rob van haaren ej es a C te cr o a> er a> c es n K er o c ,amp6 De afgelopen week Ji Vaste- en vloeibare boen- en meubelwas reinigingsmiddelen voor vloerkleden en meubelbekleding Burgerlijke Stand Q. 55 r* 5 -*3 O. r* rs> 5 lp 51 tT ÉT te k HERVORMDE GEMEENTE Zondag is er weer dienst in de ka pel te Veltum, aanvang negen uur. Predikant is de Weleerw. Heer Keers. Dan begint om half elf de dienst in de Hervormde Kerk aan de Maas- weg te Blitterswijck, waar de Heer Keers eveneens zal voorgaan. Des avonds om half acht is er een korte kerkdienst voor de protestant se gasten in een zaaltje van het ge meentehuis in Arcen. OVERZICHT VAN DE SPAARBANKEN VAN DE BOERENLEENBANKEN IN VENRAY Gedurende de maand juni werden bij de gezamenlijke Boerenleenban ken in de gemeente Venray aan spaargelden ingelegd een bedrag van 1.144.862,66 terwijl een bedrag van 1.171.594,74 werd terugbetaald. Per 30 juni bedroeg het totale saldo 29.962.886,96 verdeeld over plm. 15.000 spaarrekeningen. WIE NEEMT MIJ VOOR EEN NACHT OP? Dit vragen U een aantal jonge mensen, die vanaf 29 juli tot 8 aug. zullen deenemen aan de Nationale Pax Christi Voettocht. Zij zullen vertrekken vanuit Box meer en via Bergen op 31 juli Ven ray bereiken. Het gespreksthema voor onderweg werd dit keer geno men: „De betekenis van de arbeid als vredeselement". Weert zal de tiende en laatste plaats zijn van de ze 125 km lange voettocht. In Venray wordt hun aankomst verwacht om 17.00 uur. Om 17.05 uur H. Mis. waarna maaltijd. Als afslui ting van de dag is er dan een gezel lige avond. Om 22.00 uur sluitjng. De volgende dag, 1 augustus, ver trekken de deelnemers richting Horst-Sevenum. Het welslagen van deze nationale Pax Christi voettocht zal ook af hangen van uw gastvrijheid. Mogen wij dan als contactpersonen van Venray met deze jonge mensen U vragen voor de nacht van 31 juli op 1 augustus één of meerdere deel nemers op te nemen? U kunt U opgeven aan de vol gende adressen: Pater J. Bes, Hoebertweg 1, tel. 2044; Lucie Hoofs, Stationsweg 43, tel. 1346 en Liesbeth Vermeltfoort, Merseloseweg 10, tel. 2085. Pax Christi tecum: Christus' Vre de moge met U zijn. p. J. Bes cmm NIEUW CLUBHUIS BIJ SERVATIUS WORDT GEOPEND Men is op Huize Servatius druk bezig de laatste hand te leggen aan het nieuwe gebouw, waarin is on dergebracht de kantine, de omkleed- en wasruimten. Een gebouw dat het middelpunt gaat vormen van de sportaccomodaties in Huize Serva tius. - gelegen als nnn nnrr^„JL SEIZOEN-OPRUIMING Wy verzoeken onze adverteerders, i.v.m. de te verwachten grote toe vloed van advertenties voor de sei zoen-opruiming, hun opdrachten zo spoedig mogeiyk aan ons bureau te bezorgen. Grote advertenties en ma trijzen uiterlijk dinsdag 10 uur v.m., en de normale advertenties uiterlijk woensdag 10 uur v.m. GESLAAGD Aan het Gymnasium St. Angela, Jerusalem Venray, slaagden voor Gymnasium A: M. L. Colsen, Ven ray; T. Drüggen, Castenray; A. Fleurkens, Ysselsteyn; G. Scholman, Oirschot en M. A. Vermeltfoort te Venray. Afgewezen 3 kandidaten. Aan de M.M.S. St. Oda (Jerusalem) slaagden: M. Akerboom, M. Baal, Venray; B. Buyssen, Horst, R. Bus- semakers, Wanssum; I. Bloemarts, Gennep; L. van Heusden, Vierlings