s.v. LEUNEN BILJARTEN ZWEMMEN Voetbal-toto Rijschool JAN JANSEN JONGEREN CURSUS De Jongeren Cursus te Venray zal het niuewe schooljaar beginnen met een openingsavond voor de tweede jaars op donderdag 9 september en voor de eerste jaars op dinsdag 14 september a.s. Beide avonden zullen vanwege de nieuwe huisvesting aan de Maasheseweg nr. 10, gehouden kunnen worden in het clubhuis. We hopen de avonden, die om half acht zullen beginnen, in een gezellige sfeer door te brengen. Ook meisjes, die zich nog niet hebben opgegeven, maar wel van plan zijn dit te doen, zijn van harte welkom. KADERSTUDIEDAG De kaderstudiedag 1965 zal in ver band met de Groot Limburgse dag, niet gehouden worden op zaterdag 2 oktober, maar op zaterdag 9 oktober a.s. DRIE INBRAKEN TE OVERLOON Drie middenstanders te Overloon werden verrast door inbrekers. Op alle drie plaatsen verschaften de dieven zich toegang door inklimming via een raam. Bij slager Jacobs deden zij de grote slag; zij namen niet alleen de winkellade mee, maar doorzochten ook de kasten en laden. De totale buit bedroeg 1100 gulden. Bij bak ker Verbeek werd ook de kassa mee genomen, welke buiten werd gelicht. De buit bedroeg hier ongeveer 50 gulden. Bij winkelier Deenen werden de dieven gestoord en moesten zon der iets mee te nemen vluchten. BEATRIX EN CLAUS IN LIMBURG Voor het bezoek aan Maastricht heden vrijdag, is voor prinses Bea trix en Claus von Amsberg een scherp tijdschema opgesteld dat het jonge paar van tien over half elf tot precies één uur gelegenheid biedt op Limburgse grond te vertoeven. Om tien over half elf wordt de Fokker Friendship op het patform van vliegveld Beek verwacht Van daar gaat het verloofde paar per auto via de E-9, Viaductweg, Fran- ciscus Romanusweg, Wilhelmina- brug, Markt, Grote Gracht, Helm straat. Vrijthof en Papenstraat naar het Gouverneurshuis waar de auto om elf uur verwacht wordt In het provinciehuis zullen prin ses Beatrix en Claus von Amsberg niet langer dan een uur kunnen blij ven. Gedurende dat uur kunnen de prinses en Claus zich onderhou den met de leiding van het provin ciaal bestuur en de burgemeester van Maastricht. Er zullen ook enke le toespraken worden gehouden. CURSUSSEN ITALIAANS TE VENRAY Medio september worden de les sen hervat van de cursussen Ita liaans te Venray. Van verschillende zijde hebben leerlingen van de cur sussen van het vorig jaar hun vol doening uitgesproken over het feit, dat zij dit jaar zich tijdens hun va kantie in Italië beter en gemakke lijker in het Italiaans hebben kun nen onderhouden en uitdrukken. Door dit meerdere kontakt met d'e bevolking, werd het bezoek aan Ita lië daardoor interessanter en waar devoller. Daarom zien deze leerlingen ver langend uit naar de aanvang van de nieuwe cursus, die gegeven wordt door de heer v. d. Berg uit Grub- benvorst. Uiteraard hoopt men dat vele nieuwe leerlingen, die, om welke re- derde voor MAC Rooy 2. len leren, zich voor de cursus van dit nieuwe leerjaar zullen laten in schrijven. Zowel voor beginners als gevorderden is hiertoe gelegenheid. Regelmatige dia-vertoningen zullen dierbare herinneringen aan Italië oproepen of dit zonnige land aan de leerlingen nog beter doen kennen. Met de bandrecorder als modern leermiddel zal men in staat worden gesteld zijn eigen uitspraak te be luisteren om deze steeds te kunnen verbeteren. Het door Italianen ge sproken woord zal de leerlingen langzaam maar zeker doen gewen nen aan het beluisteren van radio uitzendingen, waardoor een aktuele kennis van het Italiaans eerst goed mogelijk wordt. Ook het lezen van kranten en tijdschriften zal hiertoe zeker bijdragen. Bij gevorderden zal de studie van de Italiaanse gram matica een belangrijke plaats inne men, waardoor de weg tot vertalen in en uit het Italiaans eerst