s.vv M.H.C.V. HANDBAL TAFELTENNIS MEDEDELING S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD SCHAKEN HENGELSPGRT V.C.R00Y WANDELSPORT DUIVENSPORT HONDENSPORT DE MOLENWIEKERS M.A.C. ROOY VRIJDAG 10 SEPTEMBER 1965 No. 36 ZES EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.v. VENRAY WFFKRÏAH VOOR VENRAY EN OMSTREKEN SSSPS^SSSSA ?£'ïS ïNN^M^pïre; GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 1512 GIRO 1.05.06.52 EjliliDLÜU V v/UA V LflllVÜ I d™ V^IVXO X I\ Qlilwll PRIJS PER KWARTAAL 1.75 (buiten Venray 2. Nu het sportseizoen weer is aangebroken en met name de voetbalcompetitie weer is be gonnen, stellen w(j gaarne on ze kolomen open voor alle verenigingsnïeuws en wed strijdverslagen. Ook voor die verenigingen welke hiervan tot op heden geen of spo radisch gebruik maakten. Wel moeten wij één voor waarde stellen, nl.: zorg dat de kopy uiterlijk 's woenslags- morgens 10 uur in ons bezit is. Dit kan voor niemand een be zwaar zijn en wij vertrouwen dan ook dat U hieraan gevolg zult geven. Redaktie Peel en Maas Uitslagen: Venray 1Gudok 1 20 Venray 2Gudok 2 50 Tienray 1Venray 3 61 Venray comb.Venray Al 43 Venray comb.Overloon 1 24 Venray combOverloon 2 24 De generale repetitie voor Venray 1 was zondag j.L tegen het Tilburg- se Gudok. Venray heeft in deze wed strijd een enorm overwicht gehad, doch wist dit niet in doelpunten uit te drukken. De aftrap was voor Venray en vanaf het eerste fluitsignaal ging men ten aanval. P. Coppus trapt af, plaatst de bal naar de rechtsbinnen, die speelt meteen door naar de linksbinnen, die op zijn beurt met een door geeft naar de linksbuiten. De mee naar voren gekomen W. Pe ters, krijgt de bal in vrijstaande po sitie toegespeeld, legt. aan, schiet keihard in, de Gudok-keeper stopt. Dat was de aftrap. Nog geen minuut later komt Piet Smits in goede schietpositie; neemt deze kans waar, doch ook hij Vond de Gudok-doelman op zijn plaats. Venray nam een enorm veldover- wicht; doelpunten konden niet uit blijven. Na een kwartier spelen kreeg Teunissen, vlak voor doel staande, de bal toegespeeld, de Gu- dok-back kon niets anders meer doen dan de bal met de hand weg slaan, hetgeen de scheidsrechter niet ontgaan was. Strafschop! P. Smits plaatste zich achter de bal en schoot beheerst, doch zuiver in: 10. Een zeer goede kans om de voorsprong te vergroten kreeg van Aalsum, doch schoot naast. Een foutieve terug speelbal van een Venray-back bood de Gudok-rechtsbinnen een unieke kans de balans in evenwicht te bren gen, doch deze schoot van dichtbij, oog in oog met doelman de Kerf, hoog over. Met deze 10 voor sprong brak de rust aan. De tweede speelhelft was nauwe lijks begonnen of Peters loste weer een harde kogel af op de Gudok- veste, de doelman was reeds gepas seerd,- doch de linksback kon nog op het nippertje de bal van de doel lijn halen. Speelde Venray tot dan toe in een zeer hoog tempo, in de tweede helft zakte dit echter aanzienlijk. Er werd wel goed gecombineerd tot in het strafschopgebied, maar daar misten wij de afwerker. Het duurde dan ook tot vijf minuten voor het ein de toen J. Schrooten eindelijk zijn geschut in stelling bracht en de doelman met een onhoudbaar schpt passeerde: 20. Met deze stand kwam het einde