beek; A. Janssen, Horst; G. Kate- man, Venray; W. Kessels, Lottum; M. Koenen, Overloon; C. Min, M. Nelissen, T. Nelissen, Venray; N. Raeskin, Horst; G. Steigenga. Ven ray; M. Tonnaer, Venlo; J. Vroom, Zwolle; M. Werten, Cuyk; E. Wijnen Beltrum. Afgewezen 3 candidaten. Mejuffrouw M. van Roy be haalde te Venlo het diploma voor kleuterleidster. Voor de Centrale Raad van Kinderuitzending slaagden als Kin derverzorgsters te Eindhoven: C. Arts, Overloon; C. Brentjens, Maas hees; R. Dircks, L. Knapen en M. Truijen, Venray. Voor het schoolexamen slaag den als kinderverzorgsters: H. Ariëns, G. Janssen en D. Rood- been, Venray en J. Zegers, Holt- hees. INTERNATIONALE JEUGD RODE KRUIS-WEDSTRIJD Zaterdag 3 juli heeft een groep van het Jeugd-Rode Kruis Venray deelgenomen aan de internationale wedstrijden van het Jeugd Rode Kruis in Den Haag. Van de 22 deel nemende groepen wist Venray de 8e plaats te bereiken, hetgeen een niet geringe prestatie betekent. Temeer als men weet dat het Jeugd Rode Kruis in Venray vorig jaar is opge richt onder de energieke leiding van mevr. Cals-van Loon. De deelnemende Venrayse groep bestond uit de volgende leden: Mej. José de Bruin, commandante; Trees Custers en de heren Peter Custers, Hans Cals en Wim Bekkers. Mej. Jeanne Akerboom (reserve). De wedstrijd bevatte de volgende onderdelen: EHBO theorie en prak tijk. Kennis van de doelstelling en taken van het internationale en na tionale Rode Kruis. De instructeur van deze groep de Sgt. Maj. W. v. d. Berg kon met vol doening constateren dat zijn instruc ties niet tevergeefs waren geweest. De leden van de groep zagen met een goede 8e plaats hun inspanning van een jaar werken op de cursus bezoek gebracht aan de moeder van de heer Von Amsberg, die in Duits land in een ziekenhuis wordt ver pleegd na een auto-ongeval. Het bezoek dat het verloofde paar aan Amsterdam bracht was in we zen minder geslaagd. Een deel van de hoofdstedelijke bevolking is niet gelukkig met deze verloving en de gematigden brachten dit tot uitdruk king door geen belangstelling aan de dag te leggen voor het bezoek, waardoor het langs de route niet druk was, terwijl een aantal fana tieke opposanten het zochten in het veroorzaken van incidenten. De po litiemacht van de hoofdstad was echter paraat, zodat een en ander binnen de perken bleef en het be zoek er niet door werd beïnvloed. Een en ander toont duidelijk aan, dat de heer Von Amsberg nog vele weerstanden in ons volk zal moeten overwinnen, alvorens hij door een bevredigende meerderheid zal wor den geaccepteerd.. De tijd zal moe ten leren of dit mogelijk is. OLIE- EN AARDGASWINNING De smalle basis waarop het kabi- net-Cals rust is bij de eerste ont moeting met het parlement reeds duidelijk aan de dag getreden. Reeds tijdens de zittingsperiode van het kabeinet Marijnen, was een wetsontwerp ingediend met betrek king tot eventuele staatsdeelneming aan olie- of aardgaswinning uit de Noordzeebodem. Toen verklaarden de afgevaardigden van KVP en AR zich pertinent tegen dit plan. De minister van Economische Za ken, drs. J. M. den Uyl, heeft nu een gewijzigd wetsontwerp inge diend. Aanvankelijk betuigden KVP en AR hun instemming, doch later bleek, dat dit was gebeurd om de eenheid der regeringspartijen te de monstreren. In de fracties was men danig verdeeld, hetgeen