Schattige baby's VAN 0PBERGEH EBBERINK 3 S.V.V. NIEUWS SCHAKEN M.H.C.V. HENGELSPORT TAFELTENNIS M.A.C. R00Y PT tr o TT rr ko o rr a O""1 rr o 3 Q- rr rT *4 Asperge vraagt verzorging Loonbedrijf Kursten Voor advertenties: Peel en Maas £1 RIAENS-ROYERS VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL. 1253 VETE RAN E N 3 CD 3 ft 3 O ft 3 3 ft p p Het eerste zelfstrijkende poplin overhemd met Swolgen Tel. 04789-203 H.H. Landbouwers Stolbuuker rooier H. Hendriks en Zonen P O R T H U I (Vervolg van voorpagina) Ons eerste damesteam moest naar Gennep om daar hun rivaal Flamin go's uit te schakelen. In een prach tige wedstrijd wonnen ook hier onze dames met 30. Setstanden 158. 15—9 en 15—6. Stand overgangsklasse heren: Programma voor zondag 31 okt.: Venray 1Stormvogels 1 2.30 u. EHC 2—Venray 2 2.30 u. Tienray 2Venray 3 2.30 u. Merselo 2Venray 5 2.00 u. Venray 6Castenray 2 12.00 u. Were Di 2 2 0 4 6—1 Cialfo 2 2 0 4 6—2 Rapid 2 2 0 4 6—3 VC Rooy 1 2 1 1 2 5—4 VCI 3 1 2 2 6—7 Flamingo's 1 0 1 0 1—3 Orsako 2 0 2 0 1—6 Rewa-Robots 2 0 2 0 1—6 Programma 30 okt. 1965: Dames: VC Rooy 2Hovoc 1 VC Rooy 1Montagnards Heren: VC Rooy 4Concordia 2 VC Rooy 1Rewa Robots 17.30 19.00 18.15 20.00 VCT 1—VC Rooy 2 (Den Bosch) 18.30 Uitslagen zondag 24 okt.: Venray 1Milsbeek 1 21 Venray 2Roermond 2 32 Venray 4Molenwiekers 2 31 Venray 5—DIS 2 2—3 Melderslo 4Venray 6 0-12 Als we deze week de totaal-balans opmaken dan zien we dat SW een bijzonder succesvolle voetbalzondag achter de rug heeft. Van de vijf teams die in het veld kwamen, wa ren het er 4 die de volle winst be haalden. Twee belangrijke winstpunten be haalde ons eerste elftal tegen het bezoekende Milsbeek na een zeer matige wedstrijd. Het leek er in de beginfase van de wedstrijd op dat Venray een gemakkelijke middag zou krijgen, maar niets was minder waar. Na het eerste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter Hen- drix uit Blerick zette Venray een reeks aanvallen in. Rechtsbuiten Teunissen brak tweemaal door, maar dat leverde helaas geen doelpunt op. De fel spelende achterhoede kreeg voldoende gelegenheid om de SVV- ers van succes te weerhouden. Met verre trappen zette de Milsbeekse achterhoede de voorwaartsen aan het werk, doch ook de SW-achter- hoede stond zijn mannetje weer. Slechts eenmaal lieten de SVV'ers steekje vallen, waarvan de Mils- beek-midvoor dan ook dankbaar profiteerde en onhoudbaar doelman De Kerf passeerde en zijn Dloeg aan de leiding bracht: 01. Gestimuleerd door dit succes kwamen de gasten fel opzetten. Een keihard schot be landde tegen de paal. Verder kwa men de gasten niet, zodat de ach terstand met de rust beperkt bleef tot 0—1. In de tweede speelhelft bleek dat Venray over een betere conditie be schikte. De SVV'ers bewezen tevens dat een 01 achterstand beslist geen verloren wedstrijd behoeft te zijn. Er werd fel op de aanVal gespeeld. P. Coppus bracht na plm. een kwar tier de stand in evenwicht door uit een verwarde situatie de bal met een ferme kopstoot achter de doelman te werken. 