uiatedeidinq s.vv. v.v. OOSTRUM M.H.C.V. S.V.V. NIEUWS DUIVENSPORT S.V.V. JEUGD S.V. MERSEL0 S.V. LEUNEN GYMNASTIEK UITBREIDING U RIAENS-ROYERS DE M0LEHWIEKERS VRIJDAG 1 OKTOBER 1965 No. 39 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY WPPïfRI AH VOOR VPAJPAV FM HMQTRFFFM ADVERTENTIEPRIJS 8'/i ct p. mm. AB< 11 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 YY luLflVDLAU V UUi\ V E#Xl JA A I HlY UlViü I rv GliCn PRUS PER KWARTAAL 1.75 (bulten Venray 2.—) ABONNEMENTS- GROTESTRAAT 28 POSTBUS De Smakt, de Zwarte Klef en een gedeelte van Venray's Broek, tesa- men meer dan 100 woningen (Smakt 60 en Zwarte Klef 42) zijn nog al tijd verstoken van waterleiding, ter wijl de kwaliteit van het water uit de particuliere putten en pompen juist in die streek beslist niet zoda nig is, dat men daar nu smakelijk en goed water heeft. Men zou daar nog lang op waterleiding hebben moeten wachten indien niet de regeling was gekomen voor waterleiding-aanslui tingen in zgn. super-onrendabele ge bieden. Een regeling, die door grotere sub sidies van de overheid waterleiding ook daar mogelijk maakt, waar „nor maal" de kosten veel te hoog zou den worden. Indertijd heeft de raad e enurgen- tie-volgorde opgesteld voor de 450 huizen in onze gemeente die van. de ze nieuwe regeling zouden kunnen profiteren. Hierop kwamen de Smakt en Zwarte Klef als eersten voor. Welnu in overleg met de Waterlei- dingmy is al geruime tijd geleden een plan voor deze gebieden opgesteld, dat het lieve bedrag van 171.650, gaat kosten. Hiervan moeten de be langhebbenden zelf 10 pet. bijdra gen, terwijl 22Va pet. van de kapi- taalslasten ten laste komen van de gemeente. Dat betekent dat elke aansluiting op de Smakt de betrokkene 286,10 zal gaan kosten en op de Zwarte Klef en in het Venrays Broek 230 per aansluiting. Men heeft de be trokkenen niet alleen via een cir culaire op de hoogte gebracht van wat van hen gevraagd wordt om waterleiding te kunnen krijgen, maar heeft maandagavond zelfs een vergadering belegd op de Smakt, waar o.a. Burgemeester Custers in gezelschap van enkele wethouders, tekst en uitleg gaf van de opzet van een en ander. Daarbij bleek dat wind en weder dienende in oktober-nov. a.s. met de waterleidingaanleg op genoemde plaatsen zal begonnen worden. De Raad stelde dinsdagavond voor lopig 268.250,als krediet voor de ze werken beschikbaar. Later vindt via de waterleidingsmy verrekening plaats met het Rijk tot de genoem de 22 pet. De Raad was bij monde van PON- JEE wel nieuwsgierig hoe de reactie geweest was van de betrokkenen. Men blijkt in het algemeen wel te waarderen dat de waterleiding er komt en het overgrote deel had te kennen gegeven de lasten te willen dragen. Anderen wilden eerst een duidelijke becijfering wat er na de aanlegkosten nog bij komt aan vast recht, meterhuur e.d. Die gegevens worden nu ook nog aan alle deelne mers toegezonden en de VOORZIT TER vertrouwde dat men ook voor wat de sociale kant van een en an der betreft oog zal hebben. Kan men enerzijds dwingen tot aanleg, ander zijds is het zo dat als verschillende mensen geen waterleiding zouden wensen, de kosten natuurlijk een stuk hoger worden. Men heeft juist de plannen al zo groot mogelijk ge maakt om de kosten te drukken. Hij