van deze vriendschappelijke wed strijd, waarin de Venray-defensie met aan het hoofd doelman de Kerf, over alle linies overheerste. Venray 2 speelde tegen de reser ves van Gudok. Tot aan de rust waren beide teams aan elkaar ge waagd. getuige de 1—0 voorsprong die onze reserves bij de rust had den. In de tweede speelhelft was Gudok echter nergens meer en werd de score opgevoerd tot 50. Venray 3 was te gast bij de 4e klasser Tienray voor de derde ronde van de bekercompetitie. Een korte inzinking van de Venray-achterhoer de was er oorzaak van dat de Ven- rayers in een korte tijd een behoor lijke achterstand kreeg. De Ven- rayers kwamen nog wel terug, maar konden toch niet verhinderen dat Tienray zich met 61 in de volgen de ronde speelde. Een comb, elftal van SW speelde zaterdagmiddag een oefenwedstrijd tegen de Al-jeugd. Na een matige wedstrijd kwamen de „oudere' broers met een 43 overwinning uit de bus. Twee andere comb, teams speel den zondag tegen resp. Overloon 1 en 2. Goed voetbal, vooral van de zijde der geel-zwarten, liet men zien. Het werd een verdiende 24 zege voor de mannen uit Overloon. Met dezelfde cijfers won ook het 2e elftal van Overloon tegen SVV comb. Ook hier een nuttige oefen partij. PROGRAMMA zondag 12 september (competitie): Venray 1RKDEV (Arcen) 2.30 u. Blerick 2Venray 2 2.30 u. Holthees 1Venray 3 1.00 u. Venray 4Sevenum 2 2.30 u. Oostrum 2Venray 5 2.00 u. Venray 6Sevenum 3 12.00 u. Het gaat weer om de „knikkers"! De competitie gaat a.s. zondag weer draaien en er staan al meteen enkele belangrijke wedstrijden op het programma. Venray 1 speelt thuis tegen RKDEV uit Arcen. Na een onderbreking van enkele jaren komen deze twee clubs weer tegenover elkaar. Aan de wed strijden tegen de Arcenaren hebben we meestal prettige herinneringen over gehouden, vooral door het soms wel 'ns mannen-hard doch faire spel. We weten dat de groen gelen een moeilijk te overwinnen team vormen; het is dan ook nood zaak dat het SVV-team met de volle inzet op het strijdtoneel verschijnt, wil men met een eervol resultaat deze wedstrijd eindigen. Ook Venray 2 moet een moeilijke klip proberen te omzeilen. Ze reizen nl. naar Blerick, waar de sterke Blerick-reserves hun opwachting maken. De Venrayers zullen echt 'n flinke vuist moeten maken om de wit-zwarten ook maar één puntje af te kunnen snoepen. Venray 3 gaat bij een nieuwe, voor ons onbekende, tegenstander op bezoek, nl. Holthees 1. De kracht van dit team kennen we niet, zodat we ons niet wagen aan een progno- Venray 4 speelt thuis tegen Seve num 2. Beide teams zijn aan elkaar gewaagd. Het zal daar dan ook niet aan spanning ontbreken. Venray 5 speelt een uitwedstrijd tegen Oostrum 2. Een kleine kans op de volle winst voor de Venrayers zit er wel in. Hetzelfde verwachten we van Ven ray 6, dat thuis spelend favoriet is tegen Sevenum 3. In de eerste ronde om de Bis schopsbeker behaalde de A-selectie een afgetekende overwinning op Montagnards. Uitslag 05. Verdere uitslagen oefenwedstrij den? Venray comb.Venray Al 43 Venray B2 Lyc.Venray B3 11—1 Venray B5 Lyc.Venray B4 42 Venray A2Lyc. 04 Programma zaterdag 11 sept.: (competitie) Swift sel.Venray sel. 4.00 uur Venray AlMelderslo Al 4.00 uur Leunen AlVenray A2 4.00 uur Venray BI—EWC BI 4.00 uur Melderslo BIVenray B2 4.00 uur Venray B3Meterik B2 3.00 urn- Leunen B2Venray B4 2.30 uur Venray B5 L.