11. Venray nam nu een veldoverwicht. Het doel der gasten kwam onder zware druk te staan, doch enerzijds door het goede keeperswerk van de Milsbeekse doelman, anderszijds door te lang treuzelen in de Venray se voorhoede bleef succes voorlopig nog uit. Vijf minuten voor het ein de werd echter toch nog het win nende doelpunt gescoord. P. van Aalsum plaatste de bal naar de vrij staande Schrooten, die keihard in- knalde; een prachtig doelpunt: 21 Met deze stand kwam het einde van de wedstrijd, waarin vooral de grensrechter van Milsbeek, de heer Janssen, opviel door zijn sportiviteit, waarvoor hij van de ruim 800 be zoekers menigmaal een open doekje kreeg. Voor grensrechter H. Tonen van Venray kreeg de wedstrijd een vroegtijdig einde daar hij zich we gens een rug-blessure moest laten vervangen. Venray 2 had Roermond 2 op be zoek. In een spannende wedstrijd wisten onze reserves de volle winst te behalen. Venray 2 startte in een hoog tempo en mede door het stu wende werk van de verbindingsspe lers keken de gasten binnen een half uur spelen al tegen een 30 achter stand aan. Kort voor rust bracht Roermond 2 de achterstand terug tot tot 31. In de tweede helft kwam Roer mond sterk opzetten, doch dank zij het voortreffelijke spel van de SW- achterhoede bleef de voorsprong be houden. Kort voor het einde we.rd aan Roermond een strafschop toege kend, die ook benut werd. waardoor de wedstrijd eindigde met een 32 zege voor onze reserves. Venray 4 bond de strijd aan tegen plaatsgenoot De Molenwiekers Een technisch beter spelend SW won verdiend met 3:I. Venray 5 heeft 'het tegen DIS niet kunnen klaren. Mede door het uitvallen van doelman Janssen werd de wedstrijd met 32 verloren. Venray 6 liet wederom nergens twijfel over bestaan. Op bezoek zijndle bij Melderslo 4 behaalden zij een gemakkelijke en grote 120 overwinning. Venray 1 speelt a.s. zondag weder om thuis. Ditmaal krijgen we bezoek van de Siebengewaldse Stormvogels, die als laatste op de ranglijst ge klasseerd staan. Het zal onze SVV- ers wel bekend zijn dat een kat in nauw rare sprongen kan maken. De mannen uit Siebengewald zullen alles op alles zetten om de rode lan taarn zo vlug mogelijk kwijt te ra ken. Mannen zorg dat dit niet ten koste van SW gaat. Met de volle inzet en de steun van eigen publiek geloven we vast dat Venray een klei ne zege zal behalen, mits de tegen stander niet onderschat wordt. Venray 2 reist naar het verre Hoensbroek waar EHC 2 zijn op wachting maakt. Zullen onze reser ves op de ingeslagen weg door gaan. Het zal beslist moeilijk zijn om bij deze sterke ploeg ook maar 1 punt je te behalen. Venray 3 reist naar Tienray. waar het 2e elftal van die naam felle te genstand zal bieden. Toch moet het mogelijk zijn dat de SW'ers daar de volle winst behalen. Eveneens moeilijk krijgt Venray 5 het, dat uit speelt tegen Merselo 2. Willen de SW'ers de aansluiting met de kopgroep niet missen dan zal er toch minstens een gelijkspel be haald moeten worden. Venray 6 tot slot speelt thuis tegen Castenray 2 en zal gaan winnen. Verloting wedstrijdbal Zondag j.l. werd wederom de wed strijdbal verloot. De prijs viel op het lot nr. 1552. Winnaar werd de heer Maas, Oude Oostrumseweg, die de bal aan onze jeugd schonk. Har telijk dank. Voor a.s. zondag staat er wederom zulk een verloting op het program ma. Enkele Venrayse middenstan ders schonken ons een prachtige TV-bal. Met deze bal wordt de wed strijd VenrayStormvogel? gespeeld. Tijdens de rust vindt de trekking plaats, terwijl de bal direct na de wedstrijd kan worden afgehaald in de kantine bij het voetbalveld. Mogen wij a.s. zondag weer op U rekenen? Bij voorbaat dank. Voor het eerst dit seizoen neemt de SC Venray deel aan een zgn. kringcompetitie, een serie wedstrij- de rtussen clubs uit de omgeving. De eerste wedstrijd hiervoor speelde de SC Venray dinsdag j.l. tegen Sieben gewald. Hoewel de Venrayers niet op volle oorlogssterkte waren, was toch wel de algemene verwachting dat er een overwinning in zou zit ten. Niets viel echter meer tegen dan dat, want de Siegengewalders