zelf was vol goede moed dat de men sen en voor zichzelf en voor de an deren mee zouden doen en deze be dragen zouden betalen (eventueel in termijnen). Daarom ging hij ook ver der niet in op mogelijke sancties, waarnaar van VALKENGOED in formeerde. EMONTS was vol lof, dat deze kans nu geboden wordt, en vroeg of men nu al vast de volgende plannen zou opstellen. Daar wordt al aange werkt, maar het is zo goed als ze ker dat de anderen nog wat geduld moeten hebben. Twee zo'n plannen per jaar schrokken een hele boel van de daarvoor gereserveerde gelden op. Uitslagen zondag 26 sept.: Venlose Boys 1Venray 1 20 Venray 2Groene Ster 2 22 Venray 3—FCEB 2 6—0 Kronenberg 1Venray 4 11 Ysselsteyn 3Venray 5 02 Venray 1 leed zondag j.l. de eer ste nederlaag van deze competitie. Het heeft er echter lang naar uitge zien dat de punten naar Venray zou den g^an. Het is helaas anders uit gekomen. Venray heeft met 20 het onderspit moeten delven. De eerste helft speelde Venray zeer goed. Het tempo lag hoog en de ene aanval na de andere golfde op het Boys doel af. De Venray- combinaties klopten perfect, maar werden helaas ook deze middag weer te ver doorgevoerd en te kort gehouden. Telkenmale strandden de SW-aanvallers op de hechte Venlo se verdediging. Na 37 min. spelen kreeg P. Volle- berg een serieuze doelkans. Hij om speelde de Boys-stopper, kwam oog in oog met de doelman, maar schoot juist naast. De gehele eerste helft bleven de Venrayers in de aanval, doch tot doelpunten kwam men niet. In het begin van de tweede helft werd de druk op het Venlose doel nog zwaarder, maar ook nu maakte onze voorhoede dezelfde fout: men speelde te veel individueel. Geheel tegen de verhouding in waren het de Venlose Boys die in de 15e min. gingen scoren. De gehele Venray se ploeg stond op de helft van de te genstander. Een snelle doorbraak werd hen fataal. Linksbuiten Eibers van Venlose Boys lanceerde z'n mid- voor, die meteen doorgaf naar de rechtsbuiten, die alleen voor doel man De Kerf verscheen en deze met een onhoudbaar schot passeerde: 10. Venray kwam echter terug. Een kleine omzetting in de ploeg was noodzakelijk doordat J. Arts uitviel. Toch behield Venray het beste van het spel. Er werd iets meer, maar al te vaak onzuiver, geschoten. Een herhaling van wat er in de 13e min. gebeurde deed zich voor na 31 min. spelen. Weer een uitval van de Boys en het was wederom de rechtsbuiten die de roos trof: 20. In de slotfase heeft Venray nog wel geprobeerd om tenminste de eer te redden, maar de Venlose doelman maakte geen fout, zodat met de stand 20 in het voordeel van de gastheren het einde de kwam van een zeer sportieve wedstrijd. Venray 2 speelde thuis Groene Ster 2 en heeft zeer zeker meer ver diend dan een 22 gelijkspel. In de eerste speelhelft lukte het goed bij de Venrayers. Een 20 voorsprong bij de rust was dan zeker verdiend. Na de hervatting zette Groene Ster de buitenspelval op, waar de SW- reserves keer op keer inliepen. Tot scoren kwamen de SVV'ers niet meer, hoewel ze een veldoverwicht behielden. Groene Ster wist twee maal de roos te treffen. Het eerste doelpunt ontstond doordat de SVV- doelman werd vastgehouden en bij het tweede doelpunt werd hij finaal aan de kant gezet. Een kostbaar, maar onverdiend puntje