hoogmis voor alle parochianen; 11.30 leesmis voor overl. Hubertus Peeters. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Trees Roeffen (kleuterschool); 19.00 avondmis voor overl. echtgenoten van Gerven-van den Bergh en van Gerven-Rutten. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Gerrit Vullings; 19.00 avondmis om voorspraak van Pater Karei. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Pierre Litjens; 10.00 plechtige huwe lijksinzegening en H. Mis voor het bruidspaar Schoester-Jeuken; 19.00 avondmis voor Johannes Hendrix en Antonia Seykens. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Giesen; 19.00 avondmis voor overl. Wim Jansen. Vrijdag: 8.00 leesmis voor ouders en kinderen waarvan moeder over leden; 19.00 avondmis voor overl. ouders (N.). Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Johannes Stevens en Johanna Pij pers; 10 uur plechtige huwelijks inzegening en H. Mis voor bruids paar Claessens-Flinsenberg; 19.00 avondmis voor overl. Wim Jansen (buurt). Biechtgelegenheid van 5-7 u. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag Sexagesima. 7.30 Parochie- mis; 8.45 Hoogmis, gest. jrd. Frans Poels en echtg.; 10 uur Gerrit Claes sens. Maandag: 7.30 overl. fam. Hen driks. Dinsdag: 7.30 gez. mnd. Hubert Janssen; 4 uur Huwelijksmis voor het bruidspaar van Ooi-Smits. Woensdag: 7.30 Maria Muyres- Dupont. Donderdag: 7.30 Anna van Ger ven en ouders. Vrijdag: Missievrijdag voor de jeugd. 7.30 gest. gez. jrd. Elisabeth- Thuyls. Zaterdag: 7.30 Theodorus Derks- Janssen; 2 uur huwelijksmis voor het bruidspaar Peeters-Hulsman. PAROCHIEKERK OIRIO Zondag Sexagesima. H. Missen om 7 uur. 8 uur. 9 uur, parochiehoogmis om 10 uur. Hoogmis voor overl. fa milie Willemsen-Versleyen. Eerste kollekte voor de kerk; tweede kol- lekte Bisdom. Maandag: 7.30 maanddienst Ge- rardus Peters. Dinsdag: om 8 uur zieledienst Wilhelmus Janssen en Paulina Tie- sen. Woensdag: 7.30 zieledienst Joanna Baltussen besteld door de buurt. Donderdag7.30 maanddienst Gertrudis v. d. Sterren. Vrijdag: 8 uur zieledienst An toni t- ta Teuws. Zaterdag: 7.30 eerste maanddienst Wilhelmus Wennekers. Biechtgele genheid van 57 uur. •PAROCIIIF CASTENRAY Zondag Sexagesima. 7.30 leesmis voor overl. ouders Wismans-Strij- bos; 10 uur hoogmis voor de paro chie. Maandag: 8 uur gez. H. Mis Wil lem Friesen en Lamb. Friesen. Dinsdag: 8 uur gest. gez. jrd. Jac. Heidens en naaste familie. Woensdag: 8 uur gezinsmis tot int van hen die in deze mis offeren. Donderdag: 8 uur gez. jrd. Pieter Philipsen en Antonetta Jacobs. Vrijdag: 8 uur leesmis voor Anna Colbers-Naus; 10 uur pL huwelijks mis voor bruidspaar Beerkens-Hel- dens. Zaterdag: 8 uur gest. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddu rende Bijstand tot intentie van hen die hiervoor offerden. Biechtgele genheid van 8—7 uur. Kerkpoetsen: EUly Vullings en Riet Dinghs. Misdienaars: G. Vullings-J. Steeghs M. Wis mans-P. Heidens. Accolythen: J. Houwen, Jef Ram- bags. J. Strijbos, H. Vissers. parochiekerk ieunek Zondag Sexagesima. Om 6.45 lees mis voor Antonia Croijmans-Pee- ters; om 8 uur leesmis voor Theo dorus de Bruijni; 9.15 hoogmis voor de parochie; 10.30 leesmis voor Jan Loenen. Preek voor de missie va.» Pater Heiligers. Maandag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Willem en Theodoor van Op bergen; 8 uur leesmis voor Arnold Pijpers, echtgenote en zoon Harry. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Antoon Loenen, Frederica Loonen-de Ponti en Johanna Verheijen-Loonen; 8 u. leesmis voor Johannes Voermans. Woensdag: 7.30 gesticht jaargetij de voor Martinus Peeters, beide echtgenoten en overl. familie; 8 uur leesmis voor Maria Buijssen-La- mers. Donderdag: 7.30 leesmis voor Hen drik Philipsen (kindermis); 8 uur leesmis voor Gerrit Camps. Vrijdag: 7.30 leesims voor Gerard Willemse; 8 uur leesmis voor Eliza beth Janssen-Jcnniskens. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Johan na van Cuijck-Verhoeven; 8 uur leesmis voor een overledene. Biecht- gelegenheil van 45 uur. Kerkpoetsen: Maria Bouten. Accolythen: 6.45 Gerrit Jennis kens en G. Comelissen; 8 uur P. Heesen en M. Cornelissen; 9.15 P. Stevens, M. Janssen, A. Loonen en Huub Litjens; 10.30 J. van Vegchel en H. Baltussen. PAKOCMIt lUitlMtiN Zondag Sexagesima. 7 uur lees mis voor Christina v. d. Riet-Jans sen; 8.15 leesmis voor Anna Noy- Janssen; 9.15 leesmis voor Peter Joh. Philipsen; 10.15 Hoogmis voor de pa rochie. Maandag en dinsdag: geen H. Mis. Woensdag: 8.15 leesmis uit dankV. v. d. fam. Litjens-Gielens. Donderdag: 7 uur avondmis voor Willem Jacobs. Vrijdag: 4 uur nam. huwelijksmis voor het bruidspaar Jcnneskens- Cox. Zaterdag: geen H. Mis. PARpCHIEKERK MERSEIO Zondag Sexagesima. 7.00 H. Mis voor de parochie: 8.15 H. iMs voor Piet Verrijdt (Bonants); 10 uur Hoogmis voor de bekering van de zondaars. Maandag: 7.30 gez. H. Mis voor Eudoxia Michels. Dinsdag: 7.30 gest. jgt. voor Si- bert us Muysers en Anna Maria Weys. Woensdag: 7.30 gest. jgt. voor Wil- fc?m Claassen en overl. fam. Donderdag: 7.30 gest. lsm. voor Adam van Vegchel en Anna Maria Jacobs. Vrijdag: 7.30 gez. H. Mis voor overl. fam. van Rijswijck-Custers. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis overl. fam. Gielen-Arts. Biechtgelegenheid van 5 tot 6 uur. Dinsdag 15 februari parochiever gadering in het jeugdhuis. Aanvang 8.00 uur. Een blik op de agenda maakt U duidelijk dat deze verga dering niet alleen voor „gezinshoof den" bedoeld is. We verwachten zeer velen. RECTORAAT ykCÜEPELI Zondag Sexagesima. 7.30 vroegmis v. d. overl. van fam. Hendrix-van Tilburg; 10 uur hoogmis voor de overl. van fan», v. d. Zanden en Bergmans. Maandag: v. d. overl. ouders van fam. Arts-Ploegmakers. Dinsdag: tot int. van fam. Claes- sens-v. d. Weijer. Woensdag: v. d. zielerust van overledenen (Horst). Donderdag: tot int van fam. Cor nel isscn-Hendriks. Vrijdag: uit dankbaarheid namens fam. Coolen-van Lankvcld. Zaterdag: tot int. van fam. Philip- sen-Smets. Biechtgelegenheid: dage lijks vóór H. Mis; zaterdag 19.00- 20.00 uur. RECTORAAT HEIPE Zondag Sexagesima. 7.30 leesmis voor Johannes van Kempen; 10 uur jaargetijde voor Lambertus Pouwels en Anna Derks. Acolython: Tonny Derikx en Tonny Poels. Misdienaars van de wedt: Jan en Joop Gielens. Maandag: 7.30 leesmis voor Maria Eibers-Ma nders. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Harry Muijsers. Woensdag: 7.30 leesmis voor overl. fam. van Rcns-Litjens. Donderdag: 7.30 leesmis tot int van familie Derikx-Vocsten. Vrijdag: 7.30 leesmis tot zekere intentie Zaterdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid. Kerkpoetsen: Mia van der Sterren en Martha Willcms. RECTORAAT VEIJLcN Zondag Sexagesima. 