kwa men verrassend goed voor de dag. Tenslotte werd de Venrayse ne derlaag van 3Vs4V* toch nog tot de kleinst mogelijke beperkt gehouden en met iets meer geluk zou er op de valreep zelfs nog een gelijkspel in gezeten hebben. worden dat het ook een prestatie is tegen dit sterke elftal. De pers. uitslagen waren: K. JeukenP. Ingenbleek 10 P. RouvroyeJ. Hekerman 10 W. BomJ. Aengenent 01 J. SlevinW. Driessen V2-V2 J. TaanmanG. Bleeck 01 J. KokIngenbleek 01 F. BroensP. Kempkens 10 SchneidersH. Clevers 01 Zondag a.s. speelt de SC Venray haar eerste wedstrijd in de bonds- competitie in een thuiswedstrijd te gen Maasniel. Gespeeld wordt in caférest. „Vlakwater". aanvang 15.00 uur. Uitslagen: Dames: OirschotVenray 1 32 Tegelen 2-Venray 2 11 Heren: Sittard 1Venray 1 10 Asp. VenrayBlerick 21 Alleen het aspirantenteam heeft afgelopen zondag een overwinning uit het vuur kunnen slepen. De da mes van het eerste elftal verloren wat teleurstellend in Oirschot en dames 2 leverde een goede prestatie door Tegelen een gelijkspel af te dwingen. Heren 1 presteerde het om Sittard slechts een doelpunt toe te staan, iets dat door nog geen andere club in dit seizoen werd bereikt. In Bracht (Did.) hebben we na de nederlagen van de laatste weken een klein succes behaald. Wij speelden er gelijk: 22. A.s. zaterdag komt de veteranen- ploeg van Wittenhorst op bezoek. Aanvang 4 uur. Jammer genoeg behaalde Melders lo 1 j.l. zondag een kleine overwin ning op DIS 1: 54. Het geluk was zeker niet aan onze zijde. Dankzij penalty's konden de bezoekers een 42 achterstand omzetten in een 54 overwinning. A.s. zondag speelt DIS 1 uit Meterik, waar met de volle inzet een behoorlijk resultaat in de lijn der verwachtingen ligt. DIS 2 dat Venray 5 een kleine ne derlaag toebracht, krijgt komende zondag Ysselsteyn 3 op bezoek. Programma zaterdag 30 okt: Venray A3DlS Al 4.00 uur DIS BI—Venray B3 3.00 uur Zondag 31 okt.: Meterik 1—DIS 1 2.30 uur DIS 2Ysselsteyn 3 12.00 uur Mededeling: Op heden vrijdag 22 okt. komt de heer Wiersman een spelregelavond verzorgen met dia's, waarop de voornaamste spelregels en situaties behandeld worden. Hier na gelegenheid tot vragen stellen. Deze avond waar alle leden ver wacht worden is ook toegankelijk voor verdere belangstellenden. Aan vang half 8 in lokaal Linskens, Oir- lo. Op zondag 31 oktober a.s. organi seren HSV De Roerdomp en HSV Het Alvertje hun tweede en tevens laatste onderling concours aan de Maas te Geysteren. Bijeenkomst bij Café Lenssen, Dorpstraat 10, Geys teren om 1.30 uur. Aanvang der wedstrijd 2 uur. Deelnemers kunnen zich opgeven tot uiterlijk zaterdagmiddag 12 uur bij de bekende adressen. Tevens vragen wij voor dit con cours enkele controleurs. Dames 2 speelden een matige wed strijd in Tegelen maar konden een aanvankelijk opgelopen achterstand weer ongedaan maken waardoor toch nog een puntje mee naar huis werd gebracht. Het spel kenmerkte zich door te weinig techniek en sterk verwaarlozen van de eigen plaatsen op het veld. De dames zul len zich hierop in de komende wed strijden zeker moeten concentreren. De aspiranten leverden een goede prestatie door tegen het gelijkwaar dige team van Blerick door enthou siast spel een 21 overwinning te behalen. Hun spelpeil is in stijgende lijn en doet voor de toekomst het beste hopen. Op de maandagavond gehouden ledenvergadering in Hotel de Keizer werd met algemene stemmen beslo ten tot een contributieverhoging van 4 gulden per lid om de stijgende kos ten van de club te kunnen weer staan. Verder werd besloten tot het or ganiseren