ging naar Groene Ster 2. Venray 3 speelde thuis een aan trekkelijke wedstrijd tegen FCEB 2. Er waren nauwelijks tien minuten gespeeld toen de SV'ers reeds met 20 de leiding hadden. Mede door dit vroegtijdig succes werd in de Venray-voorhoede in de resterende tijd van de eerste helft niet meer zo fel gespeeld. De achterhoede daaren tegen kreeg het een stuk moeilijker, maar wist de zaak te klaren. In de tweede speelhelft overheerste Ven ray 3 volkomen. Nog viermaal werd er gescoord voor Venray, zodat de eindstand 60 in het voordeel van Venray 3 werd. Alle zes de doelpun ten werden gescoord door J. van Duijnhoven. Venray 4 was op bezoek bij het le elftal van Kronenberg. In de eerste helft kreeg Venray de leiding door 'n doelpunt van H. Troisfontaine. Deze voorsprong behielden de Venrayers tot 20 min. voor het einde.. Verder lieten de Venrayers het niet komen en kwamen verrasend met een T1 gelijkspel uit de bus. Venray 5 was te gast bij Yssel steyn 3. Ze hebben aan de verwach tingen voldaan door de Victoria- mannen een 02 nederlaag toe te brengen. Programma zondag 3 okt.: Venray 1VOS 1 2.30 uur Spel. Irene 2Venray 2 2.30 uur Wittenhorst 4Venray 3 12.00 uur Venray 4America 2 2.30 uur Venray 5Hegelsom 4 12.00 uur Venray 6Servio 12.15 uur Hoewel de competitie nog maar enkele weken oud is heeft het Ven lose VOS. dat a.s. zondag in Venray op bezoek komt, zich al afgeschei den en staat met 2 punten voor sprong op Venray aan de kop van de ranglijst. Venray, dat a.s. zondag het terreinvoordeel heeft, zal moeten proberen om met de „Vossen" op ge lijke hoogte te komen. Als we het spel van de SVV'ers van de laatste wedstrijden bekijken, dan moet het o.i. mogelijk zijn op de Venlonaren de volle winst te behalen. Alleen het schot ontbreekt nog. Ook dit zit er ongetwijfeld in in onze voorhoede en als het a.s. zondag gebruikt wordt dan kan Venray weer mede-lijst aanvoerder zijn. Flinke, doch spor tieve aanmoedigingen van de SVV- supporters zal ongetwijfeld zijn steentje kunnen bijdragen. Venray 2 gaat op bezoek bij de re serves van Spel. Irene. Dit is beslist geen gemakkelijke opgave. Met een puntenverdeling kunnen de SVV'ers tevreden zijn. Venray 3 speelt in Horst tegen Wittenhorst 4. Als de tegenstander niet onderschat wórdt, zullen twee winstpunten behaald kunnen wor den. Twee gelijkwaardige tegenstan ders spelen om half drie aan de Oostsingel, nl. Venray 4America 2. Misschien kan het terreinvoordeel van doorslaggevende aard zijn. Venray 5 is ook op de goede weg. A.s. zondag spelen ze thuis tegen Hegelsom 4. waarvan gewonnen moet kunnen worden. Venray 6 speelt een oefenwedstrijd tegen Servio. Tweemaal „raak" Hadden we by het le formulier van „Drie in één" een gelukkige winnaar. Afgelopen zondag hadden we zowel by de normale toto als bij het extra formulier „Drie in één" een lid dat bij de prijswinnaars hoorde. Het gaat dus weer goed. We verzoeken onze toto-leden waar vergeten wordt het toto-for mulier op te halen, dit door te geven op onze inleveradressen op donder dag of bij de toto-administratie Kruitweg 3, aiwaar ook de formulie ren kunnen worden ingeleverd. VETERANEN Ook de wedstrijd tegen de vetera nen van Venlose Boys werd door ons met 32 verloren, 'hoewel we heus niet de mindere