8 uur leesmis voor de parochie; 10 uur hoogmis voor zal. Sj. Burgers v.w. Derde Or de; 2.30 Derde Orde. Maandag: 8.15 leesmis voor zal. Johannes Jcurisscn. Dinsdag: 8.15 leesmis ter ere van de H. Antonius van Padua (offer blok). Woensdag: 8.15 leesmis voor zal. Theodorus Jacobs (Timmermans). Donderdag: 8.15 Hoogmis voor zal. Jacobus Geurt*. Vrijdag: 8.15 leesmis uit dank baarheid. Zaterdag: 8.15 Hoogmis jgt voor zal. Leo van de Goor. Accolythen voor 13 febr.: Harry Geelen, Mart. van Staveren en Piet Mulders. Kerkpoetsen: Mia van Wylick en Jet Burgers. rectoraat smakt Zondag Sexagesima. 7 uur voor overl. fam. De Hoog-Coppes; 8.30 voor overl. fam. Coppus-de Groot. Kapel: H. Mis voor de schooljeugd. 10 uur Hoogmis voor overl. van de fam. Jans Beken-Coppis. Maandag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor Peter Antoon Philipsen en zoon Al- bert. Dinsdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor Maria Zegers-Emonts. Woensdag: 5e woensdag ter ere van St. Jozef. 7 uur en 7.30 H. Mis ter ere van St. Jozef. Donderdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor Maria Theodora Li ossen. Vrijdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor overl. ouders de Haart-Creemers. Zaterdag: 7 uur en 7.30 H. Mis. Gelegenheid om z'n biecht te spre ken van 5 tot 5.30 en van 7 tot 7.30. BEDEVAART NAAR KEVELAER EN ST. ANTONIUSBEELDJE ZIJN TABOE De afgelopen dagen hebben mij opnieuw in kontakt gebracht met een groepje mensen, overwegend katholieken, die zich vol bezorgd heid uitspraken over al die verande ringen. welke tegenwoordig maar plaats vinden, vooral in de Kerk. Een dame. niet zo jong meer. was er trots op als solide katholiek te zijn opgevoedzij ergerde zich eraan dat je tegenwoordig geen volle ker ken meer ziet bij het lof. En ze was er heel erg over verstoord, dat het rozenhoedje praktisch geen plaats meer heeft in ons katholieke leven. Maar in de grond was het hele ge zelschap onthutst en verstoord, dat tegenwoordig alles maar mag. of tenminste dat je niet meer wist waar je aan toe was. Een ander in het gezelschap vroeg me. wat ik er nu van dacht, dat tijdens de Inter nationale Bidweek, die 25 januari afgelopen was, zo weinig mensen in de kerk kwamen. Een mededeling die zeer mijn aaD- dacht trok. Op mijn beurt vroeg ik het gezelschap, hoe dan de praktijk van het lezen in de H. Schrift in de gezinnen ingeburgerd was. Het ant woord daarop was negatief. Men be antwoordde het met een soort van spottend lachen. Het gesprek is voor ons allen leerzaam. Want zoals ik het zie, gaat de grote verandering in de Kerk gepaard met veel onrust. Er worden gebruiken en devoties af geschaft. niet om die aan de gelovi gen te ontnemen, maar om ze te ver vangen door gewoonten en opvat tingen. die veel echter zijn. helemaal thuis horen bij het katholieke doen en laten. Ik noem maar het bidden voor de hereniging, of het lezen van de H. Schrift Deze nieuwe gewoonten, die echt nog niet helemaal ingeburgerd zijn. en waarvan heel veel gelovigen ook nog geen juiste opvatting hebben, moeten in de plaats komen van de oude devoties, van de bedevaarten, van het lof. misschien zelfs van het rozenkransgebed. Waarom? Wel het bidden voor de oecumene Is een uiting van onze echte bewo genheid voor de eenheid. Het is een zich toetsen aan Christus wil. die zelf al tot zijn Vader bad „Dat al len een zijn'Dat is dus echt met Christus en in Christus één van denken en voelen zijn. Dat is oprecht Christen zün. En wat het lezen van de H. Schrift be treft: men denkt nog maar te veel in een afweer geest, in een haat- denken tegenover de protestanten. Men zegt dat het schriftlozen een protestantse gewoonte is; dus niks voor ons katholieken. Wat