moge lijk zal worden. De cursussen Italiaans vormen dus voor belangstellenden en liefhebbers een unieke gelegenheid om zich in de taal van Dante, wiens eeuwfeest dit jaar gevierd wordt, te verdiepen. Zij kunnen zich opgeven bij Mevr. Schaminée. Grotestraat 17a, Venray, die nadere inlichtingen kan ver strekken. Naast toto nr. 4 kan hedenavond (donderdag) ook ingeleverd worden het eerste formulier van het nieuwe kansspel „Drie in Een". Er blijkt bij vele toto-leden moeilijkheden te bestaan over het invullen van dit formulier. Dit is echter heel eenvou dig. Men vult het formulier op de zelfde wijze in als de normale toto. Blijkt bij de uitslagen dat U de een tjes goed hebt ingevuld, (niet meer en niet minder) dan behoort U tot de eerste prijs-winnaars. Mocht U de tweetjes goed hebben geraden, dan deelt U mee in de tweede prijs, terwijl de goed geraden drietjes recht geven op de derde prijs. Speel ook mee in deze extra toto, die U om de veertien dagen wordt aangeboden. Verdere inlichtingen worden U gaarne verstrekt op onze inleveradressen. FOKVERENIGING „VOLHARDING" - OOSTRUM Op woensdag 1 september j.l. werd te Oostrum de jaarlijkse Fok- veekeuring gehouden. Dat deze keu ring zo buitengewoon slaagde, is niet alleen te danken aan het prach tige weer die dag, maar meer nog aan de kwaliteit van de dieren die werden aangevoerd. Na afloop van de keuring werd 's avonds aan de inzenders een kof fietafel aangeboden, waar ook de jury bij aanwezig was, alsmede de oud-voorzitter van de fokvereniging de heer H. Goumans. Hierna gaf de jury een nabeschouwing over het verloop van deze keuring. Zij klasificeerde deze keuring als een van de beste in de verre om trek, ook het aangevoerde jongvee de zgn. pinken, kregen de volle lof van de jury, wat ons uiteraard hoopvol stemt voor de toekomst. De goede verzorging van de die ren kwam door het stralende zon- nejte nog eens extra tot zijn recht. Jammer was het evenwel dat van de ruim 50 leden, maar 11 leden daad werkelijk meewerkten. De publieke belangstelling was gering. Dat deze keuring op zeer hoog ni veau stond moge blijken uit de vol gende cijfers: Er werd 33 eerste en 25 tweede prijzen toegekend en maar 9 derde prijzen. Als bijzonder heid mogen we nog vermelden, dat er van de 11 rubrieken 6 rubrieken bij waren zonder derde prijs. Vrijdag 3 sept. trokken onze fok kers naar Neer. Ook hier lieten zij zich niet onbetuigd. Van de 10 die ren die wij ter keuring brachten, werden er 6 bekroond met een eer ste en 4 met een tweede prijs. Alles tesamen prachtige resultaten en een mooie bekroning voor onze liefheb bers in de fokkerij. WINTERPROGRAMMA VROUWENBEWEGING NKV 15 september: Opening wintersei zoen met een ledenvergadering, waarop kennismaking met de nieu we geestelijk adviseur, kapl. Peer- lings, die een lezing zal houden. 13 oktober: Ledenvergadering, waarop Mevr. Rooij akkers komt spreken over voetverzorging. 10 november: Ledenvergadering. Spreker oud-adjudant Jansen over de hedendaagse jeugd. Ekskursie Maria Roepaan, Otter- sum op een nader te bepalen datum. 8 december: St. Nicolaasavond voor onze leden. Op een nader vast te stellen datum in december Kerstavond voor onze leden. 19 januari: Jaarverslag, als gast de H.E.H. Deken. 19 februari: Ledenvergadering met film en voorlichting PTT. 16 februari Carnavalsavond voor onze leden. 15 maart: Ekskursie Ploegstoffen- fabriek te Bergeyck. 23 maart: Ledenvergadering, spre ker Aalm. Heymans met het onder werp: „Oud zijn en Jong blijven". J.6 april: Verdiepingsdag Kasteel Well. Deze wordt verzorgd door ka pelaan Driessen. 11 mei: Ledenvergadering. Spre ker de heer Heesbeen over Potplan ten en bloementuin. 17 mei: Avondmis te Oostrum, in samenwerking met Vrouwenbewe ging NKV van Oostrum en Over loon. Dropping voor onze leden, datum wordt nader bekend gemaakt. 