verrassend kleding-nieuws M.H.C.V. in Weniay Grfiatis 5Ü.VV. V.C.R00Y v.v. OOSTRUM S.V. LEUNEN M.A.C. R00Y s.v.v. NIEUWS HOLLAND 129.- 69.50 59.- VENLO - LOMSTRAAT 22 - TEL. 7430 s.v.v. JEUGD elk 2e kledingstuk WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN DE MOLENWIEKERS U BETAALT NU DUS DE HELFT VAN DE WAARDE bij Kledingbedrijf Holland telt elke gulden dubbel! 1 VRIJDAG 22 OKTOBER 1965 No. 42 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 ADVERTENTIEPRIJS 8'/« ct. p. mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 1.75 (buiten Venray 2.—) SPORT Zaterdag j.l. startte V.C. Rooy voor het eerste in het nieuwe seizoen met de competitie. Het tweede herenteam dat in hun eerste wedstrijd uitkwam tegen Concordia, wist de eerste twee punt jes te vergaren. In het begin leek het of VC Rooy 2 deze wedstrijd zonder enige tegenstand zou winnen. De VC Rooy-mannen stonden al di rect met 50 voor. Ondanks de goe de verdediging van Concordia kon den onze VC Rooy-ers praktisch el ke smash door het blok heen slaan. Zo wonnen ze deze set dan ook met 15—6. In de volgende twee sets ging de strijd praktisch gelijk op, maar toch was het krachtsverschil van VC Rooy 2 wel duidelijk te merken, wat dan ook de overwinning voor ons betekende. Setstanden: 15-8-15-11. VC Rooy 1 begon in de overgangs klasse heren, voor een talrijk pu bliek, de competitie met een ruime 31 zege op IVC uit Vught. De eerste set ging aanvankelijk ge lijk op, maar door de zuivere set ups en smashes drukte VC Rooy 1 door tot een 15-10 zege. Onze gasten die in de tweede set al direct de leiding namen stonden al gauw met 104 voor. Onze voch ten als leeuwen om ook deze set er uit te slepen. Ze liepen in tot 1114, maar ineens drukte JVC door en zo wonnen onze gasten de tweede set met 1614. In de laatste twee sets sloeg VC Rooy 1 zich in een gejaagd tempo naar de overwinning. Zo wonnen de VC Rooy-heren dan de derde set ook met 154 en de 4e set met 157. Een prachtige zege voor een pas ge promoveerd VC Rooy 1. Programma a.s. zaterdag 23 okt.: Heren: Rapid (Eindhoven)VC Rooy 1 20.00 VC Rooy 5Tupos 3 17.00 VC Rooy 6VCT 2 17.45 Valuas 3—VC Rooy 3 19.30 Dames: Valuas 3—VC Rooy 2 17.00 Zondag 24 okt. (dames): FlamingoVC Rooy 1 14 Uitslagen van de zondag gespeel de wedstrijden: Dames: Best 1"Venray 1 22 Gel drop 2Venray 2 21 Heren: Venray 1Geleen 2 30 Asp. VenrayDeurne 1'2 Uit de enige thuis gespeelde wed strijd van afgelopen zondag is de volle winst behaald, terwijl het eer ste dameselftal buiten Venray nog één puntje wist te bemachtigen. De dames waren naar Best gegaan vol goede moed. En daar bleek ook reden voor tijdens de eerste periode van het spel. De beide partijen le verden een goed tegen elkaar op gaande, eerlijke strijd. In beide kam- pén werd hard en fair voor de doel punten gevochten. In de eerste helft waren het vooral de Venrayse dS- mes die het gevaarlijkste konden worden maar deze meerderheid kon den zij niet in doelpunten omzetten en het was dan ook Best dat van een meevallertje profiteerde en 10 scoorde voordat de referee voor het rustsignaal had geblazen. Met deze stand moesten onze meisjes aan de tweede 35 minuten beginnen en dat deden zij met even veel enthousiasme als speeltijd daar voor. Hun aanvallen werden nu veel gevaarlijker en het tempo kwam wat hoger te liggen. Ook wist Tilly Jans sen zich. wat meer vrij te spelen en aangezien het zwaartepunt van onze aanval