-Castenray BI 3.00 uur Ysselsteyn B2Venray B6 2.30 uur VETERANEN De wedstrijd in Moers kon we gens omstandigheden niet doorgaan. A.s. zaterdag gaan wij de Horster veteranen bezoeken. Thuis spelend hadden wij er weinig moeite mee en wonnen gemakkelijk. Of het nu ook zo gemakkelijk gaat betwijfelen wij wel ten zeerste. Vertrek om 17.00 u. vanaf het Henseniusplein. Zaterdag j.l. speelde Molenwiekers 1 een vriendschappelijke wedstrijd tegen Swalmen 1 en behaalde een verdienstelijk 2-2 gelijkspel. H. Pel- zer en H. Kerst j ens scoorden de doelpunten. Een Molenwiekers comb, speelde tegen Swalmen 2 en ook hier was de uitslag 22. Zondag speelde Molenwiekers 2 tegen- een Wittenhorst-combinatie en wonnen met 21 door doelpunten van G. Lormans en A. Vollenberg. Ccmpetitieprogramma voor zondag: DIS 1Molenwiekers 1 Molenwiekers 2Ysselsteyn 2 RKLW 3Molenwiekers 3 Molenwiekers 4DIS 2 Maandag 23 augustus j.l. hield MHCV z'n jaarvergadering in Hotel De Keizer. Besloten werd o.m. de training op vrijdagavond 17 septem ber weer te gaan hervatten op de halfharde velden aan de Leunseweg (sportpark). De uren zijn als volgt verdeeld: 67 uur voor de junioren, 89 uur voor de dames en van 9-10 uur voor de heren. Evenals vorig jaar zal de training om de 14 dagen weer onder leiding staan van de heer Brandsma. Verder had de gebruikelijke be stuursverkiezing plaats. Het hele oude bestuur was aftredend en niet herkiesbaar, met uitzondering van de heer van Winden, die voorlopig nog zal aanblijven als voorzitter. Gekozen werden: de heer J. Hou- ba als sekretaris; W. Janssen, pen ningmeester, P. Poels, Mevr. Cals en Mej. T. Janssen als algemene be stuursleden. Zondag j.l. nam het eerste dames- en herenteam deel aan een inter nationaal toernooi in Weert. De re sultaten mogen zeer bevredigend ge noemd worden. De heren wonnen 1 wedstrijd, speelden er een gelijk en verloren er een. Met deze 3 winst punten werden zij 2e in hun poule en werden derhalve niet in de fina le-poule geplaatst, zodat voor hen het toernooi beëindigd was. Meer succesvol waren onze da mes die door middel van 3 overwin ningen eerste werden in hun poule en overgingen naar de finale poule. In de halve finale versloegen ze Weert met 20, maar moesten in de finale met gelijke cijfers hun meer dere erkennen in de dames van Grün-Weiss uit Vierssen. Met deze 2e prijs, welke een prachtige gouden medaille oplever de, mogen we meer dan tevreden zijn. Bravo dames, dit geeft hoop op goede resultaten in de komende zware competitie! A.s. zondag nemen beide teams weer deel aan een toernooi in Deur- ne. Voor opstelling en vertrektijden raadplege men de raambiljetten bij Cals. Maandag a.s. wordt er een spoed eisende vergadering gehouden in Hotel „De Keizer" in verband met de verhuizing van een nieuwe voor zitter. Kandidaat is de heer L. Wij nen. In verband met het feit dat statutair voor deze vergadering meer dan de helft van de stemge rechtigde leden aanwezig moet zijn, sporen wij alle leden nogmaals aan deze korte bijeenkomst bü te wonen. VENRAYSE SCHAKERS OP BEZOEK IN DUITSLAND Zondag j.l. heeft de S.C. Venray