7 juni: Uitstapje naar Duitsland voor onze leden. 22 juni: ledenvergadering Boeren leenbank zal spreken over Gezins begroting. Al deze vergaderingen en St. Ni- colaas-, Kerst- en Carnavalsavond worden gehouden in De Burggraaf, Stationsweg 1. Wie autorijden wil leren, moet het bij Jansen proberen. Overloonseweg 18 - tel. 1600 STICHTING BEVORDERING MUZIEKONDERWIJS De Stichting Bevordering Muziek onderwijs in onze gemeente heeft onlangs zijn officieel startsein ge kregen doordat Venrays gemeente raad. naar aanleiding van een des betreffend rapport, hiervoor zijn toestemming gaf. Intussen is deze stichting zich aan het beraden en overleg aan het ple gen of het mogelijk zal zijn het ko mende jaar te beginnen met alge meen vormend muziekonderwijs op de Venrayse scholen en wat gedaan moet worden om de muzikale vor ming van leerlingen van muziekge zelschappen te verbeteren en te ani meren. AKTIE-COMITÉ BUITENLANDSE ARBEIDERS Maandag is op initiatief van het Sociaal Caritatief Centrum een co mité opgercht dat de belangen van de buitenlandse arbeiders zal behar tigen in de dekenaten Venray, Gen nep en Horst. Uit Venray hebben hierin zitting: Aalmoezenier Hey mans, de Weleerw. Heer Keers, de heren F. Burgman (werkgevers). G. Schols (gemeente), H. Wermeling (Arbeidsbureau) en H. Ruland (Soc. Caritatief Centrum), welke laatste als secretaris optrad. Vertegenwoordigers van Gennep en Horst vullen dit comité aan, ter wijl de heer Malherbe uit Heerlen namens de Kath. Limb. Emrigratie Stichting eveneens zitting heeft. Het is de bedoeling dat in Lim burg 7 van deze comité's komen, die in werkgroepen onderverdeeld in de verschillende dekenaten het prakti sche werk zullen doen. ZUSTER SANCIA OVERLEDEN In de leeftijd van 73 jaar over leed in het psychiatrisch ziekenhuis St. Anna Zuster Maria Sancia Maens, die meer dan 50. jaar heeft gewerkt in de verpleging der gees teszieken in Nederland. België en India. Zuster Sancia is geboortig uit Gronsveld. Woensdagavond overleed in dat zelfde ziekenhuis op 44-jarige leef tijd, Zuster Maria Eynard, terwijl ze bezig was met de verpleging der pa tiënten. Zuster Eynard was vroeger ver pleegster op St. Anna en is in 1943 ingetreden bij de Zusters van Liefde. Sinds 1950 was zij als zodanig op St. Anna werkzaam en was hoofdzuster op St. Maria. Zij is afkomstig uit 'n huisgezin van 16 kinderen; 5 van haar broers zijn priester en een zus ter is ingetreden onder de Boog. OUDSTE INWOONSTER OVERLEDEN Op 98-jarige leeftijd overleed mevr. wed. Everdina Arts-Janssen. Zij was de oudste inwoonster van Venray-kom. JAARVERGADERING KRING HORST-VENRAY Op de jaarvergadering van de kring Horst-Venray van de Lim burgse Voetbal Bond werden twee nieuwe leden geïnstalleerd t.w. Cas- tenray en Holthees. Er zijn nu 32 clubs lid met 97 senioren- en 82 ju- noioren-elftallen. Herkozen als be stuurslid namens de jeugd, werd de heer G. van Elswijk uit Venray. Punten van bespreking waren de medische sportkeuring, de contribu tieverhoging, de jaarvergadering in Sittard, de organisatie van een kringtoemooi, jeugdleiderscursus en trainerscursussen en het gebrek aan scheidsrechters. BEDRIJFSKADERDAG De Stichting Kath. Levensschool voor werkende jongens Venray, or ganiseert op zaterdag 18 sept a.s. in Lunchroom Verheugen een bedrijfs- kaderdag. Hierop zal de heer A. Hermans consulent van de landelij ke stichting een inleiding houden.