bij haar ligt begon het spel ook resultaten op te leveren. Na een kwartier spelen werd de gelijkmaker genoteerd en niet veel later ver scheen er zelfs een 21 voorsprong voor Venray op het scoringsbord. Onze dames dachten nu dat zij rustig in de verdediging konden gaan om zo de zege veilig te stellen maar Best had een duidelijk ant woord klaar en plaatste de tweede treffer achter onze doelvrouwe. Even voor tijd kreeg Tilly Janssen nog een kans om de buit voor Ven ray binnen te halen, maar in vrije positie sloeg zij met haar stick in de grond in plaats van tegen de bal en dat levert nu eenmaal geen doel punten op. Jammer, maar toch een uitstekende prestatie van onze da mes die nog ongeslagen in deze nieu we klasse een zeer fraaie tweede plaats innemen. De heren hadden Geleen 2 op be zoek en met deze ploeg hebben zij in tweemaal 35 minuten hockey kor' te metten gemaakt. Het Venrayse offensief startte direct na het eerste fluitsignaal en ware het niet dat de doelpaal in de weg gestaan had dan was er reeds tijdens de eerste aan val gedoelpunt. Dit bleef nu nog even uit maar de druk die de Ge- leners te verduren hadden werd toch te groot en tijdens een serie straf- corners was het J. Houba die met een laag en strak schot de vijande lijke goalie het nakijken gaf. Dit was tevens de ruststand, want hoewel Venray voortdurend in de aanval was, boekte dit geen resultaten. De voorhoede heeft nog niet voldoende .killers mentaliteit", waardoor er te weinig op goal geschoten wordt. In de tweede helft was het daar om wederom linksback J. Houba die naar voren moest komen om het 2e doelpunt uit een strafcorner te ma ken. Voor de voorhoede was nu echter de maat vol en zij wilden_zelf laten zien tot wat zij in staat waren. Dit resulteerde in een fraai doelpunt van Fr. Cup. Daarna werd er nog vaak een duel uitgevochten op de helft van Geleen maar doelpunten kwa men hieruit niet voort. Onze beide tweede elftallen wa ren resp. te gast bij Geldrop en Deurne en verloren met dezelfde cij fers namelijk 12. Daar dit echter teams in opbouw zijn niet nog maar weinig ervaring lijken ons deze uit slagen van de tot nu toe gespeelde wedstrijden een stijgende lijn, het geen erg verheugend is. In beide elftallen wordt hard ge werkt en enthousiast gehockeyd en bovendien ondervinden de jongens en meisjes veel plezier bij dit spel en laten we dit als hoofdzaak beschou wen voorlopig, dan zullen de resul taten in de toekomst ook wel beter worden. Het programma van zondag a.s. ziet er als uit. Dames 1 spelen wederom een uit wedstrijd, nu tegen Oirschot. Hopen- lijk weten zij zich daar evengoed te weren als afgelopen zondag in Best. Dames 2 gaan ook uit, namelijk naar Tegelen waar zij tegen het 3e elf tal van deze club in het veld zullen komen. Heren 1 gaat op bezoek bij kop loper Sittard en gezien de uitslagen die deze heren in de tot nog toe ge speelde wedstrijden voor zich hebben laten noteren, maken zij er dit jaar geen gekheid mee en zetten alles bp alles om het kampioenschap te be halen. Zal Venray hier een stokje voor steken? Het aspirantenteam jongens ten slotte komt zaterdagmiddag om drie uur in het veld tegen Blerick en of zij hier een overwinning uit 't vuur zullen slepen is nog zeer de vraag. Nog een mededeling, de oorspron kelijk op dinsdag a.s. geplande ver gadering in Hotel De Keizer is ver schoven naar maandagavond. 