waren. A.s. zaterdag gaan wij op bezoek in Liessel. Vertrek vanaf Hensenius- plein om 4 uur. Uitslagen dames: Nuenen 1Venray 1 VHC 3—Venray 2 Heren: Venray 1Sittard 2 2—2 1—0 3—3 Zoals U ziet aan de uitslagen is het onze hockeyclub de afgelopen zondag niet gelukt de volle winst uit de drie te spelen wedstrijden te ha len. Van de zes beschikbare punten werden er slechts twee in eigen huis gehouden en voor die twee is nog erg hard gevochten moeten worden. Dames 1 gingen hun eerste uit wedstrijd spelen in Nuenen, waar een tot op de tanden gewapende ploeg hen opwachtte. Toch zat het in de eerste helft onze meisjes goed mee want zij kregen veel gelegen heid om hun talenten te ontplooien. Ondanks dat lieten de dames van Nuenen hun niet veel mogelijkheden om tot serieuze doelpogingen te ko men want op de cirkelrand was het meestal uit met de pret. Slechts een maal wist de altijd gevaarlijke mid- voor Tilly Janssen zich volledig vrij te spelen en onhoudbaar in te schie ten. Dat was 10 voor Venray en daarmee kwam ook de rust. Na rust werden de zaken bij Nue nen wat straffer aangepakt en de vrijheid die onze voorhoede in de eerste helft gewend was werd danig beknot. Vooral Tilly Janssen werd scherp bewaakt, soms wel door drie of vier van haar tegenstandsters. Misschien mocht U denken dat daar door de rest van onze aanvalsters meer ruimte had, maar niets is min der waar want Nuenen speelde nu als een harmonica, met alles voor en even later weer met elf meisjes in de verdediging. Doelpunten konden daarbij niet uitblijven als hoewel de eerste tegen-goal een cadeautje was van een van onze verdedigers die pardoes in eigen doel schoot. Even later werd het zelfs 21 nadat Nue nen via een goed opgezette aanval de Venrayse verdediging totaal ont redderde en fraai scoorde. In een van de laatste aanvallen kreeg Ven ray nog een kans via een strafcomer om gelijk te komen en Tilly Janssen zou Tilly Janssen niet zijn als ze hiervan niet dankbaar gebruik maakte om toch nog één punt mee naar huis te nemen. Aldus ge schiedde. Dames 2 hebben de zware neder laag van de vorige week willen wreken door beter voor de dag te komen en dat is ook gelukt. Tegen deze betere en sterkere speelstertjes wisten zij de score tot 1-0 te bep|r- ken en daarvoor verdienen zij een pluim op de hoed. Heren 1 speelde tegen een team van Sittard dat in de eerste compe titiewedstrijd vorige week met 70 verslagen was en onze spelers kwa men dan ook op het veld met de overtuiging „dat zullen we wel even fiksen". Wel, ze zijn van een bijzon der koude kermis thuis gekomen en de uitslag is in onze ogen nog geflat teerd want gezien het vertoonde spel had Sittard best met de volle winst naar huis mogen gaan. Het begon al meteen na het eer ste fluitsignaal dat deze tegenstan der fel ten aanval trok en onze ach terhoede handen vol werk bezorgde. Het was dan ook niet te verwonde ren dat zij al snel een 10 voor sprong hadden die volkomen ver diend was. Deze voorsprong werd echter teniet gedaan doordat Th. Houba een volkomen verdiende strafslag beheerst inpushte. Even la ter keken de onzen echter al weer tegen een achterstand aan nadat Sittard enkele flitsende aanvallen eindelijk beloond zag met een hard ingekogeld doelpunt. Dit was tevens de