een ver gissing. Want de H. Schrift bevat Uitslagen: Venray 1Wittcnhorst 1 8—1 MW 3—Venray 2 afgelast Rcsia 2—Venray 3 1—8 Venray 4Hcgelsom 2 2—2 Venray 5Oud Venray 6 2—2 Yssolsteyn 4Venray 6 1—2 Ruim 1300 bezoekers waren zon dag J.L naar de Oostsingol gekomen om het lang tcgemoetgezicne trcf- ;fcn tussen Venray 1 en Wittcnhorst 1 bij te wonen. Wat de spanning betreft zijn deze toeschouwers volop aan hun trek ken gekomen, doch het spelpeil bleef beneden de verwachtingca Technisch was Venray ver de meerdere der gasten, doch door een min of meer gelukkig doelpunt wis ten de Horstenaren beslag te leggen op de volle winst. Er werd door beide teams ietwat nerveus gestart Venray wist echter het eerst in zijn spel té komen, me de door het goede spel van Broer van Bergen en Joep Arts alsook van rechtsback Harry Coppus. die in de Horster-linksbuitcn een lastige te genstander had. doch wist deze vol doende in bedwang te houden. Na 10 min. spelen zagen we de eerste goede aanval van Venray; W. Pcctcrs was de laatste man. doch schoot Juist naast. Na een half uur spelen kreeg Linskens een unie ke kans voor Venray te scoren. Kort voor doel staande kreeg hij onverwacht de bal toegespeeld door P. Voileberg. Hij kreeg deze niet voldoende onder controle en schoot hoog over. In de 42e minuut van de wedstrijd kwam Wittcnhorst aan do leiding. Juist buiten het strafschopgebied werd een vrije trap genomen. De Venray se verdedigers verzuimden een solide muurtje te bouwen, waar door linksbuiten Vcrstccgen onge hinderd, doch kansloos voor doelman De Kerf, kon inschieten: 01. In de tweede spcclhelft waren de Venrayers bijna de gehele speel tijd in de aanval. De gasten stonden echter vaak met 8—9 spelers voor doel, zodat het zeer moeilijk was hierdoor te komen. Mocht het eens lukken, dan trof men de zeer goed spelende Horster doelman in de baan van het schot. Bepaald pech had, vooral in de slotperiode. Piel Voileberg. die eenmaal rakelings naast schoot, na de Horster goalie uit balans gespeeld te hebben, ter wijl een keiharde kopbal van dicht bij afgevuurd, nog Juist door deze doelman kon worden over getikt. Met Venray in de aanval kwam het einde van deze faire wedstrijd, waarin de gasten beslist meer kre gen dan ze verdienden. Na een verplichte rustperiode van twee maanden kwam ook Ven ray 3 weer in touw. Er werd uitge speeld tegen Resia 2. Voor deze te genstander hadden de SWers toch wel een beetje schrik, daar thuis op het nippertje werd gelijk gespeeld. Resia won de toss en koos wind te gen, waardoor de Venray-overmacht zo groot werd, dat het gehele team soms voor het Resia-doel te vinden was, maar waardoor doelpunten nog uitbleven. Na een half uur wist J. van Duynhovcn uit een voorzet van M. Lucassen de keeper te passeren. Enkele minuten later werkte een achterhoedespeler van Resia een in gekopte bal van B. Pelzer in eigen doel. dit was dus 02. Enkele min. voor rust wist J. Kusters met een lange boog bal de te ver voor zijn doel staande doelman te verschal ken. 03. Na de rust was de wind iets gaan liggen, waardoor de SW ers veel beter gingen spelen, dit resulteerde direct na de aftrap reeds in een 4c treffer, gescoord door J. van Duyn hovcn, M. Janssen nam nr. 5 en 6 voor zijn rekening, terwijl J. Kus ters nummer 7 liet aantekenen vla Gods woord. God spreekt er in tot ons. Als wij lezen in de H. Schrift spreekt God dl rekt tot ons. deelt Hij ons zichzelf mee. Vandaar dat Prof. Schoonenberg de H. Schrift ook een