van een scheidsrechters- cursus die zal worden gehouden op 9 en 16 november in Hotel De Keizer, telkens om kwart over acht. Leden die zich hiervoor nog^ willen opgeven kunnen terecht bij de se- kretaris, Overloonseweg 4. Als leden van de feestcommissie werden geïnstalleerd mej. D. v. Baar en de heren N. Min en Fr. Cup. Voor a.s. zondag zijn geen wed strijden vastgesteld, zodat de elftal len eerst op 7 november weer aan treden. Daarover echter volgende week meer nieuws. Dames 1 waren welgemoed ver trokken naar Orschot om aan te tre den tegen de draagsters van de rode lantaarn in hun afdeling en gezien de stand van ons team zat een over winning er dik in. Dat liet zch aan vankelijk ook wel verklaren ut het vertoonde spel. Van meet af aan hadden onze mesjes het initiatief en na vijf mnuten stonden zij al met fraai gescoorde doelpunten voo Vanaf dat moment hebben zij zich echter te ruste gelegd op de lauwe ren van een vermeende superiori- teiten was geconcentreerd hockey geen sprake meer. Er werd slordig met de kansen omgesprongen en de voorhoede nam zich niet meer de moeite om achter al te moelij ke bal len aan te hollen. Met de rust was de stand nog steedse 0 in het voordeel van Venray, maar weldra zpu hieraan 'n einde komen omdat men van Oir- schotse zijde de instelling- van de Venrayse mesjes had doorzien nen moreel trachtte te vermurwen. Dit bereikte men door een zwaar of fensief in te zetten dat al heel snel een fraai back-hand doelpunt ople- verder en in een latere periode van de strijd de gelijkmaker. Tot op één minuut voor het einde bleef deze stand gehandhaafd maar een der ar biters zag in het optreden van onze doelvrouwe bij het wegwerken van een bal een zo zware overtreding dat hij dacht, hiervoor een strafbully te moeten gelasten. Tegen de gerou tineerde bülly techniek van de Oir- schotse midvoor was onze keepster niet opgewassen en dat betekende de nederlaag en tevens het einde van de wedstrijd. Heel jammer dat deze verloren is, nodig was het in ied.er geval niet. De heren waren vertrokken naar Sittard met de stellige overtuiging dat deze koploper met ons sterk ge havende team korte metten zou ma ken en een nedrlaag van zo'n 4 tot 50 stond hen al voor de ogen. Het is echter totaal anders uitgevallen en was Vrouwe Fortuna ons 5 min. langer goed gezind geweest dan was een gelijkspel zeker binnen ons be reik gebleven. Dat in deze wedstrijd vooral de Venrayse achterhoede handen vol werk zou krijgen, merkten zij al in de eerste minuut. Sittard beschikt over een jong, sterk en homogeen team, dat daar enboven nog beschikt over goede technische kwaliteiten. Steeds sterk aanvallend spelend verschenen zij met de regelmaat van een klok voor de Venrayse cirkel waar halfspelers en backs zich wanhopig trachtten staande te houden. Maar Sittard had weinig geluk in de eerste helft. Steeds wist iemand van de Ven rayse verdedigers de bal op het juis te moment voor hun sticks weg te tikken en de twee schoten die toch konden worden afgevuurd waren en kele centimeters naast. In de tweede helft waren hun aan vallen nog gevaarlijker dan voor heen en de Venrayse keeper kreeg het druk. Een nadeel van het Sit tardse spel was dat het steeds vast liep in een uitstekend werkende buitenspelval die door de scheids rechters haarzuiver in de gaten werd gehouden. Vijf minuten voor het einde ge lukte het de gasten eindelijk hun meerderheid uit te drukken en hoe wel de uitslag voor Venray erg ge flatteerd is mag toch wel gezegd Vorige week moesten wij melden dat ons seniorenteam tegen