tot uiting kwam in een amendement van de KVP-afgevaardigde mr. P. A. Blais- se, dat ook van AR-zijde bijval on dervond. Minister Den Uyl verzette zich hiertegen, doch het amendement, dat voorzag in parlementaire controle, werd aanvaard en de minister leed een nederlaag. De minister van Cultuur, Recrea tie en Maatschappelijk Werk, mr. M. Vrolijk, heeft met zijn nieuwe omroepnota meer TV-uitzendingen mogelijk gemaakt doordat meer con cessies gegeven worden. De eventuele nieuwe gegadigden krijgen aanvankelijk over slechts één uur zendtijd per week de be schikking. Men krijgt wel de indruk, dat de minister tracht de landelijke! invoering van de „draadtelevisie" waarbij de moderne techniek het dei ontvanger in Nederland mogelijk maakt een keuze te maken uit di verse buitenlandse TB-uitzendingen naast de Neder)vertragen 9* of zelf? ---- beloond* van de voetbalvelden, de skelter- en de tennisbanen en in de toekomst nabij het zwembad en de sporthal, die Servatius langs de Oostsingel wil gaan bouwen. De architecten van den Bosch, Hendriks en Campman uit Rotter dam hebben, toen de oude kleed ruimten ouderdomsverschijnselen kregen, meteen de zaak goed aange pakt. Servatius zelf kent al verschil lende sportclubs en daarnaast heeft SVV ook de sportvelden in gebruik, zodat op de eerste plaats gezorgd diende te worden voor behoorlijke kleedruimten en bergingsmogelijk heden. Welnu, die zijn er inderdaad gekomen. Vier ruimten geven de spelers de mogelijkheid tot verkle den terwijl in hetzelfde gebouw een ruime was- en douchegelegenheid is ondergebracht, naast de 2 extra ruimten voor de spelbenodigdheden. Een centrale warmwatervoorziening zorgt voor waswater en goede tem peratuur, terwijl voor de scheids rechter nog een extra ruimte met douche-gelegenheid is gereed ge maakt. Maar daarbij is het niet gebleven. De verschillende clubs op St. Serva tius zelf hadden behoefte aan een echt clublokaal en dat is de reden geweest waarom men bij deze kleed gelegenheid nog een klein restau rantje gebouwd heeft (12 x 13 m), van waaruit men b.v. een pracht uitzicht heeft via grote ramen op de sportvelden en de skelter- en ten nisbanen. Een pracht buffet is hier in opgenomen, dat van alles gaat bieden voor de dorstige mens. Zaterdag nu zal Broeder Overste dit nieuwe gebouw in gebruik stel len. Dan is er een sportdag voor ver plegers en patiënten en die zullen dan dit prachtige gebouw inwijden. De Venrayse voetballers van SVV zullen op een aparte dag, zo tegen het begin van de competitie, uitge nodigd worden om eens te komen kijken, want ook zij mogen van het restaurant gerust gebruik maken. Een aanwinst waar Servatius te recht trots op mag zijn. KROON SERVICE DESSELKE In West krijgen de huismoeders het wat gemakkelijker in nu de Burg. van de Loostraat de Kroon- Service „Desselke" is geopend. Hier heeft de heer Cremers in sa menwerking met Kroon Groothandel Karei Wijnen een noodgebouw ge plaatst dat in afwachting van de grote supermarkt, die hier eerlang gebouwd gaat worden, reeds nu al de huismoeders een grote kollektie levensmiddelen, groenten en fruit kan tonen. Het is de eerste winkel, die in het nieuwe plan West verre zen is en hoewel het nog een nood gebouw is, zal het zeer zeker zijn diensten