't is zo ver... S.V.V. NIEUWS in Uemay TAFELTENNIS V.C.R00Y S.V.V. JEUGD x WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN DE MOLENWIEKERS ff baby en A/euéerbe/'s presenteert u Let Leste, Let nieuwste, Let mooiste op terkleding. t geLied yan LaLj van naoy- en kleu- Ook voor a.s, moeders vindt u er 'n uitgezocLt assortiment. Nu kunt u keus maken in 'n moderne speciaalzaak ven nay - groteslr. 30 firma J. Thomassen Zn. telefoon 2511 VRIJDAG 12 NOVEMBER 1965 No. 45 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 ADVERTENTIEPRIJS 8ct. p. mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 1.75 (buiten Venray 2.—) sport Uitslagen: GennepVenray 11 Venray 2Wilhelmina '08 2 30 Venray 3Meerlo 2 82 Leunen 3Venray 5 15 Venray 6Griendtsveen 2 82 Weer is er een succesvolle voet balzondag voorbij. Behalve het eer ste elftal behaalden alle teams die speelden, de volle winst. Venray 1 dat in Gennep op be zoek was, heeft de halve winst aan de gastheren moeten laten. Een kost baar punt is o.i. onnodig verloren gegaan. Zeker, de SW'ers werden deze zondag door veel pech achter volgd, maar met zulk een veldover- wicht moet het toch mogelijk zijn om meer dan 1 doelpunt te scoren. Het begin was weer hoopvol. Na drie minuten spelen schoot Johnny Schrooten hard op doel, maar de bal ging juist langs de paal in het zijnet. Gestuwd door het zeer goede spel van P. Smits en J. Arts bleven de Venrayers aanvallen, maar de Gen nep goalie wist menige kans in de kiem te smoren. Uit een der weini ge tegenaanvallen moest rechtsback M. Schwachöfer in de 20ste minuut alle zeilen bijzetten om de Gennep- se voorwaartsen het scoren te belet ten. hetgeen hem uiteraard goed af ging. Venray kwam weer terug en na 35 min. spelen bediende R. Linskens P. Volleberg van een goede diepte pass. Hij kreeg de bal echter niet voldoende onder controle om doel treffend in te schieten. Bepaald pech had in de 42e min. J. Schrooten. Een harde schuiver ging buiten het be reik van de doelman juist naast. Met dubbelblanke stand brak de rust aan. Na de hervatting kregen we het zelfde spelbeeld te zien. De eerste minuten waren voor Gennep. Fel aanvallend zetten ze onze achterhoe de onder zware druk, waardoor een viertal hoekschoppen moesten wor den prijs gegeven. Hierna nam Ven ray het heft weer volledig in han den. Rechtshalf P. Smits kwam nu regelmatig mee in de aanval en het was deze speler die na 19 min. spe len hard op doel schoot, maar de bal door de lat gekeerd zag. De terug springende bal kwam op het hoofd van J. Schrooten die juist naast kopte. Een minuut later was het weer Schrooten die een vuurpijl los liet, maar ook nu zonder succes. Na 32 min. spelen was het dan ein delijk raak. R. Linskens kwam uit een kluwen van spelers met de bal tevoorschijn, wist P. Volleberg te be reiken, die de Gennepse doelman het nakijken gaf: 01. J. Arts, die voor de zoveelste maal een blessure had opgelopen, ging naar de linkervleugel. Een omzet ting in onze achterhoede was nood zakelijk, hetgeen het geheel er ech ter niet beter op maakte. De gast heren kregen nu de kans in de aan val te gaan, waarvan ze trouwens ook grëtig profiteerden. Vier minuten voor 't einde kwamen ze op vrij ge lukkige wijze aan de gelijkmaker. De Gennepse linksbuiten plaatste de bal voor het doel; de linksbinnen wilde koppen, doch raakte de bal maar half, dat was echter precies voldoende om deze zoveel van rich ting te veranderen, dat hij precies langs de paal, buiten bereik van doelman De Kerf in doel belandde. Hoewel de Venrayers de resteren de minuten nog alles op alles zetten om toch nog de volle winst te be halen, lukte dat niet meer. Met de stand 11 kwam het einde van deze sportieve wedstrijd. Een stand, die de Gennepse oranjehemden kenne lijk tevreden stelde, maar die onze ploeg geen voldoening gaf. Venray 2 behaalde de volle winst op het bezoekende Wilhelmina '08 2. De SW-ers wisten de 30 voor sprong, ondanks het felle Weerter offensief in de tweede helft, te be houden. Twee kostbare puntjes zijn weer binnen en dat zal beslist het zelfvertrouwen in dit team ten goe