in Ueniay M.H.C.V. S.V.V. MIEUWS S.V. LEUNEN BILJARTEN JUDO GYMNASTIEK BASKETBAL V.C.ROOY DUIVENSPORT H u 1 s RIAENS-ROYERS VRIJDAG 17 DECEMBER 1965 No. 50 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN fl.?5 GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 SPORT Uitslagen: Mill 1Venray 1 15 MUI 2—Venray 2 3—3 Melderslo 1Venray 3 32 Venray 4Jeugdselectie 15 Melderslo comb.Venray 6 23 Hoewel ook het afgelopen weekend het gehele amateurvoetbal werd af gelast, kwamen er van de zes senio ren-teams toch nog vijf binnen de krijtlijnen voor het spelen van oefenwedstrij den. Venray 1 en 2 trokken naar Mill en speelden daar tegen resp. Juliana 1 en 2. Venray 1 had in de gastheren aan vankelijk een g(>ede tegenstander. De blauwwitten bezetten in hun af deling (3e klasse) de vierde plaats met slechts twee punten achterstand op koploper O.D.C. Het was dan ook niet verwonderlijk dat beide teams in het veld kwamen met de bedoe ling deze wedstrijd te winnen. Zaterdags had reeds een geluids wagen in Mill op luidruchtige wijze konde gedaan van de komst van Venray, terwijl ook zondags nog yan de kansel werd geroepen dat men des namiddags op het sportpark ver wacht werd. Velen hadden aan deze oproep gehoor gegeven. De toe schouwers behoeven er echt geen spijt van te hebben deze wedstrijd te hebben bijgewoond, want ze kre gen goed voetbal voorgeschoteld, vooral van de Venray-zijde. De gastheren gingen overrompe lend: van start. Doelman De Kerf kreeg dan ook (voor de eerste maal) volop gelegenheid zijn talent te to nen. Dat hij voor zijn taak berekend is, bewees hij echter meerdere ma len. Het waren de Juliaantjes die na 17 min. spelen de leiding namen. Een hoekschop werd scherp voorge zet, doelman De Kerf werd het spe len belet waardoor de bal ongehin derd in doel kon worden gekopt: 1-0. Venray liet zich hierdoor met van de wijs brengen, doch ging fel in de aanval. Na 29 min. spelen was het P. Volleberg die de gelijkmaker op zijn naam bracht: 11. Drie minu ten later nam Venray zell's de lei ding toen W. Peeters keihard via binnenkant paal raak schoot. P. Vol leberg maakte er na 34 min. spelen 13 van. Met deze stand ging de rust in. Na de hervatting bleek dat Venray over een betere conditie beschikte. De gastheren kwamen nog wel even fel terug. De Venray-ploeg speelde echter dermate sterk dat de blauw witten het niet verder brachten dan enkele hoekschoppen, waarbij doel man de Kerf wel eens handelend op moest treden. Venray nam het heft weer volle dig in handen. Na 8 min. spelen scoorde P. Volleberg na zeer goed voorbereidend werk van W. Peeters en J. Schrooten: 14. De Venrayse voorhoede zaaide keer op keer pa niek in de Mill-aehterhoede en had na 17 min. wederom succes door P. Volleberg, die voor de vierde maal scoorde en daarmee de stand op 1-5 bracht. Even later knalde W. Peeters van verre afstand hard op doel, maar de doelman wist ditmaal, zij het dan met veel moeite, zijn doel voor doorboring te bewaren. De wedstrijd eindigde met een Venrayse voetbaldemonstratie en de eindstand 1—5! Deze wedstrijd deed ons echt weer denken aan een Venray uit de jaren van weleer. Een overwinning werd behaald door goed voetbal, waarvoor de SVV'ers zich allen hebben inge zet. In het combineren en snel en goed afspelen van de bal valt een grote vooruitgang te constateren. Zelfs de meest pessimistische sup porter moet met zulk voetbal tevre den gestemd zijn. SVV'ers ga zo voort, we zijn dan beslist op de goe de weg. Venray 2 speelde tegen de reser ves van Mill. Deze wedstrijd eindig de in een draw. Hoewel de SVV'ers met enkele invallers moesten spe