- PATRONAAT ST. PETRUS-BANDEN A.s. zondag 12 sept. starten wij weer met het nieuwe seizoen. Alle jongens vanaf 10 jaar kunnen zich hiervoor opgeven aan het Patro naatsgebouw in de Wilhelminastraat zondagmorgen van 1112 uur v.m. IN HET KORT Te Liessel reed een bestelwa gen op een kruising tegen een vrachtauto, waarbij de 62-jarige veehandelaar Verberne uit Vlierdeh om het leven kwam. Nog twee inzit tenden werden zwaar gewond naar het ziekenhuis in Deume overg^ bracht. De bestelwagen was beladen met acht kalveren, waarvan er twee werden gedood. De chauffeur van deze wagen had geen voorrang ver leend. In Stevensweert waar het deze week kermis was, is op elke 150 in woners één café. Mierlo bij Helmond heeft een compostbedrijf waar ook vuilnis uit Den Haag verwerkt wordt. Bij dit vuilnis vond men het lijk van een baby. Uit het afval kon men opma ken uit welke wijk in Den Haag .dit stoffelijk overschot afkomstig moet zijn. Door de plaatselijke bloedtrans fusiedienst te Bergen werd op ver zoek van deze dienst te Amsterdam een plasma-avond georganiseerd. Door 250 personen uit de gemeente Bergen werd bloed afgestaan voor Amsterdam. Binnen korte tijd zullen ook in Gennep, Venray, Venlo, Ble- riek en Grubenvorst dergelijke plas ma-avonden georganiseerd worden. Bergen had de primeur. Het bekende Vrijgezellencon- gres wordt dit jaar gehouden op 11 en 12 sept. te Valkenburg. n In de Gids schrijt 't Chr. Nat. Vakverbond dat nog heel wat ge meenten de nieuwe Bijstandswet toepassen in de geest van de oude Armenwet, wat nu juist niet de be doeling is. Zolang deze mentaliteit niet verdwijnt, zal de Bijstandswet nooit aan haar doel beantwoorden, aldus dit blad. Zoals reeds was aangekondigd, hebben de Nederlandse Bisschoppen nu het verbod voor katholieken om lid te zijn van socialistische vakbon den ingetrokken. Dit was verboden van 1954 tot heden. Door roetafzetting in de schoon steen zijn te Helmond een bejaard echtpaar, 87 en 76 jaar, door kolen dampvergiftiging om het leven geko men. De man zat dood voor het raam, de vrouw lag dood achter de deur. Bij een auto-ongeluk te Weert verloor de chaufeur van een vracht wagen. zekere S. uit Schinveld, het leven. Maandag begint de Limburgse Bedevaart haar bedetocht naar Lourdes. In de provincie Limburg wer ken thans 8.000 vreemdelingen. En hoeveel Limburgers werken er in Duitsland? De forellenkwekerijen in ons land krijgen het steeds drukker. De ze delicatesse voor de beter gesitu eerden wordt populair. In Gulpen zwemmen tweehonderdduizend van deze vissen rond. De stijgende wel vaart spreekt hier een woordje mee. De bekende St. Pietersberg bij Maastricht is reeds voor een groot deel afgegraven. Nu is concessie aangevraagd voor nog verdere uit gravingen waar de zonneberggangen stelsel ligt, die jaarlijks duizenden bezoekers trekt. KLOK PATER THIJS Mogen we nog even Uw aandacht vragen voor de klok voor onze Ven rayse missionaris, Pater Thijs Smits, in zijn nieuwe kerkje in Brazilië. Laat de stem van een Venrayse klok hem in het verre missieland bij zijn werk begeleiden. Uw gift wordt gaarne tegemoet gezien op 't bureau van dit blad, of op giro-nr. 1050652 t.n.v. Peel en Maas. onder vermelding: klok Pater Thijs. Verantwoording: H. A. Venray v. d. L. Venray v. V.-M. Tilburg 10,— 10,— 100,— 120,— DE POLITIE MELDT Vrijdag zagen twee autobezitters tot hun grote schrik dat hun wagen verdwenen was. Vond men een van de verloren autos vrij snel terug in de Leeuwstraat, de andere is tot op heden spoorloos. Zondag botsten twee personenwa gens tegen elkaar, op de Maashese weg. Een der autos sloeg af naar de Spurkterdijk. zonder voldoende te letten op het achteropkomende verkeer. Een botsing bleek toen on vermijdelijk. Op de Lorbaan raakte een Volks wagen in de berm van de weg en ging toen aan het slippen. Uiteinde lijk sloeg hij over de kop. De auto werd vernield en de bestuurder liep een lichte hersenschudding op. Maandag deden verschillende auto matiekhouders aangifte dat hun ap paraten deels gelicht waren door het gebruik van koperen schijfjes in- plaats van het gebruikelijke kwart je. Dat betekende