ruststand en tij dens de rust wist iedere speler van Venray precies te vertellen wat er bij zijn medespelers aan mankeerde, maar na de rust was het weer van hetzelfde laken een pak en Sittard ging door met ongenadig aanvallen, waarbij de schuchtere uitvallen van de onzen verbleekten. Het werd ech ter toch nog 22 nadat J. Houba op eenzelfde wijze scoorde als zijn broer in de eerste helft. Daarna begon Sit tard aan het slotoffensief dat onze verdediging vaak naar het hoofd deed grijpen en als Vrouwe Fortuna ons niet zo goed gezind was geweest dan had onze goalie nog vaak de bal tegen de planken horen knallen. Het bleef echter beperkt tot een goal en ons enige antwoord daarop was ook aanvallen, wat nu eindelijk een beetje lukte. Erik van Haaren schoot onhoudbaar tegen de lat dat was een beetje pech, maar Frans Cup maakte daarna alles goed door van een misverstand in Sittards ach terhoede te profiteren. Een tegen- punt dat deze goede ploeg eindelijk helemaal niet verdiend had maar soit, één punt bleef in Venray en daar waren we al lang blij mee. A.s. zondag spelen onze dames thuis tegen Huac 2 en dat zal heus geen makkie worden terwijl de he ren in hun uitwedstrijd alle zeilen bij zullen moeten zetten om tot be hoorlijke resultaten te komen. Voor aanvangs- en vertrektijden kijke men bij Cals in de Grotestraat. Veel succes. P.D.V. DE ZWALUW A.s. maandag algemene ledenver gadering in ons verenigingslokaal. Hierop verwacht het bestuur alle leden, in verband met het bestellen van de ringen voor 1966. Deze MOE TEN op deze vergadering opgegeven worden, daar er niet meer nabesteld wordt. Ook zij. die derby- en gouden ringen wensen, kunnen deze hier op geven. A.s. zaterdag van 8.30 tot 9 uur 's morgens inkorven voor Rode- school. Dit inkorven geschiedt in ons eigen inkorflokaal. Zondag j.l. op de laatste officiële vlucht van dit jaar, was het P. Phi- lipsen die de eerste won en vermoe delijk tevens in de CC, terwijl J. Boom de te winnen beker met de 2e en 3e prijs in de wacht wist te sle pen. Aan beide onze gelukwensen. De uitslag was als volgt: Wedvlucht Chimay. le duif 12.16.28, laatste duif 12.56.50. P. Philipsen 1 11; J. Boom Zn. 2 3 43; M. de Bruyn 4 27 46; G. Janssen 5; J. Arts 6 8 13 16; P. Willems 7 19 28; Br. Staps 9 41 42; J. Hendriks 10 30 44; J. Custers 12; A. Loonen 14; J. Bastiaans 15 21; J. Janssen V. 17; de Riet-Sijbers 18 22 29 35 36 37 39; Gebr. Basten 20; P. Hendriks 23 24 33 34; Chr. van Hoof 25; W. Lormans 26; H. Lucassen 31; Joh. Gom mans 32 40; G. Boom 38; P. Schwachöfer 45. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Chimay, jonge duiven, afstand 201 km. Aankomst eerste duif 12.25.48, laatste duif 13.00 uur. Jac. v. d. Laar 1 28 34; Jac. Ver stegen 2 }7; J. Kusters 3; J. Verste gen Zn. 4 13 22 32; H. Crooymans 5; Chr. Cuppen 6 26 27; J. Ewalts 7 30; Gebr. Kusters 8 35; P. Strijbosch 9 11 21; P. Janssen H. 10; J. Janssen K. 12 18 25; Gebr. Hermans 14 31; F. Vermeulen 15; Gebr. Willems 16 29; H. Ewalts 19 20 24; H. v. d. Heu vel 23; P. Janssen K. 33; H. Strij bosch Zn. 35. Jac. v. d. Laar behaalde zowel in de vereniging als in de CC »de eer ste prijs Wedvlucht Chimay. oude duiven. Aankomst eerste duif 12.30.57. laat ste duif 12.43. 