opening nieuw seizoen Grflat/s 2 2 498 14 349 2 9" li 15" 129.- 69.50 59.- VENLO - LOMSTRAAT 22 - TEL. 7430 Doe meermet minder geld Ui ii TEXTILIA" Henseniusplein 4 Yenray TAFELTENNIS BADMINTON HANDBAL tl 2e kledingstuk bi] Kledingbedrijf Holland telt elke gulden dubbel Wij zijn ruim gesorteerd in truitjes en vesten U BETAALT NU DUS DE HELFT VAN DE WAARDE jsm ZWEMCLUB SPIO Er is een wijziging noodzakelijk geworden in de vertrektijden der bussen op zaterdagavond naar het zwembad in Venlo. De bus wel ke normaal om kwart vóór zes ver trekt, gaat nu om half zes en rijdt via Oirlo waar vele zwemliefhebbers staan te wachten. De bussen van kwart over vijf en kwart over 6 blij ven op deze tijden vertrekken. De bus van kwart over 6 uit Oirlo blijft ook gehandhaafd. Vorige week is dit de leden allemaal al meege deeld. Moge dit nog even een her innering zijn. ZWEMCLUB HZPC Clubkampioenschappen In verband met de slechte weers omstandigheden konden de club kampioenschappen 1965 in 't zwem bad „Wilgert" geen doorgang vin den. Deze kampioenschappen worden nu verzwommen op zondag 3 okt. a.s. in het Sportfondsenbad te Veplo. Vertrek om half vier n.m. vanaf de gemeentelijke gymnastiekzaal in de Groenewoudstraat te Horst. De zwemsters, die zich reeds hadden op gegeven voor deelname aan de kam pioenschappen te Horst, behoeven zich niet opnieuw aan te melden. Le den die alsnog willen deelnemen aan deze clubkampioenschappen kunnen zich tot uiterlijk zaterdag 2 oktober a.s. opgeven bij de secretaresse, mevr. Linssen-Vaessen, Wervelstraat 19, Horst, tel. 1761. Win tertrainingen De trainingen in het Sportfondsen- bad te Venlo worden als volgt ge houden: Oudere leden en gehuwde dames: Iedere woensdagavond, te beginnen woensdag 6 oktober, van half negen tot half tien. Vertrek om kwart voor acht vanaf het Wilhelminaplein te Horst en om vijf minuten voor acht op de Markt te Sevenum. Jeugdige leden: Trainingen op 31 oktober, 7 en 21 november, 12 december 1965, 9 en 23 januari 1966, 13 en 27 februari, 6 en 20 maart. 3 en 24 april 1966. De wedstrijdzwemsters die een persoonlijke uitnodiging hebben ont vangen trainen van 4 tot 5 uur n.m. en vertrekken om half vier vanaf de gemeentelijke gymnastiekzaal te Horst. Een ploeg vertrekt om half 5 (in Sevenum om 20 voor 5; vertrek vanaf de Markt in Sevenum) vanaf de gemeentelijke gymzaal en traint van 5 tot 5.45 uur. De wedstrijd- ploeg B vertrekt om kwart over 5. De training van 5 tot 5.45 uur is vooral bedoeld voor leden wonende buiten Horst-centrum. Dameswaterpoloploegr HZPC was in Aken De waterpoloploeg van de dames- zwemclub HZPC nam deel aan het grote internationale waterpolotoer- nooi in Aken, waaraan ploegen uit 10 landen deelnamen. De Horster meisjes wonnen de eerste wedstrijd tegen een Duitse ploeg met 10, de tweede wedstrijd tegen een Duitse ploeg werd verloren met 31. In dit verband is het tevens inte ressant te vermelden dat aan de wa- terpolocomp. dames van de Kring Limburg 1965 een ploeg uit Aken deelnam, die zes wedstrijden speel de. De enigeste wedstrijd die de Akense meisjes verloren was tegen de Horster dames. Grote toeloop leden In verband met de grote interesse die voor het zwemmen blijft bestaan vindt het bestuur van de dames- zwemclub HZPC het zeer spijtig, dat voorlopig beslist geen nieuwe leden meer kunnen worden aangenomen. Zwemdiploma's Bij de door de Horster zwemclub georganiseerde examens voor ver schillende zwemvaardigheidsdiplQ- ma's behaalde Colien v. d. Munck- hof het zwemvaardigheidsdiploma II. Agelopen zaterdag speelde ons se niorenteam -een vriendschappelij ke wedstrijd tegen een team uit Venlo. Dit was echter een team uit de 2e klasse, terwijl wij 3e klasse gaan spelen. De uitslag was dan ook min der goed, ofschoon ons team zich fantastisch verdedigd heeft. Het juniorenteam speelde even eens een vriendschappelijke wed strijd tegen Venlo. Deze deden het echter beter omdat dit