de komen. Venray 3 behaalde op Meerlo 2 in een zeer matige wedstrijd een 82 overwinning. Bij de rust hadden de rood-witten een 30 voorsprong. Na de hervatting verkleinden de gasten uit twee uitvallen de achterstand tot 32. Hiermee hadden de Meerlo- naren hun kruit verschoten en ga ven de SW'ers gelegenheid hun ge- doelgemiddelde op te voeren, wat dan ook prompt gebeurde, getuige de 82 einduitslag. Venray 5 was op bezoek bij Leu nen 3. Zonder veel inspanning be haalden de SW'ers een 15 over winning. Venray 6 heeft onze verwachtin gen ver overtroffen. Thuis spelend tegen Griendtsvjeen 2 wonnen ze met niet minder dan 82. Programma zondag 14 november: Venray 3Resia 2 12.00 uur Venray 4Leunen 1 12.00 uur Meterik 3Venray 5 12.00 uur Venray 1 en 2 zijn vanwege de interlandwedstrijd ZwitserlandNe derland, vrij van competitie. Venray 3 krijgt bezoek van Resia 2, een niet gemakkelijk te overwin nen tegenstander. De SW-ers zul len de leiding in hun klassement kunnen behouden als er met de vol le inzet wordt gespeeld. - Venray 4 moet het thuis opnemen tegen Leunen 1. De mannen van het vierde die enkele zondagen vrij wa ren, doen het de laatste wedstrijden niet slecht. Of ze a.s. zondag de vol le >vinst zullen behalen, betwijfelen we. Een puntenverdeling ligt in de lijn der verwachtingen. Venray 5 gaat Meterik 3 in eigen huis bekampen. De SW'ers zijn in dit treffen licht favoriet. Kontaktavona A.s. zaterdag worden alle SVV- leden met hun dames verwacht in de cantine bij het voetbalterrein, waar om 8 uur de kaartavond be gint. Men kan er rikken of toepen. Bij voldoende belangstelling kunnen er ook andere spelen worden ge daan. TOTO mistrap van de Ysselsteyn-spil ver scheen Tsitsis vrij voor keeper De- ricks en schoot onhoudbaar raak: -0. Ysselsteyn was echter niet ont moedigd en met vlotte aanvallen stichtten ze herhaaldelijk verwar ring in de defensie van de thuisclub. Deze wist echter steeds de situatie meester te blijven. Na 20 min. spe len echter schoot de Ysselsteyn linksbinnen met een prachtig schot raak: 11. Na dit doelpunt wilde Ysselsteyn de zaak forceren, maar gedoelpunt werd er niet meer voor de rust. Was het spel voor de rust reeds hard, na de pauze werd 't nog har der. De linkshalf van Ysselsteyn deed het wat al te ruw na 10 min. spelen en werd door de scheidsrech ter naar de kleedkamer verwezen. Het met tien man spelende Yssel steyn probeerde hierna met alle mo gelijke middelen stand te houden en hiervan werd Tsitsis het slachtoffer. Hij werd binnen het strafschopge bied door 4 tegenstanders „bewerkt" waarna de scheidsrechter floot en Tsitsis naar de kleedkamer stuurde. Bij een overtreding 5 min. later floot de scheidsrechter opnieuw en staak te de wedstrijd bij de stand 11. Molenwiekers 2 bëhaalde door doelpunten van W. Vermeulen en M. Strijbos een 20 zege op Witten horst 3. Molenwiekers 3 won van EWC 3 met 21. M. Siebers en J. Frans- sen scoorden ieder een maal. Programma voor zondag a.s.: Molenwiekers 2Sevenum 2 Montagnards 3Molenwiekers 3 Molenwiekers 4Ysselsteyn 3 Deze week inleveren toto nr. 13. Dit is weer een „buitenlandse" toto. Bij de vorige buitenlandse toto be hoorden drie totoïsten van onze vereniging bij de prijswinnaars. Mis schien bent U er de komende week bij. Speel mee, U steunt daardoor uw eigen S.V.V. Toto-formulieren kunnen ten alle tijde worden verkregen bij Dagbl. voor Noord' Limburg, H. Poels, Langstraat 11; G. Poels, Zuidsingel 37, P. Lenssen, Pr. Hendrikstraat 9 of op onze administratie Kruitweg 3. V kunt zich ook nog steeds laten registreren. akjv Zaterdag 6 november j.l. kregen wij bezoek van de senioren uit Ar- cen. Bij dit team speelde zelfs een meisje mee. Ondanks dat was het een zeer zwak team. Onze jongens konden niet eens los komen om een goede wedstrijd te tonen. Arcen kreeg geen schijn van kans en moest een 100 nederlaag incasseren. Onze junioren gingen op bezoek in Arcen. Een der Arcen-spelers was niet opgekomen, zodat wij de wed strijd begonnen met 3 winstpunten. i tegenstelling tot andere keren Zondag j.l. hadden de Molenwie kers 1 Ysselsteyn op