voor velen van hen een behoorlijke schadepost. Dinsdag lette een fietsende dame - op de hoek Paterslaan-Langstr. - niet op de voorrangsregels en be landde prompt tegen het portier van een passerende wagen. Portier en fiets werden beschadigd, de dame was zeer geschrokken. In Oirlo zorgde een 9-jarige jon gen dat zijn pappa zal moeten dok ken. Hij stak met zijn fiets de weg zodanig over, dat een vrachtwagen moest uitwijken en in de sloot te recht kwam. Bij het parkeren in de Grotestraat raakte een bestelauto een reeds ge parkeerde wagen en dat maakte weer blikschade. Woensdag raakten op de Overloon seweg twee jongelui met hun fietsen in elkaar, omdat de een afsloeg en daarbij niet op de ander lette. ALLE VANGSTEN BLIJKEN MOGELIJK IN DE KRO VISWEDSTRIJD KANJER KONING COMPETITIE Wat dacht U van een barbeel? Een dwergmeerval, een grote mod derkruiper, een greep of een flint? Nog nooit van gehoord, zegt U. Wel, de KRO weet sinds kort een hele boel van deze zeldzame of eigenlijk niet meer voorkomende visoorten in ons land. En niet alleen van deze genoemde soorten, maar bijvoor beeld ook van de 'harder, de kop- voorn, de kroeskarpers, kwabaal, pitvis, rivierdonderpad, pijlstaartrog sneep of zeebaars. In verband met het 40-jarig be staan van de KRO heeft deze om roep nl. een unieke wedstrijd geor ganiseerd, waarin alle sportvissers hun grote of kleine, zeldzame en unieke visvangsten kunnen melden om voor een prijs in aanmerking te komen. De KRO heeft zich daarbij verzekerd van de deskundige advie zen en onderzoekingen van het Rijksinstituut voor Visserij Onder zoek te IJmuiden. „Je lacht je dood", zegt daar bio loog Dr. Boddeke, „wat we allemaal binnen krijgen". „Dezer dagen kre gen we een sneep toegestuurd. Het beest was de laatste 30 jaar in Ne derland niet meer gesignaleerd. Of wat dacht U van een grote modder- vis of de winde. Ons onderzoek heeft bijv. voor de winde aangetoond, dat deze vissoort in heel wat meer wa ters voorkomt dan alleen vertakkin gen van de Rijn, zoals de boekjes le ren. Veel winden worden aangezien voor voorns. Maar. zegt Dr. Bodde ke, een winde is loodgrijs, heeft een grijze rugvin en telt 58 tot 59 schub ben van kop tot staart. Een voorn is zilverkleurig, heeft een oranje rugvin en telt 42 tot 45 schubben". Uit het materiaal dat het Instituut te IJmuiden krijgt toegestuurd door de KRO-wedstrijd (van de gevangen vissen ontvangt men graag tien schubben van vlak achter de kop, iets boven de zijlijn, de eerste vin- stralen van rug en aarsvin. naam van de vanger, adres, plaats, tijd, vissoort en rassoort) kan men de niet-commercieel belangrijke vis in Nederland aardig inventariseren. Verspreiding van de vis, van dier soorten is altijd bijzonder belang rijk. Hoe snel groeit een vis is een ander belangrijk aspect. Maar nu iets over de bijzondere vangsten, welke elke week op zater dagmorgen in het KRO Ginn pro gramma worden vermeld. Een sportvisser uit Doornenburg meldde zich kort geleden in deze competitie met een grote modder kruiper, een vissoort die officieel in ons land niet meer voor heette te komen. „Het beest schreeuwde tot ik thuis was", aldus de trotse van ger. En dat was interessant voor biologen, want van deze vis wordt gezegd dat hij een goed weerprofeet is en begint te schreeuwen als er slecht weer op komst is. Ook uit Limburg werden vangsten van modderkruipers gemeld en die zitten nu goed opgeborgen in IJmui den, waar iedere dag hun gedragin gen nauwkeurig worden geregis- streerd. Misschien krijgen we in de toekomst betere weersverwachtingen van de modderkruipers. Lijkt me leuk als je 's morgens door de radio hoort: „weersverwachting meege deeld door de modderkruipers van IJmuiden Uit de Linne haalde een andere sportvisser een barbeel naar boven. Hij bleek niet