TTC 4 met 64 had verloren. Enkele da gen na deze wedstrijd ontvingen wij bericht van de competitieleiding dat er een foutje was gemaakt; we had den namelijk moeten spelen tegen TTC 5 en niet 4. Dus togen wij don derdag 21 okt. opnieuw naar Tegelen om de eerste competitiewedstrijd over te spelen, maar nu tegen TTC Onze mannen gaven ook nu weer blijk van hun goede vorm en won nen deze wedstrijd met 73. De uitslagen van zaterdag 23 okt. waren echter minder goed. Red Stars 1 speelde een bijna gelijkop gaande wedstrijd tegen Genooi 4, doch door hun grote wedstrijderva ring wisten de Venlonaren telkens op het beslissende moment door te drukken. De meeste games werden dan ook met een vrij klein verschil verloren. De einduitslag was 82. De twee tegenpunten werden ge scoord door J. Wijnhoven en H. Theuws. Be -junioren speelden een vrij on gelijke strijd tegen Maasbree. Onze junioren konden dit pijl van tafel tennis nog niet bijhouden.- Alleen onze junior R. Verblakt was wat techniek betreft zeker niet de min dere tegenover de Maasbrese spe lers. Hij kon dan ook de enige pun ten voor zijn team scoren. De belangstelling van het Venray se publiek voor deze tak van sport is nog altijd zeer gering. Als het in Maasbree mogelijk is om een tafel- tennisclub van 70 leden te hebben dan moet dat in Venray toch moge lijk zijn om een 40-tal leden te heb ben. Verder willen wij er nog op wij zen dat U rustig eens een avond kunt komen kijken of desnoods een keer komen spelen. Als U dan gezien hebt hoe het er toe gaat kunt U zich alsnog opgeven. Ook bij onze thuiswedstrijden bent U als toeschouwer altijd van harte welkom. Dit bevordert het spel van onze jongens zeer zeker. Het programma voor a.s. zaterdag luidt: Hegta 2Red Stars 1 18.00 uur Dit zal voor onze senioren een zwa re wedstrijd worden, maar hopen toch een gelijkspel te behalen. Genooi 1Red Stars 2 15.00 uur Voor de junioren hebben wij wei nig hoop op winstpunten. Maar liefst 96 rijders gingen zon dagmiddag van start voor een oriën- tatierit uitgezet door de heer mevr. Claessens. Zoals gebruikelijk, hadden ze weer gezorgd voor een pittig ritje met de nodige voetangels, Zo moesten de deelnemers o.a. een brood als een weg nemen, weten wat kadetten waren en oppassen voor een bewaakte spoorwegovergang. Dat niet iedereen deze punten kende, bleek wel uit het aantal strafpunten welke er deze middag werden uitgedeeld. Ondanks dat, was iedereen vol lof over het traject en we hopen dan ook. dat Math, en Tiny inmiddels weer aan een vol gende rit bezig zijn. De uitslag was: 1 G. Bom - Mevr. Bom 100 str.; 2 P. Janssen - Mevr. Janssen 102 str.; 3 G. Janssen-Erben 104 str.; 4 Stappers-Smits 111 str. 5 P. van Meijel-Erben 116 str. B klasse: 1 Clabbers, Hor§t; 2 van Hegelsom, Horst; 3 J. Hendriks, Venray. De poedelprijs in de A-klas- se ging naar Morel Cuyk en in de B-klasse naar van Son. Overloon. M* 0- fï 1-j fD ft p 3 O Ö"1 I"* ft ft JQ. I-* O rt" GO kJ 00 vragen om schattige kleding. Wij brengen een unieke sortering. Ook voor leuke cadeautjes naar Grotestraat 24 blijvend zeifstrijkend blijvend glad in het dragen blijvend sneldrogend blijvend krïmpvrij blijvend wit Verkrijgbaar bij hoek Marktstraat-Schoolstraat Door nu Uw aspergevelden door ons te laten bewerken, wordt het loof kostbare humus en is het perceel afdoende bewerkt tot de lente. Vraag ons adressen waar wij reeds 2 jr. werkten Wij bevelen ons beleefd aan voor het rooien van BIETEN met de nieuwste Loonbedrijf Baansestraat 5 Overloon Tel. 04788-246

Peel en Maas | 1965 | | pagina 6