s.vv verrassend kleding-nieuws M.H.C.V. TAFELTENNIS in KJeniay s.v.v. JEUGD D.I.S. 0IRL0 CfHatïs HOLLAND DUIVENSPORT VENLO - LOMSTRAAT 22 - TEL. 7430 S.V.V. NIEUWS S.V. LEUNEN HENGELSPORT V.C.R00Y elk 2e kledingstuk SCHAKEN V ET E R A N E N DE MOLENWIEKERS U BETAALT NU DUS DE HELFT VAN DE WAARDE c« sjLjyiyyi^ 129.- 69.50 59.- bij Kledingbedrijf Holland telt elke gulden dubbel! XOENE^ Uitslagen zondag 31 okt.: Venray 1Stormvogels 1 21 EHC 2Venray 2 40 Tienray 2Venray 3 17 Merselo 2Venray 5 12 Venray 6Castenray 2 101 Venray 1 behaalde zondag j.l. met 21 de volle winst op het Sieben- gewaldse Stormvogels. De SVV'ers startten in een zeer hoog tempo en overrompelden de gasten volkomen. Na 5 min. spelen kreeg de man aan het scorebord reeds werk. W. Pee- ters voorzag R. Linskens van haar zuivere pass; schuin voor doel staan de schoot deze keihard in: 10. Een goed begin dat nog veel beloften kon inhouden. Venray behield in de eerste speel helft het beste van het spel. In de voorhoede zat iets meer vaart en kwam vrij regelmatig met fraai op gezette aanvallen voor de Stormvo- gels-veste. Na 27 min. spelen werd het 20 door J. Schrooten, die een aanval af rondde met een keihard schot, waar tegen de doelman der gasten geen verweer had: 20. Hoewel de Ven- rayers nog enkele malen dicht bij een doelpunt waren, werd er in de eerste speelhelft niet meer gescoord. In de tweede helft kregen de gas ten meer vat op het spel, terwijl de SVV'ers slechter gingen spelen. Het plaatsen der ballen wat in de eer ste helft zo goed was, liet nu nogal wat te wensen over. Toch was het Venray dat het dichtst bii een doel punt kwam. Na zeven min. spelen was het linksbuiten P. van Aalsum die vanaf de linkervleugel op doel schoot en de doelman passeerde. Laatstgenoemde wist echter de bal nog in zijn bezit te krijgen, hoewel deze zeker een halve meter de doel lijn was gepasseerd. De scheids rechter ontging dit. waardoor het spel gewoon door ging. De juich kreten binnen en buiten het veld waren voor niets geweest. Ook R- Linskens en J. Schrooten kwamen nog enkele malen gevaarlijk opzet ten, maar dankzij het goede keepers werk van de Stormvogels-doelman leverde dit allemaal niets op. P. van Aalsum trof nog eenmaal de lat, terwijl een zeer goede kans door de zelfde speler onbenut bleef. Stormvogels wist het spel te ver plaatsen waardoor de Venray-ach- terhoede onder zware druk kwam te staan, maar dank zij het goede spel van onze verdedigers, met doelman De Kerf aan het 'hoofd, wisten ze de zaak te klaren. Het bleef dan ook bij enkele hoekschoppen. Kort voor het einde raakte rechts buiten Peeters geblesseerd en werd vervangen door de jeugdige J. de Klerk. Hierdoor was enig oponthoud! ontstaan. Toen de officiële speeltijd al voorbij was (er moest nog twee minuten worden nagespeeld) deed zich een netelig geval voor voor het Venray-doel. Op de rand van het strafschopgebied mocht Stormvogels een vrije trap nemen. Hierbij beging echter een der Venrayers een over treding waarvoor hij naar de kleed kamer werd verwezen. Aan de zijde der Stormvogels, die zich zeer spor tieve verliezers toonden, ontstond nu enig tumult. Toen de zaken weer een beetje op orde waren gesteld kon de aan Stormvogels toegekende straf schop worden genomen die prompt werd benut: 21. Meteen hierna was de strijd gestreden. Een sportieve wedstrijd overigens. Venray 2 was het enige SW-team dat zonder winst uit het strijdperk kwam. Op bezoek zijnde bij EHC 2 moesten ze met een 40 nederlaag genoegen nemen. Dit wil echter niet zeggen dat de Venrayers zo slecht speelden. Zeker, de gastheren hadden de betere ploeg, maar dank zij het 'goede spel van de