opnieuw deelgenomen aan het in tussen traditie geworden meer-lan- den-Schaaktoemooi 'op de eerste zondag van september, ditmaal ge organiseerd door Hückelhoven Did. Het in voorgaande jaren gehouden 3-landen-toemooi tussen Hückelho ven Did., Eysden B. en Venray was ditmaal uitgebreid tot een interna tionaal 5-landentoemooi door deel name van de Luxemburgse kam- pioensploeg Düde lange en een USA team uit Bitburg. Door een perfecte organisatie heeft-de heer Baldus, voorzitter van „Schachfreunde Hückelhoven 1932", dit toernooi wederom tot een hoog tepunt in het schaakleven van alle deelnemende partijen gemaakt. Niet het schaakspelen vormt het voor naamste argument tot de jaarlijkse organisatie van genoemd toernooi, maar zoals de heer Baldus dit in zijn welkomstwoord uitdrukte: „Hier können und werden wir einmal mehr beweisen, dass das Schach- spiel in hervorragendem Masse vol- kerbindend zu wirken vermag". Dat alle deelnemende partijen het hier mee eens waren bleek wel uit het enthousiasme waarmee na afloop van de wedstrijd achter een koele drank alweer gewerkt werd aan de volgene ontmoeting in 1966, waarbij dan de Amerikanen als gastheer zullen optreden. De uitslag van de nu gespeelde wedstrijd was: 1 Hückelhoven 7 p.; 2 Düdelange 7 p., 3 Eysden 3 p., 4 Venray 2V2 p en 5 Bitburg USA 7z p. Hiermede zijn de internationale kontakten die de SC Venray in de loop der tijd heeft opgebouwd, uit gebreid tot 6 buitenlandse vereni gingen, waarmee regelmatig vriend schappelijke wedstrijden worden ge speeld, en wederzijds wordt deelge nomen aan te houden toernooien. A.s. zondag spelen wij onze eerste competitiewedstrijd tegen Be Fair uit Hom. Aanvang 12 uur. De wed strijd wordt gespeeld op het sport park aan de Leunseweg. Indien er nog belangstellenden zijn voor deze sport kunnen zij zich alsnog opgeven bij de heer Janssen, Kemp weg 10. Binnenkort starten ook wij met onze tafeltenniscompetitie. Hieraan zullen wij met één senioren- en één juniorenteam deelnemen. Deze zul len bestaan uit: Senioren: Jo Wijn hoven, Harry Theuws, Ben Hendriks reserve: H. Cuppen. Junioren: Toon Jeuken, Jan Stevens. Wie bij de ju nioren als derde en als reserve gaat spelen zal nog nader worden bekend gemaakt. Wij hopen alleen dat al degenen die dit le jaar nog niet in de competitie mee kunnen spelen, zich met nog meer ijver zullen wij den aan de training, zodat ook zij er volgend jaar in de competitie bij kunnen zijn. Afgelopen donderdag speelden we tegen een team uit Horst Het resul taat was niet 'best, doch slechts met enkele punten verschil werden de wedstrijden verloren. De junioren gaven zeer goed partij en speelden gelijk. Deze week hebben zich weer en kele nieuwe leden opgegeven. Er schijnt in Venray nog te weinig be kendheid te bestaan over het tafel tennissen. Daarom zouden wij een ieder willen aansporen, die hiervoor interesse hebben, zich op te willen geven als lid. De trainingsavond is donderdags van 6.30-10.30 uur. Op deze avond kan men zich ook als lid opgeven. Met ingang van de volgende week zullen de trainingsavonden zijn op: donderdag van 7.30-10.30 uur en op zaterdag van 69 uur. Op deze avond zullen tevens de competitie wedstrijden worden gespeeld. Op drie plaatsen werd