een tegen stander was die in dezelfde klasse uitkomt. Het was door de weinige wed strijdervaring dat ze met 2 punten verschil verloren. Toch verwachten wij als onze junioren zo doorgaan, dat ze beslist niet tot de minsten behoeven te horen. Het is wel jammer, dat onze club plotseling een groot verlies heeft ge leden door vertrek van 'n lOtal leden naar elders. Daardoor echter is nu weer gelegenheid voor nieuwkomers om mee te trainen. Aangezien in de zaal slechts één veld uitgezet is, kunnen wij nu eenmaal niet meer als max. 25 leden toelaten. Liefhebbers voor deze enerverende sport zijn ten alle tijde van harte welkom op elke donderdagavond van half zeven tot half elf aan de Charles Ruysstraat. i Materiaal voor de beoefening van badminton is steeds aanwezig, zo- dat men in het begin dus geen extra uitgaven behoeft te doen om te spe len. Aan de a.s. competitie zal vermoe delijk alleen deelgenomen worden door onze dames, die in het eerste team van Rapido Blerick worden op genomen. Dit team is uit de dis trictsklasse naar de Bondsafdeling gepromoveerd en zal het nu zeker moeilijker krijgen. De trainingen voor deze competitie starten in de loop van deze week nog en wij wen sen onze dames bij voorbaat veel succes. Jongens en meisjes, die nu eens iets anders willen, iets heel spe ciaals, kunnen 'hun hart eens opha len aan deze sport. U moet vooral niet denken, dat badminton een sport is, waarbij heel tam de shuttle van de een naar de ander wordt ge slagen. Wij kunnen U garanderen, dat geen andere sport U meer „zweetdruppels" kost dan juist bad minton. Komt gerust eens kijken. l'Oreal—AVS De dames bewezen duidelijk in de uitwedstrijd tegen l'Oreal Venlo dat er vooruitgang en kracht in het team schuilt. In het team ontbraken ditmaal mevr. Peerdeman en Mevr. Peeters, maar speelde nu Gieha Janssen voor het eerst mee. Deze bleek een goede schotvaardigheid te bezitten. Door opbouwende spel van achterhoede en middenlinie kreeg zij veel kansen, waarvan er enige met succes werden bekroond. In het begin van de wed strijd zag het er nog niet naar uit, dat AVS zou winnen, zeker niet toen de keepster een gemakkelijke bal doorliet, waardoor l'Oreal al spoedig met 10 voorstond. Zij herstelde zich echter prima en mocht menig applaus in ontvangst nemen. Gietha maakte al spoedig gelijk en zelfs wist zij, opnieuw door een hard schot voor het eerst in onze ge schiedenis een voorsprong te beha len. De Venlose dames brachten voor de rust de stand op 22. Na de rust was het al Venray wat de klok sloeg. De Venlose dames konden het tem po niet meer opbrengen, terwijl ook de balvastheid bij onze dames stuk ken beter was. Onbekendheid met enkele geniepigheidjes in de spelre gels ontnam ons achter elkaar drie goals. De spanning steeg met de mi nuut. Kort voor tijd echter wist Annie Peerlings met een verrassend schot toch de verdiende winnende goals te maken, terwijl in de reste rende minuten onze achterhoede, gesteund door alle voorwaartsen. de zaak volkomen dicht hield. De eerste overwinning was daarmede een feit. HertenAVC. Zondag j.l. togen onze dames opnieuw buiten Ven ray om de strijd aan te binden te gen Herten 1. Jammer dat enkele wijzigingen in het team moesten worden aangebracht, waardoor de stootkracht iets minder was als in Venlo. Daartegenover staat, dat Her ten sterk defensief speelde. Zodra zij de bal verloren, maakte de hele .ploeg een halve cirkel voor de goal, waar onze aanvalsters praktisch niet doorheen kwamen. Hoe hard en dik wijls Jolanda Peerdeman ook schoot, de Hertense keepster wist overal raad mee. Jammer was het daarbij, dat de ingeschoten ballen veelal te hoog gericht waren, een kolfje naar de hand van de lange keepster. In het veld waren onze dames zeker niet de minderen, integendeel. Onze aanvallen waren veelvuldiger. Her ten daarentegen moest het van uit vallen hebben, die overigens wel ge vaarlijker waren. Voeg daarbij enkele