achterhoede en doelman G. Ewalts, lieten ze de ster ke Hoensbroekers niet verder ko men. Venray 3 was op bezoek bij de Tienray-reserves en behaalden daar een royale 17 overwinning. In de eerste speelhelft heeft het daar ech ter niet naar uitgezien, getuige de 01 voorsprong die de mannen van Piet Crooymans bij de rust hadden genomen. Na de rust was het hek van de dam en werden de doelpun ten aan de lopende band gescoord. Met doelpunten van J. van Duynho- ven 3x, M. Lucassen lx en J. van Kuyck 3x, kwam met 17 in het voordeel der rood-witten het einde van deze wedstrijd. Venray 5 was op bezoek bij Mer selo 2 en heeft daar een zeer ver dienstelijk resultaat behaald door de gastheren met 12 te verslaan. Venray 6 speelde thuis tegen Cas tenray 2. De schietgrage Venray- voorhoede kwam ook ditmaal weer volop aan zijn trekken, want met niet minder dan 101 kregen de be zoekers de kous op de kop. Programma zondag 7 november: Gennep 1-Venray 1 2.30 uur Venray 2Wilhelmina '08 2 2.30 uur Venray 3Meerlo 2 12.00 uur Leunen 3Venray 5 2.00 uur Venray 6Griendtsveen 2 12.00 uur Venray 1, dat momenteel de rang lijst aanvoert met eenzelfde aantal punten als VOS, reist zondag a.s. naar Gennep. We hebben zondag j.l. al kunnen zien dat ook de laagge klasseerde ploegen walk-over toe staan. De SVV'ers moeten zich er dan ook terdege van bewust zijn dat de mannen uit Gennep de grote ne derlaag die zij zondag tegen Venlose Boys leden zo spoedig mogelijk wil len uitwissen. Feit is echter dat de Gennepse achterhoede niet zo heel erg sterk speelt. Weet de Venrayse voorhoede hiervan te profiteren, dan moet er o.i. gewonnen kunnen wor den. Venray 2 speelt a.s. zondag thuis tegen de reserves van Wilhelmina '08. Hoewel onze reserves hier weer voor een moeilijke opgave staan wil dit niet zeggen dat deze niet te over bruggen is. Spelen zij met dezelfde inzet als de laatste wedstrijden dan houden we het toch minstens op een gelijkspel. Venray 3 speelt tegen Meerlo 2, Ons derde elftal bezet de leiders plaats met 3 punten voorsprong op hun naaste concurrenten. Wil men deze voorsprong behouden dan moet deze wedstrijd gewonnen worden, hetgeen o.i. ook gebeuren zal. Venray 4 is wederom vrij. Venray 5 gaat Leunen 3 bezoeken. Ook zij zullen de aansluiting met de kopgroep behouden door Leunen 3 beide puntjes te ontfutselen. Venray 6 kan a.s. zondag rekenen op geduchte tegenstand nu zij thuis spelen tegen Griendtsveen 2. Een kleine zege moet toch binnen hun bereik liggen. Aan het verzoek van enkele abon nees van dit blad, om bij tijd en wij le de standenlijst van het eerste elf tal op te nemen, willen -\yii gaarne voldoen. Deze ziet er thans als volgt uit: Venray 7 4 2 1 10 12-7 V.O.S. 7 4 2 1 10 10-6 Quick Boys 7 3 3 1 9 15-9 Venlo 7 4 1 2 9 18-15 RKLW 7 3 2 2 8 11-10 Milsbeek 7 2 3 2 7 15-14 HBSV 7 2 3 2 7 16-15 Wittenhorst 7 2 2 3 6 20-14 Venlose Boys 7 2 2 3 6 15-19 RKDEV 7 2 1 4 5 7-12 Gennep 6 1 1 4 3 6-16 Stormvogels 6 1 052 8-16 VERLOTING WEDSTRIJDBAL Zondag werd wederom de wed strijdbal verloot. Het winnende lot was nr. 2701. De bal werd gewonnen door de jeugdige Leo van Dijck van de Langstraat. TOTO Deze week inleveren toto nr. 12. Naast de gewone toto kan ook nr. 5 van het kansspel „Drie in een" wor den ingeleverd. Verschillende leden behaalden hiermee al een behoor lijke prijs, zodat wij ook dit formu lier bij U aanbevelen. Indien 'het eens mocht voorkomen dat bij een der leden het toto-for mulier niet werd opgehaald, meldt dit dan op onze toto-adminstratie Kruitweg 3 of op een der inlever- adressen. Uitslagen zaterdag 30 oktober: Minor sel.Venray sel. 23 Meerlo AlVenray Al 11 Venray A2DIS Al 14 HRC