de enige te zijn. die deze in ons land officieel ook niet meer voorkomende vs aan zijn hen gel kreeg. De barbeel, een schuwe, maar prachtige sportvis, blijkt dus echt wel minder zeldzaam dan tot nog toe werd aangenomen, terwijl de afmetingen de-60 cm, die de boe ken aangeven, overschrijden. De 6-jarige Millie Vossen ving bij de Knardijk te Harderwijk een ri vierdonderpad van de uitzonderlijke afmeting van 11 cm. De donderdagpad leeft langs de oevers van meren en ook wel in stromend water en wordt slechts 10 cm lang. Het mannetje bouwt een nest, waarvoor hij stenen nodig heeft en waarin hij de eieren blijft bewaken tot deze zijn uitgekomen. Het is een vrij zeldzaam dier en dat het in Nederland aan een hengel is gevangen schijnt nog nooit eerder te zijn voorgekomen. Er wordt wel eens geklaagd, dat baars schaars wordt in ons land. De dagen, dat sportvissers zo'n 20, 3Q baarzen vangen, maatbaarzij wel te verstaan, zijn erg zeldzaam gewor den. Toch zwemmen er nog wel „aartsvaders" onder de baarzen rond en in onze viswateren. In de KRO Kanjer Koning Com petitie zijn al baarzen aangemeld van 43 en 45,2 cm en onlangs kreeg de jury een baars voorgelegd met e enlengte van 48 cm. De jeugd laat zich hierdoor echter niet imponeren, want in de jeugdcompetitie van de KRO-wedstrijd is al een baars aan gemeld van 48,5 cm en dat is echt 'n héle grote. Deze wedstrijd leert ech ter, dat maten zeer betrekkelijk zijn, want steeds weer worden ze over troffen en nu het wachten dus nog op een baars van een halve meter. De competitie van de KRO duurt nog tot 14 november. IN HET KORT Volgens een wetenschappelijk onderzoek is Nederland bereid 2.8% huur meer te betalen voor een bete re woning. Van de ondervraagden wil 9395 pet. op begane grond wo nen en huizen met 4 of 5 slaapka mers zijn de meest gevraagde. Zeven procent bleek geen bepaalde behoef te te hebben aan badgelegenheid; 32 pet. vraagt naar centrale verwar ming; 7 pet. van de ondervraagden bleek deze te hebben en 43 pet. wenste grotere woonkamers en 37% grotere slaapkamers. Op vrijdag 17 september wordt in de nieuwe biljartzaal van het Ly ceum aan de Leunseweg een wed strijd gespeeld tussen de teams van „Pomerans" en „Los Band". Biljartic, de onlangs opgerichte biljartclub van het gymnasium, die dit seizoen deelneemt aan de compe titie van de VBB, heeft deze wed strijd georganiseerd om zich op de ze manier voor te stellen aan de Venrayse biljartwereld. Biljartic nodigt dan ook alle Ven rayse biljartliefhebbers uit om deze wedstrijd bij te wonen. Aanvang 20.00 uur. ZWEMCLUB SPIO De eerste twee zwemavonden van het nieuwe seizoen in het Sport- fondsenbad te Venlo zitten er weer op. De belangstelling-deelname was zeer behoorlijk; zaterdag gingen er ruim 150 junioren mee en woensdag avond ongeveer 75 senioren en dat terwijl op radio en t.v. de cupwed strijd Feyenoord-Real Madrid ge presenteerd werd. Wel een bewijs dat Spio aktieve leden telt. Maar er kunnen er nog meer mee gaan. Daarom hier nogmaals de vertrek tijden: Zaterdags junioren: le groep kwart over 5 2e groep kwart voor 6 3e groep kwart over 6 Woensdag senioren: kwart vóór negen. De bussen vertrekken vanaf het Henseniusplein. Denk er aan de kontributiekaarten steeds bij je te hebben. Uitslagen: Leunen 1Swolgense Boys 2 41 Leunen 2Swolgense Boys 3 24 Merselo 2Leunen 3 62 Leunen AMolenwiekers A 41 Leunen BIMolenwiekers BI 30 Leunen B2Castenray B2 121 Leunen CMolenwiekers C 40 Programma zondag 12 sept.: Griendtsveen 1Leunen 1 2.00 u. vertrek 1.00 uur Leunen 2Griendtsveen 2 2.00 u. Leunen 3Ysselsteyn 3 12.00 u. Zaterdag 11 september: Leunen AVenray A3 4.00 u. Wittenhorst B3Leunen BI 4.00 u. Leunen B2^Venray B4 2.30 u. Leunen B3Castenray B2 1.30 u. I

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2