verlenen. Voor de opening van dit noodgebouwd bestond dan ook grote belangstelling. NEDERLAND EN DE E.E.G. De besprekingen die de ministers der zes EEG-landen te Brussel voer den over het landbouwbeleid in de Gemeenschap, zijn op een misluk king uitgelopen door de starre hou ding die Frankrijk in deze heeft aangenomen. De financiering van het landbouw beleid is het struikelblok geweest. Het Nederlandse parlement meent, dat er controle dient te zijn op het gebruik van EEG-gelden die aange wend worden op agrarisch gebied. Nederlands afgevaardigde naar Brussel, minister van Buitenlandse Zaken mr. Luns. diende met deze wensen van het Nederlands parle ment rekening te houden. Leek het er aanvankelijk op, dat de bewindsman in Brussel geheel alleen zou staan met zijn verlangen van controle door het Europese par lement op de financiering van het landbouwbeleid in de EEG, tijdens de besprekingen bleek hij ook zijn Duitse ambtgenoot hiervoor gewon nen te hebben. Italië en Luxemburg volgden. Slechts minister Couve de Murville van Frankrijk bleef zich verzetten. Aangezien in de EEG op ministers-niveau slechts besluiten met algemene stemmen mogen wor den genomen, geraakte men te Brus sel in een impasse en moest men zonder resultaat uiteen gaan. Uit Parijs komen sombere berich ten ten aanzien van het voortbe staan van de EEG. President De Gaulle heeft duidelijk laten weten, dat hij niet van plan is te zwichten voor de druk, welke door de part ners op hem wordt uitgeoefend. Het Franse staatshoofd dreigt zelfs met opzegging van akkoorden op indus trieel en agrarisch gebied. Om zijn woorden kracht bij te zetten heeft hij Franse afgevaardigden bij de EEG teruggeroepen. In Bonn is men van mening, dat Frankrijk voorlopig de politiek van „de lege stoel" zal volgen. Ook al zal het zo'n vaart niet lo pen met De Gaulles dreigementen, toch bevindt de Gemeenschap zich momenteel in een van de ernstigste crises uit haar bestaan en het zal van de tact en diplomatie der part ners afhangen, hoe een en ander zich verder zal ontwikkolen. Op 26 juli a.s. komen de Ministers dit maal zonder Frankrijk bij elkaar om een oplossing te zoeken. VERLOOFDE PAAR In de afgelopen week heeft prin ses Beatrix met haar verloofde een uitgebreid programma moeten af werken. Er werd een rijtoer door Den Haag gemaakt, de prinses in troduceerde haar verloofde in de Staten-Generaal, voorts werd een £lio»-hiermede voor de Nederlandse ikijkers verloren gaan, wordt ook de PTT ernstig geschaad. In deze krin gen was men zeer enthousiast voor dit project. OVERIG NIEUWS Voor de vijftiende maal heeft Prins Bernhard aan drie Nederlanders de „zilveren Anjer" uitgereikt, een ho ge onderscheiding voor hen, die zich bijzonder verdienstelijk hebben ge maakt op cultureel gebied. De PTT heeft deze week de straal verbinding tussen Utrecht en Den Haag in bedrijf genomen. Over on geveer tien jaar zal een het gehele land bestrijkend straalverbindings- net gereed zijn. Onze telefoonverbin dingen zijn dan niet langer afhan kelijk van kabels, doch kunnen wor den gerealiseerd door gericht zenden tussen de verschillende centra in ons land. Dit betekent een verruiming van mogelijkheden en tevens een be langrijke vermindering van de kwetsbaarheid der telefonische