bezoek. In een voor de rust aantrekkelijke wed strijd namen de Molenwiekers reeds na 3 minuten de leiding. Na een kunnen we nu zeggen dat zij Arcen een gevoelige nederlaag hebben toe gebracht. De einduitslag was 82. Voor a.s. zaterdag zijn' de volgen de wedstrijden vastgesteld: Hegta 4 (Hegelsom)—Red Stars 1 aanvang in Hegelsom in het patro naat om 6.30 uur Red Stars 2Armada 6 (Horst) aanvang der wedstrijden 6.15 uur in de gymzaal aan de Beukenlaan. Supporters zijn van harte welkom! Met een dames- en vier heren wedstrijden had VC Rooy weer een drukke week achter de rug. Uitslagen: Dames: TuposVC Rooy 2 31 Heren: ONI—VC Rooy 5 0—3 VC Rooy 3Hovoc 3 30 Were DiVC Rooy 1 03 Tupos 3VC Rooy 6 13 Het tweede damesteam moest de strijd aanbinden met Tupos (Baarlo). In de eerste set waren onze dames sterker. Er werd goed verdedigd. Ze wonnen deze set dan ook prompt met 15—10. In de volgende sets gaf Tupos onze dames geen schijn van kans om nog een set te winnen. Met een beetje meer geluk en zelf vertrouwen waren onze dames er toch wel in geslaagd ook deze match te winnen. Setstanden: 10-15, 15-6, 15-10, 15-13. VC Rooy 6 moest ook naar Tupos om daar te proberen hun volgend succes te behalen. Onze mannen wisten hier door snelheid en tempo- spel Tupos te overrompelen. Een fraai gespeelde wedstrijd voor onze VC Rooy'ers. Setstanden: 6-15. 15-13, 8-15, 12-15. Het vijfde herenteam dat uit kwam tegen ONI (Vredepeel) wist ONii in drie sets te verslaan: 15-9, 15-8, 15-11. VC Rooy 3 speelde in een goede wedstrijd Hovoc 3 naar een duide lijke 30 nederlaag. Onze VC Rooy- mannen waren stukken beter, zowel aanvallend als verdedigend. Ook hier wisten onze mannen er de vplle winst uit te slepen: 15-7 15-7 15-13. Ons eerste herenteam moest in de Gemertse sporthal uitkomen tegen Were Di. In de eerste set liep Were Di al direct uit tot een 81 voor sprong. Onze VC Rooy ers vochten verbeteen terug. Na enkele opslagen wisten we de stand weer gelijk te krijgen en we drukten door: 15-11. In de tweede set was VC Rooy 1 oppermachtig, met keiharde smashes wisten zij hun tegenstander met 15-6 uit te schakelen. De derde set was eveneens in het voordeel van VC Rooy: 15-10. Programma 13 november: Cialfo VC Rooy Flamingo's Were-Di Rapid V.I.C. Rewa-Robots Orsako 8 12-5 6 11-6 7-5 8-7 8-9 11-11 3-9 2-9 KONIJNENVERENIGING DE PEELHAAS Ook op de combinatietentoonstel ling Horst, Deurne en Venray kwa men de Peelhazen weer verreweg met de meeste prijzen en kampioe nen naar huis. Ditmaal werd J. Strijbosch alge heel kampioen met vl. reus ram 1 zzg en beste ram grote rassen, vl. reus voedster zzg. Hans Denissen kampioen jeugd met kl. zilver midden zwart 1 zzg. H. Coenders beste voedster grote rassen op 1 na met kon. grijs vl. reus voedster. Beste voedster tekenras sen en op 1 na beste met dalmatiner rex 1 zzg en 2 zzg. Beste kl. rassen op 1 na met kl. zilver ram 2 zg en beste op een na beste kl. zilver voedster zg en 2 zg. M. Poels pool wit beste ram dwerg rassen 1 zzg; Rex gouwenaar beste middenrassen 1 zzg. M. Denissen kl. zilver midden geel voedster 1 zzg. Beste kl. zilver ram 1 zg. H. van Meyel vl. reus wit ram 3 zzg. M. Jacobs Alaska zwart rammen 1 zzg en 2 zzg. H. Vermeulen Belg. haas voedster 2 zzg. B. Janssen zwarte tan voedster 1 zzg. M. Lucassen blauwe rex ram 1 zzg. Uitslagen zaterdag 6 november: Venray AlBW Al 01 Venray BIWittenhorst BI 51 Venray B3Wittenhorst B3 31 Castenray BIVenray B4 90 Wittenhorst B4Venray B6 23 Dames: VC Rooy 2UVS 17.15 u. Forto 1—VC Rooy 1 19.00 u. Heren: VC Rooy 1Orsako 20.00 u. LyceumVC Rooy 2 16.00 u. Lyceum 3VC Rooy 4 16.45 u. Stand overgangsklasse Heren: Programma zaterdag 13 november: Venlose Boys sel.Venray sel. 3.30 Melderslo AlVenray Al 3.30 [Venray A2Leunen Al 3.30 EWC BI—Venray BI 3.00 Venray B2 (Lyca)Merselo BI 3.00 Meterik B2—Venray B3 2.30 Venray B4Leunen B2 3.30 Castenray BIVenray B5 (lyc.) 3.00 Venray B6Ysselsteyn B2 2.30 Venray CMolenwiekers C 2.30 Clubavonden jeugd Dinsdags in het patronaat: C-spelers van 78 uur; B-spelers van 89 uur; A-spelers van 910 uur. 1

Peel en Maas | 1965 | | pagina 5