BI—Venray BI 0—7 DIS BIVenray B3 41 Venray B4Meerlo BI 161 Venray 6Sevenum B3 12 Venray CHolthees C 01 Jeugd sel.Jeugdleiders 112 Programma zaterdag 6 november: Venray Al—BW Al 3.30 u. Venray BIWittenhorst BI 3.30 n. Venray B3Wittenhorst B3- 2.30 u, Castenray BIVenray B4 3.00 u. Wittenhorst B4Venray B8 2.30 u. De wedstrijd tegen Wittenhorst werd door ons ietwat onfortuinlijk met 40 verloren. A.s. zaterdag gaan wij naar Venlo om daar de Boys-veteranen te be strijden. in verband met de vroege duisternis vertrekken we uiterlijk half drie vanaf het Henseniusplein. Zondag j.l. was het 1ste elftal op bezoek bij Melderslo 1 en leed een enigszins geflatteerde 30 neder laag. Een in het veld beter spelend Molenwiekers kreeg voor de rust en kele zeer goede scoringskansen die op onbegrijpelijke wijze werden ge mist. Een van de weinige aanvallen van Melderslo werd door de mid- voor doeltreffend afgerond: 1-0. Met deze stand brak de rust aan. Na de pauze golfde het spel op en neer en beide doelen verkeerden beurtelings in gevaar. Tot 10 min. voor het einde bleef de stand onge wijzigd, toen profiteerde Melderslo van het verre opdringen van de Mo- lenwiekers-defensie en scoorde twee maal, waarvan 1 maal in duidelijke buitenspel-positie. Eindstand 30. Molenwiekers 4 verloor thuis met 30 van Oostrum 2. Programma voor a.s. zondag: Molenwiekers 1Ysselsteyn 1 2.30 u. Molenw. 2—Wittenhorst 3 12.00 u. EWC 3Molenwiekers 3 12.00 u. Molenwiekers 4 is vrij. Uitslagen: Kronenberg 1Leunen 1 43 Leunen 2Melderslo 4 61 Meterik 3Leunen 3 21 Leunen AYsselsteyn A 70 Molenwiekers BILeunen BI 13 Leunen B2Oostrum BI 18 Kronenberg B2Leunen B3 27 Ysselsteyn CLeunen C 70 Programma zondag 7 november: Merselo 1Leunen 1 12.00 uur (kringtoernooi) vertrek 11.30 uur Leunen 3Venray 5 2.00 uur Zaterdag 6 november: DIS AlLeunen Al 3.00 uur vertrek 2.30 uur Leunen BIDIS BI 3.30 uur Meerlo BILeunen B2 3.00 uur Leunen B3Melderslo B2 2.30 uur Het eindresultaat van de 2 onder ling gehouden concoursen tussen HSV „De Roerdomp", Venray en HSV 't Alvertje, Oostrum, was als volgt: le en daarmee winnaar van de beker, het korps Oostrum met 672 gr. Individueel waren de klasseringen: 1. D. Verdam, Deurne 450 gr. 2. Fr. van Es, Deurne 362 gr. 3. M. van Vegchel, Deurne 300 gr. 4. E. Messemaeckers, Venray 178 gr. 5. J. Poels, Venray Ëf 150 gr. Het 2e elftal van DIS moest in de laatste minuut van de wedstrijd nog een doelpunt toestaan aan de gasten, die daardoor met 01 de wedstrijd wonnen. Hier blijkt weer eens dat een wedstrijd pas beslist is na het laatste fluitsignaal. Zondag speelt DIS 2 in Merselo te gen het 2e elftal van die naam. DIS 1 dat lang een 20 voor sprong had, moest toch nog genoe gen nemen met een gelijkspel. Het laatste kwartier kon Meterik nog 2x doelpunten. Zondag speelt het le elftal uit te gen America 1. Ook hier moet met de volle inzet gespeeld worden, wil de DIS-aanhang kunnen juichen. Programma zaterdag 16 nov.: DIS AlLeunen Al 3.00 uur Leunen 1DIS BI 3.30 uur Zondag 27 november: America 1DIS 1 2.00 uur Merselo 2DfS 2 2.00 uur Volgens onderstaande uitslagen heeft VC Rooy ook deze week weer met succes volbracht. Uitslagen gespeelde wedstrijden: Dames: VC Rooy 2Hovoc 1 13 VC Rooy 1Montagnards 30 Heren: VC Rooy 4Concordia 2 30 VC Rooy 1Rewa Robots 32 VCT 1—VC Rooy 2 0—3 Het tweede dames team d.at hun eerste verlies moest incasseren te gen Hovoc heeft alles op alles gezet om ook deze wedstrijd te winnen. De Hovoc-dames waren sterker wat onze dames dan ook twee puntjes kosste: 13. Setstanden: 5-15 4-15 15-11 6-15. Het eerste damesteam dat hun reeks van successen voortzet, won in een goed gespeelde wedstrijd van