ver bindingen. De kosten van levensonderhoud in ons land stijgen nog steeds. Deze week zijn brood en margarine weer duurder geworden. De gevolgen van deze prijsstijgingen van dagelijks gebruikte levensmiddelen zullen on getwijfeld goed merkbaar zijn in 't huishoudbudget van de Nederlandse huisvrouwen. DE POLITIE MELDT: Hoe noodzakelijk verkeersonder- wijs is, blijkt iedere week opnieuw. Voorrangsregels blijken namelijk voor vele mensen, regels, waarvan ze nog nooit gehoord hebben. Het ongelukkenlijstje van deze week liegt er dan ook weer niet om. Het begon vrijdag al op de hoek AkkerwegMaasheseweg. Een auto- besturder uit Veenendaal reed van uit de Akkerweg pardoes de Maas heseweg op en reed daar dan ook prompt tegen een andere personen auto op. De gevolgen waren ernstig. De Veenendaler moest naar het zie kenhuis worden overgebracht met 'n gebroken neusbeen en een gebroken pols. Jje wagens werden ernstig be schadigd. Even daarna gaf een automobilist, komende van de Maasheseweg geen voorrang aan een bromfietser, toen hij de Stationsweg op wilde rijden. Ook hier raakte de personenauto de bromer en ontstond lichte materiële schade. Zaterdag reed een bromfietser de verkeerde kant van de Schoolstraat in. Doordat van de andere kant een personenauto aan kwam rijden, die op zijn beurt aan de linkerkant (dus, verkeerd) ging parkeren, raakte hij in verwarring en het einde van het lied was dat hij boven op de perso nenauto terecht kwam. Maandag deed zich op de Lorbaan een wel heel vreemd ongeluk voor. Op deze 5,5 m brede weg slaagden twee brommers er in tegen elkaar op te rijden. De gevolgen waren niet mis. Een van de bromfietsen werd zelfs in drieën gereden. De drie jon gelui, die op de bromfietsen gezeten waren moesten per ambulance naar het ziekenhuis worden overgebracht. Later bleek een kermis de oorzaak te zijn van dit nogal vreemd ongeluk. In de nacht van maandag op dins dag kreeg de politie een seintje dat er 4 jongelui zich nogal verdacht op- hileden in de nabijheid van garage Gommans op de Stationsweg. De po litie besloot een onderzoek in te stel len en wist de 4 jongelui te attra peren toen zij een ruit ingooiden van deze garage en daar door naar birir nen klommen, met de bedoeling een wagen te stelen. Na een kort ge vecht, waarbij de garage-eigenaar en zijn zoons meehielpen kon men drie van de vier jongelui bij hun kraag grijpen. Een wist er te ontkomen. Het waren Venlonareo, waarvan er een een geladen pistool op zak droeg. Dinsdag passeerde een personen auto een vrachtwagen met aanhan ger op de Deurneseweg, op hetzelf de moment dat die vrachtwagen op zijn beurt een tractor wou passeren. De personenauto raakte dus in de knel en kwam onzacht in aanraking met de aanhangwagen. Beide wagen' werden beschadigd. Op de Maasheseweg werd ook on voldoende opgelet bij het passeren. Ter hoogte van de Rank-Xerox wil de een vrachtwagen met lege flessen een andere wagen passeren, toen van de andere kant een vrachtwagen geladen met meelzakken aan kwam rijden. Beide wagens konden niet tijdig genoeg meer remmen en bots ten tegen elkaar. Er ontstond een verschrikkelijke ravage, daar beide wagens kantelden, enkele bomen overhoop reden en een groot deel van hun emballage verloren, die links