len moeten we eerlijk zeggen dat on ze reserves vooral in de eerste helft zeer slecht speelden. De rust ging in met een 20 voorsprong voor het lager geklasseerde Mill. Direct na de hervatting werd het zelfs 30. Hier na kwamen de rood-witten beter los. Er werd beter gecombineerd en mede dank zij het stuwende werk van J. Kusters wisten ze de baans in evenwicht te brengen door doel punten van W. Teunissen, J. Kusters en A. van Zwol. Met Ben Pelzer als gastspeler trok ons 3e elftal zondag naar Melderslo om daar tegen het eerste elftal een oefenwedstrijd te spelen. Het is een aantrekkelijke wedstrijd geworden, waarin onze jeugdige spelers goed meedraaiden. Na ca. 20 min. spelen wist J. Michiels uit een voorzet van rechts 10 te scoren. Melderslo liet het hier niet bij zitten en wist 10 min. later de gelijkmaker in de tou- wen te jagen. In de 35e minuut maakte een Melderslo-achterhoede- speler hands en J. Rosmanics wist de toegekende strafschop feilloos te be nutten. Maar de gastheren wisten voor rust nog gelijk te komen. Na rust zagen we ongeveer hetzelfde spelbeeld, maar een kwartier na de hervatting wist Melderslo het derde en winnende doelpunt te scoren. On danks deze kleine nederlaag, kun nen de jongens op een goede en nut tige oefenwedstrijd terugzien. Venray 4 nam het op tegen de se- lectieploeg van onze jeugdafdeling. Met niet minder dan 15 kregen de „groten" de kous op de kop. Over alle linies waren de jeugdspelers de meerdere. Venray 6 was op bezoek in Mel derslo waar een wedstrijd werd ge^- speeld tegen een combinatie van het 2e en 3e elftal. Onze mannen speel den hier een voortreffelijke wed strijd en wonnen dan ook volkomen verdiend met 23. TOTO-NIEUWS In verband met Kerstmis en Nieuwjaar moeten toto nr. 18 en 19 worden ingeleverd op de woensdagen 22 en 29 december op de normale uren. Ook op die adressen waar on ze toto-ophaler normaal op donder dag komt, gelieve men er voor te zorgen dat het formulier 's woens dags klaar ligt. Er kunnen dus in deze weken donderdags géén toto's meer worden ingeleverd. Deze week hadden we weer twee gelukkige winnaars in onze vereni ging en wel een bij de tweede en een bij de derde prijswinnaars. Als U mee blijft spelen is mis schien ook voor U een kans wegge legd, want wie niet waagt zal niet winnen. Dit seizoen alleen al vielen meer dan 20 van onze leden in de prijzen. Programma zondag 19 december: Venray 1Gennep 1 2.30 u. Wilhelmina '08 2Venray 2 12.00 u. Meerlo 2Venray 3 2.30 u. Venray 4Venray 5 12.00 u. Met het 11 gelijkspel, wat we enkele weken geleden in Gennep behaalden, nog vers in het geheugen, spelen we a.s. zondag aan de Oost singel de returnwedstrijd tegen de ze ploeg. Hoewel Venray in die wedstrijd aanmerkelijk sterker was, hebben de rood-witten dit niet in doelpunten weten uit te drukken. De kracht van onze voorhoede is nadien echter een stuk verbeterd en we gele ven beslist als men op dezelf de wijze speelt als de laatste wed strijden dat de volle winst behaald kan werden. Het is echter zaak de bezoekers niet te onderschatten. Het is een enthousiaste ploeg, die zich niet zo gemakkelijk laat verslaan. Venray 2 speelde thuis reeds te gen Wilhelmina '08 2 en wist van deze sterke ploeg te winnen. Of dat a.s. zondag ook zal lukken betwij felen we echter. Venray 3 speelt uit tegen Meerlo 2. Als de zaken serieus worden aan gepakt geven we de SVV'ers de bes te papieren. A.s. zaterdag 18 december houden de veteranen weer een kienavond, ditmaal in zaal Manders, Maashese- weg. We hebben weer mooie prijzen en iedereen is welkom. Aanvang 8 uur n.m. Programma zondag 19 december: Leunen 2Wittenhorst 5 2.00 u. Voor Leunen 1 zal getracht wor den nog een oefenwedstrijd te krij gen. Zaterdag 18 dec.: Swolgense Boys BILeunen BI 3.00 vertrek 2.15 uur Lottum ALeunen A 3.00 vertrek 2.15 uur Vanaf woensdag 22 december heb ben wij de beschikking over de gymzaal van Leunen voor training in de wintermaanden. De B-jeugd traint van 18.30-19.45; A-jeugd en senioren van 19.45-21.30. TOERNOOI KADER 38/2 Afgelopen weekend vond in Café Jachtlust te Haps voor le klasse biljarters een bekertoernooi plaats, Van de Venrayse biljartbond namen hier twee spelers aan leel, t.w. J. Lucassen van ONA en J. Driessen van V.O.P. Voor beide spelers uit Venray was dit het eerste kader- toernooi. En al zijn ze dan niet op een van de bovenste plaatsen geëin digd; zij hebben in ieder geval een goede indruk in Haps achter ge laten. Zondag werden onder grote be langstelling de laatste wedstrijden gespeeld. De laatste en beslissende partij ging tussen L. Schiks en M. v. d. Berg, waarbij Schiks moest winnen om de beker te bemachtigen, omdat hij een verliespunt had op gelopen. Het werd een spannende partij, want v. d. Berg had voldoen- Eindstand: (resp. caramboles, beurten, hoogste gemiddelde en punten): L. Schiks, Haps M. v. d. Berg (Zeeland) A. Zeelen, Cuyk A. Graat, St. Hubert J. Lucassen, Venray J. Driessen, Venray de aan een gelijkspel om in het be zit te komen van de beker. Wan neer dit lukte, zou hij de beker de finitief mee naar huis mogen ne men. omdat hij ook vorig jaar win naar werd. Tot het einde toe bleef de spanning er in. Op het coment dat v. d. Berg nog 14 en Schiks nog 16 caramboles moest maken, miste v. d. Berg, waarna zijn rivaal de partij uitmaakte met een gemiddel de van 10.66. Hierdoor kwam hij in het bezit van de beker. De heer v. d. Berg had een gemiddelde van 14.06. t Deze spannende en sportief ge speelde wedstrijden hadden veel be langstelling; vooral de eindstrijd was een kolfje naar de hand van de biljartliefhebbers. Na afloop reikte de heer L. v. d. Graes de prijzen uit. Hij dankte de spelers voor hun sportieve strijd en het goede spel. f De heer v. d. Berg behaalde de prijs voor het hoogste partijgemid delde, nl. 32.14 en de prijs voor de iste serie, nl. 7. Een mooie pres- partij-gemiddelde. algemeen 107 30 10.66 7.48 9 60 79 32.14 18.51 8 72 47 13.33 8.81 6 68 67 15.00 12.38 4 84 47 8.00 6.74 3 99 18 3.05 2.83 0 VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL 1253 Op de gehouden examens van de Venrayse judovereniging slaagden de volgende leden: 5e kyu (gele band): Hoedemakers, Nierrath en Coenen; 4e kuyu (oranje band): Hendriks. Peeters en Heyl; le kyu (bruine band): Joos Linders. Joos is de eerste van onze ver eniging die het zo ver gebracht heeft. Hij is zich nu aan het voor bereiden voor het volgende examen, nl. voor de eerste dan (zwarte band). Allen hartelijk gefeliciteerd en succes met de volgende examens. ST. CHRISTOFFEL A.s. zaterdag worden in de gym zaal aan de Langeweg de clubkam pioenschappen turnen voor dames van St. Christoffel gehouden. Aan vang 13.30 uur; toegang gratis. Woensdag turnen voor heren van 78 uur. Vorige week konden wij helaas niets melden daar wij de kopie niet op tijd hadden ingeleverd. Onze ju nioren waren op 4 december op be zoek in Venlo bij Blue Star. Hier speelden onze jongens tegen een team dat hun wegens hun enorme wedstrijdervaring ver overtrof. Toch moesten zij nog twee winstpuntjes afstaan aan onze mannen en wel een voor het dubbelspel en een voor het enkelspel. Blue Star had in de hele competitie het dubbelspel nog nooit verloren, maar tegen onze he ren moesten zij