7 uur voor de juniores en kwart voor 8 voor de senioren. Wilt U dit even in uw agenda veranderen. Voor aanvang- en vertrektijden alsmede voor de samenstelling van de elftallen raadplege men zorgvul dig en op tijd de raambiljetten bij apotheker Cals in de Grotestraat. Zondag jl was het eerste elftal vrij. Het tweede had Griendsveen op be zoek en moest na 'n harde wedstrijd met een 2-3 nederlaag genoegen ne men. Linksbinnen G. Lormans en mid voor M. Strijbos scoorden beide doelpunten. Het derde had Wanssum 3 op be zoek en behaalde een 4-1 overwin ning. J. Barents, M. Arts, Bourgoi- nos en de Wanssum-back in eigen doel zorgden voor de 4 treffers. Het vierde verloor van Merselo 2 met 7-1. Rechtsbinnen C. Wagenaar wist de eer te redden. Molenwiekers Ah verloor in Af- ferden van. H.R.C. 27 Al met 8-1. BI won van Wittenhorst B4; en Cl won in Wanssum. Programma voor zondag a.s. Molenwiekers 1 Oostrum 1 2.30 SVV 4 Molenwiekers 2 12. Molenwiekers 3 Holthees 2 12. Leunen 3 Molenwiekers 4 12. Oostrum 1 was afgelopen zondag vrij. Oostrum 2 heeft weer één puntje weten te veroveren door een gelijk spel tegen Ysselsteyn 3. Oostrum 31eed een fikse nederlaag tegen HRC '27. Programma zondag 24 oktober: Molenwiekers 1Oostrum 1 Oostrum 2Merselo 2 Oostrum 3 is vrij. Uitslagen: Leunen 1Castenray 1 52 Leunen 2Venray 6 14 Hegelsom 4Leunen 3 13 Leunen AlWanssum A2 50 Venray B2Leunen BI 81 Leunen B2-Venray B5 13 Venray B6Leunen B3 35 Leunen C-Venray C 31 Programma zondag 24 okt.: Leunen 1Ysselsteyn 2 2.00 u. Ysselsteyn 4Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.30 uur Leunen 3Molenwiekers 4 12.00 u. Zaterdag: Merselo AlLeunen Al 3.00 u. vertrek 2.15 uur Leunen BIMerselo BI 4.00 u. Leunen B3Ysselsteyn B2 2.30 u. Hoewel er een grote kans bestaat dat MAC Rooy voor de eerste maal het Limburgs Clubkampioenschap zal behalen, hebben we hierover de laatste weken weinig kunnen be richten omdat de officiële uitslagen van de ritten nog niet bekend zijn. A.s. zondag heeft MAC Rooy' de eer om de voorlaatste pcc-rit te mo gen organiseren en hoewel voor on ze leden deze niet zal tellen voor het kampioenschap, blijft het toch interessant en belangrijk genoeg om deze rit niet te missen. Ze telt nl wel mee voor het MAC Rooy clubkam pioenschap en er zijn prachtige prij zen te winnen. De heer en mevr. Claessens hebben voor ons de PE- PERKOEKRIT gebakken en hen kennende van de vorige rit, zal het weer een van de beste ritten wor den. En om zeker van hun zaak te zijn, hebben ze P. v. d. Sterren de route nog eens extra laten contro leren. De lengte bedraagt 60 km., welke wordt verreden met een ge middelde van 24 km. Gereden wordt volgens KNMV reglement 1965. Om minder geroutineerde rijders ook een goede kans te geven op een goede prijs, hebben we natuurlijk weer 'n A en een B-klasse ingesteld met in beide klassen als hoofdprijs een transistorradio. Verder nog vele waardevolle prijzen. Inschrijven is mogelijk vanaf half een in café-rest. De Burggraaf alwaar om half twee wordt gestart. Uitslagen: Montagnards 2Venray 3 03 Venray 4Melderslo 2 22 Venray 5America 4 72 Leunen 2Venray 6 14 Vanwege de interlandwedstrijd NederlandZwitserland was Ven ray 1 en 2 vrij van competitie. Venray 3 daarentegen stond voor een moeilijke opgave; ze moesten nl. bij het onverslagen Montagnards 2 op bezoek. De Venrayers hebben daar in Bergen laten zien dat ze heel wat mans zijn door de gast heren met 03 te verslaan. De eerste 20 min. was er weinig