en rechts over de weg en in de berm terecht kwam. De wagens werden totaal verwoest. Op de hoek LangstraatPaters- laan verleende op diezelfde dag een personenauto komende van de Pa- terslaan geen voorrang aan een per sonenauto, die op de Langstraat Venray-kom binnenreed. Het gevolg was een botsing, waarbij beide wa gens beschadigd werden. IN HET KORT Het werkpaard wordt op de Nederlandse boerderijen door de toe nemende mechanisatie steeds zeld zamer. Terwijl op 1 mei 1964 nog rond 135.325 paarden op boerderijen als trek- of werkpaard werden ge bruikt, was hun aantal op 1 mei van dit jaar gedaald tot 122.466 stuks. Ook het aantal bedrijven waarop nog één of meer paarden te bewon deren valt neemt steeds af. Op 1 mei Kedroeg hun aantal 86.066 tegen ï.971 een jaar eerder. in de week van 1 t.m. 7 juli 1965. GEBOREN: Smits, Robert, Bergen L. Achten, Martin, Vierlingsbeek Vullings, Karei, Gasstraat 4 Linders, Johanna, van Broekhuizen- straat 3. De la Roij, Henricus, Gasstraat 6. OVERLEDEN: Kemp, Anna echtgenote van Lens sen Th., 68 jr., te Kerkrade. Linssen, Magdalena, 52 jr. te Hoeng- broek. Verstraelen, Franciscus, echtgenoot van Gooren J., 66 jr., bouwkundig aannemer te Meerlo. Janssen, Allegonda, 65 jr., te Vep- ray. Peters, Petronella, wed. van Pingen, W., 79 jr., te Meerlo. ONDERTROUWD: Neugebauer, Siegfried, 21 jr., spoor wegbeambte te Kevelaer en Joos- ten, Johanna 19 jr. te Venray, Mo lenweg 1. GETROUWD: van Dijck, Martinus, 28 jr., insemi- nator en Geurts, Maria, 28 jr., beiden te Venray. Caris, Gerardus, 22 jr., timmerman te Weert en Kuijpers, Paulina, 21 jr., te Venray. Hendriks, Martinus, 27 jr., boekhou der te Venray en Pierik, Cecilia, 25 jr., verpleegster te Venray. o. a groot- onze lieve ouders ouders P. JANSSEN en A. GIEBELS hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Tot hun intentie wordt om half tien een H. Mis op gedragen in de parochiekerk van Overloon. J. Janssen M.S.C. L. Leenders-Janssen en kinderen G. Janssen-Deriet en kinderen Overloon, juli 1965 Dagadres: Irenestraat 2 Receptie van 23 uur in Hotel Smits, Overloon De Heer en Mevrouw VERMAATEN-LINDERS geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter Monique Louise Antoinette Schaesberg, 1 juli 1965 Savelbergstraat 2 ONDERTROUWD: J. C. H. MILDER en E. A. J. OUDENHOVEN hist. drs. hebben de eer U kennis te ge ven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inze gening zal plaats vinden op vrijdag 16 juli a.s. te 10.30 uur de parochiekerk van St. Martinus te Lent. Receptie van 15.00-16.30 uur in Hotel „Het Witte Huis" te Lent. Toekomstig adres: Paramaribo, Suriname MIA PEETERS en TOON BAKEN hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de plech tige inzegening zal plaats heb ben op woensdag 14 juli a.s. om 10 uur in de kerk van de H. Lambertus te Blerick. Blerick, Nagelkampweg 2 Venray, Julianasingel 34a Dagadres: Huize Clara, Horsterweg, Blerick Receptie van 3.00-4.30 uur Toekomstig adres: Laurenburg 112, Weert Op vrijdag 16 juli a.s. hopen onze lieve ouders en groot ouders H. FRANSSEN en A. VAN DE MOOSTDIJK hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Op die dag zal om 9.30 uur tot hun intentie een pl. H. Mis worden opgedragen in de parochiekerk van St. Pe trus-Banden te Venray. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Dagadres: Hotel Kemps Henseniusplein Receptie van 12 uur. Venray, Beekweg 12 Op 16 juli hopen G. SWINKELS en G. SWINKELS-WILLEMS de dag te herdenken van hun 25-jarig huwelijk. Gelegenheid tot gelukwensen van 1-2 uur Langstraat 43A Venray. Wegens vakantie GESLOTEN van 19 - 26 juli KAPSALON KERSJES Oostrum Juwelier Horloger Opticien Voor uwe blijken van belang stelling bij gelegenheid van ons huwelijk, zeggen wij mede namens wederzijdse ouders hartelijk dank. H. van Hoof G. van Hoof-Versteegen Venray, Brukske 3a. Voor Uw gebed en medeleven, betoond bij het overlijden en de begrafenis van onze onver getelijke vader, grootvader en overgrootvader WILHELMUS MARIA MANDERS zeggen wij U hartelijk dank. Familie Manders Venray, juli 1965 Langeweg 34 HARTELIJK DANK aan de autobezitters en chauffeurs en allen die ons Venrayse bejaarden dinsdag zo'n prettige middag be zorgd hebben. Een Venrayse bejaarde. H. v. d. HOMBERGH ARTS Oostsingel 6 Venray AFWEZIG van 15 juli t.m. 4 augustus Waarneming plaatselijke artsen. Wegens vakantie GESLOTEN van 19 - 26 juli KAPSALON KERSJES Oostrum Wegens familieomstandig heden is onze zaak A.S. DINSDAG 13 JULI de gehele dag GESLOTEN BAKKERIJ W. KATEMAN Langstraat 15 BETAALDE VRIJETIJDSBESTEDING voor enquêteurs en enquêtri- ces bij het N.I.P.O. (Nederlands Instituut voor de Publieke Opinie) Wij zoeken mannelijke en vrouwelijke medewerkers om als regel op maandag(avond) vraaggesprekken te houden over verschillende onderwer pen. Minimum leeftijd: 20 jaar. Vergoeding op basis van gewerkte uren. gen de heer A. Baars, bij het N.I.P.O., Barentszplein 7, Am sterdam. Vermeldt op uw brief ini tach a far at !TE i 01 3/ ira: Jiat 1 r 5t (on F-Br V >A JE1 >A L»lei L' r 1 u Tl in z.| TI «R Kifrs Tl (>S ft <toi 1 Te^s Hagli de TI *T 2 G-»cl Le: TI Aha Te! letter SV. Wegens vakantie GESLOTEN van 19 - 26 juli KAPSALON KERSJES Oostrum WONINGRUIL Heb flatwoning te Tegelen, wil ruilen tegen eengezins woning in Venray. Brieven onder nr. 184 bureau van dit blad. VERLOREN BEIGE DAMESVEST Terug te bezorgen bij L. Linders, Oude Oostrumse- weg 55a, Oostrum. KOSTHUIS GEZOCHT te Venray. Brieven onder no. 80 bureau van dit blad. JONGEMAN zoekt NET KOSTHUIS in Venray. Beroepspension onnodig te schrijven. Brieven onder nr. 82 bureau van dit blad. BIEDT ZICH AAN EEN JONGEMAN voor de boekhouding in het bezit van Mulo A en B, typen, praktijkdiploma studerende voor M.B.A. Brieven onder nr. 81 van dit blad. BIEDT ZICH AAN CHAUFFEUR voor de maand juli en begin augustus. Rijbewijs BE. Hoebertweg 6, Venray. GEVRAAGD BESSENPLUKKERS(sters) P. Martens, KI. Oirlo 26, Tel. 317, Castenray. GEVRAAGD 2 MEISJES voor huishoudelijk werk Hotel 't Hert, Marktstraat 2. te eitEP v<t J. Lem Ven TE 1 KI J- V|er TE. 1 B1A( Coxpol TE 1 m|l Al h Pr. Et - TE 1 LAp, Broeay TE I SPEI EN, Burgaa TE 1 goen KLV hal' Linde TE 1 GO, in] Ambö, TE 1 TA C01A Lu>p Vlak* TE e SU ANT, linie wait nad 2 Sty Adrer. TE e RE CA salo Hoed!) Venrai Nu er bijna geen kersen en pruimen zijn dan KRUISBESSEN EN RODE BESSEN voor de inmaak. P. Custers, Oirloseweg 4, Oos trum. Tel. 1997. TE e PAJ P. Lir Oosttj TE e BLV Flo: Grei M. Jei 2, Tel

Peel en Maas | 1965 | | pagina 2