zwakke mo menten van onze verdedigsters en de overwinning van Herten is ver klaard. Jammer want ook deze wed strijd had een overwinning kunnen opleveren. Reeds na enkele minuten liet de keepster een bal glippen, die het eer ste doelpunt voor Herten opleverde. Betty Lenssen wisselde eenmaal te snel waardoor een hemelbreed gat in de verdediging viel, waarvan Herten dankbaar gebruik maakte om de 2e goal te maken. Schoten van onze voorhoede, waarbij ditmaal ook Ma rijke Peeters opviel, konden in de ogen van de Herten-keepster geen genade vinden. Met 20 brak in een regenbui de rust aan. Na de rust leek het iets beter te gaan, vooral toen Annie Peerlings, zeer tot haar eigen verrassing via de binnenkant van de paal de achterstand terug bracht tot 21. Zelfs meenden wij de gelijkmaker te zien vallen, toen Jolanda uit een flitsende aanval prachtig inschoot, maar even prach tig werd de bal gestopt. Het wilde niet en toen tot overmaat van ramp onze verdediging te ver naar voren trok. scoorde Herten tweemaal ach ter elkaar onhoudbaar tot 41. Dames dit kan en moet beter. Voor a.s. zondag staat de wedstrijd tegen Quick 1 Weert op het pro gramma. De wedstrijd wordt thuis gespeeld op het veld aan de Leun- seweg. Aanvang twaalf uur. Wij ver wachten minstens een gelijkspel. Wij vragen nog steeds -'jfe PERSONEEL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na we'ktijd - aan 7 Ti i de fabriek, bij de purtiei 4 N V. INALFA VENRAY Het nieuwe seizoen zetten wij weer In met de nooit geëvenaarde voordeel-actie: J iPS* Wie nauwkeurig op de kwaliteiten let, smaak heeft voor goede kleding in moderne stijl en alle prijzen nauwkeurig vergelijkt, Is enthousiast over ons unieke voordeel verkoop systeem. Voor het volle bedrag van uw eerste aan koop kunt u zonder één cent bij te betalen, andere kwallteitskleding naar eigen keuzè uitzoeken! v. Vw* HERENKOSTUUMS Prachtige kwaliteit wollen karhgaren.J All Nfeuwrfe «hit en deialrts. Ittfi" én voor 149,- GRATIS andere kleding uitzoeken. WINTERJASSEN Sm rijke keur t de nleuwtte modellen en dessins. én voor 129,- GRATIS anders kleding uitzoeken. SPORTCOLBERTS Enorme kollektie* in vele kleuren en variaties. Sportieve coupe, én voor 69,50 GRATIS andere kleding uitzoeken. REGENJAS8EN Terlenka of Poplin. Modieuze mbdelfen. Veie tinten. én voor 59,- GRATIS andere kleding uitzoeken. Reiskosten worden bij aankoop vergoed. Betaalzegels worden aangenomen. Zie onze speciale etalages Zie onze speciale etalages pracht kwaliteit ontbijtlakens maat 120/150 zo lang de voorraad strekt 49 Novana k. sporttruien 100| pet. zuiver wol, koop ze nu guldens goedkoper v.a. ^95 keper flanel j. pyama leuke kleuren in een maat 49 flanellen lakens, streep, effen, jaspé profiteer hiervan, reeds v.a. de grote mode Brush nylon d. nachthemden of pyama's, bekend merk 95 weer ontvangen Terlenka rokjes in effen en ruit v.a. 298 trappelzakken diverse frisse kleuren NU 69 wol mousse k. maillots speciale aanbieding koop ze nu v.a. lang h. ondergoed h. hemd of pantalon v.a. 49 mousse sportkousjes, tiener div. kleuren en patronen v.a. 25 Novana draion truitjes reeds vanaf pracht.leachil d. vest div. kleuren Reuze keuze Kapstokken Lectuurbakken TV-tafels Bijzettafeltjes Tegeltafeltjes Bloementafeltjes Spiegels en schilderijen in alle soorten Toilettafels Toiletstellen Parapluiestandaards Schemerlampen Rookstandaards Borstelhangers Spreuken Ook pracht keuze in koperwerken in Pouwels Warenhuis Hofstraat 10 TE KOOP DRACHTIGE VAARS 2 oktober voldragen Th. v. d. Pas, Rouwkuilenweg 4, Ysselsteyn. TE KOOP EET AARDAPPELEN A. v. d. Munckhof, Merselose- weg 95, Tel. 2158. TE KOOP BROMFIETS Batavus Whippet Paterslaan 5. TE KOOP SNIJBONEN en een AUTOBANK voor Volks wagen bestel P. Jacobs, Op d'n Handrik, Merselo. TE KOOP OF TE HUUR GEVRAAGD WOONHUIS Brieven: G. Buys, Petrus Pol- liusstraat 53, Roermond.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 6