toch het loodje leg gen. Einduitslag 82. Onze senioren hadden de eerste helft van de competitie er op zitten en zullen nu tot na de jaarwisseling rust krijgen. Onderstaand zullen wij U de uitslag geven van de eerste helft van de competitie. Op zaterdag 11 december kregen onze junioren bezoek van Genooi uit Venlo. Deze keer echter moest Venlo het onderspit delven. De eindstand was 82 voor onze jongens. Dit was tevens de laatste wedstrijd van de eerste helft van de junioren competitie. De officiële einduitslag is nog niet bekend. Stand senioren: Genooi 4 7 6 0 1 12 55-15 Red Stars 7 6 0 1 12 51-19 Blue Star 3 7 5 0 2 10 41-29 Hegta 2 7 4 0 3 8 45-25 TTC 5 7 4 0 3 8 36-34 JSM 3 7 1 1 5 3 17-53 Hegta 4 7 1 1 5 3 17-53 ATTV 2 7 0 0 7 0 14-56 Verder willen wij nog even ver melden dat een team van het R.K. Lyceum binnenkort ook tot onze ver eniging toe zal treden wat voor onze vereniging een goede aanvulling zal betekenen. Wij hopen dat er nog zullen volgen. [k willen wij nog vermelden dat nog oud-leden of andere lief- rs zijn die het a.s. seizoen in ■mpetitie mee willen spelen zich binnenkort op moeten geven. Ditzelfde geldt ook voor nieuwe le- EBBC 2—BIC 2 In vergelijking met de wedstrijd tegen een andere telg uit het Bos sche basketball-geslacht, tegen EBBC 6, was deze wedstrijd ge speend van alle spanning. Deson danks was deze wedstrijd de moeite waard, omdat de spelers van BIC 2 een nieuwe clubrecord vestigden, zij brachten nl. de score op 115 tegen 18, een opmerkelijke prestatie. Men kwam wat moeilijk op gang. maar na een time-out vielen de doelpunten met de regelmaat van een klo.k- EBBC 8 kreeg geen voet aan de grond, hoewel een enkele uitval toch met een doelpuntje beloond werd. De ruststand was 518. Na de rust stapte BIC van het vertrouwde zone-systeem af; één man bleef voor staan om iedere vrijgespeeld bal met een score af te ronden. Ook EBBC 8 wist nu af en toe iets van zich te laten horen, het verde digde zich met hand en tand en het scoorde 10 punten. BIC bracht het nu tot 64 punten. Al met al een pret tige wedstrijd, die vanwege 't doel- gemiddelde de eerste plaats van BIC danig heeft verstevigd. Uitslagen: Dames: VenrayNuenen 32 Heren: SittardVenray 01 Zoals de uitslagen laten zien is het afgelopen weekeinde voor onze club een volledig succes geworden. Beide wedstrijden van de eerste elf tallen werden in een overwinning voor de onzen omgezet. Dat dit alle bei op het nippertje was is welis waar een factor die de vreugde wat versluierd maar dat neemt toch niet weg dat wij het resultaat uitermate gunstig vinden. Dames 1 kwamen op eigen veld uit tegen Nuenen waartegen zij eer der deze competitie gelijk speelden, in tegenstelling tot wat wij vorige week schreven. Aanvankelijk ging alles naar wens, want na zeven mi nuten spelen hadden onze meisjes al een comfortabele voorsprong van 20. Dat was zeer hoopgevend maar van het moment dat deze stand was genoteerd bleek alle hockeytalent uit onze ploeg verdwenen. Het wilde van geen kanten meer en de sup porters langs de kant vroegen zich hoofdschuddend af wat er wel met de speelsters aan de hand zou kun nen zijn. De combinaties liepen niet meer als voorheen, de techniek liet het afweten, kortom het spelpeil zakte als een vroege plumpudding in elkaar. Nuenen trachtte van deze zware en langdurige inzinking te profiteren maar ook hun spel bleef onder de maat. Tot de rust bleef de stand gehandhaafd op 20. In de tweede speelhelft kwam Nue nen echter wat gevaarlijker in de buurt van onze strafcirkel en de re sultaten bleven niet uit. Twee tref fers werden in korte tijd gescoord en daarmee