krachtsverschil. Maar langzamer hand wisten de SW'ers een veld- overwicht te nemen. Na 'n half uur spelen resulteerde dit in een doel punt van J. van Duynhoven: 01. M. Janssen wist hier kort voor rust nog een tweede treffer aan toe te voegen, waardoor de ruststand 02 werd in het voordeel van Venray 3. lp de tweede speelhelft wist Ven ray 3 een veldoverwicht te behou den. J. Rosmanics bracht met een doeltreffende kopstoot de stand op 03. De SW'ers kregen nog diver se kansen om de voorsprong te ver groten, maar deze werden niet meer benut. De niet talrijke, maar ook niet ongevaarlijke aanvallen van de tegenpartij wist de goed spelende Venray-achterhoede, met aan het hoofd J. Kusters en in laatste in stantie doelman Lucassen, wel raad. Met Venray 3 in de aanval kwam het einde van deze door Venray 3 goed gespeelde wedstrijd, met als eindresultaat een 03 overwinning. Hierdoor is Venray 3 leider gewor den in deze klasse met 3 punten voorsprong op Montagnards 2, maar Wij gaan door met de nooit geëvenaarde voordeel-actle: Wie nauwkeurig op de kwaliteiten let, smaak heeft voor goede kleding In moderne stijl en alle prijzen nauwkeurig vergelijkt, Is enthousiast over ons unieke voordeel-verkoop systeem. Voor het volle bedrag van uw eerste aankoop kunt u zonder één cent bij te betalen, andere kwalitelta* kleding naar eigen keuze uitzoeken I HERENKOSTUUMS .J(j Prachtige kwaliteit wollen kamgarén.jVl Q Nieuwste anit en dessins. l~Ui èn voor 149,- GRATIS andere kleding uitzoeken. WINTERJASSEN Een rijke keur a w uit de nieuwste modellen en dessins. én voor 129,- GRATIS andere kleding uitzoeken. SPORTCOLBERTS Enorme kolfektie In veie kleuren en variaties. Sportieve coupe, én voor 69,60 GRATIS andere kleding uitzoeken. REGENJASSEN Terlenka of Poplin. Modieuze modellen. 'Vele tinten, èn voor 69,- GRATIS andere kleding uitzoeken. Reiskosten worden bij aankoop vergoed. Betaalzegels worden aangenomen. wel een wedstrijd méér gespeeld. Venray 4 kreeg bezoek van kop loper Melderslo 2. Ook dit team kan terugzien op een goede wed strijd. Maar helaas ook nu weer liet Vrouwe Fortuna hen in de steek. Hoewel Venray 4 een verdienstelijk gelijkspel behaalde heeft de volle winst zeer zeker binnen hun bereik gelegen. In de laatste min. van de wedstrijd bij de stand 21, kreeg de Venray-doelman de bal niet on der controle; via de Venray-back belandde de bal ongelukkigerwijs in eigen doel. Een verdiende overwin ning ging hierdoor juist aan hun neus voorbij. Venray 5 heeft de misstap tegen Castenray weer goed gemaakt door thuis met 72 te zegevieren over America 4. Mannen ga op de inge slagen weg voort. Jullie weten dat er geen enkele tegenstander onder schat kan worden. Venray 6 was bij Leunen 2 op vi site en deed voor de andere SVV- teams niet onder. Met 14 bleven ze de baas over de Leunen-reserves. Programma zondag 24 okt.: Venray 1Milsbeek 1 2.30 u. Venray 2Roermond 2 12.00 u. Venray 4Molenwiekers 2 12.00 u. Venray 5DIS 2 2.30 u. Melderslo 4Venray 6 1.00 u. Venray 1 speelt zondag thuis tegen Milsbeek 1. De pas gepromoveerde gasten doen het lang niet slecht in hun nieuwe omgeving. SVV kan er gerust op rekenen dat de Milsbekers zich beslist niet zonder tegenstoot zullen overgeven. Integendeel, ze zullen alles op alles zetten om een zo goed mogelijk resultaat te beha len. Dat zullen de SW'ers beslist ook doen, zodat we een spannende wedstrijd tegemoet gaan, waarin we Venray als licht