Montagnards. Vooral in de eerste set waren onze dames niet te overrom pelen zowel aanvallend als verdedi gend. Uitslag 30. Setstanden 15-8 17-15 en 15-13. Het vierde herenteam dat hun eerste wedstrijd speelde tegen Con cordia 2. stuurde de gasten met een 30 nederlaag naar huis. Onze nog jeugdige mannen speelden in een op gejaagd tempo, wat Concordia eigen lijk hun twee puntjes kostte. VC Rooy 4 drukte door en won deze wedstrijd dan ook met de goe de setstanden: 15-3 15-2 15-9. VC Rooy 2 moest in hun eerste uitwedstrijd de strijd aanbinden met VCT 1. Deze match die in het begin gelijk opging zou voor onze VC Rooy-ers winst betekenen. Aangezien de scheidsrechter nauwgezet en scherp floot kon er geen hoog tem po gespeeld worden. In de eerste set wisten zij met goede opslagen hun tegenstander het hoofd te doen zak ken. De tweede set was erg span nend, VCT nam al direct de leiding, maar VC Rooy sloeg terug en de stand was weer spoedig gelijk. Met goede aanvallen wisten zij ook hier weer hun mannetje te doen staan. Setstanden: 7-15 14-16 11-15. Het eerste team speelde in een 56 minuten durende strijd tegen Rewa Robots (Den Bosch). In de 1ste set werd er gepeild wie de sterkste was, met een beetje meer geluk had VC Rooy 1 deze set kunnen winnen, 12-15. De tweede en derde set speel de VC Rooy zo overrompelend en hard dat onze gasten er helemaal niet meer aan te pas kwamen 15-5 15-4. In de vierde set waren de rol len weer omgedraaid. We verloren met 156. In de vijfde en beslissen de set vochten onze mannen zich naar de overwinning met de prach tige setstand 15-3. Uitslag 3-2. Zo besloot VC Rooy ook deze week weer met hun reeks van successen. Stand Overgangsklasse: Cialfo 3 3 0 6 9—3 VCI 4 2 2 4 9—7 Were Di 3 2 1 4 8—3 VC Rooy 3 2 1 4 8—6 Rapid 3 2 1 4 6—6 Flamingo's 2 1 1 2 4—3 Rewa Robots 3 0 3 0 3—9 Orsaco 3 0 3 0 1—9 Programma: 5 november (Heren): ONI—VC Rooy 5 20.15 u, 6 november (Heren): VC Rooy 3Hovoc 3 17.00 u. Were DiVC Rooy 1 20.00 u. 7 november (dames): TuposVC Rooy 2 15.30 u. Heren: Tupos 3VC Rooy 6 16.00 u, Afgelopen zondag hield de hockey- sport een rustdag op alle fronten. Alleen in de hoofdklasse werden enkele wedstrijden gespeeld, maar voor ons zijn die van geen enkel be lang. A.s. weekend staan er echter wel weer wedstrijden op het programma. Het aspiranten-elftal gaat zaterdag middag naar Venlo waar zij tegen het sterke A-team van deze vereni ging zeker niet veel hoop op een oveiwinning zullen kunnen hebben. Een plezierige ontmoeting zal het in ieder geval wel worden. Zondag gaan het eerste dames- en herenteam gezamenlijk naar Maas tricht. De dames weten nog wel van enkele jaren geleden toen Maas tricht hen van het kampioenschap af hield dat met deze club niet valt te spotten en ook de heren zullen, gezien de stand in hun pool, hun beste beentje voor moeten zetten om één of meer puntjes te kunnen verdienen. Vertrek- en aanvangstijden. Het eerste dameselftal speelt om 13.00 u. in Maastricht, terwijl het eerste hg- renteam om 15.30 u. de stick met Maastricht zal kruisen. Beide ploe gen vertrekken om 11.00 uur. Wij gaan door met de nooit geëvenaarde voordeel-actie Wié nauwkeurig op de kwaliteiten let, smaak heeft voor goede kleding In moderne stijl en alle prijzen nauwkeurig vergelijkt, is enthousiast over ons unieke q voordeel-verkoop systeem. Voor het volle bedrag van uw eerste aankoop kunt u zonder één cent bij te betalen, andere kwalltelts- kledlng naar eigen keuze uitzoeken I HERENKOSTUUMS Prachtigs kwaliteit wollen tamgarsn. 