zaterdag avond het startsein gegeven voor de grote nachtrit van M.A.C. „Venlo". In Venray startten hiervoor 15 deel nemers en waaruit ook drie club teams waren gevormd die de eer van MAC Rooy hoog moesten hou den. In Broekhuizenvorst kwamen de deelnemers gestart in Venlo, Horst en Venray bij elkaar om daar gezamenlijk aan een 70 km lange tijdrit te beginnen. In Ospel werd een rust gehouden van 90 minuten, alwaar de aanwe zige MAC Rooy leden werden ver rast me een lekker stuk vla, gebak ken en opgediend door Math, en Ti- nie Claessens. Na deze gezellige pau se werd er aan de 50 km lange oriëntatierit begonnen en kwamen de deelnemers rond 4 uur in Venlo aan de finish, zeer moe, maar toch voldaan. 's Avonds werd in de Venlonazaal de rumoerige prijsuitreiking gehou den, alwaar de uitzettters op een bij zondere manier werden bedankt voor het zeer vele werk dat zij had den moeten doen om anderen een pretige nacht te bezorgen. MAC Rooy kwam bijzonder foed uit de bus. In de A klasse ging de eerste prijs naar Fr. Janssen. In de B klasse ging autoradio naar het duo P. Janssen en J. van Haren. M. Claessens behaalde de 2e prijs, ter wijl A. Douma de 4e mee naar huis nam. De beste tijdlijders zaten ook in Venray. In de A-klasse was dit Fr. Janssen en in de B klasse M. Claessens. Verder kreeg MAC Rooy in de A klasse met een verschil van 9 str. punten de tweede prijs voor het clubteam en in de B werd dit de den dan ook, graag 't Italiaans wil- Hoewel MAC Rooy 1 veruit de sterkste was, kregen zij toch niet de eerste prijs omdat de inschrijving van dit clubteam bij de organiseren de vereniging was zoek geraakt. Buiten dit was het toch nog een vruchtbare rit voor MAC Rooy en waaruit weer eens blijkt, dat zij voor niemand onder hoeft te doen. H.S.V. 'T ALVERTJE Onder voor hengelaars ideale weersomstandigheden, had j.l. zon dag wederom het jaarlijkse konings- vissen plaats aan de Maas te Geys- teren. Een record aantal leden nam hieraan deel. Na een enerverende wedstrijd, waarbij verschillende hengelaars een nat pak opliepen, kwam J. Bol uit Wanssum als ko ning voor het jaar 1965 uit de bus. De andere plaatseringen waren als volgt: 2 G. Brouwers, Castenray; 3 Mevr. van Veghel, Deurne; 4 de heer van Veghel, Deurne; 5 E. Messe- maeckers, Venray; 6 Van de Pasch, Oostrum; 7 M. H. J. van Rooy, Ven ray. Junioren: 1 van Es. Deurne; 2 H. Poels, Venray; 3 P. Kunen, Geys- teren. H.S.V. DE ROERDOMP A.s. vrijdagavond 10 sept. om 8 u. uitreiking der prijzen van het ge houden koningsvissen van HSV „De Roerdomp" in lokaal Thielen aan 't Kennedy-plein. Het koningskruis zal worden uit gereikt aan W. SchwachÖfer als ko ning van de junioren. Tevens zal op deze avond besproken worden de onderlinge wedstrijd tegen Blitters- wijck op 11 september a.s. Zo moge lijk zal ook de datum worden vast gesteld van de onderlinge wedstrijd tegen 't Alvertje, Oostrum. Het nationaal concours voor het Zorgenkind op 29 augustus, is bui tengewoon geslaagd. Hartelijk dank aan al degenen die hieraan op eni gelei manier hun medewerking ver leenden. HONKBALTOERNOOI IN VENRAY Hoewel bij de aanvang van het officiële gedeelte Pluvius weer rij kelijk gul was met zijn natje, kre gen we, ondanks dit klimatologische bezwaar, een