favoriet aantippen. Venray 2 speelt om 12 uur thuis tegen de Roermond-reserves. Ven ray 2 heeft tot nu toe slechts één winstpuntje weten te behalen. Ook a.s. zondag zal het moeilijk zijn om een of meer puntjes te behalen te gen dit sterke team. Er zijn echter in ons reserve-team- capaciteiten ge noeg. Misschien dat ze het met de steun van eigen supporters en het terreinvoordeel mag lukken de hal ve winst thuis te houden. Venray 4 speelt aan de Oostsingel om 12 uur tegen plaatsgenoot De Molenwiekers 2. Hoewel de SW'ers iets hoger op de ranglijst staan is het toch moeilijk een voorspelling te doen. Zeker is dat de SW'ers bet niet gemakkelijk krijgen in de derby. Venray 5 en DIS 2 staan beiden hoog geklasseerd. In deze thuiswed strijd moet het de rood-witten ech ter lukken mits zij met de volle inzet spelen de hele winst thuis te houden. Venray 6 gaat bij Melderslo 4 op bezoek. Ook zij moeten in staat zijn de volle winst mee naar huis te ne men, mits de tegenstander niet on derschat wordt. Wij wensen alle teams gaarne veel succes toe. TOTO Afgelopen zondag was er zowel bij de 2e prijs- als 3e prijswinnaars een onzer toto-leden. Proficiat. Het is nog steeds mogelijk om aan de toto mee te spelen. Geeft U nog deze week op en volgende week kunt U reeds meedoen. Opgaven worden gaarne ingewacht op onze inleveradressen of toto-administratie Kruitweg 3. Uitslagen zaterdag 16 okt.: Blerick sel.Venray sel. 22 Tienray AlVenray Al 25 Venray A2-Merselo Al 02 Merselo BIVenray B3 04 Venray B6Leunen B3 35 Leunen' CVenray C 31 Lyceum I.C.Venray C 101 Programma zaterdag 23 okt.: Venray sel.Roermond sel. 4.00 u. Venray AlMontagnards Al 3.00 u. Ysselsteyn AlVenray A2 3.00 u. Venray BIWanssum BI 4.00 u. Wanssum B2-Venray B2 Lyc. 2.30 u. Venray B3Molenwiekers BI 3.00 u. Oostrum BIVenray B4 3.00 u. Venray B5 Lyc.-Ysselsteyn BI 3.00 u. Zondag 24 oktober vanaf 2.00 uur kontributie betalen in het theorie lokaal. VETERANEN De wedstrijd in Grubbenvorst hebben wij met 10 man gespeeld en daardoor ook verloren met 42. A.s. zaterdag brengen wij een be zoek aan Bracht (Did.). Vertrek wordt nader bekend gemaakt. TAFELTENNIS Afgelopen zaterdag speelden onze senioren en junioren hun eerste competitiewedstrijden. De senioren waren op bezoek in Tegelen. Ze le den er een eervolle nederlaag en verloren met 6-4. Dit was hun eer ste wedstrijd en daarom kunnen wij zeggen dat die toch wel geslaagd is. Onze junioren waren op bezoek gegaan in Reuver en leden ook hier een eervolle nederlaag, namelijk 7-3 Ook hier was de uitslag boven onze verwachtingen en mogen we deze wedstrijd als een succes beschouwen Zaterdag a.s. krijgen we bezoek van een team uit Venlo en de juni oren van een team uit Maasbree. Over de verwachtingen voor deze komende wedstrijden willen we lie ver niets zeggen. Dat dit echter zware wedstrijden zullen worden is ons in ieder geval bekend. Wij wil len er op wijzen dat al degenen die a.s. zaterdag deze wedstrijden willen komen zien van harte welkom zijn, doch wij wijzen er op dat de direc tie van de zaal niet toe kan staan om met gewone schoenen in de zaal te komen. De wedstrijden zullen be ginnen om 6.30 uur. Ook degene die niet aan de competitie deel kunnen nemen op deze avond rustig komen trainen. De trainingsavonden zijn op don derdag van 7.3010.30 uur en za terdag van 69 uur in de gymnas tiekzaal aan de Beukenlaan.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 13