was de stand gelijk. Dat zou zo gebleven zijn als niet Tilly Janssen in de laatste minuut van de wedstrijd de strijd besliste door voor de derde keer de Brabantse doel- vrouwe het nakijken te geven. Ho- penlijk is de inzinking van ons elf tal al verdwenen, want onze meisjes zijn zeker in staat het publiek iets beters voor te schotelen dan j.l. zon dag het geval was. De heren waren op bezoek bij Sit tard 2 waartegen zij op eigen veld slechts een gelijkspel hadden kun nen bereiken. Deze zou keer zou het wel lukken deze toch niet zo gevaar lijke tegenstander te verslaan. Wel heeft het lang geduurd voordat de beslissende treffer kon worden aan getekend. Er is hard gevochten voor deze overwinning. Van het begin af aan heeft zich een levendige strijd afgespeeld op het middenveld van het enorm zware modderige terrein. De beide keepers hebben het de hele wedstrijd niet bijster druk gehad en hoefden slechts zelden in te grijpen als de zeldzame schoten dan al niet naast gingen. Ver in de tweede helft kwam het enige doelpunt tot stand tijdens een sterk Venrays offensief door attent doorlopen van onze backs die tij dens de gehele wedstrijd een soort zwervende rol heeft gespeeld zonder daarbij zijn verdedigende taak ook maar in het minst te verwaarlozen. U ziet. ook hockey gaat langzamer hand over op systemen die in het moderne voetbal al zeer ver zijn doorgedrongen. De wedstrijd als geheel was door het gladde veld en de druilerige re gen niet erg aangenaam, maar h,et zoet van de overwinning smaakte er niet slechter door. A.s. zondag staat op het program ma Dames I tegen HU AC en we mo gen aannemen dat onze meisjes de ze ontmoeting weer op hun zegelijst bijschrijven. Heren 1 krijgen Roermond op vi site en het zal een prestige kwestie worden wie hier de overwinning zal weghalen. De vorige strijd werd nl. beslist door twee uiterst gelukkige doelpunten van Roermond in de laatste minuten. Venray zal nu alles op alles zetten om deze keer de twee winstpunten zelf te behouden. Dames 2 spelen tegen Geldrop 2 om 12.30 uur. Om 14.00 uur spelen de heren zo als gezegd tegen Roermond. De dames vertrekken naar Hel mond om 12.15 uur. Uitslagen: Dames: VC Rooy 2Resia 03 Were Di—VC Rooy 1 0—3 Heren: Hovoc 4VC Rooy 3 13 VC Rooy 5—VC Rooy 6 0—3 CialfoVC Rooy 1 3—0 Ons tweede damesteam dat uit kwam tegen Resia (Bergen) moest deze wedstrijd als verloren beschou wen. De gasten waren sterker in de aanval, onze VC Rooy-dames werden met smashes overladen, we verloren de eerste set opk met 157. De 2e en 3e set werd eveneens beslist in het voordeel van Resia (15-7, 15-6). Het eerste damesteam wist de kop van de ranglijst in de districtsklasse te behouden door Were Di (Gemert) te verslaan. Onze dames speelden een vlot tempo wat naarmate het spel steeds verhoogd werd. Tegen deze wijze van spelen was Were Di niet berekend. Met daverende smas hes moest Were-Di de eerste set in VC Rooy hun meerdere erkennen: 215. Voortgaand zoals in de eerste set werd Were Di ook in de tweede set volkomen verrast door onze prachtige en goed afgemaakte aan vallen. Zo begon VC Rooy met een 20 voorsprong aan de derde set, met dezelfde allures gingen onze da mes voort wat de uitslag op 30 bracht in het voordeel van VC Rooy. Ons eerste herenteam moest de eerste plaats op de ranglijst afstaan aan Cialfo (Aarle-Rixtel), doordat we deze wedstrijd met 3I) verloren. De eerste set werd na spannende minuten beslist in het voordeel van Cialfo. Door vele onnauwkeurighe den en met een beetje meer geluk hadden ze de eerste set toch wel kunnen winnen, 17-15. In de tweede set was Cialfo niet te