sacrament noemde. En dit lezen in de H. Schrift, ons open stellen voor Gods woord cn leiding, maakt ons nu typisch Christen in de echte zin van het woord. Dat is veel echter dan op bedevaart gaan of een beeld je van Antonius in je zak dragen. Mijn conclusie is deze: velen heb ben het nog niet gesnapt Velen, die kankeren over de veranderingen in de Kerk. die klagen dat ze de rich- t.ng kwijt zijn. die beu-eren dat al les tegenwoordig maar mag. hebben nog niet de echte weg gevonden. Ze hebben het nog niet gesnapt. Maar doen ze er wel moeite voor om het aan de weet te komen? En helpt de gemeenschap die mensen ook? een strafschop. Eindelijk kreeg Re sia een 1 voor de moeite, maar dit ut J. Mich iels niet goed en stride daar nr. 8 tegenover. Einduitslag: 1—8. Venray 4 speelde thuis tegen He- gelsom 2. Het werd een matige wed strijd. Wel toonden de SW'crs zich sterker dan de gasten, doch er werd te slordig met dc kansen omgespron gen om met een beter resultaat uit dc bus te komen. Uitslag: 2—2. Venray 5 oefende tegen oud-Ven ray 6. Na een aardige wedstrijd wérden de puntjes broederlijk ge deeld: 2—2. Venray 6 tenslotte was op bezoek bij Ysselsteyn 4. Zij hebben aan de verwachtingen voldaan. Met 12 werd gewonnen. Programma: R K.D E.V, 1—Venray 1 2.30 u. Venray 2Blerick 2 1200 u. Venray 3Hol thees 1 2.30 u. Sevcnum 2Venray 4 230 u. Sevenum 3Venray 6 12.00 u. Voor Venray 5 wordt nog uitge keken naar een tegenstander. ZJJ dienen dus dc raamaffiches te raad plegen. TOTO Voor volgende weck is een beker programma vastgesteld. Voor dit programma wordt het Reserve-for mulier nr. 3 gebruikt, hetwelk dew? weck non onze deelnemers zal wor den uitgereikt Bij dit formulier ontvangt men een foldertje waarop de wedstrijden gedrukt staan, waarop men dient te tippen. Het zijn allemaal Nederlandse wed strijden en hopen dan ook. dat ook deze toto bij U belangstelling zal genieten. Wedstrijdbal De bal die tijdens de wedstrijd Venray—Volharding werd verloot is nog steeds niet afgehaald. Het win nende lot was nr. 4491. De bal kan worden afgehaald bij P. Vcrcykcn. St Pauluxstraat 20. Uitslagen: Mcijel 1—Leunen 1 43 Leunen 3Hol thees 2 2—3 Leunen AScvcnum A2 8—1 Programma zondag 13 februari: Leunen 1Griendtsveen 1 2.00 u. Griendtsveen 2—Leunen 2 2.00 u. vertrek 1.00 uur Zaterdag 12 febr. (kringtoernool): Kronenberg A—Leunen A 3.00 u. vertrek 200 uur Swolgcnsc Boys BLeunen B 3.00 u. vertrek 2.00 uur Uitslagen: Oostrum 1America 1 13 Scvcnum 3Oostrum 2 3—1 Oostrum 3 was vrij. Programma voor as. ion dag: Oostrum 1Meterik 1 Oostrum 2 is vrij. Wanssum 3Oostrum 3 KO.MJNENSPORT Op 5 en 3 februari werd te Ge- leen de Limburgse Konijnententoon stelling gehouden, waar al dc bes te dieren uit Limburg waren onder gebracht. Ook enkele leden van De Peel haas waren hier aanwezig. De keuring geschiedde door drie keur meesters per dier en op punten. De uitslag was als volgt: H. Cocnders met oude grijze ram 2! punten op een punt na was hij kampioen; H. Stnjbosch met jonge grijs ram 16 poL; H. van Mctjel met jonge witte, ram 17 pnt.; M. Jacobs was In de Alaska's de baas met jong ram 21 punten en weed kampioen; M. Jacobs met jonge voedster 18 pnt; M. Jacobs met jonge ram 18 pnL; M. Poels met Pool, wit, 18 pun ten; J. Strijbosch met kleurdwcrg grijs jonge ram 20 punten en kam pioen. Dus wederom behoorlijke resulta ten van Dl- PecUiaag hetgeen tevens een goed besluit was van het ten- toonstcll ingsscizoen.

Peel en Maas | 1966 | | pagina 1