23. Aantal duiven 65. J. Janssen K. 1 3 6 13 14 15; J. Creemers 2 9; H. Kleuskens 4 7 1L H. v. d. Heuvel 5 8; P. Janssen H. 10; J. Verstegen Zn. 11 12; J. Ewalts 16. Op deze wedvlucht was het J. Janssen K. die een zeer goede uit slag maakte. Onze gelukwensen. Wedvlucht Rodeschool A.s. zondag hebben wij de laatste wedvlucht van dit seizoen, en wel vanaf Rodeschool. Voor deze wed vlucht zijn door verschillende leden van onze vereniging prijzen beschik baar gesteld o.a. 2 bekers, 1 kalkoen, 1 konijn, 1 fazant en tal van andere waardevolle prijzen. Leden welke nog een prijs beschikbaar willen stellen zijn van harte welkom. Het inzetten der duiven voor alle leden van CC De Vriendenkring is in lo kaal „De Vredesduif", zaterdagmor gen 2 oktober van, 8.30-9.00 uur. De leden worden er aan herinnerd dat de ringen voor 1966 moeten zijn opgegeven voor 10 oktober. Ook der by-ringen bij H. Crooymans. Bij op gave betalen anders worden de rin gen niet besteld. De eerstkomende vergadering zal gehouden worden op zaterdag 16 okt. Uitslagen zaterdag j.l.: RIOS sel.Venray sel. 40 Venray AlMolenwiekers Al 30 Hegelsom A2Venray A2 23 Venray Bl-zMontagnards BI 21 DIS BIVenray Lyc. B2 17 Venray B3Wanssum B2 32 Wanssum B3Venray B4 40 Venray B5Oostrum BI 11 Melderslo B2Venray B6 26 Programma zaterdag 2 oktober: Venray sel.Lindenheuvel sel. 4 uur HRC Al—Venray Al 4 uur Venray A3America A2 3 uur Sevenum BIVenray BI 3 uur Venray B2 L.Wittenhorst B3 4 uur Meerlo BI—Venray B5 Lyc. 4 uur Venray B6Castenray B2 2 uur Zondag j.l. behaalden de Molen wiekers 1 de eerste overwinning in het nieuwe seizoen. In de uitwed strijd tegen Geysteren 1 zegevierden zij na een aantrekkelijke wedstrijd met 20. Midvoor J. Smits gaf z'n ploeg voor de rust een 10 voor sprong. Geysteren kwam na de rust fel opzetten, maar de Molenwiekers- defensie met een fantastisch spelen de keeper Bouwmeester aan 't hoofd hield echter goed stand, al moest de Molenwiekers-doelman zich enkele malen op de voet werpen van de doorgebroken Geysterse midvoor J. Vennekens om onheil te voorkomen. Tien min. voor tijd maakte de sinds lange tijd afwezige linksbinnen Tsitsis aan alle onzekerheid een einde door met een prachtig doel punt de stand op 20 te brengen. Dit werd tevens de eindstand. Molenwiekers 2 behaalde een ver dienstelijk gelijkspel bij America 2. Midvoor A. Vollenberg was de ma ker van het doelpunt. Molenwiekers 3 was vrij. Molenwiekers 4America eindig de in een doelpuntloos gelijkspel: 0-0. Programma voor zondag a.s.: Molenwiekers 1Wanssum 2 Molenwiekers 2Wittenhorst 3 Meterik 4Molenwiekers 4 Molenwiekers 3 is vrij. Merselo 1 speelde zondag tegen Se venum 2. Merselo won de toss en Se venum verrichtte de aftrap tegen wind in. Aanvankelijk was het voor al Sevenum dat de toon aangaf en de Merselose verdediging stevig on der druk zette. Merselo kwam even wel ook met de nodige tegenaan vallen. De Sevenumse doelman had soms handen vol werk om het ge vaar te keren. Vooral toen A. Arts een prachtige bal lanceerde, die door de keper nog maar juist over de lat kon worden gewerkt. Sevenum nam echter na een half uur spelen ver diend de leiding. Met deze stand ging de rust in. Na rust ging het beter met Mer selo (Wellicht geinspireerd door een heugelijke gebeurtenis?) Bij een snelle