houden. Onze VC Rooy'ers vol zenuwen, werden met 158 verrast. De derde en laat ste set werd wederom met 158 ge wonnen door Cialfo. Onze heren wa ren in deze ontmoeting echter niet goed op dreef, wat de uitslag op 3-0 bracht. Het derde herenteam dat een goe de partij meespeelt in de tweede klasse wist hun zoveelste wedstrijd weer te winnen, nu tegen Hovoc. De eerste set werd na een spannend ge vecht beslist in het voordeel van Hovoc 4: 15-13. In de daarop vol gende sets waren onze mannen vol komen hersteld van de eerste set. Ze stormden op de overwinning af. Een prachtig duel dat wederom weer werd beslist in het voordeel van V.C. Rooy 3. Uitslag: 13. Het vijfde herenteam van V.C. Rooy moest de strijd onderling aan binden tegen het zesde team. Een sportief gespeelde wedstrijd waar de beste won en dit keer was het het zesde team. Programma 18 december: Dames: B.V.O.VC Rooy 1 Heren: VC Rooy 6ONT TVC—VC Rooy 2 VCV—VC Rooy 5 19.30 17.15 19.15 19.00 Stand overgangsklasse heren B: Cialfo 7 5 2 10 18-12 V.C. Rooy 7 5 2 10 17-9 Were-Di 7 5 2 10 17-9 Flamingo's 7 5 2 10 16-10 VJC 7 3 4 6 16-13 Rapid 7 3 4 6 11-17 Orsaco 6 1 5 2 4-17 Rewa-Robots 6 0 6 0 4-18 Stands districtscompetitie dames: VC Rooy 6 6 0 12 18-6 Energo 7 5 2 10 12-3 Were Di 6 4 2 8 14-12 Valuas 2 7 4 3 8 16-16 Sios 8 4 4 8 18-9 Forto 6 3 3 6 13-10 BVO 7 3 4 6 14-14 Flamingo's 7 1 6 2 9-19 Montagnards 7 1 6 2 9-20 P.D.V. DE VREDESDUIF Uitslag tentoonstelling: Oude doffers: E. Vermeulen 1 12; J. Janssen V. 2 4; H. van As 3; Hub. Henckens 5; Gebr. Basten 6; L. Coopmans 7; A. van Raay 8; De Riet-Sijbers 9; Jaap Hendrix 10; Pierre Hendrix 11; H. Fhilipsen 13; N. de Haas 14; P. Jans sen H. 15; Achten 16; J. Ewalts 17; E. Tac 18; G. Linders 19; J. Bas- tiaans Zn. 25. Oude doffers (bont): Bergs 1; Hub Henckens 2 10; G. Cuppen 3; P. v. d. Laar 4; J. Bas tiaans Zn 5; De Riet-Sijbers 6 8; J. Verstegen Zn. 7; J. Janssen K. 9; P. Janssen H. 11 12; W. Zeegers 13; R. Wijnands 14; P. Janssen K. 15; J. Berkers 16. Jarige doffers (bont): J. Janssen K. 1; L. Coopmans 2; Hub. Henckens 3; J. Verstegen Zn. 4 7; P. Francken 5; P. Theeuwen 6; Th. Zeegers 8; van de Sluis 9. Jarige doffers (blauw): Van Zijlen 1 10; J. Verstegen Zn. 2; P. Thijsen 3; A. van Bon 4; J. Janssen K. 5; Jac. v. d. Laar 6; J. Goom 7; A. van Raay 8 13; J. Jans sen V. 9; J. Beynen 11; Jep Arts 12. Jonge doffers (bont): J. Bastiaans Zn. 1 9; J. Janssen V 2 5; J. Janssen K 3; R. Wijnands 4; H. Ewalts 6; De Riet-Sijbers 7; Hub. Henckens 8; G. Linders 10; W. Derks 11; A. Brands 12; P. Francken 13; W. Willems 14. Jonge doffers (blauw): A. Peeters 1; J. Janssen V 2 19; J. Janssen K. 3 5; J. Beynen 4; H. Crooymans 6; H. v. d. Heuvel 7; M. Francken 8; J. Boom en Zn. 9 13; J. van Bon 10; J, Bastiaans 11; P. Francken 12; P. Hendrix 14; Hub. Peeters 15; P. Janssen H 16; W. Zee gers 17; Chr. Cuppen 18; W. Wil lems 20; J. Wijnens 21; P. v. d. Laar 22. Late doffers: E. Vermeulen 1; H. Strijbosch Zn. 2; H. Ewalts 3; Gebr. Basten 4; A. Comelissen 5; L. Coopmans 6; H. van As 7; J. Strijbosch Zn. 8; Oude duiven: H. v. d. Heuvel 1; J. Custers 2 10; E. Vermeulen 3 4 9; G. Linders 5; A. van Raay 6 13; H. Strijbosch 7; J. Janssen K. 8 11; P. Francken 12; A. Achten 14. Oude duiven (bont): H. Henckens 1 2 4 5 7 9 13; Bergs 3; Gebr. Basten 6; J. Verstegen Zn. 8; P. Hendriks 10 12; J. Versieyen 11 Jarige duiven: E. Vermeulen 1; J. Maas 2 4 8; J. Janssen V 3 9; H. Peters 5; J. Bas tiaans 6; P. Willems 7. Jarige duiven (bont): W. Verhofstad 1; A. van Bon 2; A. Peters 3; H. Henckens 4 6; J. Cuy- pers 5. (Vervolg z.o.z.)

Peel en Maas | 1965 | | pagina 5