1 AQ Nieuwste snit en dessins. l~wa in voor 149,- GRATIS andere kleding uitzoeken. G BEDRIJF WINTERJASSEN Een rijke keur uit de nieuwste modellen en dessins. in voor 129,- GRATIS andere kleding uitzoeken. SPORTCOLBERTS Enorme kollektle In vele kleuren en variaties. Sportieve coupe, in voor 69,60 GRATIS andere kleding uitzoeken. REGENJASSEN Terlenka of Poplin. Modieuze modellen. 'Vele tinten. in voor 69,- GRATIS andere kleding uitzoeken. Het tweede dameselftal zal zon dag Nuenen op bezoek krijgen en zij beginnen om 14.30 uur. Het aspiranten-team speelt om 15.00 uur in Venlo. De vertrektijd is nog niet bekend, daarvoor raadplege men de etalage bij apotheek Cals. Afgelopen zaterdag waren onze senioren op bezoek in Hegelsom en speelden hier hun derde competitie wedstrijd. Het begin was even moei lijk doch toen ging het steeds betej-. Er werd in verhouding tot de eer ste competitie-wedstrijd reeds aan merkelijk" beter gespeeld en wij ho pen als de vorderingen zo doorgaan dat wij in de toekomst met een goed seniorenteam voor de dag kunnen komen. De einduitslag was dan ook in het voordeel van Red Stars, nl. 6—4. Over onze junioren valt zeer wei nig te vertellen omdat ze ook deze keer weer verloren, nu tegen Genooi. Toch blijft bij onze jongens de vechtlust er goed in en wij hopen als zij zo blijven volharden dat er toch ook wel eens een keer winst punten zullen gaan vallen. De eind uitslag was 82 in het voordeel van de Venlonaren. De laatste tijd hebben er reeds verschillende uitslagen in de krant gestaan en u zult zich misschien af vragen hoe komt men aan deze ge tallen? Onderstaande geven wij U hiervan een omschrijving. -Vx-üj Een match bestaat uit tien wed strijden. Ieder team waartegen men speelt bestaat evenals ons eigen team uit drie man. iedere speler speelt 'n wedstrijd, bestaande uit twee of drie partijen, tegen eenieder van de te genstander. Zo ontstaan er dus ne gen wedstrijden. Na de eerste drie wedstrijden echter wordt er wed strijd dubbel (twee personen tegen twee tegenstanders) gespeeld. En zo volgt dan de einduitslag. Wij hopen dat U nu met meer in teresse de uitslagen zult bijhouden en verwachten U dan ook eens een keer op onze trainingsavonden om te zien hoe het er bij ons toegaat. P.D.V. DE VREDESDUIF A.s. zaterdag algemene ledenver gadering in ons verenigingslokaal. Het bestuur rekent op aller op komst. Aanvang 8 uur. SC VenrayMaasniel 46 In de eerste wedstrijd van de competitie van de Limb. Schaak bond tegen Maasniel op 31 oktober 1.1. heeft het tiental van de Schaak club „Venray" de wind niet mee ge had. Het was al direct een tegen valler dat wij met twee invallers moesten spelen, die zich overigens goed hebben geweerd, terwijl één speler in het geheel niet kwam op dagen, waardoor de wedstrijd met 10 achterstand voor Venray begon. Na enkele uren kwamen de eerste uitslagen: Th. Jeuken verloor op bord 3, terwijl spoedig daarna J. Taanman op bord 5 voor Venray een overwinning in de wacht sleepte. Na ruim 3 uur spelen begon het er voor Venray donker uit te zien, toen Ja. Peters, Slevin en Veldho ven resp bord 1, 4 en 7 hun partijen opgaven, r In de resterende 4 partijen kon Venray nog een gedeelte van de achterstand inhalen door overwin ningen van W. Jeuken op bord 2 en J. Kok op bord 8 en remises van Mevr. Spee en J. Verhaegh op resp. bord 10 en 5, doch dit was niet meer voldoende om nog een gelijkspel in de wacht te kunnen slepen. De per soonlijke eindstand luidt: J. PetersGiesbers 01 W. Jeukende Loey 10 T. JeukenVriezen 01 J. SlevinRijvers 01 J. VerhaeghNaus VaVa J. Taanmanv. d. Linden 10 J. VeldhovenThielen 01 J. KokVrinzen 10 Mevr. L. Speevan Eist VaVa F. Smits—Duyf 0—1 Reiskosten worden bij aankoop vergoed. Betaalzege's worden aangenomen. 4—6

Peel en Maas | 1965 | | pagina 14