vakkundige worp te zien van de voorzitter van de Sport raad Venray. Insiders, goede ach tervangers en andere uitgekookte honkballers beweerden zelfs totaal geen kijk op deze dropp-curve te hebben. Daarna ontwikkelde zich 'n man nelijk harde strijd tussen werper en slagman, waarbij niet minder dan acht home-runs het veld uitgeran- seld werden en verder vele goed ge plaatste honkslagen de velders di verse malen lieten mistasten. Voor als John onk, de werper van het Ag glomeratieteam, hanteerde de „lan ge bal" met grote vaardigheid. Het sluitstuk van deze honkbal middag vormde de finale-wedstrijd, die een zeer spannend en ener verend verloop had. Na vijf innings was de stand nog steeds gelijk (2-2), wat vooral te danken was aan de grote variatie in worpen van de pit chers en ook door goed veldwerk, Echter in de zesde en laatste innings brak de weerstand van Breda door twee honkslagen in het bui ten veld en een enorme klap over alle velders heen richting Leunseweg, waardoor drie lopers de thuisplaat passeer den, zodat het agglomeratieteam uit eindelijk de wisselbeker mee naar huis mocht nemen. Overige uitslagen: BredaTilburg 61 AgglomeratieteamEindhoven 82 TilburgEindhoven 74 AgglomeratieteamBreda 52 Afgelopen zondag ging ons eerste dames- en herenteam naar Vortum- Mullem. Onze VC Rooy-mannen moesten daar voor de laatste keer strijden om de wisselbeker mee naar huis te nemen. Het damesteam werd eerste in hun poule en ging zo automatisch over naar de finale. In de finale werden zij tenslotte na hard zwoe gen eerste. Ons eerste herenteam, dat in hun poule uitkwam tegen Activia, Muhl- fort en Flamingo 2, wist elke tegen stander met 20 volkomen uit te schakelen. In de finale kwamen onze VC Rooy'ers uit tegen Flamingo 1. Deze spannende match werd echter beslist in het voordeel van Flamingo 1 (Gennep). Afgelopen zondag ging VC Rooy met de overige teams naar Horst. Aangezien 't_ _'s morgens voortdu rend regende werd er toch nog mooi volleybal gespeeld. Zo lukte het ons derde herenteam een eerste prijs in de wacht te sle pen, wat voor hun een zeer goede prestatie is. aangezien er nog zo wei nig getraind was. Wat het 3e herenzestal presteerde, evenaarde het 2e dames zestal. Onze dames hadden ook hier een volko men verdiende eerste prijs. Profi ciat WANDELTOCHT ZONDAG A.S. De Venrayse wandelsportvereni- gignen organiseren zondag 12 sep tember een wandeltocht. Alle leden van de aangesloten verenigingen dienen zich te melden op hun ver- zamelposten. Start om 13.00 uur vanuit St. Servatius. De deelname staat open voor ieder een die deze gezonde sport wil be oefenen: schoolgroepen, verenigin gen, individuelen. Inschrijfgeld 15 en 25 km 1.50; 10 en 15 km 1.25. Graag massale deelname! W.S.V. ST. CHRISTOFFEL A.s. zondag is het wandelen hier Venray. Daaraan wordt ook deelgenomen door St. Christoffel. Willen de wandelaars zorgen dat ze om precies 12.15 uur aanwezig aan de gymzaal, Langeweg. P.D.V. DE ZWALUW Ondanks alle verliezen op de laat ste africhtingsvlucht, gingen zondag j.l. toch weer een record aantal late jongen van start En werd het on danks sombere vooruitzichten nog een mooie wedvlucht, waarop A. Smits op prachtige wijze de eerste won en tevens in de CC beslag