aanval liep A. Arts goed door en gaf de Sevenumse doelman geen kans. Stand: 11. De Merselose achterhoede werd opnieuw flink belaagd door de Sevenumse aanval lers. Doch telkens wist zij redding te brengen; soms in laatste instantie door doelman Cremers, die steeds goed ingreep. Na 25 minuten kreeg Merselo een penalty toegewezen, welke door J. Verhaegh tenvolle werd benut om de leiding te nemen. Hoewel Sevenum alles op alles zet te om de stand weer gelijk te bren gen, gaf Merselo de voorsprong niet prijs, zodat de wedstrijd eindigde in een 21 stand ten voordele van Merselo. Programma: Zaterdag: Ysselsteyn AlMerselo Al 4 uur Merselo BIDIS BI 4 uur Zondag: MerseloYsselsteyn 2 2 uur Merselo 2 is vrij. Uitslagen: Leunen 1Hegelsom 2 04 America 3Leunen 2 10 Castenray 1Leunen 3 111 Oostrum AlLeunen Al 11 Leunen BIMeterik B2 150 Ysselsteyn BILeunen B2 120 Leunen B3Wittenhorst B4 2—1 Programma zondag: Melderslo 1Leunen 1 2.00 u. vertrek 1.00 uur Leunen 3DIS 2 1.00 u. Zaterdag: Leunen AlHegelsom A2 4.00 u. Wanssum B2Leunen BI 2.30 u. vertrek 1.45 uur Leunen B2Wanssum B3 2.30 u. Wanssum CLeunen C 1.30 u. vertrek 1.00 uur. Oostrum 1HRC 1 1—1 Hoewel Oostrum enkele zeer mooie kansen heeft gehad kon 't aanvan kelijk niet tot doelpunten komen; HRC trouwens ook niet. Bij de rust was de stand nog dubbelblank, hoe wel Oostrum toch duidelijk sterker was. Door een misverstand in de achterhoede van Oostrum scoorde HRC het eerste doelpunt, doch vrij kort daarop maakte de thuisclub de gelijkmaker. Nadat een vrije kans voor open doel gemist was kreeg Oostrum dé kans: 'n penalty, enkele minuten voor 't einde. Deze werd echter gemist en zo bleef het 11. Oostrum 2 dat te gast was in He gelsom bracht het er beter af kwam met de volle winst thuis. Al vrij vroeg leidde Hegelsom met 20, doch vlak voor de rust bracht Oos trum de stand nog op 21. Na de rust was Oostrum beduidend sterker en drukte dit ook in doelpunten uit zodat de wedstrijd eindigde met een 24 stand in het voordeel van Oos trum. Programma voor zondag 3 okt.: Ysselsteyn 1Oostrum 1 Oostrum 2Castenray 1 Oostrum 3Holthees 2 Het is ons eerste elftal gelukt om Wanssum 2 de twee winstpunten af handig te maken, een mooi resultaat. A.s. zondag krijgen we bezoek van Brughusia; als deze tegenstander niet onderschat wordt, kan deze wedstrijd ook gewonnen worden. Programma 2 oktober: DIS AlWanssum A2 4 uur Merselo BIDIS BI 4 uur Zondag 3 oktober: DIS 1Brughusia 1 2.30 u. Leunen 3DIS 2 13.00 u. ST. CHRI STOFFEL A.s. zondag 3 oktober wordt door enkele leden van St. Christoffel deelgenomen aan de halve finale turnen van de Nederlandse gymnas- tiekkampioenschappen. Vertrek om half negen aan de St. Odastraat, te rug om 9 uur 's avonds. Wij wensen hen veel succes. De drumband van St. Christoffel oefent weer onder de bekwame lei ding van de heer F. van Els op vrij dagavond van 78 uur. Het piper corps oefent op donderdagavond van 78 uur en zondags samen met de drumband van 11.3012.30, onder leiding van de heren Thomassen en van Els. Degenen die belangstelling hebben voor een van deze vormen van mu ziekbeoefening kunnen zich op de aangegeven uren in de mindervali- dewerkplaats aan de Maasheseweg opgeven. Iedereen is van harte wel kom.

Peel en Maas | 1965 | | pagina 5