leg de op de eerste prijs. Proficiat Fun. Jac. Arts werd voor de 6e maal no. 2 en maakte verder een prach tige uitslag. A.s. zondag op Chatelet als extra ereprijs een elektrische scheerappa- raat. Aantekenen in de blanco ko lom. De kampioenen met de jonge dui ven zjjn ook bekend. Al deze win naars onze gelukwensen. Een specia le vermelding verdient P. Schwa chÖfer, die maar liefst 3 kampioen schappen won en nog de eerste op volger werd. Met recht mag hij zich afvragen: wie heeft ze beter? Kampioenen (vroege jongen) 1. P. SchwachÖfer 751419 4180 2. P. Willems 751820 3979 3. P. SchwachÖfer 751403 3331 4. P. SchwachÖfer 751412 3304 5. Jos Vermeulen 751384 3295 6. A. Willems 751544 3251 Uitslagen. Wedvlucht Geldenaken. Late jon gen. Los 7.50. Eerste duif 9.15.02, laatste 9.44.40. A. Smits 1 50 64 71 81; J. Arts 2 12 17 21 26 37 54 98 99; L. Thissen 3 85 91; P. Hendriks 4 27 31 56 77; E. Vermeulen 5 28; F. Schellen 6 20; Munckhof-Poels 7 24 67 82 93; W. Peters 8 9; J. Custers 10 80; De Riet- Sijbers 11 18 25 60 76; M. de Bruyn 13 22 97; Jaap Hendriks 14 36 48 83 84; J. Boom Zn. 15 63 65 74 94; J. Janssen V. 16 61 101; Br. Staps 19 57 75 78; Br. Drabbels 23 88 89 96; G. Boom 29 49; P. Willems 30 52 90; J. Janssen St. 32 35 72; P. Philipsen 33 34 40 43 55 59 62; G. van Dijck 38 46; Gebr. Basten 39 53 95; J. Ver sieyen 41; W. Lormans 42; J. Bas- tiaans 44 45; P. Kersten 47; J. van Kessel 51; A. Willems 58 66 79; A. Wijenen 68; M. de Lauw 69; A. Hen riks 70 73; G. Janssen 86; A. Loonen 87; P. Bertrams 92 100. P.H.V. BUITENLUST De keuring voor het certificaat politiehond werd wederom gehouden te Swalmen. Aan deze keuring werd met goed succes deelgenomen door ons lid G. Willems met B.H. Casa. Hij behaalde met zijn hond het cer tificaat met 301 pnt. Het was een grote pech voor hem dat zijn hond een revieroefening had laten zitten, waardoor er een kleine 20 punten verloren ging en zo tevens de deel name aan de kampioenswedstrijd van Limburg en de afvaardiging naar Oosterbeek voor het kampioen schap van Nederland der jonge hon den. De Ned. kampioenschappen der oude honden met het zg. praktijk- programma werd aan deelgenomen door de kampioen van alle provin cies. Voor Limburg was dit ons lid L. Janssen met M.H. Nero. Hij be haalde hier in dit selecte gezelschap een eervolle 3e plaats, voorwaar een pracht resultaat met 334 punten. Afgelopen zondag werd er in Horst een Nationale wedstrijd gehouden. Hier werd door J. Barends met zijn bouvier Cas deelgenomen, de res. kampioen van Limburg. De heer Barents behaalde hier de le prijs binnen met 288 punten zon der waterwerk, wat daar niet op het programma stond. Een prachtig re sultaat, temeer daar het een wed strijd betrof tussen honden in het bezit van 'n lof-certificaat. Kringwedstrijd Someren. Hier werd deelgenomen door 3 van onze clubleden, de heren G. Willems, L. Janssen en H. Linders. Bij het bekendmaken van de pun ten behaalde L. Janssen de le prijs met 322'/s punt; G. Willems de 2e prijs met 278 punten en H. Linders de 5e prijs met 227 punten. Deze wedstrijden werden gehou den met waterwerk. Wij kunnen niet meer zeggen dan dat dit prach tige resultaten zijn, en laten we zo doorgaan

Peel en Maas | 1965 | | pagina 13